Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-08, 21:55   #241
loss_lauri
Zakorzenienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja zamierzam chodzić w rękawiczkach w tym roku Ale muszę sobie kupić takie bez palców, fajne jakieś.
A co do parasolki, to zastanawiam się, czy nie zacząć chodzić z nią, mam w domu taką fajną chińską
ja jak jestem w domu i nie chce mi się paćkać dłoni filtrem to nakładam takie bawełniane, ogrodowe, ale poza domem raczej ich nie założę
a gdzie można dostać takie letnie, bawełniane rękawiczki?
Stary 2010-06-09, 09:30   #242
Wampirzyca111
Raczkowanie

Dołączam się do pytania, bo choć filtruję się jak szalona, to łapki mi się opaliły (
Wampirzyca111 jest offline  
Stary 2010-06-09, 09:39   #243
mila17
Zakorzenienie

ja szczerze mowiąc nie wyobrazam sobie w takie gorąco chodzic w rękawiczkach, nawet bawełnianych zakrywac przesadnie ciała w upał tez nie lubię, porządny filtr w moim wypadku załatwia sprawę, no i nie muszę rezygnowac z tych wszystkich letnich strojów

Poza tym kusi mnie ten filtr z evy, chyba kupię
mila17 jest offline  
Stary 2010-06-09, 09:43   #244
elianka
Zakorzenienie

http://www.restyle.pl/Rekawiczki-k53-0-3-default.html

http://partybox.pl/prod_6704_Rekawic...m_content=6704

http://crazyladies.pl/prod_6704_Reka...m_content=6704

http://moda.allegro.pl/item107278717...awiczki_1.html

http://moda.allegro.pl/item107293332...ana_308_u.html

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-06-09 o 09:51
elianka jest offline  
Stary 2010-06-09, 15:31   #245
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Myślę, że ładne białe, bawełniane rękawiczki możnaby dostać w sklepie sprzedający dodatki dla przyszłych panien młodych lub dziewczynek idących do komunii.
Mam bardzo małe dłonie i rękawiczki koronkowe, w których szłam do komunii wciąż są na mnie dobre. Noszę je w lato, gdy muszę się ubrać elegancko.
Stary 2010-06-09, 15:39   #246
Ktosia:-)
Raczkowanie

GG do Ktosia:-)

Też mam jeszcze moje białe rękawiczki komunijne i też są jeszcze dobre
Fiasco, mam pytanie dotyczące tych dziur po cytrynie. Czy to możliwe? Chciałam sobie troszkę rozjaśnić twarz cytryną, ale teraz zaczęłam się zastanawiać... Cytryna jest aż tak agresywna :P?
O jakim filtrze Rossmana mówicie? (miałam kiedyś taki niebieski i był straszny)
Czy Sensique jest może jaśniejszy od pudru Mahattanu w odcieniu transparent?
Stary 2010-06-09, 15:41   #247
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Czarne często w sex shopach można kupić Ja miałam siatkowe kiedyś, bardzo tanio dostałam, ale niestety, porwały się. Mam też koronkowe, ale za duże na mnie są i chcę je jakoś przerobić.
A teraz chciałam kupić takie bez palców ze "skóry ekologicznej", coś o kroju podobnym jak na rower, one mają jakąś nazwę, ale ja nie pamiętam

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest teraz online  
Stary 2010-06-09, 15:46   #248
natrix
Rozeznanie

Świetne przykłady rękawic dałaś Elianko

Valie, musisz super wyglądać w rękawiczkach do eleganckiego stroju! Pełna arystokracja

Hm... ja w sumie mam takie (z palcami) koronkowe białe i czarne, ale nigdy w nich nie chodziłam (w czarnych byłam raz - do ślubu ).
I mam jeszcze takie czarne, ażurowe, krótkie mitenki na kciuk zakładane, bez palców. W nich dawniej chodziłam, ale teraz już chyba byłyby dla mnie za mHoczne

I w ogóle się wkurzyłam, bo co chcę zacząć zwalczać przebarwienia po pryszczach na brodzie, to wychodzi mi nowy pryszcz... Jeden mi zchodzi, zostawia przebarwienie a zaraz obok wyłazi następny... Chyba na zawsze będę mieć brodę w kropki

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-06-09, 16:15   #249
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Zapomniałam oczywiście napisać, ale wczoraj testowałam podkład Paese na nadgarstku. Pani bardzo wychwalała, że lekki, kryjący, antybakteryjny i jaśniutki. Niestety, jest pomarańczowy Jasny w porównaniu z innymi drogeryjnymi, ale dla mnie i tak za ciemny, albo po prostu za ciepły. Może na ciepłej osobie inaczej by się prezentował.

BTW muszę trochę zaofftopować Natrix, wiesz, co znaczy Twój nick?

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest teraz online  
Stary 2010-06-09, 16:43   #250
marta179
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ktosia:-) Pokaż wiadomość
Czy Sensique jest może jaśniejszy od pudru Mahattanu w odcieniu transparent?
Dzisiaj kupiłam Sensique i po pierwszym uzyciu mogę powiedzieć, że jest odrobinę ciemniejszy od odcienia Transparent, ale jest żólty, Transparent jest przynajmniej na mnie bardzo rózowy. Na razie jestem zadowolna z zakupu, bo cena i kolor sa świetne. Jest jaśniejszy niż Porcelain Manhattanu 2w1, także o to mi chodzilo
marta179 jest offline  
Stary 2010-06-09, 17:22   #251
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Fiasco, wpadłam na genialny pomysł, że można kolegę przypudrować zasypką Alantan - trupi efekt murowany Ale dziekuję za sugestie
ja dzisiaj wpadłam na podobny, ale bardziej bezpieczny (zasypka nie jest specjalnie 'lubiana' przez twarz i filtry z tego co wiem) - kupiłam białą glinkę i użyłam pod i na podkłąd mineralny. po prostu CUDO!!! przez filtr podkład mi odrobinę ciemnieje, a jak na koniec przypudrowałam się białą glinką prześlicznie się rozjaśnił, a mat trzymał się niesamowite kilka godzin bez poprawek. będę próbować jeszcze innych kombinacji, pod puder chyba wolę zieloną glinkę, matuje jeszcze (!) lepiej.
Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj w Rossie tak jak mówiłyście, mleczko Sun Ozone filtr 50. Mogę nim smarować twarz, nie? Mam nadzieję, że po lecie będe bleeedziutka i rozjaśnie się jeszce bardziej dzięki tym filtrom
ile zapłaciłaś za ten filtr? i ile go jest?
Maqua jest offline  
Stary 2010-06-09, 17:40   #252
loss_lauri
Zakorzenienie

tylko że koronka chyba nie za bardzo chroni przed uv, co? ja szukam bardziej takich bawełnianych, nieprześwitujących - moja babcia miała kiedyś takie, ale zrobione z jakiegoś sztucznego materiału
Stary 2010-06-09, 17:41   #253
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
BTW muszę trochę zaofftopować Natrix, wiesz, co znaczy Twój nick?:p
Ale, że o rodzaj węża Ci chodzi? Jeśli tak, to wiem co znaczy
Ale mój nick ma dłuższą etymologię od imienia mojego, czyli Natalia, od łacińskiego strix, strigis, czyli sowa/strzyga, jakieś pobrzmiewania matrixowe też słychać, no i z tego ten wąż wychodzi... śmieszna kompilacja

A Sensique, także i moim zdaniem, jest ciemniejszy i cieplejszy od Manhattanu Transparent

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-06-09, 18:28   #254
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ja dzisiaj wpadłam na podobny, ale bardziej bezpieczny (zasypka nie jest specjalnie 'lubiana' przez twarz i filtry z tego co wiem) - kupiłam białą glinkę i użyłam pod i na podkłąd mineralny. po prostu CUDO!!! przez filtr podkład mi odrobinę ciemnieje, a jak na koniec przypudrowałam się białą glinką prześlicznie się rozjaśnił, a mat trzymał się niesamowite kilka godzin bez poprawek. będę próbować jeszcze innych kombinacji, pod puder chyba wolę zieloną glinkę, matuje jeszcze (!) lepiej.

ile zapłaciłaś za ten filtr? i ile go jest?

ooo z ta glinką niezły pomysł. Muszę testowo z bambusem pomieszać
Stary 2010-06-09, 18:35   #255
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ale, że o rodzaj węża Ci chodzi? Jeśli tak, to wiem co znaczy
Ale mój nick ma dłuższą etymologię od imienia mojego, czyli Natalia, od łacińskiego strix, strigis, czyli sowa/strzyga, jakieś pobrzmiewania matrixowe też słychać, no i z tego ten wąż wychodzi... śmieszna kompilacja
haha dopiero teraz się skapnęłam, przecież natrix natrix to zaskroniec

elianka, polecam, ja jestem glinkami zachwycona. poczułam się też oszukana, że wydawałam tyle kasy na przeróżne pudry z przeróżnym skutkiem, a tu wystarczy zwykła glinka... niektóre firmy sprzedają glinki z różnymi niepotrzebnymi dodatkami pod szumną nazwą typu 'puder kaolinowy' za kosmiczne ceny
Maqua jest offline  
Stary 2010-06-09, 19:28   #256
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ktosia:-) Pokaż wiadomość
Fiasco, mam pytanie dotyczące tych dziur po cytrynie. Czy to możliwe? Chciałam sobie troszkę rozjaśnić twarz cytryną, ale teraz zaczęłam się zastanawiać... Cytryna jest aż tak agresywna :P?
po prostu trochę za długo pocierałam skórę wacikiem nasączonym rozcieńczonym sokiem z cytryny, robiłam to automatycznie, oglądając telewizję. niedługo po skończeniu pojawiły mi się na nosie krwawiące ranki, jakbym zdarła naskórek. czyli wszystko z umiarem, a ja trochę przesadziłam

Maqua, gdzie można te glinki dostać?
fiasco jest teraz online  
Stary 2010-06-09, 19:30   #257
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Maqua, gdzie można te glinki dostać?
w aptece, ja zamawiam na doz. pl argiletz, za ok. 2.50zł/10g
Maqua jest offline  
Stary 2010-06-09, 20:03   #258
elianka
Zakorzenienie

Ja kupuje glinki w cefarmie, 4,5 za 20 g, są białe, zielone i czerwone.
Stary 2010-06-09, 20:09   #259
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Od kilku dni przeczesywałam drogerie w poszukiwaniu jakiegoś dobrego, jasnego korektora pod oczu. Ponieważ kończy mi się już Dream Mousse Concealer i nie sposób go nigdzie dostać, a na korektor Pixie nie mogę czekać postanowiłam kupić nowy wynalazek Inglota.
Korektor Inglot jest specjalnie przeznaczony pod oczy i najjaśniejszy odcień LC1 dobrze sprawdza się na moje cienie mimo, że jest ciemniejszy od Dreama. Dalsze wiadomości po kolejnych próbach
Stary 2010-06-10, 12:12   #260
* Raboussamai *
Zadomowienie

Temat korektorów się zaraz rozkręci

Ja se swoim zaczynam mieć problem... Zauważyłam, że strasznie odcina się od podkładu (akurat dzisiaj testuję Pixie Calista 0), jakiś żółty taki się zrobił... i ciemny. Mowa o Multi-Intensive EDMu...
Znacie coś jaśniejszego? Potrzebny jest mi jedynie na cienie pod oczami...
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-06-10, 12:31   #261
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

W wątku o Pixie dziewczyny wychwalają żółty korektor przeznaczony pod oczy. Podobno czyni cuda Ma wrócić do sprzedaży gdzieś za ok. miesiąc, więc pozostaje tylko czekać.
Stary 2010-06-10, 12:41   #262
elianka
Zakorzenienie

testuję glinkę na ryjku. Przeleciałam się godzinę w największym upale. Myślałam, że mam twarz jak w smalcu, ale nie. Glinka trzyma się twardo, chociaż taki hardcore rzadko makijażowi funduje...
Stary 2010-06-10, 13:18   #263
mila17
Zakorzenienie

nie wiem jak u Was, ale u mnie nie ma dzisiaj czym oddychać, 31 stopni...ugotowac się można.

Mam pytanie do dziewczyn zamawiających kosmetyki z evy- jak dlugo czekałyscie na przesylkę?
mila17 jest offline  
Stary 2010-06-10, 13:31   #264
Krolowa_Margot
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
testuję glinkę na ryjku. Przeleciałam się godzinę w największym upale. Myślałam, że mam twarz jak w smalcu, ale nie. Glinka trzyma się twardo, chociaż taki hardcore rzadko makijażowi funduje...

Nie wiem czy mi coś umknęło jak czytałam, ale nie wiem za bardzo o co chodzi z tą glinką rozumiem, że stosujecie ją na twrz i matuje, taaak? A ona jest bezbarwna? Nakłada sie na czy pod makijaż? Deestabilizuje filtry? Jest sprzedawana w jakiś pojemniczkach? W jakiej objętości? Szukam czegoś co zmatowało by mi filtr, mialam zamówic któryś z pudrów z BU, ale moja kochana mama powiedziała, że jak jeszcze raz mi coś przyjdzie pocztą to przestanie otwierać listonoszowi drzwi, tak wiec mam na razie szlaban na zakupy internetowe.... pozostaje mi jedynie kupować stacjonarnie, bo wtedy jest szansa, że mama nie zobaczy Dlatego może kupie tę glinkę zamiast pudru BU
Krolowa_Margot jest offline  
Stary 2010-06-10, 13:39   #265
mila17
Zakorzenienie

Krolowa_Margot, ja tez jestem ciekawa co to za sposób, od siebie mogę powiedziec tylko tyle, ze kiedys kupowałam zieloną glinkę w proszku w aptece, moze wlasnie ten "pyłek" nakładac mozna na twarz? pewnie tak

Ja tez sie chyba uzalezniam powoli od internetowych zakupów, a tak mnie kusi kilka kosmetyków z evy...
mila17 jest offline  
Stary 2010-06-10, 13:43   #266
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
ooo z ta glinką niezły pomysł. Muszę testowo z bambusem pomieszać
Cytat:
elianka, polecam, ja jestem glinkami zachwycona. poczułam się też oszukana, że wydawałam tyle kasy na przeróżne pudry z przeróżnym skutkiem, a tu wystarczy zwykła glinka... niektóre firmy sprzedają glinki z różnymi niepotrzebnymi dodatkami pod szumną nazwą typu 'puder kaolinowy' za kosmiczne ceny
Cytat:
w aptece, ja zamawiam na doz. pl argiletz, za ok. 2.50zł/10g
Cytat:
Ja kupuje glinki w cefarmie, 4,5 za 20 g, są białe, zielone i czerwone.

Glinka biała doz

no
Stary 2010-06-10, 13:44   #267
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
nie wiem jak u Was, ale u mnie nie ma dzisiaj czym oddychać, 31 stopni...ugotowac się można.
u mnie też koło trzydziestu... a makijaż mi się trzyma w macie tylko eyeliner mi spłynął całkowicie po trzecim zimnym prysznicu... ale podkład pixie siedzi na twarzy w dobrym stanie
tylko niestety chwilowo zrezygnowałam z filtrowania twarzy. liczę się z tym, że mineralne filtry: tlenek cynku i dwutlenek tytanu zawarte w owym podkładzie mam nałożone na twarz w śladowych ilościach toteż ochrona jest niewielka, ale nie przebywam póki co zbyt długo w pełnym słońcu więc może nic mi się nie stanie

chyba obskoczę parę aptek w poszukiwaniu glinki rozumiem, że zielona matuje najlepiej? bo biała to raczej kojarzy mi się ze skórą suchą. używałam kiedyś maseczek z zielonej glinki właśnie i je całkiem lubiłam a może biała też matuje?

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-06-10 o 13:52
fiasco jest teraz online  
Stary 2010-06-10, 13:46   #268
elianka
Zakorzenienie

u mnie tez gorąco, ale glinka trzyma mi makeup w ryzach jestem szoku pierwszy raz od dawna nic nie poprawiam ....
Stary 2010-06-10, 13:48   #269
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość

Mam pytanie do dziewczyn zamawiających kosmetyki z evy- jak dlugo czekałyscie na przesylkę?
Zamawiałam w niedziele popołudniu i od razu zapłaciłam. Paczkę dostałam we wtorek
Stary 2010-06-10, 14:31   #270
mila17
Zakorzenienie

Czyli bardzo szybko No nic, trzeba będzie zrobic zamowienie

Wlasnie wczoraj moj mineralny makijaż tez do wieczora wyglądał całkiem calkiem Pomalowałam się jakos po 14.00 i do samego wieczora wyglądało to całkiem przyzwoicie, żarówki nie było, a mialam na twarzy tylko humektan i podklad EDM.

W ogole minerały to dla mnie absolutny hit, na dzien dzisiejszy nie wyobrazam sobie powrócic do klasycznej kolorówki.
mila17 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości