Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-16, 20:02   #601
kasientos
BAN stały

Dot.: ........Warkoczyki....... ..

heh... witamy w naszym gronie
fajnie ze polknelas tego 'bakcyla' ale to bylo do przewidzenia...
a nawet sobei nie wyobrazasz jaka bedzie tragedia i lament jak bedzie trzeba je zdjac
ale poki co ciesz sie nimi ile wlezie
a jak w szkole zostaly przyjete?(bo chyba jeszce do szkoly chodzisz?!)
kasientos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 21:12   #602
pink69
Zakorzenienie

Ogladam i oglądam fotki i moim zdaniem warkoczyki na głowie wyglądają megasztucznie.Jak sznurówki pozaczepiane.
Uważam,że nikt w tym ładnie nie wygląda

pink69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 12:00   #603
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Ogladam i oglądam fotki i moim zdaniem warkoczyki na głowie wyglądają megasztucznie.Jak sznurówki pozaczepiane.
Uważam,że nikt w tym ładnie nie wygląda
Kazdy ma
swoj gust.a jak sa dobrze zrobione i wlosy sa odpowiednio to nie widac ,ze sa jakies "sznurki" podoczepiane.
Dodalam tam zdjecie Beyonce na tym zdjeciu gdzie ma przy skorze zrobione a potem puszczone to jest zrobione z naturalnych wlosow.
traci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 19:16   #604
buńczuczny_karczoch
Raczkowanie

co do reakcji w szkole to w sumie się podobało pan z historii jak mnie zobaczył to się zaczał śmiac xD ale ogólnie pozytywnie przyjęte, jedna nauczycelka nawet zainteresowana była żeby sobie zrobić ;P

moim zdaniem warkoczyki sa przedupne i nikt mi nie powie że jest inaczej jestem megazadowolona, kurczę, zero czesania rzadko się myje ach... miodzio można fajne fryzury pokombinować...

kocham moje sznurówy
buńczuczny_karczoch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 12:52   #605
kjupa
Przyczajenie

Dot.: bellisa na włosy

ja wlasnie dzis kupilam belisse juz zazylam 1tableteczke mysle ze wloski sie zmocnia a kto zazywa ją dlużej??
kjupa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 12:57   #606
kasientos
BAN stały

Cytat:
Napisane przez buńczuczny_karczoch Pokaż wiadomość
co do reakcji w szkole to w sumie się podobało pan z historii jak mnie zobaczył to się zaczał śmiac xD ale ogólnie pozytywnie przyjęte, jedna nauczycelka nawet zainteresowana była żeby sobie zrobić ;P

moim zdaniem warkoczyki sa przedupne i nikt mi nie powie że jest inaczej jestem megazadowolona, kurczę, zero czesania rzadko się myje ach... miodzio można fajne fryzury pokombinować...

kocham moje sznurówy
do mnie chociaz juz 4miechy mam warkoczyki jeszcze ludzie podchodza i sie dopytuja chwala..ale to jest mile a jakie niektore cudna sa pytania to zazdroszcze wyobrazni moim rozmowca....

zgadzam sie z Toba warkoczyki sa najfajniejsza fryzurka...

traci sliczny avart
Stary 2007-10-28, 09:57   #607
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasientos Pokaż wiadomość
do mnie chociaz juz 4miechy mam warkoczyki jeszcze ludzie podchodza i sie dopytuja chwala..ale to jest mile a jakie niektore cudna sa pytania to zazdroszcze wyobrazni moim rozmowca....

zgadzam sie z Toba warkoczyki sa najfajniejsza fryzurka...

traci sliczny avart
Dzieki

A jeszcze nie rozplotlas swoich???

Ja pamietam ,ze jak sciagalam swoje pierwsze to juz na drugi dzien bylam umowiona z moja kolezanka do zrobienia nowych ,wtedy jechalam na wakacje i dlatego mi sie tak spieszylo ,normalnie to bym troche dluzej poczekala.

A powiedz mi kto Ci robil wloski?
Stary 2007-10-28, 10:06   #608
kasientos
BAN stały

wczorak kolezanki przyszly i byly bardzo napalone zeby rozplesc..ale nie dalam, jak sobie pomysle ze bede bez nich to az plakac mi sie chce

ale juz ostatecznie sie umowilysmy na sobote.. ale moze znowu cos wykombinuje zeby to odlozyc

wiem ze na tym razie nie poprzestane..

znalazlam dziewczyne przez neta.. i to ona mi robila.. jestem zadowolona z niej, chociaz jedna akcja mi sie nie podobala z jej strony, ale ostatecznie to i tak ona na tym stracila...

teraz zastanawiam sie czy by moja siorka nie dala rade zrobic sama warkoczykow
a powiedz mi jak zdjelas te syntetyczne to jest szansa zeby nadawaly sie na drugi raz? czy trzeba kupowac nowe?
Stary 2007-10-28, 23:27   #609
buńczuczny_karczoch
Raczkowanie

mam pytanko do kasientos: czy tobie tez tak wyłażą naturalne włosy z warkoczyków? bo to nie wygląda ładnie i zastanawiam się co z tym robić -.-'
Stary 2007-10-28, 23:45   #610
nea200pl
Raczkowanie

Czesc dziewczyny. Tak sobie zagladalam w ten watek i postanowilam wreszcie dolaczyc - bardzo podobaja mi sie wszystkie pomysly.
Uwielbiam plesc sobie warkoczyki, szczegolnie jestem fanka corn rows - plote nieustannie od 2001. Mam znajoma pania, ktora mi je plecie w domu (jest taniej niz w salonie no i bez kolejek ).
Moje wlosy sa na tyle dlugie i moja pani ma tak wprawna reke, ze nie uzywam sztucznych wlosow.
Na co dzien nosze sie tak (przepraszam za balagan ale kanapa w tle to krolestwo pieska ):

Edytowane przez nea200pl
Czas edycji: 2008-05-13 o 01:33
nea200pl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 09:22   #611
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
wczorak kolezanki przyszly i byly bardzo napalone zeby rozplesc..ale nie dalam, jak sobie pomysle ze bede bez nich to az plakac mi sie chce

ale juz ostatecznie sie umowilysmy na sobote.. ale moze znowu cos wykombinuje zeby to odlozyc

wiem ze na tym razie nie poprzestane..

znalazlam dziewczyne przez neta.. i to ona mi robila.. jestem zadowolona z niej, chociaz jedna akcja mi sie nie podobala z jej strony, ale ostatecznie to i tak ona na tym stracila...

teraz zastanawiam sie czy by moja siorka nie dala rade zrobic sama warkoczykow
a powiedz mi jak zdjelas te syntetyczne to jest szansa zeby nadawaly sie na drugi raz? czy trzeba kupowac nowe?
No wiem to straszne ,wiesz niewiem nigdy nie robilam drugi raz z tych samych wlosow, calej glowyu ,jedynie co to mialam poprawiany front glowy zeby byly jak nowe bez robienia calej glowy ,tak zeby sobie przedluzyc.Nie wygladaly zle ,ale ja i tak zawsze robie sobie z nowych.

Cytat:
mam pytanko do kasientos: czy tobie tez tak wyłażą naturalne włosy z warkoczyków? bo to nie wygląda ładnie i zastanawiam się co z tym robić -.-'
Gdzie Ci wystaja te naturalne ,tam gdzie sie koncza ,koncowki czy na calej dlugosci???
Jesli tylko koncowki mozesz je poobcinac.
Mnie nigdy tak strasznie nie wychodzily ,no chyba ,ze bylo za luzno zrobione.
Cytat:
Napisane przez nea200pl Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Tak sobie zagladalam w ten watek i postanowilam wreszcie dolaczyc - bardzo podobaja mi sie wszystkie pomysly.
Uwielbiam plesc sobie warkoczyki, szczegolnie jestem fanka corn rows - plote nieustannie od 2001. Mam znajoma pania, ktora mi je plecie w domu (jest taniej niz w salonie no i bez kolejek ).
Moje wlosy sa na tyle dlugie i moja pani ma tak wprawna reke, ze nie uzywam sztucznych wlosow.
Na co dzien nosze sie tak (przepraszam za balagan ale kanapa w tle to krolestwo pieska ):
Powiedz mi te warkoczyki robila Ci czarna kobieta???
Przepraszam za takie pytanie ale bede zdzwiona jak powiesz mi ,ze biala bo tylko czarne tak dobrze i precyzyjnie robia.
Stary 2007-10-29, 11:18   #612
nea200pl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
...Powiedz mi te warkoczyki robila Ci czarna kobieta???
Przepraszam za takie pytanie ale bede zdzwiona jak powiesz mi ,ze biala bo tylko czarne tak dobrze i precyzyjnie robia.
Nie ma za co przepraszac - tak, moja pani jest z Ghany. Robi mi moje fryzurki od samego poczatku wiec dobrze wie jak traktowac moje wlosy. Fryzura bez problemy trzyma mi sie ponad miesiac (zdjecie pierwsze to byl wlasnie trzeci/czwarty tydzien - dlatego pojechalam gdzie jest woda ).

Edytowane przez nea200pl
Czas edycji: 2007-10-29 o 11:21 Powód: Pomylka slowna.
Stary 2007-10-29, 14:55   #613
kasientos
BAN stały

Cytat:
czy ja wiem.. nie wyglada to az tak strasznie... ja np nic nie robilam z nimi... przyzwyczailam sie natomiast mozesz je poobcinac.. ale wtedy jak rozpraczesz warkoczyki stan twojej fryzury moze byc nieciekawy albo szydelkiem wplatac je.. ale nie wiem czy uda ci sie znalesc na tyle cierpliwa osobe

chyba ze chodzi ci o cebulki.. to mnie bardzo na poczatku denerwowalo.. bo wygladalo jak lupiez ale nie dalo sie z tym nic zrobic..tzn mozna bylo obcinac je.. ale to byla syzyfowa praca.. pozniej jak juz sa wieksze odrosty nie rzuca sie to tak w oczy... ale np moja kolezanka jak farbowala sobie te odrosty (zeby naturalne wloski od syntetykow sie nie roznily) to cebulek nie bylo w ogole widac...

mam nadzieje ze pomoglam
w razie czego to pytaj smialo z mila checia jak tylko bede wiedziala odpisze

Cytat:
Czesc dziewczyny.
czesc swietnie wygladaja te warkoczyki.. a najfajniejsze ze sa tylko z naturalnych
Stary 2007-10-29, 15:19   #614
traci
Wtajemniczenie

Cytat:

Nie ma za co przepraszac - tak, moja pani jest z Ghany. Robi mi moje fryzurki od samego poczatku wiec dobrze wie jak traktowac moje wlosy. Fryzura bez problemy trzyma mi sie ponad miesiac (zdjecie pierwsze to byl wlasnie trzeci/czwarty tydzien - dlatego pojechalam gdzie jest woda ).
A to odrazu widac ,ze robi je czarna kobieta.
Jednak nie da sie ukryc ,ze robia to najlepiej.Widzialam wiele robionych przez biale dziewczyny ale nie dorownuja czarnym ,niestety.Nie chodzi mi tu ze zle wygladaja ,nie to mam na mysli ,moga byc ,ale jednak to nie jest to.

Mi tez robi wloski kolezanka ,ktora pochodzi z Afryki.

Wklejam zdjecie mojej coreczki ,ona tez ma warkoczyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiosna-lato 2007 252.jpg (111,7 KB, 155 załadowań)
Stary 2007-10-29, 15:46   #615
aga87
Rozeznanie

GG do aga87

Uh, ja 10ego listo jestem umówiona na zaplatanie do Kiny do Blackstarstudio
Trzymać kciuki, żeby ładnie wyszło!!

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 16:02   #616
nea200pl
Raczkowanie

Cytat:
A to odrazu widac ,ze robi je czarna kobieta.
Jednak nie da sie ukryc ,ze robia to najlepiej.Widzialam wiele robionych przez biale dziewczyny ale nie dorownuja czarnym ,niestety.Nie chodzi mi tu ze zle wygladaja ,nie to mam na mysli ,moga byc ,ale jednak to nie jest to.
Mi tez robi wloski kolezanka ,ktora pochodzi z Afryki.
To prawda. Nie wiem czy chodzi tutaj o wprawna reke czy po prostu o dar 'lepszego plecienia'. Nikt inny mi wlosow nie plotl wiec nie umiem porownac na sobie ale widzialam fryzury-warkoczyki zaplecione przez biale fryzjerki i niestety zaczely sie dziewczynom psuc po tygodniu czasu. Nawet w Ghanie dziewczyna, ktora wczesniej nigdy nie plotla bialych wlosow zrobila mi swietna fryzure.
Ale trzeba uwazac. Syn kolezanki mial zaplecione warkoczyki sklejone aby sie lepiej trzymaly - jakas 'madrala' zrobila mu to w trakcie urlopu w Hiszpanii a ze on nie za bardzo orientowal sie w temacie to sie zgodzil. Musial pozniej zgolic cala glowe.

A zdjecie Twojej coreczki jest po prostu slodziutkie.

Cytat:
Napisane przez aga87 Pokaż wiadomość
Trzymam. A moze bys sie pozniej pochwalila fryzura? Bardzo lubie podziwiac zdjecia.

Cytat:
...czesc swietnie wygladaja te warkoczyki.. a najfajniejsze ze sa tylko z naturalnych
Dziekuje Ci.

Stary 2007-10-29, 16:12   #617
kasientos
BAN stały

Cytat:
3mam mocno.. i czekam z niecierpliwoscia na fotki

Cytat:
śliczna córunia i swietne warkoczyki.... wyściskaj ja ode mnie

Cytat:
Ale trzeba uwazac. Syn kolezanki mial zaplecione warkoczyki sklejone aby sie lepiej trzymaly - jakas 'madrala' zrobila mu to w trakcie urlopu w Hiszpanii a ze on nie za bardzo orientowal sie w temacie to sie zgodzil. Musial pozniej zgolic cala glowe.

ale oklaskiza pomyslowosc
Stary 2007-10-29, 17:09   #618
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
śliczna córunia i swietne warkoczyki.... wyściskaj ja ode mnie
Dziekuje

Cytat:
Bede trzymac i pozniej wklej zdjecie!!!

Cytat:

To prawda. Nie wiem czy chodzi tutaj o wprawna reke czy po prostu o dar 'lepszego plecienia'. Nikt inny mi wlosow nie plotl wiec nie umiem porownac na sobie ale widzialam fryzury-warkoczyki zaplecione przez biale fryzjerki i niestety zaczely sie dziewczynom psuc po tygodniu czasu. Nawet w Ghanie dziewczyna, ktora wczesniej nigdy nie plotla bialych wlosow zrobila mi swietna fryzure.

A zdjecie Twojej coreczki jest po prostu slodziutkie.
Dzieki!

Ja tez nigdy nie mialam plecionych warkoczykow przez biala dziewczyne ale opieram sie na tym co widzialam u innych.Naprzyklad u Ciebie Twoje wlosy sa bardzo dobrze zrobione ,swietnie poprostu i odrazu widac kto je robil ,jakbys mi powiedziala ,ze to robila biala dziewczyna to bylabym zdziwiona i to mocno.

A co do tych sklejonych wlosow to slyszalam o tym ,ze niektorzy stosuja takie metody ,tym co niewiedza.
Stary 2007-10-29, 20:48   #619
buńczuczny_karczoch
Raczkowanie

do traci:

córeczka po prostu ślizcna! włoski ma niesamowite!!

a co do wystających włosów to ja mam o tyle problem że przed robieniem warkoczyków miałam jasne pasemka a głowie, a warkoczyki mam ciemniejsze niż włosy naturalne. Tak więc tam gdzie wystają te pasemka wygląda to dość ciekawie

ale nie przejmujmy się

aga: trzymam kciuki! i prosze o fotki
Stary 2007-10-29, 21:29   #620
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
do traci:

córeczka po prostu ślizcna! włoski ma niesamowite!!

a co do wystających włosów to ja mam o tyle problem że przed robieniem warkoczyków miałam jasne pasemka a głowie, a warkoczyki mam ciemniejsze niż włosy naturalne. Tak więc tam gdzie wystają te pasemka wygląda to dość ciekawie

ale nie przejmujmy się

aga: trzymam kciuki! i prosze o fotki
Dzieki!!!

Nastepnym razem zrob sobie dwa kolory.
Podobny do Twojego naturalnego i jakis calkiem inny ,czerwony czy czarny zalezy jakiego koloru beda naturalne.Nie beda rzucac sie w oczy te co tak wystaja.
Stary 2007-10-30, 12:35   #621
kasientos
BAN stały

Cytat:
ale nie przejmujmy się
i prawidlowo
chyba ze bys zmienila zdanie to mozesz sprobowac z farbowaniem, ale wg mnie nie oplaca Ci sie... w koncu niektorzy specjalnie sobie robia roznokolorowe warkoczyki.. a Ty prosze bardzo od razu masz taki efekt
Stary 2007-10-30, 14:25   #622
aga87
Rozeznanie

GG do aga87

Nea - ależ Ty masz grube włosy.. Tyle warkoczy i to na naturalnych włoskach!! Cudne - podłączam się pod komentarze dziewczyn

Traci - jejkuś, myślałam że ta śliczna dziewczynka to zdjęcie znalezione w necie przypadkowe, a to Twoja córeczka... <3 Śliczna Ta fryzurka jej pasuje wprost idealnie ^^

Buńczuczny Karczoch - nie no, po prostu przezabawny nick Rozwalił mnie po całości, musiałam Ci to aż napisać ^^'

Dzięki za kciuki i obiecuję dziewczynki, że jak tylko zostanę zasznurkowana, to pocykam fotki Zastanawiam się wciaż nad kolorem tylko... Boje się, żebym na miejscu nie odwaliła czegoś z tym kolorem , hehehe ^^ Już się z jednej strony doczekać nie mogę, ale z drugiej trochę się boję, jak to na mnie bd wyglądało

Macie jakieś foteczki swoje jeszcze w warkolach?
Powklejajcie, pomotywujemy się i pooglądamy!

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
Stary 2007-10-30, 15:54   #623
traci
Wtajemniczenie

Cytat:

Traci - jejkuś, myślałam że ta śliczna dziewczynka to zdjęcie znalezione w necie przypadkowe, a to Twoja córeczka... <3 Śliczna Ta fryzurka jej pasuje wprost idealnie ^^

Buńczuczny Karczoch - nie no, po prostu przezabawny nick Rozwalił mnie po całości, musiałam Ci to aż napisać ^^'

Macie jakieś foteczki swoje jeszcze w warkolach?
Powklejajcie, pomotywujemy się i pooglądamy!
Dzieki!!!

Mnie tez powalil na kolana Bunczuczny Karczoch ,normalnie niesamowity.

Zalaczam jeszcze moje zdjecie z lata.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S5000556.JPG (89,0 KB, 208 załadowań)
Stary 2007-10-30, 17:17   #624
nea200pl
Raczkowanie

Cytat:
Nea - ależ Ty masz grube włosy.. Tyle warkoczy i to na naturalnych włoskach!! Cudne - podłączam się pod komentarze dziewczyn ...
Bradzo Ci dziekuje. Chociaz na tyle mi sie moja lwa grzywa przydaje.

Cytat:
...Zalaczam jeszcze moje zdjecie z lata.
Swietne zdjecie Traci. I Twoja fryzure tez - bardzo podoba mi sie kolor dodanych wlosow.

Stary 2007-10-30, 18:13   #625
aga87
Rozeznanie

GG do aga87

Traci - ależ egzotycznie razem wyglądacie^^
cudne warkolki, cudne cudne Piszesz, że foto z lata - to już zdjęte?

Stary 2007-10-30, 19:09   #626
traci
Wtajemniczenie

Cytat:

Swietne zdjecie Traci. I Twoja fryzure tez - bardzo podoba mi sie kolor dodanych wlosow.
Cytat:
Traci - ależ egzotycznie razem wyglądacie^^
cudne warkolki, cudne cudne Piszesz, że foto z lata - to już zdjęte?
Dziewczyny dzieki!!!

Tak zdjete juz dawno ,bede robic pod koniec listopada ,wiec napewno wrzuce fotke.
Stary 2007-10-31, 16:27   #627
Ola122
Przyczajenie

Cały czas czeszę się w te same fryzury, no i to staje się juz nudne....Znacie moze jakies fajne sprawdzone uczesania czy upięcia włosów (np. jakies delikatne koczki czy cos innego fajnego)?? Pomóżcie
Ola122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 19:54   #628
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ola122 Pokaż wiadomość
Cały czas czeszę się w te same fryzury, no i to staje się juz nudne....Znacie moze jakies fajne sprawdzone uczesania czy upięcia włosów (np. jakies delikatne koczki czy cos innego fajnego)?? Pomóżcie
My tu mam taki maly klubik lubiacych warkoczyki
Wiec jesli chcesz to mozesz sie przylaczyc!!!
Stary 2007-10-31, 20:09   #629
kasientos
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Ola122 Pokaż wiadomość
ale z warkoczykow? czy tak ogólnie?
Stary 2007-11-01, 12:15   #630
kaolinait
Zadomowienie

a to moje warkoczyki heh chwilowa zachcianka :P mamuska mi robila... chyba przez 3 tygodnie je nosilam. w Lutym. Fotek lepszych nie mam niestety ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.JPG (35,1 KB, 202 załadowań)

[/CENTER]
kaolinait jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
afrykańskie, cornrowsy, fruzura, rastaloki, styl, syntetyczne, warkocz, warkoczyki, warkoczyki syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości