Samodzielne farbowanie w這s闚! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-06-03, 13:47   #1
kama-aa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Samodzielne farbowanie w這s闚!

Drogie wiza瘸nki ! Mam zamiar farbowa w這sy gdy obecny kolor kt鏎y posiadam jest zwyczajnie tragiczny. Farb zakupi豉m ju dawno probloem w tym 瞠 nie ma mi ich kto zafarbowa. Fryzjer niestety odpada gdy nie posiadam funduszy na farbowanie u fryzjera. I tu w豉郾ie wpad豉m na pomys 瞠by zafarbowa sobie samodzielnie w這sy. Czy kt鏎a z was farbowa豉 sobie sama w這sy ? Mo瞠 mog造by軼ie mi da jakie wskaz闚ki jak to zrobi ? Mam w這sy mniej wi璚ej do 這patek, 鈔ednio g瘰te.
kama-aa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-03, 14:18   #2
malachite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 564
Dot.: Samodzielne farbowanie w這s闚!

Ja farbuje sama Wskaz闚ki? Rozczesz dok豉dnie w這sy. Dobrze by by這 jakby mia豉 lustro przed sob i za sob. Najpierw na odrosty rozprowadzam farb takim szerokim ale w御kim p璠zelkiem. P騧niej (najlepiej jak farba ma aplikator) po prostu wyciskam na d這 stosown ilo嗆 farby i zczynaj帷 od prawej strony nak豉dam od nasady po jednym pa鄉ie. Na koniec g豉dz w這sy resztkami farby i tyle ;]
malachite jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-04, 08:03   #3
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Podziel sobie w這sy na p馧,od ucha do ucha przez czubek g這wy. Przedni warstw podziel na dwa-moze by tak jak biegnie tw鎩 przedzia貫k. zepnij te trzy cz窷ci klamrami. Zacznij nak豉danie farby od ty逝 g這wy . Je郵i farbujesz pierwszy raz na堯 dok豉dnie farb pasmo po pa鄉ie od odrost闚 a po same ko鎍e. Najlepiej p璠zelkiem lub aplikatorem je郵i takowy farba posiada. Na ok 10 minut przed zmyciem mo瞠sz zwil篡 w這sy wod i spieni farb na g這wie chwil masuj帷.
Stary 2010-06-04, 11:27   #4
loveangelmusicbaby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137

zalezy jaki kolor wybierzesz.

jak na Twoje wlosy to trzeba uzyc 2 opakowan farby.

dalej jesli chcesz wlosy rozjasniac, to monco odradzam (chyba ze chodzi o bardzo delikatne rozjasnienie), bo ladnego blondu w domu raczej nie da sie uzyskac (chyba ze juz wiesz dokladnie co robi Twoj fryzjer i poprostu powtarzasz te procedure... chociaz nawet tu jest niebezpieczenstwo, bo nie powinno sie farby nakladac na juz farbowane wlosy, tylko na odrost, a przeciez nie widzisz siebie z tylu i mozna tak spalic wlosy ze pozniej odpadna... wlasnie tak mialam kilka grubych pasemek ktore poprostu odpadly w miejscu gdzie nowy blond polaczyl sie ze starym... i to jeszcze fryzjer robil!!! a jeszcze kiedys sama sobie spalilam tak z 4 cm wlosow u nasady i okropnie to wygladalo... tak ze za blondem - tylko do fryzjera!)

ale jesli chcesz przyciemnic, to mysle ze nie ma problemu - farbowalam wlosy na ciemno i na rudo i zawsze bylo dobze. i cala moja rodzina tak samo tylko raz kupilam braz, a wyszla czern... tak ze trzeba dobrze wybrac odpowiednia/sprawdzona farbe

zycze powodzenia!
loveangelmusicbaby jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-04, 11:41   #5
talkative2
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 115

ja te zazwyczaj farbuj sama czasami, kiedy jestem u rodzic闚 prosz o pomoc mam. I ja to w豉軼iwie robie tak na wyczucie dziele sobie w這sy na pol (przedzia貫 przez 鈔odek g這wy) i po kolei warstwami jade najpierw z jednej, poznie z drugiej strony , no i z ty逝 na koniec dok豉dnie rozczesuje i reszte farby wcieram we w這sy (tam gdzie wydaje mi si 瞠 jest jej ma這). Farbuje w這sy od jaki 8 lat , w tym od 3 sama, i zawsze si udaje, wi璚 mysl ze nie bedziesz miala problemu powodzenia!

talkative2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-13, 16:36   #6
Lady1000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 800

W sumie dziewczyny ju powiedzia造 wszystko. Ja dodam tylko 瞠 warto zaopatrzy si w t逝sty krem i posmarowa nim czo這 i skronie - potem 豉two b璠zie usun望 ewentualne plamy od farby.
Lady1000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-14, 09:52   #7
volontariuszka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

je郵i si boisz farbowania w這s闚 sama i nie masz funduszy to mo瞠 posz豉bys z tymi farbami do taniego fryzjera? ja zap豉ci豉m za takie cos 20z這tych.

studentka chemii kosmetycznej
volontariuszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-14, 14:39   #8
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 12 014

Niech ci to zrobi kole瘸nka albo kto z rodziny.

A co do odpadaj帷ych blond pasemek...to nigdy si z czym takim nie spotka豉m. Sama nie farbuj na blond, ale wieeeele razy farbowa豉m kole瘸nce. Za ka盥ym razem nowy blond 陰czy si ze starym (to by造 nawet farby r騜nych firm) i nigdy nic si nie sta這.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-22, 00:07   #9
matisia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87
GG do matisia
jak na這篡 farb na d逝gie w這sy?

Witam wszystki wiza瘸nki ;] mam pewien problem. mam farbowac kole瘸nce jej d逝gie w這sy, a szczerze powiedziawszy nie wiem jak sie do tego zabrac . opiszcie, prosze, krok po kroku ja na這篡 farb na d逝gie w這sy. z g鏎y dzi瘯uj
matisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-22, 08:08   #10
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 153
Dot.: jak na這篡 farb na d逝gie w這sy?

tak samo jak na kr鏒kie
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-22, 12:20   #11
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 12 014
Dot.: jak na這篡 farb na d逝gie w這sy?

Mo瞠sz sobie pom鏂 klamrami/spinkami.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-23, 10:09   #12
m2112
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Hej . Mam do was pytanie. Chc ufarbowa w這sy a potem zrobi na nich pasemka. Jak d逝go musz odczeka po tym farbowaniu, 瞠by je zrobi? Dodam ze nie chcia豉bym od razu ich robi wraz ze zwyk陰 farb, gdyz mam ju odrosty po wcze郾iejszej farbie i 豉twiej by這 by mi najpierw ca趾owiecie je ufarbowa.
m2112 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.