kosmetyki do kreconych w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-06-03, 14:43   #1
EWA@
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
GG do EWA@

kosmetyki do kreconych w這s闚

Drogie Wiza瘸nki, powiedzcie prosze jakich kosmetyk闚 u篡wacie do piel璕nacji i stylingu kr璚onych w這s闚 i co mog造by軼ie mi poleci???
Mam grube w這sy ktore czsem bywaja suche ale mimo wszystko jest ich du穎 wiec czasem niekt鏎e ppianki czy 瞠le do w這s闚 kr璚onych nie daja d逝gotrwa造ch rezultat闚
Pozdrawiam
EWA@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-03, 22:58   #2
EWA@
Przyczajenie

GG do EWA@
Re: kosmetyki do kreconych w這s闚

halo halo wiza瘸nki czy mo瞠cie co doradzi?
Stary 2004-06-04, 22:25   #3
klaudia_g
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
GG do klaudia_g

Ja moje wloski sttaram si nawil瘸 wszelkimi sposobami. Niesety ostatnio mam uczulenie na szampony Dove, Elseve, Fructis, Gliss Kurr - g這wa mnie po nich sw璠zi totalnie, nie wiem co oni zn闚 w sk豉dzie namieszali, ale jako嗆 tych szampon闚 makabrycznie si pogorszy豉.
Z od篡wek polecam raczej drog maseczk Alfa Parf seria Semi di Lino z kritexem. W og鏊e czyta豉m 瞠 kosmetyki z lnem wspaniale nawil瘸j kr璚one w這sy. Nie uzywam pianek, ani 瞠li ani tych w鏚 skr璚aj帷ych loreala i fructisa - w moim przypadku okropnie wysuszaj i spl徠uj w這sy. Z dorbych krem闚 poprawiaj帷ych skr皻 moge polecic Osis Joko Schwartzkopfa - lecz on przy d逝窺zym stosowaniu mo瞠 wysusza, ja po 3-4 miesi帷ach robi豉m po tym przerw. Fajny jest te ten z Alfa Parfu, kt鏎y teoretycznie dzia豉 rozprostowywuj帷o i skr璚aj帷o. Ale jak nim ugniatam w這sy to mi sie one skr璚aj bardziej
Aaa no i lepiej nie uzywa suszarek. Okropnie wysuszaj i rozpuszaj w這ski. I raz na jaki czas dobrze jest zrobi ciepl k徙iel w od篡wce, tzn. pakujemy na w這sy wielka ilo嗆 od篡wki, owijamy to folia a potem r璚znikiem i najlepiej to siedzimy w 豉zience, lub suszymy turban na g這wie suszark 瞠by to by這 rozgrzane Tak mi kiedy moja fryzjerka doradzi這 i od czasu do czasu tak robi i w這ski od razu odzyskuj swoj 篡wotno嗆
buziaczki
klaudia
klaudia_g jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-06, 18:07   #4
EWA@
Przyczajenie

GG do EWA@

Wielkie dzi瘯i za dobre rady Mozesz mi powiedziec gdzie moge dostac t Alfa Parf seria Semi di Lino z kritexem??? w zwyk造ch sklepach czy w salonach fryzjerskich i ten Osis Joko Schwartzkopfa tak samo?

Aha a jak k豉dziesz na w連y te od篡wke na d逝go i potem trzymasz "pod recznikiem " to jak捷 specjaln czy po prostu te o kt鏎ej wspomnia豉 wy瞠j?
pozdrawiam
Stary 2004-06-06, 20:28   #5
klaudia_g
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
GG do klaudia_g

zar闚no Alfa Part jak i Osis Joko s dost瘼ne wy陰cznie w salonach, cho ja je kupuje na allegro, poniewa nie widzia豉m tych kosmetyk闚 w moim mie軼ie (zw豉szcza Alfa Parf). Na allegro sprzedaje je, taka ca趾iem mi豉 dziewczyna Partifia, ona te udziela rad co do piel璕nacji w這s闚. Maseczke z kritexem ostatnio widzia豉m nieco taniej u sprzedawcy Bose111, ale nie kupowa豉m jeszcze nic od niego. Maseczka kosztuje ok 59 zl u Partifii i 49 z u Bose.. niestety to okropnie drogo, ale warto je郵i masz k這poty z w這sami. Ta maseczka jest na prawd wydajna. Natomiast te rzeczy do uk豉dania w這sk闚 z Alfa Parf kosztuj na allegro ok 35 z. Osis Schwartzkopfa kosztuje w salonie ok 35 zl, a na allegro kupowa豉m za jakies 25 z.

A je郵i chodzi o t od篡wk "pod r璚znik" to nak豉dam zwyk陰 od篡wk kt鏎ej akurat u篡wam Tylko bior jej nieco wi璚ej ni normalnie

pozdrawiam
klaudia
klaudia_g jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-15, 18:38   #6
paaauliinaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89
GG do paaauliinaaa
Dot.: kosmetyki do kreconych w這s闚

Ja u篡wam szamponu nivea do kr璚onych i kremu sunsilk zielonego nic wi璚ej nie u篡wam 瞠by nie obci捫a w這sk闚...
podepne sie pod w徠ek ... wybacz... ale tematu nie zmienie planuje sobie kupi od篡wke nivea do kr璚onych ... czy kto tego u篡wa i mo瞠 poleci.? albo mo瞠 jaki lepsz od篡wke?
Pozdr.
I d這ni Twych.
By zawsze gdy wyci庵niesz je
Mog造 napotka mnie."
paaauliinaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.