Catrice - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-17, 18:42   #3661
Młoda86
Wtajemniczenie

Dot.: Catrice

Macie może tą nową bazę pod podkład? Ja ją testowałam tylko na ręce i faktycznie wygładziła skórę, ale pytanie jak współgra z podkładem? Czy makijaż na niej nie jest zbyt ciężki czy jest rzeczywiście trwalszy?
Stary 2011-09-17, 21:10   #3662
201607231719
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
jesteście zadowolone z pomadek Catrice ?
ja kupiłam Ultimate Shine nr 080 - kolor boski , taki neutralny ciepły róż i tylko z koloru jestem zadowolona bo szminka nic nie nawilża i krótko się trzyma na ustach
Mam shy flamingo. Fajny kolor, ale wolę Kobo pod względem komfortu używania. Lepsza pigmentacja, konsystencja, trwalsze.
201607231719 jest offline  
Stary 2011-09-17, 21:38   #3663
giancarla
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Czy któraś z was próbowała już może tych trwałych cieni w słoiczkach? Są dobrze napigmentowane i naprawdę trwałe? Nie wiem, czy warto inwestować czy wstrzymać się i jechać do Inglota
Kupiłam sobie wczoraj 030 Star was Here ( grafitowy z drobinkami), jak potestuję zdam relację
Stary 2011-09-18, 10:48   #3664
adzia2223
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Macie może tą nową bazę pod podkład? Ja ją testowałam tylko na ręce i faktycznie wygładziła skórę, ale pytanie jak współgra z podkładem? Czy makijaż na niej nie jest zbyt ciężki czy jest rzeczywiście trwalszy?
Podłączam się do pytania. Też jestem strasznie ciekawa tej bazy

adzia2223 jest offline  
Stary 2011-09-18, 14:44   #3665
zaslonka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Ostatnio zajawiłam się na niebieski eyeliner z OOS i kupiłam. Zaklejony taśmą, a jakże itd. A w domu okazało sie, ze ktoś go maźnął w środku paluchem ;(
W ogóle ten liner jest jakiś twardy - czy takie były wszystkie te niebieskie linery czy to po prostu efekt tego, ze był otwierany?
Cytat:
Kurcze, są czasem takie chwile, ze mam ochotę zacząć, po zapłaceniu, przy kasie i sprzedawczyni sprawdzać każdą rzecz :/
On jest taki twardy, ale warto się z nim pomęczyć i trochę go urobić, bo ma piękny kolor. Ważny jest też odpowiedni pędzelek, raczej nie typowy do eyelinera (zobacz u mnie na blogu).

Ostatnio kupiłam Sherlock & Khaki Holmes i też się okazało, że był dziabnięty w środku Naprawdę chyba trzeba przy kasie wszystko sprawdzać.

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Czy któraś z was próbowała już może tych trwałych cieni w słoiczkach? Są dobrze napigmentowane i naprawdę trwałe? Nie wiem, czy warto inwestować czy wstrzymać się i jechać do Inglota
Są rewelacyjne!!! Mam złoty 060 Jennifer's Goldrush (na blogu są zdjęcia i makijaż), a dzisiaj dokupiłam jeszcze 040 Lord of the Blings (złotawy beż). Są napigmentowane i trwałe. Polecam też kremowe cienie z Essence - są tej samej jakości, wychodzą trochę taniej (11,99 zł za 5,5 g, Catrice kosztują chyba ok. 15 zł za 5 g).
Stary 2011-09-18, 16:59   #3666
201607231719
Konto usunięte

Są rewelacyjne!!! Mam złoty 060 Jennifer's Goldrush (na blogu są zdjęcia i makijaż), a dzisiaj dokupiłam jeszcze 040 Lord of the Blings (złotawy beż). Są napigmentowane i trwałe. Polecam też kremowe cienie z Essence - są tej samej jakości, wychodzą trochę taniej (11,99 zł za 5,5 g, Catrice kosztują chyba ok. 15 zł za 5 g).[/QUOTE]

Ale kusisz Dzięki za informacje. Będę w Naturze w poniedziałek, może się skuszę
201607231719 jest offline  
Stary 2011-09-18, 17:08   #3667
zaslonka
Raczkowanie

Haha, jestem specjalistką od kuszenia
Stary 2011-09-18, 21:15   #3668
Aimee_J
Zakorzenienie

[QUOTE=zaslonka;29473901]On jest taki twardy, ale warto się z nim pomęczyć i trochę go urobić, bo ma piękny kolor. Ważny jest też odpowiedni pędzelek, raczej nie typowy do eyelinera (zobacz u mnie na blogu).

Generalnie mnie malowanie się skośnym pędzlem nawet wychodziło chociaż faktycznie - nie taka kreska ładna jak u Ciebie - w sensie napigmentowana.
Ale zaczynam powoli dostawać szału, bo próbowałam go na kilka spososbów: na gołej skórze, na skórze z baza, na skórze z bazą i cieniem, na skórze z baza cieniem i nałożony na czarny eyeliner [ładnie podbijał jego kolor] - i nie chce wysychać. Nawet wymieszanie go z fixerem z vipery [kreski z cieni są nie do zdarcia - składowo jest prawie identcyzny z duraline z inglota] nic mi nie dało.
Żaden eyeliner w żelu tak się nie zachowywał u mnie :/
Aimee_J jest offline  
Stary 2011-09-18, 21:20   #3669
zaslonka
Raczkowanie

Cytat:
Generalnie mnie malowanie się skośnym pędzlem nawet wychodziło chociaż faktycznie - nie taka kreska ładna jak u Ciebie - w sensie napigmentowana.
Ale zaczynam powoli dostawać szału, bo próbowałam go na kilka spososbów: na gołej skórze, na skórze z baza, na skórze z bazą i cieniem, na skórze z baza cieniem i nałożony na czarny eyeliner [ładnie podbijał jego kolor] - i nie chce wysychać. Nawet wymieszanie go z fixerem z vipery [kreski z cieni są nie do zdarcia - składowo jest prawie identcyzny z duraline z inglota] nic mi nie dało.
Żaden eyeliner w żelu tak się nie zachowywał u mnie :/
Bo on nie jest w żelu tylko w kicie Trzeba go trochę urobić - podziabać pędzelkiem, posmyrać, rozgrzać trochę, wtedy zaczyna współpracować. Dobrze jest też pozwolić mu zastygnąć na skórze, po jakiejś minucie trochę tężeje i się utrwala.
Stary 2011-09-18, 23:54   #3670
buffy249
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Są rewelacyjne!!! Mam złoty 060 Jennifer's Goldrush (na blogu są zdjęcia i makijaż), a dzisiaj dokupiłam jeszcze 040 Lord of the Blings (złotawy beż). Są napigmentowane i trwałe. Polecam też kremowe cienie z Essence - są tej samej jakości, wychodzą trochę taniej (11,99 zł za 5,5 g, Catrice kosztują chyba ok. 15 zł za 5 g).
Który z kremowych cieni Essence jest najbardziej podobny do Catrice 060 Jennifer's Goldrush? Bo do Essence w przeciwieństwie do Catrice mam nieograniczony dostęp, a spodobał mi się kolor.

Edytowane przez buffy249
Czas edycji: 2011-09-18 o 23:58
buffy249 jest offline  
Stary 2011-09-19, 08:43   #3671
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Ostatnio kupiłam Sherlock & Khaki Holmes i też się okazało, że był dziabnięty w środku Naprawdę chyba trzeba przy kasie wszystko sprawdzać.
ja tak robię, jak jestem zdecydowana w 100%na zakup ...
mówi się trudno, ale mam już dosyć kupowania dziabanych kosmetyków
sama nie otwieram przy szafach, jak chce tylko pooglądać, ale co z tego jak inni to robią
Stary 2011-09-19, 10:30   #3672
tenebra
Zakorzenienie

Jak jestem zdecydowana na zakup to otwieram i sprawdzam już przy szafie, bo np kredki to prawie każda jest mazana i bym musiała spod kasy z 5 razy latać i wymieniać, cienie w kremie czy szminki też sprawdzam, w sumie wszystko co się da. A jak raz zorientowałam się przy kasie że jednej kredki nie sprawdziłam (co szybko naprawiłam właśnie przy pakowaniu zakupów) i okazała się oczywiście używana to nie było problemu żebym pobiegła i wymieniła.

Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-09-19 o 10:33
tenebra jest offline  
Stary 2011-09-19, 11:53   #3673
Aimee_J
Zakorzenienie

No właśnie się u mnie nie utrwala
Aimee_J jest offline  
Stary 2011-09-19, 22:22   #3674
zaslonka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Który z kremowych cieni Essence jest najbardziej podobny do Catrice 060 Jennifer's Goldrush? Bo do Essence w przeciwieństwie do Catrice mam nieograniczony dostęp, a spodobał mi się kolor.
Niestety żaden , akurat ten kolor jest unikalny. Ale już np. 040 Lord of the Blings z Catrice i 02 Glammy Goes to... z Essence są niemal identyczne: atqabeauty.blogspot.com/2011/09/makijaz-przeglad-kremowych-cieni-zoto.html

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ja tak robię, jak jestem zdecydowana w 100%na zakup ...
mówi się trudno, ale mam już dosyć kupowania dziabanych kosmetyków
sama nie otwieram przy szafach, jak chce tylko pooglądać, ale co z tego jak inni to robią
Zacznę tak robić.

Swoją drogą dziabanie kosmetyku to jedna rzecz, a zaklejanie później przez obsługę sklepu tych dziabniętych, to już zupełna porażka. Cień Essence z Ballerina Backstage kupiony w Douglasie był elegancko zaklejony taśmą, a w środku - odciśnięte paluchy
Stary 2011-09-19, 23:31   #3675
buffy249
Rozeznanie

Cytat:
Niestety żaden , akurat ten kolor jest unikalny.
Dziękuję, w takim razie postaram się go zdobyć,bo strasznie mi się spodobał makijaż z jego użyciem na Twoim blogu
buffy249 jest offline  
Stary 2011-09-20, 01:43   #3676
aluisak
Przyczajenie

Carrefour Jastrzębie Zdrój tam również jest szafa (woj. śląskie) jak również w Płocku galeria Mazowia
aluisak jest offline  
Stary 2011-09-20, 08:31   #3677
zaslonka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Dziękuję, w takim razie postaram się go zdobyć,bo strasznie mi się spodobał makijaż z jego użyciem na Twoim blogu
Ojej, bardzo mi miło Możesz spróbować z jakimś innym metalicznym kolorem - innym złotem, miedzią. W tym makijażu efekt bierze się głównie z zestawienia lśniącego, mieniącego się metalicznego cienia i miękkiej kreski wyglądającej jak narysowana węglem
Stary 2011-09-20, 12:36   #3678
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
On jest taki twardy, ale warto się z nim pomęczyć i trochę go urobić, bo ma piękny kolor. Ważny jest też odpowiedni pędzelek, raczej nie typowy do eyelinera (zobacz u mnie na blogu).

Mam ten eyeliner już od dłuższego czasu i niestety, nie mam na niego żadnego sposobu.Próbowałam rozcieńczać,mieszać z bazą,na sucho,na mokro,różne pędzelki-nie da się tego dziada niczym poskromić. Bubel okropny.
Ale kolor ma boski,idealnie pasuje do moich oczu.Szukam czegoś identycznego-orientujecie się może w ofercie innych marek?Może MAC ma taki śliczny granat?

marryme21 jest offline  
Stary 2011-09-20, 12:46   #3679
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Mam ten eyeliner już od dłuższego czasu i niestety, nie mam na niego żadnego sposobu.Próbowałam rozcieńczać,mieszać z bazą,na sucho,na mokro,różne pędzelki-nie da się tego dziada niczym poskromić. Bubel okropny.
Ale kolor ma boski,idealnie pasuje do moich oczu.Szukam czegoś identycznego-orientujecie się może w ofercie innych marek?Może MAC ma taki śliczny granat?
Ja mam eyeliner w żelu z Inglota w odcieniu pięknego,głębokiego granatu Niestety nie pamiętam numeru ale jak wrócę do domu,to sprawdzę i napiszę
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-09-20, 16:20   #3680
kmb1
Zakorzenienie

Indygo

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline  
Stary 2011-09-20, 16:44   #3681
Hazel_Eyed
Zadomowienie

chyba przydałby mi się jakiś odwyk od wizażu i blogów własnie kupilam 2 lakiery z nowości Catrice i ten cien c'mon chameleon
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2011-09-20, 18:44   #3682
SexiChic
Wtajemniczenie

Dziewczynki możecie mi powiedzieć czy te nowe kameleonowe cienie Catrice to coś w rodzaju tych holograficznych essence (mystic lemon i mystic purple)? czy to coś innego?
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-09-20, 20:07   #3683
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Dziewczynki możecie mi powiedzieć czy te nowe kameleonowe cienie Catrice to coś w rodzaju tych holograficznych essence (mystic lemon i mystic purple)? czy to coś innego?
Z tego co widać po swatchach to raczej duochromy tzn w sumie lemonka i purple to też duochromy a nie holo tak w praktyce, więc efekt pewnie podobny
Ja Chameleona kupię na stówkę, mimo że mam odsypkę pigmentu z MACa w takim właśnie kolorze (Green Brown) - z czasów jak jeszcze na all sprzedawali odsypki w słoiczkach, a nie w tych kretyńskich fiolkach co teraz i jak szło trafić na pewnego Sprzedającego - bez podróbek - teraz ciężko

Tak w ogóle to cześć Sexi ja już nie zaglądam na essencowy, za bardzo pędzicie ale jak zdam niedobry egzamin w sobotę to jakoś nadrobię, widziałam że już są nowości wkrótce robię wish listę i ruszam na zakupy ^^
Stary 2011-09-20, 22:36   #3684
zaslonka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja mam eyeliner w żelu z Inglota w odcieniu pięknego,głębokiego granatu Niestety nie pamiętam numeru ale jak wrócę do domu,to sprawdzę i napiszę
A ja tych Inglotowych nie cierpię :-( Wysychają, robią się strasznie twarde (Duraline odpada, bo podrażnia mi oczy), fatalnie się zmywa kreski namalowane nimi, a co gorsza się kserują.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
chyba przydałby mi się jakiś odwyk od wizażu i blogów własnie kupilam 2 lakiery z nowości Catrice i ten cien c'mon chameleon
Nie ma czegoś takiego jak odwyk od wizażu i blogów, to jakieś mity i baśnie Świat to wizaż i blogi Nie ma nic innego!
Stary 2011-09-20, 22:44   #3685
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
A ja tych Inglotowych nie cierpię :-( Wysychają, robią się strasznie twarde (Duraline odpada, bo podrażnia mi oczy), fatalnie się zmywa kreski namalowane nimi, a co gorsza się kserują.
Ja mam trzy eyelinery w żelu z Inglota i kupiłam je ponad roku temu i wszystkimi maluje mi się fenomenalnie,nie schną w słoiczkach,są maziste,wytrzymują na oczach cały dzień(zarówno na górnej powiece jak i na linii wodnej) ,nie rozmazują się i mają piękne kolorki Ja jestem nimi oczarowana i pewnie dokupię jeszcze kilka kolorów.
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-09-21, 14:05   #3686
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
Nie ma czegoś takiego jak odwyk od wizażu i blogów, to jakieś mity i baśnie Świat to wizaż i blogi Nie ma nic innego!
ech...... a przez moment mialam nadzieję, że da się mnie jeszcze ocalić - jednak to złudna nadzieja była
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2011-09-21, 16:48   #3687
babcia_miecia
Zadomowienie

Byłam dzisiaj w N. zobaczyć nowości, jak zobaczyłam cień C'mon Cameleon, to długo się nie zastanawiałam
babcia_miecia jest offline  
Stary 2011-09-21, 16:56   #3688
Damaris_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Z tego co widać po swatchach to raczej duochromy tzn w sumie lemonka i purple to też duochromy a nie holo tak w praktyce, więc efekt pewnie podobny
Ja Chameleona kupię na stówkę, mimo że mam odsypkę pigmentu z MACa w takim właśnie kolorze (Green Brown) - z czasów jak jeszcze na all sprzedawali odsypki w słoiczkach, a nie w tych kretyńskich fiolkach co teraz i jak szło trafić na pewnego Sprzedającego - bez podróbek - teraz ciężko

Tak w ogóle to cześć Sexi ja już nie zaglądam na essencowy, za bardzo pędzicie ale jak zdam niedobry egzamin w sobotę to jakoś nadrobię, widziałam że już są nowości wkrótce robię wish listę i ruszam na zakupy ^^
Ja mam ten pigment Green Brown i moim zdaniem Chameleon nie jest aż tak podobny. Tzn cienia nie mam, oglądałam tylko tester i ostatecznie nie wzięłam, być może to wina światła i dlatego inaczej wyglądał. Wolę pigment, chociaż cień też był ładny, może kiedyś go jeszcze kupię, na razie rozsądek zwyciężył.
Stary 2011-09-21, 17:02   #3689
Charmain
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w N. zobaczyć nowości, jak zobaczyłam cień C'mon Cameleon, to długo się nie zastanawiałam
Prawdziwa Wizażanka
Charmain jest offline  
Stary 2011-09-21, 17:54   #3690
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
:P
Wy paskudne baby, wszystkie które zachęcałyście do tego nieszczęsnego kameleona-mi się w zasadzie on nie podobał od początku, ani w pudełku, ani na Waszych zdjęciach, ani w makijażach (znaczy makijaże fajne, ale kolor nie zrobił na mnie ŻADNEGO WRAŻENIA). I wiecie co? Byłam z mamą i zaszłyśmy do natury, stoję i trzymam cień w kremie made to stay (kolor taki jasnobrązowy? beżowy? któryś jasny, neutralny), przyglądam się szafie, mama podchodzi, pokazuję jej, że się strasznie wszystkie zachwycacie tym cieniem, a ona, że taki ładny. Wiecie co zrobiłam? Odłożyłam MTS, wzięłam kameleona i POSTANOWIŁAM, że robię odwyk od kolorówki :p
W zasadzie mam mieszane uczucia - pomalowałam się tylko nim, ale dalej nie jestem przekonana, mimo iż moja mamowa wyrocznia uważa, że śliczny :P

Przepraszam, musiałam wyrzucić z siebie wszystkie żale :P

curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2011-09-21 o 18:03
dzolls jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości