Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-04, 22:32   #2101
Valie
Raczkowanie

GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Valie - jaka farba - bo ja chcę rudą marchewkę i nic nie mogę znaleźć
Ruda marchewka to to nie jest. Raczej złocisto-rudy. Postaram się jutro wrzucić fotkę. Farbowałam się Syossem Miodowy blond. Jeśli chodzi ci o coś naprawde rudego polecam wątek na fryzjerskim http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193383&page=45
Stary 2010-09-04, 22:39   #2102
19agusia91
Zakorzenienie

ja mam teraz Revlona, Ivory. Za ciemny i za różowy EDM mi nie pasują, z Pixie nie mogę trafic z kolorem.
Szkoda,ze jasnych podkładów jest tak mało.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2010-09-04, 22:41   #2103
truskawkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
też mam kręcone włosy i po latach osiedlowych fryzjerek, które z włosów robiły mi trójkąt (w sensie na górze oklapnięte, bo obciążone, a na dole puszyste siano) w tamtym roku trafiłam na fryzjerkę, która naprawdę potrafi się zająć kręconymi włosami Jeśli będziesz kiedyś w Krakowie to chętnie podam Ci do niej namiar (tylko uprzedź , bo termin trzeba ustalić ok. 1 miesiąc wcześniej). Ponadto obcina tak, że włosy nawet kilka miesięcy po obcięciu wyglądają dobrze ( ja ostatnio byłam w listopadzie, a wybieram sie za jakoś 2 tyg. do niej) Nie jest też bardzo droga - za strzyżenie raz zapłaciłam 50, a raz 60 zł.

Poza tym polecam maseczkę Kallos, tę mleczną, mam po niej fajne, wygładzone, lśniące włosy i zamiast szopy mam rano takie loczki-ruloniki (ktore troche rostrzepuje, żeby nie wyglądać jak jakiś barokowy arystokrata z peruką )

Mogłabym poprosić o ten adres fryzjerki? Byłabym bardzo wdzięczna. Sama mam kręcone włosy i od ładnych kilku lat szukam fryzjerki w Krakowie, która zrobi z nimi coś, co posiada formę, a nie szopę (lub snopek siana).
truskawkaaa jest offline  
Stary 2010-09-05, 10:34   #2104
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Łooo, u mnie tak jest z EDM, najbardziej pasuje mi wersja półmatowa. I w sumie ja nie mam za wiele do ukrycia (tyle co czerwony nochal jak u alkoholika). Ależ mi narobiłaś smaku na te podkłady
A powiedz mi proszę, który z nich jest najbardziej zbliżony do fair neutral - pod względem zawartości żółtych pigmentów? Bo oglądam swatche i Chausie wygląda obiecująco, ale kusi mnie też ten Bengal... Rany, zawrotu głowy można dostać Mam nadzieję, że przyzwyczaję się do sypkiej formuły minerałów, bo póki co noszę je tylko w bezdeszczowe dni - mam wrażenie że pod wpływem deszczu zmyją się szybciej niż tradycyjny, płynny fluid.
Akurat fair neutral nigdy nie miałam na żywo w ręku spojrzałam na stronę i tam się wydaje lekko różowy? i tak się składa że mam i Bengal i Chausie i powiem Ci ze ona to takie dość neutrale, raczej chłodne kolory, Chausie jest bardziej różowy, a Bengal taki bradzo neutralny może z baaardzo delikatnym podtonem żółtym, a do tych dwóch jeszcze podobny jest Siamese, też taki neutralny ale w stronę ciepłego
mam jeszcze odcień Himalayan - różowy oraz Angora - żółty
Stary 2010-09-05, 10:56   #2105
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Wstawiam zdjęcie z nowym kolorem. Tylko trochę niewyraźna jestem z rana

Jestem w trakcie testów 2 BB Creamów i Meow. Mam kolorki Mau, Chartreux, Korat i Abyssinian. Żałuje tylko że nie mam Angory. Obserwację napiszę dopiero po 10.09, bo wyjeżdżam jutro rano na obóz integracyjny
Stary 2010-09-05, 11:20   #2106
krolowa zurawin
Zadomowienie

ale tu cisza :P
wstawać blediochy
ja dzisiaj rano się zeszmaciłam (planowałam to zrobić wczoraj wieczorem,ale padłam na łóżko :P) więc narazie lekko czerwona jestem.
co do koloru włosów... też myśle nad zafarbowaniem się na rudy (jaki odcień tego nie wiem... licze tu na fryzjera-ufam mu;pisałam że to ten fryzjer co się nie opala i uważa,że ruda dziewczyna z zielonymi oczami jest śliczna...) a mój kolor włosów jest taki nijaki,ale przez to,że ciemnieją nieźle wyglądają z jasną cerą... wrzucę wam zaraz jakieś zdj włosów.
EDIT: mam zdjęcie,nie sądzicie,że kolor jest nijaki?
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2010-09-05, 11:28   #2107
Lemirka
Zakorzenienie

Ja się wczoraj zeszmaciłam
rewelacja

Królowo - a ten fryzjer we wrocku?
Lemirka jest offline  
Stary 2010-09-05, 11:41   #2108
fiasco
Wtajemniczenie

Królowo Żurawin, może i kolor wydaje się być nijaki, ale wiele z obecnych tu bladolicych po zmianach koloru włosów marzy o powrocie do naturalnego, i osobiście chciałabym mieć taki 'nijaki' kolor w ogóle marzy mi sie jak najbardziej szary odcień.

Valie, właśnie miałam się pytać o kremy BB jak z kolorami, takie pomarańczowe jak na filmikach na YT i zdjęciach w internecie, czy ujdą?
Stary 2010-09-05, 11:53   #2109
White_Lilly
Raczkowanie

Ja ostatnio zastanawiałam się nad rudymi włosami Moja bladolica koleżanka blondynka świetnie wygląda w rudych ale i tak pozostałam przy moim pseudo-emo czarnym. Przyzwyczaiłam się A do pielęgnacji moich wiecznie katowanych farbą włosków używam jedwabiu CHI tak przyjemnie męsko pachnie

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...9d0ac0cb36.png
White_Lilly jest offline  
Stary 2010-09-05, 12:19   #2110
krolowa zurawin
Zadomowienie

Lemirka niestety ten fryzjer nie we Wrocławiu... z Wrocławia natomiast polecam p. Paulinę
ciągle myśle nad tym kolorem włosów... nigdy ich nie farbowałam (wiem to dziwne :P) dlatego kusi :P
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2010-09-05, 12:23   #2111
viki1988
Zakorzenienie

Dziewczyny te podkłądy MEOW zaczynają mnie przerażać... doszłam do wniosku ze bez problemu mogłabym wziąć jeszcze o ton ciemniejsze
Stary 2010-09-05, 12:28   #2112
baobabka
Zadomowienie

Cytat:
Inne to: Vichy Aera Teint Pure (opal - najjaśniejszy), najjaśniejsze Bourjoisy, Inglot oczywiście i wysokopółkowe: Armani (dość rozbudowana kolorówka podkładowa), Lancome ( z tym, że miałam 2 najjaśniejsze podkłady: rozświetlający i matujący i oba miały raczej zimną tonację), YSL, Dior. Polecam też MAC i Make Up Store; obie marki produkują kolorówkę profesjonalną i wybór odcieni jest duży.
Vichy kolorówką całkiem, całkiem, ale mam wrażenie maski na buzi, Diora miałam, ale chwilowo mój portfel mówi "nie" natomiast MAC wydaje się być świetnym pomysłem Dziękuję!
baobabka jest offline  
Stary 2010-09-05, 14:14   #2113
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Valie, właśnie miałam się pytać o kremy BB jak z kolorami, takie pomarańczowe jak na filmikach na YT i zdjęciach w internecie, czy ujdą?
Ja nie Valie ale odpowiem. Mam aktualnie 4 bb cremy i 4 do mnie lecą.
Kolory nie są pomarańczowe (lioel jest, ale podobno i tak się ładnie wtapia - nie wiem nie mam).
Te co mam są beżowe z róznymi nutami - różową, żółtą, lub zielonkawą. Nie mniej jednak nie ma to większego znaczenia bo one się bardzo dobrze stapiają ze skórą i mówiąc prawdę nakładam go do linii żuchwy i nic mi się nie odcina.
Zajrzyj na wątek - kilka dziewczyn wstawiło fotki (ja tyż )

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...4#post21867344

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
Lemirka niestety ten fryzjer nie we Wrocławiu... z Wrocławia natomiast polecam p. Paulinę
ciągle myśle nad tym kolorem włosów... nigdy ich nie farbowałam (wiem to dziwne :P) dlatego kusi :P
jaka p.Paulina? Skąd, gdzie, za ile?
Lemirka jest offline  
Stary 2010-09-05, 14:52   #2114
* Raboussamai *
Zadomowienie

Dziewczyny, wczoraj się potraktowałam szmatką... i nic! Kupiłam tę z Tesco w 3paku (niebieska, pomarańczowa i żółta) one są takie miękkie, że nic nie czuję, tylko piszczy przy pocieraniu o poliki... O co chodzi? Coś z nią jest nie tak?
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-09-05, 15:02   #2115
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Po drugim dniu od rozpoczęcia zeszmacania się mogę śmiało stwierdzić, że to mój nowy kosmetyczny-wizażowy hit.

Raboussamai: może dlatego, że są takie miękkie, to nie skutkują. Ja mam rossmannowską szmatkę, jest w porządku.

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-09-05 o 15:04
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2010-09-05, 15:25   #2116
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Dołączam do szmatoholiczek
Wczoraj kupiłam szmatkę z Paclana i wieczorem pierwszy raz jej użyłam - cera gładka (ale nieco ściągnięta...), a zaskórników mniej! Dziś przeglądałam nos w dziennym świetle i efekty są naprawdę bardzo dobre To działa

Wybrałam się wczoraj do Sephory w poszukiwaniu podkładu. Przeczytałam kilka recenzji o ich ultra lekkim podkładzie (czy jakoś tak ) - kolor 30 miał być straaasznie blady, więc napalona wyciągnęłam Tatę na zakupy, ale skończyło się jak zwykle... Najjaśniejszy (20) wydawał się w miarę jasny z lekko różowym tonem, drugi w kolejności (21) był nieco ciemniejszy i bardziej żółty. Upaćkałam sobie łapkę (bo wolę nie ryzykować nakładania niesprawdzonych specyfików na twarz... Już widzę swoją buźkę w pomarańczowe placki ) i ochoczo wyszłam na dwór, żeby zobaczyć, jak prezentują się w świetle dziennym. Oba natychmiast się utleniły do klasycznej pomarańczy Sprawdziłam jeszcze parę podkładów i nic. Wreszcie zrezygnowana poszłam testować polecany przez Eliankę Deborah Colour Copy Nude Perfection w kolorze 0 i choć wcześniej wydawał mi się za ciemny i za różowy, kupiłam, bo bladolica wizażanka nie może się mylić Dzisiaj pierwszy dzień testów.
Jeśli się nie sprawdzi, to cóż, wrócę do swojego Inglota - chciałam go zmienić, bo zaczęły mnie denerwować złote drobinki...
Stary 2010-09-05, 15:37   #2117
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
ale tu cisza :P
wstawać blediochy
co do koloru włosów... też myśle nad zafarbowaniem się na rudy (jaki odcień tego nie wiem... licze tu na fryzjera-ufam mu;pisałam że to ten fryzjer co się nie opala i uważa,że ruda dziewczyna z zielonymi oczami jest śliczna...) a mój kolor włosów jest taki nijaki,ale przez to,że ciemnieją nieźle wyglądają z jasną cerą... wrzucę wam zaraz jakieś zdj włosów.
EDIT: mam zdjęcie,nie sądzicie,że kolor jest nijaki?
Właśnie wstałam... Po 15h snu
Włoski masz podobne do moich naturalnych, tylko o ton ciemniejsze i bardziej zimne Zastanów się więc, czy kolor ciepły Ci w ogóle pasuje i przemyśl sprawę z odrostami, które gryzą się z rudym (mniej więcej co miesiąc farbowanie).

Valie, piękne, piękne włoski. A jak ładnie podkreślają bladą buzię!

Viki, to niezły numer z tym Meow Normalnie jestem zachwycona że ktoś wypuścił na rynek coś tak jasnego! I hhhaaaa (okrzyk radości, jak coś) Bengal już mi się śni w nocy

Raboussamai, a przecierasz zwilżoną szmatką? Ja mam szmatkę do czyszczenia monitora w laptopie i jest też baaardzo miękka (bo przecież nie może porysować delikatnej matrycy). Na sucho ciężko nią zrobić peeling; w zasadzie ślizga się tylko po skórze bardziej ją polerując, ale wystarczy że ją zmoczę, to robi się jak tarka

Baobabka,
nie ma za co - wiem jak trudne ( i też destrukcyjne dla portfela) są poszukiwania jasnego podkładu wanszym kraju
Stary 2010-09-05, 15:49   #2118
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Dołączam do szmatoholiczek
Wczoraj kupiłam szmatkę z Paclana i wieczorem pierwszy raz jej użyłam - cera gładka (ale nieco ściągnięta...), a zaskórników mniej! Dziś przeglądałam nos w dziennym świetle i efekty są naprawdę bardzo dobre To działa

Wybrałam się wczoraj do Sephory w poszukiwaniu podkładu. Przeczytałam kilka recenzji o ich ultra lekkim podkładzie (czy jakoś tak ) - kolor 30 miał być straaasznie blady, więc napalona wyciągnęłam Tatę na zakupy, ale skończyło się jak zwykle... Najjaśniejszy (20) wydawał się w miarę jasny z lekko różowym tonem, drugi w kolejności (21) był nieco ciemniejszy i bardziej żółty. Upaćkałam sobie łapkę (bo wolę nie ryzykować nakładania niesprawdzonych specyfików na twarz... Już widzę swoją buźkę w pomarańczowe placki ) i ochoczo wyszłam na dwór, żeby zobaczyć, jak prezentują się w świetle dziennym. Oba natychmiast się utleniły do klasycznej pomarańczy Sprawdziłam jeszcze parę podkładów i nic. Wreszcie zrezygnowana poszłam testować polecany przez Eliankę Deborah Colour Copy Nude Perfection w kolorze 0 i choć wcześniej wydawał mi się za ciemny i za różowy, kupiłam, bo bladolica wizażanka nie może się mylić Dzisiaj pierwszy dzień testów.
Jeśli się nie sprawdzi, to cóż, wrócę do swojego Inglota - chciałam go zmienić, bo zaczęły mnie denerwować złote drobinki...

A co to za podkład ze złotymi drobinkami? Ja ostatnio desperacko poszukuję fajnego podkładu rozświetlającego bo matujące strasznie podkreślają suche skórki. Możesz powiedzieć coś o kolorach?
Stary 2010-09-05, 15:52   #2119
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Wreszcie zrezygnowana poszłam testować polecany przez Eliankę Deborah Colour Copy Nude Perfection w kolorze 0 i choć wcześniej wydawał mi się za ciemny i za różowy, kupiłam, bo bladolica wizażanka nie może się mylić Dzisiaj pierwszy dzień testów.

Widocznie nie jestem az tak blada jak mi się wydaje, skoro Deborka dla Ciebie za ciemna
Jak Ci nie będzie odpowiadać, to chętnie odkupie, bo mi się kończy, a jestem bardzo zadowolona.

Aktualnie używam koloru 1 wymieszanego z białą bazą Inglota, bo przecież nie wyrzucę a całe moje finanse aktualnie pochłania kociarnia, która się pochorowała na akord
Stary 2010-09-05, 16:17   #2120
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A co to za podkład ze złotymi drobinkami? Ja ostatnio desperacko poszukuję fajnego podkładu rozświetlającego bo matujące strasznie podkreślają suche skórki. Możesz powiedzieć coś o kolorach?
Odpowiem za koleżankę, bo też mam (a w zasadzie miałam) ten podkład - teraz poszedł w świat bo mi nie pasował jakościowo i kolor był zbyt ciemny.
Mówimy tu o Inglocie AMC kolor LW 100. Jest jasny - i nie przesadzę, jak powiem że jest jednym z jaśniejszych podkładów dostępnych w Polsce, a przeszłam przez Bourjois, Rimmela, Maybellina, Astora, L'oreala, Vichy, Lumene, The Body Shop, Lancome, Chanela, Diora, Guerlaina, YSL, Estee Lauder, Clinique, MAC-a, Make Up Store (nie piszę tego by się pochwalić, ale zazanczyć że doświadczenie w doborze jasnych podkładów płynnych mam naprawdę duże).
Wracając do LW100, jest on jasny, w tonacji beżowej w kierunku żółtej. Ma złote drobinki rozświetlające skórę. U mnie niestety ciemniał na buzi, spływał i wchodził w pory, dlatego rozształam się z nim bez bólu.
A co do skórek, to niektóre podkłady rozswietlające też je podkreślają - tak mam z Luminous Silk i Photogenic Lumessence - niby rozświetlające, ale odryją każdą skórkę. Tak więc peeling i jescze raz peeling

PS. Link do swatcha:http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1280576016

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-09-05 o 16:27
quench jest offline  
Stary 2010-09-05, 16:29   #2121
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
. Tak więc peeling i jescze raz peeling

W senie, że szmata

Zrobiłam serum migdałowe z BU, zaczynam zimowe zrzucanie skóry
Stary 2010-09-05, 16:58   #2122
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj się potraktowałam szmatką... i nic! Kupiłam tę z Tesco w 3paku (niebieska, pomarańczowa i żółta) one są takie miękkie, że nic nie czuję, tylko piszczy przy pocieraniu o poliki... O co chodzi? Coś z nią jest nie tak?
też mam te szmatki i za pierwszym razem nie zauważyłam efektu, dopiero za drugim razem, tarłam trochę dłużej i mokrą szmatką (nie zwilżoną, a porządnie zmoczoną) i efekt jest zadowalający dużo lepszy niż po nawet gruboziarnistym peelingu; w sumie to przypomina mi efekt, jaki uzyskałam po lekkim przesadzeniu z cytryną Chyba zastąpię nią tradycyjne peelingi, ale może jak te trzy mi się zużyją, kupie jakąś w Rossmanie, na przykład z nanosrebrem (nanosrebro działa antybakteryjnie)

w ogóle to byłam w Douglasie. stwierdziłam, ze to niemożliwe, ze wszystkie podkłady są ciemne, ze musi się znaleźć jakiś w miarę jasny... oczywiście testowałam na dłoniach. dłonie mam nieco ciemniejsze od twarzy, a wszystkie z testowanych podkładów i tak były za ciemne

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-09-05 o 17:13
fiasco jest offline  
Stary 2010-09-05, 17:56   #2123
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

w ogóle to byłam w Douglasie. stwierdziłam, ze to niemożliwe, ze wszystkie podkłady są ciemne, ze musi się znaleźć jakiś w miarę jasny... oczywiście testowałam na dłoniach. dłonie mam nieco ciemniejsze od twarzy, a wszystkie z testowanych podkładów i tak były za ciemne
Dlatego ja walczę z myśleniem w stylu: "no cóż, to trzeba się zadowolić tym, czym mamy". Albo: "ciemniejszy podkład ożywia twarz." Bo prawda jest taka, że producentom wszystko jedno, czy produkują podkład porcelanowy czy ciemny beż. Wypuszczają na rynek to, na co jest popyt. I póki kobiety w Polsce nie pojmą, że znakomita większość z nich wcale nie musi zadowalać się kolorówką dla mulatek, albo dostosowywać do owych produktów poprzez leżenie plackiem na plaży, tudzież wędząc sie na solarium i dosmarowując samoopalaczem, dopóty skazane będziemy na bezowocne poszukiwanie podkładu nadającego się do naszej bladej cery.
Stary 2010-09-05, 18:01   #2124
elianka
Zakorzenienie

ale przecież muśnięte słońcem skóra wygląda zdrowiej
Stary 2010-09-05, 18:19   #2125
quench
Are you talking to me?!

taaaaa, a pokryta brązową papką sprawi, że będę wyglądać dojrzalej
Stary 2010-09-05, 18:32   #2126
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Cytat:
Wracając do LW100, jest on jasny, w tonacji beżowej w kierunku żółtej. Ma złote drobinki rozświetlające skórę. U mnie niestety ciemniał na buzi, spływał i wchodził w pory, dlatego rozształam się z nim bez bólu.
A co do skórek, to niektóre podkłady rozswietlające też je podkreślają - tak mam z Luminous Silk i Photogenic Lumessence - niby rozświetlające, ale odryją każdą skórkę. Tak więc peeling i jescze raz peeling

PS. Link do swatcha:http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1280576016
Jak wyżej
Dla mnie za ciemny nie był, choć dość ciemny wydawał się w buteleczce. Po nałożeniu na twarz ładnie się w nią wtapiał i (przynajmniej na mojej) w ogóle nie ciemniał. Przy umiejętnym rozsmarowaniu nie wchodził w pory.
Zaczęły mnie irytować jego drobinki, dlatego na razie się z nim pożegnałam.
Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Widocznie nie jestem az tak blada jak mi się wydaje, skoro Deborka dla Ciebie za ciemna
Jak Ci nie będzie odpowiadać, to chętnie odkupie, bo mi się kończy, a jestem bardzo zadowolona.
Wydawała mi się ciemna i strasznie różowa po nałożeniu na nadgarstek. Dziś wypróbowałam na całej twarzy i na razie jest nieźle - od razu po nałożeniu wydawałam się sobie okropnie różowa, ale potem kolor ładnie się wpasował i zrobił się bardziej neutralny.
Potestuję jeszcze, ale nie wydaje mi się, żebym miała go oddać
Stary 2010-09-05, 18:55   #2127
Rinaa
Zakorzenienie

ile kosztuje ten Deborah ?
Rinaa jest offline  
Stary 2010-09-05, 19:15   #2128
mimbi
Zakorzenienie

Dziewczyny, no dla mnie Revlon Colorstay Ivory byl idealny, na lato kupilam Buff, ale troche za ciemny. Zastanawiam sie teraz nad jakims innym podkladem, ale kurcze - po pierwsze ma byc jasny, po drugie ma byc kryjacy, po trzecie - ma nie robic maski. Czy da rade znalezc taki, ktory laczylby wszystkie te cechy?
mimbi jest offline  
Stary 2010-09-05, 19:21   #2129
elianka
Zakorzenienie

mimbi- Ty masz raczej zimny odcień cery w kierunku neutralnego, więc ciężko CI będzie znaleźć...

Wydaje mi się, że także jestem odrobinę ciemniejsza ode mnie, więc może poszukaj coś z minerałów..? Nie masz kłopotów z cerą, więc powinny CI służyć

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Jak wyżej
Wydawała mi się ciemna i strasznie różowa po nałożeniu na nadgarstek. Dziś wypróbowałam na całej twarzy i na razie jest nieźle - od razu po nałożeniu wydawałam się sobie okropnie różowa, ale potem kolor ładnie się wpasował i zrobił się bardziej neutralny.
Potestuję jeszcze, ale nie wydaje mi się, żebym miała go oddać
No właśnie deborka się tak śmiesznie utlenia, na początku masakra a potem pełen zachwyt ( u mnie ). Mi pod bambusem nie ciemnieje, ciemniała pod My Secret sypkim.,

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
ile kosztuje ten Deborah ?
ok 60 zł
Stary 2010-09-05, 19:23   #2130
Laska04
Przyczajenie

przepraszam że przeszadzam jak się pisze na forum nowe posty bo ja jestem nowa
Laska04 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości