Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-24, 10:06   #4801
loss_lauri
Zakorzenienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wszystkim Bladolicym, Śnieżynkom, Porcelankom - wszystkiego najbledszego, spełnienia marzeń, bladych podkładów, pudrów i korektorów w każdej drogerii, przyjemnych w obsłudze filtrów i tego, żeby wszyscy w naszym kraju w końcu zrozumieli, że BLADE JEST PIĘKNE!!!
Stary 2010-12-24, 10:07   #4802
19agusia91
Zakorzenienie

i duuuużo miłości na ten świateczny czas i w ogóle
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2010-12-24, 10:20   #4803
Chaigata
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą wstawiam zdjęcia Neutrogeny Healthy Skin 010 Classic Ivory Udało mi się w świątecznym zamieszaniu

Przepraszam za niezbyt wyraźne zdjęcia I za moje żyły na nadgarstku Może na zdjęciach wygląda na ciemny, ale u mnie na twarzy jest idealny Jeśli dla kogoś ten podkład będzie za ciemny, to chyba jednak nie jestem bladolica i nie wiem co tu robię Jeśli będą jeszcze jakieś pytania bądź któraś z Was chciałaby zdjęcia podkładu Neutrogena Skin Clearing w tym samym odcieniu, to proszę pisać Ale to już jutro Wesołych Świąt Bladolice
uj, dla mnie ciemny się wydaje i zbyt różowy
Stary 2010-12-24, 11:26   #4804
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
pomadka z inglota ( musiałabym numer znaleść)
jak będziesz miała chwilę to poproszę numer i zdjęcie
Maqua jest offline  
Stary 2010-12-24, 12:01   #4805
Shameer
Raczkowanie

GG do Shameer

RoOxAnKaA dziękuję mi się wydaję, że kolor jest dość neutralny tylko jedno mnie martwi,bo u Ciebie na ręce widać,że żyłki zrobiły się troszkę zielone,być może podobnie będzie robił z cieniami pod oczami jeśli ktoś ma niebieskawe.

Wesołych Świąt wszystkim Śnieżynkom
Shameer jest offline  
Stary 2010-12-24, 13:09   #4806
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
uj, dla mnie ciemny się wydaje i zbyt różowy

On wcale nie jest różowy :P Odcień 020 jest różowy. Ten nie ma w sobie nic z różu, ale może tak wyszło na zdjęciu, nie mam dobrego aparatu i nie mogłam uchwycić dobrze odcienia. Ale nie namawiam Po prostu na mojej buzi jest to ładny, jasny beż i tyle A miałam już kilka różowych podkładów i jestem na nie uczulona

Cytat:
Napisane przez Shameer Pokaż wiadomość
RoOxAnKaA dziękuję mi się wydaję, że kolor jest dość neutralny tylko jedno mnie martwi,bo u Ciebie na ręce widać,że żyłki zrobiły się troszkę zielone,być może podobnie będzie robił z cieniami pod oczami jeśli ktoś ma niebieskawe.

Wesołych Świąt wszystkim Śnieżynkom
Cienie pod oczami też mam i ten podkład ładnie mi je przykrywa, często nawet nie używam już korektora pod oczy. Ale jak pisałam już wcześniej, każda skóra jest inna i u każdej z Was ten podkład może zachowywać się inaczej, ja jestem mega zadowolona

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-12-24, 13:29   #4807
Krolowa_Margot
Raczkowanie

RoOxAnKaA dziekuje za zdjęcia!
A jak z innymi właściwościami tego podkładu? Na KWCsą głosy, że wchodzi w pory, podkreśla wszytsko czego nie powinien i ma bardzo "lejącą" konsystencje... a Ty zauważyłaś coś takiego?
No i ten podkład jest znowu rozświetlający bedziesz miała okazję zostać sfotografowana z tym podkładem na buzi w najbliższym czasie? jeśli tak, to napisz prosze czy nie nie odbija światła flesza tak jak to czyni Inglot

A ja właśnie przetestowałam Max Factor Xperience w świetle dziennym i niestety ale ciemnieje na buzi i to znacznie ponadto wchodzi w pory, a ja raczej nie mam nigdy z tym dużego problemu, wiec tym bardziej byłam zaskoczona
Krolowa_Margot jest offline  
Stary 2010-12-24, 13:38   #4808
tiramisu_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
On wcale nie jest różowy :P Odcień 020 jest różowy. Ten nie ma w sobie nic z różu, ale może tak wyszło na zdjęciu, nie mam dobrego aparatu i nie mogłam uchwycić dobrze odcienia. Ale nie namawiam Po prostu na mojej buzi jest to ładny, jasny beż i tyle A miałam już kilka różowych podkładów i jestem na nie uczulona

Cienie pod oczami też mam i ten podkład ładnie mi je przykrywa, często nawet nie używam już korektora pod oczy. Ale jak pisałam już wcześniej, każda skóra jest inna i u każdej z Was ten podkład może zachowywać się inaczej, ja jestem mega zadowolona
A miałaś kedyś moze Colorstay Revlona? Albo oglądałas i mozesz ocenić czy ta neutrogena jest jaśniejsza?
tiramisu_ jest offline  
Stary 2010-12-24, 13:50   #4809
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
A miałaś kedyś moze Colorstay Revlona? Albo oglądałas i mozesz ocenić czy ta neutrogena jest jaśniejsza?
mowisz o revlonie ivory?
ja obecnie mam buff i sie azstanawiam czy nie kupic znow ivory

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline  
Stary 2010-12-24, 14:11   #4810
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:

Miałam z Revlona odcień Buff, ale wyrzuciłam. Robił mi okropną maskę na twarzy, podkreślał pory itp. Masakra. No i był za ciemny. A Ivory z kolei dla mnie był zbyt różowy (patrzyłam u koleżanki). Neutrogena 010 jest jaśniejsza niż Buff i nie jest różowa jak Ivory (przynajmniej u mnie Ivory był różowy). Ale to i tak kwestia indywidualna, nie ma możliwości obejrzenia koloru przed zakupem jak i wypróbowania. Ja kupiłam zupełnie w ciemno i jestem zadowolona. Jak byłoby z Wami - nie mam pojęcia

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
RoOxAnKaA dziekuje za zdjęcia!
A jak z innymi właściwościami tego podkładu? Na KWCsą głosy, że wchodzi w pory, podkreśla wszytsko czego nie powinien i ma bardzo "lejącą" konsystencje... a Ty zauważyłaś coś takiego?
No i ten podkład jest znowu rozświetlający bedziesz miała okazję zostać sfotografowana z tym podkładem na buzi w najbliższym czasie? jeśli tak, to napisz prosze czy nie nie odbija światła flesza tak jak to czyni Inglot

A ja właśnie przetestowałam Max Factor Xperience w świetle dziennym i niestety ale ciemnieje na buzi i to znacznie ponadto wchodzi w pory, a ja raczej nie mam nigdy z tym dużego problemu, wiec tym bardziej byłam zaskoczona
Okazję do sfotografowania z tym podkładem będę miała, ale swojego zdjęcia nie wstawię na forum Jutro napiszę czy odbija flesz czy nie. Fakt, konsystencję ma lejącą, ale dla mnie to żaden problem. Wylewam odrobinę na dłoń, maczam pędzel i pędzel świetnie go rozprowadza. Mam cerę tłustą, z rozszerzonymi porami i zaskórnikami i ten podkład NIC mi nie podkreśla, kryje nie za mocno (od tego mam korektor), ale jednak kryje Moje zdanie jest takie - dopóki ktoś nie spróbuje na sobie, to moje zdanie o tym podkładzie niewiele pomoże. Jedna dziewczyna może być nim zachwycona tak jak ja, a druga powie, że to bubel.

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-12-25, 21:11   #4811
estra
Rozeznanie

Widzę, że świąteczna cisza na naszym wątku

Zastanawiam się czy miała któraś z Was styczność z tym kremem http://modaija.pl/rozjasnij-sobie-skore/ ?
Jest to jakiś angielski cud rozjaśniający skórę, który zarazem nie ma w składzie (podobno) sterydów. Natrafiłam na niego przeglądając ebaya.

Potraficie nałożyć cokolwiek pod podkład? Mam na myśli jakiś krem, emulsje nawilżającą, cokolwiek (o filtrze nie wsominam, bo filtr+fluid=piękna cera to dla mnie utopia). U mnie się wszystko roluje, ściera, świeci, nie trzyma całości, robią się plamy, przetarcia... Pytam, bo chyba muszę zmienić kierunek pielęgnacji. Uderzenie w mocne nawilżenie (właśnie jak któraś z Was zna fajny krem, który nawilża i NIE zapycha to będę wdzięczna za polecenie).

natura!
estra jest offline  
Stary 2010-12-25, 21:20   #4812
Chaigata
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

Zastanawiam się czy miała któraś z Was styczność z tym kremem http://modaija.pl/rozjasnij-sobie-skore/ ?
Jest to jakiś angielski cud rozjaśniający skórę, który zarazem nie ma w składzie (podobno) sterydów. Natrafiłam na niego przeglądając ebaya.

Potraficie nałożyć cokolwiek pod podkład? Mam na myśli jakiś krem, emulsje nawilżającą, cokolwiek (o filtrze nie wsominam, bo filtr+fluid=piękna cera to dla mnie utopia). U mnie się wszystko roluje, ściera, świeci, nie trzyma całości, robią się plamy, przetarcia... Pytam, bo chyba muszę zmienić kierunek pielęgnacji. Uderzenie w mocne nawilżenie (właśnie jak któraś z Was zna fajny krem, który nawilża i NIE zapycha to będę wdzięczna za polecenie).
Nie znam kremu, ale zachęcająco brzmi. A jaki koszt?

Ja nakładam krem- obecnie oliwkową ziaję. Na to bb krem, kiedyś podkład w musie maybelline. Aczkolwiek zawsze daję małe ilości fluidu czy bb, żeby nie robić maski.
Filtra teraz nie nakładam, mam go w bb. Ale na lato pewnie będzie trzeba. Niestety filtry to zmora, bo jakby się człowiek masłem smarował...
Stary 2010-12-25, 22:54   #4813
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:

kocham niebieskiego babydreama, nie zapycha i cudownie nawilża, możesz też spróbować humektan. A babydream nie jest drogi, jak Cię zapcha, to najwyżej do ciała zużyjesz.

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2010-12-25, 23:11   #4814
krolowa zurawin
Zadomowienie

czarodzielnica który konkretnie babydream? mogłabyś link rzucić ?
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2010-12-25, 23:37   #4815
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
ja nakładam to, na co akurat widzę zapotrzebowanie. ostatnio to jest zwykle Humektan. dziewczyny piszą, ze zapycha, ja już nie wiem, czy mnie też - ja mogę nie kłaść dwa dni nic na twarz a i tak zrobią mi się zaskórniki, wyskoczą pryszcze ehh... ale go lubię, jest lekki. choć czasem mam ohote na coś bardziej treściwego

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
czarodzielnica który konkretnie babydream? mogłabyś link rzucić ?
podpinam się

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-27...-do-twarzy.htm ten jest całkiem przyjemny, mnie zapycha przy częstszym stosowaniu, ostatnio nie używam go częściej niż dwa razy w tygodniu, ale świetnie nawilża i łagodzi i się ładnie wchłania
Stary 2010-12-26, 00:31   #4816
natrix
Rozeznanie

Wszystkiego świątecznego i bladego drogie Śnieżki

Cytat:

Ja NIC nie mogę nakładać pod podkład! Wtedy trzyma się świetnie. Niestety, ani na kremach ani na filtrach już nie jest tak kolorowo... Więc rozumiem Twój ból

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-12-26, 09:09   #4817
quench
Are you talking to me?!

Ja pod płynny podkład nie daję niczego, czasami tylko krem matujący albo bazę silikonową. Inaczej fluid spłynąłby mi po godzinie
Pod minerały wrzucam za to krem matujący, bo skóra po myciu jest zbyt sucha, a proszki dodatkowo ją ściągają. Na wieczór za to odwdzięczam się i nakładam mieszankę oleju kokosowego i kremu nagietkowego babydream. O dziwo, ta kombinacja mnie jakoś nie zapycha. No może trochę pory na nosie, ale one i tak wymagają codziennego skrupulatnego oczyszczenia, bo minerały w nie haniebnie wchodzą - im bardziej kremowe minerały tym mam więcej kropek na nosie
Stary 2010-12-26, 10:02   #4818
19agusia91
Zakorzenienie

Kurcze, u mnie na szczęście na filtrach i na kremach się super trzyma. Na studniówce miałam filtr (50+) krem nagietkowy z Babydram (wszytsko się na nim super trzyma) i makijaż na całą noc. Fakt faktem utrwaliłam go fixerem.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2010-12-26, 11:20   #4819
krolowa zurawin
Zadomowienie

czarodzielnica pisała o jakimś niebieskim.... a ten calendula mi jakoś nie przypasował.
Ja mam b. suchą skórę,wiec bez kremu to się nie ruszam(paradoksalnie mam do tego trądzik... to chyba najgorsze połączenie jakie może być-nie mogę zbyt wysuszać,a jak nawilżam za bardzo zapycham pory...)
często dziewczyny mówią,że np. BB creamy u nich powodują świecenie... u mnie podkreślają suche skórki...
w sumie nie mam ulubionego nawilżacza na dzień... często jest to filtr,a teraz testuje to: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-33...5-mocznika.htm
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2010-12-26, 12:52   #4820
estra
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Nie znam kremu, ale zachęcająco brzmi. A jaki koszt?

Ja nakładam krem- obecnie oliwkową ziaję. Na to bb krem, kiedyś podkład w musie maybelline. Aczkolwiek zawsze daję małe ilości fluidu czy bb, żeby nie robić maski.
Filtra teraz nie nakładam, mam go w bb. Ale na lato pewnie będzie trzeba. Niestety filtry to zmora, bo jakby się człowiek masłem smarował...
Koszuje ok. 90 złotych.

I wytrzymuje Ci BB na tym kremie? Moja Missha chyba nie przeżyje starcia z kremem

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
kocham niebieskiego babydreama, nie zapycha i cudownie nawilża, możesz też spróbować humektan. A babydream nie jest drogi, jak Cię zapcha, to najwyżej do ciała zużyjesz.
Niebieski to pewnie ten do twarzy i ciała (Gesichts- & Körpercreme), to ten, ja mam jeszcze z żółtą zakrętką w starej serii.
On świetnie nawilża i bardzo mocno matuje, ale ja mam wrażenie, że chyba mnie jednak zapycha. Chociaż może to jednak wina czegoś innego.

EDIT:
Ta aktorka ma przepiękny kolor skóry. Wyhaczyłam ja w "Pachnidle".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rachel-hurd-wood-74326367fc.jpg (21,4 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RachelHurdWood_1237951162.jpg (20,9 KB, 86 załadowań)

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-12-26 o 13:01
estra jest offline  
Stary 2010-12-26, 22:35   #4821
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Dziewczyny gdzie dostanę podkłady lumene,produkują je jeszcze?
Wydaje sie ciekawy,a dodatkowo zachęciło mnie jak linda hallberg,pisała o nim na swoim blogu,że jest to chyba jej ulubiony podkład
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lumene_91960559_116777596.jpg (10,6 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-12-26 o 22:37
Kachnaaaa jest offline  
Stary 2010-12-26, 23:01   #4822
19agusia91
Zakorzenienie

Ostatnio miałyśmy "bum" na ten podkład Jest na allegro na pewno.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2010-12-26, 23:37   #4823
saks
Rozeznanie

GG do saks

ja coś słyszałam, że Lumene znów mają się pojawić w Polsce? :confused"
póki co ja chyba mam jedną szafę w niesieciowej drogerii, ale to chyba
saks jest offline  
Stary 2010-12-27, 00:05   #4824
Kachnaaaa
Zakorzenienie

O,super to macie może jego skład?
11 i 12 wydają się na "zdjęciach" z allegro trochę różowe czego nie cierpię... A jak cofnęłam się kilka stron wstecz to mówiłyście ze beżowo-żółty to się rozmarzyłam aż
Bardziej stawiałabym na 11,bo 10 naprawdę trupio wygląda,a 12 może być pomarańczką.

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2010-12-27, 00:26   #4825
tiramisu_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie dostanę podkłady lumene,produkują je jeszcze?
Wydaje sie ciekawy,a dodatkowo zachęciło mnie jak linda hallberg,pisała o nim na swoim blogu,że jest to chyba jej ulubiony podkład
Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Od niedawna Lumene znów jest dość szeroko dostępne w Polsce, podkład można dostać spokojnie w drogeriach, koszt to 29 zł. Kolor fajny, jaśniutki, ale krycie słabiutkie, to raczej matujący krem tonujący niż porządny podkład.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
O,super to macie może jego skład?
11 i 12 wydają się na "zdjęciach" z allegro trochę różowe czego nie cierpię... A jak cofnęłam się kilka stron wstecz to mówiłyście ze beżowo-żółty to się rozmarzyłam aż
Bardziej stawiałabym na 11,bo 10 naprawdę trupio wygląda,a 12 może być pomarańczką.
Ja mam ten podkład w kolorze 10, w wolnej chwili mogę spisać skład.
tiramisu_ jest offline  
Stary 2010-12-27, 10:19   #4826
Chaigata
Zakorzenienie

Coś ciemny się wydaje i tak
Stary 2010-12-27, 10:21   #4827
loss_lauri
Zakorzenienie

a czy wiecie może który ze znanych bb kremów jest najjaśniejszy?
Stary 2010-12-27, 10:26   #4828
19agusia91
Zakorzenienie

Tu mam Lumene 10, kolor Vanilla
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4573-1.jpg (24,1 KB, 76 załadowań)
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2010-12-27, 10:32   #4829
Chaigata
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a czy wiecie może który ze znanych bb kremów jest najjaśniejszy?
Lohashill, wpada dosyć mocno w róż, ale bardzo słabo kryje.
Stary 2010-12-27, 14:18   #4830
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Od niedawna Lumene znów jest dość szeroko dostępne w Polsce, podkład można dostać spokojnie w drogeriach, koszt to 29 zł. Kolor fajny, jaśniutki, ale krycie słabiutkie, to raczej matujący krem tonujący niż porządny podkład.

Ja mam ten podkład w kolorze 10, w wolnej chwili mogę spisać skład.
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Tu mam Lumene 10, kolor Vanilla
Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ostatnio miałyśmy "bum" na ten podkład Jest na allegro na pewno.
Kurcze jak krycie ma słabe to w sumie nie bardzo,bo na stanie mam tylko jeden podkład i też słabiak jeśli patrzeć w tej kwestii (bourjois healthy mix 52)
Chodzi za mną też true match w płynie i bio detox.
Co do true match to miałam próbkę odcienia C2 (w sumie pewnie jeszcze leży zachomikowana gdzieś) i był straszną pomarańczką.
Teraz brałabym raczej W1 albo ew. W2 bo to chyba te ciepłe kolory z żółtym pigmentem

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-12-27 o 14:19
Kachnaaaa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości