Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-08, 16:02   #1381
mila17
Zakorzenienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja tez polecam humektan- jedyny jak dotąd krem, który mnie nie zapycha, ma świetną konsystencję, mnie nawilża wystarczająco, jest tez swietny pod makijaż Ja kupuje w aptece, a raczej apteka specjalnie dla mnie sprowadza go za kazdym razem
mila17 jest offline  
Stary 2010-08-08, 16:26   #1382
fiasco
Wtajemniczenie

chyba akurat z olejem ze słodkich migdałów bym nie ryzykowała gdyż jest znany jako zapychacz może nie każdego zapycha, ale ja wolę nie ryzykować. w najbliższym czasie połażę po aptekach i zaopatrzę się w humektan
mam olej z tamanu, jest cudowny ale trochę mi go żal stosować codziennie na twarz, raczej okazjonalnie, na wyjątkowo uporczywe i niechciane niespodzianki, no i od wczoraj na okazałe poparzenie II stopnia na ramieniu - efekt pomocy mojej mamy w robieniu herbaty (nie, żebym narzekała - w końcu mogłam dostać tym czajnikiem w twarz, co by nie sprzyjało podkreślaniu jasnej cery)

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-08-08 o 20:13
fiasco jest offline  
Stary 2010-08-08, 20:51   #1383
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
dzięki maqua, chyba muszę spróbować tego humaktanu. jest do kupienia w aptekach? kiedyś używałam aqualanu od tego producenta, to bardziej łagodzący, kiedy miałam zapalenie gruczołów łojowych, dermatolog kazała mi tego używać i miło ten krem wspominam, bo później na podrażnioną skórę twarzy też go używałam, nawet po wyleczeniu choroby.
mimo wszystko zastanawiam sie, czy jojoba zapycha? ma ktoś jakieś spostrzeżenia?...
do usług jakiś czas temu kupiłam polecany na wizażu humektan, bo absolutnie wszystko inne mnie zapychało. zużyłam dużą tubę z przyjemnością. teraz z jakiegoś powodu moja cera nie reaguje już tak gwałtownie na różne składniki, ale też zaczęłam się bardziej pilnować.

z tego, co wiem jojoba może zapychać ale to zależy od osoby, indywidualnie
Maqua jest offline  
Stary 2010-08-09, 01:32   #1384
iza5868
Przyczajenie

[QUOTE=fiasco;21231780]nie wiem jak to jest z tymi dostępnymi w drogeriach typu Astor, ale ogólnie to są Everyday Minerals (EDM), Pixie, te są najbardziej znane i w miarę dostępne (na all), są jeszcze Lumiere (też dostaniesz na all), Meow, Lucy i Joppa. Wszystkie są matowe albo podkłady występują w kilku wersjach, ale to już zależy od producenta

zrobiłam wczoraj test. na pół twarzy nałożyłam krem, w którym na jednym z pierwszych miejsc jest gliceryna, poza tym potencjalnych zapychaczy nie ma lub jest ich mało. no i co? to wygląda dość zabawnie, bo pół twarzy mam zapchaną, pełną małych krostek i zaskórników Czyli gliceryna mnie zapycha. Jaki z tego wniosek? nigdy nie będę miała ładnej cery, bo gliceryna jest praktycznie wszędzie. Już przeboleje tą w filtrze, ale nie znajdę chyba kremu nawilżającego, w którym by nie było gliceryny, wazeliny i innych zapychaczy. może coś takiego znacie? myślicie, że masło jojoba zapycha? niby na BU jest napisane, że wręcz pomaga w leczeniu trądziku, ale wiadomo, różnie to bywa.

Dzięki, a tak przy okazji chciałam zapytać w tym kremie to gliceryna była na którym miejscu?Mnie np. chyba wszystko zapycha i gliceryna też ale najbardziej jak jest zaraz na drugim miejscu jak np. na trzecim czy czwartym to już nie przynajmniej nie tak bardzo,więc może to też zale
ży od stężenia?

Edytowane przez iza5868
Czas edycji: 2010-08-09 o 01:41
iza5868 jest offline  
Stary 2010-08-09, 09:05   #1385
fiasco
Wtajemniczenie

na pewno zależy od stężenia, ale w kremie, który się stosuje często, niezależnie, czy zapychacz jest na drugim czy szóstym miejscu, i tak w końcu zapcha a może to ja popadam w paranoję?
Stary 2010-08-09, 11:41   #1386
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a ja zrobię taki off-top przypominający
mam nadzieję, że powakacyjne spotkanie krakowskich Bladolicych, Porcelanek i Śnieżynek nadal jest aktualne
natrix - a ty codziennie używasz zalotki?
Ja także potwierdzam swój akces do krakowskiego spotkania powakacyjnego Bladolicych
Chociaż niedługo wyjeżdżam nad mój kochany Bałtyk i ciekawa jestem czy wrócę taka bladolica Mam nadzieję, że się jakoś omsknę i mnie nie przywędzi

A zalotki nie używam codziennie, jakoś zawsze się trochę bałam osłabienia rzęs. Teraz, to tylko 'na wyjścia' zawijam rzęsy

A Wy codzień zalotkujecie rzęsy?

A tak w ogóle, to całą sobotę chodziłam po mieście z moją parasolką przeciwsłoneczną Trochę się ludzie przyglądali, ale po chwili się do tego przyzwyczaiłam i przestałam zwracać uwagę na spojrzenia.
Czułam się za to bardzo arystokratycznie i chyba częściej będę używać tej parasolki

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-08-09, 11:46   #1387
elianka
Zakorzenienie

ja też ostatnio z parasolką latałam. Dobrze mi pod nią było.

Wczoraj byłam z rodziną w kościele. Ja i moja babcia poszłyśmy w wielkich kapeluszach słomkowych, a to był taki mały wiejski kościół, wyglądałyśmy cokolwiek dziwacznie ksiądz się nie mógł skupić
Stary 2010-08-09, 12:30   #1388
Callitus
Zakorzenienie

[QUOTE=iza5868;21244975]
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
nie wiem jak to jest z tymi dostępnymi w drogeriach typu Astor, ale ogólnie to są Everyday Minerals (EDM), Pixie, te są najbardziej znane i w miarę dostępne (na all), są jeszcze Lumiere (też dostaniesz na all), Meow, Lucy i Joppa. Wszystkie są matowe albo podkłady występują w kilku wersjach, ale to już zależy od producenta

zrobiłam wczoraj test. na pół twarzy nałożyłam krem, w którym na jednym z pierwszych miejsc jest gliceryna, poza tym potencjalnych zapychaczy nie ma lub jest ich mało. no i co? to wygląda dość zabawnie, bo pół twarzy mam zapchaną, pełną małych krostek i zaskórników Czyli gliceryna mnie zapycha. Jaki z tego wniosek? nigdy nie będę miała ładnej cery, bo gliceryna jest praktycznie wszędzie. Już przeboleje tą w filtrze, ale nie znajdę chyba kremu nawilżającego, w którym by nie było gliceryny, wazeliny i innych zapychaczy. może coś takiego znacie? myślicie, że masło jojoba zapycha? niby na BU jest napisane, że wręcz pomaga w leczeniu trądziku, ale wiadomo, różnie to bywa.

Dzięki, a tak przy okazji chciałam zapytać w tym kremie to gliceryna była na którym miejscu?Mnie np. chyba wszystko zapycha i gliceryna też ale najbardziej jak jest zaraz na drugim miejscu jak np. na trzecim czy czwartym to już nie przynajmniej nie tak bardzo,więc może to też zale
ży od stężenia?
A może warto przerzucić się na pielęgnację naturalną, smarowanie twarzy olejami połączonymi na przykład z HA/własnoręczne robienie kremów? ;>
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline  
Stary 2010-08-09, 12:32   #1389
estra
Rozeznanie

Wróciłam z Węgier. Jestem zachwycona. Niebo było zachmurzone Spotkałam jedną jedyną solarę (a zwiedziłam 4 duże miasta), która porozumiewała się po polsku of kors. Naprawdę tak mało kto jest opalony. Większość ludzi jest biała (tak biała, nie jasna!), albo ma naturalnie ciemną karnację. Jeżeli spotyka się kogoś przybrązowionego to jest to na sto procent ktoś z okolicy Rosji (niestety nie rozróżniam języków wszystkich baraków ZSRR), albo Polski. Ale największy szok przeżyłam, gdy ujrzałam sławne, blade, gładkie Japonki. Nie wiem czy trafiłam na taką grupę, ale 99 procent miała problemy z cerą, dość wyraźną opaleniznę i drogie aparaty fotograficzne Zero parasolek itp. Chociaż pamiętam jakieś 3-4 lata temu ze świecą było szukać wystawiającego się na slońce Japończyka.

Ja również przezywam kryzys Pixie. Dopiero na wolnym powietrzu w lusterku zobaczyłam jaką mam paskudną maskę na twarzy, która pięknie podkreśla wszystkie niedoskonałości, które sama wywołała. Zwykle maluję się w łazience przy słabym oświetleniu i wszystko wydawało mi się mega hiper ekstra. Teraz już trochę mniej.

natura!
estra jest offline  
Stary 2010-08-09, 13:47   #1390
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Trochę mnie uspokoiłaś, co do pogody na Węgrzech, bo sama tam wyjeżdżam w czwartek. Myślałam, że ludzie znowu będą się na mnie gapić jak na kosmitkę (białe ciałko + granatowy strój kąpielowy z cekinami )

Dziewczyny jestem po pierwszych testach Lucy. Na razie mam próbki tylko formuły Light, ale i tak jestem zachwycona (jak zwykle z resztą na początku). Minerałki Lucy są dużo bardziej kremowe niż EDM czy Pixie i łatwiej jest sobie zrobić maskę, poza tym nie widziałam nigdy tak dużych sampli. Mam kolor Light (2 co do jasności) i gdy pomalowałam się po raz pierwszy stwierdziłam, że mam na twarzy pomarańczową tapete. Fakt faktem nałożyłam za dużo (brałam tyle prochu, co zwykle przy Pixie), ale podkład pięknie dopasował się do koloru buźki. W woreczku jest dużo proszku, a do malowania zużywam mniej niż przy wcześniejszych firmach, więc prognozuję, że próbka starczy mi gdzieś na miesiąc. Teraz czekam na sample z innych firm. Dopiero wtedy będę wiedzieć na 100% czy chce biga Lucy.
Stary 2010-08-09, 13:49   #1391
truskawkaaa
Raczkowanie

Witam blade koleżanki

Zwracam się do Was, jako specjalistki, które podczytuję od jakiegoś czasu - czy popularny odcień różu Bourjois, nr. 95 rose de jaspe (zdjęcie poniżej) będzie pasował do bladej twarzy? Czy może powinnam poszukać czegoś bardziej beżowo-brązowego?

Z góry dziękuję za odpowiedź
truskawkaaa jest offline  
Stary 2010-08-09, 14:02   #1392
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja także potwierdzam swój akces do krakowskiego spotkania powakacyjnego Bladolicych
Chociaż niedługo wyjeżdżam nad mój kochany Bałtyk i ciekawa jestem czy wrócę taka bladolica Mam nadzieję, że się jakoś omsknę i mnie nie przywędzi

A zalotki nie używam codziennie, jakoś zawsze się trochę bałam osłabienia rzęs. Teraz, to tylko 'na wyjścia' zawijam rzęsy

A Wy codzień zalotkujecie rzęsy?

A tak w ogóle, to całą sobotę chodziłam po mieście z moją parasolką przeciwsłoneczną Trochę się ludzie przyglądali, ale po chwili się do tego przyzwyczaiłam i przestałam zwracać uwagę na spojrzenia.
Czułam się za to bardzo arystokratycznie i chyba częściej będę używać tej parasolki
fajnie, że pomysł o tym spotkaniu nie upadł
a mogłabyś powiedzieć, gdzie kupiłaś taką parasolkę? ja widziałam kiedyś jedną w takim sklepie na Grodzkiej obok Iyves Rocher - jak przyjadę do Krakowa to muszę tam wejść
i stwierdziłam ostatnio (po tym jak mnie poparzyło na obozie kendo, gdzie nie moglam za bardzo filtrować szyi bo mieliśmy 3x dziennie trening, więc nie chciałam pobrudzić keikogi i szkoda było mi filtra, który musiałabym 3x dziennie ścierać, także chodziłam opatulona szalem, ale widać nie stanowił dla słońca bariery )najśmieszniejsze jest to, że te poparzenia wyglądają jak malinki - jakbym zamiast trenować kendo nie wiadomo co robiła na tym obozie...
a wracając do tematu to przez tą alergię wyzbyłam się jakichkolwiek oporów przed tym żeby założyć swój wielki kapelusz na zakupy a teraz coraz poważniej zaczynam myśleć o parasolce - w końcu zdrowa, niepodrażniona skóra jest najważniejsza
Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
ja też ostatnio z parasolką latałam. Dobrze mi pod nią było.

Wczoraj byłam z rodziną w kościele. Ja i moja babcia poszłyśmy w wielkich kapeluszach słomkowych, a to był taki mały wiejski kościół, wyglądałyśmy cokolwiek dziwacznie ksiądz się nie mógł skupić
no bo wiesz - to taki niecodzienny widok na wsi
Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Wróciłam z Węgier. Jestem zachwycona. Niebo było zachmurzone Spotkałam jedną jedyną solarę (a zwiedziłam 4 duże miasta), która porozumiewała się po polsku of kors. Naprawdę tak mało kto jest opalony. Większość ludzi jest biała (tak biała, nie jasna!), albo ma naturalnie ciemną karnację. Jeżeli spotyka się kogoś przybrązowionego to jest to na sto procent ktoś z okolicy Rosji (niestety nie rozróżniam języków wszystkich baraków ZSRR), albo Polski. Ale największy szok przeżyłam, gdy ujrzałam sławne, blade, gładkie Japonki. Nie wiem czy trafiłam na taką grupę, ale 99 procent miała problemy z cerą, dość wyraźną opaleniznę i drogie aparaty fotograficzne Zero parasolek itp. Chociaż pamiętam jakieś 3-4 lata temu ze świecą było szukać wystawiającego się na slońce Japończyka.

Ja również przezywam kryzys Pixie. Dopiero na wolnym powietrzu w lusterku zobaczyłam jaką mam paskudną maskę na twarzy, która pięknie podkreśla wszystkie niedoskonałości, które sama wywołała. Zwykle maluję się w łazience przy słabym oświetleniu i wszystko wydawało mi się mega hiper ekstra. Teraz już trochę mniej.
bo ten mit o nieskazitelnej, japońskiej skórze zaczyna się trochę rozwiewać - młodzi Japończycy (i Japonki) naprawdę rzadko mają idealną, jasną cerę (wyjątkiem jest moja jedna nauczycielka) - wszystko to wina zmiany trybu życia, np fast food'ów
Stary 2010-08-09, 14:54   #1393
tata_krasnoludkow
Przyczajenie

Witam
Z faktu, iż jestem fanatyczką bladej skóry i takową również posiadam, zastanawiam się nad kupnem podkładu, jednakże miotam się między dwoma

Myślę nad max factor lasting performance 100 fair (ten najjaśniejszy)
albo nad białym star gazer.
Jednak nie jestem pewna jak Max factor w rzeczywistości wygląda, bo na jednym zdjęciu jest http://www.dolce.pl/200/12/1564.jpg taki, czyli dobry, a na innym http://i50.tinypic.com/9uu4nm.jpg czyli już zupełnie za ciemny. A ponoć to też 100, też fair, niby produkt ten sam.

Co do star gazer, obawiam się, że mi wyjdzie twarz mima, a mimo to wolałabym wyglądać stosunkowo naturalnie (albo jak trup ^^). Niby można go mieszać z innymi podkładami, ale też zastanawiam się, czy to nie za dużo zabawy, czy nie wejdzie w jakieś reakcje i czy nie będzie... nie wiem, spływał za szybko... Coś takiego.

Czy ktoś mógłby mnie oświecić jak max factor rzeczywiście wygląda, czy doradzić na którą opcję powinnam się zdecydować?

Serdecznie pozdrawiam doświadczone bladzioszki
tata_krasnoludkow jest offline  
Stary 2010-08-09, 15:06   #1394
Maqua
Zakorzenienie

cześć tata_krasnoludków nie kupuj star gazera. kiedyś sama się nad nim zastanawiałam, jednak wszystkie opinie, które o nim czytałam były negatywne. to podkład nadający się do gotyckich makijaży, nie na co dzień.
Maqua jest offline  
Stary 2010-08-09, 15:08   #1395
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
A może warto przerzucić się na pielęgnację naturalną, smarowanie twarzy olejami połączonymi na przykład z HA/własnoręczne robienie kremów? ;>
używam serum Lemon z BU, no i ten olej tamanu; na razie daję sobie spokój z eksperymentami, gdyż mało jest opnii na temat, trudno wiec stwierdzić, co zapcha a co nie

aaah jestem niesamowicie szczęśliwa! bo w Naturze na stoisku z przecenionymi kosmetykami znalazłam ten róż Cute as hell jest naprawdę boski; szukałam go na all kilkukrotnie a tu znalazłam za 13 zł No i przy okazji skusiłam sie na ten czarny błyszczyk ze zmierzchowej limitowanki... bardzo przyjemny

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-08-09 o 15:10
fiasco jest offline  
Stary 2010-08-09, 15:09   #1396
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truskawkaaa Pokaż wiadomość
Witam blade koleżanki

Zwracam się do Was, jako specjalistki, które podczytuję od jakiegoś czasu - czy popularny odcień różu Bourjois, nr. 95 rose de jaspe (zdjęcie poniżej) będzie pasował do bladej twarzy? Czy może powinnam poszukać czegoś bardziej beżowo-brązowego?

Z góry dziękuję za odpowiedź
ja używam tego odcienia, jest boski, polecam tylko nie wiem czy wiesz, nie jest on matowy, ma drobinki. ale wygląda bardzo subtelnie, używam codziennie
Maqua jest offline  
Stary 2010-08-09, 15:45   #1397
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
fajnie, że pomysł o tym spotkaniu nie upadł
a mogłabyś powiedzieć, gdzie kupiłaś taką parasolkę? ja widziałam kiedyś jedną w takim sklepie na Grodzkiej obok Iyves Rocher - jak przyjadę do Krakowa to muszę tam wejść
Ja móją parasolkę dostałam od Matuli, ale ponoć kupiłą ją właśnie na Grodzkiej.
Widziałam ostatnio też takie parasolki w sklepie indyjskim (też na Grodzkiej )
Zawsze w ostateczności z pomocą może przyjść też internet

Cytat:
Napisane przez tata_krasnoludkow Pokaż wiadomość
Witam
Z faktu, iż jestem fanatyczką bladej skóry i takową również posiadam, zastanawiam się nad kupnem podkładu, jednakże miotam się między dwoma

Myślę nad max factor lasting performance 100 fair (ten najjaśniejszy)
albo nad białym star gazer.
Jednak nie jestem pewna jak Max factor w rzeczywistości wygląda, bo na jednym zdjęciu jest http://www.dolce.pl/200/12/1564.jpg taki, czyli dobry, a na innym http://i50.tinypic.com/9uu4nm.jpg czyli już zupełnie za ciemny. A ponoć to też 100, też fair, niby produkt ten sam.

Co do star gazer, obawiam się, że mi wyjdzie twarz mima, a mimo to wolałabym wyglądać stosunkowo naturalnie (albo jak trup ^^). Niby można go mieszać z innymi podkładami, ale też zastanawiam się, czy to nie za dużo zabawy, czy nie wejdzie w jakieś reakcje i czy nie będzie... nie wiem, spływał za szybko... Coś takiego.

Czy ktoś mógłby mnie oświecić jak max factor rzeczywiście wygląda, czy doradzić na którą opcję powinnam się zdecydować?

Serdecznie pozdrawiam doświadczone bladzioszki
Witamy, zapraszamy

Co do Max Factor, odcień 100 fair, o ile dobrze pamiętam, wpadał w tonację różowawą - musisz się zastanowić, czy taki odcień będzie Ci odpowiadał. Używałam kiedyś tego podkładu, wspominam go jako jasny, ale niestety ciemniejący trochę na twarzy.

Gdzieś na wizażu jest wątek zbiorczy dotyczący jasnych podkładów, może on pomoże Ci dokonać wyboru?

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-08-09, 15:45   #1398
truskawkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ja używam tego odcienia, jest boski, polecam tylko nie wiem czy wiesz, nie jest on matowy, ma drobinki. ale wygląda bardzo subtelnie, używam codziennie
dzięki za odpowiedź właśnie go zamówiłam, co prawda wolałabym żeby był matowy ale skoro mówisz że wygląda subtelnie to może nie będzie tak źle.
truskawkaaa jest offline  
Stary 2010-08-09, 15:58   #1399
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
dzięki za odpowiedź właśnie go zamówiłam, co prawda wolałabym żeby był matowy ale skoro mówisz że wygląda subtelnie to może nie będzie tak źle.
proszę bardzo i jeszcze mała rada - zaopatrz się we własny pędzel, tym dołączonym do różu prędzej zęby umyjesz niż nałożysz róż (szorstki i nieprzyjemny) ale na pewno będziesz zadowolona. ja kupiłam swój czając się długo na promocję, 50 zł to dla mnie za dużo ale kupiłam w Douglasie za około 36 zł. starczy mi do końca życia (czyt. aż mi się znudzi). intryguje mnie też róż miss sporty, blushed again, czy jakoś tak. zdjęcia w necie wyglądają cudownie, taki zimny, lalkowaty róż, jednak na żywo go nigdy nie spotkałam w rossmannach, zawsze pusta półka. aż taki fajny? używała go któraś z Was?
Maqua jest offline  
Stary 2010-08-09, 16:32   #1400
fiasco
Wtajemniczenie

Maqua, ja mam ten róż i rzeczywiście jest to chłodny odcień, matowy; chyba najzimniejszy z tych matowych w Rossmanie w sensownej cenie. Bardzo mi się podoba, jest dość mocno napigmentowany oczywiście nie jest az tak zimny jak ten Cute as hell, ale bardzo ładny, no i niedrogi bo 10zł
Stary 2010-08-09, 16:35   #1401
Maqua
Zakorzenienie

dzięki fiasco będę się za nim rozglądała
Maqua jest offline  
Stary 2010-08-09, 17:06   #1402
mila17
Zakorzenienie

Ale piękny ten róż Bourjois
mila17 jest offline  
Stary 2010-08-09, 18:39   #1403
mmm87
Zadomowienie

Te róże Bourjois będą od czwartku w promocji w Rossmannie za 33,99 zł.
mmm87 jest offline  
Stary 2010-08-09, 19:48   #1404
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja móją parasolkę dostałam od Matuli, ale ponoć kupiłą ją właśnie na Grodzkiej.
Widziałam ostatnio też takie parasolki w sklepie indyjskim (też na Grodzkiej )
Zawsze w ostateczności z pomocą może przyjść też internet
więc chyba chodzi o ten sam sklep, dzięki
Stary 2010-08-10, 10:43   #1405
truskawkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
proszę bardzo i jeszcze mała rada - zaopatrz się we własny pędzel, tym dołączonym do różu prędzej zęby umyjesz niż nałożysz róż (szorstki i nieprzyjemny) ale na pewno będziesz zadowolona. ja kupiłam swój czając się długo na promocję, 50 zł to dla mnie za dużo ale kupiłam w Douglasie za około 36 zł. starczy mi do końca życia (czyt. aż mi się znudzi). intryguje mnie też róż miss sporty, blushed again, czy jakoś tak. zdjęcia w necie wyglądają cudownie, taki zimny, lalkowaty róż, jednak na żywo go nigdy nie spotkałam w rossmannach, zawsze pusta półka. aż taki fajny? używała go któraś z Was?
Tak, czytałam opinie wizażanek - że jest szorstki i ciężko się nakłada, właśnie szukam jakiegoś pędzla do różu. A co do miss sporty to faktycznie nigdy nie trafiłam na niego w Rossmanie - odcienie wyglądają intrygująco a i cena korzystna. Muszę i na niego zapolować

Cytat:
Napisane przez mmm87 Pokaż wiadomość
Te róże Bourjois będą od czwartku w promocji w Rossmannie za 33,99 zł.
to świetna cena w porównaniu z wcześniejszą... ja zamówiłam właśnie za 33 z przesyłką z allegro, mam nadzieję, że się nie rozczaruję!
truskawkaaa jest offline  
Stary 2010-08-11, 16:39   #1406
mila17
Zakorzenienie

ja mam dzisiaj straszny 'dzien paszteta'. Chcialam odświeżyc kolor włosów, nie było faby którą chciałam wypróbowac (aksamitny brąz brillance) i zamiast tego kupiłam szlachetny brąz. Wyszłedł mi średni, ciepły, rudawy brąz To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, ze jestem typem zimnym i każdy cieplak, szczegolnie jasny będzie wyglądał u mnie źle. Troche odczekam i na początku września położę mój sprawdzony, ciemny wellaton. Temat wysypu krost na mojej twarzy zostawię kompletnie bez komentarza.

Ach, jak dobrze, że jest ten wizaz, od razu człowiekowi lżej na duszy jak się tak wyżali
mila17 jest offline  
Stary 2010-08-11, 16:58   #1407
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
ja mam dzisiaj straszny 'dzien paszteta'. Chcialam odświeżyc kolor włosów, nie było faby którą chciałam wypróbowac (aksamitny brąz brillance) i zamiast tego kupiłam szlachetny brąz. Wyszłedł mi średni, ciepły, rudawy brąz To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, ze jestem typem zimnym i każdy cieplak, szczegolnie jasny będzie wyglądał u mnie źle. Troche odczekam i na początku września położę mój sprawdzony, ciemny wellaton. Temat wysypu krost na mojej twarzy zostawię kompletnie bez komentarza.

Ach, jak dobrze, że jest ten wizaz, od razu człowiekowi lżej na duszy jak się tak wyżali

ale wiesz już jakim typem jesteś

Cytat:
Tak, czytałam opinie wizażanek - że jest szorstki i ciężko się nakłada, właśnie szukam jakiegoś pędzla do różu. A co do miss sporty to faktycznie nigdy nie trafiłam na niego w Rossmanie - odcienie wyglądają intrygująco a i cena korzystna. Muszę i na niego zapolować

to świetna cena w porównaniu z wcześniejszą... ja zamówiłam właśnie za 33 z przesyłką z allegro, mam nadzieję, że się nie rozczaruję!
widziałam ten róż z miss sporty, ładny ten kolor...ale ja nie umiem malować się różem
Rinaa jest offline  
Stary 2010-08-11, 17:40   #1408
truskawkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość

ale wiesz już jakim typem jesteś

widziałam ten róż z miss sporty, ładny ten kolor...ale ja nie umiem malować się różem
Ja też nie wiedziałam co do czego jeżeli chodzi o róż... Najbardziej pomogły mi filmiki na Youtube, dziewczyny wszystko fajnie wyjaśniają, od pędzli po technikę nakładania i rozcierania
truskawkaaa jest offline  
Stary 2010-08-11, 18:24   #1409
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też nie wiedziałam co do czego jeżeli chodzi o róż... Najbardziej pomogły mi filmiki na Youtube, dziewczyny wszystko fajnie wyjaśniają, od pędzli po technikę nakładania i rozcierania
dzięki, poszukam
Rinaa jest offline  
Stary 2010-08-11, 19:15   #1410
Merrick
Raczkowanie

Wita Was do-niedawna-jeszcze-blada
Pracuję teraz w parku, no i niestety- pomimo filtrów- gdy się jest prawie 8 godzin na słońcu, to nie da się tak w ogóle nie opalić I w związku z tym mam pytanie- co zrobić, aby się tej opalenizny szybciej pozbyć? Peelingi na pewno, ale co jeszcze? Macie jakieś sposoby? Bo gdy tylko znajdę inną pracę to mam zamiar jakoś się wybielić
A tak w ogóle to śledzę już trochę czasu wątek, ale do tej pory jakoś się nie odzywałam, no ale teraz zdobyłam się w końcu na odwagę.
Pozdrawiam
Merrick jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości