bal gimnazjalny... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-03, 16:43   #1
martuska16
Raczkowanie

bal gimnazjalny...

hej,za tydzień mam bal gimnazjalny... a ja nie mam nawet sukienki... wogole nie wiem jaka będzie mi pasować... bombka czy co... No bo tak mam 156 cm wzrostu waże ze 48 chyba... Ale mam bardzo mały biust... a dolne części ciala mam za duze,no przynajmniej tak proporcjonalnie do reszty ciala... jak myslicie jaka będzie mi sukienka pasować? zeby tu powiększyć a tu pomniejszyc?? a i co z fryzura? makijazem? Mam ciemne brąz włosy do ramion nawet dłuższe ,pocieniowane, z grzywka na bok.oczy mam szaro niebieskie szeroku nos... i w dodatku noszę okulary... z fryzurą to myslalam zeby część spiąc ale nie wiem czy mi bedzie do twarzy w dodatku musze to zrobic sama albo mama mi zrobi bo do fryzjera nie ide,do kosmetyczki zresztą tez... pomocy
martuska16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 17:51   #2
oonaa
Zakorzenienie

Dot.: bal gimnazjalny...

W tydzień to nie wiem czy coś znajdziesz, ale miejmy nadzieje
Sukienka to jaka Ci podpasuje, bo masz już malo czasu, co do fryzury , ja bym proponowała albo pokrecone, albo wyprostowane włosy
Makijaż taki lekki, beżowy Cień pomaluj rzęsy no i błyszczyk, powodzenia
oonaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:27   #3
honriri
Przyczajenie

Witam
jestem tu od 2 dni więc mam kłopoty z zakładaniem wątków ( tu też prosze o pomoc w tej sprawie) ale głównie chodzi o bal gimnazjalny mam go za 3 dni, mam 168 cm, kiecka już kupiona, jest w panterkę, na grubych ramiączkach, ma krój tulipana, do tego ubieram bardzo dobrze kryjące czarne rajstopy oraz butki deichmann ( mam 2 pary do wybory albo czarne niższe z odkrytymi palcami platforma 2 cm, takie oplatane na nodze sznurki skórzane z złotymi cwiekami obcas gruby ok 9 cm, lub a'la botki do kostki, odkryte palce, kokardka z tyłu, czarny zamsz i złote cwieki z przodu stopy, cienki obcas 10 cm + 2 cm platforma) co prawda te ostatnie są mniej wygodne i wysokie ale są ładniejsze oczywiscie zmienie je do tanca na baletki ale czy nie za wysokie jak dla mnie ? ....hmmm
do sukienki czarny sweterek , lecz co do torebki tez mam dylemat? jaki kolor itp, myślę nad kopertówką do ręki ale nie wiem, nie wiem tez co w sprawie makijazu i fryzury...i czy w ogóle fajna jest zabawa na takiej imprezie? mam isc? ..... jak waszysm zdaniem wizualnie bede sie prezentowac ???
proszę o pomoc wizazanki!!! z góry dzięki
!!!
honriri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:31   #4
martuska16
Raczkowanie

a jaki kolor jest ta kiecka??/?
martuska16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 17:36   #5
honriri
Przyczajenie

kiecka czarno-brązowo-beżowa typowa panterka
honriri jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości