Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-04, 16:02   #1681
cherry l
Zakorzenienie

GG do cherry l
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Blessed..BOOOSSKO CII <3333

czasami przykro mi sie robi jak sobie pomyśle,że warkoczyki to tylko moje baaardzo odległe marzenie ..

ehh
----> *mój postcrossingowy blog* <---

cherry l jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 16:50   #1682
red_chameleon
Rozeznanie

Dziewczyny mam małą prośbę. Czy mogłybyście zerknąć waszym fachowym okiem na te stronki i ocenić w którym z tych salonów warkoczyki są lepiej zrobione? Będę Wam bardzo wdzięczna
http://www.warkoczyki.com.pl/index.html
http://twistedhair.pl/index2.htm
http://www.warkoczyki.com/

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Jestem napalona na warkoczyki już od dość dawna. Szczególnie podobają mi się drobne warkoczyki (cieniutkie). Uważam, że ładne są także dredolki
Mam nadzieję, że w końcu wybiorę jakiś salon, umówie się i będę miała to cudo na głowie
Pozdrawiam wszystkich angażujących się w temacie
red_chameleon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 17:00   #1683
Nikegosza
Przyczajenie

poszukuje osoby która robi warkoczyki nad morzem koło Władysławowa jbc proszę pisać na gg 299529
Nikegosza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 14:00   #1684
virtual_luv
Raczkowanie

Witam,bardzo chcę miec warkoczyki ale mam pewne dylematy.Otoz farubje wlosy na czarno a moj naturalny kolor to ciemny blond,jezeli zrobie sobie czarne warkoczyki to po miesiacu kedy moje wlosy zaczna odrastac moze wygladac to brzydko,boje sie efektu "łysienia"Juz teraz kiedy mam odrost to moje jasne wlosy tak kontrastują z czarnymi ze z daleka wygłada to jak przeswity spowodowane łysieniem.Farbowanie przy warkoczykach odpada.
Kolejna sprawa to moje ndmiernie przetluszczajace sie wlosy,zastanawia mnie czy nie bedzie to problem.
Jezeli ktos tez mial takie kłopoty to bardzo prosze o pomoc.
virtual_luv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 15:43   #1685
PoisonCandy
Raczkowanie

GG do PoisonCandy

jeśli chodzi o farbowanie włosów na czarno to mam ten sam problem. Nosze czarne dredloki i jak zaczynają mi sie robić odrosty wyglądam fatalnie. Można jakiś czas zakrywać to chustką lub opaską. Ostatecznie rozpleść - pofarbować - zapleść na nowo

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam małą prośbę. Czy mogłybyście zerknąć waszym fachowym okiem na te stronki i ocenić w którym z tych salonów warkoczyki są lepiej zrobione? Będę Wam bardzo wdzięczna

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Jestem napalona na warkoczyki już od dość dawna. Szczególnie podobają mi się drobne warkoczyki (cieniutkie). Uważam, że ładne są także dredolki
Mam nadzieję, że w końcu wybiorę jakiś salon, umówie się i będę miała to cudo na głowie
mogę ci polecić twistedhair, znajome u nich robiły warkoczyki i są zadowolone
PoisonCandy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 16:25   #1686
Blessed
Raczkowanie

cranberi dopiero dziś kupiłam sobie odżywkę Radical bo u mnie na osiedlu nie mogłam dostać, i powiem że ma całkiem ładny zapach i po spryskaniu poczułam lekki przyjemny chłód i skóra jak by przestała swędzieć... ciekawe na jak długo, bo już mnie to do szału doprowadzało to swędzenie poza tym zawsze dostaje wysypki, jakieś czerwone krostki w miejscu gdzie włoski są naciągnięte :/ ale mija to po czasie...

Edytowane przez Blessed
Czas edycji: 2009-06-06 o 16:26
Blessed jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 18:20   #1687
Chatul
ma zielone pojęcie

I mnie się zamarzyły warkoczyki, ale jeszcze mam za krótkie włosy żeby zaplecione w warkoczyki wyglądały bardzo fajnie. A sztucznych nie chcę.
Chociaż może jutro spróbuję namówić mamę na plecenie warkoczyków, sama jestem ciekawa efektów.
Stary 2009-06-06, 19:36   #1688
virtual_luv
Raczkowanie

[quote=PoisonCandy;1264248 1]jeśli chodzi o farbowanie włosów na czarno to mam ten sam problem. Nosze czarne dredloki i jak zaczynają mi sie robić odrosty wyglądam fatalnie. Można jakiś czas zakrywać to chustką lub opaską. Ostatecznie rozpleść - pofarbować - zapleść na nowo

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Dzieki za odpowiedz
opcja z rozplątywaniem odpada poniewaz wyjezdzam na dwa miesiace zostaje opaska
Myslalam tez o doczepieniu kilku jasnych warkoczykow zeby odrosty nie rzucaly sie tak chamsko w oczy ale nie wiem czy to dobry pomysl.

A co z przetłuszczajacymi sie wlosami?To dobry material na warkoczyki czy nie?
Teraz myje glowe co dwa dni a w upalne dni codziennie,czy przy warkoczykach jest taka potrzeba?

Boje sie za moge bardzo zalowac ze je zrobilam
virtual_luv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 00:15   #1689
bea26
Raczkowanie

GG do bea26

Cytat:
Nie mnie oceniać, gdzie i kto robi lepiej, ale sama robiłam u dziewczyn w Bydgoszczy (www.warkoczyki.com.pl)
i byłam zadowolona. Na pewno do nich wrócę na dready jak tylko moje włosy osiągną odpowiednią długość. Jeśli chcesz mieć coś cudnego na głowie i do tego miło spędzić czas polecam Agę i Ankę.
bea26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 18:30   #1690
bagladyshop
Raczkowanie

Cytat:

wszystkei dziewczyny robia fajne warkoczyki,ale z tych 3 kina z twisted hair robi najfajniejsze wg mnie
natomiast bardzo drobne to chyba w bydgoszczy.
bagladyshop jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 18:36   #1691
cherry l
Zakorzenienie

GG do cherry l

oznajmiłam wczoraj mamie,że zrobie sobie na bank na 18-stke warkoczyki:P, ale wczoraj się nad czymś zaczełam zastanawiać i zrobiłam sobie tak na próbe kilka warkoczyków (choć jest to dosyć trudne przy mojej długosci włosów :P) i stwierdziłam,że wygladam za przeproszeniem jak debil pozatym bez grzywki wyglądam strasznie dziecinnie,i tak nie wygladam na te 17 lat a wtedy to juz w ogóle.. poza tym mam z deka problemy z cerą, które moja grzywka zasłania na szczęście
i ten właśnie "problem" mnie nurtuje.Bo warkoczyki strasznie mi sie podobają i super by było się tak wyróżniać.Przyznaje,że sama sie sobie dziwie,bo odkąd myśle o warkoczykach nie miałam takich dylematów i byłam w 150 % przekonana co do tego pomysłu :P

Stary 2009-06-07, 20:47   #1692
bagladyshop
Raczkowanie

[quote=virtual_luv;1264569 9]
Cytat:
Napisane przez PoisonCandy Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o farbowanie włosów na czarno to mam ten sam problem. Nosze czarne dredloki i jak zaczynają mi sie robić odrosty wyglądam fatalnie. Można jakiś czas zakrywać to chustką lub opaską. Ostatecznie rozpleść - pofarbować - zapleść na nowo

Dzieki za odpowiedz
opcja z rozplątywaniem odpada poniewaz wyjezdzam na dwa miesiace zostaje opaska
Myslalam tez o doczepieniu kilku jasnych warkoczykow zeby odrosty nie rzucaly sie tak chamsko w oczy ale nie wiem czy to dobry pomysl.

A co z przetłuszczajacymi sie wlosami?To dobry material na warkoczyki czy nie?
Teraz myje glowe co dwa dni a w upalne dni codziennie,czy przy warkoczykach jest taka potrzeba?

Boje sie za moge bardzo zalowac ze je zrobilam
ja tez mam wlosy przetluszczajace sie i nie mam zadnego problemu z myciem-myje 1-2 razy w tyodniu.
a co do odrostow to dobrym pomyslem jest wymieszac twoj naturalny kolor z tym farbowanym

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
oznajmiłam wczoraj mamie,że zrobie sobie na bank na 18-stke warkoczyki:P, ale wczoraj się nad czymś zaczełam zastanawiać i zrobiłam sobie tak na próbe kilka warkoczyków (choć jest to dosyć trudne przy mojej długosci włosów :P) i stwierdziłam,że wygladam za przeproszeniem jak debil pozatym bez grzywki wyglądam strasznie dziecinnie,i tak nie wygladam na te 17 lat a wtedy to juz w ogóle.. poza tym mam z deka problemy z cerą, które moja grzywka zasłania na szczęście
i ten właśnie "problem" mnie nurtuje.Bo warkoczyki strasznie mi sie podobają i super by było się tak wyróżniać.Przyznaje,że sama sie sobie dziwie,bo odkąd myśle o warkoczykach nie miałam takich dylematów i byłam w 150 % przekonana co do tego pomysłu :P
mozesz przeciez zostawic grzywke jak tu;
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5ed278f86.html
ja mam wiele kientek,ktore nie wyobrazaja sobie nie miec grzywki.
Stary 2009-06-07, 20:48   #1693
cranberi
Raczkowanie

GG do cranberi

No i mam problem... Tak nie mogłam doczekać się na warkoczyki, cała szczęśliwa zrobiłam sobie w środę, ale hmm... niestety moje szczęście trwało bardzo krótko Pierwsze rzędy warkoczyków i boki mam zaplecione bardzo ładnie, ale tył to masakra. Kilka grubych rozwalających się warkoli.. bleh. Do tego masa mi sie porozwała na końcach, powychodziły włosy. Masakra! Myślicie, że jeśli hmm... nie zauważyłam tych "mankamentów" od razu u tej dziewczyny, która mi plotła, a dopiero jakiś czas po fakcie to mam jakieś szanse na reklamacje? Tzn, że np. przeplecie mi te niezafajne albo odda kase?
Mam nadzieję, bo to jednak nie małe pieniądze i w ogóle
cranberi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 20:55   #1694
Chatul
ma zielone pojęcie

No i mama mi dzisiaj zrobiła warkoczyki. Zdecydowanie nie wyglądają profesjonalnie i do tego są tylko z moich naturalnych włosów, których ani nie ma szczególnie dużo- raczej jest ich mniej niż więcej, ani nawet szczególnie długie jeszcze nie są- warkoczyki mam kilka cm. za ramiona. W porównaniu do tej burzy warkoczy, którą mają wszystkie dziewczyny ze zdjęć to ja mam prawie nic na głowie. Dosłownie 1/3 tego, co mają inne warkoczykowe głowy, jak nie mniej. Ale i tak fryzura mi się podoba. I sama się sobie w niej podobam. I chyba w wakacje zdecyduję się na zrobienie sobie warkoczyków w jakimś porządnym salonie fryzjerskim
Stary 2009-06-07, 21:00   #1695
cherry l
Zakorzenienie

GG do cherry l

oo ma któraś z Was ma zostawioną jeszcze grzywke? bo bym z chęcią zdjęcia obejrzała

jest ktoś chętny z Sosnowca lub Katowic na zrobienie mi warkoczyków z doczepieniem syntetycznych?

tylko nie wiem właśnie,moze bym zlikwidowała grzywke i przy okazji wyleczyłoby mi si czoło
kuuurcze nie wiem
moge kiedyś wstawic zdjecie jak zrobie sobie kilka warkoczyków i podepne grzywke i powiecie mi szczerze czy lepiej mi z grzywkę czy nie?

Stary 2009-06-08, 10:00   #1696
bea26
Raczkowanie

GG do bea26

Cytat:
oo ma któraś z Was ma zostawioną jeszcze grzywke? bo bym z chęcią zdjęcia obejrzała
Ja miałam z grzywką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 27.jpg (102,9 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 32.jpg (107,8 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4489.jpg (163,4 KB, 103 załadowań)
bea26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 14:06   #1697
antyrealistka
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Co zrobić. Zrobic warkoczyki z moich naturalnych włosów (są długie, grube i gęste) Czy doczepic syntetyczne?

NEW AGE IS NOT HIP-HOP !!

<uśmiech>
antyrealistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 14:13   #1698
cherry l
Zakorzenienie

GG do cherry l

anty przeciez doczepia sie jak ma sie krótkie a ty masz i długie i gęste to w czym problem :P i taniej cię wyjdzie ^^

Stary 2009-06-08, 14:38   #1699
cranberi
Raczkowanie

GG do cranberi

anty, ja mam też długie i gęste, ale doczepiane mam syntetyki i ludzie w ogóle tego nie widzą więc polecam Ci z syntetykami. Co prawda miałam kiedyś warkoczyki z samych naturalnych, ale to były cornrowsy made by babcia więc trzymały się coś około tygodnia i też dało rade
cranberi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 16:17   #1700
bagladyshop
Raczkowanie

Cytat:
anty przeciez doczepia sie jak ma sie krótkie a ty masz i długie i gęste to w czym problem :P i taniej cię wyjdzie ^^
to nie prawda-to jest zupelnie inny efekt jak sie zrobi warkoczyki z syntetykow, nawet jesli masz bardzo grube swoje wlosy i tak bedzie łyso.

a tak zmieniajac temat:chcialam was przestrzec przed kupowaniem w sklepie afroshop z nowego targu.
w zeszlym roku zamowilam od nich dredki -kurierem,nie odebralam ich z pewnych powodow,ale napisalam do afroshopu,ze oddam im kase za zwrot paczki ,bo to duza suma.odpisali, ze nie musze oddawac kasy tylko moge zrobic u nich zakupy za ok 100zl.zakupy zrobilam-kupilma m.in.szampon do warkoczykow.dostalam szampon przeterminowany o 7 miesiecy!oczywiscie napisalam,ze chce dostac zwrot kasy albo nowy szampon.ponoc zostal wyslany, oczywiscie do dzis go nie dostalam. niedawno kupilam w na allegro od afro shopu oliwki do warkoczykow.napisalam maila, zeby znowu nie bylo takiej sytuacji jakpoprzednim razem-aby oliwki nie byly przeterminopwane.
oliwki dostalam wraz z listem jakobym rzekomo zamawiala od nich mase rzeczy i nie odbierala ich z poczty.ponoc zwroty wyniosly ich 150zl.jest to wierutna bzdura, bo zamawiala z tego sklepu tylko wostatecznosci, bo maja ubogi asortyment.nie wiem skad wziela te dane wlascicielka. i dziwi mnie, ze nie napisano otym do mnioe wczesniej.
a co do oliwek to nie maja daty waznosci-a telefonow afro shop ode mnie nie odbiera. wiec odradzam jakiekolwiek zakupy wtym sklepie , bo robi sie tam z klientka idiote i oszusta.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez cranberi Pokaż wiadomość
No i mam problem... Tak nie mogłam doczekać się na warkoczyki, cała szczęśliwa zrobiłam sobie w środę, ale hmm... niestety moje szczęście trwało bardzo krótko Pierwsze rzędy warkoczyków i boki mam zaplecione bardzo ładnie, ale tył to masakra. Kilka grubych rozwalających się warkoli.. bleh. Do tego masa mi sie porozwała na końcach, powychodziły włosy. Masakra! Myślicie, że jeśli hmm... nie zauważyłam tych "mankamentów" od razu u tej dziewczyny, która mi plotła, a dopiero jakiś czas po fakcie to mam jakieś szanse na reklamacje? Tzn, że np. przeplecie mi te niezafajne albo odda kase?
Mam nadzieję, bo to jednak nie małe pieniądze i w ogóle
REKLAMUJ- ja bym poprawila za darmo jesliby sie cos takiego zdarzylo
Stary 2009-06-08, 16:30   #1701
cherry l
Zakorzenienie

GG do cherry l

baglyshop : no i czemu ty tak daleko mieszkasz..:P

a ja się tak zastanawiam..czy nierówne wlosy mogą stanowić jakiś problem?

Stary 2009-06-08, 17:58   #1702
red_chameleon
Rozeznanie

Dziewczyny bardzo dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi Jestem taką gapą, że nie zauważyłam, że już wcześniej odpowiadałyście na mojego posta. Jestem już umówiona do Karoliny z Warszawy (ma świętną stronę i fach w ręku) na 1 lipca. W końcu stanie się to czego pragnę od ponad roku, albo w zasadzie nawet od 2 lat. Tylko nadal zastanawiam się nad kolorem. Wydaje mi się, że najbardziej odpowiedni będzie kolor moich włosów, ale już sama nie wiem do końca. Podobają mi się włosy ciemniejsze od moich (jestem szatynką), ale ktoś kiedyś powiedział mi, że ciemniejsze by mi nie pasowały, bo jestem za blada.

http://www.hair.com.pl/
Możecie mi powiedzieć czy te kolorowe pasma na głowie Marii Foryś^(link powyżej) to dredolki czy warkoczyki? Podobają mi się te kolorki, bajecznie to wygląda. Jeżeli są to dredolki to jest taka możliwość, żeby przy zaplataniu warkoczy poprosić o kilka takich dredolków na głowę?
Teraz jestem taka śmiała z tymi kolorkami, ale jak już będę na miejscu to na pewno kolorków mi się odechce
red_chameleon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 18:37   #1703
bagladyshop
Raczkowanie

Cytat:
baglyshop : no i czemu ty tak daleko mieszkasz..:P

a ja się tak zastanawiam..czy nierówne wlosy mogą stanowić jakiś problem?
nie

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Dziewczyny bardzo dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi Jestem taką gapą, że nie zauważyłam, że już wcześniej odpowiadałyście na mojego posta. Jestem już umówiona do Karoliny z Warszawy (ma świętną stronę i fach w ręku) na 1 lipca. W końcu stanie się to czego pragnę od ponad roku, albo w zasadzie nawet od 2 lat. Tylko nadal zastanawiam się nad kolorem. Wydaje mi się, że najbardziej odpowiedni będzie kolor moich włosów, ale już sama nie wiem do końca. Podobają mi się włosy ciemniejsze od moich (jestem szatynką), ale ktoś kiedyś powiedział mi, że ciemniejsze by mi nie pasowały, bo jestem za blada.

http://www.hair.com.pl/
Możecie mi powiedzieć czy te kolorowe pasma na głowie Marii Foryś^(link powyżej) to dredolki czy warkoczyki? Podobają mi się te kolorki, bajecznie to wygląda. Jeżeli są to dredolki to jest taka możliwość, żeby przy zaplataniu warkoczy poprosić o kilka takich dredolków na głowę?
Teraz jestem taka śmiała z tymi kolorkami, ale jak już będę na miejscu to na pewno kolorków mi się odechce
i dredloki i warkoczyki
Stary 2009-06-09, 23:39   #1704
bagladyshop
Raczkowanie

moje nowe dredloki
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...df0828c9f.html
Stary 2009-06-09, 23:41   #1705
bagladyshop
Raczkowanie

moje nowe dredloki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030016.jpg (62,3 KB, 141 załadowań)
Stary 2009-06-10, 05:13   #1706
Chatul
ma zielone pojęcie

Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
moje nowe dredloki
Bardzo fajne
No i tło w zdjęciach jest boskie
Stary 2009-06-10, 10:00   #1707
bagladyshop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Bardzo fajne
No i tło w zdjęciach jest boskie
to drzwi wejsciowe w panterke
Stary 2009-06-10, 13:44   #1708
cherry l
Zakorzenienie

GG do cherry l

ślicznie ci

a tak swoja drogą, jak ktos ma naturalnie idealna cere to zazdroszcze

Stary 2009-06-10, 17:42   #1709
antyrealistka
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Dzięki za rady ;d
Robię ok. 20 czerwca. Z syntetyków, bo efekt będzie fajniejszy. A teraz zostały mi kolory! Wybrać jasny brąz (podkład) i kilka zielonych, czy jasny brąz (podkład) i kilka fioletowych. Lubię kolorki, ale nie chcę ich za dużo ile powinnam dodać kolorków, żeby było jej widać, ale bez przesady?

NEW AGE IS NOT HIP-HOP !!

<uśmiech>
antyrealistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 14:16   #1710
Blessed
Raczkowanie

bagladyshop prześliczne! Noszę warkoczyki syntetyczne 2 raz ale zastanawiam się nad dreadlockami następnym razem, bo są naprawdę cudne, widziałam jak się je robi i zastanawiam się czy nie są dużo cięższe od warkoczyków?
Blessed jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
afrykańskie, cornrowsy, fruzura, rastaloki, styl, syntetyczne, warkocz, warkoczyki, warkoczyki syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości