l'oreal platinum - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-06, 19:49   #1
Ewolin
Raczkowanie

l'oreal platinum - opinie

Witam, za niedługo idę do fryzjera, zmieniam kolor z średniego brązu na rudy. Fryzjerka powiedziała że najpierw położy rozjaśniacz l'oreal platinum, a potem farbę artego. Prosiłabym o Wasze opinię o platinum, bo na kwc jest tego niewiele. Piekielnie się boje o moje długie, cienkie włosy ;p
Ewolin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 22:27   #2
Zafirah
Rozeznanie

Dot.: l'oreal platinum - opinie

A jaki odcień rudego chcesz uzyskać? Bardzo jasny, średni, ciemny? Dużo jaśniejszy od Twoich obecnych włosów? Bo jeśli nie to nie ma sensu używać rozjaśniacza, samą farbą można rozjaśnić włosy o około 3 tony o ile nie były wcześniej farbowane. A jesli były to i tak ten rozjaśniacz nalezy położyć na krótko, tak żeby ich niepotrzebnie nie rozjaśnić za bardzo.

A swoją drogą dziwi mnie dobór produktów w tym salonie - Platinium należy do drogich rozjaśniaczy (a jest dużo lepszych i tańszych) a farby z Artego są cenowo z tej najniższej półki farb profesjonalnyc (co nie znaczy, że są złe)... Pytanie jaki mi się nasuwa to czy faktycznie Platinium się tam używa

Edytowane przez Zafirah
Czas edycji: 2010-06-06 o 22:30
Zafirah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 09:55   #3
Ewolin
Raczkowanie

Dot.: l'oreal platinum - opinie

Nawet mnie nie strasz... salon jest dosyć drogi, prywatny i ma świetne opinie wśród znajomych, z resztą sama widziałam efekty pracy tej pani także myślę że będzie ok... aczkolwiek kiedy rozmawiałam z nią o szczegółach ;p to też zapytałam dlaczego używa artego, odpowiedziała że dobrze łapią na rozjaśniane włosy. Moje włosy są z natury w kolorze bardzo jasnego blondu i są niestety farbowane na taki ciepły, średnio-ciemny brąz, więc mam nadzieje że ten rozjaśniacz będzie na nich gościł tylko na chwilę... A jeśli chodzi o mój nowy kolor, myślałam o odcieniu miedzianym, średnim lub ciemnym.

Czekam na dalsze opinie
Ewolin jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości