Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-13, 17:52   #361
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kupiłam sobie podkład adaptacyjny z Oriflame, odcień Porcelain, ale muszę go sprzedać Kolorek jest jak najbardziej ok, ale krycie zerowe i to go u mnie dyskwalifikuje. Eh... Ciekawe tylko kto mi kupi taki jasny Co do wampirów, to też jestem do nich porównywana, hehe Mam strasznie błękitne oczy i kilka razy słyszałam już, że mam oczy wampira
Z komarami też mam problem, bo na dodatek jestem na nie uczulona :/ Zaraz puchnę i mam ogromne bąble. Psikam się OFFem i to trochę pomaga, ugryzie mnie jeden albo dwa, ale strasznie wtedy śmierdzę dla otoczenia Mama wtedy nie chce mnie znać, bo mówi, że jej niedobrze od tego zapachu, hehe

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-06-13, 17:58   #362
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie podkład adaptacyjny z Oriflame, odcień Porcelain, ale muszę go sprzedać Kolorek jest jak najbardziej ok, ale krycie zerowe i to go u mnie dyskwalifikuje. Eh... Ciekawe tylko kto mi kupi taki jasny Co do wampirów, to też jestem do nich porównywana, hehe Mam strasznie błękitne oczy i kilka razy słyszałam już, że mam oczy wampira
Z komarami też mam problem, bo na dodatek jestem na nie uczulona :/ Zaraz puchnę i mam ogromne bąble. Psikam się OFFem i to trochę pomaga, ugryzie mnie jeden albo dwa, ale strasznie wtedy śmierdzę dla otoczenia Mama wtedy nie chce mnie znać, bo mówi, że jej niedobrze od tego zapachu, hehe
jak chcesz dobre krycia to tylko revlon nakładany gąbeczką/pędzlem oczywiście.

strasznie współczuję alergii, ja z kolei na wszystko, co pyli, część owoców/warzyw i pleśń ale już nauczyłam się z tym żyć
Stary 2010-06-13, 18:06   #363
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość

strasznie współczuję alergii, ja z kolei na wszystko, co pyli, część owoców/warzyw i pleśń ale już nauczyłam się z tym żyć
No ja mam alergię na komary, na pszczoły, osy, na kwiaty (cmentarz latem albo kwiaciarnia, to dla mnie koszmar), na koty, na wszystkie pyłki, roztocza, drzewa itp. Także wiosną i latem najchętniej siedziałabym w domu...
Revlona to muszę chyba na allegro zamówić, bo w sklepach oczywiście odcienie za ciemne... Ale na razie planuję zakup podkładu "mineralnego" z Catrice. Podobno jest dobry, zobaczymy. Niestety nie stać mnie na "prawdziwe" minerały za 60-70zł... A tamten z Oriflame muszę "opchnąć" komuś

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-06-13, 18:10   #364
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
No ja mam alergię na komary, na pszczoły, osy, na kwiaty (cmentarz latem albo kwiaciarnia, to dla mnie koszmar), na koty, na wszystkie pyłki, roztocza, drzewa itp. Także wiosną i latem najchętniej siedziałabym w domu...
Revlona to muszę chyba na allegro zamówić, bo w sklepach oczywiście odcienie za ciemne... Ale na razie planuję zakup podkładu "mineralnego" z Catrice. Podobno jest dobry, zobaczymy. Niestety nie stać mnie na "prawdziwe" minerały za 60-70zł... A tamten z Oriflame muszę "opchnąć" komuś
to faktycznie nie zazdroszczę

na allegro są dużo tańsze podkłady revlona niż w sklepie z tym, że ja mówię o revlon colorstay i na allegro nie znajdziesz jaśniejszego niż ivory ja używałam buff, bo jest tak samo jasny, ale nie wpada w różowy. teraz jak się cera poprawiła to się na lżejsze rzeczy przerzuciłam
Stary 2010-06-13, 18:13   #365
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
to faktycznie nie zazdroszczę

na allegro są dużo tańsze podkłady revlona niż w sklepie z tym, że ja mówię o revlon colorstay i na allegro nie znajdziesz jaśniejszego niż ivory ja używałam buff, bo jest tak samo jasny, ale nie wpada w różowy. teraz jak się cera poprawiła to się na lżejsze rzeczy przerzuciłam
Ja też miałam buff, ale dla mnie był za ciemny Więc sama już nie wiem jakby z tym Ivory było... Z podkładami zawsze problemy mam

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-06-13, 18:36   #366
Krolowa_Margot
Raczkowanie

Cytat:
Niestety nie stać mnie na "prawdziwe" minerały za 60-70zł...
EDM na allegro kosztuje 40 zł, z przesyłka, ale jest to podobno bardzo zawyżona cena, bo w zbiorowym zamówieniu z zagranicy wychodzi dużo taniej (ale nie wiem ile dokładnie, bo nie zamawiałam: 20? 30? ) jak dla mnie EDM można bylo uzyskać kryjący efekt w zależności ile tego sie nałożyło.
Krolowa_Margot jest offline  
Stary 2010-06-13, 19:18   #367
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Dokładnie! Tak samo w Indiach, tambylcy z politowaniem patrzą na turystów z odkrytymi ramionami i rozebranych do granic możliwości...
Im mniej słońce smaży skórę - tym lepiej... a mniejszą ilością ubrań na pewno nie sprawimy, że odczuwalna temperatura spadnie

Yeah! Uskutecznimy każdą teorię na obronę swoich racji

Co do wyskakujących niespodzianek, to chyba to jakieś ogólnopolska akcja bo ja od 3 tygodni walczę z zaskórnikami na brodzie, które nie mam pojęcia od czego się pojawiły i te paskudztwa nie chcą zniknąć! A skóra w tym miejscu robi się taka sucha... jak liszaj...
Nie wiem o co chodzi
najważniejsze, żeby ubranie było przewiewne i z naturalnych materiałów
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
zielony!
i tak, istnieją soczewki kolorowe korygujące wadę wzroku ja szukałam dla siebie fioletowych, ale nie ma wystarczająco mocnych, bo mam wadę -5,5. tak wiec nie próbuję zmieniać, a pogłębiać tym bardziej, bo zwykle trudno u mnie oddzielić tęczówkę od źrenicy, takie mam ciemne

wczoraj koleżanka zaprosiła paru znajomych, w tym mnie. jej młodsza siostra (11 lat) stwierdziła, że wyglądam jak wampir, taka jestem biała, i powinnam zagrać w "Zmierzchu", i charakteryzacja nie byłaby potrzebna
porównanie do wampira to dla nas komplement
Stary 2010-06-13, 19:27   #368
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
zielony!
i tak, istnieją soczewki kolorowe korygujące wadę wzroku ja szukałam dla siebie fioletowych, ale nie ma wystarczająco mocnych, bo mam wadę -5,5. tak wiec nie próbuję zmieniać, a pogłębiać tym bardziej, bo zwykle trudno u mnie oddzielić tęczówkę od źrenicy, takie mam ciemne
Jak masz ciemne, to fioletowe nie dadzą rady, słabo kryją, już dawno chciałam wziąć, ale mi odradzili, ponoć brzydko to wygląda na ciemnych oczach.

Cytat:

Jakie istnieją w ogóle pędzle do podkładu płynnego? Ja nigdy nie widziałam. Chyba

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
EDM na allegro kosztuje 40 zł, z przesyłka, ale jest to podobno bardzo zawyżona cena, bo w zbiorowym zamówieniu z zagranicy wychodzi dużo taniej (ale nie wiem ile dokładnie, bo nie zamawiałam: 20? 30? ) jak dla mnie EDM można bylo uzyskać kryjący efekt w zależności ile tego sie nałożyło.
Niedawno było taniej na all, za 30 z małym kawałkiem było z przesyłką. EDM kryje bardzo dobrze

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-06-13, 19:56   #369
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Co do Revlona, to muszę Cię ostrzec. Ja też nasłuchałam się pozytywnych opinii o tym podkładzie i koniecznie chciałam go kupić. Rozsądek wygrał i najpierw skorzystałam z próbki od miłej pani w Douglasie. Na szczęście. Ten podkład kryje bardzo dobrze i właśnie przez to widać go bardzo na twarzy. Jeżeli ktoś lubi zdecydowany makijaż, to będzie zadowolony. Dla tych preferujących delikatne ujednolicenie skóry i to jeszcze na lato się nie nadaje. Tworzy maskę, jest ciężki i wyczuwalny na twarzy.Dla mnie nadawałby się na jakieś szczególne okazje, gdy chcemy wyglądać bez skazy.

Za to lepszy i lżejszy wydaje mi się nowy Photoready, ale on ma drobinki.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-06-13 o 19:58 Powód: literówki
lemka jest offline  
Stary 2010-06-13, 20:21   #370
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Co do Revlona, to muszę Cię ostrzec. Ja też nasłuchałam się pozytywnych opinii o tym podkładzie i koniecznie chciałam go kupić. Rozsądek wygrał i najpierw skorzystałam z próbki od miłej pani w Douglasie. Na szczęście. Ten podkład kryje bardzo dobrze i właśnie przez to widać go bardzo na twarzy. Jeżeli ktoś lubi zdecydowany makijaż, to będzie zadowolony. Dla tych preferujących delikatne ujednolicenie skóry i to jeszcze na lato się nie nadaje. Tworzy maskę, jest ciężki i wyczuwalny na twarzy.Dla mnie nadawałby się na jakieś szczególne okazje, gdy chcemy wyglądać bez skazy.

ja jeszcze muszę dodać, że mnie na przykład colorstay okrutnie zapchał - krycie było super, nie mam nic przeciwko zdecydowanemu makijażowi, ale co z tego, że dostarczał sam sobie powodów do krycia...
natomiast jako podkład na jakąś okazję nadaje się rewelacyjnie - na własny ślub nałożyłam go na bazę matującą z sephory, co z tego, że trochę maskowate, jak całą noc przetrwał z jednym tylko przypudrowywaniem

ruda3d jest offline  
Stary 2010-06-13, 20:41   #371
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
mi Revlon (colorstay) strasznie ciemnieje a szkoda, bo bardzo dobrze się u mnie sprawdza, ma dobre krycie i jest bardzo trwały.
używałam Buff, Ivory wg mnie nie jest jaśniejszy, z tym że jest (po ściemnieniu) bardzo różowy co nie wygląda najlepiej; ja mam porcelanową, chłodną buźke, ale szyję nieco ciemniejsza, lekko oliwkową więc się w miarę wyrównuje koloryt
i nakładałam normalnie dłonią, wyrobiłam sobie rękę i udaje mi się nie robić smug gąbeczką też próbowałam, ale miałam wrażenie, że za dużo podkładu na niej zostaje, a ja jestem strasznie skąpa

ugryzł mnie komar tuż pod okiem i wyglądam jak Quasimodo (czy jak to się tam pisze) wiem już, jak odstraszyć komary, ale teraz jak się pozbyć bąbla? zawsze używam pasty do zębów, ale nie chcę wysuszyć delikatnej skóry pod okiem
fiasco jest offline  
Stary 2010-06-13, 20:45   #372
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
ugryzł mnie komar tuż pod okiem i wyglądam jak Quasimodo (czy jak to się tam pisze) wiem już, jak odstraszyć komary, ale teraz jak się pozbyć bąbla? zawsze używam pasty do zębów, ale nie chcę wysuszyć delikatnej skóry pod okiem
Mi pomaga tylko Fenistil żel na ukąszenia komarów. Nic więcej. Obojętnie gdzie mam tego bąbla smaruję Fenistilem, bo szybko łagodzi swędzenie i opuchliznę. Jestem alergikiem (uczulona na komary) więc nie interesuje mnie czy wysusza czy nie, dlatego w tym temacie się niestety nie wypowiem.

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-06-13, 21:03   #373
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jakie istnieją w ogóle pędzle do podkładu płynnego? Ja nigdy nie widziałam. Chyba
no oczywiście, że istnieją moje odkrycie roku nie potrafię już palcem nakładać podkładu. Sephora i The Body Shop mają w swojej ofercie, Inglot chyba też. Dzięki pędzlowi nakładasz mniej podkładu a i efekt lepszy!

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość

ja nigdy nie zebrałam tylu komplementów, co po colorstay. Przecież mężczyźni nigdy nie widzą takich rzeczy

Cytat:
mi Revlon (colorstay) strasznie ciemnieje a szkoda, bo bardzo dobrze się u mnie sprawdza, ma dobre krycie i jest bardzo trwały.
używałam Buff, Ivory wg mnie nie jest jaśniejszy, z tym że jest (po ściemnieniu) bardzo różowy co nie wygląda najlepiej; ja mam porcelanową, chłodną buźke, ale szyję nieco ciemniejsza, lekko oliwkową więc się w miarę wyrównuje koloryt
i nakładałam normalnie dłonią, wyrobiłam sobie rękę i udaje mi się nie robić smug gąbeczką też próbowałam, ale miałam wrażenie, że za dużo podkładu na niej zostaje, a ja jestem strasznie skąpa

tak, gąbka ma ten minus ale za to pędzel jest idealny ja już o smugach zapomniałam, odkąd nie używam kremów silnie matujących i właśnie pędzla

ja też chłodny odcień. buff na szczęście trzymał się dobrze, a miałam masakryczny trądzik swojego czasu, także zależało mi na takim full kryciu.

a mnie jakoś komary nie gryzą
Stary 2010-06-13, 21:21   #374
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
no oczywiście, że istnieją moje odkrycie roku nie potrafię już palcem nakładać podkładu. Sephora i The Body Shop mają w swojej ofercie, Inglot chyba też. Dzięki pędzlowi nakładasz mniej podkładu a i efekt lepszy!

ja nigdy nie zebrałam tylu komplementów, co po colorstay. Przecież mężczyźni nigdy nie widzą takich rzeczy

tak, gąbka ma ten minus ale za to pędzel jest idealny ja już o smugach zapomniałam, odkąd nie używam kremów silnie matujących i właśnie pędzla

ja też chłodny odcień. buff na szczęście trzymał się dobrze, a miałam masakryczny trądzik swojego czasu, także zależało mi na takim full kryciu.

a mnie jakoś komary nie gryzą
Ja kupię sobie na próbę pędzel do podkładu z Rossmanna za 19zł. Moja koleżanka ma i bardzo go chwali Na allegro znalazłam podkłady EDM za 42zł, może kiedyś kupię, bo jakoś nie za bardzo rozumiem się w tych zbiorowych zamówieniach na wizażu
A skoro komary Cię nie gryzą, to się ciesz Kochana

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-06-13, 21:29   #375
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Ja kupię sobie na próbę pędzel do podkładu z Rossmanna za 19zł. Moja koleżanka ma i bardzo go chwali Na allegro znalazłam podkłady EDM za 42zł, może kiedyś kupię, bo jakoś nie za bardzo rozumiem się w tych zbiorowych zamówieniach na wizażu
A skoro komary Cię nie gryzą, to się ciesz Kochana
musisz wkręcić się w wątek mineralny ja jakoś nie mogę przekonać się do podkładów w proszku tylko płyn lub kamień.

oj cieszę się strasznie

rossman ma naprawdę świetne produkty, ostatnio wkręciłam się balsam isaana rewelacja, a 8zł!
Stary 2010-06-13, 21:42   #376
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

a czy słyszałyście coś o wycofaniu rozświetlacza z essence - tego w okrągłym pudełeczku AOH??? bo wczoraj go szukałam, nie było go nigdzie w szafach, co więcej, na półkach nie było podpisu pod pustym miejscem - co mogłabym zauważyć, gdyby był wykupiony...
a za to jest jakiś sun club - z SUN (ofkors, jakże by inaczej latem) w nazwie! - dwie wersje, dla brunetek, i dla blondynek - prawie niczym się nie różnią w zasadzie hehehe
no i nadaje się tylko jako bronzer, i to przy oszczędnym użyciu...

ruda3d jest offline  
Stary 2010-06-13, 22:04   #377
Lemirka
Zakorzenienie

AOH już dawno został wycofany
jakby, ktoś miał na zbyciu ja chętnie przygarnę
Lemirka jest offline  
Stary 2010-06-13, 22:42   #378
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety nie stać mnie na "prawdziwe" minerały za 60-70zł... A tamten z Oriflame muszę "opchnąć" komuś
Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
to podobno bardzo zawyżona cena, bo w zbiorowym zamówieniu z zagranicy wychodzi dużo taniej (ale nie wiem ile dokładnie, bo nie zamawiałam: 20? 30?
prawda, w zbiorowym ostatnio kupowałam duży podkład + duży róż, całość za mniej niż 40zł...
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a czy słyszałyście coś o wycofaniu rozświetlacza z essence - tego w okrągłym pudełeczku AOH??? bo wczoraj go szukałam, nie było go nigdzie w szafach, co więcej, na półkach nie było podpisu pod pustym miejscem - co mogłabym zauważyć, gdyby był wykupiony...
a za to jest jakiś sun club - z SUN (ofkors, jakże by inaczej latem) w nazwie! - dwie wersje, dla brunetek, i dla blondynek - prawie niczym się nie różnią w zasadzie hehehe
no i nadaje się tylko jako bronzer, i to przy oszczędnym użyciu...
niestety prawda, został wycofany. ja go kupiłam wieki temu, użyłam raz, ale nie lubiłam. teraz zaczęłam go używać na nowo i zakochałam się i pluję sobie w brodę, że nie obudziłam się wcześniej... co prawda na mojej jasnej twarzy jest rozświetlającym bronzerem, ale jestem zadowolona, jak 2 w jednym, świetnie podkreśla kości policzkowe.
pamiętam, że jakiś czas temu bourjois miał w swojej ofercie takie czekoladki błyszczące... na allegro były za grosze, teraz już widziałam tylko te ciemne. a zamarzyły mi się.
Maqua jest offline  
Stary 2010-06-13, 23:11   #379
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
prawda, w zbiorowym ostatnio kupowałam duży podkład + duży róż, całość za mniej niż 40zł...

no nie żartuj! To sam duży podkład wyniósłby mnie jakieś 20-30zł... Chyba się skuszę Tylko nie umiem na stronie EDM znaleźć jakie oni tam podkłady mają, ciemna jestem jakaś
Wy z tym AOHem macie tak jak ja z pudrem sypkim mineralnym z Essence. Jak zachciało mi się go wypróbować, to dowiedziałam się, że wycofali

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-06-13, 23:13   #380
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
AOH już dawno został wycofany
jakby, ktoś miał na zbyciu ja chętnie przygarnę
ooooooooo kurcze......
zużyłam 2 opakowania i jakos do głowy mi nie przyszła myśl, że mogą go wycofac, myślałam, że jest częścią takiej podstawowej kolorówki, a ostatnio nie szukałam go, bo miałam z limitowanki ten moonlight - a tu klops...
trzeba będzie bliżej się przyjrzeć rozświetlaczom z bella, wiem, że jest kilka odcieni i nawet są jasne, no i zostają też kulki z pierra rene, ale trochę drogawe

ruda3d jest offline  
Stary 2010-06-13, 23:37   #381
marta179
Raczkowanie

Jeśli chodzi ci o Bell Planete Illuminator to nie polecam go ma za duże drobinki i tylko złote, przynajmniej ten najjaśniejszy. Kulki Pierre Rene kiedyś mnie zachwyciły, a teraz o nich totalnie zapomniałam, nawet nie pamiętam jaki dają efekt, ale na pewno delikatny
marta179 jest offline  
Stary 2010-06-13, 23:56   #382
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

A ja dzisiaj zostałam zaatakowana przez jakże kochaną ciocię, że jestem taka blada i powinnam się opalić, ponieważ wtedy będę wyglądała zdrowo. I ciocia użyła tu porównania "jak świnka"...
Później doszły jeszcze na to narzekania, że jestem taka chuda i mam sine ręce. Nie ma jak kilka miłych komplementów.
A kiedy ciocia dowiedziała się, że podoba mi się jasna cera, to była wielce zadziwiona. Ehh, moja edukacja na temat tego, że opalanie przyspiesza proces starzenia nie pomogła, jak o ścianę...

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-06-13 o 23:58
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2010-06-13, 23:58   #383
natrix
Rozeznanie

Fiasco, dobry ten komplement z wampirem dostałaś

Jeszcze w związku z Revlonem, to ja akurat też zaliczam się do zadowolonych użytkowniczek Bardzo go lubię, nigdy nie dodał mi pryszczy i u mnie nie ciemnieje Ostatnimi czasy polepszyła mi się cera i stosuję sam puder zwykle, ale Revlon zawsze mam 'na czarną godzinę' lub na większe wyjścia. Z nim czuję się bezpiecznie

A śniło mi się, że opalił mi się kark i plecy i byłam potwornie spanikowana. Ale za to, jak się obudziłam, to zalała mnie fala radości, że opalenizna była tylko senną marą

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-06-14, 00:04   #384
evenstar
Zakorzenienie

ja też lubię swoje blade lico. generalnie mam straszny "problem" z opalaniem się; na przykład nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek opaliła się w mieście. Chodzący ekran słoneczny ze mnie na wakacjach używam filtrów oczywiście, bo lubię się prażyć na słońcu ale nawet bez nich - drobne poparzenia, skóra robi się delikatnie brązowa i znika po tygodniu.

ale lubię opaleniznę z tubki mam spore pajączki na nogach, trochę przebarwień potrądzikowych na twarzy (coraz mniej!) i taki kolor mi to wszystko kryje latem.

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Fiasco, dobry ten komplement z wampirem dostałaś

Jeszcze w związku z Revlonem, to ja akurat też zaliczam się do zadowolonych użytkowniczek Bardzo go lubię, nigdy nie dodał mi pryszczy i u mnie nie ciemnieje Ostatnimi czasy polepszyła mi się cera i stosuję sam puder zwykle, ale Revlon zawsze mam 'na czarną godzinę' lub na większe wyjścia. Z nim czuję się bezpiecznie

A śniło mi się, że opalił mi się kark i plecy i byłam potwornie spanikowana. Ale za to, jak się obudziłam, to zalała mnie fala radości, że opalenizna była tylko senną marą
cieszę się, że też służy
Stary 2010-06-14, 00:10   #385
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Kosmetyczka, która malowała mnie na studniówkę, używała pędzla i rzeczywiście efekt był świetny
Muszę obczaić tego z Inglota bo Sephory u mnie nie ma, TBS też pewnie nie dostanę, poza tym na pewno Inglot z nich najtańszy

jyyli jest offline  
Stary 2010-06-14, 00:20   #386
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Kosmetyczka, która malowała mnie na studniówkę, używała pędzla i rzeczywiście efekt był świetny
Muszę obczaić tego z Inglota bo Sephory u mnie nie ma, TBS też pewnie nie dostanę, poza tym na pewno Inglot z nich najtańszy
ktoś wyżej pisał o pędzlu z Rossmana za 19 zł. A w Sephorze to tylko na promocjach są dosyć często na pędzle.
Stary 2010-06-14, 00:29   #387
Lemirka
Zakorzenienie

Byłam dziś na spacerku - i efektem są czerwone ręce - zwłaszcza prawa (do teraz czuję że jest ciepła od słońca) i czerwony nos. Jedyne co bym chciała ciut przyciemnić to nogi, no a będę miała ciemne ręce ;p
Lemirka jest offline  
Stary 2010-06-14, 00:32   #388
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
ktoś wyżej pisał o pędzlu z Rossmana za 19 zł. A w Sephorze to tylko na promocjach są dosyć często na pędzle.
Musiałam przeoczyć, to do mnie podobne

jyyli jest offline  
Stary 2010-06-14, 08:30   #389
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
[

MI się śniło to samo

Mam na paznokciach granatowy lakier, taki kolor szkolnego mundurka. Nie mam już tak jasnej łapki, ale kolor jest urzekający

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-06-14 o 08:31
elianka jest offline  
Stary 2010-06-14, 11:32   #390
Klariss
Raczkowanie

elianka,piękny ten lakier!Jakej firmy?Wczoraj byłam z przyjaciółką w kinie na'Sex and the city 2'(super film na taki wypad).Spacerowałyśmy sobie po krakowie...byłam cała zafiltrowana i... niestety też przeżyłam koszmar opalenizny, ale na jawie :/ lekko opaliło mi dekolt,ale jak dzisiaj się temu przyglądnęłam, to już opalenizna zeszła bałam się,że mi wyjdzie wysypka(mam lekkie uczulenie na słońce)ale na szczęscie nic się nie pojawiło
Poza tym nie mogę się doczekać zamówionego biga z Pixie-odcien Breena 0
Klariss jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości