Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-01, 15:52   #631
kasientos
BAN stały

Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
a to moje warkoczyki heh chwilowa zachcianka :P mamuska mi robila... chyba przez 3 tygodnie je nosilam. w Lutym. Fotek lepszych nie mam niestety ;p
pozdrowienia dla mamusi... moja by nie miala cierpliwosci

o tak w ogole przypomnialo mi sie, ze jak moja babca mnie zobaczyla w warkoczykach(pomijam gadanine ze sie na mnie zawiodla i myslala ze jestem powazniejsza , mam swoje zdanie i takie tam) to chciala mi zaplacic 50zl zebym tylko je rozplotla moze jakby dawala z 500 to bym sie zastanowila...
kasientos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 18:23   #632
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasientos Pokaż wiadomość
pozdrowienia dla mamusi... moja by nie miala cierpliwosci

o tak w ogole przypomnialo mi sie, ze jak moja babca mnie zobaczyla w warkoczykach(pomijam gadanine ze sie na mnie zawiodla i myslala ze jestem powazniejsza , mam swoje zdanie i takie tam) to chciala mi zaplacic 50zl zebym tylko je rozplotla moze jakby dawala z 500 to bym sie zastanowila...
Ja bym nawet za 500zl nie rozplotla...
Na funty to bylby ok £100 ,poszlabym kupic sobie kosmetyki albo zapas sztucznych wlosow
traci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 11:25   #633
buńczuczny_karczoch
Raczkowanie

buńczuczny karczoch hm... no buńczuczny to się wzięło z pewnej głupawki z przyjaciółką tyle że wtedy byłam buńczuczny ogórek x]

a karczoch to.. no po prostu tak na mnie mówią niektórzy

warkoczyki mam w swoim naturalnym i brązowym kolorze, tylko umiejętnie zmieszane tak że nie widać różnicy no chyba że się ktoś przyjrzy a osiem warkoczyków mam zielonych... jak widać na zdjęciach chyba

traci: ze swoja córeczką wyglądasz po rpsotu.. ach cudownie a ona jest taka śliczna że się normlanie rozpływam ^^

aga: kiedy robisz te warkoczyki? bo się na zdjęcia doczekac nie mogę
buńczuczny_karczoch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 22:59   #634
2kizia2
Przyczajenie

też mam warkoczyki doplatałam syntetyczne bo swoje mam za krótkie...
Zrobiłam je jakieś 3 tygodnie temu moje włoski troszke wychodzą ale załozyłam opaskę i jest okey na początku (jakiś tydzień) nie mogłam sie wogóle przyzwyczaić...jakieś to cięzkie było głowa mnie swędziala nie potrafiłam ich spiąć... ale za to teraz nie dałabym sobie ich zdjać:d nie trzeba myć czesać układać efekt jest świetny:P a to fajne uczucie jak ludzie się pytają 'co gdzie i jak' i chwalą no no szczerze polecam:p buzka
2kizia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 08:32   #635
kasientos
BAN stały

Cytat:
Napisane przez 2kizia2 Pokaż wiadomość
też mam warkoczyki doplatałam syntetyczne bo swoje mam za krótkie...

na początku (jakiś tydzień) nie mogłam sie wogóle przyzwyczaić...jakieś to cięzkie było głowa mnie swędziala nie potrafiłam ich spiąć...

a to fajne uczucie jak ludzie się pytają 'co gdzie i jak' i chwalą no no szczerze polecam:p buzka

mozemy liczyc na fotke?

o jak ja sobie przypomne poczatek... strasznie.. jakis tydz po zalozeniu miala kryzys i chciala zdjac bo chole***e swedzialo.. i to uczulenie..ale pomogl mi ...krem nivea..
wtedy jechalam na oboz.. i smarowanie mi łepetynki przypadlo w udziale mojej psiopsiole... biedna.. ale dzielnie trwala (dzieki)
tez mialyscie tak? jak innaczej mozna sobie ztym poradzic? tak na przyszlosci zebym wiedziala czym moge sobie pomoc
a i 2 pierwsze dni to spalam na twarzy.. nie wiem jakim cudem sie nie udusilam

tez to lubie jak taka (pozytywna) sensacje wzbudzam..o dziwo ja osobiscie nie spotkalam sie z negatywnymi opiniami..a najbardziej mnie podudowywalo to ze wszyscy mowili ze mi pasuja

dziewczyny dzis rozplatuje
Stary 2007-11-03, 09:07   #636
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
mozemy liczyc na fotke?
O tak fotka!!!
Na swedzenie jest najlepsza oliwka dla dzieci ,szybko lagodzi podraznienia i zaczerwienienia.

Dziewczyny ale mam problem ,warkoczyki chce zrobic sobie pod koniec miesiaca i chce miec blond.Swoje obecnie mam czerwone (taki chwilowy kaprys) i wczoraj kupilam farbe ,zloty blond i nic ,wciaz sa takie same.Moze farba byla zbyt delikatna.Dzis ide po jakas mocniejsza.
Zeby bylo jasne nie spodziewalam sie blondu ale zeby mi troche rozjasnilo ,zebym nastepnym razem mogla zrobic ponownie.

Trzymajcie kciuki.
Stary 2007-11-03, 09:46   #637
2kizia2
Przyczajenie

[quote=kasientos;5681939]mozemy liczyc na fotke?

jasne moge dać jakieś zdjęcia Ale te moje warkoczyki są najzwyczajniejsze:P robiłam pierwszy raz i to dlatego...następnym razem dołożę troszkę blondu i bardziej poszeleję Teraz bałam sie że nie będą pasowały... ale chyba jest okey
Stary 2007-11-03, 09:50   #638
2kizia2
Przyczajenie

tylko jest taki problem, że narazie mi wyskakuje błąd i nie ładuje się zdjecie...spróbuje pozniej jeszcze raz
Stary 2007-11-03, 10:54   #639
kasientos
BAN stały

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Na swedzenie jest najlepsza oliwka dla dzieci ,szybko lagodzi podraznienia i zaczerwienienia.

Swoje obecnie mam czerwone (taki chwilowy kaprys) i wczoraj kupilam farbe ,zloty blond i nic ,wciaz sa takie same.Moze farba byla zbyt delikatna.Dzis ide po jakas mocniejsza.
Trzymajcie kciuki.
zapamietam

calkiem mozliwe ze za slaba byla farba...albo ta poprzednia byla zbyt mocna

dlugo juz masz taki kolorek? powiedz ze masz fotke bo jestem strrrasznie ciekawa jak to wyglada

Cytat:
następnym razem dołożę troszkę blondu i bardziej poszeleję Teraz bałam sie że nie będą pasowały... ale chyba jest okey
Cytat:
tylko jest taki problem, że narazie mi wyskakuje błąd i nie ładuje się zdjecie...spróbuje pozniej jeszcze raz
oki czekamy z niecierpliwoscia

mnie chciala dziewczyna zrobic mieszanke, na glowie kolorow ale sie nie dalam to by juz zbyt szalone bylo jak na 1 raz.. dla dziewczyny ktora od zawsze chodzila w kitce
chociaz na poczatku jak jej zabraklo wlosow to musiala mi doplesc inny kolorek, akurat blond i tak chodzilam prawie tydz... jakos nie przeszkadzalo mi..ale jednak chyba zostane przy jednym kolorku...
Stary 2007-11-03, 11:09   #640
aga87
Rozeznanie

GG do aga87

Cytat:
Napisane przez buńczuczny_karczoch Pokaż wiadomość
aga: kiedy robisz te warkoczyki? bo się na zdjęcia doczekac nie mogę
10 listopada jestem umówiona na 11.00
Ja też mam zamiar zrobić w brązach chyba...

Traci -> masz czerwone włoski? ^^ Daj fotę, proszę razem z Kasientosem
A może przyszalejesz z warkolami blond-czerwień w takim razie?
Tak czy siak, trzymam kciuki za udane farbowanie

2kizia2 -> czekamy czekamy z niecierpliwością na udokumentowanie w postaci photos ^^

Kasientos -> a ile już nosisz? Ja też chyba zrobię w moim natural brązie... Choć korci mnie jakiś awangardwy kolorek dopleść... ale jednak na pierwszy raz to chyba oszczędze rodzicom i tak dość sporego szoku i sobie też, bo nie wiem jeszcze jak bd w tym wyglądała....

--
btw - co z tym swędzeniem? Tak swędzi głowa po nałożeniu? I co, smarujecie tą oliwką bądź kremem skórę i włosy czy jak? Bo to przecież chyba będzie sie przetłuszczało od kremów :?

A dokąd macie warkocze? Do ramion, połowy pleców, pasa?

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 11:56   #641
2kizia2
Przyczajenie

Hmm...ja mam np do zapięcia biustonosza w kucyku(tak nosze częściej bo wygodniej;d) a ogólnie do pasa a wcześniej miałam krótkie do ramion...;d fajna sprawa...;d pozdrawiam:P
Stary 2007-11-03, 13:18   #642
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
zapamietam

calkiem mozliwe ze za slaba byla farba...albo ta poprzednia byla zbyt mocna

dlugo juz masz taki kolorek? powiedz ze masz fotke bo jestem strrrasznie ciekawa jak to wyglada
Cytat:
Napisane przez aga87 Pokaż wiadomość

Traci -> masz czerwone włoski? ^^ Daj fotę, proszę razem z Kasientosem
A może przyszalejesz z warkolami blond-czerwień w takim razie?
Tak czy siak, trzymam kciuki za udane farbowanie

--
btw - co z tym swędzeniem? Tak swędzi głowa po nałożeniu? I co, smarujecie tą oliwką bądź kremem skórę i włosy czy jak? Bo to przecież chyba będzie sie przetłuszczało od kremów :?

A dokąd macie warkocze? Do ramion, połowy pleców, pasa?
Spoznilyscie sie ,mam wlasnie rozjasniacz na glowie i czekam.Zdjec zadnych nie mam w tych wlosach ,mialam go od 20 wrzeesnia do dzis.

Myslam o tym zeby zrobic warkoczyki z czerwienia ,ale ja jakos lepiej sie czuje w blondzie.ale jesli rozjasniacz sie nie sprawdzi to bede musiala zrobic sobie czerwone warkoczyki.

Jesli chodzi o swedzenie ,to reakcja skory na lekkie naciagniecie jej ,mi to sie pojawia sprzodu i na samym tyle ,karku.Jak tylko posmaruje oliwka to pomaga i jest ok.niekoniecznie musisz to miec ale moja skora jest raczej wrazliwa i to dlatego.
W kazdym razie zaopatrz sie w oliwke.
Stary 2007-11-03, 13:48   #643
sarita1307
Raczkowanie

Corn Rows Rulez
sarita1307 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 14:49   #644
kasientos
BAN stały

Cytat:
Kasientos -> a ile już nosisz?
A dokąd macie warkocze?
no bedzie juz ponad 4 miechy .. mam do pasa..
przygotuj sie na dosc uporczywe swedzenie.. chociaz to nie regula..
moja kolezanka np od razu zrezygnowala, poddala sie i rozplotla.. ale ja zbyt napalona na nie bylam jak sie czyms posmaruje czuje sie ulge...
zazwyczaj na obrzezach pojawiaja sie czerwone krostki..ale tak po tyg/2 znikaja..mnie swedzialo tylko przez miesiac.. pozniej bylo juz ok
tak jak traci mowila.. kup sobie jakis krem albo oliwke.. ja polecam nivea..
ale masz racje przetluszczaja sie..ale i tak tego nie widac

Cytat:
Spoznilyscie sie ,mam wlasnie rozjasniacz na glowie i czekam.
szkoda...

jeju ale sie obawiam tego sciagania...zazwyczaj mialam szope..a jak tu polowe wlosow strace..mama mnie wydziedziczy .. w ogole jak popatrzylam na stare fotki z moja kitka..az sie zalamalam ze teraz znowu tak bede smigac...
Stary 2007-11-03, 15:48   #645
traci
Wtajemniczenie

No wiec rozjasniacz ,rojasnil je troche mam teraz jasno czerwone miejscami rozowe a odrosty biale (wygladam jak kretynka) w kazdym razie zastanawiam sie czy moge uzyc teraz farby jasny blond zeby pozbyc sie calkowicie mojego koloru.

Szkoda ,ze maz wziol ze soba aparat bo bym zrobila zdjecie.
Stary 2007-11-03, 18:31   #646
buńczuczny_karczoch
Raczkowanie

hej to ja zaglądam tu tak mniej więcej raz na dzień i kocham czytać wasze wiadomości bo czuję że gdzieś tam są dziewczyny które czytają mi w myślach x]

a tak serio to supe, że się tu taki klubik wielbicielek zrobił

właśnie mam mulinę w ręce i będe sobie oplatać moje sznurki.... wyśle potem fotkę jak wyszło

traci, z twojego opisu musisz na prawde fajnie wyglądać ^^ czerwone warkoczyki?? suuuuper!

kasientos co z rozplataniem?? jestes już po?? jak wrażenia??

aha i jeszcze co do pytań, to mam warkoczyki za ramiona takie wydawały mi sie najłatwiejsze do upięcia i ogólnie najwygodniejsze...
na początku noszenia było mi cięzko i potem miałam kryzys bo nie mogłam ich okiełznać ale teraz jestem po prostu...achhhh zakochana w nich problemy ze skórą mam ale małe, na skroniach i ponad czołem zrobiły mi się czerwone chrostki.ale luzik, czego się nie robi dla bycia pięknym ^^

aha i jeszcze pytanko do ogółu: gdzie robilyscie warkoczyki? ja w afrostylu w krakowie i zachwalam, atmosfera bardzo specyficzna, jak przystało na salon warkoczykowo-dredowo-percingowo-tatuażowy

Edytowane przez buńczuczny_karczoch
Czas edycji: 2007-11-03 o 18:34 Powód: skleroza ;)
Stary 2007-11-04, 00:27   #647
aga87
Rozeznanie

GG do aga87

Oooo, Karczochu drogi nasz - innowacje mulinowe?
czekku czekku na fotki, oł yes

Aj jak Ty do ramion okiełznać nie mogłaś, to co ja zrobię z takimi do pasa? <lol>

Afrostyl - znam ze stronki, bardzo dobre wrażenie robi
Ja mam zamiar zawitać do BlackStarStudio, do sławnej Kiny znanej z TwistedHair (aj jak coś to to żadna reklama, żeby nie było xP )

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
Stary 2007-11-04, 10:07   #648
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
hej to ja zaglądam tu tak mniej więcej raz na dzień i kocham czytać wasze wiadomości bo czuję że gdzieś tam są dziewczyny które czytają mi w myślach x]

a tak serio to supe, że się tu taki klubik wielbicielek zrobił

właśnie mam mulinę w ręce i będe sobie oplatać moje sznurki.... wyśle potem fotkę jak wyszło

traci, z twojego opisu musisz na prawde fajnie wyglądać ^^ czerwone warkoczyki?? suuuuper!

aha i jeszcze co do pytań, to mam warkoczyki za ramiona takie wydawały mi sie najłatwiejsze do upięcia i ogólnie najwygodniejsze...
na początku noszenia było mi cięzko i potem miałam kryzys bo nie mogłam ich okiełznać ale teraz jestem po prostu...achhhh zakochana w nich problemy ze skórą mam ale małe, na skroniach i ponad czołem zrobiły mi się czerwone chrostki.ale luzik, czego się nie robi dla bycia pięknym ^^

aha i jeszcze pytanko do ogółu: gdzie robilyscie warkoczyki? ja w afrostylu w krakowie i zachwalam, atmosfera bardzo specyficzna, jak przystało na salon warkoczykowo-dredowo-percingowo-tatuażowy
Ja chce blond warkoczyki.
Mi robi kolezanka z Afryki.
A co do krostek to pisalam wczesniej- oliwka dla dzieci.

Cytat:
Oooo, Karczochu drogi nasz - innowacje mulinowe?
czekku czekku na fotki, oł yes

Aj jak Ty do ramion okiełznać nie mogłaś, to co ja zrobię z takimi do pasa? <lol>

Afrostyl - znam ze stronki, bardzo dobre wrażenie robi
Ja mam zamiar zawitać do BlackStarStudio, do sławnej Kiny znanej z TwistedHair (aj jak coś to to żadna reklama, żeby nie było xP )
A ta Kina to Polka??

Twist tez jest fajny ,przymierzam sie do tego ale na lato dopiero.

A tak wogle to powiem Wam dlaczego tak rozpaczliwie chce wrocic do blondu.
Moj maz pojechal do Afryki po 12 latach ,zobaczyc mame.Pozegnal mnie w czerwonych wlosach a cghce na Jego powrot zrobic sobie warkoczyki blond ,wiem ,ze on lubi mnie jako blondynke.
Taka niespodzianka.
Stary 2007-11-04, 13:28   #649
buńczuczny_karczoch
Raczkowanie

oj traci, jak dla męża to warto oczywiście czekamy na zdjęcia

mam jednego tęczowomulinowego warkoczyka, jak porobię więcej to popstrykam fotki

aha i błąd w tekście: nie mam warkoczyków do ramion tylko za łopatki xD tak do połowy pleców gdzieś...
Stary 2007-11-04, 13:47   #650
kasientos
BAN stały

Cytat:

aha i jeszcze pytanko do ogółu: gdzie robilyscie warkoczyki?
czekamy na te fotki.. musze przyznac ze fany pomysl
jeszzce zostalo mi 19 jeju jak to sie dlugo rozplata.. te ktorea sa dobrze zaplecione to raz dwa i nie ma..ale sa tez tak zaplatane niektore ze mam ochote obciac calego
a wczoraj jaka opcje mialysmy.. jedna kumpela wpadla tak tylko na chwile zobaczyc co i jak no i troche pomoc.. jak wyszla zadzwonila 2ga kumpela do niej z pytaniem czy jutro ma czas, bo...zmienial zdanie i chce znowu zaplesc warkoczyki wyobrazdzie sobie ze powiedziala ze postara sie znalesc czas

warkoczyki sa super...gdyby nie czas zaplatania i odplatania ich

mnie robila daleka znajoma,. a znalazlam ja przez neta...

Cytat:
Ja chce blond warkoczyki.
Moj maz pojechal do Afryki po 12 latach ,zobaczyc mame.Pozegnal mnie w czerwonych wlosach a cghce na Jego powrot zrobic sobie warkoczyki blond ,wiem ,ze on lubi mnie jako blondynke.
Taka niespodzianka.
sloodkie ale on ma dobrze z Toba

a jakie fajne teraz mam afro jak mi sie to podoba...swoja droga mama dzis nie chciala ze mna isc do kosciola.. powiedziala ze sie ze mne pokaze jak wroce do norlanej fryzury ...ale to super wyglada... to jest od teraz moja 2 ulubiona fryzura..od razu po warkoczykach

dobra skoncze z warkoczykami i wracam do Was
Stary 2007-11-04, 15:20   #651
buńczuczny_karczoch
Raczkowanie

Cytat:

a jakie fajne teraz mam afro

FOTKI!!! koniecznie!!
Stary 2007-11-05, 09:23   #652
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
oj traci, jak dla męża to warto oczywiście czekamy na zdjęcia
No dla niego warto.Nie moge sie doczekac kiedy wroci...
Dopiero 27 listopada.
Cytat:

sloodkie ale on ma dobrze z Toba

Teraz mam wlosy koloru lososiowego.
Mam nadzieje ,ze jak zrobie jeszcze rozjasniaczem to mi rozjasni do konca.Bede robic poszczegolne pasemka bez odrostow bo odrosty sa ladnie rozjasnione.
Stary 2007-11-05, 22:52   #653
aga87
Rozeznanie

GG do aga87

Cytat:
A ta Kina to Polka??

Fajno, zrobisz mu suprajsa, na pewno się ucieszy

Stary 2007-11-06, 09:20   #654
traci
Wtajemniczenie

Cytat:

Fajno, zrobisz mu suprajsa, na pewno się ucieszy
No ja mysle...
Moje wlosy wygladaja jak losos ,ta rybka tzn taki maja kolor ,mam nadzieje ,ze rozjasniacz to pokryje.
Stary 2007-11-06, 13:03   #655
kasientos
BAN stały

Cytat:
FOTKI!!! koniecznie!!
pozniej postaram sie jakies wrzycic....

ale dzis bylo zdziwienie w szkole jak przyszlam z tymi klakami zamiast sznurowek ...

juz rano przezylam szok..jak wszystkie byly w caly swiat ... juz sie nie moge doczekac kiedy znowusobie zrobie...

ale niestety bardzo mi zmizernialy... tak jak zawsze miala wielgasna kite tak teraz taka slabiutka ta kiteczka.. mam nadzieje ze mama nie zauwazy ... bede chyba musiala cos z nimi zrobic.. ale to jeszce poczekam bo na razie to jest szopa..takie napuszone

ale Wam zazdroszcze tych warkoczykow
Stary 2007-11-06, 17:42   #656
aga87
Rozeznanie

GG do aga87

Kasientos - dużo włosó wypadło? No właśnie, jak to jest bezpośrednio po zdjeciu, tzn. po umyciu tej szopy po wark. - o wiele miej włosów, mówisz? A jakie masz włosy - cienkie/grube, dużo/mało ich ?
Ja mam dość dużo, ale cienkie, także po warkoczach pewnie zmizernieją... Więc już teraz się nastawiam na to, że je obetnę po zdjęciu warkoli

hehe, jak widać wark. uzależniają, skoro dopiero co zdjęłaś, a już zazdrościsz nowych..^^

Stary 2007-11-06, 18:10   #657
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
Kasientos - dużo włosó wypadło? No właśnie, jak to jest bezpośrednio po zdjeciu, tzn. po umyciu tej szopy po wark. - o wiele miej włosów, mówisz? A jakie masz włosy - cienkie/grube, dużo/mało ich ?
Ja mam dość dużo, ale cienkie, także po warkoczach pewnie zmizernieją... Więc już teraz się nastawiam na to, że je obetnę po zdjęciu warkoli

hehe, jak widać wark. uzależniają, skoro dopiero co zdjęłaś, a już zazdrościsz nowych..^^
Wiesz co ja juz tyle lat zaplatam a ostatnio fryzjerka powiedziala mi ,ze mam ladne wlosy.Sama bylam zdziwiona.
Stary 2007-11-06, 20:29   #658
kasientos
BAN stały

Cytat:
no to tak..
ja od malego zawsze mialam szope..duzo i grube..pelno wlosow, wszystkie ciotki babki och i ach(ja za nimi nie przepadalam, bo naprawde ich bylo mnostwo )
po sciagnieciu warkoczy mialam szope..takie pokarobowane.. i ledwo co w drzwiach sie miescilam wstawie do avarta fotke na jakis czas to zobaczycie..
natomiast po umyciu...szok ...w porownaniu z tym co mialam to tragedia..teraz sa przecietne takie jak ma wiekszosci ludzi...ale to jest polowa moich poprzednich
mozliwe ze to nie regula...ale ja mowie tak jak u mnie jest...
postaram sie je odratowac i pozniej znowu warkoczyki..ale nie za szybko.. bo szkoda mi wlosow...
teraz na 100% nie bede polecac warkoli osobom ktore maja slabe i cienkie wlosy... jeszcze zobacze jak bedzie pozniej..bede Was informowac na biezaco jesli Wam to nie przeszkadza
Stary 2007-11-09, 15:21   #659
Jamajka007
Zakorzenienie

A ja mam dziewczyny do was taką prośbę.. Czy któraś z was mogłaby pokazać fotkę takiego warkoczyka z bliska? Chciałabym zobaczyć jak to mniej więcej wygląda

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."

Jamajka007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 16:19   #660
kasientos
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
A ja mam dziewczyny do was taką prośbę.. Czy któraś z was mogłaby pokazać fotkę takiego warkoczyka z bliska? Chciałabym zobaczyć jak to mniej więcej wygląda
ja mam tylko takie.. jak sobie powiekszysz to moze co nie co zobaczysz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0416.jpg (9,4 KB, 137 załadowań)
Odpowiedz

Tagi
afrykańskie, cornrowsy, fruzura, rastaloki, styl, syntetyczne, warkocz, warkoczyki, warkoczyki syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości