Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-16, 12:11   #451
Rinaa
Zakorzenienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość

Trudno powiedzieć... zależy czego oczekujesz. Jeśli krycia, to 2in1. A jeśli tylko matowienia, to Soft Compact. 2in1 jest trochę ciemniejszy, bo 'początkowe' odcienie Soft Compact są naprawdę jasne. Ja lubię obydwa te pudry

Dziewczyny, wyjeżdżam na tydzień, do Warszawy i do Zakopanego... mam nadzieję, że mnie nie przysmaży
Trzymajcie się i piszcie dużo, to z rozkoszą poczytam po powrocie
dziękuję za odpowiedź baw się dobrze

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Recenzje ma kiepskie :/ ZObaczymy...

co do pędzla- dziewczyny napisały , że drapie i że niewygodny, ale ja nie mam go z czym porównać. Jedyne kabuki jakie mam to z essence, które używam do rozcierania różu
po pierwszym teście nie jestem zadowolona.... mam na twarzy straszną tapetę, a proszek zrobił mi na filtrze plamo-skorupkę (wiecie o co chodzi?). Twarz jest maskowata, matowa i zabetonowana. Nie podoba mi się.

Zobaczymy jak się zachowa w ciągu dnia...
szkoda już go prawie ... kupiłam ( ale myślałam, że nie chodzi o ten w proszku )
eh, ja miałam rimmela- odcień po nałożeniu pudru nawet mógłby być, ale zapchał mnie bardzo...

miałyście może coś z wibo? essence?
( już mam dość szukania dobrego fluidu )
Rinaa jest offline  
Stary 2010-06-16, 12:15   #452
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
Troszkę sobie pomarudzę

Niedługo idę na ślub koleżanki a panikuję jakby to był mój własny
Nie mam na siebie żadnego pomysłu - ani w co się ubrać, ani jak się umalować i uczesać (z makijażem oczu będzię mieć duże problemy - opadające powieki).
Także.......miodzio
Ja tez ide we wrzesniu na slub i zaczelam sie rozgladac za sukienkami. Ta mi sie podoba http://www.coast-stores.com/KEELY-DU...uct/2143404721 zdjecie jest troche przeklamane, bo naprawde ta sukienka jest taka troche bardziej jak ten mietowy lakier inglota. Ogolnie lubie bardzo jasne kolory sukienek- glownie dlatego, ze wszyscy mi mowia, zebym takich nie nosila, bo za blado w nich wygladam Ta sukienka tez mi sie podoba http://www.coast-stores.com/CHERYL-R...uct/2224696591 , jest taka zwiewna i dziewczeca. Cenami sie nie sugerujcie, bo do wrzesnia pewnie beda na wyprzedazy
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-06-16, 12:37   #453
Saya
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
miałyście może coś z wibo? essence?
( już mam dość szukania dobrego fluidu )
Ja też mam dość.
Obecnie próbuję dorwać ten z Wibo:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-35...-mineralow.htm
Macałam go kiedyś w Ross., ale wydawał się za różowy, ostatnio chciałam jednak zaryzykować, ale nie było już najjaśniejszego kolorku.

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Ja tez ide we wrzesniu na slub i zaczelam sie rozgladac za sukienkami. Ta mi sie podoba http://www.coast-stores.com/KEELY-DU...uct/2143404721 zdjecie jest troche przeklamane, bo naprawde ta sukienka jest taka troche bardziej jak ten mietowy lakier inglota. Ogolnie lubie bardzo jasne kolory sukienek- glownie dlatego, ze wszyscy mi mowia, zebym takich nie nosila, bo za blado w nich wygladam Ta sukienka tez mi sie podoba http://www.coast-stores.com/CHERYL-R...uct/2224696591 , jest taka zwiewna i dziewczeca. Cenami sie nie sugerujcie, bo do wrzesnia pewnie beda na wyprzedazy
Obie śliczne, choć na tą drugą to sama nabrałam chrapki

Saya jest offline  
Stary 2010-06-16, 12:50   #454
krolowa zurawin
Zadomowienie

śliczna ta druga sukienka!
A co do manhatanu-nie mialam żadnego z ich pudrów-oba(chyba) zawierają talc,który mnie zapycha ,ale mineraly świetnie sobie radzą,więc nie narzekam
muszę się pochwalić,kupilam dzisiaj róż /rozświetlacz z tej limitowanki :
http://www.essence.eu/pl/products/tr...ut-colour.html

wydaje mi się,ze do jasnej cery będzie cudowny! postarajcie się dorwać,bo to limitowanka (aktualnie w sklepach )
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2010-06-16, 14:01   #455
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oglądałyście nowy odcinek True Blood? Królowa w nim tak cudnie wygląda, po prostu bosko Tak samo Pam Gdyby było więcej takich kobiet, byłabym gotowa zmienić orientację
oglądałam królowa wyglądała super już w 2 sezonie - obłędnie jasna cera, rude włosy, czerwone usta.... poezja
co do Pam mam ambiwalentne uczucia - lubię ja jako postać, ale jej uroda mnie nie zachwyca w takim stopniu
ale w ogóle scena w Fangtasji miała takie oświetlenie, że i królowa i Eric i ten trzeci gość byli wręcz sinawi, ale to zrozumiałe, wszak są umarli (albo 'nieumarli' - jak zwał, tak zwał )

muszę Wam powiedzieć po dwóch testach, że rozświtlacza CLUB SUN z essence, nawet tej wersji dla blondynek nie da się używać, chyba że, w ostateczności, jako róż do policzków - tylko i wyłącznie (i to i tak dość ciemny jest)

ruda3d jest offline  
Stary 2010-06-16, 14:06   #456
SilverStorm
Zakorzenienie

GG do SilverStorm

Cytat:
Ta druga jest prześliczna
The less they know
SilverStorm jest offline  
Stary 2010-06-16, 14:52   #457
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
Ta druga jest prześliczna
Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
śliczna ta druga sukienka!
Widze, ze jednoglosnie druga wygrywa Musze sie przejsc i je przymierzyc, bo wiecie jak to czasem jest, na wieszaku wygladaja pieknie, a pozniej przymierzone to porazka i na odwrot Wkleje wam jeszcze zdjecia podkladu 17 skin perfecting soft ivory w porownaniu do revlon colorstay ivory i EDM olive fair.
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-06-16, 15:03   #458
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Mam nr 1, nie kupowałam transparentnego, ponieważ dziewczyny mówiły, że jest tylko taki z nazwy i tak naprawdę jest bardzo jasny. Nie jestem wybitnie blada, ale mam jasną cerę i moim zdaniem nr 1 jest dla mnie odpowiedni. Mam nadzieję, że pomgłam
Pomogłaś Dziękuję Wezmę sobie odcień nr 1 A potem kupię ten 2w1

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

A z EDM planuję zamówić sobie BIGA Ivory. Nie chce mi się na próbki czekać, potrzebuję czegoś na już Gorzej jak nie trafię z kolorem... Wtedy lipa A tak w ogóle to czy te podkłady EDM matują? Bo na KWC zdania są masakrycznie podzielone i zgłupiałam :/ Niby jest wersja Matte, ale wg recenzji nie matuje ona wcale Podobno Intensive matuję już lepiej, ale też zdania są bardzo rozbieżne. Pytanie do dziewczyn używających EDM Będę wdzięczna za odp

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-06-16, 15:06   #459
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Pomogłaś Dziękuję Wezmę sobie odcień nr 1 A potem kupię ten 2w1

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

A z EDM planuję zamówić sobie BIGA Ivory. Nie chce mi się na próbki czekać, potrzebuję czegoś na już Gorzej jak nie trafię z kolorem... Wtedy lipa A tak w ogóle to czy te podkłady EDM matują? Bo na KWC zdania są masakrycznie podzielone i zgłupiałam :/ Niby jest wersja Matte, ale wg recenzji nie matuje ona wcale Podobno Intensive matuję już lepiej, ale też zdania są bardzo rozbieżne. Pytanie do dziewczyn używających EDM Będę wdzięczna za odp
Intensive nawet matuje Ale moją wybitnie tłustą skórę i tak jeszcze skrobią zwykle matowałam.
Jak nie trafisz z kolorem to będziesz mogła mi odsprzedać/wymienić się na coś

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-06-16, 15:13   #460
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Intensive nawet matuje Ale moją wybitnie tłustą skórę i tak jeszcze skrobią zwykle matowałam.
Jak nie trafisz z kolorem to będziesz mogła mi odsprzedać/wymienić się na coś
Dobrze, to zgłoszę się do Ciebie jak coś

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-06-16, 15:28   #461
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
To moze lepiej sobie zamow probki z allegro i bedziesz miala je za kilka dni, a jak sobie wybierzesz juz kolor, to sobie z dziewczynami na zbiorowym zamowisz. Ja kiedys uzywalam intensive, ale przerzucilam sie na matte, bo po kilku miesiacach uzywania mineralow skora mi sie poprawila i po pierwsze nie potrzeba mi juz bylo tyle krycia, a po drugie matte dawalo mi mat na caly dzien. Ogolnie skore mam dosc sucha, wiec nie wiem jak to wyglada na tlustej albo mieszanej...Niedlugo pewnie przerzuce sie na semi-matte. Zobacz sobie to zdjecie z mojego wesela (wiec tanczenie, tanczenie, tanczenie-warunki ekstremalne), robione bylo okolo godziny 2.00 w nocy i jak widac nie swiece sie nic a nic, a od godziny 15.00 tylko dwa razy nos przypudrowalam, policzkow ani czola pedzlem nawet nie dotknelam.
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-06-16, 15:41   #462
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
To moze lepiej sobie zamow probki z allegro i bedziesz miala je za kilka dni, a jak sobie wybierzesz juz kolor, to sobie z dziewczynami na zbiorowym zamowisz. Ja kiedys uzywalam intensive, ale przerzucilam sie na matte, bo po kilku miesiacach uzywania mineralow skora mi sie poprawila i po pierwsze nie potrzeba mi juz bylo tyle krycia, a po drugie matte dawalo mi mat na caly dzien. Ogolnie skore mam dosc sucha, wiec nie wiem jak to wyglada na tlustej albo mieszanej...Niedlugo pewnie przerzuce sie na semi-matte. Zobacz sobie to zdjecie z mojego wesela (wiec tanczenie, tanczenie, tanczenie-warunki ekstremalne), robione bylo okolo godziny 2.00 w nocy i jak widac nie swiece sie nic a nic, a od godziny 15.00 tylko dwa razy nos przypudrowalam, policzkow ani czola pedzlem nawet nie dotknelam.
No faktycznie (Ładna sukienka ). A jakiego koloru Ty używasz? Myślę, że powinnam zacząć od Intensive, bo trochę do zakrycia mam i mam tłustą cerę. Może minerały pomogą i skóra nie będzie się tak strasznie przetłuszczać...

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-06-16, 15:48   #463
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
O, będę musiała spróbować Bo na razie nie zależy mi na bardzo radykalnym przyciemnieniu, tylko na usunięciu złotych tonów. Choć zastanawiam się jeszcze nad bardziej historycznymi metodami - może płukanka z orzechów włoskich by coś dała?
poszukiwałam też jakiś domowych sposobów, ale nic wystarczająco prostego (leń patentowany!) nie znalazłam, poza kawą (mocna kawa ma pogłębić kolor ciemnych włosów), z tym że u siebie nie zauważyłam jakiegoś specjalnego efektu.

mnie też irytują złote tony, też planowałam zakup niebieskiej/fioletowej (raczej tej pierwszej) płukanki, ale zabieram sie z tym jak sójka za morze. na jutro zaplanowałam znowu użyć szamponetki; nie będę się bawić z hną gdyż wszystkie ciemne brązy są ciepłe.

i jeszcze mam nieco naiwne pytanie do użytkowniczek minerałów Pixie (chyba jakaś tu jest?). Na ile starcza jeden big przy (prawie) codziennym stosowaniu?

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Ja też mam dość.
Obecnie próbuję dorwać ten z Wibo:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-35404-opis-Wibo-Pure-Mineral-Podklad-na-bazie-mineralow.htm
Macałam go kiedyś w Ross., ale wydawał się za różowy, ostatnio chciałam jednak zaryzykować, ale nie było już najjaśniejszego kolorku.

o, a rzeczywiście jasny ma podkład kolorek? zaczęłam sie zastanawiać, czego bedę uzywać zamiast minerałów kiedy mi się skończą, a nie mam pojęcia kiedy to nastąpi gdyż to mój pierwszy big.
mi też się te druga bardzo podoba (mimo iz nie przepadam za żółcią)
fiasco jest offline  
Stary 2010-06-16, 16:24   #464
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
i jeszcze mam nieco naiwne pytanie do użytkowniczek minerałów Pixie (chyba jakaś tu jest?). Na ile starcza jeden big przy (prawie) codziennym stosowaniu?
Mam swojego biga dopiero od miesiąca, więc nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć, ale czytałam kiedyś w wątku o Pixie, że dziewczyny wyliczyły użytkowanie zawartości biga na około rok.

Do mnie doszła dziś paczuszka z biochemii Zabawiłam się w małego chemika i właśnie zrobiłam sobie serum Lemon. Mam nadzieję, że pomoże na moją cerę, bo mam od około 2 tygodni istny kataklizm na twarzy aż wstyd z domu wychodzić

Pochwalę się też zakupem dwóch lakierów. Rimmelka o fantastycznym atramentowym kolorze i Golden Rose cielistego.
Stary 2010-06-16, 16:27   #465
Saya
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
o, a rzeczywiście jasny ma podkład kolorek? zaczęłam sie zastanawiać, czego bedę uzywać zamiast minerałów kiedy mi się skończą, a nie mam pojęcia kiedy to nastąpi gdyż to mój pierwszy big.
mi też się te druga bardzo podoba (mimo iz nie przepadam za żółcią)
Trudno powiedzieć bo w Rossmanowym świetle co drugi najjaśniejszy podkłąd wydaje mi się być ok Czytałam jednak opinie, że nadaje się dla jasnych twarzyczek. Jutro wybieram się na kosmetyczne zakupy i jeśli będę to na pewno zakupię i postaram się wtedy o jakąś fotę
Co do pixie to nie mam pojęcia, ale np. EDM starczył mi na jakieś pół roku intensywnego użytkowania.

Przy okazji są tu może jakieś dziewczyny używające Lucy? Zastanawiam się nad Pale Olive, ale wydaje się jednak ciutkę ciemny, potrzebuję więc opinii jakiejś bladolicej

Saya jest offline  
Stary 2010-06-16, 16:36   #466
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
No faktycznie (Ładna sukienka ). A jakiego koloru Ty używasz? Myślę, że powinnam zacząć od Intensive, bo trochę do zakrycia mam i mam tłustą cerę. Może minerały pomogą i skóra nie będzie się tak strasznie przetłuszczać...
Uzywam olive fair. Zobacz kilka postow wyzej wkleilam zdjecie porownawcze z 17 skin perfecting, a tak w ogole to wejdz sobie na rewelacyjnego bloga Cathy http://mineralnekosmetyki.pl/
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-06-16, 17:32   #467
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Uzywam olive fair. Zobacz kilka postow wyzej wkleilam zdjecie porownawcze z 17 skin perfecting, a tak w ogole to wejdz sobie na rewelacyjnego bloga Cathy http://mineralnekosmetyki.pl/

Obejrzałam sobie swatche na blogu Cathy i wybrałam razem z TŻ odcień Light Neutral Nie zamawiam próbek, idę na żywioł. Jakby coś, to wymienię się z kimś hehe.

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-06-16, 17:39   #468
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:

to, jak bardzo będziesz się świecić z minerałami zależy głownie od tego, co dasz POD nie. zimą używałam kremu aknicare synchroline i mat utrzymywał się dość długo, teraz - na filtrze - bez porządnej warstwy glinki ani rusz, bo podkład ciemnieje natychmiast, a świecę się jeszcze zanim skończę się malować...
Maqua jest offline  
Stary 2010-06-16, 17:39   #469
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Mam swojego biga dopiero od miesiąca, więc nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć, ale czytałam kiedyś w wątku o Pixie, że dziewczyny wyliczyły użytkowanie zawartości biga na około rok.

Do mnie doszła dziś paczuszka z biochemii Zabawiłam się w małego chemika i właśnie zrobiłam sobie serum Lemon. Mam nadzieję, że pomoże na moją cerę, bo mam od około 2 tygodni istny kataklizm na twarzy aż wstyd z domu wychodzić

Pochwalę się też zakupem dwóch lakierów. Rimmelka o fantastycznym atramentowym kolorze i Golden Rose cielistego.
właśnie chcę kupić tego granatowego rimmela - teraz jest w rosmanie w promocji, prawda?
Stary 2010-06-16, 18:56   #470
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

(Kojarzy mnie ktos z poprzedniej edycji watku ?:P)
Ostatnio przezyłam jakies załamanie na temat swojej jasnej skóry....byłam na weselu (czarno-biala sukienka, czerwona szminka - te klimaty :d) i nie wiem czy moja jasna cera to dobry pomysł dla mnie.
Generalnie kilka osob sie mnie spytalo co ja taka blada.... i ze nozki na slonce trzeba wystawiac
Dlatego wstawiam fotke.....jasne górą
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-06-16, 19:04   #471
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
(Kojarzy mnie ktos z poprzedniej edycji watku ?:P)
Ostatnio przezyłam jakies załamanie na temat swojej jasnej skóry....byłam na weselu (czarno-biala sukienka, czerwona szminka - te klimaty :d) i nie wiem czy moja jasna cera to dobry pomysł dla mnie.
Generalnie kilka osob sie mnie spytalo co ja taka blada.... i ze nozki na slonce trzeba wystawiac
Dlatego wstawiam fotke.....jasne górą
Aj tam, nie słuchaj ludzi, bo się nie znają
I nóżek nie wystawiaj Ja zmieniłam moje zdanie co do nóg - jednak to blade wyglądają atrakcyjniej Szczególnie przy zgrabnych kostkach
W ogóle świetnie wyglądają białe rajstopy/pończochy u panny młodej. Nigdy mi się białe nie podobały, a tu proszę

jyyli jest offline  
Stary 2010-06-16, 19:11   #472
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
I nóżek nie wystawiaj Ja zmieniłam moje zdanie co do nóg - jednak to blade wyglądają atrakcyjniej Szczególnie przy zgrabnych kostkach
W ogóle świetnie wyglądają białe rajstopy/pończochy u panny młodej. Nigdy mi się białe nie podobały, a tu proszę
glupio mi bylo jak moja mama mi zaczela wspominac o samopalaczach itp - i ze na twarzy wygladam nijak - bo blado. Do tej pory nikomu to nie przeszkadzalo, a teraz nagle wszyscy sie wsciekli.
Chyba atmosfera wesela tak na ludzi dziala ;/

Wstawiam fote weselnego mejkapu, moze sie komus przyda - i o dziwo z brazerem na polikach (wg mnie fajnie wyglada na jasnej skorze, o ile jest z umiarem nałozony )
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-06-16, 19:37   #473
elianka
Zakorzenienie

ishi- wyglądałaś cudnie, tak szlachetnie..!

Test Mineral Match wyszedł miernie. Plamo-skorupka trzymała się murem, reszta zeszła, ale nie świeciłam się cały dzień. Jutro spróbuję użyć go jako pudru
Stary 2010-06-16, 19:39   #474
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ishi- wyglądałaś cudnie, tak szlachetnie..!
Dziekuje Elianko
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-06-16, 19:52   #475
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
glupio mi bylo jak moja mama mi zaczela wspominac o samopalaczach itp - i ze na twarzy wygladam nijak - bo blado. Do tej pory nikomu to nie przeszkadzalo, a teraz nagle wszyscy sie wsciekli.

Wstawiam fote weselnego mejkapu, moze sie komus przyda - i o dziwo z brazerem na polikach (wg mnie fajnie wyglada na jasnej skorze, o ile jest z umiarem nałozony )
No tak, w końcu "wypada" się opalić na wesele/studniówkę itd. Nie rozumiem, dlaczego wszyscy ludzie chcą się upodobnić do ideału kobiety lat 90 - Pameli? Albo dzisiejszej dużo brzydszej, wulgarniejszej i tandetniejszej polskiej podróby
Nie wyglądasz niezdrowo, wręcz przeciwnie. Twój kolor skóry idealnie komponuje się z całą resztą Do tego masz piękne oczy
I ja Cię pamiętam, ale chyba z MM Albo mi się wydajeCo prawda nigdy się tam nie udzielałam, ale często przeglądam

Dziewczyny, wiecie może, gdzie kupić błyszczyk w takim malinowym kolorze, bez drobinek? (coś jak miałam Pam w 1 odcinku 3 sezonu True Blood Taki malinowy sweterek też muszę sobie sprawić Wgl True Blood to serial pełen inspiracji dla bladolicych)

jyyli jest offline  
Stary 2010-06-16, 19:54   #476
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
No tak, w końcu "wypada" się opalić na wesele/studniówkę itd. Nie rozumiem, dlaczego wszyscy ludzie chcą się upodobnić do ideału kobiety lat 90 - Pameli? Albo dzisiejszej dużo brzydszej, wulgarniejszej i tandetniejszej polskiej podróby
Nie wyglądasz niezdrowo, wręcz przeciwnie. Twój kolor skóry idealnie komponuje się z całą resztą Do tego masz piękne oczy
I ja Cię pamiętam, ale chyba z MM Albo mi się wydajeCo prawda nigdy się tam nie udzielałam, ale często przeglądam

Dziewczyny, wiecie może, gdzie kupić błyszczyk w takim malinowym kolorze, bez drobinek? (coś jak miałam Pam w 1 odcinku 3 sezonu True Blood Taki malinowy sweterek też muszę sobie sprawić Wgl True Blood to serial pełen inspiracji dla bladolicych)

a na MM sie dalej udzielam :d ale rzadziej....a nawet zrobilam na MM makijaz inspirowany Pamela -apropo opalenizmy

A co do malinowego blystka to Basic ma taki. Zaraz wstawie fotke - ale to mocna malinka.
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-06-16, 19:58   #477
evenstar
Zakorzenienie

Cytat:
białe nogi są super, jeśli ktoś ma je zgrabne u mnie to kulawo z tym, więc wspomagam się rajstopami w spray'u sally hansen

Cytat:

makijaż świetny! pasujący tylko i wyłącznie do białej skóry. brązer to najlepsze rozwiązanie przy eyelinerze i czerwonej szmince

Cytat:
no właśnie, a ja na swoją studniówkę poszłam blada i to w małej czarnej! i nazbierałam wiele komplementów
Stary 2010-06-16, 20:06   #478
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
białe nogi są super, jeśli ktoś ma je zgrabne u mnie to kulawo z tym, więc wspomagam się rajstopami w spray'u sally hansen

no właśnie, a ja na swoją studniówkę poszłam blada i to w małej czarnej! i nazbierałam wiele komplementów
No właśnie, zgrabne muszą być Ja mam na szczęście fajne kostki, więc jakoś to jest

Też na studniówkę blada poszłam, ale wymarzyłam sobie śliwkową kieckę do ziemi i taką miałam Wyglądałam i tak skromnie Ale też fajnie

Cytat:
a na MM sie dalej udzielam :d ale rzadziej....a nawet zrobilam na MM makijaz inspirowany Pamela -apropo opalenizmy

A co do malinowego blystka to Basic ma taki. Zaraz wstawie fotke - ale to mocna malinka.
Ja tam ostatnio dawno nie wchodziłam, ale muszę poszukać inspiracji znowu Tylko kompleksy potem mam, bo ja takich ładnych makijaży nie robię
A Pamelę uwielbiam mimo wszystko, tak jak uwielbiam lata 90 Z tym, że niekoniecznie tą opaleniznę

jyyli jest offline  
Stary 2010-06-16, 20:06   #479
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Wstawiam ten malinowy blystek (nie jestem pewna,czy to 100% malina w sumie:P)

Basic lip gloss, ok 5 zł, to kupienia w Schleckerze
Kolor ?? Nie wiem na ktory nr patrzec,ale albo 02 albo 4108
Średnio kryjący, ale dosyc lepki.

A i jeszcze wrzucam lakier Wibo, kolor 321, zblizony kolorem do blyszczyka Basic..ale opalizuje na fioletowo Na jasnych dłoniach mi sie baardzo podoba - ale kolor sie rzuca w oczy

evenstar - jaki masz kolor tych rajstop ? Niedawno je ogladam na all.....ale nikt nie pokazal efektu po, wiec sie nie zdecydowalam :d
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-06-16, 20:10   #480
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Jak mnie się podobają usta w takim kolorze A u mnie nie ma Schleckera
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości