Catrice - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-06-02, 19:00   #2701
Kasza Manna
Zakorzenienie

Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Hm... Ja mam z Metallics i z Catrice. Jakos tym skośnym z Catrice łatwiej mi się manewruje i wychodzi równiejsza kreska. ścięta końcówka jest idealna do cienkiej kreski przy rzęsach

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Nie. Mówię o knz. Maja wymianę szafy.
A masz porównanie do ściętego z Essence? Bo Metallicsowy mam opanowany i go wielbię
Stary 2011-06-02, 19:11   #2702
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
A masz porównanie do ściętego z Essence? Bo Metallicsowy mam opanowany i go wielbię
Niestety nie

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-06-02, 19:26   #2703
Kasza Manna
Zakorzenienie

To przemyślę jeszcze sprawę, za pomoc
Stary 2011-06-03, 00:28   #2704
mejaczek
Wtajemniczenie

Możecie się śmiać, płakać, albo krzyczeć, ale jak dzwoniłam wtedy do N, myślałam, że dzwonię do Knz, a tu suprise. Pomyliły mi się numery i dodzwoniłam się do Zgierza
Z tego wynika moje łodzianki i inne okoliczne koleżanki, że w zgierskiej N będzie szafa Catrice śmiejcie się z mojej głupoty, ale myślę, że poprawi Wam to humor

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-06-03, 09:29   #2705
telbuh
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie. Mówię o knz. Maja wymianę szafy.
Cytat:
Możecie się śmiać, płakać, albo krzyczeć, ale jak dzwoniłam wtedy do N, myślałam, że dzwonię do Knz, a tu suprise. Pomyliły mi się numery i dodzwoniłam się do Zgierza
Z tego wynika moje łodzianki i inne okoliczne koleżanki, że w zgierskiej N będzie szafa Catrice śmiejcie się z mojej głupoty, ale myślę, że poprawi Wam to humor
Heheh tak mi się właśnie wydawało bo wczoraj byłam w KNZ, a szafa stała jak zawsze. I nic z EW nie kupiłam szok
Super wiadomość z tą szafą w Zgierzu
Stary 2011-06-03, 11:26   #2706
aktogimka
Zakorzenienie

Byłam właśnie kilka dni w Czechach i w tamtejszych Rossmannach były pełne standy limitowanki Urban Baroque.

aktogimka jest offline  
Stary 2011-06-03, 11:44   #2707
zuz123
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Byłam właśnie kilka dni w Czechach i w tamtejszych Rossmannach były pełne standy limitowanki Urban Baroque.
To jedziemy do Czech. Turystyka essencowo-catricowa

wymiana
zuz123 jest offline  
Stary 2011-06-03, 12:14   #2708
aktogimka
Zakorzenienie

Ale szafy żadnej nie było, tylko sam stand z limitką stał na półce.

aktogimka jest offline  
Stary 2011-06-03, 17:31   #2709
h2o0
Zakorzenienie

Dziewczyny, czy któraś z Was ma porównanie granatowego eyelinera z wonderland i essence buddy bear?
h2o0 jest offline  
Stary 2011-06-03, 18:20   #2710
coco_kiciusia
Zadomowienie

Pisałam chyba stronę wczesniej o tym
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Widziałam ILB w Naturze i z tego co pamietam to Buddy Bear był taki brudniejszy; a liner z Catrice na żywo wygląda na taki intensywny ciemny szafirowy na ręce jednak ta soczystość się gubi. Ja z ILB mam czarny liner Berlin Story i jestem z niego baaaardzo zadowolona o żadnych prześwitach nie ma mowy, myslałam że z tym będzie to samo - ale zostałąm zaskoczona
Na dniach postaram się wrzucić jakieś foto...

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-06-03 o 18:22
coco_kiciusia jest offline  
Stary 2011-06-03, 19:24   #2711
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Mają gorzej niż my

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-06-04, 00:59   #2712
Inkarnatka
Wtajemniczenie

O... A ja chciałam napisać, ze w N pojawiła się nowa limitka - Wonderland... Ale widzę, że na wątku od dawna już to wiadomo
Widziałam nietknięta limitkę na Gocławiu Sprawdzałam tester rozświetlacza i jakoś mnie nie zwalił z nóg Taki ze złoto-brzoskwiniową poświatą. Myślę, że średnio by mi pasował, nie dla mnie on... Ale chętnie pooglądam jego swatche Jeśli któraś go zakupiła, to niech się pochwali i wrzuci tu foteczki
Ach, zapomniałabym... A co z pędzelkiem z limitki? Do cieni? Warto?!!! Jego cenę sprawdzałam pod czytnikiem - ok. 8 zł (7 z czymś, nie pamiętam dokładnie...), ma bardzo praktyczne etui zamykane na zamek. Czy Catrice nie ma przypadkiem w stałej ofercie takiego pędzelka do cieni? Tak się zastanawiam, czy to przypadkiem nie jest tak jak z tym pędzlem do pudru z Urban Baroque, który był identyczny do tego ze stałej oferty (tylko ten z limitki UB miał wzór na rączce, a ze stałej - nie)

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-06-04, 10:18   #2713
coco_kiciusia
Zadomowienie

Nie wiem. Ale też myślałam czy go nie kupić.

Wczoraj były pierwsze testy linera z Catrice na oku. Musiałam malować dwie warstwy - pierwsza warstwa wychodziła z prześwitem, czekałam aż wyschnie i dopiero malowałam kolejną przez to nie udało mi się zrobić równej kreski, ale pogrubiłam ją i nie było widać. Kurczę - i nie wiem co z nim zrobić, bo mimo tej problemowej aplikacji efekt na oku jest przepiękny jak z trwałością nie wiem, bo krótko go miałam
Stary 2011-06-04, 10:21   #2714
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
O... A ja chciałam napisać, ze w N pojawiła się nowa limitka - Wonderland... Ale widzę, że na wątku od dawna już to wiadomo
Widziałam nietknięta limitkę na Gocławiu Sprawdzałam tester rozświetlacza i jakoś mnie nie zwalił z nóg Taki ze złoto-brzoskwiniową poświatą. Myślę, że średnio by mi pasował, nie dla mnie on... Ale chętnie pooglądam jego swatche Jeśli któraś go zakupiła, to niech się pochwali i wrzuci tu foteczki
Ach, zapomniałabym... A co z pędzelkiem z limitki? Do cieni? Warto?!!! Jego cenę sprawdzałam pod czytnikiem - ok. 8 zł (7 z czymś, nie pamiętam dokładnie...), ma bardzo praktyczne etui zamykane na zamek. Czy Catrice nie ma przypadkiem w stałej ofercie takiego pędzelka do cieni? Tak się zastanawiam, czy to przypadkiem nie jest tak jak z tym pędzlem do pudru z Urban Baroque, który był identyczny do tego ze stałej oferty (tylko ten z limitki UB miał wzór na rączce, a ze stałej - nie)

Tak, Catrice ma identyczny pędzelek do cieni w stałej ofercie. Stałam ostatnio chyba 20 min przed szafą oglądając limitkę i pędzelek i różni się on od tego ze stałej oferty tylko nadrukiem na rączce i tekturką w opakowaniu.
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-06-04, 15:48   #2715
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Tak, Catrice ma identyczny pędzelek do cieni w stałej ofercie. Stałam ostatnio chyba 20 min przed szafą oglądając limitkę i pędzelek i różni się on od tego ze stałej oferty tylko nadrukiem na rączce i tekturką w opakowaniu.
Dziękuję Sexi Rozwiałaś moje wątpliwości. Teraz pozostaje mi porównać ceny pędzelka z limitki i ze stałej oferty, i kupić tańszy Bo wydaje mi się, że ten z limitki jest ciut tańszy (jak sprawdzałam cenę to kosztował jak pisałam wczesniej ok. 8 zł), a ten ze stałej chyba ok. 10 zł Trzeba korzystać z tego, że ceny na początku pojawienia się limitki są trochę niższe

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-06-04, 16:46   #2716
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziękuję Sexi Rozwiałaś moje wątpliwości. Teraz pozostaje mi porównać ceny pędzelka z limitki i ze stałej oferty, i kupić tańszy Bo wydaje mi się, że ten z limitki jest ciut tańszy (jak sprawdzałam cenę to kosztował jak pisałam wczesniej ok. 8 zł), a ten ze stałej chyba ok. 10 zł Trzeba korzystać z tego, że ceny na początku pojawienia się limitki są trochę niższe
To Catrice tez na początku jest tańsze??W sumie to patrzył dziś na ten pędzelek, ale jakos mnie nie przekonał. Może dlatego że mam pędzelki, które mi na razie starczają. Nakupiłam innych, a i tak zawsze wracam do stałego zestawu.
Za to mam rozświetlacz (tak, nie pytać, nie moja wina) i cień rozświetlający z limitki oraz z koszyczka pomadkę Catrice. Postaram sie zrobić dzić wpisa na bloga.
Został jeszcze jeden rozświetlacz, 3 rozświetlające cienie i dwa lakiery do zdobień?? Chyba do zdobień, taka mała szklana buteleczka. Reszta jest nienaruszona.
A teraz smutna wiadomość moje drogir. Nie będzie szafy w Zgierzu :mu r:
Omyłkowo do nich wysłali i muszą wszystko teraz odsyłać. Paranoja

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-06-04, 16:51   #2717
sydunia
Zakorzenienie

Kupiłam wczoraj lakier z limitowanki Forbidden Apple. Śliczny kolor http://lelianna.blogspot.com/2011/06...den-apple.html
Tutaj możecie zdjęcie na paznokciach zobaczyć
sydunia jest offline  
Stary 2011-06-04, 17:17   #2718
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
To Catrice tez na początku jest tańsze??W sumie to patrzył dziś na ten pędzelek, ale jakos mnie nie przekonał. Może dlatego że mam pędzelki, które mi na razie starczają. Nakupiłam innych, a i tak zawsze wracam do stałego zestawu.
Za to mam rozświetlacz (tak, nie pytać, nie moja wina) i cień rozświetlający z limitki oraz z koszyczka pomadkę Catrice. Postaram sie zrobić dzić wpisa na bloga.
Został jeszcze jeden rozświetlacz, 3 rozświetlające cienie i dwa lakiery do zdobień?? Chyba do zdobień, taka mała szklana buteleczka. Reszta jest nienaruszona.
A teraz smutna wiadomość moje drogir. Nie będzie szafy w Zgierzu :mu r:
Omyłkowo do nich wysłali i muszą wszystko teraz odsyłać. Paranoja
A nie jest? W sumie to 100% pewności nie mam... Wiem, że jak wchodziły nowości to ich ceny w kasie były niższe niż te, które były w szafie...

W każdym razie, chciałam napisać, że pędzelków do cieni trochę już mam, ale ten chciałam głównie ze względu na etui Bo jest bardzo praktyczne, zamykane na zamek, łatwo się owiera (nie lubię tych plastikowych etui, w które są opakowane większość pędzli, chodzi mi o ten typ jak np. etui od fioletowego pędzelka do smokey z Essence - bo trzeba wkładać ten plastikowy "języczek" do środka, potem są problemy z otworzeniem i wydobyciem pędzla na zewnątrz... Jakbym miała to robić za każdym razem, kiedy chcę skorzystać z pędzla, to bym chyba szału dostała... :/ ). A ta saszetka otwiera się błyskawicznie, i można wrzucić tam też inne rzeczy, dlatego się właśnie czaję na ten pędzelek

Mejaczek, wrzucisz swatche rozświetlacza?

Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-06-04 o 17:20
Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-06-04, 17:29   #2719
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
A nie jest? W sumie to 100% pewności nie mam... Wiem, że jak wchodziły nowości to ich ceny w kasie były niższe niż te, które były w szafie...

W każdym razie, chciałam napisać, że pędzelków do cieni trochę już mam, ale ten chciałam głównie ze względu na etui Bo jest bardzo praktyczne, zamykane na zamek, łatwo się owiera (nie lubię tych plastikowych etui, w które są opakowane większość pędzli, chodzi mi o ten typ jak np. etui od fioletowego pędzelka do smokey z Essence - bo trzeba wkładać ten plastikowy "języczek" do środka, potem są problemy z otworzeniem i wydobyciem pędzla na zewnątrz... Jakbym miała to robić za każdym razem, kiedy chcę skorzystać z pędzla, to bym chyba szału dostała... :/ ). A ta saszetka otwiera się błyskawicznie, i można wrzucić tam też inne rzeczy, dlatego się właśnie czaję na ten pędzelek

Ja mam dwustronny pędzelek w takim etui i jakoś mnie nie grzeje, może dlatego nie chce tego pędzelka. Ja nie mówię, że nie. Po prostu nie wiem. Za rozświetlacz zapłaciłam 17, 99 zł a za cień 9,99 zł, jak mówiły dziewczyny i nie wiem czy te ceny są normalne czy niższe. Zaraz zobaczę cenę takie pedzelka w stałej ofercie. czekaj. Mam, kosztuje 9,99 zł, ale jak tak na niego patrze, to wydaje mi się ciut większy od tego z limitki.
Pamiętam, że na początku ze stałej, były niższe ceny, ale przy limitkach też tak jest?
Wrzucę, tylko muszę się zoorganizować

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-06-04, 17:46   #2720
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja mam dwustronny pędzelek w takim etui i jakoś mnie nie grzeje, może dlatego nie chce tego pędzelka. Ja nie mówię, że nie. Po prostu nie wiem. Za rozświetlacz zapłaciłam 17, 99 zł a za cień 9,99 zł, jak mówiły dziewczyny i nie wiem czy te ceny są normalne czy niższe. Zaraz zobaczę cenę takie pedzelka w stałej ofercie. czekaj. Mam, kosztuje 9,99 zł, ale jak tak na niego patrze, to wydaje mi się ciut większy od tego z limitki.
Pamiętam, że na początku ze stałej, były niższe ceny, ale przy limitkach też tak jest?
O, właśnie, dziękuję! Czyli pędzelek ze stałej kosztuje 9,99, a z limitki niecałe 8 zł. Wychodzi na to, że jednak te limitkowe są tańsze, tak jak mi się wydawało
Ale i tak będę musiała się dokładniej przyjrzeć i przeanalizować sytuację przy szafie

Czekam na fotki

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-06-04, 17:49   #2721
abbina
Przyczajenie

Do uzupełnienia postu #2
Wejherowo: Natura w Jantarze (koło Kauflandu)
abbina jest offline  
Stary 2011-06-04, 17:58   #2722
malina333
Zakorzenienie

Cytat:

W każdym razie, chciałam napisać, że pędzelków do cieni trochę już mam, ale ten chciałam głównie ze względu na etui
Bo jest bardzo praktyczne, zamykane na zamek, łatwo się owiera (nie lubię tych plastikowych etui, w które są opakowane większość pędzli, chodzi mi o ten typ jak np. etui od fioletowego pędzelka do smokey z Essence - bo trzeba wkładać ten plastikowy "języczek" do środka, potem są problemy z otworzeniem i wydobyciem pędzla na zewnątrz... Jakbym miała to robić za każdym razem, kiedy chcę skorzystać z pędzla, to bym chyba szału dostała... :/ ). A ta saszetka otwiera się błyskawicznie, i można wrzucić tam też inne rzeczy, dlatego się właśnie czaję na ten pędzelek

takie etui a raczej kosmetyczkę można kupić w Rossmanie

Cytat:
a miałam nadzieję, że może taniej będzie na początku

Rośnijcie
malina333 jest offline  
Stary 2011-06-04, 18:06   #2723
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
takie etui a raczej kosmetyczkę można kupić w Rossmanie

a miałam nadzieję, że może taniej będzie na początku
Wiem, widziałam Jeśli masz na myśli te kosmetyczki, plastikowe, przezroczyste, które są na regale z miniaturkami kosmetyków? Bo jeśli te, to mi się nie podobają Są znacznie większe, a ja wolę malutkie Na takie mini duperele kolorówkowo-pędzlowe

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-06-04, 18:12   #2724
malina333
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem, widziałam Jeśli masz na myśli te kosmetyczki, plastikowe, przezroczyste, które są na regale z miniaturkami kosmetyków? Bo jeśli te, to mi się nie podobają Są znacznie większe, a ja wolę malutkie Na takie mini duperele kolorówkowo-pędzlowe
przyznam szczerze, że nie pamiętam jakiej są wielkości
mam kilka takich etui (malutkich) i też zawsze się nimi zachwycam

ale mnie kusi ten rozświetlacz...
a miałam oszczędzać

Rośnijcie
malina333 jest offline  
Stary 2011-06-04, 18:38   #2725
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
przyznam szczerze, że nie pamiętam jakiej są wielkości
mam kilka takich etui (malutkich) i też zawsze się nimi zachwycam

ale mnie kusi ten rozświetlacz...
a miałam oszczędzać
Ja też, ale kupiłam. Tatuś zawiózł. Pomyślałam że potem mogłabym żałować, a tak jest. Zaraz jakiś opisik Kasia strzeli. Zdjęcia porobione, czas na piękny opis

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-06-04, 18:41   #2726
malina333
Zakorzenienie

ja swojego skośnego pędzelka używam tylko do brwi
przyznaję szczerze, że jakoś źle maluje mi się kreski żelowym eyelinerem

Rośnijcie
malina333 jest offline  
Stary 2011-06-04, 19:42   #2727
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
ja swojego skośnego pędzelka używam tylko do brwi
przyznaję szczerze, że jakoś źle maluje mi się kreski żelowym eyelinerem
Mnie też ale może się nauczę
Stary 2011-06-04, 20:11   #2728
mejaczek
Wtajemniczenie

Czy ma ktos podkład Photo finish? Jak sie sprawuje ? Może jakies porównanie do Infinite matt?

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-06-04, 21:26   #2729
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
W Bochni takie same ceny były na szafie.
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-06-04, 22:30   #2730
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
W Bochni takie same ceny były na szafie.
U Nas nie było cena na szafie, tylko musiałam latać do czytnika. Z czystym obłędem w oczach, bo ojciec czekał i bałam się, że urwie mi głowę. Pani z N się ze mnie śmiała Musze pojechać tam kiedyś sama na spokojnie

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Limitka EW i szminka Catrice, post na blogu

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości