DOBRY SZAMPON KOLORYZUJACY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-06-04, 09:47   #1
BLISS
BAN stały

DOBRY SZAMPON KOLORYZUJACY

Witam,
odkad dowiedzialam sie, ze szampony kol. Palette, ktorych do tej pory uzywalam, sa podobno najgorsze na rynku, pod wzgledem niszczenia wlosow, postanowilam zmienic firme, tym bardziej, ze niedawno na wlasnych wlosach zauwazylam pierwsze oznaki zniszczenia. Dodam, ze nigdy nie mialam na glowie farby - tylko Colorance GOLDWELLA, a od jakichs 4 lat szampon.
Czy moglybyscie polecic mi jakas inna firme i poprzec ja wlasnymi doswiadczeniami?
Bede bardzo wdzieczna.
BLISS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 09:56   #2
cosmopolitanka
Raczkowanie

GG do cosmopolitanka
Re: DOBRY SZAMPON KOLORYZUJACY

Ja używam Szamponu Koloryzującego L'oreal ton w ton (albo jakos tak ) cóż cena nie jest byc może zbyt przystępna ok. 30 zł. ale jestem z niego naprwde zadowolona, dodatowo w środku jest odżywka chroniąca włosy i przedłżająca kolor. Moje włosy absolutnie nie były po tym szamponie w żaden sposób zniszczone. Moj naturalny kolor włosów otrzymał piękną głębię i lsni do dzisiaj (stosowałam jakieś 2 miesiące temu)
Pozdrawiam
cosmopolitanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 09:59   #3
BLISS
BAN stały

Wielkie dzieki - cena wlasciwie nie gra roli. Lepiej wydac 30 zl na szampon niz pozniej wieksza sume na fryzjera, odzywki i inne preparaty do zniszczonych wlosow.
Orientujesz sie moze, czy L'oreal posiada jakis ciekawy odcien ciemnej czekolady? A moze na stronie mozna obejrzec probki odcieni?
Stary 2004-06-04, 10:05   #4
cosmopolitanka
Raczkowanie

GG do cosmopolitanka

Samam używałam odcienia średniej czekolady ale jak potrzymałam na głowie 2-3 minutki dłuzej kolorek wyszedł naprawde przepiękny- bardzo ciemny a nr. miałam chyba 30 ale nie jestem pewna. Pewnym mankamentem tej serii jest że "obfituje" ona głównie w blondy, brązów jest raczej niewiele. Ale tak jak mówie ja ze sredniej czekoladki zrobiłam śliczny głeboki brąz.
cosmopolitanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 10:46   #5
BLISS
BAN stały

Dzieki cosmo, wyprobuje ten szampon na pewno.
Czekam na inne opinie!!
Stary 2004-06-04, 11:14   #6
mmartaa
Raczkowanie

A czy mogłabym dowiedziec sie gdzie o tym sie dowiedzialas bo ja akurat tylko własnie tymi szamponami farbuje włosy ,osobiscie nie niszczą mi te szampony włosow (farbuje 2 do 3 )razy w roku stosuje szampony nie trwale koloryzujące ale do 24 myc i na efekty nie nazekam ,mam wiec pytanie , jesli cały czas farbowałas nimi włosy to czy zauwazyłas ze strasznie niszczą ci włosy ? bo jesli tak to moze i ja spruboje nowych szamponow bo na drogie raczej mnie nie stac poniewaz muszę kupowac 3 ,czy tylko sugerujesz sie danymi a nie doswiadczeniem? pozdrawiam pa.
Stary 2004-06-04, 13:10   #7
BLISS
BAN stały

Pierwsza zla opinie na temat Palette uslyszalam od kolezanki, a ona z kolei od swojej fryzjerki.
Nie przejelam sie zbytnio i uzywalam szamponu dalej.
Pozniej jeszcze inna kolezanka potwierdzila zaslyszana opinie, a wczoraj natknelam sie na jakims forum na watek o Palette -tam juz kilka roznych osob pisalo o jej niszczacych wlasciwosciach.
Tak jak pisalam - uzywam Palette od kilku lat, wczesniej mialam wlosy zniszczone od miodu, ktory jak sie dowiedzialam od bioenergoterapuety - bardzo mi szkodzil (slodzilam miodem litry herbaty, wyszlo tego dziennie naprawde sporo).
Odstawilam wiec miod i wlosy rzeczywiscie wrocily do dawnej formy, uzywalam tez WAX i innych odzywek.
Ostatnio (od ok. miesiaca) zauwazylam, ze koncowki mam troche zniszczone i wlosy lekko przesuszone.

A poniewaz wczesniej zawsze kladlam szampon tylko na odrost (jak wiadomo Palette sie pigmentuje we wloknach wlosa i kolor praktycznie nie schodzi) a ostatnio (miesiac temu) nalozylam na cale wlosy - doszlam do wniosku ze to wlasnie po tym nalozeniu wlosy mi sie podniszczyly.
W zasadzie nie mam juz watpliwosci, chce wyprobowac inny szampon.
Ty tez mozesz sprobowac - nigdy nie zaszkodzi. I moze znajdzie sie tanszy od L'oreal - po to zalozylam ten topik, zeby dziewczyny proponowaly rozne firmy. Pozdrawiam!
Stary 2004-06-04, 13:13   #8
BLISS
BAN stały

Jeszcze jedno - wlosy mialam zniszczone przez miod, ale kto wie czy tez czasem nie przez Palette... Generralnie nie narzekalam, ale nie sa one super gladkie i lsniace (kiedys byly), wiec wlasciwie Palette mogla mi caly czas je niszczyc, a ja moglam myslec, ze to tylko miod...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości