Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-03, 22:53   #61
natrix
Rozeznanie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
Natrix pozazdrościć Ja troche przybita jestem, bo mam złą sytuację finansową.. i nawet nie wiem czy pojade na wakacje ....... Też mieszkam w krakowie i wielka szkoda, że nie ma Schleckera. I jak lakier? Królowa Margot- podaj namiary na tego Pana od White Perfect ;> może jak wyjdę na prostą to sobie kupię......
Klariss, oby szybko zakończyły się Twoje problemy finansowe Na pewno uda Ci się gdzieś pojechać! Przecież nie trzeba od razu uderzać na dwa tygodnie na inny kontynent, żeby się świetnie bawić

A lakieru jeszcze nie testowałam i pewnie długo to nie nastąpi, bo mam rozciachany nożem pazur, a nie lubię mieć takiego wybrakowanego manikiuru Ale Dziewczyny nasze go zachwalały, więc będzie fajny

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-06-04, 00:26   #62
Klariss
Raczkowanie

Ah no tak, wyrazy współczucia dla Twojego Pazura ! Co do wakacji...z w sumie to ja nigdy nie wyjeżdżałam poza polske na wakacje(jedynie na 3h do berlina i z powrotem do szczecina...)wiec mogłam i mogę tylko pomarzyć..;/
Eh, tak fajnie tu pisać...
Klariss jest offline  
Stary 2010-06-04, 00:28   #63
denq
Raczkowanie

dziewczyny, mam nadzieję, że są pośród Was nocne marki, albo skowronki i wcześnie rano na forum powita mnie odpowiedź proszę, powiedzcie, czy to oryginały i czy celować w W1 czy w N1..? jak się nie zdecyduję, wezmę oba i kogoś wymianką uszczęśliwię ... a potem szybko spakuję w tobołek i ucieknę o świcie, zanim mnie mama albo brat dopadnie choć w sumie to nie potem, tylko najsamprzód... proszę, pomocy!

zapomniałam o linku, spryciara... http://www.allegro.pl/item1065676600...nal_z_usa.html

Edit: 12 dni, a nie h, luuuz... panikara ze mnie... to nie ma pośpiechu... ale proszę, odpowiedzcie, zanim wykupicie wszystkie jasne odcienie

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-06-04 o 00:36
denq jest offline  
Stary 2010-06-04, 00:40   #64
Klariss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam nadzieję, że są pośród Was nocne marki, albo skowronki i wcześnie rano na forum powita mnie odpowiedź proszę, powiedzcie, czy to oryginały i czy celować w W1 czy w N1..? jak się nie zdecyduję, wezmę oba i kogoś wymianką uszczęśliwię ... a potem szybko spakuję w tobołek i ucieknę o świcie, zanim mnie mama albo brat dopadnie choć w sumie to nie potem, tylko najsamprzód... proszę, pomocy!

zapomniałam o linku, spryciara... http://www.allegro.pl/item1065676600...nal_z_usa.html

Edit: 12 dni, a nie h, luuuz... więc nie ma pośpiechu... ale proszę, odpowiedzcie, zanim wykupicie wszystkie jasne odcienie
Chętnie pomogę Posiadam W1, a nawet kupowałam u tego samego Pana! to oryginalny true match Jest bardzo jasny,piekny cieply kolor. Jednak mnie strasznie wysuszał,po paru godzinach,mimo nawilżającego kremu (mam strasznie wrażliwą i suchą cerę) no i nie trzymał się zbyt długo. Ale nie wiem jaką masz cerę, może na Tobie będzie się ok "zachowywać" Teraz używam Pixie. (Też lekko wysusza,ale intensywnie się nawilżam i stosuję specjalne peelingi i jest ok.) Jeśli chcesz, to jutro jak będzie dobre światło to mogę zrobić zdjęcie jak prezentuje się na skórze.
ale zważając na moje kompleksy nie wiem czy pokażę na twarzy...wybacz
Klariss jest offline  
Stary 2010-06-04, 00:44   #65
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Ah no tak, wyrazy współczucia dla Twojego Pazura ! Co do wakacji...z w sumie to ja nigdy nie wyjeżdżałam poza polske na wakacje(jedynie na 3h do berlina i z powrotem do szczecina...)wiec mogłam i mogę tylko pomarzyć..;/
Eh, tak fajnie tu pisać...
Klariss, dzięki, pazur coraz lepiej
W Polsce jest tak wiele wspaniałych miejsc do odwiedzenia, że można zaplanować sobie chociaż niedrogi weekendowy wyjazd i na bank będzie świetnie! Wierzę, że nie będzie tak źle w tym roku u Ciebie Polska jest najcudowniejsza, w końcu to nasz kraj
A Berlin, to jedno z moich ulubionych miast! Co prawda byłam tam tylko raz, 8 lat temu, na trzy dni, ale i tak było super!

Denq, tak chciałabym Ci pomóc, ale nie potrafię Ale czekaj dzielnie, odpowiedź na pewno padnie!
edit: no masz, jeszcze posta nie wysłałam a już Klariss ruszyła z pomocą!

Klariss, odrzuć kompleksy! Większość z nas je ma, ale trzeba z tym żyć, nie ma rady. Więc lepiej się z nimi pogodzić na tyle, by nie determinowały całej egzystencji A realnie rzecz ujmując, to znaczna część kompleksów jest przecież zakorzeniona w naszej psychice i nie ma żadnego pokrycia

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-06-04 o 00:49 Powód: dopisek:)
natrix jest offline  
Stary 2010-06-04, 00:45   #66
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:

Edit: 12 dni, a nie h, luuuz... panikara ze mnie... to nie ma pośpiechu... ale proszę, odpowiedzcie, zanim wykupicie wszystkie jasne odcienie
Ja jeszcze nie śpię, ale pomóc nie potrafię, bo nie miałam tego podkładu Ale chyba bezpieczniej neutralną wziąć.
Zastanawiam się, czy chłodna jest rzeczywiście chłodna i jasna? Czy to taka porcelanka czy może raczej prosiaczek, albo wstrętny pomarańcz, który jest w nawet teoretycznie zimnych podkładach

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-06-04, 00:54   #67
denq
Raczkowanie

jyyli, właśnie nigdzie w necie nie dorwałam swatchy i właśnie wiem, że niby neutralna bezpieczniejsza, ale u mnie to daje efekt elżbietańskiego przypudrowania... bo ja żółta jestem, a z kolei boję się, że W1 będzie nie żółte, a pomarańczowe, a to najgorsza z opcji...

Klariss, bardzo bym była wdzięczna za swatcha! tylko jakbyś mogła z czymś porównawczy strzelić, bo sam jeden może być zbyt zależny od światła... może z Tymi pixie, których używasz? gdzieś były swatche z nimi, to w tym kierunku mogłabym porównać... i Ty mi tu mówisz o niepokazywaniu twarzy, to ja boleśnie pragnę i potrzebuję wrzucić zdjęcia, żebyście mnie wreszcie kolorystycznie oceniły i zaszufladkowały, doradziły kolor włosów i kurczę nie mogę się ogarnąć z tym... nie ma lekko, oj, nie ma

Natrix, istotnie cierpliwość została nagrodzona właściwie sama gotowość cierpliwości, bo samą cierpliwością niespecjalnie się zdążyłam wykazać

EDIT: Rabou zdaje się miała N1, prawdaż? jak myślicie, ostało jej się na ściankach buteleczki na swatcha..?

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-06-04 o 00:56
denq jest offline  
Stary 2010-06-04, 01:06   #68
Klariss
Raczkowanie

Natrix jesteś kochana.. staram się odrzucić kompleksy ale..z żadnym skutkiem niestety(ba, mam wrażenie,że popadam w coraz gorsze kompleksy i wyszukuję sobie coraz nowsze...) Ale walczę z tym, bo tak żyć nie można!Potem będę starą babcią i będę wyklinała jak mogłam tak nie doceniać siły młodości i w ogóle.. więc staram się,staram A wakacje..hmm gdzieś muszę się wyrwać, nie wytrzymam siedzenia w domu i w krakowie w lecie<tłok,duchota spaliny...ble >
Denq , znalazłam tutaj cosik o odcieniach,ale czy coś pomoże.. i przestań, my nie gryziemy! dawaj zdjęcia i już! napewno jesteś śliczna,tylko tak udajesz Ja kiedyś umieściłam swoje zdjęcie,ale ja nieśmiała jak nie wiem,więc ... aaa ok może jakoś się przemogę i też wrzucę, dla Ciebie ;> :P

Edytowane przez Klariss
Czas edycji: 2010-06-04 o 01:12
Klariss jest offline  
Stary 2010-06-04, 01:26   #69
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
EDIT: Rabou zdaje się miała N1, prawdaż? jak myślicie, ostało jej się na ściankach buteleczki na swatcha..?
Ostało się, ostało... Jutro w świetle dziennym wrzucę
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-06-04, 01:39   #70
denq
Raczkowanie

Rabou, hurra bardzo dzięki i też proszę o porównawczego z czymkolwiek, chociażby z minerałkami, które teraz stosujesz.

Klariss, dzięki przejrzałam i W1 rzeczywiście wydaje się również najjaśniejsze... ale o swatche i tak poproszę no nic, cyknę sobie jutro zdjątka i wrzucę... wsparłaś mnie psychicznie i może do jutra mi to nie wyparuje, dzięki najwyżej je przymglę ciutkę w photoshopie ehhh... do rysów nic za bardzo nie mam, choć wiadomo, kompleksy są w takim kierunku, jak wiatr zawieje ;p czyli wszystko to za małe, to za duże itd ale cera woła o pomstę do nieba no ale nic, może na zdjęciu nie wyjdzie jak ja kochałam czasy, kiedy przynajmniej aparaty w komórkach miały jeszcze matryce 1 mpx...
Stary 2010-06-04, 08:37   #71
Krolowa_Margot
Raczkowanie

Cytat:
Natrix pozazdrościć Ja troche przybita jestem, bo mam złą sytuację finansową.. i nawet nie wiem czy pojade na wakacje ....... Też mieszkam w krakowie i wielka szkoda, że nie ma Schleckera. I jak lakier? Królowa Margot- podaj namiary na tego Pana od White Perfect ;> może jak wyjdę na prostą to sobie kupię......
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15194583 prosze

A mnie sie cos z cerą porobiło, nie wiem dlaczego, jak tak dalej pojdzie chyba bede musiała wrócić do podkładu, bo to moje punktowe nakładanie dermacola (traktuje go jak korektor) chyba skończy się zaraz jednym wielkim punktem na całą twarz W sumie nic nowego nie używałam (tzn white perfect, ale to dopiero od wczoraj, a cera gorsza już od kilku dni...)

Klariss nie przejmuj sie, ja też raczej nie wyjade nigdzie z Krakowa, co najwyżej na weekend do babci ( co mi sie wcale jakoś nie uśmiecha: "łolaboga jakaś ty blada, ojooooj....; łolaboga sama skóra i kości, zjedz serniczka") Zamierzam pracować przez wakacje, całe 3 miesiące (no chyba, że we wrześniu będą mnie czekały jakieś egzaminy poprawkowe, wtedy 2 mies.). A nawet w Krakowie można przecież ciekawie sobie zorganizować czas
Krolowa_Margot jest offline  
Stary 2010-06-04, 09:34   #72
elianka
Zakorzenienie

mnie też wypryszczyło na czole...Widocznie jakiś taki sezon ba pryszcze
Stary 2010-06-04, 10:08   #73
Kathi75
Zakorzenienie

Dziewczyny zostawic Was na jeden dzien to nie dosc ze nowa czesc to jeszcze 3 strony do czytania

Rabou piekna krecha

CO do bladosci to ja rano wygladam najbladziej zwlaszcza jak cora da mi popalic i wyleza since i mam nieprzytomne oczy wtedy moj maz mowi ze wampirke przypominam troche hihihi

W srode bylam po podklad i myslalam ze mnie szlag trafi bo co wybralam to albo za orzowy albo za ciemny albo za zimny . Ostatecznie kupilamRevlon Custom Creationa i jestem zadowolona mimo ze nie kryje niedoskonalosci to wyglada najnaturalniej jak do tej pory

Teraz szukam dobrego korektora bo moj po poludniu podkresla zmarszczki mimiczne TU PROSZE O POMOC

Dziewczyny no i filtry chce kupic bo mi sie po synu skonczyly mam wybor nivea Lòreal Garniera i nie wiem ktory kupic , czy lepiej apteczny LRP??
POMOCY
I jeszcze jedno moze mi podpowiecie jakie kolorki dokupic jasne do cieni bo czasem mam dosc zgaszonych zieleni fioletow i brazow

Zaczelam sie rozjasniac hihi tzn wyciaskam cytrynki i robie sobie wcieranko na cale cialo a co

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline  
Stary 2010-06-04, 10:57   #74
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
A ja mam dwa dodatkowe ogromne pryszczochy na brodzie... Jakby mi ich tam brakowało Jak to mówią, taka karma

Denq i Klariss, przypominam Wam o zdjęciach!

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-06-04, 11:34   #75
Asia19x
Zakorzenienie

Witam w nowym wątku

U mnie dziś tak pięknie nareszcie! Muszę wybrać się w następnym tyg po filtr jakiś, aby buźkę zabezpieczyć.

Rabu makijaz oczu na 1ej stronie - przepiękny
I piękne brwi

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:

Mi na szczęście już znikają, bo też miałam kryzys
To chyba za sprawdą kremu Soraya i tonujacego Nivea Visage, które odstawiłam, teraz tylko krem bambino i mus z Golden Rose i jest pięknie, aby tylko mnie znowu tak nie wysypało makabrycznie

09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline  
Stary 2010-06-04, 12:32   #76
marta179
Raczkowanie

Witam w nowej części wątku!
Jak ktoras z was ma W1 albo będzie miala to proszę tylko o stwierdzenie czy jest on trochę żołty czy dosyć żółty?
marta179 jest offline  
Stary 2010-06-04, 13:47   #77
Klariss
Raczkowanie

Ok, zrobiłam te swatche ;D
Na wstępie przepraszam za jakość(niezdara ze mnie, bo zgubiłam adapter do cyfrówki i nie miałabym jak zrzucić na laptopa..)Zrobiłam zdjęcia całej twarzy ale jak zobaczyłam się na laptopie...stwierdziłam- "Nie, nie ..nie... nie pokażę tego"
Co do podkładu W1...Tylko kolor jest plusem. Reszta to minusy niestety( ale zależy na jaką to cerę). Mało kryje, którko sie trzyma, wysusza.. i pachnie tak.. "fabrycznie"? :/ a z Pixie używam Breena
Mam nadzieję,że coś pomogłam i że kolory nie są przekłamane ...
Klariss jest offline  
Stary 2010-06-04, 13:49   #78
Klariss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Witam w nowej części wątku!
Jak ktoras z was ma W1 albo będzie miala to proszę tylko o stwierdzenie czy jest on trochę żołty czy dosyć żółty?
Hm, to taki beż z lekkim, słonecznym tonem(sprawia,że cera jest taka promienna)
Klariss jest offline  
Stary 2010-06-04, 14:07   #79
Ingeborg
Zadomowienie

Witam wszystkie nowe Śnieżki

Ja też miewam przykre wypdaki na czole i brodzie, ale jakiś czas temu znalazłam fajny środek, dzięki któremu nie mam już tego problemu. Kupiłam całonocną kurację na wypryski z Essence (druga szafa). Kosztowała koło 10 zł a jest świetna! Naprawdę polecam
Stary 2010-06-04, 14:41   #80
mila17
Zakorzenienie

Dziewuszki, a czy wy też macie taką bardzo, bardzo delikatną skórę na szyi i dekolcie? Jasna skóra z reguły jest delikatniejsza od ciemnej, ale to co mi się wyprawa wlasnie w tych miejsach jest szokujące Wystarczy, ze lekko potrę przez przypadek skórę czy nawet dotknę, zaraz mam czerwone plamy, zaczerwienia itd, jest to bardzo widoczne. Mozna w ogole jakos z tym walczyc?
mila17 jest offline  
Stary 2010-06-04, 14:50   #81
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Dziewuszki, a czy wy też macie taką bardzo, bardzo delikatną skórę na szyi i dekolcie? Jasna skóra z reguły jest delikatniejsza od ciemnej, ale to co mi się wyprawa wlasnie w tych miejsach jest szokujące Wystarczy, ze lekko potrę przez przypadek skórę czy nawet dotknę, zaraz mam czerwone plamy, zaczerwienia itd, jest to bardzo widoczne. Mozna w ogole jakos z tym walczyc?
ja nie mam, ja mam skórę jak na niedźwiedziu, tylko łatwo się siniaczy, bo cała jestem płytko unaczyniona
Stary 2010-06-04, 14:54   #82
Pasja
Przyczajenie

Cytat:
Ja tak mam - i to nie tylko na szyi czy dekolcie - ale i na twarzy i na ciele. Lepiej się w ogóle nie dotykać
A w ogóle - witam serdecznie jako kolejna blada twarz.
Pasja jest offline  
Stary 2010-06-04, 14:57   #83
natrix
Rozeznanie

Pasja, witamy

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-06-04, 14:59   #84
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Moja koleżanka też tak ma - wystarczy, że się lekko dotknie a już się robią takie wybrzuszne czerwone plamy.
Lemirka jest offline  
Stary 2010-06-04, 15:21   #85
karolanka
Raczkowanie

Cytat:
Ja tak mam... przejadę nieuważnie ręką, albo się podrapie i od razu robią się czerwone plamy, które znikają dopiero po jakimś czasie... Najgorsze, że najczęściej tego nie widzę, za to widzą to inni i pytają z przerażeniem co mi się stało, a ja nie wiem o czym mówią

Obejrzałam sobie właśnie "Kochanice króla" (ten film o siostrach Boleyn) i kurcze cudna bladość Ciekawe czy aktorkom zakazano się opalać na jakiś czas, czy po prostu "wybielono" je makijażem? pewnie makijaż...

Zaczęłyście mnie dziewczyny kusić tym White Perfect, zwłaszcza że pomieszkuje sobie w Krakowie. Ale hmmm nie wiem czy dla mnie nie lepiej by było najpierw zaopiekować się naczynkami, żeby cera zrobiła się jaśniejsza

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline  
Stary 2010-06-04, 15:57   #86
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Cytat:
A żebyś wiedziała Na czole wylazło mi ze dwadzieścia grudek pod skórą, na brodzie z pięć...

Kupiłam Cevikap, mam nadzieję, że trochę rozjaśni i ujednolici moją cerę.
Stary 2010-06-04, 16:03   #87
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Na czole wylazło mi ze dwadzieścia grudek pod skórą, na brodzie z pięć...

ja mam cztery na czole i jeden na nosie. Da się przeżyć, bo mam grzywkę
Stary 2010-06-04, 16:37   #88
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Nawet sobie nie zdawałam sprawy, że mam delikatną skórę.
Po prostu byłam przyzwyczajona do widoku czerwonych plam gdziekolwiek bym się mocniej dotknęła albo podrapała. Wkurzało mnie też to, że nawet po najmniejszym skaleczeniu czy też zadrapaniu zostawał mi na skórze fioletowo-czerwony ślad nawet na kilka miesięcy.

Mam na twarzy 3 niespodzianki, do tego koło siebie... zlokalizowały się między ustami i nosem. Wygląda to dosyć ciekawie
Stary 2010-06-04, 16:52   #89
Ingeborg
Zadomowienie

Cytat:

Też tak mam
A czy Wy też się całe rumienicie? Ja, kiedy np. się speszę, robię się calutka czerwona - buzia, szyja, dekolt, uszy nawet To jest straszne, wyglądam jak czerwony potworek.
Stary 2010-06-04, 16:53   #90
elianka
Zakorzenienie

U mnie jeszcze łatwo robią się blizny, które długo nie schodzą. Nawet nie tyle na twarzy, co na ciele. Najmniejsze zadrapanie czy oparzenie, to ślad na kilka lat. To chyba kwestia bladej skóry, bo one nie są czerwone ani nic, tylko ciemniejsze i na opalonej skórze niknęły a teraz widać, że mam trzy pręgi na rękach (od żelazka - jedno mam od liceum)

Mam tylko jedną "prawdziwą bliznę" . Zimą inteligentnie stojąc na czworaka na łóżku chciałam wziąć coś z parapetu ( koło łózka). Ręka mi się z łóżka ześlizgnęła i grzmotnęłam całą siłą szczęką o parapet Zęby na szczęście ocalały, bez szycia się obeszło, ale blizna została, taka 2 cm, głęboka. Ale jest na brodzie "od spodu" i jej raczej nie widać, tylko jak zadrę głowę do góry.

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Też tak mam
A czy Wy też się całe rumienicie? Ja, kiedy np. się speszę, robię się calutka czerwona - buzia, szyja, dekolt, uszy nawet To jest straszne, wyglądam jak czerwony potworek.
Ja się rumienię tylko na twarzy, mąż twierdzi, że to urocze

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości