Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-22, 14:49   #4771
fiasco
Wtajemniczenie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
właśnie miałam napisać ,że kupiłam dzisiaj korektor w Inglocie(kolor 43 jakby co)!
mogę swatacha wrzucić jutro
za całe 15,5 zł jest b. jasny,serio! to jakiś korektor w ołówku,napiszę za pare dni jak się sprawuje... w każdym razie... jak w domu otworzyłam to cudo.... to zastanawiam się cos zrobię jak się skończy (nie ma to raczej mechanizmu jakiegoś wysuwania) a jakby otoczka rysika nie jest drewniana tylko plastikowa.... normalnie mam to zatemperować (ten ołówek to taki gruby jest...),miała któraś ten korektor i wie co z tym zrobić?
no właśnie miałam go, nadal mam (nie wiem czy akurat ten kolor ale jaśniutki).nie znalazłam wystarczająco grubej strugaczki (taka do zwykłych grubych kredek dużo za cienka) żeby to-to strugać więc robiłam to nożykiem... ale te ostre kanty w końcu drapały delikatną skórę wokół oczu beznadziejna ta forma. w końcu wytopiłam ten korektor z plastikowej otoczki i przelałam do malutkiego słoiczka po próbce kremu. po prostu trzymałam nad płomieniem świeczki i wytapiałam do tego słoiczka, też pomagałam sobie wydmuchując... co nie zmienia faktu, że ta plastikowa kredka to fatalne rozwiązanie
Stary 2010-12-22, 16:52   #4772
krolowa zurawin
Zadomowienie

ja się może poturlam do Inglota... skoro mieli też takie kredki do oczu.... to temperówkę też powinni mieć
dostałam dzisiaj BB elmonga ,testy na ręce b. pozytywnie
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2010-12-22, 23:14   #4773
włoczykijka
Zadomowienie

A czy ten korektor z Inglota dobrze kryje?
Stary 2010-12-22, 23:45   #4774
krolowa zurawin
Zadomowienie

no niby kryje w miare (używam dopiero drugi dzień...) tylko kurde jak jakieś masz strupki ... to słabo to wygląda,bo on nie jest taki kremowy tylko bardziej suchy...więc na przesuszoną skórę to trochę lipa... takie mam narazie odczucia
Stary 2010-12-23, 10:55   #4775
* Raboussamai *
Zadomowienie

Hej kobietki!
Kilka dni temu kupiłam sobie jakiś rozświetlacz w Pepko za 9,99zł, bliżej nieznanej mi firmy - Collection 2000
Efekt na buzi daje bardzo ładny (przynajmniej wg mnie, czyli osoby, która po raz pierwszy ma styczność z takim kosmetykiem). Nie mam pewności do do składu (INCI: talc, dimethicone, magnesium stearate, paraffinum liquidum, polybutene, ethylhexyl palmitate, silica, zea mays (corn) gluten protein, synthetic wax, tocopheryl, acetate, serica, methylparaben, propylparaben, [+/- CI 15850, CI 15985, CI 16035, CI 77491, CI 77499, CI 77891, synthetic fluorphlogopite, mica], ale obawiam się, że chyba nie jest za ciekawy...

Zdjęcia samego produktu poniżej, a co do swatcha to póki co taki niewyraźny musi zostać, ponieważ nijak nie mogłam uchwycić kolorów... Wrzucę jeszcze raz na buzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2591.jpg (261,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2593.jpg (119,1 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2592.jpg (185,5 KB, 47 załadowań)
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-12-23, 14:10   #4776
włoczykijka
Zadomowienie

Cytat:
no niby kryje w miare (używam dopiero drugi dzień...) tylko kurde jak jakieś masz strupki ... to słabo to wygląda,bo on nie jest taki kremowy tylko bardziej suchy...więc na przesuszoną skórę to trochę lipa... takie mam narazie odczucia
To szkoda,że nie jest kremowy...Poszukam w takim razie może w Inglocie korektora w kremie lub wezmę Maybelline 24h
Stary 2010-12-23, 14:45   #4777
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Hej kobietki!
Kilka dni temu kupiłam sobie jakiś rozświetlacz w Pepko za 9,99zł, bliżej nieznanej mi firmy - Collection 2000
Efekt na buzi daje bardzo ładny (przynajmniej wg mnie, czyli osoby, która po raz pierwszy ma styczność z takim kosmetykiem). Nie mam pewności do do składu (INCI: talc, dimethicone, magnesium stearate, paraffinum liquidum, polybutene, ethylhexyl palmitate, silica, zea mays (corn) gluten protein, synthetic wax, tocopheryl, acetate, serica, methylparaben, propylparaben, [+/- CI 15850, CI 15985, CI 16035, CI 77491, CI 77499, CI 77891, synthetic fluorphlogopite, mica], ale obawiam się, że chyba nie jest za ciekawy...

Zdjęcia samego produktu poniżej, a co do swatcha to póki co taki niewyraźny musi zostać, ponieważ nijak nie mogłam uchwycić kolorów... Wrzucę jeszcze raz na buzi
KasiaD miala dwa filmiki o kosmetykach z Pepco, o Collection 2000 tez tam bylo:
http://www.youtube.com/user/Makijaze...27/uERGSODJXfE
mimbi jest offline  
Stary 2010-12-23, 16:05   #4778
tiramisu_
Wtajemniczenie

Testowałyście może podkład Neutrogena Healthy Skin? Podobno 10 jest bardzo jasna...
tiramisu_ jest offline  
Stary 2010-12-23, 16:23   #4779
krolowa zurawin
Zadomowienie

nie,bo w Pl nie są one dostępne (chyba ,że coś się zmieniło?)
Stary 2010-12-23, 16:49   #4780
estra
Rozeznanie

Cytat:
Chyba nic się nie zmieniło, bo też się na niego czaiłam

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Hej kobietki!

Całkiem fajny ten rozświetlacz. Muszę się do Pepco przejść. A ma brokat w sobie? Czy pozostawia tylko taki glow?

Twój avatar

natura!
estra jest offline  
Stary 2010-12-23, 16:59   #4781
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Całkiem fajny ten rozświetlacz. Muszę się do Pepco przejść. A ma brokat w sobie? Czy pozostawia tylko taki glow?
Ja dzisiaj kupilam rozswietlacz Essence Return to Paradise
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-37...wietlajacy.htm
i powiem tak - to moje pierwsze spotkanie z ta marka (i jak do tej pory jedyne, bo nic wiecej mi nie podpasowalo), rozswietlacz jest lekko rozowy i ma delikatne drobinki (nie takie jak dysko dysko, ale jednak drobinki). Ladnie sie rozprowadza, nie pachnie. Szalu nie robi (mam swoj ulubiony rozswietlaczo-roz z Sephory), ale jest calkiem przyjemny. Kosztowal 14zl.
A jesli chodzi Ci o sam glow to wlasnie Sephora ma takie trzy rozswietlacze - jeden rozowy, drugi ecru (gdzies mi zaginal i namietnie go szukam po szafkach) i trzeci brazowy - wedlug mnie nie maja drobinek i daja sliczna poswiate, a ten rozowy mozna stosowac rowniez jako sam roz, choc nie kazdy lubi taki blysk na dzien.
mimbi jest offline  
Stary 2010-12-23, 17:27   #4782
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
Tylko glow Ja nie lubię jak mi jakieś drobinki po twarzy migrują

Cytat:
Twój avatar
Aaaa... wiem ...Dashing, gorgeous, irresistible...
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-12-23, 18:15   #4783
tiramisu_
Wtajemniczenie

Cytat:
Ale można dostać go łatwo na necie, więc myślałam, że może któraś testowała i może ocenić kolor..
tiramisu_ jest offline  
Stary 2010-12-23, 18:28   #4784
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Testowałyście może podkład Neutrogena Healthy Skin? Podobno 10 jest bardzo jasna...

Ja mam ten podkład Zamówiłam na allegro i znalazłam swój ideał Mam cerę tłustą i bałam się tego rozświetlenia, ale mnie o dziwo jednocześnie matuje i rozświetla Taki piękny glow daje Jestem nim zachwycona. Mam też podkład 10 Neutrogena SkinClearing, do cery tłustej i trądzikowej, ale niestety u mnie po 4 godzinach się waży. Przy Healthy Skin nie mam tego problemu, pozostaje w niezmiennym stanie aż do demakijażu Mogę go szczerze polecić ze swojej strony Kolor też idealnie mi pasuje W końcu nie jest za ciemny tylko idealny

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-12-23, 18:32   #4785
tiramisu_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Ja mam ten podkład Zamówiłam na allegro i znalazłam swój ideał Mam cerę tłustą i bałam się tego rozświetlenia, ale mnie o dziwo jednocześnie matuje i rozświetla Taki piękny glow daje Jestem nim zachwycona. Mam też podkład 10 Neutrogena SkinClearing, do cery tłustej i trądzikowej, ale niestety u mnie po 4 godzinach się waży. Przy Healthy Skin nie mam tego problemu, pozostaje w niezmiennym stanie aż do demakijażu Mogę go szczerze polecić ze swojej strony Kolor też idealnie mi pasuje W końcu nie jest za ciemny tylko idealny
A masz porownanie do jakiegoś innego popularnego podkładu? Np. Revlona? Czy jest faktycznie jasniejszy, a jak krycie?
tiramisu_ jest offline  
Stary 2010-12-23, 18:36   #4786
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
A masz porownanie do jakiegoś innego popularnego podkładu? Np. Revlona? Czy jest faktycznie jasniejszy, a jak krycie?
Ja pod podkład i tak używam korektora, ale jestem zaskoczona kryciem. Nie tworzy maski (nakładam go pędzlem Hakuro). Z Revlona miałam odcień Buff kiedyś i Neutrogena jest zdecydowanie jaśniejsza. Dla mnie idealna Zamówiłam w ciemno i nie byłam przekonana do Healthy Skin, bardziej zależało mi na Skin Clearing, ale jednak HS okazał się o niebo lepszy i nie żałuję zakupu

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-12-23, 18:43   #4787
Chaigata
Zakorzenienie

Cytat:
Ja pod podkład i tak używam korektora, ale jestem zaskoczona kryciem. Nie tworzy maski (nakładam go pędzlem Hakuro). Z Revlona miałam odcień Buff kiedyś i Neutrogena jest zdecydowanie jaśniejsza. Dla mnie idealna Zamówiłam w ciemno i nie byłam przekonana do Healthy Skin, bardziej zależało mi na Skin Clearing, ale jednak HS okazał się o niebo lepszy i nie żałuję zakupu
A masz jakiś makijaż z nim albo swatch? Jest bardziej różowa czy żółta?
Stary 2010-12-23, 19:10   #4788
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A masz jakiś makijaż z nim albo swatch? Jest bardziej różowa czy żółta?

Makijaż z nim będę miała dopiero po Wigilii Swatcha mogę zrobić jutro Jak dla mnie - na szczęście! - nie ma różowych tonów To taki ładny, jaśniutki beżyk wg mnie. Nie ciemnieje mi też na twarzy w ciągu dnia Ale najbardziej cenię go za trwałość. Przed nim, zawsze jak robiłam demakijaż, to na waciku w ogóle nie było podkładu. Tajemniczo znikał A teraz podczas demakijażu mam co zmywać, nie ubywa go ani trochę w ciągu dnia Nawet mój 2,5 letni brat tuląc się do mnie nie upaprał się podkładem jak to zwykle było , także jest bardzo dobrze

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-12-23, 19:14   #4789
Chaigata
Zakorzenienie

Cytat:
Makijaż z nim będę miała dopiero po Wigilii Swatcha mogę zrobić jutro Jak dla mnie - na szczęście! - nie ma różowych tonów To taki ładny, jaśniutki beżyk wg mnie. Nie ciemnieje mi też na twarzy w ciągu dnia Ale najbardziej cenię go za trwałość. Przed nim, zawsze jak robiłam demakijaż, to na waciku w ogóle nie było podkładu. Tajemniczo znikał A teraz podczas demakijażu mam co zmywać, nie ubywa go ani trochę w ciągu dnia Nawet mój 2,5 letni brat tuląc się do mnie nie upaprał się podkładem jak to zwykle było , także jest bardzo dobrze
Kuuusisz mocno
Stary 2010-12-23, 19:22   #4790
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Ech, ja chyba zjaśniałam od samego siedzenia na tym wątku - kupiłam manhattana i okazał się za jasny, odcina mi się od szyi. ;( Jeszcze ponad rok temu był dla mnie idealny, nawet odrobinę za jasny.
Z drugiej strony to dobry znak, widać działanie filtrów.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Czy mogłabyś podać skład?

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2010-12-23, 19:46   #4791
19agusia91
Zakorzenienie

aaa, kosztuje prawie tyle samo co Lumene, czuję się zachęcona

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

a jak z wydajnością?
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2010-12-23, 20:49   #4792
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Kuuusisz mocno
Wybacz

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś podać skład?

Tak, ale to już jutro jak znajdę chwilę, wrzucę razem ze zdjęciami

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
aaa, kosztuje prawie tyle samo co Lumene, czuję się zachęcona

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

a jak z wydajnością?

Buteleczka jest bez pompki niestety, tak jak w Revlonie, więc wydajność zależy od nas Mi się oczywiście za pierwszym razem wylało za dużo, ale z każdym dniem dochodzę do wprawy Niewielka ilość wystarcza by cała twarz była równomiernie pokryta. Oczywiście nie wiem jak to będzie w przypadku nakładania palcami, bo przekonałam się, że przy nakładaniu palcami dużo podkładu się marnuje, odkąd używam pędzla wylewam malutką ilość i jestem zadowolona Palcami bym tak równomiernie buzi nie pokryła

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-12-23, 20:56   #4793
Krolowa_Margot
Raczkowanie

To ja też czekam na swatacha Neutrogeny
Właśnie szukam jakiegoś fluidu, bo mam awersje do minerałów ostatnio, a mój Inglot z racji zniebyt efektownego współpracowania z fleszem aparatu niestety nie nadaje się na sylwestrowo-karnawałowy okres

Własnie wracam z Douglasa i udało mi się wysępić próbkę Max Facora Xperience. Porównawałam go właśnie z Inglotem AMC LW 100 i jest jaśniejszy, ale niestety wpada w róż; na twarzy na razie wygląda spoko (ale trudno sie precyzyjniej wypowiedziec - przetestuje jutro w dziennym świetle) od biedy by był, ale może skuszę sie na te Nautrogene? zwłaszcza, że jest o połowe tańsza

aaa i mam prośbę wiele razy spotkałam sie tu na wątku z wypowiedziami na temat podkładu L'Oreal True Match, ale przyznam, że tylko przelatywałam je, bo przez długi czas, będąc zakochana w minerałam, płynne podkłady ignorowałam
no i moja prośba brzmi tak, aby ktoś mi przybliżył o co chodzi z tymi różnymi wersjami (jakaś amerykańska i brytyjska chyba, taaak? ), jak z ich jasnością i czy można je dostać na allegro
Krolowa_Margot jest offline  
Stary 2010-12-23, 21:39   #4794
Shameer
Raczkowanie

GG do Shameer

Dziewczyny a ma może któraś z Was swatch tego podkładu Neutrogeny w kolorze classic ivory?
Shameer jest offline  
Stary 2010-12-23, 21:47   #4795
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Ja mam ten watek w sub.
kiedys podczytywalam regularnia
Wiecie co odmieniło mi sie
Zawsze bylam zakochana w jasnym blondzie lekko ciemnej cerze oraz bronzerze

Teraz pokochalam jasna cere
Mam prawie biale wlosy myslicie zeby uzywac rozu nie bronzera?

I mam problem w kolorem szminki hmm

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-12-23, 21:53   #4796
Maqua
Zakorzenienie

Dziewczyny, ma któraś z Was słynną szminkę NYX w odcieniu Circe? ja właśnie dostałam z wymianki... na wszystkich zdjęciach wygląda jak idealny nude, a na moich ustach jest... pomarańczowo-brązowa, po prostu za ciemna! a szkoda, bo wszystke inne jej cechy mi odpowiadają
Maqua jest offline  
Stary 2010-12-23, 22:08   #4797
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Shameer Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ma może któraś z Was swatch tego podkładu Neutrogeny w kolorze classic ivory?
Pisałam wcześniej, że jutro jak mi czas pozwoli, to wstawię zdjęcia tego koloru i skład A jeśli nie, to pojutrze będę miała więcej czasu.

Mój blog

Edytowane przez RoOxAnKaA
Czas edycji: 2010-12-23 o 22:12
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-12-23, 23:25   #4798
sintagma
Wtajemniczenie

Ja jestem "białą"blondynką i idealnym nude kolorem szminki jest dla mnie pomadka z inglota ( musiałabym numer znaleść) jest cuuudna!
Jesli chodzi o NYX to odcień honey był sliczny ale te szminki są kompletnie nie trwałe i znikają po 20 minutach !!!!
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2010-12-24, 08:08   #4799
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Ja jestem "białą"blondynką i idealnym nude kolorem szminki jest dla mnie pomadka z inglota ( musiałabym numer znaleść) jest cuuudna!
Jesli chodzi o NYX to odcień honey był sliczny ale te szminki są kompletnie nie trwałe i znikają po 20 minutach !!!!
wybacz pytanie ,ale ty jestes blond?
pamietam ,ze kiedys bylas ,ale zafarbowalas na ciemno

.a co do nyx to sie zgadzam koloru maja fajne ,ale bardzo szybko znika z ust

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-12-24, 09:55   #4800
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Zgodnie z obietnicą wstawiam zdjęcia Neutrogeny Healthy Skin 010 Classic Ivory Udało mi się w świątecznym zamieszaniu

Przepraszam za niezbyt wyraźne zdjęcia I za moje żyły na nadgarstku Może na zdjęciach wygląda na ciemny, ale u mnie na twarzy jest idealny Jeśli dla kogoś ten podkład będzie za ciemny, to chyba jednak nie jestem bladolica i nie wiem co tu robię Jeśli będą jeszcze jakieś pytania bądź któraś z Was chciałaby zdjęcia podkładu Neutrogena Skin Clearing w tym samym odcieniu, to proszę pisać Ale to już jutro Wesołych Świąt Bladolice
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC11091 (450 x 600).jpg (21,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11092 (450 x 600).jpg (23,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11093 (600 x 450).jpg (28,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11094 (600 x 450).jpg (18,4 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11095 (600 x 450).jpg (25,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11096 (600 x 450).jpg (34,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11097 (600 x 450).jpg (32,6 KB, 15 załadowań)

Mój blog

Edytowane przez RoOxAnKaA
Czas edycji: 2010-12-24 o 09:57
RoOxAnKaA jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości