Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-15, 15:26   #1081
sylvi_86
Zakorzenienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez pralinkax Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Poszukuję 'idealnego' białego cienia. Polecicie coś ? Może któraś z Was miała l'oreal pure white i się wypowie ?
ja szczerze polecam biały z drobinkami z Inglota
sylvi_86 jest offline  
Stary 2010-07-15, 15:50   #1082
pralinkax
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Dzięki dziewczyny
pralinkax jest offline  
Stary 2010-07-15, 15:59   #1083
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Hej dziewczyny Poszukuję 'idealnego' białego cienia. Polecicie coś ? Może któraś z Was miała l'oreal pure white i się wypowie ?
naprawdę idealne cienie ma Mary Kay, mineralne Gosh i oczywiście MAC mają świetne cienie.
szukasz matowego, błyszczącego, metalicznego, z brokatem...?

ja się muszę pochwalić dzisiejszym zakupem: cień diamentowy Paese, biały (nr7). Otrzymuję wymarzony efekt delikatnego błysku, ale nie brokatu, taki jednolity, 'tafla' świetny do modelowania twarzy, zaznaczania kości policzkowych to mój jak na razie czwarty cień Paese, ale mam zamiar uzbierać ogromną kolekcję, gdyż te kosmetyki są świetne
fiasco jest offline  
Stary 2010-07-15, 16:54   #1084
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
naprawdę idealne cienie ma Mary Kay, mineralne Gosh i oczywiście MAC mają świetne cienie.
szukasz matowego, błyszczącego, metalicznego, z brokatem...?

ja się muszę pochwalić dzisiejszym zakupem: cień diamentowy Paese, biały (nr7). Otrzymuję wymarzony efekt delikatnego błysku, ale nie brokatu, taki jednolity, 'tafla' świetny do modelowania twarzy, zaznaczania kości policzkowych to mój jak na razie czwarty cień Paese, ale mam zamiar uzbierać ogromną kolekcję, gdyż te kosmetyki są świetne
a gdzie go można kupić? w stacjonarnych?
ja ogólnie to też maluję się przeważnie białym cieniem i nadal szukam idealnego; mam biały matowy Paul Sagan (4*na KWC), ale jest średni...
Stary 2010-07-15, 17:14   #1085
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a gdzie go można kupić? w stacjonarnych?
myślę, że właśnie w stacjonarnych zwłaszcza, że to polskie, tanie kosmetyki; i matowe cienie mają świetne, taka lekka, kremowa konsystencja, nie obsypują się, kolory są trwałe, mocno napigmentowane, można nakładać na mokro

Valie, gdzie dostałaś ten filtr z Evy Polleny? obskoczyłam 4 drogerie i nie znalazłam
fiasco jest offline  
Stary 2010-07-15, 18:06   #1086
pralinkax
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

szukam delikatnie błyszczącego, zależy mi na bardzo naturalnym rozświeleniu, małe drobinki jak najbardziej wskazane, brokat stanowcze nie ! Idealnie byłoby gdyby nadawał się na rozświetlenie łuku brwiowego. za wszelkie rady dziękuję
pralinkax jest offline  
Stary 2010-07-15, 18:09   #1087
sylvi_86
Zakorzenienie

Cytat:
szukam delikatnie błyszczącego, zależy mi na bardzo naturalnym rozświeleniu, małe drobinki jak najbardziej wskazane, brokat stanowcze nie ! Idealnie byłoby gdyby nadawał się na rozświetlenie łuku brwiowego. za wszelkie rady dziękuję
ja tego bialego z Inglota tez uzywam do rozdwietlenia łuku brwiowego
sylvi_86 jest offline  
Stary 2010-07-15, 18:38   #1088
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Valie, gdzie dostałaś ten filtr z Evy Polleny? obskoczyłam 4 drogerie i nie znalazłam
ja nie Valie, ale jeśli chodzi Ci o ten mały spf50 to kupuję w kerfurze w drogeriach też nigdy nie spotkałam go
Maqua jest offline  
Stary 2010-07-15, 18:43   #1089
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Cytat:

Nie męczyłam się szukając ich u nas w mieście, bo szczerze mówiąc istniało małe prawdopodobieństwo znalezienia czegoś z Evy. Robiłam zamówienie z ich strony dla siebie i mamy. Mimo że mają tak tanie kosmetyki to nabiłam ponad 50 zł Zamawiałam w sobotę albo niedziele (dobrze nie pamiętam), paczuszka od nich była już u mnie we wtorek.
Stary 2010-07-15, 19:44   #1090
elianka
Zakorzenienie

Chciałam się pochwalić jak jestem "yntelygentna"

Się zastanawiałam od jakiegoś czasu, skąd u mnie ciągle taki kurz w łazience

Aż któregoś dnia poszłam się po sprzątaniu malować i się stuknęłam w czoło. Mój makijaż : bambus, minerały , bambus. Czyli: puder pędzlem, puder pędzlem i.. puder pędzlem.
Jak można nie pokojarzyć tych zupełnie nie powiązanych faktów?
Stary 2010-07-15, 19:57   #1091
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość

Aż któregoś dnia poszłam się po sprzątaniu malować i się stuknęłam w czoło. Mój makijaż : bambus, minerały , bambus. Czyli: puder pędzlem, puder pędzlem i.. puder pędzlem.

Dziewczyny, wiem, wiem męczę ale hm bambus czy puder perłowy ( poddaje się i albo kupię EDM albo Pixie- ale te drugie drogie )
Rinaa jest offline  
Stary 2010-07-15, 20:09   #1092
Klariss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość

hahahahaha elianka, cos pieknego już nawet Twoja łazienka zapragnęła cudnych minerałków
Klariss jest offline  
Stary 2010-07-15, 20:23   #1093
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość

Dziewczyny, wiem, wiem męczę ale hm bambus czy puder perłowy ( poddaje się i albo kupię EDM albo Pixie- ale te drugie drogie )
ja następnym razem kupię i bambus i perłę bambus sam w sobie jest trochę tępy, ja mieszam z kaolinem
Stary 2010-07-15, 20:50   #1094
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

black bubu i królowa żurawin - łączę się z Wami w bólu, tez byłam u dermy, jak już się troszkę podgajało, ja do niej nieśmiało o retinoidach a ona mi na to - tu fluidu trzeba... ale ja już mam 30 i trochę na karku (co prawda pani dermatolog za każdym razem jest przekonana, że to "biedna studentka" do niej przyszła, hehehe) i naprawdę mam dość zabawy w kotka i myszkę z syfami, maściami i antybiotykami, zgodnie ze starym porzekadłem: "co się polepszy, to się popie***y"....

co do rozświetlania - ja używam nałogowo... na twarz i w lecie na dekolt - nie mogę odżałować AOH, moonlight też miałam, fajny był, ale to przecież limitowanka...
teraz mam mieszankę tanich kulek z all - jakieś białe i kremowe volare, cantare - i to chyba też jest jakieś wyjście, w takich małych drogeriach lub na all poszukać, mogę jeszcze polecić sypki cień do powiek z my secret (ale jest taki trochę hmmmm... wyraźny efekt )
kiedyś się też wspomagałam prasowanymi cieniami: białym z pierre rene albo takim delikatnie kremowym z vipery (był ekstra)
także trochę wyjść jest z tymi rozświetlaczami (chociaż AOH szkoda )

ruda3d jest offline  
Stary 2010-07-15, 21:07   #1095
Klariss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
black bubu i królowa żurawin - łączę się z Wami w bólu, tez byłam u dermy, jak już się troszkę podgajało, ja do niej nieśmiało o retinoidach a ona mi na to - tu fluidu trzeba... ale ja już mam 30 i trochę na karku (co prawda pani dermatolog za każdym razem jest przekonana, że to "biedna studentka" do niej przyszła, hehehe) i naprawdę mam dość zabawy w kotka i myszkę z syfami, maściami i antybiotykami, zgodnie ze starym porzekadłem: "co się polepszy, to się popie***y"....

co do rozświetlania - ja używam nałogowo... na twarz i w lecie na dekolt - nie mogę odżałować AOH, moonlight też miałam, fajny był, ale to przecież limitowanka...
teraz mam mieszankę tanich kulek z all - jakieś białe i kremowe volare, cantare - i to chyba też jest jakieś wyjście, w takich małych drogeriach lub na all poszukać, mogę jeszcze polecić sypki cień do powiek z my secret (ale jest taki trochę hmmmm... wyraźny efekt )
kiedyś się też wspomagałam prasowanymi cieniami: białym z pierre rene albo takim delikatnie kremowym z vipery (był ekstra)
także trochę wyjść jest z tymi rozświetlaczami (chociaż AOH szkoda )
Ja mam taki pech, że jeszcze za czasów AOH nie wiedziałam o istnieniu essence co mnie dobija, bo poszukuje jakiegoś rozświetlacza aaaleee... szykuje się nowa limitowanka "We saw it first" i jest tam jakis shimmer, może podobny do AOH, kto wie http://www.essence.eu/pl/produkte/tr...e-saw-it-first Aha i mam pytanko- któraś z Was chyba używała te perłowe kuleczki pierre rene,nr 6 ;> poszukam o tym jeszcze na wizażu oczywiście, ale chciałam się zapytać bladolicej-rozumiecie

patrzcie co azjaci mają pod nosem ... Powinnyśmy tam mieszkać tam nikt by się nie gapił na kobietę z parasolem, jak w naszej wspaniałej,zdziczałej Polsce. >,< http://azjatyckicukier.blogspot.com/ ostatnio widziałam starszą panią pod parasolką pozazdrościć odwagi

Edytowane przez Klariss
Czas edycji: 2010-07-15 o 21:21
Klariss jest offline  
Stary 2010-07-15, 21:31   #1096
elianka
Zakorzenienie

Klariss- ja widuje ludzi z parasolami na mieście. Jest taka pogoda, że nie ma się czego wstydzić, to kwestia rozsądku i własnego bezpieczeństwa. Ostatnio mało bywam na dworze, ale jak musiałam w ta pogodę postać na rynku miejskim (tam nawet małego drzewa nie ma) to poleciałam po parasole dla siebie i ekipy, nikt nie protestował i się nie śmiał.....
Stary 2010-07-15, 21:34   #1097
Klariss
Raczkowanie

To może jednak się odważę kupiłaś jakieś spacjalne ?
Klariss jest offline  
Stary 2010-07-15, 21:48   #1098
elianka
Zakorzenienie

nie skąd, jakie były w biurze takie wzięłam (granatowe z firmowym logo) . Teraz planuję kupić jakąś małą jasną, bo moja domowa jest ciemnofioletowa...

Jeśli pogoda ma się utrzymać do końca lata to... ja mam prawie czarne włosy, w zeszły weekend mimo chustki na głowie wieczorem miałam temperaturę i "zjazd".
Stary 2010-07-15, 22:26   #1099
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ja nie Valie, ale jeśli chodzi Ci o ten mały spf50 to kupuję w kerfurze w drogeriach też nigdy nie spotkałam go
nie mam kerfura w Kielcach chyba zamówię przez ynternet

a próbował ktoś ten nowy Babydream SPF50+? ponoć lżejszy miał być od 50-tki
fiasco jest offline  
Stary 2010-07-15, 23:09   #1100
bhokarala
Raczkowanie

Witajcie Bladolice,

Jako że zniknęłam ostatnio na wątku fitnessowym, to i zaglądałam do Was rzadziej.

Ale dzisiaj muszę, no po prostu muszę! Widziałyście to? Na głównej stronie wizaz.pl: http://wizaz.pl/Makijaz/Trendy/Czas-na-braz
Taaa...must-have? Akurat! Pfff.

Wybrałam się dziś do kosmetyczki...mmmm...po dwóch godzinach peelingów, maseczek i masażu shiatsu wyszłam uśmiechnięta od ucha do ucha. No i znów mam brwi (henna). Właściwie to wyszłam tak zadowolona, że przeszłam dwa przystanki autobusowe, dumnie wystawiając na widok publiczny śnieżną szyję i dekolt i buźkę Posmarowane przez kosmetyczkę stosownymi filtrami of coz. Miny niektórych przechodniów - bezcenne
bhokarala jest offline  
Stary 2010-07-15, 23:34   #1101
Lemirka
Zakorzenienie

Na moje białe nogi też się dziwnie patrzą
Lemirka jest offline  
Stary 2010-07-16, 01:07   #1102
sylvi_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
patrzcie co azjaci mają pod nosem ... Powinnyśmy tam mieszkać tam nikt by się nie gapił na kobietę z parasolem, jak w naszej wspaniałej,zdziczałej Polsce. >,< http://azjatyckicukier.blogspot.com/ ostatnio widziałam starszą panią pod parasolką pozazdrościć odwagi
przegladajac ta strone natknelam sie na cos co mnie ze tak powiem zafascynowalo
a mianowicie: http://azjatyckicukier.blogspot.com/...ere-czyli.html

jestem ciekawa czy taki produkt(bo widac ze Maybelline to podchwycilo) bedzie dostepny w Polsce, na eBay widzialam wlasnie ten z Maybelline ale po 16(nie pamietam czy funtów czy dolarów)

a co do rozwietlaczy to kiedys mialam okazje wyprobowac z serii AMC Inglota takie wlasnie mazidelko rozswietlajace.efekt extra cena tez przystepna tylko sa 2 wersje zlota i taka perłowa.ja probowalam perłową..jak bede miec troszke oszczednosci chyba sie po niego wybiore
sylvi_86 jest offline  
Stary 2010-07-16, 01:13   #1103
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
przegladajac ta strone natknelam sie na cos co mnie ze tak powiem zafascynowalo
a mianowicie: http://azjatyckicukier.blogspot.com/...ere-czyli.html

jestem ciekawa czy taki produkt(bo widac ze Maybelline to podchwycilo) bedzie dostepny w Polsce, na eBay widzialam wlasnie ten z Maybelline ale po 16(nie pamietam czy funtów czy dolarów)
Pewnie nie będzie w Pl, jak to ze wszystkim, co dobre
Link do wątku na forum: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=232276

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-07-16, 12:54   #1104
estra
Rozeznanie

Przeczytałam jednym tchem wszystko o tym cud-podkładzie, aż natrafiłam na bajeczną informację "dostępny zwykle w jednym kolorze".

fiasco musi być ten filtr dobry, bo dzisiaj w mnie Rossmanie nie było ani jednego opakowania. Wyszłam wściekła, bo miałam nadzieję go zakupić. Jak byłam tydzień temu to było około 20 opakowań. Dla wyjaśnienia nie mieszkam w dużym mieście (niecałe 60 tys. mieszkańców).

Kupiam sobie zieloną glinkę. Może polepszy mi cerę.

Cytat:
Ale dzisiaj muszę, no po prostu muszę! Widziałyście to? Na głównej stronie wizaz.pl: http://wizaz.pl/Makijaz/Trendy/Czas-na-braz
Taaa...must-have? Akurat! Pfff
To coś z Gosha mnie przeraziło.

Ja mam jakoś opór przed wyjściem z parasolką. Chociaż strasznie mi się te letnie podobają. Zawsze jak jestem w Budapeszcie to podziwiam japońskie kobiety chodzące z takimi parasolkami. Niektóre wyglądają jak małe dzieła sztuki. Szcególnie pamiętam jeden z obrazem takiego gotyckiego cmentarza. No robił wrażenie Ludzie z Polski zawsze głośno komentują taką ochronę ("Poje**** tych Japońców ku*** z parasolem w taki upał będą dymać"- dosłowny cytat pana Grzesia z mojej wycieczki). Zastanawia mnie czy ludzie w naszym kraju są aż tak specyficzni, czy po prostu z takimi miałam okazję prezebywać.

natura!
estra jest offline  
Stary 2010-07-16, 13:53   #1105
sylvi_86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Pewnie nie będzie w Pl, jak to ze wszystkim, co dobre
Link do wątku na forum: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=232276
oo super dziekuje

a ja jestem po pierwszej nocy z Juvitem
wchlonal sie w miare szybko zostawiajac tlustawy film, przyjemnie sie go naklada, buzia rano jakby odswiezona bardziej promienna, nie wyskoczyly mi zadne niespodzianki wiec mnie nie zapchal tylko teraz sie zastanawiam jak czesto go nakladac, poki co zaczne co 2-3 dni zeby nie przesadzic
sylvi_86 jest offline  
Stary 2010-07-17, 16:16   #1106
fiasco
Wtajemniczenie

hmm przeglądałam ostatnio gazety typu Twój Styl z lat 1992-2001 i na co się natknęłam? na przełomie 1999 i 2000 roku było wielkie bum na naturalnie jasną skórę, w związku z czym na rynku dostępnych było bardzo dużo kosmetyków wybielających skórę ah, szkoda, że ta moda sie nie przyjęła, szybko minęła i nie wróciła...
znalazłam też coś ciekawego: artykuł o eyelinerach. były wtedy ('98?) modne czerwone kreski (coś, co marzy mi się od jakiegoś czasu) i... podwójne kreski, tj. klasyczna czarna "jaskółka" i na niej dodatkowo czerwona kreska (lub w innym, zdecydowanym w kolorze) podobnej grubości. wyglądało to świetnie
tylko skąd ja wytrzasnę czerwony eyeliner? nie mogę dostać nigdzie czerwonych cieni, a co dopiero eyelinerów; przetrząsnęłam już allegro. pozostają kredki, za którymi osobiście nie przepadam...

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-07-17 o 16:18
fiasco jest offline  
Stary 2010-07-17, 16:39   #1107
karolanka
Raczkowanie

Cytat:
tylko skąd ja wytrzasnę czerwony eyeliner? nie mogę dostać nigdzie czerwonych cieni, a co dopiero eyelinerów; przetrząsnęłam już allegro. pozostają kredki, za którymi osobiście nie przepadam...

No jeśli już znajdziesz czerwony cień to możesz dokupić w inglocie płyn duraline. Sama nie sprawdzałam, ale kilka dziewczyn z MM miesza go z kolorowymi cieniami, zamiast kupować masę eyelinerów i wygląda to całkiem całkiem... tylko potrzeba jeszcze cienkiego pędzelka, żeby te krechy ładnie namaziać na powiece

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline  
Stary 2010-07-17, 16:43   #1108
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
hmm przeglądałam ostatnio gazety typu Twój Styl z lat 1992-2001 i na co się natknęłam? na przełomie 1999 i 2000 roku było wielkie bum na naturalnie jasną skórę, w związku z czym na rynku dostępnych było bardzo dużo kosmetyków wybielających skórę ah, szkoda, że ta moda sie nie przyjęła, szybko minęła i nie wróciła...
znalazłam też coś ciekawego: artykuł o eyelinerach. były wtedy ('98?) modne czerwone kreski (coś, co marzy mi się od jakiegoś czasu) i... podwójne kreski, tj. klasyczna czarna "jaskółka" i na niej dodatkowo czerwona kreska (lub w innym, zdecydowanym w kolorze) podobnej grubości. wyglądało to świetnie
Ja kiedyś znalazłam u babci TS z 1993

A czerwony cień... mhm... Inglot? Ma ogromną paletę. Może MAC, ale to już droga zabawa...
Stary 2010-07-17, 17:13   #1109
fiasco
Wtajemniczenie

nie przepadam za inglotem szczerze mówiąc... jak dla mnie przeciętna jakość za wysoką cenę, bo jeszcze należałoby zainwestować w bazę, żeby jakoś sie trzymały... ale owszem, mają czerwony i prawdopodobnie w końcu przeżyję osypywanie sie i osadzanie w załamaniu powieki i zmarszczkach i go zakupię, bo czerwony makijaż oka mnie prześladuje od jakiegoś czasu co nie zmienia faktu, że marzę o czerwonym eyelinerze, którego nigdy nie będę miała bo po prostu w naszej polskiej wsi nie istnieje
fiasco jest offline  
Stary 2010-07-17, 17:21   #1110
Srebrnousta
Wtajemniczenie

fiasco, eureka! Wiedziałam, że tam go znajdę - http://www.rockmetalshop.pl/product-...D-STAR-51.html
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości