Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-02, 14:25   #4921
caterinar2
Raczkowanie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja chcialabym sie dowiedziec jak podkreslic oczy usta kiedy ma sie ciemne falowane wlosy czarne duze oczy pelniejsze usta i niesttey jasna cere , jakies podpowiedzi?
caterinar2 jest offline  
Stary 2011-01-02, 14:37   #4922
Maqua
Zakorzenienie

"niestety" jasną cerę? bluźnisz, Dziewczyno, bluźnisz...
Maqua jest offline  
Stary 2011-01-02, 14:38   #4923
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez caterinar2 Pokaż wiadomość
ja chcialabym sie dowiedziec jak podkreslic oczy usta kiedy ma sie ciemne falowane wlosy czarne duze oczy pelniejsze usta i niestety jasna cere , jakies podpowiedzi?
Tutaj mozesz tylko uslyszec, ze twoja skora jest "niestety niewystarczajaco jasna"
woda sodowa jest offline  
Stary 2011-01-02, 14:50   #4924
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Caterinar, nie ma się czego smutac, jasna cera też jest piękna :d o ile jest zadbana - jak każda cera zresztą
Z opisu wynika że jesteś piękna kobietą :d wstaw może jakieś zdjęcie, coś się doradzi i poszperaj wątek,dziewczyny wiele pisały o podkładach itp

Witam w Nowym,bladym roku

Trochę postraszę swoim wyglądem :P mojemu Tż się mega usta nie podobały, stwierdził,że za ciemne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04770 (new).jpg (45,9 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04779 (new).jpg (62,5 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04798 (new).jpg (28,0 KB, 77 załadowań)
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-01-02, 15:08   #4925
quench
Are you talking to me?!

Ishi, nie są za ciemne. Mi się Twój makijaż bardzo podoba - wczoraj oglądałam go na Twoim blogu i po prostu byłam w szoku, jak podkreślone usta "wyciągnęły" Ci bladość!
Stary 2011-01-02, 15:11   #4926
Chaigata
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Tutaj mozesz tylko uslyszec, ze twoja skora jest "niestety niewystarczajaco jasna"
dokładnie

Ja polecam ją podkreślać.
CZyli stosunkowo ciemne oczy, jasne usta, albo odwrtonie.
Stary 2011-01-02, 15:12   #4927
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Dzieki Quench
, to zasługa kredkę do ust z Inglota nr 85 - mam ja zamiast szminki.
Nie umię określić jej koloru,raz mi się wydaje,że to kolor wina, a raz soczysta czerwień.
W Inglocie chciałam dokupić pod tą kredkę szminkę,ale nie umiałam wybrać koloru, ekspedientka również miała problem.
Polecam, 15 zł a kredka całkiem całkiem

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2011-01-02 o 15:13
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-01-02, 15:33   #4928
caterinar2
Raczkowanie

Ishikawa jestes bardzo ladna kobieta
niestety bo zdecydowanie lepiej mi jak mam ciema cere no ale natura dala jasna
wlasnie tez sie zastanawiam czy usta malowac na malinowo czy raczej stosowac jasnorozowy blyszczyk, co do zdjecia wstydze sie;d
mam dolsc samoopalaczy ostatnio wygladam na brudna niz opalona
zastanawiam sie czy oczy pdkreslac eyelinerem i na dole kredka czyli cos w stylu arabskim eh sama juz nie wiem co i jak
a jak mocno na malinowo zaakcentuje usta to mama mi mowi ze brzydko wiec sama juz nie wiem

Edytowane przez caterinar2
Czas edycji: 2011-01-02 o 15:50
caterinar2 jest offline  
Stary 2011-01-02, 15:37   #4929
19agusia91
Zakorzenienie

Ishikawa, uwielbiam taki usta

Kurcze, wpadło mi kilka złotych, chyba postaram się o Elemonga.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-01-02, 15:46   #4930
caterinar2
Raczkowanie

zmienilam avatar
co prawda zdjecie ma juz ze 2 lata ale wiele sie nie zmienilam
czekam na podpowiedzi co z ustami i oczami i czy lepiej zostawic jasna cere czy przyciemnic;/
caterinar2 jest offline  
Stary 2011-01-02, 15:54   #4931
Chaigata
Zakorzenienie

Cytat:
zmienilam avatar
co prawda zdjecie ma juz ze 2 lata ale wiele sie nie zmienilam
czekam na podpowiedzi co z ustami i oczami i czy lepiej zostawic jasna cere czy przyciemnic;/
ja Ci zaraz przyciemnie :p

Polecam kreskę na górze, jasny różyk na policzki- coś w stylu pin up- http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=16&ty=98
Do tego delikatne usta, na wyjścia czerwone.

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2011-01-02 o 15:55
Chaigata jest offline  
Stary 2011-01-02, 16:00   #4932
caterinar2
Raczkowanie

wlasnie tak sie malowalam, z kreska brazowa na gorze, czarna jakos przytlaczala tylko nigdy nie wiedzialam co z ustami, kolezanka o czarnych wlosach i brazowych oczach maluje sie tak ze ma fioletowa kreske na gorze i blyszczyk kryjacy o delikatnym rozu ladnie wyglsada przyznam

Chaigata spokojnie, narazie nie przyciemniam nic))

Czas edycji: 2011-01-02 o 16:01
caterinar2 jest offline  
Stary 2011-01-02, 16:01   #4933
Chaigata
Zakorzenienie

Cytat:
wlasnie tak sie malowalam, z kreska brazowa na gorze, czarna jakos przytlaczala tylko nigdy nie wiedzialam co z ustami, kolezanka o czarnych wlosach i brazowych oczach maluje sie tak ze ma fioletowa kreske na gorze i blyszczyk kryjacy o delikatnym rozu ladnie wyglsada przyznam
też dobry pomysł możesz skorzystać
Makijaż to zabawa, próbuj, obserwuj w czym Ci najlepiej i jak się czujesz w różnych kolorach.
Stary 2011-01-02, 16:06   #4934
caterinar2
Raczkowanie

daje zdjecie

Czas edycji: 2011-01-02 o 16:08
caterinar2 jest offline  
Stary 2011-01-02, 16:51   #4935
krolowa zurawin
Zadomowienie

sama jestem w posiadaniu Elemonga tylko został w domu ... więc dobiorę się do niego dopiero za hmm 2 tygodnie
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2011-01-02, 17:18   #4936
19agusia91
Zakorzenienie

ja na razie chyba nie mam z kim zamówić na wiazażu,a sama konta nie mam. I nie wiem jak się eybay posługiwać.

a Lumene mi się akurat kończy
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2011-01-02, 18:03   #4937
estra
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Quench to bardzo ciekawe z tym miodowym kolorem, ale boje sie tez, ze przy platynie bede wygladac jak Gnijąca Panna Mloda.
A tak mi sie marzy wyglad porcelanowej laleczki
Ja mam podobny kolor cery, włosy w kolorze blondu i nikt mi nie mówi, że wyglądam jak Gnijąca Panna Młoda
I podoba mi się zarówno Twoja cera, jak i kolor włosów. Platyny raczej u Ciebie nie widzę. Ja ogólnie nie przepadam za platyną, bo niestety mało komu wychodzi ładny kolor bez żółtości.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Trochę postraszę swoim wyglądem :P mojemu Tż się mega usta nie podobały, stwierdził,że za ciemne
Ishi kocham Twój kolor włosów. Wyglądasz w nim genialnie. A usta bardzo fajnie zrobione.

Kurczę zostałabym wierna Misshy, ale mam wrażenie, że z każdej strony wołają do mnie inne BB: "Kup mnie, kup mnie". A bialutki Hanskin to mi się już po nocy śni. Ehhh życie.

natura!
estra jest offline  
Stary 2011-01-02, 18:35   #4938
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Elemong jest cudowny kolor idealny i do tego niesamowicie poprawił mi stan cery w bardzo niedługim czasie. i do tego trzyma się dłużej niż 'przeciętne' podkłady (do Revlona mu jeszcze kawałek, ale i tak jest bardzo dobrze). i co najfajniejsze - jak się gdzieś zetrze czy coś - po prostu nakładasz następną warstwę - bez efektu maski, bez żadnych smug, no po prostu... i nawilża skórę. wszystkorobiący krem po prostu
Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Elemong jest naprawdę bardzo jasny,ale trochę wpada w szarość..
BB bardzo dobrze dopasowują sie do skóry i wątpię żeby się odcinał
Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
i trochę jednak w róż lekko

Dopasowują się, ale i tak często jest różnica między twarzą a szyją.
dzięki za informacje pozostaje mi tylko czekać na przesyłkę

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Caterinar, nie ma się czego smutac, jasna cera też jest piękna :d o ile jest zadbana - jak każda cera zresztą
Z opisu wynika że jesteś piękna kobietą :d wstaw może jakieś zdjęcie, coś się doradzi i poszperaj wątek,dziewczyny wiele pisały o podkładach itp

ślicznie wyglądasz ja chyba ukradnę mamie jej szminkę z Celii w kolorze głębokiego burgunda - niesamowicie odżywia (smarowałam się nią zamiast mojej alterry z rosmana), nie potrzebuje konturowki - wystarczą 2 ruchy i masz piękny rysunek ust, utrzymuje się bardzo długo a kolor schodzi stopniowo - aż do takiej maliny. a kosztowała 6 zł
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
ja na razie chyba nie mam z kim zamówić na wiazażu,a sama konta nie mam. I nie wiem jak się eybay posługiwać.

a Lumene mi się akurat kończy
zajrzyj na wątek 'kupujemy bb kremy' - właśnie szykuje się następne zamówienie na elemonga
Stary 2011-01-02, 18:52   #4939
little witch
Raczkowanie

hej dziewczyny....
wszystkiego najlepszego w nowym roku! a ja postaram sie wrzucic zdjęcia siebie w wydaniu sylwestrowym jak tylko jakies dostanę w końcu makijaż miałam taki jak zwykle - czyli podkreslone brwi, czarna kreska jaskółka i troszkę różu oraz brązowego cienia + rozświetlacz. nie maluję się inaczej, bo jakos nic inaczej mi sie nie podoba. a ciemna szminkę (choc uwielbiam) zaraz bym zjadła i tak, nie lubię miec nic na ustach.

kurcze, taki offtop, jak zwykle u mnie, ale chyba jednak nie lubię robić imprez. organizowałam sylwestra wraz z moim TŻ, i kurczę, wsyztsko super tylko ze tak sie stresowąłam czy przypadkiem nikt nic nie zniszczy, wyleje, stłucze itd, że nie mogłam sie do konca wyluzowac...

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline  
Stary 2011-01-02, 19:01   #4940
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:

Slicznie Ja ostatnio namietnie kupuje szminki na ebayu, po prostu uwielbiam miec neutralne oko i zywy kolor na ustach
woda sodowa jest offline  
Stary 2011-01-02, 19:03   #4941
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

dziekuje pieknie dziewczyny

Woda Sodowa,jakie kupujesz ? Z jakiej firmy?
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-01-02, 19:03   #4942
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wpisy w blogu: 3

Estra, mysle zeby wrocic do rudosci znow. Tylko zastanawiam się jaka rudosc pasowalaby do (raczej) zimnego typu urody.
Gdy tylko pozbede sie tych wszystkich przebarwien. Jak tak patrze na te zdjecia ktore zalaczylam, to jestem ogromnie zaskoczona, ze udalo mi sie wiekszosc zwalczyc.
Normalnie pewnie mialabym pelno wstretnych strupow.
KOCHAM WIZAZ! i kwasy

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline  
Stary 2011-01-02, 19:31   #4943
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Ja też się bałam tej parafiny. Miałam taki okres, że musiałam mieć wszystko mineralne, naturalne itp. W końcu się wkurzyłam, bo z minerałami kłopotu miałam dużo (co nie znaczy, że mnie dalej nie kuszą) i zakupiłam na wypróbowanie opakowanie 20 ml Misshy Perfect Cover.
Kupiłam jakiś miesiąc temu. Poprawiła mi się w takim sensie, że zniknęły podskórne grudki (zaskórniki zamknięte), cera zrobiła się w miarę gładka i jednolita. Nie pojawiają mi się niespodzianki i nie zanieczyszczają pory. Pielęgnacji nie zmieniłam, więc to ewidentnie zasługa Misshy. Oczywiście do idealnej gładkości brakuje jej jeszcze wiele, no ale nie spodziewałam się niczego, więc jestem bardzo zadowolona.
jak to od BB cremu ( hm nie wiem, czy Missha to to, tak jakoś wywnioskowałam ) zniknęły zaskórniki ?
ile to kosztuje ?
Rinaa jest offline  
Stary 2011-01-02, 19:32   #4944
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
dziekuje pieknie dziewczyny

Woda Sodowa,jakie kupujesz ? Z jakiej firmy?
Moje trzy ostatnie nabytki to: Avon-kiss of pink (cos pomiedzy czerwienia a malina), L'oreal-mango diamonds (rozowa pomarancza) i blyszczyk Revlon-coral reef (nazwa mowi sama za siebie)Ogolnie na ebayu mozna kupic bardzo taniutko szminki, np revlona nowego kupilam za 0.99 funta, gdzie normalnie w sklepie kosztuje ok 6 funtow, kosmetyki avonu tez sa bardzo tanie Pisze oczywiscie o brytyjskim ebayu.
woda sodowa jest offline  
Stary 2011-01-02, 19:38   #4945
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Moje trzy ostatnie nabytki to: Avon-kiss of pink (cos pomiedzy czerwienia a malina), L'oreal-mango diamonds (rozowa pomarancza) i blyszczyk Revlon-coral reef (nazwa mowi sama za siebie)Ogolnie na ebayu mozna kupic bardzo taniutko szminki, np revlona nowego kupilam za 0.99 funta, gdzie normalnie w sklepie kosztuje ok 6 funtow, kosmetyki avonu tez sa bardzo tanie Pisze oczywiscie o brytyjskim ebayu.

lubie Revlon, czaje się na kilka szminek,widziałam swatche
http://karlasugar.net/2010/02/guest-...rous-lipstick/ i chyba większość bym chciała :P

http://mesluxes.blogspot.com/2010/06...-swatches.html
Pink about it mi sie podoba

W ogóle fajny jest ten blog,śliczna dziewczyna
http://mesluxes.blogspot.com/
Ishikawa jest offline  
Stary 2011-01-02, 19:51   #4946
estra
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Estra, mysle zeby wrocic do rudosci znow. Tylko zastanawiam się jaka rudosc pasowalaby do (raczej) zimnego typu urody.
Gdy tylko pozbede sie tych wszystkich przebarwien. Jak tak patrze na te zdjecia ktore zalaczylam, to jestem ogromnie zaskoczona, ze udalo mi sie wiekszosc zwalczyc.
Normalnie pewnie mialabym pelno wstretnych strupow.
KOCHAM WIZAZ! i kwasy
Co do koloru to Ci nie doradzę. Ja mam zawsze problem z ocenieniem jaki mam typ urody i jakie kolory mi pasują. A widzę, że ty masz bardzo podobny odcień cery (na jednym zdjęciu wydaje się różowy, na kolejnym żółtawy) i włosy też w takim samym kolorze. A jaki masz kolor oczu?
I cóż to za kwasy tak dopomogły?

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
jak to od BB cremu ( hm nie wiem, czy Missha to to, tak jakoś wywnioskowałam ) zniknęły zaskórniki ?
ile to kosztuje ?
Tak Missha. Nie zniknęły całkowicie, ale bardzo mocno się spłyciły. I to tylko te zamknięte. Plusem jest to, że nie powstają nowe zamknięte i otwarte. Czyli poprostu mnie to nie zapycha. Jednym słowem nie pogarsza stanu cery, jak mają w zwyczaju wszystkie podkłady (przynajmneij w moim przypadku) zarówno te mineralne, jak i zwykłe płynne. To jest BB Cream, więc z założenia ma poprawiać wygląd skóry, ale ja się nie spodziewałam cudu po przeanalizowaniu składu. Kosztuje ok. 30 złotych na ebay opakowanie 20.

natura!
estra jest offline  
Stary 2011-01-02, 19:53   #4947
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
lubie Revlon, czaje się na kilka szminek,widziałam swatche
http://karlasugar.net/2010/02/guest-...rous-lipstick/ i chyba większość bym chciała :P

http://mesluxes.blogspot.com/2010/06...-swatches.html
Pink about it mi sie podoba

W ogóle fajny jest ten blog,śliczna dziewczyna
http://mesluxes.blogspot.com/
Strawberry z drugiego linka A mozesz mi polecic jakas typowo malinowa pomadke, najlepiej nawilzajaca (chodzi mi o to, zeby nie miala "suchej" konsystencji-nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc)?
woda sodowa jest offline  
Stary 2011-01-02, 19:53   #4948
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Muszę się Wam poskarżyć. Miałam ogromną ochotę na Misshe PC #13 i pewnego dnia nie oparłam się i kliknęłam na ebayu. To było ponad miesiąc temu. Do świąt miałam jeszcze nadzieję, że przyjdzie (tłumaczyłam sobie, że było zamieszanie w Korei), napisałam też do sprzedającego. Niestety wszystko wskazuje na to, że nie otrzymam swojej przesyłki
Stary 2011-01-02, 19:54   #4949
Szabik
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Kurczę zostałabym wierna Misshy, ale mam wrażenie, że z każdej strony wołają do mnie inne BB: "Kup mnie, kup mnie". A bialutki Hanskin to mi się już po nocy śni. Ehhh życie.
Jasny Hanskin? Ja miałam dwa- otworzyłam tylko próbkę tego podobno jaśniejszego- chyba Premium czy coś takiego (na pewno miał SPF 30) i yyy... Pomarańczka. Może nie był jakiś baaardzo ciemny, przed rozsmarowaniem był mniej więcej na takim poziomie jasności jak Burżuj HM 51, ale odcień był okropny. Nie żółty, nie neutralny tylko jasny pomarańcz. Gdy mi miał się śnić to raczej jako podkładowy koszmar...
Szabik jest offline  
Stary 2011-01-02, 19:54   #4950
19agusia91
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
zajrzyj na wątek 'kupujemy bb kremy' - właśnie szykuje się następne zamówienie na elemonga
tak, wiem, wiem ale wiesz jak to jest z kobietą, chciałabym go miec tu i teraz
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości