Catrice - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-28, 18:21   #4891
tenebra
Zakorzenienie

Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
to teraz ja
wytraciłam się ostatnio jak niektórzy wiedzą na obie limitki WTLV i CC z Catrice i Essence - ale muszę przyznać że o ile z CC większość leży i czeka na testy - pewnie w Sylwestra to nastąpi , o tyle z WTLV już praktycznie wszystko poza linerem testowane
pudrem z pińkną pańcią jestem zachwycona - rewelacyjny kolor i efekt na buzi dzisiaj dokupiłam drugą sztukę. Wkurza mnie tylko, że wezmę 2-3 kosmetyki Catrice i już spory rachunek. Wezmę 4 czy więcej to już w ogóle
Co do lakieru czerwonego Lovely Sinner to miałam go na Wigilii 2 warstwy. Trzymał mi się bez uszczerbku przez 3 dni (minimalne otarcia po dwóch dniach). Super kolorek ale faktycznie dziwny trochę, gruby pędzel i hmm niby malowałam na szybko ale nie do końca ładnie mi się na paznokciu rozprowadzał. (nie było tego wiać w każdym razie)
No i te błyszczyki - rewelacja. Na razie mam najciemniejszy - mega ciemny, przyzwyczajam się do takich kolorów dziś dokupiłam najjaśniejszy bo chciałam jeszcze złoty topper przypominają lacquery z CC, i trochę lipstainy z VL. Mega
W ogóle jak dziś byłam w Naturze na Maja to koszyk mi się rozpadł to znaczy odpadła mi rączka i była przy tym pani Naturzanka i stała jak wryta nic nie zrobiła w końcu sama jej wręczyłam (prawie siłą) ten rozwalony koszyk, wzięłam w rękę te 2 rzeczy które miałam (puder i błyszczyk), sprawdziłam czy się nie obtłukły ani nic i do kasy...
kurczę ogólnie fajną tam mają obsługę (okolica mniej fajna), ale ta babka mnie dziś rozwaliła.

Co do HW - mnie się podobają cienie w musie mam takie same kolory cieni z Clinique i uwielbiam kojarzą mi sie z truskawkowo śmietankowymi cukierkami w czekoladzie
reszta e tam
ale muszę się już stopować - obiecałam sobie

Ktoś pytał o Ooops Nude Did It Again - fajny cień nawet, używam go razem z Chameleonem i Copperware Party w kazdym razie pupy nie urywa, taki tam dzienniak bez "zbędnego" bling bling.
Ładnie rozjaśnia wnętrze powieki.

Zauważyłyście, że za chwilę nowy wątek?
Coraz bardziej mnie kusicie tymi błyszczykami, wstręciuchy Ja nie lubię błyszczyków, ale jak tylko w zdaniu pojawia się słowo lipstain to już jest po mnie
Kleją się te błyszczyki?

A te cukierki są pyyyyycha Wisiały u mnie w tym roku na choince

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Na Ostrobramskiej-to jest Gocław.
Chyba drugie najstarsze CH w Wwa zaraz po Panoramie(która już chyba zdechła).
Ale generalnie nic nie tracisz.Jest to najsłabsze CH w moim odczuciu.Mało popularnych sklepów a i te mają okrojony asortyment(superpharm małe, h&m małe).
To nic dziwnego, że nie wiem - na Gocław jest mi wybitnie nie po drodze w sumie wszędzie
Ja będę na LV polować chyba w moim rodzinnym mieście, tam nie ma takich szaleństw limitkowych, że się rozchodzą w pół godziny...

tenebra jest offline  
Stary 2011-12-28, 18:26   #4892
cudawianki
Raczkowanie

W Skoczowie pełen stand Welcome to Las Vegas z wyjątkiem tych tzw "miotaczy shimerków" były tylko dwa.
Stary 2011-12-28, 18:32   #4893
Chaigata
Zakorzenienie

A co zastanę w naturach przy metrze centrum?
Stary 2011-12-28, 19:00   #4894
201605090956
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A gdzie jest ta Promenada ?
Werka, a gdzie capnęłaś ta Joko? Jaśmin? Bo ja nie widziałam...
Ostrobramska 75C - dawne Centrum Optyki na Gocławiu (Gocławku - zawsze ciężko mi określić, która to część) - Za Wiatraczną w kierunku Marsa/ Płowiecka i za osiedlem Witolin - po trasie Łazienkowskiej w kierunku na Wesołą - za osiedlem Przyczółek Grochowski. W każdym bądź razie - prawy brzeg Wisły. Natura jest w Tesco Gocław przy przystanku Zamieniecka - trzeba iść na drugą stronę i w kierunku Fieldorfa do numeru 41 - duże centrum - widać od razu.

Joko dorwałam u siebie w mojej małej dziupli w no nameowej drogerii - pod Centralnym nie widziałam.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-12-28 o 19:26
201605090956 jest offline  
Stary 2011-12-28, 19:05   #4895
czuprynka
Zakorzenienie

Kluseczko powinien ładnie matowić, bo na drugim miejscu w składzie ma skrobię kukurydzianą

Mnie dziś mój luby zaskoczył tak, że mało mi sofiksy nie pospadały. Wpadł do mnie późnym popołudniem i z dziwnym uśmieszkiem zaczyna mnie przedrzeźniać, pytać co bym dała, żeby mieć te swoje "popierdółki"- jak on to mówi Ewidentnie coś chował za plecami i nie dawał zobaczyć co to Aż w końcu wypiął dumnie pierś i wyciągnął z siatki moje ukochane popierdółki!!!
Dostałam rzęsiska, liner i puder fixujący Normalnie pupę mi ze szczęścia urwało! A najlepsze jest to, że zdobył dokładnie to co chciałam Stwierdził, że sam szukał i sam znalazł (ale ja mu nie wierzę i jestem prawie pewna, że to pani naturzanka ułatwiła mu sprawę).
Strasznie kochana jest ta moja chłopina

Jutro wszystko wypróbuję bo dziś już ciemno. Maznęłam tylko linerem po łapce i rzeczywiscie śliczny bling bling robi, rzęski też ładnie się prezentują (lubię jak są takie skrzyżowane) a puder ma bardzo przyjemny odcień i jest genialnie wprost aksamitny. Właśnie ta ostatnia cecha mnie zastanowiła i popatrzyłam na skład- tak jak mówiłam, na drugim miejscu jest skrobia kukurydziana, więc powinien ładnie utrzymywać mat Moja skóra nie jest tłusta, ale zaczynam szukać odpowiedniego pudru na mój wielki dzień bo do tej pory pudrowałam się pudrem samorobionym
czuprynka jest offline  
Stary 2011-12-28, 19:10   #4896
Cucuma
Rozeznanie

coco kiciusia - ja też to zauważyłam, zwłaszcza jak kupowałam las vegas, cztery kosmetyki i prawie stówy nie ma... o ile shimmer czy liner są warte swej ceny, tak paleta cieni pozostawia wiele do życzenia - ten fioletowawy i granatowy kolor nawet na bazie wyglądają marnie, oj marnie... to samo było z cieniami z OOS, piękne w opakowaniu, lipa w praktyce...puder z pańcią zakupiłam i dopiero w domu zauważyłam, że ma silikon na trzecim miejscu składu, więc albo bedzie ozdabiał moje szufladki albo się go pozbędę za jakiś czas...
Cucuma jest offline  
Stary 2011-12-28, 19:28   #4897
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Mnie dziś mój luby zaskoczył tak, że mało mi sofiksy nie pospadały. Wpadł do mnie późnym popołudniem i z dziwnym uśmieszkiem zaczyna mnie przedrzeźniać, pytać co bym dała, żeby mieć te swoje "popierdółki"- jak on to mówi Ewidentnie coś chował za plecami i nie dawał zobaczyć co to Aż w końcu wypiął dumnie pierś i wyciągnął z siatki moje ukochane popierdółki!!!
Dostałam rzęsiska, liner i puder fixujący Normalnie pupę mi ze szczęścia urwało! A najlepsze jest to, że zdobył dokładnie to co chciałam Stwierdził, że sam szukał i sam znalazł (ale ja mu nie wierzę i jestem prawie pewna, że to pani naturzanka ułatwiła mu sprawę).
Cudo, nie facet On na pewno prawdziwy jest? Bo jak robia takich na zamowienie to ja chce od razu trzech

Cytat:
Napisane przez Cucuma Pokaż wiadomość
coco kiciusia - ja też to zauważyłam, zwłaszcza jak kupowałam las vegas, cztery kosmetyki i prawie stówy nie ma... o ile shimmer czy liner są warte swej ceny, tak paleta cieni pozostawia wiele do życzenia - ten fioletowawy i granatowy kolor nawet na bazie wyglądają marnie, oj marnie... to samo było z cieniami z OOS, piękne w opakowaniu, lipa w praktyce...puder z pańcią zakupiłam i dopiero w domu zauważyłam, że ma silikon na trzecim miejscu składu, więc albo bedzie ozdabiał moje szufladki albo się go pozbędę za jakiś czas...
No ja przez te ceny skapie sobie zawsze jak robie zakupy i z limitek to tylko must havy biore...

tenebra jest offline  
Stary 2011-12-28, 19:38   #4898
cochonnetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Kluseczko powinien ładnie matowić, bo na drugim miejscu w składzie ma skrobię kukurydzianą

Jutro wszystko wypróbuję bo dziś już ciemno. Maznęłam tylko linerem po łapce i rzeczywiscie śliczny bling bling robi, rzęski też ładnie się prezentują (lubię jak są takie skrzyżowane) a puder ma bardzo przyjemny odcień i jest genialnie wprost aksamitny. Właśnie ta ostatnia cecha mnie zastanowiła i popatrzyłam na skład- tak jak mówiłam, na drugim miejscu jest skrobia kukurydziana, więc powinien ładnie utrzymywać mat Moja skóra nie jest tłusta, ale zaczynam szukać odpowiedniego pudru na mój wielki dzień bo do tej pory pudrowałam się pudrem samorobionym
Jaki cudowny facet . Mój od kiedy mu się przyznałam do mojego kosmetykoholizmu (zresztą sam zobaczył w moim pokoju) ciągle się ze mnie śmieje, że mnie na odwyk wyśle i za każdym razem mi mówi lub pisze smsem "tylko nie idź dzisiaj do drogerii" . Oczywiście żartuje, bo sam ma fioła na punkcie pewnych rzeczy, więc wie, że ciężkie jest życie maniaka

Cytat:
Ufff... jakieś pocieszenie, że nie kupiłam tych cieni i w takim razie już pewnie nie będę się za nimi rozglądać
cochonnetta jest offline  
Stary 2011-12-28, 20:04   #4899
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:

Dziękuję za odpowiedź i pewnie go kupię(o ile jeszcze go dostanę)
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-12-28, 20:13   #4900
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Cudo, nie facet On na pewno prawdziwy jest? Bo jak robia takich na zamowienie to ja chce od razu trzech
Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Jaki cudowny facet . Mój od kiedy mu się przyznałam do mojego kosmetykoholizmu (zresztą sam zobaczył w moim pokoju) ciągle się ze mnie śmieje, że mnie na odwyk wyśle i za każdym razem mi mówi lub pisze smsem "tylko nie idź dzisiaj do drogerii" . Oczywiście żartuje, bo sam ma fioła na punkcie pewnych rzeczy, więc wie, że ciężkie jest życie maniaka

Noooo... muszę powiedzieć, że bardzo miło mnie zaskoczył Na początku naszej znajomości (czyli lata świetlne wstecz) nie bardzo rozumiał moją manię (ale i sama mania była mniejsza bo nie znałam wizażu) i lekko się podśmiechiwał. Jednak teraz to już zupełnie inna bajka- przyzwyczaił się i nawet ostatnio zastrzelił mnie stwierdzeniem, że jak będziemy urządzać naszą wspólną sypialnię to musi mi kupić jakąś toaletkę z dużym lustrem, bo przecież muszę mieć swoją stację kosmetyczną Taaa.... centrum dowodzenia światem musi być!
czuprynka jest offline  
Stary 2011-12-28, 20:13   #4901
plineczka003
Zadomowienie

Cytat:
no widzisz... jestem większą festyniarą niż Ty, bo na letnich, mało oficjalnych imprezach nie wyobrażam sobie nie mieć na ciele czegoś błyszczącego
Na pewno nie jestes :P Ja nawet w zimę nie wyobrażam sobie nie musnąć dekoltu i ramion jakimś błyszczącym pudrem Ale brokat od kilku lat jakoś tak nie do końca widzi mi się na moim ciele. Kupiłam na sylwestra te uszka królika co teraz są w Naturowej gazetce

Mój TŻ uważa, że za dużo tego wszystkiego kupuję, ale odkąd kupił nie-wiadomo-po-co drugi samochód to słowa nie powiedział na ten temat

Edytowane przez plineczka003
Czas edycji: 2011-12-28 o 20:15
plineczka003 jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:32   #4902
lele
Zakorzenienie

Dziś w Olsztynie widziałam pełny stand z limitką- i nic.. błyszczyki w podobnych kolorach mam (gdybym nie miała, skusiłabym się), puder mi się nie przyda, rzęs bym nie użyła.. Aż sama się sobie zdziwiłam
lele jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:35   #4903
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Dziś w Olsztynie widziałam pełny stand z limitką- i nic.. błyszczyki w podobnych kolorach mam (gdybym nie miała, skusiłabym się), puder mi się nie przyda, rzęs bym nie użyła.. Aż sama się sobie zdziwiłam
A eyeliner nie zachwycił Cię?
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:46   #4904
plineczka003
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
A eyeliner nie zachwycił Cię?
A ja go dzisiaj nie wzięłam bo stwierdziłam, że do tanich nie należy i przeżyję jakoś bez niego, a finansowo nie jest u mnie najlepiej:P
Stary 2011-12-28, 21:47   #4905
lele
Zakorzenienie

Cytat:

i słusznie, że bierzecie ślub Wiesz, mój Tż mnie też kilka razy zakoczył kosmetycznie i zawsze trafiał- chłopy czasami też mają zmysł :P
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia;31268718 [COLOR=Silver
Wkurza mnie tylko, że wezmę 2-3 kosmetyki Catrice i już spory rachunek. Wezmę 4 czy więcej to już w ogóle [/COLOR]
no coś w tym jest- niby małe kwoty i się weźmie bo tanio, a rachuneczek wychodzi taki, że lepiej zamiast entego lakieru pójść i kupić coś fajniejszego. W sumie ostatnio się przestawiam- bo po co mi kolejny róż, brązer jak i tak mam faworyta w innej firmie? Dlatego pewne rzeczy sobie odpuszczam, bo później nie mam co z nimi robić, a pieniądze można odłożyć lub inaczej spożytkować

Klusko, no jakoś wolę żelowe/ w kremie. Ten na swatchach mi się podobał, ale uznałam, że i tak nie będę go używać.. Ale w moim rodzinnym mieście widzę, że limitki sobie grzecznie leżą, więc może kiedyś jeszcze uda mi się na niego zapolować, jak najdzie mnie ochota. Bardziej mnie kręciły rzęsy, ale nie umiem tego zamocować

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2011-12-28 o 21:54
lele jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:54   #4906
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
A ja go dzisiaj nie wzięłam bo stwierdziłam, że do tanich nie należy i przeżyję jakoś bez niego, a finansowo nie jest u mnie najlepiej:P
Ja mam różne kredki i eyelinery ale takiego koloru jeszcze nie mam więc postanowiłam,że go kupię.Nie był najtańszy-to fakt ale miałam akurat pieniądze i mogłam bo nabyć.Gdyby u mnie finansowo nie było najlepiej(chociaż wcale nie jest dobrze..),to pewnie też bym go nie kupiła bo przecież świat się nie zawali jeśli nie będę miała eyelinera.Nie dajmy się zwariować
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:57   #4907
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:

no coś w tym jest- niby małe kwoty i się weźmie bo tanio, a rachuneczek wychodzi taki, że lepiej zamiast entego lakieru pójść i kupić coś fajniejszego. W sumie ostatnio się przestawiam- bo po co mi kolejny róż, brązer jak i tak mam faworyta w innej firmie? Dlatego pewne rzeczy sobie odpuszczam, bo później nie mam co z nimi robić, a pieniądze można odłożyć lub inaczej spożytkować

Ej właśnie, tak się teraz nad tym zastanawiam to kurcze, mój luby ładnie portfel ogołocił na te moje zakupy Ktoś tu pisał, że rzęsy przecież coś koło 15 złociszy Masakra - rzeczywiście catrice sporo droższe niż essence...
czuprynka jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:59   #4908
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Klusko, no jakoś wolę żelowe/ w kremie. Ten na swatchach mi się podobał, ale uznałam, że i tak nie będę go używać.. Ale w moim rodzinnym mieście widzę, że limitki sobie grzecznie leżą, więc może kiedyś jeszcze uda mi się na niego zapolować, jak najdzie mnie ochota. Bardziej mnie kręciły rzęsy, ale nie umiem tego zamocować
Ja lubię wszystkie eyelinery-czy te w żelu,pisaku czy pędzelku i jak tylko zobaczyłam jego swatch,to przepadłam
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-12-28, 22:10   #4909
plineczka003
Zadomowienie

Dla mnie takie w płynie są najwygodniejsze, szybciutko można kreskę zrobić. W żelu fajny efekt daje i długo się trzyma, ale dłużej trzeba się pobawić. Może po nowym roku w tych mniej obleganych Naturach jeszcze jakiś się uchowa, skoro w tej bardziej obleganej były 2 dzisiaj
Stary 2011-12-28, 22:40   #4910
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Nie wiem czy któraś tu pisała, w Naturze w Galerii Przymorze jest obecnie limitka Las Vegas, są: cienie, eyelinery, lakiery, sztuczne rzęsy, pudry oraz jeden złoty pyłek
nic nie wziełam...

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-28, 22:51   #4911
lejka
Zakorzenienie

Cytat:
Masakra - rzeczywiście catrice sporo droższe niż essence...
Tak sobie myślę, że pewnie właśnie dlatego LV można jeszcze spokojnie dostać po kilku dniach, a limitki Essence znikają po paru godzinach...
lejka jest offline  
Stary 2011-12-28, 23:08   #4912
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czy puder matuje twarz? Od pewnego czasu mam problem z cerą,który nie daje mi spokoju Nakładam podkład na twarz,na to aplikuję niby dosyć dobry puder,który powinien matowić cerę,a po 2 godzinach od zrobienia makijażu miejsca na policzkach gdzie mam rozszerzone pory tak się święcą,że mogę robić za latarnie na dworze Wypróbowałam już wielu pudrów i niestety żaden nie dawał rady...
Hmm matuje, ale nie jest to mat-suchy wiór tylko taki łaaadny mat
czy jest długotrwały - u mnie tak, ale ja nie mam dużych problemów ze świeceniem. ale jak Cucuma napisała o tym silikonie to się trochę zniechęciłam, no ale w końcu coś za coś, pewnie dlatego taka ładna buzia po nim jest no i spoko że ma skrobię kukurydzianą

tenebra - bo błyszczyki są rewelacyjne. Ja właśnie wypróbowałam 01 Lovely Sinner i przepadłam. Jak on rewelacyjnie pasuje do mojej buźki... do makijażu oliwkowymi cieniami z Essence i brązowych oczu... no szok... i ten złoty topper też na nim fajnie wygląda po prostu KWC w kategorii czerwone usta
Polecam, gdyby nie to że mam całą cieżarówkę mazideł do ust oraz fakt że Catrice jest w sumie niezbyt tanie zrobiłabym zapas

czuprynka - super masz faceta pozdrowienia dla niego
Stary 2011-12-28, 23:19   #4913
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia;31277274[B
]Hmm matuje, ale nie jest to mat-suchy wiór tylko taki łaaadny mat [/B]
czy jest długotrwały - u mnie tak, ale ja nie mam dużych problemów ze świeceniem. ale jak Cucuma napisała o tym silikonie to się trochę zniechęciłam, no ale w końcu coś za coś, pewnie dlatego taka ładna buzia po nim jest no i spoko że ma skrobię kukurydzianą

tenebra - bo błyszczyki są rewelacyjne. Ja właśnie wypróbowałam 01 Lovely Sinner i przepadłam. Jak on rewelacyjnie pasuje do mojej buźki... do makijażu oliwkowymi cieniami z Essence i brązowych oczu... no szok... i ten złoty topper też na nim fajnie wygląda po prostu KWC w kategorii czerwone usta
Polecam, gdyby nie to że mam całą cieżarówkę mazideł do ust oraz fakt że Catrice jest w sumie niezbyt tanie zrobiłabym zapas

Nie chcę matu suchego wióra tylko łaaadny mat,a skoro ten taki daje,to nie pozostaję mi nic innego jak tylko go nabyć Dziękuję za odpowiedź
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-12-28, 23:46   #4914
buffy249
Rozeznanie

W Naturze Galeria Pestka Poznań było dziś wszystko z LV oprócz pudrów matujących.
buffy249 jest offline  
Stary 2011-12-29, 00:07   #4915
201605090956
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że pewnie właśnie dlatego LV można jeszcze spokojnie dostać po kilku dniach, a limitki Essence znikają po paru godzinach...
Tylko, że Essence wygląda niezbyt niezbyt - i to nie pierwsza ich limitka Tymczasem Catrice dba o wygląd. Ja czasem wolę trochę kasy dołożyć i mieć coś co wygląda i cieszy oczy. Wampirza limtka np nie kręci mnie, bo i wąchałam perfumy (HP Diora w tańszym wydaniu) i resztę - takie sobie, a Zmierzchomanni nie mam, choć książki mam, ale nie trawię aktora grającego Edwarda - książkę lubię, ale z tego co widzę to film zupełnie nie oddaje tego co w niej czytałam.

CC oglądałam - szczerze - nie porywa. Jak do tej pory Essence miało uwaga - dwie (!) limitki w dobre wyglądzie Creamylicious i Pure Beauty - bo kolory były dla każdego, bez udziwnień, które są dla mnie robione na siłę. Reszta niestety - wygląda na tyle ile kosztuje. To jest moje osobiste zdanie. Lakiery z serii C&G są godne swojej ceny - odpryskują bardzo szybko, więcej bym za nie nie dała. Reszta - nie porywa. Póki co tylko MA - Multi Action z Essence zasługuje na więcej uwagi. Reszta nie porywa. Marka próbuje biec za trendami i być na czasie, ale mnie się to osobiście nie podoba, bo już nie limitowana oferta jest taka sobie, a limitkami próbuje usilnie być na czasie.

Tymczasem Catrice zasługuje na więcej uwagi. Dlatego wolę dołożyć kasy do Catrice niż wydać na rzeczy z Essence. No i opakowania w wersji nielimitowanej są ładne - proste, bez udziwnień.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-12-29 o 00:20
201605090956 jest offline  
Stary 2011-12-29, 00:29   #4916
dillingerine
Zadomowienie

Natknęłam się przypadkiem na limitkę <3 Cienie mi się spodobały na pierwszy rzut oka, ale pierwsze wsadzenie palucha w tester potwierdziło, że jednak ich nie potrzebuję, bo jakość średnia, nawet jak na Catrice, gdzie pojedyncze cienie są w porządku. Skusiłam się na miotacz brokatu, który jest raczej fajnym gadżetem, ale ta buteleczka ni mogła tam tak po prostu zostać, jest zbyt cudna, i do tego wzięłam puder, raz - bo mi się kończy, dwa - bo był ostatni, a ja z przyrodzenia podła jestem
dillingerine jest offline  
Stary 2011-12-29, 07:40   #4917
kuki9
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
CC oglądałam - szczerze - nie porywa. Jak do tej pory Essence miało uwaga - dwie (!) limitki w dobre wyglądzie Creamylicious i Pure Beauty - bo kolory były dla każdego, bez udziwnień, które są dla mnie robione na siłę. Reszta niestety - wygląda na tyle ile kosztuje. To jest moje osobiste zdanie. Lakiery z serii C&G są godne swojej ceny - odpryskują bardzo szybko, więcej bym za nie nie dała. Reszta - nie porywa. Póki co tylko MA - Multi Action z Essence zasługuje na więcej uwagi. Reszta nie porywa. Marka próbuje biec za trendami i być na czasie, ale mnie się to osobiście nie podoba, bo już nie limitowana oferta jest taka sobie, a limitkami próbuje usilnie być na czasie.

Ale limitka właśnie po to jest aby były w niej "dziwadła" a nie podstawowe kolory i produkty dobre dla każdego.
Podstawowe sa w podstawowej ofercie.Limitka jest trochę "odjechana" bo kto by kupował puder do rzęs albo inne tym podobne bajery ciągle?

kuki9 jest offline  
Stary 2011-12-29, 09:30   #4918
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Proszę o dopisanie Natury w Galerii Echo w Kielcach

Jakoś nic mnie do szafy Catrice nie przyciągało, aż ostatnio poświęciłam jej więcej czasu. Jest kolekcja Las Vegas, puder wygląda bosko z tym tłoczeniem aż żałuję, że pudrów nie używam i nie mam ani jednego. Ale skusiłam się na eyeliner tejże kolekcji i jest boski. Nie do zdarcia Jeżeli w normalnym standzie jakość jest tak fenomenalna to chyba znalazłam swój kosmetyk na szóstkę z plusem

AnnaVanDort jest offline  
Stary 2011-12-29, 10:31   #4919
agkz
Raczkowanie

Witam,

Podczytuję sobie Was regularnie, bo sama Catrice uwielbiam

Kusicie, oj kusicie tymi błyszczykami, chyba po nie wrócę... wczoraj się zastanawiałam czy kupować kolejną czerwoną rzecz do ust, ale po doczytaniu opinii chyba jednak muszę

Z WTLV kupiłam: puder fixujący oraz liner. Cudne oba...
Lakiery też piękne, ale mam już kilka lakierów z C i niestety trwałość nie porywa.
agkz jest offline  
Stary 2011-12-29, 10:36   #4920
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

Dziękuję Na pewno przekażę- to się Chłopina ze szczęścia zarumieni
czuprynka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości