Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-14, 10:28   #2431
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kurcze ja już tydzien czekam na moje EDM z allegro, jadą do mnie co prawda 2 ml probeczki, ale bede probowac i testowac! Nigdy chyba nie naucze sie uzywania ciutki na twarz (mam cholerne wyboje, i gigantyczne plamy po tradziku)
Jak sie sprawuje moew ?? Jestem straaasznie napalona na Moew ale boje sie tych zakupow zagaranicznych ze nie bede w stanie dobrze obliczyc kwoty jaka musze wydac

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline  
Stary 2010-09-14, 10:40   #2432
absurdalna89
Zadomowienie

Dziewczyny powracam do Was skruszona... W te wakacje mocno opaliłam się w Bułgarii i jakoś tak mi się spodobalo, że zaczęłam inwestować w samoopalacze i inne "cuda", ale ten smród, żółte uszy i wiele innych bardzo zniechęca. Ależ ja głupia byłam! Mój TŻ woli mnie naturalną=bladą.

Niestety nie mam idealnej cery, bo mam podkrążone oczy i mnóstwo czerwonych krostek na czole, dlatego poszukuję dobrego pudru. Koniecznie CHŁODNA tonacja, bo jestem typowym latem i w żółtych/brzoskwiniowych wyglądam tragicznie. Oglądałam w podsumowaniu, ale jest tylko 1 puder Golden Rose, który mi nie przypasował. Możecie coś polecić? Aha, chodzi mi o coś jasnego, ale jednak nie BIAŁEGO, nie jestem typowym bledziuchem z piegami tylko mam po prostu jasną cerę (np. 1 odcień podkładu miss sporty mi pasuje,gdyby nie to że jest za ciepły).

Proszę, poradźcie coś. A chcę puder, bo mi się buzia świeci, więc chyba lepiej się nada niż podkład.
absurdalna89 jest offline  
Stary 2010-09-14, 11:29   #2433
marta179
Raczkowanie

Lukrecja_Borgia zauważylam, że masz roż Bourjois Duo Effet Sculpteur domyślam się, że jest z tej dwójki najjasniejszych, ale to jest ten bardziej różowy czy brzoskwiniowy?(01 czy 02) Zastanawiam się, który by mi bardziej pasował. Jesteś z niego zadowolona?
marta179 jest offline  
Stary 2010-09-14, 12:10   #2434
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
No to ja też się pochwalę swoimi zbiorami. Na zdjęciach są kosmetyki, których obecnie używam, pozostałe zostały w pudle
1 zdjęcie - podkłady i wykoczeniówka (dalej jestem na etapie szukania)
2 zdjęcie - kredki, cienie i tusze
3 zdjęcie - pomadki, róże

Jutro jadę na zakupy. Czy możecie mi doradzić jakiś łososiowy róż?
Wpadam przez Was w kosmetyczne kompleksy! Wprawdzie jak dojdzie do mnie paczuszka z wymiany z quench to troche sie wzbogace, ale to i tak kropla w morzu potrzeb.
mimbi jest offline  
Stary 2010-09-14, 12:36   #2435
estra
Rozeznanie

A ja się prawie wcale nie maluję, bo mi sie najzwyczajniej nie chce Podkład w idealnym kolorze to dla mnie utopia, więc wszystkie, które posiadam są raz ruszone. Korektory z Pixie i róż Inglota to chyba jedyne, które tak w miarę często (3 razy w tygodniu ) aplikuję.

Czekam na próbki EDM, które nie przychodzą już od tygodnia...
Byłam w drogeriach- oczywiście nic nie znalazłam. Wszystkie 01 są koloru dojrzałej brzoskwini.

natura!
estra jest offline  
Stary 2010-09-14, 14:50   #2436
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
No to ja też się pochwalę swoimi zbiorami. Na zdjęciach są kosmetyki, których obecnie używam, pozostałe zostały w pudle
1 zdjęcie - podkłady i wykoczeniówka (dalej jestem na etapie szukania)
2 zdjęcie - kredki, cienie i tusze
3 zdjęcie - pomadki, róże

Jutro jadę na zakupy. Czy możecie mi doradzić jakiś łososiowy róż?
którą paletkę brązów najbardziej lubisz? która ma matowe cienie?
Maqua jest offline  
Stary 2010-09-14, 14:57   #2437
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Lukrecja_Borgia zauważylam, że masz roż Bourjois Duo Effet Sculpteur domyślam się, że jest z tej dwójki najjasniejszych, ale to jest ten bardziej różowy czy brzoskwiniowy?(01 czy 02) Zastanawiam się, który by mi bardziej pasował. Jesteś z niego zadowolona?

Mam numer 01 Teint Clair Rose, jest faktycznie jasny i chyba nie da się go przedawkować , jest matowy, więc to fajna odmiana od okrągłych róży z drobinkami. Daje bardzo delikatny efekt, rozświetlacza jakoś nie używam Jak dla mnie, jest ok, ale podobny kolor miałam kiedyś z Joko i też byłam zadowolona, a cena 2 razy niższa
Stary 2010-09-14, 15:45   #2438
marta179
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Mam numer 01 Teint Clair Rose, jest faktycznie jasny i chyba nie da się go przedawkować , jest matowy, więc to fajna odmiana od okrągłych róży z drobinkami. Daje bardzo delikatny efekt, rozświetlacza jakoś nie używam Jak dla mnie, jest ok, ale podobny kolor miałam kiedyś z Joko i też byłam zadowolona, a cena 2 razy niższa
Dzięki pomyślę nad nim przy przypływie gotowki, skusił mnie oczywiście przez opakowanie Szkoda, że nie ma go na allegro
marta179 jest offline  
Stary 2010-09-14, 15:55   #2439
wielokropek2
Rozeznanie

Ja od dłuższego czasu poszukuję różu, ale kompletnie nie potrafię trafić z kolorem. Te, utrzymane w chłodnej kolorystyce przeobrażają mnie w okazałego prosiaczka, w ciepłych natomiast sprawiam wrażenie chorej.
Dlatego poważnie rozważam zakup jakiegoś transparentnego rozświetlacza. Czy mogłybyście mi coś polecić? Oczywiście w cenie nie przyprawiającej o szybsze bicie serca. Próbowałam znaleźć coś na własną rękę, ale spotkałam się tylko z produktami tego typu o dodatkowych właściwościach brązujących. A akurat opalenizna to ostatnia rzecz na jakiej mi zależy... Z góry dziękuję za pomoc
Stary 2010-09-14, 16:17   #2440
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Ja od dłuższego czasu poszukuję różu, ale kompletnie nie potrafię trafić z kolorem. Te, utrzymane w chłodnej kolorystyce przeobrażają mnie w okazałego prosiaczka, w ciepłych natomiast sprawiam wrażenie chorej.
Dlatego poważnie rozważam zakup jakiegoś transparentnego rozświetlacza. Czy mogłybyście mi coś polecić? Oczywiście w cenie nie przyprawiającej o szybsze bicie serca. Próbowałam znaleźć coś na własną rękę, ale spotkałam się tylko z produktami tego typu o dodatkowych właściwościach brązujących. A akurat opalenizna to ostatnia rzecz na jakiej mi zależy... Z góry dziękuję za pomoc
Ja bardzo lubie rozswietlacz Light Pink z EDM, jest po prostu sliczny Dobry jest tez w przypadku gdy sie nieco przesadzi z rozem, latwo jest nim przygasic za ciemny kolor
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-09-14, 16:23   #2441
quench
Are you talking to me?!

Ja z kolei przyznam się, że nie potrafię stosować różu. Z drugiej strony nawet go nie potrzebuję - wystaryczy że lekko się zestresuję, ba! nawet myślę nad czymś intensywnie, to robię się cała różowa jak prosię To strasznie żenujące, kiedy przez cały dzień w pracy (a muszę być stale skupiona na tym co robię) przypominam różową świnkę A nie chcę stosować mocno kryjących podkładów, by niepotrzebnie nie obciążać skóry.
Stary 2010-09-14, 16:37   #2442
Maqua
Zakorzenienie

mogę się z Wami podzielić pierwszymi wrażeniami świeżo po użyciu podkładu Bio Detox Bourjois nr 53. 5 minut temu się nim bawiłam i najpierw doznałam szoku: na mojej skórze tuż po nałożeniu wyglądał jak żółta plakatówka. mam odcień cery, który bardziej niż żółty/różowy jest po prostu biały, więc na chwilę mnie zamurowało.
jednak po roztarciu straszliwa żółć dość fajnie wtopiła się w skórę, a podkład zostawił ładne satynowo-matowe wykończenie. mimo intesywnego tarcia w celu zniwelowania koloru podkład wciąż nieźle krył: pory prawie niewidoczne, na przebarwienia nie nakładałam jeszcze.
po oprószeniu białą glinką wyglądam dość dobrze, jednak nie nałożyłam podkładu na całą twarz, bo na pewno wyglądałabym jakbym miała żółtaczkę, a tak po prostu wyglądam hmm... 'zdrowiej i promienniej', znacznie mniej blado/choro.
moja szyja jest odrobinę ciemniejsza i wpada w żółć (dziwne, bo generalnie jestem 'zimą'). myślę więc, że mogę od biedy używać ten podkład, ale tylko jako korektor/na małe powierzchnie skóry. no i oczywiście zabielony glinką, bo sam w sobie nie jest 'blady'.

Maqua jest offline  
Stary 2010-09-14, 16:46   #2443
quench
Are you talking to me?!

Właśnie go dzisiaj macałam w Rossmanie, tyle że odcień 52. No i faktycznie jest żółty. I to bardzo. Jak nałożyłam kroplę detroxu a obok 10-h snu, to widziałam różnicę może nie tyle w stopniu jasności, co stopniu żółtości
Stary 2010-09-14, 16:53   #2444
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Ja dzisiaj poszłam do Inglota obadać biały puder. Jest z drobinkami takimi maciupki wiec myślałam, ze będzie dobry jako rozswietlacz. Na ręce wyglądał jakoś kiepsko, w ogóle się skóry nie trzymał hhmm...za 38 zł chyba wolę coś innego.
Za to wyszłam z dwoma paletkami promocyjnymi :P Także równowaga zachowana.
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-09-14, 17:15   #2445
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
jakie to paletki?
Maqua jest offline  
Stary 2010-09-14, 17:15   #2446
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
Co to za paletki promocyjne?
mimbi jest offline  
Stary 2010-09-14, 17:33   #2447
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja polecam Natural z EDM, Flawless Glow Dust z Coastal Scents, Splendid Perfecting Glow z Silk Naturals, All Over Color Stick w kolorze Spotlight z E.l.f, ewentualnie jakiś MSF z MAC np. Candlelight albo Soft & Gentle
Lemirka jest offline  
Stary 2010-09-14, 17:33   #2448
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Aaa tajemnica :P

paletki promocyjne,czyli 3 cienie w kasetce za 15 zł, a nie za 45 chyba ? (pro 3 freedom system) Ja mam juz chyba 5 paletek tak skompletowanych, 4x pro 3 i jedna kupiłam w Katowicach w Silesii...8 cieni też za 15 zł (paseczki)
Także dziewczyny polujcie na nie w Inglotach :d, ale nie każdy salon je ma ;/
Pochwale się swoimi wszystkimi :P
i wyobraźcie sobie, że każda mnie tylko 15 zł kosztowała :d

W wątku Inglotowym na bieżącą dziewczyny i ja piszą o promocjach itp
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-09-14, 17:41   #2449
Maqua
Zakorzenienie

dzięki Ishikawa dobrze rozumiem, że płacę 15 zł i dostaję paletkę + 3 wybrane cienie?
Maqua jest offline  
Stary 2010-09-14, 17:46   #2450
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
dzięki Ishikawa dobrze rozumiem, że płacę 15 zł i dostaję paletkę + 3 wybrane cienie?
One już są złożone i z wsadzonymi cieniami , czasem niby można pozamieniać kolory jak jakiś Ci nie pasuje, ale mi babeczka powiedziała dzisiaj że nie (a mam 2 cienie pearl 440, perłowy pudrowy róż).
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-09-14, 17:48   #2451
Maqua
Zakorzenienie

a, to będę musiała obejrzeć. poluję na paletkę matowych brązów ale nie mogę się zdecydować na żadną firmę
Maqua jest offline  
Stary 2010-09-14, 17:55   #2452
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
a, to będę musiała obejrzeć. poluję na paletkę matowych brązów ale nie mogę się zdecydować na żadną firmę
A wiesz,że ja ostatnio tez na takie poluje ? Ale żeby były w chłodnej tonacji :P Myślałam nad Viperą , tymi konkretnie:
http://www.viperasklep.pl/cienie-tone-c-24_44_71.html

Złożyłam u nich zamówienie na pędzle i lakiery do paznokci, zobaczę jak się wywiążą z tego i zdecyduje czy znowu cos kupic online
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-09-14, 18:48   #2453
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
ja tam jako rozświetlacza używam białego albo beżowego błyszczącego cienia i mnie bardzo pasuje zdarzało mi się też użyć różowego cienia jako różu (mam dwa róże, oba matowe a czasem mam ochotę na lekki glow)

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-09-14 o 18:49
fiasco jest offline  
Stary 2010-09-14, 20:41   #2454
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Cytat:
którą paletkę brązów najbardziej lubisz? która ma matowe cienie?
Najbardziej lubię tą poczwórną paletę Sephory (może dlatego, że jest najnowsza). Żadna z nich nie jest 100% matowa. Ta z Lovely jest metaliczna, z Inglota cienie mają perłowy połysk, podwójna paletka z Sephory ma matowy brąz i iskrzący się pomarańcz, zaś w tej poczwórnej matowy jest tylko kolor łososiowy, biały jest perłowy, a złoty i brązowy mają złote drobinki.

W życiu tyle nie napisałam o cieniach
Stary 2010-09-14, 21:07   #2455
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja tam jako rozświetlacza używam białego albo beżowego błyszczącego cienia i mnie bardzo pasuje
Ja też często tak robię; podoba mi się taki zimny blask cery jaki daje mi roztarty opalizujący biały cień do powiek. Super to wygląda na anemicznej cerze
Stary 2010-09-14, 21:17   #2456
krolowa zurawin
Zadomowienie

ja mam kulki pierre rene te białe
ale mam zamiar ich używać w zimie... co by efekt spotęgować
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2010-09-14, 21:22   #2457
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
paletki promocyjne,czyli 3 cienie w kasetce za 15 zł, a nie za 45 chyba ? (pro 3 freedom system) Ja mam juz chyba 5 paletek tak skompletowanych, 4x pro 3 i jedna kupiłam w Katowicach w Silesii...8 cieni też za 15 zł (paseczki)
Także dziewczyny polujcie na nie w Inglotach :d, ale nie każdy salon je ma ;/
Pochwale się swoimi wszystkimi :P
i wyobraźcie sobie, że każda mnie tylko 15 zł kosztowała :d

W wątku Inglotowym na bieżącą dziewczyny i ja piszą o promocjach itp
Nie jestem wielka fanka Inglota i nie mam chwilowo pieniedzy, ale taaaaaka promocja kusi mega! Szkoda tylko, ze nie mozna sobie samemu dobierac tych cieni, jakie by sie tylko chcialo. Ale i tak sie przejde do sklepu i zapytam o promocje cieni, w koncu nigdy nie ma ich tyle, zeby bylo wystarczajaco Jeszcze sie porozgladam za pedzlem do sypkich pudrow, w paczce od quench leca same blade cuda, zal nie nakladac ich dobrym pedzlem.
Dzisiaj rano nalozylam Colorstay i dwa razy zamalowywalam pryszcze Dermacolem, przez te hormony mnie strasznie wywalilo, ale musze przyznac, ze dawno mi sie tak nic dobrze nie trzymalo na buzi. Zafiksowalam pudrem w kamieniu Sephory i jest git, nawet teraz nic mi nie przeswituje. I jakos mnie ten Dermacol wcale nie wysusza, mimo, ze mam cere sklonna do tego.
mimbi jest offline  
Stary 2010-09-14, 21:49   #2458
natrix
Rozeznanie

Dziewczyny, jakież Wy macie imponujące zbiory kosmetyczne

Kupiłam dziś hennę w kolorze 'Rubina' - na moich brązowych włosach ma dać niby taką ładną miedzianą poświatę... No ciekawa jestem co z tego wylezie Jakoś tak zamarzyły mi się takie jesienne refleksy

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość

jakie pomadki w kolorze fuksji polecasz?
akurat mam Inglot nr 110 - moim zdaniem śliczny kolor

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Wypróbuję Mnie zawsze zazdrość zżera gdy patrzę na Twoje blogowe zdjęcia w pięknie pomalowanych ustach.
Wypróbuj
Bardzo Ci dziękuję za komplement, chociaż trudno mi w to uwierzyć, że moje zupełnie nieumiejętnie poszminkowane usta mogą Ci się aż tak podobać

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość

1) Aktualnie używam, bo sie lekko opalilam uwielbiam manhattan, mój ideał na wakacje, kiedy chcę jak najdelikatniejszy make-up, dziękuję natrix za polecenie
Super! Bardzo się cieszę, że i Tobie Manhattan tak dobrze się sprawuje
Ja też go kocham miłością żywą i gorejącą! I na mnie on wcale nie wygląda ciemno, jak mógłby sugerować kolor w pudełeczku

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-09-14, 23:41   #2459
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-w-kulkach.htm

Może to Cię zainteresuje?

Dziewczyny, kupiłam dzisiaj nową ściereczkę (swoją drogą, napis na opakowaniu prześmiewczy - "ściereczki mamusi"). Niestety jest do niczego, zupełnie nie trze, nie spełnia swojego zadania.

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś hennę w kolorze 'Rubina' - na moich brązowych włosach ma dać niby taką ładną miedzianą poświatę... No ciekawa jestem co z tego wylezie Jakoś tak zamarzyły mi się takie jesienne refleksy
Natrix, proszę o szczegóły, ponieważ ja od jakiegoś czasu planuję zaniechać farbowania włosów chemicznymi farbami i zacząć kombinować w bardziej naturalnym kierunku.

A jesienne refleksy, brzmi pięknie...

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-09-14 o 23:42
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2010-09-15, 00:14   #2460
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Natrix, proszę o szczegóły, ponieważ ja od jakiegoś czasu planuję zaniechać farbowania włosów chemicznymi farbami i zacząć kombinować w bardziej naturalnym kierunku.

A jesienne refleksy, brzmi pięknie...

Jak tylko odważę się nałożyć na włosy ten specyfik (pewnie będzie to w następnym tygodniu), to oczywiście zdam relację i strzlę jakąś poglądową fotkę Tak skrycie marzę, że podkreślą te refleksy jasną cerę
Zakupiłam coś takiego: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-24...-do-wlosow.htm

Obeszłam pół Krakowa, nawet w Auchanie byłam i nie ma mojego otrębowego mydełka Florina Jakbyście je gdziekolwiek przyuważyły, proszę, dajcie mi znać!

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości