Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-19, 13:03   #541
krolowa zurawin
Zadomowienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

po dzisiejszym dniu stwierdzam zewyciskanie nie jest dobrym sposobem na podkreślenie jasnej skóry...
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2010-06-19, 13:06   #542
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
po dzisiejszym dniu stwierdzam zewyciskanie nie jest dobrym sposobem na podkreślenie jasnej skóry...
Stary 2010-06-19, 13:07   #543
Klariss
Raczkowanie

Cytat:
oj a co się stało ??
Klariss jest offline  
Stary 2010-06-19, 13:13   #544
krolowa zurawin
Zadomowienie

no nic,nic... tylko ten mój glupi perfekcjonizm... no i wyglądam teraz jak biedronka,a z jasną skórą 5x razy bardziej to widać ...
Stary 2010-06-19, 13:20   #545
estra
Rozeznanie

Widzę, że nie tylko ja jestem uzależniona od domowych sposobów na "oczyszczenie cery". Zawsze kończy się to tak samo
Jak bardzo widać to możesz przetrzeć skórę sokiem z cytryny na noc. Trochę piecze i ściąga, ale rano będzie No i wybiela po dłuższym stosowaniu

EDIT: Dziewczyny zapomniałam, a muszę się koniecznie pochwalić. Już całe 3 dni używam wspaniałego specyfiku o nazwie Acne- Derm i w życiu nie spodziewałam się takich efektów w tak krótkim czasie! Przygotowywałam się na widoczną poprawę po 2-3 miesiącach stosowania. A tymczasem mam mniej grudek i cera się zrobiła taka jasna, promienna Mam nadzieję, że to nie był efekt placebo. Bo bym się chyba załamała :P

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-06-19 o 13:26
estra jest offline  
Stary 2010-06-19, 13:28   #546
Wampirzyca111
Raczkowanie

Nie czytam nigdy dokładnie całego wątku, bo niestety się z tym nie wyrabiam (
Ale odkryłam świetny podkład i mam ochotę się z Wami nim podzielić (o ile już nie było o nim pisane). Z Gosha X-ceptional wear (czy jakoś tak, nie mam go pod ręką, a nazwa jest długa :P) o odcieniu porcelana. Jest cudowny, trzyma cały dzień i ma świetny kolor Niezbyt tani, ale wydajny. Polecam
Wampirzyca111 jest offline  
Stary 2010-06-19, 14:12   #547
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Na allegro pojawiły się korektory Pixie Mam chrapkę na żółty, który był niezwykle wychwalany na wątku o Pixie jako cudeńko pod oczy.
P. Sylwia dodała do oferty jeszcze beżowy i zgłupiałam. Chciałabym oba, ale wiem, że w życiu ich nie zużyje (mam zielony i jest tak wydajny, że mimo oddania połowy martwie się czy go zdąże wykorzystać). Doradźcie
http://allegro.pl/item1087774991_pix...naturalny.html
Stary 2010-06-19, 14:56   #548
Leora
Rozeznanie

GG do Leora

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Leora podkład Inglota jest tak na poziomie jasnych drogeryjnych podkładów. Wrzucam fotkę, ale podział mi się gdzieś kabelek z aparatu i robiłam fotkę komórką, więc jakość gorzej niż średnia. Na tym zdjęciu wydaje się ciemniejszy niż jest naprawdę. Na drugim nałożyłam jego bardzo grubą warstwę i jak widać bardzo dobrze się stapia ze skórą. Co do krycia to jest średnie, ale ja nie przepadam za efektem maski na twarzy. Musisz mieć dobrze nawilżoną cerę, bo podkreśla suche skórki, ale to chyba każdy podkład ma to do siebie Niestety nie powiem Ci w jakiej jest tonacji, bo raz wydaje mi się chłodny, a raz ciepły. Musisz uważam z ilością, ale nałożony oszczędnie wygląda na buzi świetnie. Ja ostatnio zrobiłam się bardzo blada, więc minimalnie mi się odcina. Miałam nawet wrażenie, że mi nawilżył skórę. Nie zapycha, ale jak lubisz mat to niestety go nie osiągniesz. I podstawowa rada- nigdy nie kupuj kosmetyków Inglota w ich firmowych salonach. Jest drożej. Poszukaj jakiejś małej drogerii (wbrew pozorom łatwo go tam dostać) i tam na pewno kupisz go bardzo tanio. Ja zapłaciła 19,99. No i jeszcze jedna uwaga. Nie oczekuj, że będziesz po nim kolor cery Dity. On raczej wyrównuje koloryt i zdecydowanie nie jest biały. Ale dostałam baaaaaardzo dużo komplementów, kiedy miałam go na sobie, bo zdecydowanie go nie było widać jeszcze niedawno
Dziękuję bardzo za pomoc.
A jak z jego trwałością? (wszystkie podkłady po 2 godzinach mi się ścierają...) I czy przed okresowe wypryski, choć w średnim stopniu zakryje?

Jeśli kolor będzie do zniesienia, to chyba go kupię, bo nie jest drogi.
Leora jest offline  
Stary 2010-06-19, 15:23   #549
Klariss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Na allegro pojawiły się korektory Pixie Mam chrapkę na żółty, który był niezwykle wychwalany na wątku o Pixie jako cudeńko pod oczy.
P. Sylwia dodała do oferty jeszcze beżowy i zgłupiałam. Chciałabym oba, ale wiem, że w życiu ich nie zużyje (mam zielony i jest tak wydajny, że mimo oddania połowy martwie się czy go zdąże wykorzystać). Doradźcie
http://allegro.pl/item1087774991_pix...naturalny.html
łooooooooooooooooo dzięki za info!już lecę kupić!
Klariss jest offline  
Stary 2010-06-19, 17:00   #550
* Raboussamai *
Zadomowienie

A czy ten żółty korektor Pixie nie będzie się odcinał od naszych jasnych mordek?? Mam mieszane uczucia, ale skoro jest taki wspaniały to może się skuszę... zwłaszcza, że mój EDM się powoli kończy...

Teraz z innej beczki... Jestem w posiadaniu 100% czystego soku z Aloesu (taki do picia z wodą...), problem w tym, że tak mnie jego smak drażni, że nie potrafię go pić... I tutaj moje pytanie - Czy mogę przemywać tym twarz? W internecie żadnych sensownych informacji nie znalazłam...
Co o tym myślicie?

...może wymieszać go z sokiem z cytryny?
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-06-19, 17:23   #551
estra
Rozeznanie

Leora u mnie wytrzymuje tak 4-5 godzin w całości, ale mam bardzo zły nawyk dotykania, podpierania twarzy dłońmi, więc ściera się szybko. Ale myślę, że u kogoś bez tych problemów powinien się zachować przez dłuższy czas. W każdym bądź razie jak przychodzę do domu po nawet 10 godzinach to dalej jest co nieco do zmycia Wiesz co mi tak średnio przykrywa niedoskonałości. Nie używam dodatkowo korektora (chyba, że na wielkie wyjścia ) i mi się efekt podoba. Ale jak chcesz mieć nieskazitelną cerę to niestety się nie sprawdzi. I koniecznie zobacz sobie kolor w świetle dziennym! W sklepie wygląda na baaaardzo jasny, a w rzeczywistości jest tylko jasny

* Raboussamai *"Podobno egipska królowa Kleopatra zawdzięczała nadzwyczajną urodę nie tylko kąpielom w mleku, ale także naturalnym kosmetykom z żelem z aloesu. Wyciągu z tej rośliny miała używać do pielęgnacji twarzy i rozjaśniania skóry, a to właśnie olśniewająca cera uchodziła za najbardziej zniewalający element jej urody. Jednak aloes oprócz właściwości upiększających ma także znane od wieków działanie lecznicze."

Moja koleżanka używała go kiedyś na trądzik Ale szczerze...nie pomogło jej to wcale.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-06-19 o 17:25
estra jest offline  
Stary 2010-06-19, 17:52   #552
_Jagosza_
Raczkowanie

Rabou aloes zewnętrznie uzywa sie na blizny, uszkodzenia naskórka, pękniecia skóry, wypryski alergiczne i ropne itd.... więc nic ci się nie stanie jak będziesz przemywała buzię... sama tez tak robiłam bo fajnie odświeża... no, ale wątpię żeby wybielil

a może mi ktoś coś powiedziec o tym filtrze?? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-14...ran-Teinte.htm
no i czy on jest fotostabilny??? bo sie nie znam na tym
_Jagosza_ jest offline  
Stary 2010-06-19, 18:02   #553
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
ej dziewczyny, co to za cisza? to ja się pochwalę, że przyszła paczuszka z Pixie. jejku a jak pięknie zapakowane i 2 gratisy!(matt & smooth powder transparent- daje świetne,satynowe wykończenie, ale to nie dla mojej suchej cery niestety...i breena 1<-- nie wiem po co ale i tak sie ciesze ) zamówiłam Biga Breena "0" a taki maciupeńki jest.. wklejam zdjęcia, może komuś się przyda
Oj, kusicie minerałkami... jak ślicznie zapakowane

A ja po koncercie znalazłam dużą wadę pudru bambusowego, podkreśla mi suche skórki (nie mam suchej skóry). Matuje dobrze, ale obstaję przy tym, że mój manhattan lepiej.

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2010-06-19, 18:31   #554
Klariss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
A czy ten żółty korektor Pixie nie będzie się odcinał od naszych jasnych mordek?? Mam mieszane uczucia, ale skoro jest taki wspaniały to może się skuszę... zwłaszcza, że mój EDM się powoli kończy...

Teraz z innej beczki... Jestem w posiadaniu 100% czystego soku z Aloesu (taki do picia z wodą...), problem w tym, że tak mnie jego smak drażni, że nie potrafię go pić... I tutaj moje pytanie - Czy mogę przemywać tym twarz? W internecie żadnych sensownych informacji nie znalazłam...
Co o tym myślicie?

Rabciu <boże przepraszam > tutaj jest swatche i ciekawe informacje na temat tegoż korektora http://mineralnekosmetyki.pl/category/pixie-cosmetics/ wygląda super, ja już zamówiłam żółty, różowy i zielony i dzielę się z przyjaciółką na pół

Edytowane przez Klariss
Czas edycji: 2010-06-19 o 18:34
Klariss jest offline  
Stary 2010-06-19, 19:17   #555
Noc(nik)
Zadomowienie

Co sądzicie, aby założyć podobny wątek na Fryzjerce? Kolor włosów przy bladości odgrywa bardzo ważną rolę.

Noc(nik) jest offline  
Stary 2010-06-19, 19:46   #556
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
Rabciu <boże przepraszam > tutaj jest swatche i ciekawe informacje na temat tegoż korektora http://mineralnekosmetyki.pl/category/pixie-cosmetics/ wygląda super, ja już zamówiłam żółty, różowy i zielony i dzielę się z przyjaciółką na pół
Nic nie szkodzi

A za linka dziękuję! To idiotyczne, ale wcale nie pomyślałam, żeby odwiedzić ten blog

Cytat:
Napisane przez _Jagosza_ Pokaż wiadomość
Rabou aloes zewnętrznie uzywa sie na blizny, uszkodzenia naskórka, pękniecia skóry, wypryski alergiczne i ropne itd.... więc nic ci się nie stanie jak będziesz przemywała buzię... sama tez tak robiłam bo fajnie odświeża... no, ale wątpię żeby wybielil
Cytat:
* Raboussamai *"Podobno egipska królowa Kleopatra zawdzięczała nadzwyczajną urodę nie tylko kąpielom w mleku, ale także naturalnym kosmetykom z żelem z aloesu. Wyciągu z tej rośliny miała używać do pielęgnacji twarzy i rozjaśniania skóry, a to właśnie olśniewająca cera uchodziła za najbardziej zniewalający element jej urody. Jednak aloes oprócz właściwości upiększających ma także znane od wieków działanie lecznicze."

Moja koleżanka używała go kiedyś na trądzik Ale szczerze...nie pomogło jej to wcale.
Już się chłodzi w lodówce i wypróbuję na noc...
Mój ma składzie kwas cytrynowy więc mam nadzieję, że z czasem troszkę rozjaśni buzię

Zdam relację co i jak
Stary 2010-06-19, 20:59   #557
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Ja się zastanawiam czy zamówić podkład Pixie czy EDM... EDM wychodzą taniej, big Pixie 57zł na allegro kosztuje z tego co widziałam... Chyba na EDM postawię. A mam pytanie odnośnie pędzla. Który bardziej polecacie Flat Top EDM czy Flat Top Pixie?
Chociaż które wy podkładu polecacie? EDM czy Pixie? Bo jak już mam kupić, to jeden porządny... Mam cerę tłustą, zaskórniki, czasem jakiś pryszcz, chciałabym żeby podkład przertwał cały dzień albo jego większość :P Najbardziej jednak zależy mi na kryciu oraz matowaniu, bo świecę się strasznie... I jakie kolorki byście mi poleciły? :P Bladolice Kochane Wiem, że może te pytania powinnam zadać na forum o EDM albo Pixie, ale wolę najpierw Was posłuchać Z góry dziękuję

Mój blog

Edytowane przez RoOxAnKaA
Czas edycji: 2010-06-19 o 21:08
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-06-19, 21:14   #558
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Z tego co wiem pędzle Pixie pochodzą z tej samej firmy co EDM, więc technicznie nie powinno być między nimi żadnych różnic prócz logo na rączce. Jedyna różnica to cena: Flat Top Pixie kosztuje 28 zł i dostajesz 3 gratisy podkładu, zaś EDM na allegro kosztuje 36 zł.
Stary 2010-06-19, 21:15   #559
krolowa zurawin
Zadomowienie

pędzle Pixie i EDM są z tej samej fabryki,więc kup ten który taniej wyjdzie (nie orientuje sie w cenach )
Stary 2010-06-19, 21:27   #560
Klariss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam czy zamówić podkład Pixie czy EDM... EDM wychodzą taniej, big Pixie 57zł na allegro kosztuje z tego co widziałam... Chyba na EDM postawię. A mam pytanie odnośnie pędzla. Który bardziej polecacie Flat Top EDM czy Flat Top Pixie?
Chociaż które wy podkładu polecacie? EDM czy Pixie? Bo jak już mam kupić, to jeden porządny... Mam cerę tłustą, zaskórniki, czasem jakiś pryszcz, chciałabym żeby podkład przertwał cały dzień albo jego większość :P Najbardziej jednak zależy mi na kryciu oraz matowaniu, bo świecę się strasznie... I jakie kolorki byście mi poleciły? :P Bladolice Kochane Wiem, że może te pytania powinnam zadać na forum o EDM albo Pixie, ale wolę najpierw Was posłuchać Z góry dziękuję
Pani Sylwia zamawia pędzle u tego samego producenta, więc jakość jest ta sama kup po porstu tańszy Ja przetestowałam EDM i z ręką na sercu mogę wychwalać w niebiosa Pixie wiem, że to kosztuje, sama miałam uprzedzenie co do ceny,ale naprawde jestem zadowolona. Trwałość jest super, kolor sie wtapia..no i polska firma, w szoku byłam jak się dowiedziałam i że jest tak zachwalana
Klariss jest offline  
Stary 2010-06-19, 21:36   #561
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Z tego co wiem pędzle Pixie pochodzą z tej samej firmy co EDM, więc technicznie nie powinno być między nimi żadnych różnic prócz logo na rączce. Jedyna różnica to cena: Flat Top Pixie kosztuje 28 zł i dostajesz 3 gratisy podkładu, zaś EDM na allegro kosztuje 36 zł.
Cytat:
pędzle Pixie i EDM są z tej samej fabryki,więc kup ten który taniej wyjdzie (nie orientuje sie w cenach )
Cytat:
Pani Sylwia zamawia pędzle u tego samego producenta, więc jakość jest ta sama kup po porstu tańszy Ja przetestowałam EDM i z ręką na sercu mogę wychwalać w niebiosa Pixie wiem, że to kosztuje, sama miałam uprzedzenie co do ceny,ale naprawde jestem zadowolona. Trwałość jest super, kolor sie wtapia..no i polska firma, w szoku byłam jak się dowiedziałam i że jest tak zachwalana
Dziękuję Wam bardzo Kupię pędzel Pixie A raczej mamusia moja mi kupi, bo powiedziała, że mam sobie coś wybrać za dobrze zdane egzaminy Najpierw się przestraszyła, że pędzel aż ze stanów ma przyjść, ale pokazałam jej teraz Pixie i jest zadowolona, że z Polski będzie haha

Klariss, a jak jest z matowaniem u Pixie? I na forum o Pixie czytałam, że ta bardziej kryjąca formuła... szczypie?

Mój blog

Edytowane przez RoOxAnKaA
Czas edycji: 2010-06-19 o 21:43
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-06-19, 21:59   #562
Klariss
Raczkowanie

Roxanka , tak ja też to czytałam, ale szczerze mówiąc nic takiego nie czułam.. jedyny( naprawde jedyny misus) to to, że przy upale jaki mieliśmy 2 tyg temu po 36 stopni w cieniu (o zgrozo nie chce już tak!) To niestety się ważył pod oczami, jakby kolo nosa, nad kościami policzkowymi. No ale to normalne, myśle że byłoby tak przy każdym podkładzie przy tak masakrycznej temperaurze. Z matowaniem... hmm niestety raczej nie pomogę, mam tak suchą cerę że stronie od matowania chociaż przy tych upałach filtr 50, Lirene family jakby "przebijał się" przez podkład, to się lekko świeciłam i jak dosłownie delikatnie musnęłam pędzelkiem z odrobiną prochów to było już ok.Poza tym to ekstremalne warunki i nie dziwę się
Klariss jest offline  
Stary 2010-06-19, 22:07   #563
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
a może taki komplet? http://www.allegro.pl/item1082596539..._3_sztuki.html moja mama zamówiła wyglądają na identyczne jak te od Pixie i EDM, a są dużo tańsze
i Roxanko, jeśli nie masz jakiejś masakrycznie wrażliwej cery, nie powinno szczypać... nie rozumiem tego, bo po cytrynie mam dość wrażliwą skórę, a i tak odczuwam pełen komfort po nałożeniu minerałów (a mam właśnie te kryjące)
fiasco jest offline  
Stary 2010-06-19, 22:37   #564
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a może taki komplet? http://www.allegro.pl/item1082596539..._3_sztuki.html moja mama zamówiła wyglądają na identyczne jak te od Pixie i EDM, a są dużo tańsze
i Roxanko, jeśli nie masz jakiejś masakrycznie wrażliwej cery, nie powinno szczypać... nie rozumiem tego, bo po cytrynie mam dość wrażliwą skórę, a i tak odczuwam pełen komfort po nałożeniu minerałów (a mam właśnie te kryjące)
Hmm... No cena jest bardzo zachęcająca. A dobre one są? Takie same jak Pixie?
Dalej mnie ciekawi matowanie u Pixie i będę wdzięczna za odpowiedzi dziewczyn z tłustą cerą, bo jestem prawie zdecydowana Ale jeśli nie matuje, to nie chcę Wrażliwej cery nie mam, czasami jej się zachce być wrażliwą, ale to bardzo rzadko

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-06-19, 23:05   #565
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Mam mieszaną cerę i Pixie w połączeniu z pudrem bambusowym jako primerem i ich pudrem wykończeniowym Matt&Smooth dobrze mnie matuje jednocześnie nie dając efektu płaskiego matu, którego nie trawie. Nawet stosując krem z filtrem wystarczy, że przez cały dzień raz lub dwa nos poprawie

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Rzeczywiście wyglądają identycznie Kurcze narobiłaś mi na nie ochoty, a mam przecież już 2 Flaty i Kabuki, ale ten malutki cudeńko
Stary 2010-06-19, 23:45   #566
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie

Cytat:
Mam mieszaną cerę i Pixie w połączeniu z pudrem bambusowym jako primerem i ich pudrem wykończeniowym Matt&Smooth dobrze mnie matuje jednocześnie nie dając efektu płaskiego matu, którego nie trawie. Nawet stosując krem z filtrem wystarczy, że przez cały dzień raz lub dwa nos poprawie

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Rzeczywiście wyglądają identycznie Kurcze narobiłaś mi na nie ochoty, a mam przecież już 2 Flaty i Kabuki, ale ten malutki cudeńko
Ja jako primer chciałam używać pudru Jadwigi, ma go któraś i tak robi? Co do tych pędzli, to faktycznie cena boska jak za 3, tylko ten Pixie ma ciemniejszą rączkę chyba To jedyna różnica jakiej się dopatrzyłam

Mój blog
RoOxAnKaA jest offline  
Stary 2010-06-20, 03:32   #567
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

Co o tym myślicie?

Rabu - jak się ze mną w końcu spotkasz mogę dać Ci ćwierć żółtego na próbę, bo ja tego do końca życia nie zużyję
Lemirka jest offline  
Stary 2010-06-20, 09:31   #568
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Rabu - jak się ze mną w końcu spotkasz mogę dać Ci ćwierć żółtego na próbę, bo ja tego do końca życia nie zużyję
Łe jejuu A może się wymienimy na coś?
Mnie zadowoliłaby ilość na 1 użycie nawet

I szczerze to cały czas mi chodzi po głowie motyw ze spotkaniem... A czy inne wrocławianki byłyby na to chętne?
Stary 2010-06-20, 11:42   #569
Leora
Rozeznanie

GG do Leora

Cytat:
Leora u mnie wytrzymuje tak 4-5 godzin w całości, ale mam bardzo zły nawyk dotykania, podpierania twarzy dłońmi, więc ściera się szybko. Ale myślę, że u kogoś bez tych problemów powinien się zachować przez dłuższy czas. W każdym bądź razie jak przychodzę do domu po nawet 10 godzinach to dalej jest co nieco do zmycia Wiesz co mi tak średnio przykrywa niedoskonałości. Nie używam dodatkowo korektora (chyba, że na wielkie wyjścia ) i mi się efekt podoba. Ale jak chcesz mieć nieskazitelną cerę to niestety się nie sprawdzi. I koniecznie zobacz sobie kolor w świetle dziennym! W sklepie wygląda na baaaardzo jasny, a w rzeczywistości jest tylko jasny
Estra, dziękuję, że pofatygowałaś się odpowiedzieć na moje pytania.

Byłam dziś w Inglocie, niestety, dla mnie kolor jest za ciemny... Fakt, że jakoś tak wtopił mi się w skórę, ale skoro przy sztucznym świetle zalatywał mi pomarańczą, to bałam się zaryzykować, ja lubię takie kremowe kolory... a szkoda, bo się na niego napaliłam .

No nic, moje poszukiwania trwałego, jasnego i kryjącego co nieco podkładu nadal trwają..
Leora jest offline  
Stary 2010-06-20, 11:51   #570
mila17
Zakorzenienie

jejku, dziewuszki, dziękuję, ze mi przypomniałyście o aloesie Zupełnie o nim zapomniałam, a przeciez to cud miód dla mojej skóry! akurat ostatnio trochę mnie obsypalo, chociaz juz dzisiaj jest ok, ale wieczorem obowiązkowo sobie zaaplikuję aloesik

Co do minerałów- pixie nie uzywałam, ale EDM mogę polecic z czystym sumieniem- od kiedy spróbowałam nie chcę niczego innego, bo po co zmieniac cos, co jest tak wspaniałe? Kocham kosmetyki mineralne, odkąd ich uzywam makijaz to dla mnie prawdziwa przyjemnosc, moja skóra, ktorej do ideału baardzo daleko po pomalowaniu wygląda niemal perfekcyjnie.

EDIT: dziewczyny, wolicie flata czy kabuki? (chodzi mi o stopien krycia). Mój flacik uległ zniszczeniu i muszę kupic nowy pędzel

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2010-06-20 o 11:53
mila17 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości