Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-27, 16:15   #3061
Binolka
Zakorzenienie

Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez aga3331 Pokaż wiadomość
Witam ja sama sobie robilam 2 razy potrzebowalam na to 2 dni w jeden polowe glowy i drugi druga polowe nie jest to wcale latwe przed szkoleniem z zakladania warkoczykow robilam i niestety zjezdzaly od glowy po tem poszlam na szkolenie i naprawde daleko to odbiegalo od mojego robienia .Pozatym poczatek jest troche skomplikowany i jesli dobrze sie go nie zrobi warkoczyki moga spadac lub zsowac sie i wyglada po tygodniu jak 3 miesieczny odrost
pierwsze dwa razy robila mi pani i skora glowy mi smierdziala bo tak naciagnela ze porobily mi sie rany leczylam dosyc dlugo dlatego trzeba naprawde miec troche pojecia.Nie chce sie wymadrzac tylko pisze o moich doswiadczeniach a pasuja warkoczyki kazdemu ja na swoj slub sobie zrobilam i wygladalam ech.....Teraz mam lenia i nie chce mi sie tyle siedziec
no właśnie mi chodzi o to zeby one nie były takie naciagane chce sobie sama zrobić nawet jakby to miało trwac tydzień bo właśnie nie chce mieć ich mocno przy skórze nie będzie mi to przeszkadzało ze nie sa od samego początku i też nie chcę duzo ich mieć jak oglądałam zdjecia to dziewczyny naprawdę miały grube kity a ja chce no powiedzmy połowę tego nie mam pojęcia ile tych warkoczy tam jest ale tak myśle że chyba z 400 jakbym miała 200 to by mi to pasowało kiedys zrobiłam sobie sama warkoczyki na całej głowie z własnych włosów ale wiadomo było ich mniej miałam wtedy ok 100 więc teraz jakbym miała z dobieranymi 200 to byłoby to dla mnie idealnie tak żeby nie były bardzo cieżkie i odpowiedzcie prosze jakie włosy najlepiej kupic jakiej długosć ja swoje mam naturalne jasny blond i do łopatek tak powiedzmy i jak je zaczepić u góry nie wiem czy kupić takie ponad 100 cm żeby złozyc na pół i pęczkiem pryzczepić czy takie 60cm i jakos inaczej doczepić
Stary 2011-03-27, 22:36   #3062
bagladyshop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Binolka Pokaż wiadomość
no właśnie mi chodzi o to zeby one nie były takie naciagane chce sobie sama zrobić nawet jakby to miało trwac tydzień bo właśnie nie chce mieć ich mocno przy skórze nie będzie mi to przeszkadzało ze nie sa od samego początku i też nie chcę duzo ich mieć jak oglądałam zdjecia to dziewczyny naprawdę miały grube kity a ja chce no powiedzmy połowę tego nie mam pojęcia ile tych warkoczy tam jest ale tak myśle że chyba z 400 jakbym miała 200 to by mi to pasowało kiedys zrobiłam sobie sama warkoczyki na całej głowie z własnych włosów ale wiadomo było ich mniej miałam wtedy ok 100 więc teraz jakbym miała z dobieranymi 200 to byłoby to dla mnie idealnie tak żeby nie były bardzo cieżkie i odpowiedzcie prosze jakie włosy najlepiej kupic jakiej długosć ja swoje mam naturalne jasny blond i do łopatek tak powiedzmy i jak je zaczepić u góry nie wiem czy kupić takie ponad 100 cm żeby złozyc na pół i pęczkiem pryzczepić czy takie 60cm i jakos inaczej doczepić
to moze najpierw rozwieje twoje złudzeniana wiekszosci zdjec, ktore mozna obejrzec w sieci dziewczyny NA PEWNO nie maja 400 warkoczy. 200 to jest duzo. ja np robie od 160 do 190. zwykle z 5-6 opakowan wlosow syntetycznych. wiec jak sobie zrobisz corny i 200 sztuk warkoczy tu bedziesz miec mega duzo roboty i mega duzo na glowie.
jak nie zrobisz warkoczykow mocno zaplecionych przy skorze to beda sie zsuwac , wiec robienie ich luźno nie ma sensu.
jak chcesz miec polowe objetosci, ktora widujesz na fotkach to kup 3 opakowania wlosow-ale zapewniam cie, ze bedzie miec na glowie łyse miejsca i bedzie to po prostu słabo wygladac. chyba, ze faktycznie polowa glowy to beda corny. wtedy na tyl liczyłabym, ze wyjdzie jakies 90 warkoczy.
a co do samych wlosow to kup standardowej dlugosci- czyli takie ktore po zlozeniu maja ok 60cm
bagladyshop jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:09   #3063
Binolka
Zakorzenienie

naprawde mają 200 jeju myslałam ze więcej no włąśnie kurcze nie chce mieć ich tak dużo jak tam widać musze sie jeszcze zastanowić nad tym wszystkim z jednej strony szkoda mi włosów bo sąfajne i długie ale cienkie a z 2 od zawsze chciałam je mieć
Stary 2011-04-12, 08:41   #3064
maegwathien
Raczkowanie

GG do maegwathien

moje drogie...

chciałam tylko ostrzec po cichu przed panienką, która zwie się Luśka, Lusia, Lukka czyli Aleksandra Ida Jezierska, z Olsztyna, lat 17, nr gg: 9648724, tel: 783252294

dzwoniłam do niej w związku z kradzieżą opisów ze strony i chciałam wybadać co ma mi ciekawego do powiedzenia, ale nie dość, że jest nieprofesjonalna, nie ma bladego pojęcia na temat warkoczyków bo sama nosi je pierwszy raz (a całą swoją wiedzę wniosła z mojej strony i podobnych temu forów) to jest oszustką i złodziejką. Panna twierdzi, że robi warkoczyki od 2,5 roku a nie ma bladego pojęcia o np. zapaleniu mieszka włosowego. Na pytanie czy wie jak to się może dla włosów kończyć odpowiada beztrosko: "a co się może stać, przecież ktoś nie wyłysieje...".
Chyba każda fryzjerka wie, że można bez problemu oszpecić komuś głowę na dłuuuugi czas...

Gdyby ktoś się do niej wybierał, zalecam ostrożność mocno nasiloną.

pozdrowienia i może do przeczytania jeszcze kiedyś (bo od lat tu jakoś nie zaglądam więc się może jednak zmobilizuję)
Stary 2011-04-15, 09:56   #3065
daria8805
Raczkowanie

Hej dziewczyny! dawno mnie nie było... :P
Ja robię sobie sama warkoczyki średnio 2-3 razy w roku, jak mnie najdzie kupuje włosy we Wrocławiu w sklepie a jeśli nie mam jak dojechać to zamawiam na włosy-sklep.pl maja fajne włosy jakościowo, jest ich dużo w paczce. Kiedyś zamówiłam na allegro ale wysłali mi jakąś szmirę, włosów w paczce było bardzo mało i były strasznie ostre, cięły palce przy zaplataniu i kuły mnie w głowę. Ja zawsze zamawiam sobie 4 paczki włosów a swoje mam dość gęste. Zawsze trochę mi zostaje ale chowam na następny raz czasem doplatam tez warkoczyki kręcone gotowe i zakańczam je gumką na końcu moich włosów zachęcam was do robienia samemu o wiele mniejszy koszt. U mnie trwa to jakieś 12-15 godzin więc zawsze w pierwszy dzień robię cały przód (zwijam to w kok i tak idę do pracy ) a resztę drugiego dnia, przy samym tyle pomaga mi mama, podaje mi pasma a ja już sama sobie zaplatam bo jej się nie chce :P Jeśli macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem ale na forum, nie na priv bo rzadko sprawdzam wiadomości buziaki i powodzenia

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Binolka, kup sobie na wlosy-sklep.pl z 3 paczki włosów specjalnych na warkoczyki (cena 15 zł za paczkę) kanekalon ja jak pierwszy raz sobie sama zaplatałam to własnie tak robiłam, zacznij od początku głowy wydzielając kwadraciki mniej więcej 2-2cm ( te własnie włosy maja ok 60-65 cm i w paczce są już złożone, czyli całość ma ok 120cm) przygotuj sobie już podzielonych kilka pasemek z pierwszej paczki pasemka maja mieć grubość mniej więcej taka jak twoje włosy z wydzielonego kwadracika, mogą być ciut grubsze. Podnieś swoje włosy wydzielone (kwadracik) trzymając je lewą ręką załóż na nie przygotowane zgięte w połowie sztuczne pasmo i owiń na zasadzie pętelki zaciśnij na tyle na ile chcesz mieć ciasno przy głowie i ciasno zaplataj swoje włosy z tymi sztucznymi w warkocza, w momencie kiedy twoje włosy się kończą ostrożnie wpleć ich końcówki w warkoczyka (żeby nie odstawały od niego) dalej podziel na 3 juz reszte tylko sztucznych włosów i zakończ warkoczyka, na końcu podpal włosy zapalniczką, podmuchaj i zagnieć palcami. Gotowe
Trzeba pamiętać by włosy były takie nie za tłuste ani nie umyte tego samego dnia żeby się nie puszyły. Ja czasem smaruje moje wydzielone pasma odrobiną pianki do włosów, wtedy się ładniej zaplata.
Mam nadzieję że pomogłam

N a pierwszym zdjęciu ja tu mam normalne warkoczyki i wplecionych kilka kręconych, drugie to moja koleżanka z 3,5 paczki włosów jej zrobiłam 2 jasne blondy, jeden róż jasny i jeden brąz ciemny, na końcu ja jasny blond na górze a dól brąz a ostatnia fotka to moja siostra, zrobiłam jej corny ale nie dobierane tylko łapane na gumki recepturki czarne co 1cm z długimi włosami reszta przy końcu corna to normalny zaplatany warkoczyk zakończony zapalniczką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c343d9cfb0.jpg (39,2 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 34e2c13ca6.jpg (59,7 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01064.jpg (34,6 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01057.jpg (49,4 KB, 121 załadowań)

Edytowane przez daria8805
Czas edycji: 2011-04-15 o 10:09
daria8805 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 20:58   #3066
mika1719
Przyczajenie

Hej Ile zamówić opakowań włosów syntetycznych jeżeli chcę około 70-80 warkoczyków a swoje włosy mam dłuższe niż do pasa i dość gęste??
mika1719 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 21:49   #3067
daria8805
Raczkowanie

nigdy nie robiłam na takich długich włosach, chyba musisz zamówić dłuższe niż te standardowe o których pisałam ( te dla Ciebie powinny być min 5cm dłuższe (kiedy są złożone na pół) od Twoich naturalnych, wydaje mi się ze wystarczy Ci max 5 paczek pozdrawiam
Stary 2011-04-20, 21:54   #3068
bagladyshop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mika1719 Pokaż wiadomość
Hej Ile zamówić opakowań włosów syntetycznych jeżeli chcę około 70-80 warkoczyków a swoje włosy mam dłuższe niż do pasa i dość gęste??
to zamow takie wlosy o dlugosci 84 cm. chcesz zeby te warkoczebyly grube czy cienkie?jak cienkie to wystarcza 3 opakowania, jak grube to 5
Stary 2011-04-23, 22:25   #3069
mika1719
Przyczajenie

Takie mniej więcej średniej grubości żeby ładnie wyglądały
Stary 2011-04-25, 08:16   #3070
bagladyshop
Raczkowanie

Cytat:
Takie mniej więcej średniej grubości żeby ładnie wyglądały
żeby taka ilośc ładnie wygladala to musza byc grube. w innym wypadku bedziesz wygladac lyso
Stary 2011-04-25, 18:35   #3071
urodzona3maja
Rozeznanie

kogo polecacie na allegro? bo chce zamowic wlosy ale nie wiem od kogo
Stary 2011-04-26, 22:31   #3072
bagladyshop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
kogo polecacie na allegro? bo chce zamowic wlosy ale nie wiem od kogo
wazna jest marka, a nie sprzedawca.firmy la trend zeby byly to będa ok
Stary 2011-04-26, 22:35   #3073
urodzona3maja
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
wazna jest marka, a nie sprzedawca.firmy la trend zeby byly to będa ok
dziekujeakurat "spieszylo" mi sie i wczoraj zamowilam i przypadkiem wyszlo,ze sa niedosc,z la trend to jeszcze uzytkownik tak samo sie nazywa mam nadzieje,ze beda okejpierwszy raz bede sama zaplatac,a kolezanka tył bo sama nie dam rady 3majcie kciuki
Stary 2011-04-30, 22:16   #3074
maarcelaa
Przyczajenie

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-05-01 o 07:02
maarcelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 15:44   #3075
mika1719
Przyczajenie

A jeżeli kupię 3 paczki to będzie spoko??

Edytowane przez mika1719
Czas edycji: 2011-05-02 o 15:45
Stary 2011-05-05, 09:31   #3076
bagladyshop
Raczkowanie

Cytat:
A jeżeli kupię 3 paczki to będzie spoko??
nie, bo jak kupisz te dlugie 84 cm to ich tam jest mało. zreszta wogole uwazam ze nie ma sensu robic warkoczy z 3 paczek. kup 5 =6 opakowan i zrob sobie grubsze warkocze, ale przynajmniej jakos to bedzie wygladac
Stary 2011-05-05, 12:32   #3077
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez daria8805 Pokaż wiadomość
Podnieś swoje włosy wydzielone (kwadracik) trzymając je lewą ręką załóż na nie przygotowane zgięte w połowie sztuczne pasmo i owiń na zasadzie pętelki zaciśnij na tyle na ile chcesz mieć ciasno przy głowie i ciasno zaplataj swoje włosy z tymi sztucznymi w warkocza,
mam prośbę, mogłabyś zrobić zdjęcie i dokładnie pokazać jak zrobić tą pętelkę przy głowie, bo niezbyt rozumiem jak ją zrobić, a mam ochotę na warkoczyki i czy na średniej grubości włosy wystarczą 3-4 paczki włosów syntetycznych z tej strony co podałaś? mam średniej grubości włosy, z tego co wyczytałam to nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale im cieńsze robisz warkoczyki to tym mniej potrzeba włosów syntetycznych?
burtonistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 21:16   #3078
neonka88
Przyczajenie

---------->daria000885
podejrzewam, że już się gdzieś pojawiło, ale na jakich minimalnie długich włosach mogą być warkoczyki? jeżeli mam na głowie pieprzyk średnicy około 7mm, będzie się dało go zamaskować?
neonka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 22:50   #3079
MalinowaMamba
Zakorzenienie

Dziewczyny, chciałabym sobie zrobi warkoczyki tak jak ma dziewczyna na zdjęciu http://photos.nasza-klasa.pl/1847287...03457d2dd.jpeg
Czyli kilkanaście kolorowych u spodu głowy i dłuższe niż moje własne włosy i teraz moje pytanie. Mieszkam na wsi i nie wiem, czy któraś fryzjerka by mi zrobiła coś takiego z kolorowych pasm . Prędzej z moich włosów by mi upletła (tak to ja sama sobie mogę ). Skąd mam wziąć takie kolorowe pasma? Ja wiem, że na allegro mogę kupić, no ale nie opłaca mi się kupować paczkach, bo ja chce kilka kolorów no i nie zużyje całego opakowania . Myślałam jeszcze nad rapsami, no ale ich nie przedłuże, będe musiała je mieć takiej długości jak mam swoje włosy, a achciałabym żeby mi je wystawały spod włosów
MalinowaMamba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 22:16   #3080
bagladyshop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym sobie zrobi warkoczyki tak jak ma dziewczyna na zdjęciu http://photos.nasza-klasa.pl/1847287...03457d2dd.jpeg
Czyli kilkanaście kolorowych u spodu głowy i dłuższe niż moje własne włosy i teraz moje pytanie. Mieszkam na wsi i nie wiem, czy któraś fryzjerka by mi zrobiła coś takiego z kolorowych pasm . Prędzej z moich włosów by mi upletła (tak to ja sama sobie mogę ). Skąd mam wziąć takie kolorowe pasma? Ja wiem, że na allegro mogę kupić, no ale nie opłaca mi się kupować paczkach, bo ja chce kilka kolorów no i nie zużyje całego opakowania . Myślałam jeszcze nad rapsami, no ale ich nie przedłuże, będe musiała je mieć takiej długości jak mam swoje włosy, a achciałabym żeby mi je wystawały spod włosów
faktycznie nie oplaca sie kupowac calych opakowan. ja bym poszukala na twoim miejscu pasemek kolorowych z wlosow syntetycznych,
http://allegro.pl/wlosy-syntetyczne-...582658008.html
tylko takich jakie sie uzywa do przedluzania na mikroringi. kup kilka sztuk , zaplec na nich warkoczyki i popros kolezanke zeby ci je doczepila
Stary 2011-05-15, 22:32   #3081
RstDodzik
Przyczajenie

Dot.: warkoczyki afro

Nosiłam warkoczyki 2,5 miesiąca. Zapłaciłam 350 zł, długość do połowy pleców. Moje naturalne włosy sięgały wtedy do ramion. Przez kilka pierwszych dni bolała mnie skóra przy każdym warkoczyku, ale efekt fryzury był tak zadowalający, że niewielki ból nie mógł mi obrzydzić noszenia warkoczyków. Myłam je zwykłym szamponem 2-3 razy w tygodniu (sama wiesz kiedy masz je umyć-głowa zaczyna swędzieć :P). U nasady pryskałam odżywką glisskura, co miało zapobiec późniejszym splątaniom przy ich zdejmowaniu. Oczywiście po jakimś czasie przy skórze widać drobne miałe punkciki-są to cebulki włosów, które normalnie wypadłyby nam przy czesaniu włosów i nie należy się tego przestraszyć, bo codziennie wypada nam dużo włosów, a nosząc je ok. 2 miesiące trochę się tego zawsze nazbiera, co oddziałuje na końcowy efekt-czyli zdejmowanie warkoczyków. Mi pomagała przyjaciółka (niedoświadczona). Zajęło nam to jakieś 3 godziny. Sporo włosów mi wypadło, ale jak już mówiłam-to normalna kolejność rzeczy. Na początku miałam wrażenie, że jest ich dużo mniej niż przed zaplataniem, ale to na prawdę tylko złudzenie-po prostu wcześniej miałam na głowie 200 warkoczyków i zdążyłam przyzwyczaić się, że nie mogę objąć ich dłonią! Jedyne, czego sobie nie wybaczę to, to, że pryskałam je odżywką przez pierwszy miesiąc, a później zaprzestałam i porobiły mi się naturalne dready, ale rozplątałam je bez większego problemu. Podcięłam końcówki jakoś o 2 cm. Jestem zadowolona, bo przed warkoczykami musiałam codziennie myć włosy, teraz przyzwyczaiły się do tego, że rzadziej to robiłam i myję je, co drugi dzień, co bardzo mi ułatwia, bo przecież nie zawsze jest czas żeby przed szkołą umyć, wysuszyć, itd.
Zapomniałam wspomnieć o zapaleniu mieszków włosowych, ale to nic strasznego-to drobne czerwone krostki, które robią się od naciągnięcia pojedynczych włosów, smarowałam je sudocremem i znikały .
W tym roku także robię warkoczyki na wakacje. Jest to sto razy wygodniejsze w upały, zwłaszcza gdy zwiąże się je w koka, bądź w wysokiego kucyka.
Serdecznie wszystkim polecam tą fryzurkę i nie wierzcie proszę, że trzeba ścinać się później na krótko, czy, że w ogóle są jakieś łyse placki na głowie... Jeżeli się o nie dba i nosi tyle, ile powinno się nosić nic takiego nie będzie się działo. Jeżeli macie jakieś pytania piszcie, chętnie odpowiem )
RstDodzik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 10:33   #3082
znasz_mnie
Matka na full etat

zawsze chciałam mieć takie warkoczyki, ale zrobiłabym sobie je tak z boku. włosy z jednej strony swobodnie rozpuszczone, a warkoczyki tak z góry podpięte fajnie, asymetrycznie
znasz_mnie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 20:01   #3083
ojp
Wtajemniczenie

Ja uwielbiam ją w tych cornsach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Majaaa.jpg (92,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mayasplatss.jpg (60,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Majka.jpg (58,5 KB, 43 załadowań)

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:43   #3084
k_acha
Raczkowanie

Smile Warkoczyki

Hej dziewczyny
Mysle o zrobieniu sobie afrykanskich warkoczykow, dla mniej wtajemniczonych :P zalaczam fotke, jak to ma wygladac

Miala z was ktoras takie ?
Dobry pomysl ?
Oplaca sie ?
Zadowolone bylyscie ?
Wiem, ze chcem je miec, ale pomyslalam, ze zawsze mozna sie poradzic
...moze zmienie zdanie po waszych opiniach :P kto wie ?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24926921_1.jpg (51,0 KB, 104 załadowań)
Stary 2011-05-23, 18:46   #3085
beforeyou
Zakorzenienie

Dot.: Warkoczyki

Ja miałam coś podobnego ale bez doczepienia kolorowych pasemek , pomysł rewelacja . Tylko , że teraz będziesz musiała znaleźć kogoś kto ci to zrobi , poświęcić na to sporo czasu i pieniędzy . Jeśli chodzi o dbanie to , to są specjalne szampony do kupienia i myjesz tak , jak normalnie włosy , tylko musisz uważać , żeby przypadkiem nie zepsuć jakiegoś podczas mycia ; ))
beforeyou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:50   #3086
k_acha
Raczkowanie

...bo mi wlasnie sie podobaja takie, bez doczepiania kolorowych :P zdecydowanie wole jednolite Dlugo Ci sie trzymaly ? 2-3 miesiace ponosilas ?

...mam kolezanke, ktora mi to zrobi, jednak mam male wachania, dlatego chcialam sie poradzic kogos "z zewnatrz", kto nie znajac mnie, powie mi prawde
Kolezanka zawsze moze slodzic nie ?
Stary 2011-05-23, 19:16   #3087
beforeyou
Zakorzenienie

Ja to miałam robione na wakacje i nie powiem przez długi czas mi się to trzymało , ale wiesz pojechałam na wakacje nad morze i kąpiele ... Myślałam , że mocno mi to zepsuje ale o dziwo trzymało mi się to , więc z mojej strony polecam .
No wiesz jak to koleżanki one zawsze trochę posłodzą .
beforeyou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:43   #3088
k_acha
Raczkowanie

Bardzo dziekuje za podpowiedz )
Chociaz jedna chetna udzielic rady sie znalazla wizazanka )
Stary 2011-05-25, 15:34   #3089
11031103
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 8

UWAGA!!!

http://allegro.pl/warkoczyki-afrykan...631904446.html

ZŁODZIEJKA ZDJĘĆ!!!
UWAGA !!!
11031103 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 20:50   #3090
QueenIfrica
Przyczajenie

Dreadloki:)

Więc... Z koleżanką postanowiłyśmy sprawić sobie dreadloki. Mamy zamiar je kupić, tylko problem z wplataniem. Czy możliwe jest samodzielne uporanie się z tym kłopotem? Sama nie mam pojęcia, jak się za to zabrać, a włosów stracić nie chcę. Fryzjerów wielu to my tu nie mamy. Czy ktoś mógłby udzielić nam wskazówek?
QueenIfrica jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
afrykańskie, cornrowsy, fruzura, rastaloki, styl, syntetyczne, warkocz, warkoczyki, warkoczyki syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości