Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-23, 11:54   #2731
natrix
Rozeznanie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
Z recenzji podkładu Armaniego na kwc... podoba mi się ostatnie zdanie, bo jest taką dokładną parafrazą "Polki zaczynają słynąć z twarzy jak dojrzała pomarańcz" właśnie dlatego wycofują nam z Pl najjaśniejszy, piękny i jedyny pasujący wielu śnieżkom () odcień white
No i błędne koło... jak nie ma jasnych podkładów, to z braku laku większość Polek wybierze taki, jaki jest, czyli zbyt ciemny...

A tak nawiasem mówiąc, to wydaje mi się (ale ja jestem tendencyjna), że o wiele bardziej nienaturalnie wygląda pomarańczowy podkład, spod którego wyziera typowa polska karnacja, która z pomarańczą rzadko kiedy ma coś wspólnego
No scyzoryk się w kieszeni otwiera...

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-09-23, 16:05   #2732
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Aaa, i masz rację, ja też mam teraz o wiele więcej suchych skórek! Wcześniej, przed szmatą, nie miałam ani jednej, a teraz normalnie mam suchą skórę
Ja używam codziennie Calendulacreme, rano i wieczorem. Fajnie matuje, jeśli się go nałoży w małej ilości.
a myślałam, ze jestem jakimś odmieńcem u mnie jest to o tyle dziwne, ze teraz mam b. dobrze nawilżoną skórę - tak mi sie przynajmniej wydaje
Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
Z recenzji podkładu Armaniego na kwc... podoba mi się ostatnie zdanie, bo jest taką dokładną parafrazą "Polki zaczynają słynąć z twarzy jak dojrzała pomarańcz" właśnie dlatego wycofują nam z Pl najjaśniejszy, piękny i jedyny pasujący wielu śnieżkom () odcień white
ale w sumie to wiele z nas oprósza twarz mąką (ziemniaczaną czy kukurydzianą)
i, no cóż, żeby to jeszcze japońska kolorówka była tak jasna... No, może jakieś profesjonalne kosmetyki
no i jeszcze to "karykaturalne rozjaśnianie" mnie rozwaliło. bo pomarańcza odcinająca się od białej szyi jest mniej karykaturalna
Stary 2010-09-23, 16:30   #2733
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Włączę się do kolejnej rozmowy o szmaceniu się
Odkąd używam swojej szmatki () mam o wiele mniej suchych skór, a nosek gładki jak niemowlę Owszem, czasem po zbyt mocnym tarciu pojawiają się przesuszenia, ale myślę, że wszystko jest kwestią dostosowania częstotliwości i intensywności złuszczania do naszych potrzeb Ja w każdym razie kocham się szmacić

Elianko, muszę powiedzieć, że Deborka jest całkiem, całkiem Może nie jest do końca moim ideałem (ale powoli przestaję wierzyć, że kiedyś go znajdę... ), ale spisuje się naprawdę dobrze - kryje to, co ma kryć, nie przesusza, nie zapycha, nadaje taką cudowną gładkość buźce Kolor, jak dla mnie, mógłby być bardziej neutralny, bo jednak czasem mam wrażenie, że jestem za różowa, ale nie jest źle

Pierniczku, przez Ciebie zakochałam się w koralowej szmince Catrice Na Twoich ustach wygląda pięknie! Jutro idę testować ją w drogerii (i prawdopodobnie kupić )
Stary 2010-09-23, 16:33   #2734
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Białolice, jednak Wam nie polecam tego korektora z Ingrid .
Zrobiła mi się jakaś kaszka na twarzy ;/ takie małe białe punkciki. Nic innego nie testowałam.tylko to..także...

Wsiowy , jak u Ciebie z tym korektorem ?
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-09-23, 16:39   #2735
marta179
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
No scyzoryk się w kieszeni otwiera...
Ja od razu biorę tasak, po prostu szkoda słów...
marta179 jest offline  
Stary 2010-09-23, 17:13   #2736
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Białolice, jednak Wam nie polecam tego korektora z Ingrid .
Zrobiła mi się jakaś kaszka na twarzy ;/ takie małe białe punkciki. Nic innego nie testowałam.tylko to..także...
Szkoda, że Cię zapchał, bo kolor wyglądał zachęcająco...
Lecz buźkę
Stary 2010-09-23, 17:20   #2737
magne
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a w malarstwie? wszystkie piękności z obrazów są blade

ruda3d, wiesz, mnie tam zielona glinka tez nie zachwyciła. wg mnie trochę za bardzo wysusza jak na puder na dzień. duzo lepiej u mnie sie sprawuje mieszanka bambus+kaolin ale wiadomo, to też kwestia indywidualna. ja w ogóle ostatnio szaleje i nawet na dzień pod makijjaz nakładam Calendulacreme mimo iz jest ciezki, nie zauważyłam, aby w jakikolwiek sposób przyspieszał swiecenie sie skóry

btw. nie macie czegoś takiego, ze np na drugi dzień po uzyciu szmatki pojawiają sie suche skórki? mam wrazenie, że odkąd sie 'szmacę' częściej mam na twarzy suche skórki i jest ich więcej wiadomo, jak je widzę to usuwam - szmatką ale wydaje mi się, ze to takie błędne koło... (oczywiście, po szamceniu od razu nakładam nawilżający, odżywczy krem)
A nie zapycha Cię ten krem ? Bo ja mam takie wrażenie ,ale poużywam jeszcze trochę i zobaczę.
magne jest offline  
Stary 2010-09-23, 17:28   #2738
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Szkoda, że Cię zapchał, bo kolor wyglądał zachęcająco...
Lecz buźkę
dzięki
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-09-23, 18:36   #2739
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wpisy w blogu: 3

uwaga, z racji że SZMATA dobrze radzi sobie z twarza, pomyslalam, ze i do ciala sie nada ... nadała! Teraz pedzie poploch w sklepach, zamiast gabek do kapieli, kobity beda wykupowac mikrofiby

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline  
Stary 2010-09-23, 18:58   #2740
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
A nie zapycha Cię ten krem ? Bo ja mam takie wrażenie ,ale poużywam jeszcze trochę i zobaczę.
mnie troche zapycha. znaczy, nie powoduje powstawania pryszczy (nawet przyspiesza gojenie), ale mam trochę wiecej takiej drobniutkiej "kaszki", ale mnie ona nie przeszkadza bo widać ją dopiero jak mocno naciągnę skórę ale na KWC większość osób pisze, ze nie zapycha, z tym że ja jestem taka zdolna że mnie zapycha np krem matujący z Garniera
Stary 2010-09-23, 19:08   #2741
elianka
Zakorzenienie

mnie zapycha KAŻDY krem, z wyjątkiem Calenduli, która mnie z kolei wysusza używam raz- dwa razy w tygodniu
Stary 2010-09-23, 19:29   #2742
mila17
Zakorzenienie

mnie zapycha każdy, z wyjątkiem humektanu

EDIT: Elianko, masz naturalnie takie ciemne włosy? Jesli tak, szczerze zazdraszczam

Aa, a ja wyprobowałam patent fiasco z cieniem do powiek uzytym jako rozswietlacz-rewelacja! Pudrowy, rozswietlajacy cien połozony na tart light z silk naturals (do ktorego do tej pory nie byłam przekonana) wygląda przeslicznie

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2010-09-23 o 19:34
mila17 jest offline  
Stary 2010-09-23, 19:31   #2743
* Raboussamai *
Zadomowienie

Skoro mowa o kremach to ja od siebie polecam emulsję Cetaphil... byłam strasznie sceptycznie nastawiona, bałam się, że mnie zapcha, ale używam go już miesiąc i buzia ok (odpukać!) I przy tym jest meeega wydajny!

Byłam u tego fryzjera i jestem zadowolona (tzn. zobaczymy jeszcze jutro bo to jest uzależnione od mojego humoru ). Strzygł mnie Pan i potwierdzam tezę, że najlepsi fryzjerzy, kucharze i ginekolodzy to faceci

Aaaa! i też dzisiaj się natknęłam na ten korektor, o którym Ishi mówiła, ale nie kupiłam teraz po przeczytaniu opinii - nie żałuję

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-09-23 o 19:33
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-09-23, 19:59   #2744
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

juz sie nie wtryndalam w temat, wrzucam link co sadzicie o samej postaci? Jak i o linii dla bladolicych, ktorej pewnie w PL nie dostaniemy ?
Wg mnie kobieta nie prezentuje sie ladnie, wyglada jakby byla oblepiona jakims ... plastikiem?

http://www.youtube.com/watch?v=ihM56cy2Brk

Stary 2010-09-23, 20:06   #2745
estra
Rozeznanie

Dziewczyny gdzie Wy kupujecie tą białą glinkę? Pytałam w kilku aptekach i nie ma... Kupiłam za to zieloną zobaczymy jak sie sprawdzi w tej wersji.

Byłam dzisiaj u dermatologa. Straciłam w aptece 60 zł. Ale mam jakąś mega hiper super maść, która ma nie wysuszać (ma w składzie m.in. wazelinę- dziwne to), a leczyć. No zobaczymy.

A ja nawet nie wiem co mnie zapycha, boja zawsze jestem zapchana A calendulę uwielbiam również za zapach (nie wiem czemu, ale uważam go za obłędny).

Ja rzucam róż na rzecz pięknego jasnoróżowo-perłowego cienia do powiek. Jak on wspaniale wygląda na policzkach.

Było tez u Was takie słońce dzisiaj? Wszyscy wystawiali twarze w górę, a jak z jednego cienia w drugi. W okularach słonecznych i maksymalnie wybielona filtrem (nałożyłam chyba z 5 ml). Nie powiem jak na mnie spoglądali

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
juz sie nie wtryndalam w temat, wrzucam link co sadzicie o samej postaci? Jak i o linii dla bladolicych, ktorej pewnie w PL nie dostaniemy ?
Wg mnie kobieta nie prezentuje sie ladnie, wyglada jakby byla oblepiona jakims ... plastikiem?

Mnie się ona nigdy nie podobała Ma za dużo tapety, a przede wszystkim za dużo włosów. Kolor bardzo ładny, ale ilość przeraża.

natura!
estra jest offline  
Stary 2010-09-23, 20:17   #2746
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
EDIT: Elianko, masz naturalnie takie ciemne włosy? Jesli tak, szczerze zazdraszczam
Tak, nawet jeszcze ciemniejsze. Farbuje ( na naturalny), bo mam sporo siwizny i mi płowieją
Stary 2010-09-23, 20:17   #2747
magne
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mnie troche zapycha. znaczy, nie powoduje powstawania pryszczy (nawet przyspiesza gojenie), ale mam trochę wiecej takiej drobniutkiej "kaszki", ale mnie ona nie przeszkadza bo widać ją dopiero jak mocno naciągnę skórę ale na KWC większość osób pisze, ze nie zapycha, z tym że ja jestem taka zdolna że mnie zapycha np krem matujący z Garniera
a u mnie na odwrót kaszka znika ,a pojawiają się takie podskórne gule.
A pryszcze też zauważyłam,że ładnie się goją.
magne jest offline  
Stary 2010-09-23, 20:19   #2748
wielokropek2
Rozeznanie

Ja swoja glinkę kupiłam w zwykłej drogerii. Firmy Marion bodajże (nie mam pewności, bo wyrzuciłam foliową torebeczkę, przesypując uprzednio jej zawartość do pustego słoiczka po kremie). Inwestycja opłacalna, nawet wówczas, gdy ma się nieco zastrzeżeń do samego produktu. W końcu 2,5 zł za jakieś 8 gramów to nie majątek. Używam od niedawna (jako preludium do pokornego powrotu do minerałów) i w sumie jestem zadowolona. Może troszkę wysusza, ale ja używam całego nawilżającego arsenału, więc w sumie nie czuję znaczącej różnicy. No i odnoszę wrażenie, że minimalnie kryje. W każdym razie dostrzegam zniwelowanie różnicy kolorystycznej między twarzą (ciemniejszą) a całą resztą. Tylko gdyby się to diabliwo tak nie pyliło...
Stary 2010-09-23, 20:32   #2749
saks
Rozeznanie

GG do saks

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Było tez u Was takie słońce dzisiaj? Wszyscy wystawiali twarze w górę, a jak z jednego cienia w drugi. W okularach słonecznych i maksymalnie wybielona filtrem (nałożyłam chyba z 5 ml). Nie powiem jak na mnie spoglądali [COLOR="Silver"]
Może się odznaczę i wydam jakaś dziwna i nie na miejscu na tym wątku ale... ja lubię słońce. Nienawidzę upałów, potu spływającego z czoła, lepkości i smażenia się na gorącym piasku plaży, ale dzisiejsze słoneczko plus lekki wietrzyk bardzo poprawił mi humor. Czułam się taka lżejsza i szczęśliwsza.
Nie mam nic przeciwko deszczowi, ale te ostatnie 'mokre' dni, kiedy było szaro i ponuro, nie przypadły mi do gustu. Ogólnie, nie lubię żadnej pogodowej skrajności
saks jest offline  
Stary 2010-09-23, 20:44   #2750
elianka
Zakorzenienie

saks- nie jesteś dziwna- ja też lubię. Z przyjemnością dziś wystawiałam twarz do słońca Oczywiście nafiltrowaną i w okularach słonecznych

Upały też lubię

Najbardziej na świecie nie znoszę jak jest buro i pada ;(
Stary 2010-09-23, 20:49   #2751
estra
Rozeznanie

Cytat:
Może się odznaczę i wydam jakaś dziwna i nie na miejscu na tym wątku ale... ja lubię słońce. Nienawidzę upałów, potu spływającego z czoła, lepkości i smażenia się na gorącym piasku plaży, ale dzisiejsze słoneczko plus lekki wietrzyk bardzo poprawił mi humor. Czułam się taka lżejsza i szczęśliwsza.
Nie mam nic przeciwko deszczowi, ale te ostatnie 'mokre' dni, kiedy było szaro i ponuro, nie przypadły mi do gustu. Ogólnie, nie lubię żadnej pogodowej skrajności
Ale u mnie był prawie, prawie upał. 98 % była w krótkim rękawku, a słońce tak w oczy uderzało, że człowiek nic nie widział. A upałów nie znoszę. Ja lubię jak jest tak pochmurno i jeszcze pachnie deszczem Ale ja jestem trochę melancholijna. Ale nadmiaru deszczu i ponurej atmosfery znieść równiez nie potrafię. Czasem słońce, czasem deszcz

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Ja swoja glinkę kupiłam w zwykłej drogerii. Firmy Marion bodajże (nie mam pewności, bo wyrzuciłam foliową torebeczkę, przesypując uprzednio jej zawartość do pustego słoiczka po kremie). Inwestycja opłacalna, nawet wówczas, gdy ma się nieco zastrzeżeń do samego produktu. W końcu 2,5 zł za jakieś 8 gramów to nie majątek. Używam od niedawna (jako preludium do pokornego powrotu do minerałów) i w sumie jestem zadowolona. Może troszkę wysusza, ale ja używam całego nawilżającego arsenału, więc w sumie nie czuję znaczącej różnicy. No i odnoszę wrażenie, że minimalnie kryje. W każdym razie dostrzegam zniwelowanie różnicy kolorystycznej między twarzą (ciemniejszą) a całą resztą. Tylko gdyby się to diabliwo tak nie pyliło...
Ahh to w złe miejsce uderzyłam Ale jak ostatnio byłam w drogerii (za każdym razem przypominają mi się dziewczęta od fluidów) to glinka była trylko w wersji płynnej- forma gotowej już maseczki. Pyłkowa tylko u mnie do zdobycia w aptece za 3,6.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
saks- nie jesteś dziwna- ja też lubię. Z przyjemnością dziś wystawiałam twarz do słońca Oczywiście nafiltrowaną i w okularach słonecznych

Upały też lubię

Najbardziej na świecie nie znoszę jak jest buro i pada ;(
Nie męczysz się w upały? Ja jestem nie do życia

Elianko teraz spojrzałam na Twój blog i zobaczyłam Cię w prostych włosach Nie do poznania. Ale bardziej mi się podobacz w grzywce lekko na bok i kręciołkach.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-09-23 o 20:51
estra jest offline  
Stary 2010-09-23, 21:40   #2752
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
ja też lubię słońce, a nawet lubię spędzać czas na plaży - oczywiście z filtrem i głównie w cieniu, ale lubię takie nadmorskie lenistwo z książeczką... czasem też fajnie wygrzać kości w cieple
nawet jeśli się opalę trochę, co z tego... i tak jestem jaśniejsza niż reszta populacji

ruda3d jest offline  
Stary 2010-09-24, 00:40   #2753
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Ja od razu biorę tasak, po prostu szkoda słów...
Hyhy, od razu 'z grubej rury' Ale jak najbardziej popieram, w tym wypadku inaczej się nie da!

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

Byłam u tego fryzjera i jestem zadowolona (tzn. zobaczymy jeszcze jutro bo to jest uzależnione od mojego humoru ). Strzygł mnie Pan i potwierdzam tezę, że najlepsi fryzjerzy, kucharze i ginekolodzy to faceci
No to pokaż no się w nowym włosiu!

Cytat:

Faktycznie, trochę jakby 'macha' na twarzy, ale i tak bym chciała ten podkład! Toż kolor jest przeboski!

Cytat:
Ja lubię jak jest tak pochmurno i jeszcze pachnie deszczem Ale ja jestem trochę melancholijna. Ale nadmiaru deszczu i ponurej atmosfery znieść równiez nie potrafię. Czasem słońce, czasem deszcz
Ja też lubię pochmurność I wszystkie przejawy nostalgii w pogodzie.
Jednak delikatne słońce i równie delikatny wiatr (taki wczesnojesienny albo wczesnowiosenny ) ) także wielbię ponad wszelką miarę
Jak trafnie określiłaś, 'czasem słońce, czasem deszcz' chociaż ja od Bollywood jak najdalej

Ishi, lecz gębulę! Mam nadzieję, że 'uczulenie' szybko minie

A co do białej glinki, ja swoją nabyłam w sklepie zielarskim

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-09-24, 09:33   #2754
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:

Było tez u Was takie słońce dzisiaj? Wszyscy wystawiali twarze w górę, a jak z jednego cienia w drugi. W okularach słonecznych i maksymalnie wybielona filtrem (nałożyłam chyba z 5 ml). Nie powiem jak na mnie spoglądali

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

było, było, ale na szczęście o tej porze roku (uwielbiam jesień, babie lato, mgłę...) nie jest już tak agresywne
ale ja i tak wolę gdy jest za chmurami

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:

dopiero teraz pojawił się u mnie ten link...
nie wiem, jak dla was, ale dla mnie ta dziewczyna ma coś dziwnego z twarzą, tzn przypomina trochę faceta przebranego za kobietę...
i ta tapeta
Stary 2010-09-24, 10:33   #2755
mimbi
Zakorzenienie

Termometr w samochodzie wskazywal wczoraj 23 stopnie na zewnatrz, no w koncu doczekalismy sie pieknej jesieni. Slonko przyjemnie grzalo, ale nie wystawialam sie na slonce. Dzisiaj jade na wies do domu, mam w planie wylozyc sie w cieniu na tarasie, wypic kawke i poczytac ksiazke. Musze sie nasmarowac filtrem, zeby kategorycznie sie nie opalic
mimbi jest offline  
Stary 2010-09-24, 10:57   #2756
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Faktycznie, ma coś z faceta...

Stary 2010-09-24, 11:13   #2757
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Faktycznie, ma coś z faceta...
Właśnie takie wrażenie miałam, gdy ją po raz pierwszy zobaczyłam... Fajnie, że działa na rzecz promowania jasnej i zdrowej skóry, ale jej wygląd jakoś mnie nie przekonuje
Stary 2010-09-24, 15:14   #2758
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Natrix, dzięki

I ja postanowiłam sobie zakupić cudowną szmatkę Jan Niezbędny zawitał dzisiaj i do mnie

Troszkę dekolt pomasowałam i trochę buzie (tzn. czoło)....a potem nałożyłam maseczkę z mleka i żelatyny przeciw wągrom.
Fajny specyfik, nie powiem Wg przepisu AgiBil :

Ta kobitkę widziałam na pudelek.pl.... nie jest w moim typie generalnie
http://www.pudelek.pl/artykul/26852/...jest_seksowne/

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-09-24 o 15:15
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-09-24, 16:14   #2759
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Troszkę dekolt pomasowałam i trochę buzie (tzn. czoło)....a potem nałożyłam maseczkę z mleka i żelatyny przeciw wągrom.
Fajny specyfik, nie powiem Wg przepisu AgiBil :
Ja tę maseczkę znalazłam na jednym z blogów. Prowadząca zamieściła filmik Michelle Phan
Ale na moje wągry maseczka reklamowana jako domowe plastry oczyszczające jakoś nie zadziałała...
Stary 2010-09-24, 16:20   #2760
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Ja tę maseczkę znalazłam na jednym z blogów. Prowadząca zamieściła filmik Michelle Phan
Ale na moje wągry maseczka reklamowana jako domowe plastry oczyszczające jakoś nie zadziałała...
widziałam też wcześniej Michelle, ale ja za jej kanałem nie przepadam, trochę mnie denerwuje jej głos :P
W tej maseczce mnie mierzi natomiast zapach żelatyny, kilka razy wstrzymywałam oddech :P Ale fajnie wygładza buzie
Ishikawa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości