Jak to jest z tymi w這sami? - do p.Gra篡nki - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-06-17, 16:48   #1
aanuszka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 178

Jak to jest z tymi w這sami? - do p.Gra篡nki

Zwracam si z zapytaniem do naszej wiza穎wej ekspertki , ale nie tylko - dziewczyny licz r闚nie na Wasz pomoc.
W czym rzecz? Ot騜 zastanawia mnie jak to jest w ko鎍u z tymi w這sami. Kurcze no bo tak: z jednej strony ka盥a z nas chce wygl康a 豉dnie, wi璚 dwoi si i troi aby mie na g這wie fajn fryzurk - co (niestety) cze鈣o wi捫e si z maltretowaniem w這s闚. Te wszystkie pianki, lakiery itp - nie twierdze, 瞠 tylko szkodz, bo maj przecie wiele sk豉dnik闚 piel璕nacyjnych, ale jednak s dla w這s闚 tortur. Przyczyniaj si do ich przesuszania, matowienia, niszczenia... Ale na tym nie koniec: w celu uzyskania fryzury trzeba pos逝篡c si suszark, lok闚k - i znow to samo - przesuszenie, zmatowienie, niszczenie... (bo chyba nie musz nikogo przekonywa 瞠 gor帷e powietrze, wysoka temperatura maj negatywny wp造w). Wi璚 cz這wiek staje przed dylematem: 豉dny wygl康 czy zdrowe w這sy (podobno tylko zdrowe s pi瘯ne)?? Jak to zrobi aby nie zniszczy w這s闚, nie trac帷 przy tym na w豉snej atrakcyjno軼i?
Ja np. jestem posiadaczk super-cienkich, podatnych na rozdwajanie, delikatnych w這s闚. Ka盥y zabieg na nich - cho熲y codzienne modelowanie wp造wa na nie niekorztnie, z kolei wyj軼ie z domu z tak "rzadzizn" bez wyrazu jest dla mnie bardzo streuj帷e. Pewnie padn z Waszej strony s這wa, ze przeciez s odpowiednie od篡wki, w這sy mo積a podcina - wiem o tym, ale to i tak na nic si nie zdaje Od kilku miesi璚y (bagatela p馧 roku) dawa豉m odpoczywa mojej czuprynce - przesta豉m farbowa, zacz窸am je intensywnie od篡wia, schowa豉m g喚boko do szafy suszarke - i co? Przy ostatniej wizycie u fryzjera us造sza豉m, 瞠 mam bardzo zniszczone w這sy! Co z tym jest nie tak

Druga sprawa:

Jestem w trakcie zapuszczania w這s闚, wi璚 szukam sobie takiej fryzurki przej軼iowej. Mam ochot na co takiego, jak my郵icie b璠zie mi w tym dobrze??
Zamieszczam swoje zdj璚ie i tejfryzury.
Acha - czy przy takiej fryzurze trzeba si nam璚zy, by wyglada豉 豉dnie - chodzi mi o modelowanie.
Papa
Licz na Wasz pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg anuszkaaaaaa.JPG (10,7 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzura32.jpg (5,5 KB, 3 za豉dowa)
aanuszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-17, 19:01   #2
ginger86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352
GG do ginger86
Re: Jak to jest z tymi w這sami? - do p.Gra篡nki

Przy tej fryzurce trzeba sie nam璚zy i to bardzo je瞠li ma si w這sy sk這nne do puszenia i wyginania si we wszystkie strony i nie ma si odpowiedniego sprz皻u...
M闚i si 瞠 je瞠li chcesi 豉dnie wygl康a to niestety trzeba cierpie to tyczy si niestety r闚nie w這s闚...Wiem 瞠 to ci nie przekona ale sama zauwa ,瞠 na rynku jest bardzo wiele r騜nych kosmetyk闚 ,kt鏎e piel璕nuj,regeneruj i wspomagaj nasze fryzurki...pozdrawiam
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-17, 22:58   #3
aanuszka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 178

ginger napisa(a):
> Przy tej fryzurce trzeba sie nam璚zy i to bardzo je瞠li ma si w這sy sk這nne do puszenia i wyginania si we wszystkie strony
Hehe ja na szcz窷cie nie mam tego problemu : nic si nie puszy ani nie wygina - w這sy mam na maxa proste, to moja bol帷zka w sumie Czyli rozumiem, 瞠 przy tej fruzyrce nie czeka mnie wiele pracy Super
aanuszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-06-18, 00:17   #4
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

droga Anuszko!
aby miec fajna fryzke trzeba uzyc srodkow stylizujacych! niestety bez tego ani rusz!
ale nie zgadzam sie ztoba ze musza one przynosic tortury dla wlosa! wrecz odwrotnie! dobry , profesjonalny srodek ma za zadanie chronic wlosy a nie szkodzic im!
napewno tez nie matowi go a nablyszcza!
widze ze zdjecia ze farbujesz wlosy, wiec moze to jakich farb uzywasz moze byc przyczyna tego ze masz wlosy przesuszone
bez uzywania srodkow do stylizacji, bez przykladania sie , aby miec jakasfajna fryzurke , to chyba tylko trzeba miec warkocz jak Jagienka , niestety kazda inna fryzka wymaga troche pracy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.