Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-17, 19:42   #2581
estra
Rozeznanie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość

A propo reklamacji to ja taka d... jestem trochę - bo to hm. znajoma mojej mamy a moja mam co jakiś czas sobie henne u niej robi . No i zastałam zapewniona, że kolor zejdzie....ehh ;/
Zejdzie, zejdzie. Jeżeli Ci tak bardzo przeszkadza to szampon przeciwłupieżowy wypłukuje szybko kolor. Ale ja na Twoim miejscu starałabym się zachować go jak najdłużej.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nie, nie ja go mieszam z kremem, takim do twarzy, białym. Ten tonujący to wielka tragedia. Taaaaki ciemny I bezczelnie ciemnieje jeszcze!
Co do reakcji na filtr, to nieźle się uśmiałam Ja miałam tylko raz taką przygodę, pani próbowała mi wcisnąć krem do twarzy Soraya z SPF 30, zawierający parsol. Więc jej powiedziałam, że ten krem nie nadaje sie pod makijaż bo ma parsol, a ja chcę coś z tinosorbem i/lub meksorylem. Pani wytrzeszczyła tylko oczy i już nic się nie odzywała. Ale jak nic pomyślała, że jestem niespełna rozumu.
Właśnie mnie zdziwiło, że ten tonujący Ci służy. Ja również nie wspominałam go najlepiej.
Niekompetencja tych osób jest powalająca. Ja bym się wstydziła, gdyby ktoś zadał mi pytanie, a ja-fachowiec-nie znam na nie odpowiedzi. Nie wiem w takim razie w jaki sposób one wydają specyfiki ratujące życie!

natura!
estra jest offline  
Stary 2010-09-17, 19:46   #2582
mila17
Zakorzenienie

Ishi jaka czekolada? Na moim monitorze to jasny brąz, ktory po 3-4 myciach będzie ciemnym blondem, zobaczysz Swoją drogą ślicznie Ci w tych włosach Jako ciekawostkę od siebie dodam, ze ja, aby osiągnąc ciemny brąz maluję wlosy ciemnym blondem Ktory początowo jest baaardzo ciemny i żałuję, ze taki nie zostaje, a ciemniejszej farby boję się użyc zeby nie byc czorna jak kruk
mila17 jest offline  
Stary 2010-09-17, 20:28   #2583
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Ishi jaka czekolada? Na moim monitorze to jasny brąz, ktory po 3-4 myciach będzie ciemnym blondem, zobaczysz Swoją drogą ślicznie Ci w tych włosach Jako ciekawostkę od siebie dodam, ze ja, aby osiągnąc ciemny brąz maluję wlosy ciemnym blondem Ktory początowo jest baaardzo ciemny i żałuję, ze taki nie zostaje, a ciemniejszej farby boję się użyc zeby nie byc czorna jak kruk

ooo, nieźle z ta farba kombinujesz....fryzjerstw o to większa alchemia niżli mi się zdawało

Estra, dzięki za pomysł z szamponem

Quench, dzięki
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-09-18, 10:08   #2584
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
Estra, to był L'oreal, ale nie wiem jaka seria.
Pisało średni blond popielaty czy jakoś tak.
Dosłownie na próbniku identyczny z moimi odrostami...aż byłam w szoku, że tak bez problemu znalazłam "swój " kolor.

Babeczka powiedziała, że on się spłucze...ale 50 min. miałam tą farbę na głowie.

Załanczam zdjęcia.....Bądźcie szczere :P

a, no i moje pierwsze skojarzenie : Morticia Adam.....ale jak sobie grzywkę machnę to może być i Wednesday :P
Ja tez farbuje lorealemWlasnie wczoraj farbowalam na sredni blond, ale naturalny, chyba numer 7. Jesli wczesniej tym nie farbowalas, to moge potwierdzic, ze kolor schodzi
Mi sie twoj kolor podoba, moim zdaniem lepiej juz tego nie farbowac/rozjasniac, bo wloski ci sie zniszcza, a zobaczysz, ze w przeciagu kilku dni sie przyzwyczaisz do koloru i pewnie uslyszysz pare komentarzy typu: okropnie ci w tym kolorze, jeszcze bladziej w nim wygladasz
Pokaze wam pozniej (jak juz sie doprowadze do porzadku) jak ladnie wyglada na bladej osobie cien smokey pink z EDMJest to ostatnio moj ulubieniec, a w polaczeniu z granatem to juz w ogole cudo
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-09-18, 10:35   #2585
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
a zobaczysz, ze w przeciagu kilku dni sie przyzwyczaisz do koloru i pewnie uslyszysz pare komentarzy typu: okropnie ci w tym kolorze, jeszcze bladziej w nim wygladasz
... albo: "lepiej Ci było w jasnych włosach. W tych wyglądasz jak śmierć"*

*To autentyk; moja mama tak do mnie powiedziała, kiedy pierwszy raz ufarbowałam włosy na kolor ciemniejszy niż naturalny.
Stary 2010-09-18, 10:59   #2586
krolowa zurawin
Zadomowienie

witam bladolice
wczoraj kupiłam boujoris healthy mix kolor 51... zastanawiałam się nad tym bio-detox,ale zaczynał się od 52,poza tym po rozsmarowaniu na ręce b. szybko zasechł (!) i zrobiła się taka jakby skorupa!
kupiłam też korektor pod oczy (też 51)... nie chce się któraś wymienić? na KWC ma świetne recenzje... a ja żyjąc w przekonaniu,że mam cienie pod oczami po użyciu podkładu już ich nie mam ,więc nie potrzebuje korektora
używała któraś z was? jak wrażenia?
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2010-09-18, 11:14   #2587
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:

*To autentyk; moja mama tak do mnie powiedziała, kiedy pierwszy raz ufarbowałam włosy na kolor ciemniejszy niż naturalny.
To chyba pokolenie naszych mam zaczelo mode na opalanie, bo np moja babcia uwaza, ze ladniej mi jest w ciemnych wlosach, bo podkreslaja kolor mojej skory
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-09-18, 11:33   #2588
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
To chyba pokolenie naszych mam zaczelo mode na opalanie, bo np moja babcia uwaza, ze ladniej mi jest w ciemnych wlosach, bo podkreslaja kolor mojej skory
A wiesz, że coś w tym jest? Siostra mojej mamy w swoje wnuczęta wlewa niesłychaną ilością soków z marchwii i brzoskwini, by te dzieciaczki nie były takie blade! I one faktycznie robią się takie ... pomarańczowe! A wygląda to dziwnie, bo dzieciaki mają jasne, niemal białe włosy, niebieskie oczy i zapewne też naturalnie bladą cerę (ciężko to teraz ocenić, wszak są pomarańczowe).
Stary 2010-09-18, 11:39   #2589
19agusia91
Zakorzenienie

królowo żurawin, a masz moze porównanie tego koloru podkłądu do Revlona Ivory?

EDIT: ale zrobiłam błąd ortograficzny
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2010-09-18 o 12:11
19agusia91 jest offline  
Stary 2010-09-18, 11:53   #2590
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Ja tez farbuje lorealemWlasnie wczoraj farbowalam na sredni blond, ale naturalny, chyba numer 7. Jesli wczesniej tym nie farbowalas, to moge potwierdzic, ze kolor schodzi
Mi sie twoj kolor podoba, moim zdaniem lepiej juz tego nie farbowac/rozjasniac, bo wloski ci sie zniszcza, a zobaczysz, ze w przeciagu kilku dni sie przyzwyczaisz do koloru i pewnie uslyszysz pare komentarzy typu: okropnie ci w tym kolorze, jeszcze bladziej w nim wygladasz
Pokaze wam pozniej (jak juz sie doprowadze do porzadku) jak ladnie wyglada na bladej osobie cien smokey pink z EDMJest to ostatnio moj ulubieniec, a w polaczeniu z granatem to juz w ogole cudo
Cytat:

Cytat:

Moja mama tylko stwierdziła,ze bardziej widać syfki i nieumalowana buzia wygląda na zmęczona :P

Z maminych mądrości dodam, że wczoraj mi powiedziała " tak wcześnie zaczęłaś farbować włosy, to takie niezdrowe blablabla....ja w twoim wieku to miałam swoje naturalne etc..."

No, mam 24 lata i chyba już mogę farbować, nie?:P
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-09-18, 11:55   #2591
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
królowo żórawin, a masz moze porównanie tego koloru podkłądu do Revlona Ivory?
podpinam się
Maqua jest offline  
Stary 2010-09-18, 12:47   #2592
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
A wiesz, że coś w tym jest? Siostra mojej mamy w swoje wnuczęta wlewa niesłychaną ilością soków z marchwii i brzoskwini, by te dzieciaczki nie były takie blade! I one faktycznie robią się takie ... pomarańczowe! A wygląda to dziwnie, bo dzieciaki mają jasne, niemal białe włosy, niebieskie oczy i zapewne też naturalnie bladą cerę (ciężko to teraz ocenić, wszak są pomarańczowe).
No to niezle to musi wygladac. Moje dziecko mialo badania krwi robione dwa razy, bo lekarka nie chciala wierzyc, ze jest taki blady i nie ma anemii, chociaz badania wykazywaly, ze jest zdrowiutki. Jak chciala wyslac go na badania trzeci raz to jej zrobilam awanture, ze nie pozwole dziecka kluc igla 50 tysiecy razy, bo ona nie umie sie przyznac do bledu i po prostu uwierzyc wynikom dwoch badan

Cytat:
Moja mama tylko stwierdziła,ze bardziej widać syfki i nieumalowana buzia wygląda na zmęczona :P

Z maminych mądrości dodam, że wczoraj mi powiedziała " tak wcześnie zaczęłaś farbować włosy, to takie niezdrowe blablabla....ja w twoim wieku to miałam swoje naturalne etc..."

No, mam 24 lata i chyba już mogę farbować, nie?:P
No bo za ich czasow to trawa byla zielensza, cukier slodszy, nie calowalo sie publicznie z chlopakiem i wlosow tez sie nie farbowalo
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-09-18, 13:30   #2593
krolowa zurawin
Zadomowienie

niestety nie mam porównania do colorstaya... ale wiem na pewno,że Healthy mix jest żółty ,natomiast CS Ivory jest różówy ,no i CS ma dość mocne krycie,HM ma minimalne,bo on rozświetla a nie matuje jak CS.
tyle moge powiedzieć,bo takie mam wiadomości o Revlonie,natomiast sama nie stosowałam
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2010-09-18, 13:57   #2594
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
moja koleżanka właśnie codziennie pije Kubusie i inne soczki z marchwią i ma bardzo ciepły (i ciemny nawet bez opalania) odcień cery, który jakoś niespecjalnie mi do niej pasuje... I zastanawiam się czasem, jak by wyglądała, gdyby tyle tego nie przyswajała - pewnie miałaby piękną, oliwkową cerę (Mam słabość do oliwkowej - również naturalnie ciemnej - skóry)

Wiecie, jak trudno jest znaleźć suplement diety, który miałby dobrze działać na cerę, paznokcie i włosy, który nie zawierałby beta-karotenu moja koleżanka - bladolica już po kilku dniach stosowania jakis tabletek typu Belissa miała ciemniejsze plamki na czole Ja dziękuje za taką pielęgnacje skóry "od wewnątrz"
słayszałam, że bratek i skrzyp polny też mogą powodować przyciemnienie/ocieplenie kolorytu skóry i powstawanie przebarwień - ktoś coś wie na ten temat?

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-09-18 o 14:02
fiasco jest offline  
Stary 2010-09-18, 14:40   #2595
magne
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
moja koleżanka właśnie codziennie pije Kubusie i inne soczki z marchwią i ma bardzo ciepły (i ciemny nawet bez opalania) odcień cery, który jakoś niespecjalnie mi do niej pasuje... I zastanawiam się czasem, jak by wyglądała, gdyby tyle tego nie przyswajała - pewnie miałaby piękną, oliwkową cerę (Mam słabość do oliwkowej - również naturalnie ciemnej - skóry)

Wiecie, jak trudno jest znaleźć suplement diety, który miałby dobrze działać na cerę, paznokcie i włosy, który nie zawierałby beta-karotenu moja koleżanka - bladolica już po kilku dniach stosowania jakis tabletek typu Belissa miała ciemniejsze plamki na czole Ja dziękuje za taką pielęgnacje skóry "od wewnątrz"
słayszałam, że bratek i skrzyp polny też mogą powodować przyciemnienie/ocieplenie kolorytu skóry i powstawanie przebarwień - ktoś coś wie na ten temat?
Wiesz co ja biorę Ha-Pantoten ,ale dopiero miesiąc więc o efektach to za bardzo nie mogę mówić ,ale włosy szybciej rosną (widzę to po odrostach) Wydaje mi się,że od czegoś innego dostała tych plamek na czole, bo po kilku dniach to raczej efektów stosowania beta karotenu nie ma. Ale ja się nie znam na tym.
magne jest offline  
Stary 2010-09-18, 14:47   #2596
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Co do skrzypu, to czytałam kiedyś że może mieć działanie fotouczulające (podobnie jak nagietek czy dziurawiec). Dodatkowo przy długotrwałym stosowaniu wypłukuje z organizmu wit. B1, więc taki przyjazny organizmowi też nie jest
Co do suplementów bez beta - karotenu, to trudno je znaleść, bo beta - karoten jest bezpieczniejszy w stosowaniu - organizm zsyntetyzuje z niego tylko tyle witaminy A, ile potrzebuje a nadmiar odłoży sobie właśnie w skórce i tkance tłuszczowej (stąd ten dziwny pomarańczowy kolor u ludzi pochłaniających marchwiankę i suplementy). Natomiast przy przyjmowaniu czystego retinolu istnieje ryzyko zatrucia.
Nie wiem czy multivitaminum http://www.aptekadomowa.com/multivit...zt-p-3024.html nie ma czystej witaminy A bez beta - karotenu (zdaje się jest zarejestrowany jako lek, a nie suplement, ale głowy za to nie dam uciąć). Najlepiej iść do apteki i zapytać farmaceutę.
Stary 2010-09-18, 16:29   #2597
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
Wiesz co ja biorę Ha-Pantoten ,ale dopiero miesiąc więc o efektach to za bardzo nie mogę mówić ,ale włosy szybciej rosną (widzę to po odrostach) Wydaje mi się,że od czegoś innego dostała tych plamek na czole, bo po kilku dniach to raczej efektów stosowania beta karotenu nie ma. Ale ja się nie znam na tym.
ja bardzo polecam Ha-Pantoten, świetnie wzmacnia paznokcie ja biorę go co roku przez 3 m-ce, od listopada. poza tym polecam tez Alphol omega plus - świetny antyoksydant dla osób z AZS lub ogólnie suchą skórą.
Stary 2010-09-18, 19:31   #2598
201607180946
Konto usunięte

Cytat:

Vitapil świetnie działa na włosy.
201607180946 jest offline  
Stary 2010-09-18, 19:41   #2599
neath
Zakorzenienie

Hej Czytam forum już od jakiegoś czasu, zaczęło się od poszukiwania odpowiednio jasnego podkładu, oczywiście <którego, nawiasem mówiąc, do tej pory nie znalazłam - w sensie pasującego idealnie kolorem i właściwościami>. Mam porównanie HM 51 do Colorstay'a Ivory (do suchej, no i do tłustej). HM - ciemniejszy od Colorstay'a do tłustej i zdecydowanie bardziej żółty (jak wszystkie Bourjoisy raczej) - dla mnie za żółty, bo Colorstay się wtapia ładnie, jest raczej neutralny w kierunku różowego, ale jaśniejszy i mniej różowy niż ten do suchej, bo to totalna porażka (kupiłam w ciemno i myślałam, że jak to ten sam kolor, to będzie ok hmm...). Colorstay do suchej jest perfidnie różowy i ciemny... Trochę zamotałam, przepraszam
A, jeszcze - co do korektora - też żółty, ale jasny dość przynajmniej, bo podkład 51 dla mnie za ciemny ;/

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2010-09-18 o 19:43 Powód: sprecyzowanie wypowiedzi
neath jest offline  
Stary 2010-09-18, 20:05   #2600
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wpisy w blogu: 3

Zastanawiam się jakie są waszym zdaniem najlepsze kulki rozświetlające do twarzy? Slyszalam o meteorytach, ale to chyba nie na moją kieszen - JESZCZE
I mam prosbe ... nie wiem czy ja po prostu nie umiem szukac? Ale kiedys byl watek z lista podkladow ktore sie nie gryza z filtrami, nie moge go znalezc. Czy ktoras z was bylaby tak mila i wrzucila link?

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline  
Stary 2010-09-18, 20:30   #2601
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jakie są waszym zdaniem najlepsze kulki rozświetlające do twarzy? Slyszalam o meteorytach, ale to chyba nie na moją kieszen - JESZCZE
I mam prosbe ... nie wiem czy ja po prostu nie umiem szukac? Ale kiedys byl watek z lista podkladow ktore sie nie gryza z filtrami, nie moge go znalezc. Czy ktoras z was bylaby tak mila i wrzucila link?
Mam meteoryty i na poczatku bylam zachwycona, ale pozniej kupilam rozswietlacz w proszku light pink EDM. Powiem szczerze, ze efekt jest fajniejszy po light pinku, mimo to lubie sobie czasem meteoryty powachac
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-09-18, 20:30   #2602
pierniczek_
Rozeznanie

Przyłączam się do Was, bladzioszki.

Mam Colorstay'a do tłustej Ivory, ale niestety ciemnieje, dziad jeden.
Odcień jest dla mnie idealny (dopóki nie ściemnieje ), raczej nie chciałabym jaśniejszego i teraz podczas przeglądania wątku wpadł mi w oko Inglot AMC LW100, ale on chyba jest jaśniejszy od Revlona, prawda? Na stronie Inglota widziałam też LW200 i chyba byłby lepszy. Ma któraś z Was ten odcień? I tak do drogerii pójdę ze swoim revlonem i prównam wszystkie trzy na łapce, ale teraz chciałam zrobić takie wstępne rozeznanie.

I jeszcze inna sprawa odnośnie tego inglota... Wiem, że ma rozświetlające drobinki, ale i tak używałabym go z transparentnym pudrem matującym. Nigdy nie stosowałam rozświetlających podkładów i zastanawiam się, czy puder unicestwiłby te drobinki? Bo ostatnie, czego mi trzeba to błysk na twarzy.
pierniczek_ jest offline  
Stary 2010-09-18, 21:12   #2603
quench
Are you talking to me?!

Pierniczku, pamiętaj tylko że Inglot LW100 jest w tonacji żółtej ew. beżowej a ivory Revlona różowej. Co do jasności, to z tego co pamiętam, LW100 nie jest jakoś bardzo jaśniejsze od Revlona, więc myślę że możesz mierzyć właśnie w ten odcień.
Co do rozświetlenia, to jest ono subtelne, nie ma tu mowy o wielkich, brokatowych drobinach. Czy puder transparentny całkowicie przykryje te drobinki, tego nie byłabym pewna, ale na pewno zmatowi i nieco ukryje ten połysk.
Stary 2010-09-18, 21:18   #2604
Maqua
Zakorzenienie

powiedzcie mi proszę skoro już jesteśmy w temacie: jak z jasnością i jakością podkładów Inglot? jakoś nigdy mnie ta firma nie interesowała, a ostatnio widziałam dość przyzwoity (w kolorze) fluid u koleżanki (jednak bardzo różowy)
Maqua jest offline  
Stary 2010-09-18, 21:33   #2605
pierniczek_
Rozeznanie

Cytat:
Pierniczku, pamiętaj tylko że Inglot LW100 jest w tonacji żółtej ew. beżowej a ivory Revlona różowej. Co do jasności, to z tego co pamiętam, LW100 nie jest jakoś bardzo jaśniejsze od Revlona, więc myślę że możesz mierzyć właśnie w ten odcień.
Co do rozświetlenia, to jest ono subtelne, nie ma tu mowy o wielkich, brokatowych drobinach. Czy puder transparentny całkowicie przykryje te drobinki, tego nie byłabym pewna, ale na pewno zmatowi i nieco ukryje ten połysk.
Dziękuję za odpowiedź. Prawde mówiąc u mnie Revlon jest po prostu jasny w tonacji neutralnej, ale właśnie po ściemnieniu wpada w róż. Bardzo odpowiadałyby mi żółte tony, bo szyję mam raczej żółtą, więc już zaczynam się cieszyć na te Ingloty.
pierniczek_ jest offline  
Stary 2010-09-18, 22:25   #2606
fiasco
Wtajemniczenie

tez mnie interesują te Ingloty. LW jest rozświetlajacy, ale jest chyba jeszcze matujący - YSM - czy najjaśniejszy jest równie jasny, jak LW100?

też ostatnio uznałam, ze powinnam mieć bardziej żółte podkłady. podkład w tonacji chłodnej musi być dla mnie idealnie dobrany i wtapiać się tak, ze nie muszę go używać na całą twarz - tak mam z moim Pixie; oczywistym jest, że innego podkładu w tak idealnym odcieniu nie znajdę, więc muszę smarować całą twarz, a jak mam smarować całą twarz, to niech już chociaż ma taki kolor jak szyja
Stary 2010-09-18, 22:48   #2607
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
tez mnie interesują te Ingloty. LW jest rozświetlajacy, ale jest chyba jeszcze matujący - YSM - czy najjaśniejszy jest równie jasny, jak LW100?
Miałam 3 podkłady Inglota. Oprócz rozświetlającego AMC, jest jeszczem.in. Cream foundation równoważący : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-23...ownowazacy.htm oraz YSM (też niby równoważący dla młodych skór): http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-28...odej-skory.htm
Te dwa ostatnie mają jednak inną kolorystykę niż AMC - są ciemniejsze mniej więcej o ton. Dla mnie zbyt ciemne, a szkoda, bo jakościowo bardzo mi odpowiadały. Idelanie stapiały się ze skóra, kryły to co było do ukrycia, nie ścierały się i nie warzyły przez cały dzień. Gdyby były tylko jaśniejsze o mniej więcej 2 tony, byłyby moimi świętymi Graalami. Ale dziewczynom o jasnej (nie bardzo jasnej) karnacji polecam bardzo. Dla mojej skóry okazały się najlepszymi podkładami w swoim przedziale cenowym

Tylko zazanczam że ja mam dziwną cerę - prawie wszystkie podkłady które mają najwięcej gwiazdek na KWC oceniam jako przeciętne i niewarte swojej ceny. Jak widać, jestem dziwadłem.

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-09-18 o 23:15
quench jest offline  
Stary 2010-09-18, 23:06   #2608
fiasco
Wtajemniczenie

quench, dzieki za odpowiedź jak kiedyś będę okazjonalnie w Tesco (czemu umieścili stoisko Inglota w takim paskudnym miejscu?) to wezmę po prostu swoje podkłady i porównam.

btw, nie wiem, dlaczego, ale o ile MK na początku był dla mnie za ciemny i w paskudnym odcieniu, teraz nie wydaje się być taki zły, jakby zmienił kolor i na pewno nie chodzi o to, że ja ściemniałam czy coś porównując z innymi podkładami wydaje się być jasny. Może był jakiś rozwarstwiony albo coś? a może po prostu błyskawicznie ciemnieje tak czy siak, zaczynam żałować, że podarowałam go mamie, bo to też całkiem fajny podkładzik.
Stary 2010-09-19, 01:51   #2609
natrix
Rozeznanie

Witamy Kolejne Bladzioszki w naszych szeregach

Ishi, moim zdaniem super ten kolor włosów! Mam nadzieję, że się do niego przyzwyczaisz, bo (moim zdaniem) wyglądasz bardzo korzystnie

Rabu, miej oczy otwarte na moje mydełko otrębowe! Dziękuję z góry

Jesli rozchodzi się o krakowskie spotkanie Bladych, to dla mnie środek tygodnia też jest ok Wiem że 10.10. nie mogę, ale to jest niedziela

Byłąm dziś Dziewczyny na koncercie mojej kochanej Patricii Kelly (z dawnego Kelly Family mojego kochanego) i powiem Wam, że jest taka śliczna i bladziutka, że trudno uwierzyć, że ta kobieta za miesiąc będzie miała 41 lat! Nie wiem, czy ktoś dałby jej z wyglądu (i z zachowania też!) więcej niż 30! Kolejny widoczny dowód na odmaładzające działanie jasnej, separowanej od nadmiaru słońca skóry

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-09-19, 06:14   #2610
denq
Raczkowanie

ja polując na filtr klorane, którego ostatecznie nie upolowałam doprowadziłam mimowolnie do następującej niezręcznej sytuacji...

miejsce akcji, któryś SuperPharm...

-Przepraszam, czy jest filtr Klorane dla dzieci..?
-...A dziecko w jakim wieku?
-yyy, 20 lat to dla mnie.

Pani popatrzyła na mnie nieco skonsternowana i po chwili dopiero zakomunikowała, że nie ma, pytanie wynikało zapewne z faktu, że chciała dobrać inny, więc musiała parametry mojego potomka poznać

ale tego nie rozumiem i drażni mnie nieustająco, czemu, no czemu, jeśli pytam o konkretny produkt, to się mnie zasypuje propozycjami i informacjami o innych, nieraz dość obcesowo je wpychając? ja naprawdę nie mam cierpliwości do takich zabiegów

i też mnie w tym roku skomplementowano, że wyglądam jak Wednesday Adams ale już tak nie wyglądam, bo mam kolor włosów jak Addison Montgomery z Private Practice... i po prostu mi pięknie moim zdaniem, wygląda jak mój naturalny i idealnie się z cerą komponuje.

aaa... jeszcze- miałam nieprzyjemność dość poważnie się zatruć, mniejsza o okoliczności, wylądowałam w szpitalu już w dość zaostrzonym stanie, ale doprowadzili mnie jakoś antybiotykiem, przeciwbólowym i przeciwzapalnym w formie kroplówek do ładu i wychodzę na korytarz, tam była reszta towarzyszy niedoli, cóż, uroki zorganizowanej gastronomii w każdym razie ktoś komentuje, że teraz, to przynajmniej nabrałam kolorów, bo wcześniej, to wyglądałam jak śmierć, a na to koleś, całkiem ładny niestety że "no tak, bo poprzednio to wyglądałaś jak ta ściana na której tle stoisz, na górze, a teraz już tylko jak na dole..."

a ściana była u góry biała, a na dole taka... beżowożółta? wiecie, jak to się kiedyś w placówkach użyteczności publicznej- szkołach, szpitalach... malowało, na górze akrylową, od połowy taką... olejną farbą.

od razu mi się przestał podobać taki śliczny, a taki głupiutki, jak to jest, że Bozia nigdy równo nie obdzieli ale najlepsze to, że to był już moment, kiedy byłam dość potężnie opalona, ze trzy tony jak nic nad czym dotąd ubolewam, i dotąd z tym walczę.
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości