Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-17, 18:22   #511
elianka
Zakorzenienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja mam tylko 21 lakierów a na blogu ktoś mi napisał, że to dużo
Stary 2010-06-17, 18:39   #512
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
To ciekawe, co by powiedział na te 72
Zaraz policzę swoje
Ktoś chętny na fotki?
Stary 2010-06-17, 18:44   #513
Ingeborg
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
Ingeborg nie chce Cię straszyć,ale ponoć ta Lirenka to średnia jest... tzn. niezbyt chroni;/
co wy pistacjowego widzialyście w CaC? ja nic nie znalazlam,ale mam ten róż (kocham go )
wracając do kwestii lakierów-mam ich ok 20 -dzisiaj 2 polecialy do kosza(2 Wibo z tej letniej kolekcji... masakra jak mi paznokcie poniszczyly...)
setny post :P

Oj, to mnie zaniepokoiłaś - nigdy wcześniej nie miałam tego filtra... No zobaczymy, chyba będę musiała doświadczyć na mojej własnej i prywatnej skórze

Pistacjowa kredka do powiek oraz jeden cień w zestawie z różem Cudowne są

Srebrnousta - idź, idź, bo kolory są arcywspaniałe na lato Ale kuszę Ostatnio też oglądałam właśnie to fioletowe duo - a po Twojej recenzji, chyba się na niego skuszę

Estra - mam pytanko, czy używałaś Sorayi 45 także na buzię? Tak mi wynika z Twojego posta
Stary 2010-06-17, 18:48   #514
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Srebrnousta - idź, idź, bo kolory są arcywspaniałe na lato Ale kuszę Ostatnio też oglądałam właśnie to fioletowe duo - a po Twojej recenzji, chyba się na niego skuszę
Byłam dzisiaj, ale doszłam do wniosku, że kolory są dla mnie za żywe Poza tym dopiero zaczynam swoje nieśmiałe próby z cieniami, więc nie chcę szaleć Ale oczywiście kupiłam następne podwójne - różowy i szary (02 Sweetheart). Delikatne i pastelowe, do tego zrobię sobie koronę z warkocza (Mamusia zrobi ) i TŻ ma jutro paść z zachwytu A, dokupiłam sobie jeszcze zachwalaną w KWC bazę Virtual
Stary 2010-06-17, 18:54   #515
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość

W końcu dzisiaj dorwałam kreacje na śluby Jutro wkleję zdjęcia I przy okazji usłyszałam od ekspedientek, że powinnam wybrać się na solarium

Ostatnio tez kupilam 2 kreacje, jedna czarno biala co widac kilka postow wczesniej (taa..a moze bys se nogi opalila? )
a druga byla w...kwiatki, tu bladosc chyba pasowala
moj kolega z pracy stwierdzil ze wygladalam purytansko (bo zakrywala wszystko) a zarazem sexi....a inny zas, ze wygladam jak babcia....i wez tu bądź mądra
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-06-17, 18:54   #516
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
Mnie z mojej dawnej fascynacji Nail Artem pozostało ok. 180... wszystkie póki co nadal zdatne do użytku bo niedawno robiłam w nich porządki śpią sobie w aluminiowym kufrze

A tutaj wklejam swatche Pixie porównane z Linen Może komuś się przyda

Od lewej: Linen - Ayperi 0 - Calista 0 - Breena 0 - Breena 1
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-06-17, 18:58   #517
Ingeborg
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj, ale doszłam do wniosku, że kolory są dla mnie za żywe Poza tym dopiero zaczynam swoje nieśmiałe próby z cieniami, więc nie chcę szaleć Ale oczywiście kupiłam następne podwójne - różowy i szary (02 Sweetheart). Delikatne i pastelowe, do tego zrobię sobie koronę z warkocza (Mamusia zrobi ) i TŻ ma jutro paść z zachwytu A, dokupiłam sobie jeszcze zachwalaną w KWC bazę Virtual

Oj, padnie, padnie Ci do stóp

Czy te cienie są dobrze napigmentowane? Czy bardziej transparentne? Jak długo się utrzymują?

Też mam tą bazę. Szkoda tylko, że tak ciężko ją rozprowadzić na powiece - radzę ją dobrze rozgrzać. Ja sobie pomagam suszarką
Stary 2010-06-17, 19:05   #518
estra
Rozeznanie

Ingeborg tak używałam 45 na twarz. Wszystkie używane przeze mnie filtry były wypaćkane na buzi. Tak ja pisałam 60 się świeciła niemiłosiernie. Z 45 było duuużo lepiej i chyba mnie nawet nie zapchał (nie wiem dokładnie, bo zaczęłam wtedy też używać nowego kremu do twarzy). Efektu matu na pewno nie osiągniesz, ale spoko możesz ładować na niego pudry, skrobie, glinki, czy co tak zapragniesz, bo jest fotostabilny i nie posiada parsolu. Skład prześwietliłam, bo miałam wtedy manię na takie zabawy i jest to zdecydowanie najlepszy pod tym względem filtr na naszym rynku. Ale jednak nie czułam się z nim na twarzy komfortowo Raz, że 45 mnie jakoś odrzucało (wiadomo co 50 to 50 ), to jeszcze no troszkę go na tej twarzy czułam. Ale do ciała genialny.

Lakierów zazdroszczę strasznie. Sama posiadam aż 3 Resztę wywaliłam, bo i tak nie używałam. Jestem antytalentem jeżeli chodzi o malowanie paznokci i zawsze jak pomaluję to mam brzydko wyglądające pęcherzyki powietrza na płytce. Dramat.

EDIT: * Raboussamai * dzięki wielkie za zestawienie. Szukam właśnie idealnego koloru.

I w ogóle dziewczyny przeczytałam gdzieś, że statystyczny Polak opala się przez 4 i pół godziny w roku. A statystyczna Polka- 73 razy tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!! W statystykach chyba biorą udział skwarki, bo ponad 300 godzin o ile dobrze liczę to jakiś koszmar.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-06-17 o 19:26
estra jest offline  
Stary 2010-06-17, 19:08   #519
SilverStorm
Zakorzenienie

GG do SilverStorm

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ostatnio tez kupilam 2 kreacje, jedna czarno biala co widac kilka postow wczesniej (taa..a moze bys se nogi opalila? )
a druga byla w...kwiatki, tu bladosc chyba pasowala
moj kolega z pracy stwierdzil ze wygladalam purytansko (bo zakrywala wszystko) a zarazem sexi....a inny zas, ze wygladam jak babcia....i wez tu bądź mądra
Też kupiłam sukienkę w kwiatki (i to czerwone + czerwone bolerko) i tak mi "odbiło" od skóry, że nie mogłam jej nie mieć
The less they know
SilverStorm jest offline  
Stary 2010-06-17, 20:39   #520
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
To ciekawe, co by powiedział na te 72
Zaraz policzę swoje
Ktoś chętny na fotki?

Jako całkiem świeża pazurkomaniaczka ja cem

Świeża, bo całe życie nie malowałam paznokci ze względu na tzw "tłustą płytkę" CO bym nie zrobiła lakier następnego ndia schodzi. Dwa dni to absolutny max
odkryłam Sally Hansen Kwik Dri i teraz mogę malowac pazurki codziennie rach ciach Nie muszę ich suszyć godzinę, żeby następnego dnia odlazły. Zakochałam się w kolorach.
Że mam tłusta płytkę dowiedziałam się od dobrej manikiurzystki, po trzech nieudanych próbach nałożenia żelu, kiedy to odłaził mi od dobrze zrobionych paznokci po TRZECH dniach.
Stary 2010-06-17, 21:06   #521
Saya
Raczkowanie

Cytat:
A myślałam, że to ja mam problem z lakierami... Chociaż dziś znów kupiłam następny - Essence Multi Dimension 56 Princesses Rule!. Jest praktycznie transparentny, no, może lekko różowy, ale te srebrne drobinki...
Sayo, mogę mieć nieśmiałą prośbę? Wkleisz zdjęcie swojej kolekcji?
Jasne choć ostrzegam, że będzie okropnej jakości I to jutro przy dziennym świetle
Za to ja chętnie zobaczyłabym Twoje 180 lakierów Rabou

Raboussamai odnośnie swatchy pixie, czy to są najjaśniejsze kolorki z tej tonacji? Mi pasował linen nie licząc tego, że za ciemny, a na zdjęciu w sumie jasnością są chyba takie same?

Edytowane przez Saya
Czas edycji: 2010-06-17 o 21:08
Saya jest offline  
Stary 2010-06-17, 21:13   #522
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Oj, padnie, padnie Ci do stóp

Czy te cienie są dobrze napigmentowane? Czy bardziej transparentne? Jak długo się utrzymują?

Też mam tą bazę. Szkoda tylko, że tak ciężko ją rozprowadzić na powiece - radzę ją dobrze rozgrzać. Ja sobie pomagam suszarką
A jak nie to

Są bardziej transparentne, niezbyt napigmentowane, ale właśnie o takie mi chodziło - chciałam mieć taką mgiełkę koloru na powiece, a nie krzykliwy bohomaz

W tym momencie od 13 mam fioletowe na sobie i nawet dzielnie się trzymają. Po kilku godzinach zbladły, ale nie zbierają się w załamaniach i nie przemieszczają się po całej twarzy.
Jutro będę testować ten różowo-szary zestaw na bazie
Cytat:
Jako całkiem świeża pazurkomaniaczka ja cem
Ok, to jutro zabiorę się do pracy Chociaż ostatnio trochę pooddawałam i zostało mi ich tylko koło 30...
Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Jasne choć ostrzegam, że będzie okropnej jakości I to jutro przy dziennym świetle
Ale będzie
I też chętnie zobaczę lakiery Rabu, bo aż mnie zatkało, gdy zobaczyłam liczbę...
Stary 2010-06-17, 21:25   #523
Ingeborg
Zadomowienie

Cytat:
A jak nie to
Leżę i kwiczę

Cytat:
Są bardziej transparentne, niezbyt napigmentowane, ale właśnie o takie mi chodziło - chciałam mieć taką mgiełkę koloru na powiece, a nie krzykliwy bohomaz

W tym momencie od 13 mam fioletowe na sobie i nawet dzielnie się trzymają. Po kilku godzinach zbladły, ale nie zbierają się w załamaniach i nie przemieszczają się po całej twarzy.
Jutro będę testować ten różowo-szary zestaw na bazie
Dzięki za opis

ESTRA - dziękuję bardzo za recenzję
Stary 2010-06-17, 21:55   #524
Klariss
Raczkowanie

uuu zadam Wam pytanko, bo jestem juz kompletnie zdesperowana- kiedy i czy u Was byla limitowanka z essence Into the Wild? strasznie poluje na lakier, odcien Zulu,a u mnie w krakowie jest teraz CaC.. prosze, odpiszcie
Zmieniajac temat, wlasnie leze chora, kompletnie mnie rozlozylo..Czekalam na paczuszke z Pixie- Breena 0 i wyobrazcie sobie,ze akrat kiedy poszlam do lakarza to dostalam avizo,a ze jestem chora i na poczte nie pojde.. to sie nazywa pech..
aaa i jeszcze jedno! Dowiedzialam sie(i jest to potwierdzone)ze picie herbaty Lipton przed wyjsciem "na slonce" powoduje przeparwienia na twarzy! :O

Edytowane przez Klariss
Czas edycji: 2010-06-17 o 22:01
Klariss jest offline  
Stary 2010-06-17, 22:00   #525
Ingeborg
Zadomowienie

Klariss - w sumie pytanie nie do tego wątku, ale skoro je czytam, to odpowiem Into The Wild nie było jeszcze w PL i nie wiadomo, czy będzie. Aktualnie jest nowa limitowanka Crazy About Colour.

Powrotu do zdrowia życzę

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2010-06-17 o 22:01
Ingeborg jest offline  
Stary 2010-06-17, 22:13   #526
Klariss
Raczkowanie

oj tam oj tam, nie badzmy tacy zasadniczy tyle tu offtopow bylo ze szkoda gadac ;P ale dzieki za odp. poza tym napisalam nie tylko o tym

Edytowane przez Klariss
Czas edycji: 2010-06-17 o 22:15
Klariss jest offline  
Stary 2010-06-17, 23:01   #527
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

Klariss ja czekałam na Pixie chyba 4 dni robocze, albo 3 jakoś tak

Przez Was zachorowałam na miętowy lakier znowu A idąc za ciosem, kupiłam miętową torebkę w River Island
Stary 2010-06-17, 23:23   #528
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Dzisiaj po raz pierwszy wypróbowałam puder bambusowy, na razie wrażenia przeciętne. Spodziewałam się super matu, ale mój manhattan chyba wygrywa pod tym względem. Jednak nie poddaję się, ponieważ bambus jest lepszy dla cery Jutro idę na koncert, więc będzie to idealna okazja na wypróbowanie w pełni pudru bambusowego

ishikawa

Jesteś bardzo ładna i jasna cera Ci przystoi. Bardzo podoba mi się to, jak podkreśliłaś oczy kredką. Wydaje mi się, że użyty kolor szminki ładnie wydobył kolor Twoich oczu

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-06-17 o 23:26
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2010-06-17, 23:50   #529
Leora
Rozeznanie

GG do Leora

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Obecnie mam najjaśniejszego Inglota http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-28...odej-skory.htm bodaj numer 41, ale ostatnio zauważyłam, że jest za ciemny. A więc szukam
[Przepraszam, że się wtrącam między dyskusję]
Estra, mogłabyś mi napisać, jak ten podkład z Inglota się sprawuje? Kryje coś, jest trwały? A odcień bardzo ciemny? Może posiadasz jakieś zdjęcia?
Szukam non stop idealnego podkładu (obecnie mam Bourjois 10HSE nie jest taki zły, ale nic nie kryje i szybko znika), a pieniędzy nie mam zbyt wiele, dlatego rozmyślam nad tym Inglotem... Twoja opinia (oraz innych Wizażanek) nieco by mi pomogła.

(mam chrapkę na Pixie, ale nie są tanie, a do tego, nie mam żadnego pędzla! )
Leora jest offline  
Stary 2010-06-18, 00:13   #530
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
a jakiego odcienia potrzebujesz? Ja czekam na tart light z silk naturals, więc mogę zdac recenzję, to taki słodki, zimny róż, nie wiem, czy nie za "słodki"
właśnie się zastanawiam, czy chce takiego słodkiego, cukierkowego różu, czy też mocniejszego, ciemniejszego, coś pod klasyczne wino, tylko chłodniejsze... fajnie się zapowiada Wild vines od EDM, i jeszcze Sprung! i Walkee talkee wyglądają podobnie

uhh ta Soraya SPF45 nie chroniła mnie najlepiej, opaliłam się mimo iż nie przebywałam jakoś specjalnie długo na słońcu, właściwie to było pochmurno Ale trudno, kiedyś zblednę ważne że mi się nie opala twarz, za to nogi mi trochę w końcu złapało, chwilowo przestałam je smarować podkładem w celu wyrównania kolorytu
A, i nie kupujcie filtra z Sorai do twarzy... Bieli masakrycznie Nałożyłam na niego tapetę taką jak zwykle, czyli prawie nic (babmus-minerały-bambus), z nadzieją, że kiedyś sie wchłonie... po powrocie do domu po 10 godzinach nadal miałam białą facjatę szkoda, ze tak bieli, bo poza tym spisuje się świetnie, i fajnie pachnie, jabłkowo
fiasco jest offline  
Stary 2010-06-18, 00:20   #531
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
Raboussamai odnośnie swatchy pixie, czy to są najjaśniejsze kolorki z tej tonacji? Mi pasował linen nie licząc tego, że za ciemny, a na zdjęciu w sumie jasnością są chyba takie same?
Tak, są to najjaśniejsze z tonacji Ayperi, Calista i Breena... dlatego też mają '0' na w nazwie Obecnie używam Linen (troszkę przyciemnawy) i tyle co w opakowaniu wydaje się być dużo ciemniejszy, to na twarzy różnica jest minimalna... A jeśli chodzi o porównanie tych 3 odcieni Pixie to już w ogóle kręćka dostaję bo nie potrafię ich rozróżnić... No może Ayperi był jaśniejszy ... I chyba najbardziej pasuje mi Breena '0' ...

Cytat:
I też chętnie zobaczę lakiery Rabu, bo aż mnie zatkało, gdy zobaczyłam liczbę...

Cytat:
Macie załatwione dziewczyny! Ale to dopiero gdy zjadę do domu około lipca

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-06-18 o 00:23
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-06-18, 00:46   #532
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Klariss ja czekałam na Pixie chyba 4 dni robocze, albo 3 jakoś tak

Przez Was zachorowałam na miętowy lakier znowu A idąc za ciosem, kupiłam miętową torebkę w River Island
Taka malutka, ze sznureczkiem perel? Pokazesz?
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-06-18, 10:33   #533
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Zgodnie z obietnicą zrobiłam zdjęcia swojej lakierowej kolekcji, ale wgrywanie załączników strasznie muli Postaram się wrzucić je potem.
Stary 2010-06-18, 11:07   #534
Saya
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Tak, są to najjaśniejsze z tonacji Ayperi, Calista i Breena... dlatego też mają '0' na w nazwie Obecnie używam Linen (troszkę przyciemnawy) i tyle co w opakowaniu wydaje się być dużo ciemniejszy, to na twarzy różnica jest minimalna... A jeśli chodzi o porównanie tych 3 odcieni Pixie to już w ogóle kręćka dostaję bo nie potrafię ich rozróżnić... No może Ayperi był jaśniejszy ... I chyba najbardziej pasuje mi Breena '0' ...

Macie załatwione dziewczyny! Ale to dopiero gdy zjadę do domu około lipca
Dziękuję za odp. No właśnie jak tak oglądam te wszystkie swatche w necie to zaczynam się gubić, niektóre kolorki wydają mi się zupełnie takie same, ale wiedzę, że skoro nie tylko mi to nie jest tak źle z moim wzrokiem Chyba również zamówię Breenę i najwyżej będę rozjaśniała bambusem

Przepraszam, ale ja swój zbiór niestety również wkleję później bo głupia nie pomyślałam, że aparat pojedzie dziś wraz z bratem na wakacje Ale za jakieś 2 tyg. będę miała go z powrotem to obfocę wszystko dokładnie

Przy okazji testuję dzisiaj podkład miss sporty i gdyby nie fakt, że jest za ciemny to chyba bym przy nim została. Ładnie trzyma się na filtrze, zmatowił buźkę i nawet trzyma się na miejscu (ba nawet nadal jest matowy) po 2 godzinkach w sporym słońcu.

Saya jest offline  
Stary 2010-06-18, 11:17   #535
krolowa zurawin
Zadomowienie

kurcz to gdzie Ty mieszkasz,jak u Ciebie spore slońce ? :P ja się ciesze ,że u mnie chmury-przynajmniej mnie nie przypali :P
a wczoraj testowalam pierwszy raz bialą glinkę,póki co jestem zadowolona ;]
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2010-06-18, 11:27   #536
marta179
Raczkowanie

Wow dziewczyny szalejecie z tymi lakierami!
Ja mam zaledwie 18, a i tak myśle ze mam za dużo, bo więcej niż raz to użyłam chyba tylko czarnego
marta179 jest offline  
Stary 2010-06-18, 11:35   #537
Saya
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
kurcz to gdzie Ty mieszkasz,jak u Ciebie spore slońce ? :P ja się ciesze ,że u mnie chmury-przynajmniej mnie nie przypali :P
a wczoraj testowalam pierwszy raz bialą glinkę,póki co jestem zadowolona ;]
Na północy wielkopolski Przez ostatnich kilka dni tutaj też było pochmurnie, ale od wczoraj znowu gorąco

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Wow dziewczyny szalejecie z tymi lakierami!
Ja mam zaledwie 18, a i tak myśle ze mam za dużo, bo więcej niż raz to użyłam chyba tylko czarnego
u mnie to jest tak, że kupuję sobie drobiazg jako nagrodę, albo na pocieszenie A że dosłownie obok mojego domu jest sklepik ze sporą ilością lakierów to wiadomo..
A pazurki maluję w miarę możliwości codziennie, lubię jaki mi do ciuchów pasują kolorkiem

Saya jest offline  
Stary 2010-06-18, 13:30   #538
estra
Rozeznanie

Leora podkład Inglota jest tak na poziomie jasnych drogeryjnych podkładów. Wrzucam fotkę, ale podział mi się gdzieś kabelek z aparatu i robiłam fotkę komórką, więc jakość gorzej niż średnia. Na tym zdjęciu wydaje się ciemniejszy niż jest naprawdę. Na drugim nałożyłam jego bardzo grubą warstwę i jak widać bardzo dobrze się stapia ze skórą. Co do krycia to jest średnie, ale ja nie przepadam za efektem maski na twarzy. Musisz mieć dobrze nawilżoną cerę, bo podkreśla suche skórki, ale to chyba każdy podkład ma to do siebie Niestety nie powiem Ci w jakiej jest tonacji, bo raz wydaje mi się chłodny, a raz ciepły. Musisz uważam z ilością, ale nałożony oszczędnie wygląda na buzi świetnie. Ja ostatnio zrobiłam się bardzo blada, więc minimalnie mi się odcina. Miałam nawet wrażenie, że mi nawilżył skórę. Nie zapycha, ale jak lubisz mat to niestety go nie osiągniesz. I podstawowa rada- nigdy nie kupuj kosmetyków Inglota w ich firmowych salonach. Jest drożej. Poszukaj jakiejś małej drogerii (wbrew pozorom łatwo go tam dostać) i tam na pewno kupisz go bardzo tanio. Ja zapłaciła 19,99. No i jeszcze jedna uwaga. Nie oczekuj, że będziesz po nim kolor cery Dity. On raczej wyrównuje koloryt i zdecydowanie nie jest biały. Ale dostałam baaaaaardzo dużo komplementów, kiedy miałam go na sobie, bo zdecydowanie go nie było widać jeszcze niedawno

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-06-18 o 13:32
estra jest offline  
Stary 2010-06-18, 15:52   #539
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość

ishikawa

Jesteś bardzo ładna i jasna cera Ci przystoi. Bardzo podoba mi się to, jak podkreśliłaś oczy kredką. Wydaje mi się, że użyty kolor szminki ładnie wydobył kolor Twoich oczu
Dziekuje pieknie za komplemety
Co do szminki to dla mnie nie zastapiona Maybelline kolor Rubis diamonds a na niej mam czerwony blystek z Manhattanu - moje ostatnie odkrycie
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-06-19, 12:53   #540
Klariss
Raczkowanie

ej dziewczyny, co to za cisza? to ja się pochwalę, że przyszła paczuszka z Pixie. jejku a jak pięknie zapakowane i 2 gratisy!(matt & smooth powder transparent- daje świetne,satynowe wykończenie, ale to nie dla mojej suchej cery niestety...i breena 1<-- nie wiem po co ale i tak sie ciesze ) zamówiłam Biga Breena "0" a taki maciupeńki jest.. wklejam zdjęcia, może komuś się przyda
Klariss jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości