podniszczone w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-06-07, 21:20   #1
toria
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
GG do toria

podniszczone w這sy

Od jakiego czasu mam bardzo suche w這sy. Mam rozja郾iane pasemka. Susz w這sy suszark( z braku czasu) ale stosuj odzywki. To jednak jak wida nie wystarca.. Nie wiem co najlepiej zrobi. Mo瞠 macie jakie wypr鏏owane sposoby? Marz o b造szcz帷ych ci瞛kich w這skach.
toria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-07, 21:48   #2
spikowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65
GG do spikowa
Re: podniszczone w這sy

no c騜 ka盥y racjonalnie my郵帷y cz這wiek powiedzia豚y ci璚ie! Ja te mia豉m ten problem ale kupi豉m w hurtowni fryzjerskiej specjaln od篡wke-maske,stosuje raz lub dwa razy w tygodniu,efekty super ko鎍闚ki nie s jak nowe ale w這sy ju sie nie 豉mi mimo tego 瞠 nadal u篡wam suszarki i prostownicy.Maske nak豉da sie na w這sy umyte i osuszone r璚znikiem,zawijam foli do 篡wno軼i,na to r璚znik i podgrzewam suszark przez 20 minut p騧niej czekam a "ostygn" i zmywam.Ostrzegam jak 幢e zmyjesz to b璠 si przet逝szcza
aga napisa(a):
> Od jakiego czasu mam bardzo suche w這sy. Mam rozja郾iane pasemka. Susz w這sy suszark( z braku czasu) ale stosuj odzywki. To jednak jak wida nie wystarca.. Nie wiem co najlepiej zrobi. Mo瞠 macie jakie wypr鏏owane sposoby? Marz o b造szcz帷ych ci瞛kich w這skach.
spikowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-07, 22:14   #3
kamkam
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 769

ja mam do軼 grube,geste w這sy do ramion
nie u篡wam suszarki,prostownicy,gofr ownicy,itp,nie robi豉m sobie trwa貫j ani pasemek,poza regularnym farbowaniem(najcz瘰ciej wybieram farby l'OREAL lub Garnier)co ok 6 tyg(bo b造skawicznie pojawiaja sie odrosty a farba si szybko zmywa(myj w這sy codziennie))niczym wi璚ej ich nie katuj
zawsze po myciu nak豉dam odzywk,od czasu do czasu stosuj serum na ko鎍owki,a w這sy s mimo to zmierzwione,nie uk豉daj si, a jak ju je u這瞠 to po godzinie s napuszone i ka盥y w inn stron;/
podcinam regularnie ko鎍owki,ale chcia豉bym je czasem nosi rozpuszczone,a nie wiecznie w ogonie...a nie am czasu ich uk豉da na szczotce ka盥ego ranka,zreszt to by je tylko bardziej zniszczy這
no i co ja mam zrobi...
kamkam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-08, 10:37   #4
toria
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
GG do toria

Moje w這sy sa podobne do Twoich. Kszta速u to one nabieraj dzie po umyciu jak nie s spuszone. Spr鏏uj jakiej dobrej maski na w這sy bo obcinanie raczej mi sie nie podoba:/ Dzi瘯i
toria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-08, 10:47   #5
213.25.30.177
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 360

Dziewczyny musicie jeszcze pamietac o jednym,nie wystarczy pielegnacja wlosow odzywkami itd,podstawa jest tez dobre odzywianie sie.Musicie dbac o wslosy takze od wewnatrz,odpowiednia ilosc potrzebnych im witamin w pozywieniu.

np.
Witamina H (Biotyna)

Funkcje: Biotyna, czyli witamina H, uczestniczy w syntezie aminokwas闚, cukr闚, bia貫k i kwas闚 t逝szczowych, wspomaganiu funkcji tarczycy, uczestniczy w przemianie dwutlenku w璕la, wp造wa na w豉軼iwe funkcjonowanie sk鏎y oraz w這s闚, uczestniczy z witamin K w syntezie protrombiny (odpowiedzialna za krzepliwo嗆 krwi).

毒鏚豉: Wyst瘼uje w w徠robie, m帷e sojowej, 鄴速ku jaj, orzechach w這skich i ziemnych, migda豉ch, sardynkach, grzybach, br您owych (naturalnym) ry簑, m帷e pe軟oziarnistej, szpinaku, krabach, marchwi, pomidorach.

Zapotrzebowanie: Biotyna nale篡 do witamin, kt鏎e nie s umieszczane w normach 篡wieniowych, jednak zalecana dawka dzienna dla dzieci, m這dzie篡 i doros造ch to 200-300 µg.

pozdrawiam
213.25.30.177 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-08, 11:17   #6
213.25.30.177
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 360

Beda blyszczace i zdrowe,jesli zadbamy o odpowiednia ilosc biopierwiastkow: magnezu(zawiera g np.kasza gryczana) i cynku (m.in. w nasionach dyni,sardynkach,owocach morza,orzechach i migdalach). Jednak najwazniejszy dla dobrej kondycji wlosow jest krzem.Znajdziemy go w ziarnach prosa,czyli wytwarzana z niego kasze jaglana,salatke z naci selera z mniszkiem lekarskim-te ziola wspaniale oczyszcza organizm,co tez korzystnie wplywa na wyglad wlosow.

Musicie zadbac nie tylko z zewnatrz o wlosy ale i od wewnatrz
213.25.30.177 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.