Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-19, 13:21   #871
sieweczka
Rozeznanie

Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Wypowiedź Monik utwierdziła mnie w przekoaniu że, każda z nas inaczej przechodzi przez zabiegi na naszych włoskach JA na przykłąd miałam trwałą i moje włosy po niej nigdy nie wyglądały lepiej Są mięciutkie i lśniace Nie używam żadnych prepartów, nie mam "siana" i wszyscy twierdzą że wyglądam ślicznie Mogę je nawet wyprostować a po umyciu wystarczy że nie dotknę ich prostownicą i znów mam piękne loczki Więc dziewczyny trudno jest w końcu zdecydować czy akurat będziesz taką szczęściarą jak ja czy nie wyjdzie tak jakbyś chciałą tak jak Monik... Ja już podjęłam decyzję - warkoczyki zrobię. W przyszłym miesiącu kiedy na stałę przeniosę się do Northampton

18.10.2010 - 82.7 kg
23.10.2010 - 81.2
6.11.2010 -

Waga wymarzona : 60-65 kg

Tabela naszych wymiarów z 18.10.2010.
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1287584942
sieweczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 14:26   #872
kasientos
BAN stały

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
A dlaczego?
Ja zawsze tak robie jak musze miec sluche.
Moja kolezanka ktora zaplata mi wlosy tez sobie suszy.
A co Tobie mowili ,ze dlaczego niewolno?
tak mowili mi ze nie wolno.. to ja juz sama nie wiem...zglupialam

Cytat:
Napisane przez sieweczka Pokaż wiadomość
Wypowiedź Monik utwierdziła mnie w przekoaniu że, każda z nas inaczej przechodzi przez zabiegi na naszych włoskach JA na przykłąd miałam trwałą i moje włosy po niej nigdy nie wyglądały lepiej Są mięciutkie i lśniace Nie używam żadnych prepartów, nie mam "siana" i wszyscy twierdzą że wyglądam ślicznie Mogę je nawet wyprostować a po umyciu wystarczy że nie dotknę ich prostownicą i znów mam piękne loczki Więc dziewczyny trudno jest w końcu zdecydować czy akurat będziesz taką szczęściarą jak ja czy nie wyjdzie tak jakbyś chciałą tak jak Monik... Ja już podjęłam decyzję - warkoczyki zrobię. W przyszłym miesiącu kiedy na stałę przeniosę się do Northampton
super..i tak trzymaj...rob warkole
no to ja juz nie wiem co do tej trwalej..ale jednak chyba sobie ja daruje...
kasientos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 17:09   #873
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
Dokladnie kazdy z nas ma inne wlosy.
Ja zaplatam warkoczyki wiele lat i jakos nie mam zniszczonych wlosow.
Ostatnio jak bylam u fryzjera to fryzjerka je pochwalila.Wiec chyba nie jest zle.
traci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 09:38   #874
Monik272
Przyczajenie

Aż tak bardzo trwała mi nie zniszczyła włosów.Nie wypadały mi,nie rozdwajały itp.Loczki były nawet ładne z początku-każdy facet się za mną oglądał-ale potem niestety tak jak większość fryzur i malowania trzeba to powtórzyć.A chemia,która jest w tym preparacie jest bardzo żrąca.Szkoda włosów-siano potem dało się znieść-nie było tak najgorzej-tylko te loczki po jakimś czasie były takie przygnębiające,opadnięte i rozciągnięte.Więcej roboty niż pożytku.Ale tak jak mówicie-jednym osobom mogą trzymać się nawet pół roku i dłużej a jednym z 2 miesiące przy dobrym "wietrze".Tak samo jak warkoczyki-po nich niektórym wypadają włosy,są zniszczone i słabe a drugim to sprzyja dla rozwoju.Miałam dużżżooo róznych fryzur na swojej głowie-od różowych(od połowy włosów w dół),po niebieskie pasemka(trzymały się do jakiś 3 myć) i mnóstwo farbowania blondami.A moje włosy nadal są długie,piękne i puszyste.Ale co do trwałej-mimo wszystko nie polecam-nie wiadomo co nam wyjdzie i jak włosy mogą to znieść.Ale człowiek uczy się na błędach(a warkoczyki i tak zrobię-muszę tylko zarobić)
Monik272 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 11:04   #875
sieweczka
Rozeznanie

Moja trawała jest dalej śliczna nawet z odrostanmi Noszę ją już od lipca!! Ale kobieta zmienną jest więc teraz zapragnęłąm zrobić warkoczyki NA moich włoskach czarnych w tej chwili mam jeszcze czerwone pasemka ja to kombinuje TRWAŁĄ - polecam. Mniejszy kłopot tylko pianka i już gotowa fruyzurka Pewnie jak ściągne warkoczyki zrobie trwałą drugi raz

18.10.2010 - 82.7 kg
23.10.2010 - 81.2
6.11.2010 -

Stary 2008-02-20, 15:31   #876
Princess of Egypt
Raczkowanie

Dziewczyny, a bardzo Wam ciążyły warkoczyki?
Bo ja chcę robić warkole do połowy pleców i sie właśnie zastanawiam, czy mi z nimi nie będzie za ciężko ,, szczególnie podczas tańca :P
Princess of Egypt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 16:46   #877
kasientos
BAN stały

sieweczka
a mogłabym poprosic o fotki?

Princess of Egypt
da sie przyzwyczaic.. najbgorzej jak sa mokre.. i zwiazane w kitke...
Stary 2008-02-20, 18:17   #878
kamilcia
Przyczajenie

Cześć dziewczyn! błagam pomóżcie....byłam zdecydowana w 100% na warkoczyki, oglądnęłąm wiele fotek i juz sobie nawet wybrałam jakie chce, ale jak zaczęłam czytać to forum to mam wątpliwośi Przestarszyłam sie tego jak mogą wygladać moje włoski po ściągnięciu warkoczyków...a włosy mam zniszczone i cienkie Jaki myślicie moge je zrobić czy nie?????
kamilcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:29   #879
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Princess of Egypt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a bardzo Wam ciążyły warkoczyki?
Bo ja chcę robić warkole do połowy pleców i sie właśnie zastanawiam, czy mi z nimi nie będzie za ciężko ,, szczególnie podczas tańca :P
Tzn zalezy jaka grubosc bedziesz chciala.
Ja mialam kiedys bardzo dlugie do pasa ale bylo ok.
Zawsze mozna je tez jakos zwiazac zeby nie lataly.
Ja robilam sobie takiego koka albo robilam jednego duzego warkocza.

Cytat:
Napisane przez kamilcia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyn! błagam pomóżcie....byłam zdecydowana w 100% na warkoczyki, oglądnęłąm wiele fotek i juz sobie nawet wybrałam jakie chce, ale jak zaczęłam czytać to forum to mam wątpliwośi Przestarszyłam sie tego jak mogą wygladać moje włoski po ściągnięciu warkoczyków...a włosy mam zniszczone i cienkie Jaki myślicie moge je zrobić czy nie?????
Ja moge Ci powiedziec ,ze moje wlosy wcale a wcale sie nie zniszczyly.
Wiem ,ze niektorzy mowia ,ze maja mniej wlosow ale ja tego niezauwazylam.
Moze to byc tez efekt tego ,ze przez ok dwa czy trzy miesiace nosilo sie na glowie tyle a potem nic.
Stary 2008-02-20, 18:43   #880
Monik272
Przyczajenie

Cytat:
Witam.Niestety jeszcze nie miałam przyjemności mieć warkoczyków ale co nie co moge poradzić z tego co już sama wiem.Możesz przybliżyć bardziej nam historię Twoich włosów?Co przeszły itp. Ja radziłabym zadbać o ich pielęgnację,podcinać końcówki,stosować odżywki,jakieś witaminy.A jeśli do końca nie będziesz wiedziała jak im pomóc aby odżyły to idź do zaufanego fryzjera i poproś o radę.Nie musisz przecież już mieć warkoczyków-zdrowie włosów jest najważniejsze.Do wakacji na pewno sie wzmocnią.Jak widzisz każdej z nas włosy reagują inaczej na różne metody ich upiększania.Sama chciałabym juz warkoczyki ale wolę je wpierw wzmocnić.Najgorzej mieć zachciankę a potem żałować.Pozdrawiam
Stary 2008-02-20, 18:48   #881
kasientos
BAN stały

Cytat:
identyko zareagowalam jak weszlam na to forum...
tez sie przestraszylam..
ale nie zaluje ze jednak nie dalam sie wystraszyc tak do konca...
pozniej bylam tylko mile zaskoczona
Stary 2008-02-20, 20:50   #882
Princess of Egypt
Raczkowanie

Cytat:
moja reakcja była podobna :P Ale rozmawiałam z Dziewczyną, u której robie warkole i która sama nosiła i mówi, że to wcale nie jest tak, że włosy będą jakoś hardcorowo zniszczone, tylko po prostu wypada ich trochę po ściągnięciu.. co wcale nie jest dziwne, bo przez 2, czy 3 miechy, czy ile tam czasu sie nosi warkoczyki, nie mają jak wypadać :P
Wiadome, że mogą być trochę zniszczone, ale skoro już zdecydowałaś się, to nie zastanawiaj się za długo, tylko rób

Lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować, że się nie zrobiło :P
ale to tylko taka moja mała dygresja

Ja pomimo wszystko robię w czerwcu! I JUŻ!

pozdrooo! ;*
Stary 2008-02-20, 22:11   #883
sieweczka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Princess of Egypt Pokaż wiadomość
Ja pomimo wszystko robię w czerwcu! I JUŻ!

DOkłądnie Ja pomimo wszytsko, tak jak Ty Robie czerwcu

18.10.2010 - 82.7 kg
23.10.2010 - 81.2
6.11.2010 -

Stary 2008-02-21, 08:58   #884
kamilcia
Przyczajenie

Hehe...no juz mi troche lepiej... kurcze chyba rzeczywiscie zrobie te warkoczyki, ale naprawde boje sie jednak efektu jak juz je sciagne ...hmm a moje wlosy sa...no coz kiedys dlugie ale z roku na rok coraz krótsze bo jednak częściej rozjaśniam niż kiedyś, nie ścinałąm ch od 6 klasy podstawówki (teraz tylko czsami podcinam końcówki) a włosy zamiast po zadka mam po ramiona ehh...juz nie mówie o tym. że są rzadkiem i łamliwe oczywiście stosuje przeróżne odżywki, łykam tabletki i nic...a fryzjerka ostatnio mi powiedział tak "no to ja już nie wiem co Ci powiedzieć"
Stary 2008-02-21, 09:27   #885
Monik272
Przyczajenie

Kamilcia jak zauważyłam,połowa dziewczyn ma potem problemy z włosami jak zdejmie warkole.Ty do tego masz je łamliwe-a fryzjerka sama jest bezradna.Większość napisze Ci,abyś robiła.Bo to na prawdę super fryzura ale nie dla każdego-nie każda ma piękne i mocne włosy,które nie reagują na różnego rodzaju chemikalia i obciążenia.Wyobrażam sobie Twoją minę po zdjęciu warkoczyków-nie chce abyś przeklinała to forum i ludzi.Ale jeśli nie interesuję Cię co ja piszę-nie będę się gniewać-to zrobisz co zechcesz.Może akurat nic się nie będzie działo-choć mam wątpliwości.Po 1 to przestać farbować nałogowo.Włosy odżyją od chemii chociaż-ja już mam gdzieś ten zasrany blond i modę na to.Pozdrawiam
Stary 2008-02-21, 13:05   #886
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
DOkłądnie Ja pomimo wszytsko, tak jak Ty Robie czerwcu
Ja tez planuje na czerwiec.
Stary 2008-02-21, 20:19   #887
kamilcia
Przyczajenie

Monika272 na pewno nie bede miała tego gdzieś co chcesz mi przekazać w koncu po to tu napisałam ja wiem, że masz wątpliwości bo ja też je mam...bardzo się boję, że bede miałą cieniutkie i połamane włosy po warkoczykach....no ale wiem też, że będe żałować jak ich nie zrobie...no i ni w te ni we w te hehe...chyba jednak sie skusze na nie...a po nich (po raz pierwszy w życiu) przyciemnie włoski bo brunetkom łatwiej zapuścić i mniej się niszczą od farby...może w końcu mi sie uda....
Stary 2008-02-22, 09:13   #888
Monik272
Przyczajenie

hehe widziałam,że i tak się skusisz.No to czekam na fotki.Trzymam kciuki za dobrze zrobione warkoczykilPozdrawiam
Stary 2008-02-22, 12:12   #889
Shangri-La
Raczkowanie

Juz po jestem mega zadowolona narazie mam tylko takie fotki pozniej moze bede miala lepsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jam.jpg (103,9 KB, 262 załadowań)
Shangri-La jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 14:25   #890
kasientos
BAN stały

Shangri-La

sliczne.. i super wygladasz

ja tez juz juz juz chce
Stary 2008-02-22, 15:24   #891
Princess of Egypt
Raczkowanie

Shangri-La
śśśślicznie feest!

Ja właśnie też zastanawiam się nad jakimiś kilkoma kolorowymi warkoczykami, ale sama nie wiem, co do mojego blondu by pasowało :P Jak myślicie?!
Stary 2008-02-22, 15:25   #892
Princess of Egypt
Raczkowanie

Zapomniałam dodać że też już bym chciała i się nie mogę doczekać I że Tobie zazdroszczę, że już masz swoje warkole i to taaakie ładne!
Stary 2008-02-22, 18:56   #893
kamilcia
Przyczajenie

Noooop...chyba sie skusze hehe...i na pewno wkleje foteczki...
A do blondu moze by pasował roz...czo? albo fiolecik...?...kurcze ja tez juz bym chciala je miec...! ale moze wytrzymam do czerwca
Stary 2008-02-22, 20:08   #894
asiav01
BAN stały

Ja też muszę je mieć!
asiav01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 20:09   #895
traci
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Shangri-La Pokaż wiadomość
Juz po jestem mega zadowolona narazie mam tylko takie fotki pozniej moze bede miala lepsze
Bardzo ladnie wygladasz.
Stary 2008-02-23, 00:11   #896
Princess of Egypt
Raczkowanie

[quote=kamilcia;6679449]
A do blondu moze by pasował roz...czo? albo fiolecik...?

Właśnie nie wiem, róż wydaje mi się za słodki no i niezbyt oryginalny!
A fiolet.. hmmm
Stary 2008-02-23, 07:45   #897
kamilcia
Przyczajenie

[quote=Princess of Egypt;6682932]
Cytat:
A do blondu moze by pasował roz...czo? albo fiolecik...?

Właśnie nie wiem, róż wydaje mi się za słodki no i niezbyt oryginalny!
A fiolet.. hmmm

Ostatnio widziałam blond z zielonym i powiem szczerze, że bardzo fajnie to wygladalo...
Stary 2008-02-23, 09:27   #898
Shangri-La
Raczkowanie

kasientos, Princess of Egypt, traci dziekuje bardzo

A co do koloru do blondu to ten zielony wydaje sie ciekawy, ale nie ciemny tylko jakis jasny kolor mysle
Shangri-La jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 09:58   #899
aga87
Rozeznanie

GG do aga87

Shangri-La -> bardzo Ci pasują
A tak z ciekawosci - na avatarze to też Ty?

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 10:46   #900
Monik272
Przyczajenie

Kurcze świetne warkole i świetnie w nich wyglądasz.Ale Ci zazdroszcze.buuu ja też już chce.Właśnie,co może pasować do blondu?Mam na myśli blond gołębi czyli taki siwy...macie jakieś fajne foteczki?
Odpowiedz

Tagi
afrykańskie, cornrowsy, fruzura, rastaloki, styl, syntetyczne, warkocz, warkoczyki, warkoczyki syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości