Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-19, 11:58   #2401
ZECIA28
Przyczajenie

Dot.: ........Warkoczyki....... ..

czesc wszystkim
jestem tutaj nowa, przejrzalam pobieznie caly temat, ale na dokladniejsze przeczytanie od deski do deski nie mam teraz czasu, wiec wybaczcie, ale mam kilka pytan
wczoraj wlasnie znajoma Jamajka zaplotla mi warkoczyki z wlosow syntetycznych. Jak dla mnie bomba, chodz narazie nosze tylko wezel na czubku glowy z dwoch powodow: pierwszy - moje warkoczyki sa narazie sztywne i szeleszcza jeszcze - a jakos glupio sie czuje - jakbym nosila reklamowke na glowie, w koku tego nie odczuwam, druga sprawa - chyba przez ta sztywnosc i nowosc sa powyginane w kazda strone, nie sa takie: "lejace"...

widze ze jestescie ekspertkami w tej dziedzinie, wiec prosze podpowiedzcie mi co zrobic zeby te wlosy staly sie bardziej miekkie, nie takie sztywno-plastikowe, umyc czy jak?

narazie tez ciagle boli mnie glowa, nie przyzwyczajona - jakas rada, jak zmniejszyc ten bol? no i jak spac, bo moja dzisiejsza pierwsza noc byla szczerze mowiac tragicza - prawie ze na siedzaco spalam

i jak zapobiec zapaleniu mieszkow - chce byc pewna ze wszystko robie dobrze...

i jeszcze jedno- jak czesto powinnam je myc, wiem ze jak najrzadziej - bo same wlosy sie raczej teraz nie brudza, co najwyzej skora glowy, ale ta Jamajka powiedziala ze raz na miesiac - co jak dla mnie jest nie do pomyslenia...

najbardziej jednak narazie przeszkadza mi ich sztywnosc, co na to poradzic?
ach i jakie odzywki w sprayu polecacie?

Edytowane przez ZECIA28
Czas edycji: 2010-02-19 o 12:00
ZECIA28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 18:19   #2402
bagladyshop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ZECIA28 Pokaż wiadomość
czesc wszystkim
jestem tutaj nowa, przejrzalam pobieznie caly temat, ale na dokladniejsze przeczytanie od deski do deski nie mam teraz czasu, wiec wybaczcie, ale mam kilka pytan
wczoraj wlasnie znajoma Jamajka zaplotla mi warkoczyki z wlosow syntetycznych. Jak dla mnie bomba, chodz narazie nosze tylko wezel na czubku glowy z dwoch powodow: pierwszy - moje warkoczyki sa narazie sztywne i szeleszcza jeszcze - a jakos glupio sie czuje - jakbym nosila reklamowke na glowie, w koku tego nie odczuwam, druga sprawa - chyba przez ta sztywnosc i nowosc sa powyginane w kazda strone, nie sa takie: "lejace"...

widze ze jestescie ekspertkami w tej dziedzinie, wiec prosze podpowiedzcie mi co zrobic zeby te wlosy staly sie bardziej miekkie, nie takie sztywno-plastikowe, umyc czy jak?

narazie tez ciagle boli mnie glowa, nie przyzwyczajona - jakas rada, jak zmniejszyc ten bol? no i jak spac, bo moja dzisiejsza pierwsza noc byla szczerze mowiac tragicza - prawie ze na siedzaco spalam

i jak zapobiec zapaleniu mieszkow - chce byc pewna ze wszystko robie dobrze...

i jeszcze jedno- jak czesto powinnam je myc, wiem ze jak najrzadziej - bo same wlosy sie raczej teraz nie brudza, co najwyzej skora glowy, ale ta Jamajka powiedziala ze raz na miesiac - co jak dla mnie jest nie do pomyslenia...

najbardziej jednak narazie przeszkadza mi ich sztywnosc, co na to poradzic?
ach i jakie odzywki w sprayu polecacie?
ja nie wiem co to za pomysł zeby myc je raz na miesiac/ myj 1-2 razy w tugodniu. nie musisz myc calych, ale warto to zrobic chociaz raz , bo wtedy one sa bardziej miekkie. mozesz tez spsikac je po calej dlugosci jakąsodzywka w sprayu.
a dlaczego nie sa lejace to nie wiem/przyczyna może byc to , ze sa bardzo mocno splecione, tak gesto i wtedy one wyginaja sie w rozne strony, czasem nawet krecą sie. jesli tak jest to nic na to nie poradzisz w tej chwili
jesli chodzi i ból głowy to powinien minac niedługo. u mnie zwykle mija na drugi dzien po zrobieniu

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_em Pokaż wiadomość
Hej, ciągle piszecie o warkoczykach doczepianych lub dredach, a nigdzie nie mogę znaleźć informacji o warkoczykach z naturalnych włosów, więc się zarejestrowałam, by o to dopytać
Chciałabym na wakacje zrobić sobie (a raczej, żeby ktoś kompetentny mi zrobił) właśnie takie warkoczyki. Moje włosy są takiej długości, że mogę na nich usiąść , poza tym są gęste i raczej mocne. Ale trudno mi znaleźć dobrą do nich fryzurę, bo rozpuszczone łatwo się plączą i ciężko je rozczesać. Dlatego postanowiłam w tym roku postawić na warkoczyki.
Moje podstawowe pytania:
1. Gdzie (w okolicach Krakowa) i za ile można zrobić sobie takie warkoczyki? Chodzi mi o sprawdzone zakłady fryzjerskie/fryzjerów.
2. Na czym polega pielęgnacja warkoczyków?
3. Jak długo (przeważnie) się je nosi? Co wpływa na ten czas?
4. Jak wygląda sprawa z ich rozplątywaniem? Czy tak jak w przypadku syntetycznych mogą zostać łyse placki na głowie? Czy po rozpleceniu może zajść konieczność obcięcia włosów na bardzo krótko?
Niektóre z odpowiedzi na te pytania już znam, ale z niefachowych źródeł, więc chciałam dowiedzieć się o opinie fachowców
1. w krakowie robia warkoczyki dziewczyny z afrostylu, ale nie wiem czy robia tez z naturalnych wlosow. 2.jak twoje wlosy-myjesz i uzywasz odzywki 3.krótko, bo one szybko brzydko wyglądaja. mysle, ze mieiac to jest maksymalny czas, a jak bedziesz je czesto myc to i krócej. syntetyk wplata sie nie tylko po to zeby przedluzyc wlosy ale po to zeby calosc byla trwalsza. 4.nie wiem skąd pomysl, ze przy syntetycznych zostaja łyse placki, ale tutaj napewno czegos takiego nie bedzie.
bagladyshop jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 18:28   #2403
cherry l
Zakorzenienie

GG do cherry l

o Baglady jesteś!
tak na wstępie: chce powiedzieć,że jesteś bardzo ładna i bardzo ladnie ci w dreadach/warkoczykach ;D o i masz fajne ciuchy i ogólnie sie fajnie ubierasz, no!xD

i teraz mam pytanka : bo widzialam,że na blogu masz instrukcje jak zawiązać turban,a czy da sie 'stworzyć' coś ładnego z takiej apaszki dlugiej a wąskiej? a co do takiej składanej na pół to ty końce przeplatasz na dole,potem na górze,znowu na dole, znowu na górze i dopiero na dole wiążesz?XD bo sie zastanawiam czy ja czegoś nie rozumiem?;P i czy nie jest ci w lato goraco jak masz taki turban?;P

i nie masz jakiejś znajomej osoby na śląsku,która dobrze robi warkoczyki? bo w internecie są oferty,ale ciężko mi powiedzieć na podstawie kilku zdjęc(i to nie wiadomo czy na 100 %s ą to zdjęcia tej osoby) czy osoba zna sie na tym co robi

pozdrawiam
----> *mój postcrossingowy blog* <---

Edytowane przez cherry l
Czas edycji: 2010-02-19 o 19:10
cherry l jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 19:05   #2404
ZECIA28
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
ja nie wiem co to za pomysł zeby myc je raz na miesiac/ myj 1-2 razy w tugodniu. nie musisz myc calych, ale warto to zrobic chociaz raz , bo wtedy one sa bardziej miekkie. mozesz tez spsikac je po calej dlugosci jakąsodzywka w sprayu.
a dlaczego nie sa lejace to nie wiem/przyczyna może byc to , ze sa bardzo mocno splecione, tak gesto i wtedy one wyginaja sie w rozne strony, czasem nawet krecą sie. jesli tak jest to nic na to nie poradzisz w tej chwili
jesli chodzi i ból głowy to powinien minac niedługo. u mnie zwykle mija na drugi dzien po zrobieniu
Ta jamajka stwierdzila, ze jesli bede myla z taka czestotliwoscia jak swoje wlasne do tej pory to napewno sie nie utrzymaja lacdnie 3 miesiace. Ale skoro mowisz ze one po myciu zrobia sie bardziej miekkie to chyba zaraz lece je umyc, bo powiem szczerze ze szlag mnie trafia tak mocno, jak bardzo mi sie podobaja

Sa napewno mocno splecione, ale to rozumiem ze sie konce wyginaja, ale one prze ta sztywnosc, jak rozplacze koka to sa powykrecane na calej dlugosci i nie wiem jak je doprowadzic do porzadku, gdybym chciala nosic rozpuszczone, albo w zwykly, wysoki konski ogon.

I to szeleszczenie - no straszne uczucie. Az zaczyna mnie to zniechecac. Moze to rodzaj wlosow ktorych uzyla. To byly KAnekalon - nie wiem czy dobrze nazwe zapamietalam.

Zobacze jutro - mam nadzieje ze bol glowy przejdzie, mam nadzieje ze za duzo wlosow nie wyrywam sobie teraz przez te ich sztywnosci i nieukladnosc

JAka odzywke polecasz?
Dzieki za odpowiedz

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

ps. jak myslicie po jakim czasie i po ilu myciach powinny sie na tyle rozluznic zebym mogla normalnie funkcjonowac, bez wyginania, uczucia obciazenia glowy i szeleszczenia?

I czy powinnam uzywac szamponu przeciwlupiezowego czy wystarczy zwykly?
Stary 2010-02-20, 14:10   #2405
JaxXx
Przyczajenie

Czesc dziewczyny ) po dosc dlugiej przerwie po warkoczykach postanawiam zrobic sobie dredloki ) tak jak polecacie chce skorzyastac ze str wlosy-sklep i mam pytanie bo moj kolor wlosow to ciemny braz i zastanawiam sie czy wybrac nr 1 czyli czarny, czy nr 33 ten czekoladowy braz? bo strasznie mnie ciagnie do czarnego, ale nie wiem czy to nie bedzie sie wyrozniac i jeszcze jak beda odrastac do tego dobieram jeszcze niebieskie i rozowy neon )
JaxXx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 23:53   #2406
bagladyshop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
o Baglady jesteś!
tak na wstępie: chce powiedzieć,że jesteś bardzo ładna i bardzo ladnie ci w dreadach/warkoczykach ;D o i masz fajne ciuchy i ogólnie sie fajnie ubierasz, no!xD

i teraz mam pytanka : bo widzialam,że na blogu masz instrukcje jak zawiązać turban,a czy da sie 'stworzyć' coś ładnego z takiej apaszki dlugiej a wąskiej? a co do takiej składanej na pół to ty końce przeplatasz na dole,potem na górze,znowu na dole, znowu na górze i dopiero na dole wiążesz?XD bo sie zastanawiam czy ja czegoś nie rozumiem?;P i czy nie jest ci w lato goraco jak masz taki turban?;P

i nie masz jakiejś znajomej osoby na śląsku,która dobrze robi warkoczyki? bo w internecie są oferty,ale ciężko mi powiedzieć na podstawie kilku zdjęc(i to nie wiadomo czy na 100 %s ą to zdjęcia tej osoby) czy osoba zna sie na tym co robi

pozdrawiam
adziekuje za miłe slowa
nie znam niestety nikogo na ślasku robiacego warkocze.
co do turbanu to tak naprawdę wiekszego znaczenia nie ma czy wiązanie wyjdzie na gorze glowy czy nad karkiem, wazne, zeby je jakos tak łądnie schowac (te konce).
tu mam zawiazane konce na górze
http://i45.tinypic.com/2ly6bt0.jpg
tu na dole pod wlosami:
http://i50.tinypic.com/wteyop.jpg
co do cienkiego szaliczka to jesli dlugi to moze nadac sie do zrobienia turbanu. w lecie nie jest mi gorąco-zwykle nosze bawelniane chusty, wiec to pewnie dlatego

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Cytat:
Ta jamajka stwierdzila, ze jesli bede myla z taka czestotliwoscia jak swoje wlasne do tej pory to napewno sie nie utrzymaja lacdnie 3 miesiace. Ale skoro mowisz ze one po myciu zrobia sie bardziej miekkie to chyba zaraz lece je umyc, bo powiem szczerze ze szlag mnie trafia tak mocno, jak bardzo mi sie podobaja

Sa napewno mocno splecione, ale to rozumiem ze sie konce wyginaja, ale one prze ta sztywnosc, jak rozplacze koka to sa powykrecane na calej dlugosci i nie wiem jak je doprowadzic do porzadku, gdybym chciala nosic rozpuszczone, albo w zwykly, wysoki konski ogon.

I to szeleszczenie - no straszne uczucie. Az zaczyna mnie to zniechecac. Moze to rodzaj wlosow ktorych uzyla. To byly KAnekalon - nie wiem czy dobrze nazwe zapamietalam.

Zobacze jutro - mam nadzieje ze bol glowy przejdzie, mam nadzieje ze za duzo wlosow nie wyrywam sobie teraz przez te ich sztywnosci i nieukladnosc

JAka odzywke polecasz?
Dzieki za odpowiedz

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

ps. jak myslicie po jakim czasie i po ilu myciach powinny sie na tyle rozluznic zebym mogla normalnie funkcjonowac, bez wyginania, uczucia obciazenia glowy i szeleszczenia?

I czy powinnam uzywac szamponu przeciwlupiezowego czy wystarczy zwykly?
no ma troche racji z tym myciem, bo jednak podczas mycia najbardziej te wlosy wyłażą. ale niemycie warkoczy przez miesiac tez nie jest dobrym pomyslem, bo pewnie bedzie cie swedziec głowa .
jeśli włosy byly z kanekalonu to ok. to dobre wlosy.
ja mysle, ze sa wlasnie za mocno i za gesto zaplecione, w takim sensie, ze ten warkoczyk jest za gestym splotem pleciony. nie moze byc ani za luźny ani za gesty, bo wtedy warkocze sie odkształcają.
mi sie kiedys zdarzylo, ze warkoczyk skrecil sie od takiego mocnego zaplecenia w spiralke.
co do szeleszczenia to nie wiem co ci poradzic, bo mnie raczej nie szeleszczą albo ja nie zwracam na to uwagi.
no trzeba sie trochę przemęczyć na poczatku. nie ma rady.
odzywka jakakolwiek w sprayu , zeby sobie psikac przy skórze odrosty .
polecam tez fajną odświeżającą odżywkę nivea *******, ja jej czasem uzywam zamiast mycia fajnie usuwa takze przykry zapach z wlosow np po imprezie. co do szamponu to niektorzy radza zeby uzywac takiego przeciwłupieżowego. mozesz w sumie. ale polecam tez szampon dla dzieci, ktory mi wielokrotnie pomogł na swedzenie skóry głowy.

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

Cytat:
Napisane przez JaxXx Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ) po dosc dlugiej przerwie po warkoczykach postanawiam zrobic sobie dredloki ) tak jak polecacie chce skorzyastac ze str wlosy-sklep i mam pytanie bo moj kolor wlosow to ciemny braz i zastanawiam sie czy wybrac nr 1 czyli czarny, czy nr 33 ten czekoladowy braz? bo strasznie mnie ciagnie do czarnego, ale nie wiem czy to nie bedzie sie wyrozniac i jeszcze jak beda odrastac do tego dobieram jeszcze niebieskie i rozowy neon )
a może pomieszac 1 z 33? ostatnio tak robiłam i byl fajny efekt. ale zwróć uwage, ze ten nr 33 to jest taki brąz troszeczkę w bordo wpadający.
wiesz tak naprawde przy dredlokach to roznice kolorystyczne miedy naturanymi wlosami a dredlokiem nie wygladaja tak źle. dzis zakladalam dziewczynie dredy w kolorze nr 12 na wlosy w kolorze 33 i efekt byl fajny.ja sama nosilam wisniowe dredloki na czarnych wlosach i te mysle, ze wygladalo to ok
http://i45.tinypic.com/xkrq4m.jpg
Stary 2010-02-21, 11:45   #2407
JaxXx
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez bagladyshop Pokaż wiadomość
adziekuje za miłe slowa
nie znam niestety nikogo na ślasku robiacego warkocze.
co do turbanu to tak naprawdę wiekszego znaczenia nie ma czy wiązanie wyjdzie na gorze glowy czy nad karkiem, wazne, zeby je jakos tak łądnie schowac (te konce).
tu mam zawiazane konce na górze
http://i45.tinypic.com/2ly6bt0.jpg
tu na dole pod wlosami:
http://i50.tinypic.com/wteyop.jpg
co do cienkiego szaliczka to jesli dlugi to moze nadac sie do zrobienia turbanu. w lecie nie jest mi gorąco-zwykle nosze bawelniane chusty, wiec to pewnie dlatego

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

no ma troche racji z tym myciem, bo jednak podczas mycia najbardziej te wlosy wyłażą. ale niemycie warkoczy przez miesiac tez nie jest dobrym pomyslem, bo pewnie bedzie cie swedziec głowa .
jeśli włosy byly z kanekalonu to ok. to dobre wlosy.
ja mysle, ze sa wlasnie za mocno i za gesto zaplecione, w takim sensie, ze ten warkoczyk jest za gestym splotem pleciony. nie moze byc ani za luźny ani za gesty, bo wtedy warkocze sie odkształcają.
mi sie kiedys zdarzylo, ze warkoczyk skrecil sie od takiego mocnego zaplecenia w spiralke.
co do szeleszczenia to nie wiem co ci poradzic, bo mnie raczej nie szeleszczą albo ja nie zwracam na to uwagi.
no trzeba sie trochę przemęczyć na poczatku. nie ma rady.
odzywka jakakolwiek w sprayu , zeby sobie psikac przy skórze odrosty .
polecam tez fajną odświeżającą odżywkę nivea *******, ja jej czasem uzywam zamiast mycia fajnie usuwa takze przykry zapach z wlosow np po imprezie. co do szamponu to niektorzy radza zeby uzywac takiego przeciwłupieżowego. mozesz w sumie. ale polecam tez szampon dla dzieci, ktory mi wielokrotnie pomogł na swedzenie skóry głowy.

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

a może pomieszac 1 z 33? ostatnio tak robiłam i byl fajny efekt. ale zwróć uwage, ze ten nr 33 to jest taki brąz troszeczkę w bordo wpadający.
wiesz tak naprawde przy dredlokach to roznice kolorystyczne miedy naturanymi wlosami a dredlokiem nie wygladaja tak źle. dzis zakladalam dziewczynie dredy w kolorze nr 12 na wlosy w kolorze 33 i efekt byl fajny.ja sama nosilam wisniowe dredloki na czarnych wlosach i te mysle, ze wygladalo to ok
http://i45.tinypic.com/xkrq4m.jpg
cos bedziemy kombinowac ) juz sie nie moge doczekac tego marca!! bo na marzec zaplanowalysmy jakos ) zeby tak w wiosne wpasc ) i mam nadzieje, ze jak najdluzej ponosimy ;DD z tego co sie doczytalam to 5 paczek trzeba tak? ) tez wlasni planuje wiazac te turbany..zobaczymy jak to wyjdzie a wlasnie..co do kokow..to jak je wiazac? bo przy arkoczykach mialam z tym problemyi wiazalam tylko kitke;pp bo mozna wiazac tak jak kitke i po prostu wlosow nie wypuscic a jak sie chce takiego ladniejszego to jak to obwiazac? mam nadzieje, ze napisalam zrozumiale
Stary 2010-02-21, 21:32   #2408
ZECIA28
Przyczajenie

baglady dzieki za odpowiedz
slicznie ten turban wiazesz.... duza masz ta hustke? bo az mnie kusi
mojewarkocze wygladaja tak...niestety narazie tylko taka fryzure udalo mi sie wymyslic...(he he zero inwencji wiec moze sciagne cos od Ciebie
tylko nie wiem czy moje nie sa za krotkie na turban?
dzis umylam, zmoczylam cale...liczylam ze troche "wymiekna" ale niestety nic z tego... roznicy prawie nie odczulam.... normalnie az mi po glowie chodzi zeby zdjac tak jestem zniechecona....
Stary 2010-02-22, 12:02   #2409
MYSIACZKA
Raczkowanie

Hej
Ma ktoś może zdjęcie wplecionych Dredlokow ze strony http://www.wlosy-sklep.pl
bo chyba stad kupię natomiast boję się ze są grube bo chcę cieńkie a z afrostylu nie ma dalej mojego blond 613 ;( z góry dzięki i Pozdrawiam )
MYSIACZKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:38   #2410
PoisonCandy
Raczkowanie

GG do PoisonCandy

tutaj mam dredloki z tego sklepu
http://www.photoblog.pl/poisoncandy/...cieczka-d.html
http://www.photoblog.pl/poisoncandy/...loki-2008.html
PoisonCandy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:18   #2411
synthetic_kid
BAN stały

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Hej
bo chyba stad kupię natomiast boję się ze są grube bo chcę cieńkie a z afrostylu nie ma dalej mojego blond 613 ;( z góry dzięki i Pozdrawiam )
zamawiaj telefonicznie, u szefa sklepu - jest wtedy duża szansa, że unikniesz wciśnięcia Ci przez nich sianowatych dredów, które nadają się wyłącznie do kosza tylko powiedz mu jasno i wyraźnie, że jak dojdzie chłam, to odsyłasz.
synthetic_kid jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:49   #2412
PoisonCandy
Raczkowanie

GG do PoisonCandy

hehehe ja zamawiam internetowo i jak zawsze do tej pory byłam zadowolona
Stary 2010-02-22, 20:26   #2413
bagladyshop
Raczkowanie

Cytat:
baglady dzieki za odpowiedz
slicznie ten turban wiazesz.... duza masz ta hustke? bo az mnie kusi
mojewarkocze wygladaja tak...niestety narazie tylko taka fryzure udalo mi sie wymyslic...(he he zero inwencji wiec moze sciagne cos od Ciebie
tylko nie wiem czy moje nie sa za krotkie na turban?
dzis umylam, zmoczylam cale...liczylam ze troche "wymiekna" ale niestety nic z tego... roznicy prawie nie odczulam.... normalnie az mi po glowie chodzi zeby zdjac tak jestem zniechecona....
widać, że one sa strasznie mocno splecione i niestety nic na to nie poradzisz myciem czy odzywka. . ostatnio kina z twistedhair fajny filmik zrobila z fryzurami z warkoczy
http://www.youtube.com/watch?v=Q3wUUriaVA8

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Hej
ja ostatnio zakladalam nr 613 z wlosy-sklep i one nie sa jakies bardo grube. cos jak te http://i49.tinypic.com/wi3bs3.jpg
Stary 2010-02-22, 21:17   #2414
cherry l
Zakorzenienie

GG do cherry l

o Baglady dzięki za stronke,przyda sie kiedyś ;D
----> *mój postcrossingowy blog* <---

cherry l jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 13:57   #2415
synthetic_kid
BAN stały

Cytat:
Napisane przez PoisonCandy Pokaż wiadomość
hehehe ja zamawiam internetowo i jak zawsze do tej pory byłam zadowolona
a ja darzę wlosy-sklep szczerą nienawiścią ale widocznie miałam pecha albo zbyt wiele wymagam, nie wiem.
Stary 2010-02-23, 15:32   #2416
JaxXx
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez synthetic_kid Pokaż wiadomość
a ja darzę wlosy-sklep szczerą nienawiścią ale widocznie miałam pecha albo zbyt wiele wymagam, nie wiem.
i gdzie zamawiasz? )
Stary 2010-02-23, 21:00   #2417
ZECIA28
Przyczajenie

ratunku, czy ma posamrowac ta glowe zeby przestala swedziec? porobily mi sei takie male czerwone krosteczki ktore swedza jak cholera... odzywka w sprawu nie pomaga
boje sie o wlasne wlosy, jak mi to nie przejdzie do jutra to chyba sciagne, zeby sie nie wywiazalo powazniejsze zapalenie mieszkow wlosowych...
prosze o szybkie rady... najlepiej domowe sposoby, bo ja w Anglii a nie wiem jak sie nazywaa odpowiednik Tribiotyku.

ps. Baglady czy jak bede je czesciej myla to jest szansa ze sie troszke rozluznia? czy po prosu: straca fason?
Stary 2010-02-24, 08:19   #2418
synthetic_kid
BAN stały

Cytat:
Napisane przez JaxXx Pokaż wiadomość
i gdzie zamawiasz? )
sama sobie robię a czasem na na ebay'u kupuję

Cytat:
ratunku, czy ma posamrowac ta glowe zeby przestala swedziec? porobily mi sei takie male czerwone krosteczki ktore swedza jak cholera... odzywka w sprawu nie pomaga
boje sie o wlasne wlosy, jak mi to nie przejdzie do jutra to chyba sciagne, zeby sie nie wywiazalo powazniejsze zapalenie mieszkow wlosowych...
prosze o szybkie rady... najlepiej domowe sposoby, bo ja w Anglii a nie wiem jak sie nazywaa odpowiednik Tribiotyku.

ps. Baglady czy jak bede je czesciej myla to jest szansa ze sie troszke rozluznia? czy po prosu: straca fason?
polecam Acnosan
Stary 2010-02-24, 10:54   #2419
PoisonCandy
Raczkowanie

GG do PoisonCandy

Cytat:
Napisane przez synthetic_kid Pokaż wiadomość
sama sobie robię a czasem na na ebay'u kupuję
no tak bo jak już sie zacznie nosić ręcznie robione to raczej ciężko do fabrycznych wrócić
ale jak dla klientek kupuje to nie narzekam na te z włosy-sklep
Stary 2010-02-24, 11:01   #2420
synthetic_kid
BAN stały

Cytat:
no tak bo jak już sie zacznie nosić ręcznie robione to raczej ciężko do fabrycznych wrócić
ale jak dla klientek kupuje to nie narzekam na te z włosy-sklep
ja klientkom mówię, że jak z wlosy-sklep chcą to na własną odpowiedzialność
Stary 2010-02-24, 11:33   #2421
mandzurka
Przyczajenie

GG do mandzurka

ja właśnie kupiłam tam syntetyczne dredy to powiem szczerze ża na 100% nie jestem zadowolona-słomkowy blond jest ok ale dredy w kolorze bardzo jasnego blondu czyli nr 600 rozkręcają się:/
mandzurka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 08:36   #2422
PoisonCandy
Raczkowanie

GG do PoisonCandy

to ja chyba miałam szczęście że zawsze na takie ładne od nich trafiałam

po za tym te fabryczne często sie rozkręcają :/
Stary 2010-02-25, 16:13   #2423
MYSIACZKA
Raczkowanie

O to dobrze wiedziec bo ja własnie miałam kupic tam najjaśniejszy blond ;(((((((((

Czy można coś poradzić na te "rozkręcanie" ?

Edytowane przez MYSIACZKA
Czas edycji: 2010-02-25 o 16:15
Stary 2010-02-26, 06:10   #2424
PoisonCandy
Raczkowanie

GG do PoisonCandy

zależy jakiego rodzaju rozkręcanie to jest

jeśli np. na końcach rozkręcają sie włosy i miotełka sie robi to możesz je zwinąć i zgrzać np. prostownicą lub polać gorącą wodą

jeśli chodzi o to że jak trzymasz dreda i go skręcisz w stronę przeciwną niż są zakręcone i one całkowicie sie w tedy rozkręcają (tak że możesz palca włożyć bez problemu) to z tym nic nie zrobisz.
Te fabryczne dredy mają tendencje do rozkręcania bo to są po prostu włosy skręcone i zgrzane. Ręcznie robione dredy są przed skręceniem natapirowane dzięki czemu sie nie rozkręcają.

W każdym bądz razie w jaki sposób by sie nie rozkręcały -> skręć i trzymaj naprężonego dreda -> utrwal go prostownicą lub polej gorącą wodą
to powinno pomóc ^_^
Stary 2010-02-28, 19:37   #2425
ann_iksde
Przyczajenie

GG do ann_iksde

hej dziewczyny
jestem tu nowa, wiec jeśli takie pytanie juz było to wybaczcie
niedawno wymarzyły mi sie warkoczyki a'la Marika wiecie moze czy ktoś w Częstochowie lub najbliższej okolicy mógłby mi takie zrobić? za dość 'normalna' cene?
ann_iksde jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 20:38   #2426
synthetic_kid
BAN stały

Cytat:
W każdym bądz razie w jaki sposób by sie nie rozkręcały -> skręć i trzymaj naprężonego dreda -> utrwal go prostownicą
to powinno pomóc ^_^
przez mokrą szmatkę! bo zepsujesz prostownicę i stopisz dreda
Stary 2010-03-01, 17:44   #2427
PoisonCandy
Raczkowanie

GG do PoisonCandy

no tak zapomniałam o szmatce wspomnieć
Stary 2010-03-01, 23:12   #2428
MYSIACZKA
Raczkowanie

Co sądzicie o tych Dredlokach? może ktoś brał u nich ? http://www.allegro.pl/item929245826_...kalon_100.html
Stary 2010-03-02, 13:51   #2429
agusiabllehehee
Przyczajenie

Hej !! Przeczytałam prawie wszystkie wpisy mam straszną ochotę zrobić sobie warkoczyki lub dred loki i ja z takim pytaniem a właściwie z dwoma Po pierwsze mam dość cienkie włosy ale mam ich dużo i długością sięgają za łopatki mam je również pocieniowane więc z przodu są krótsze i chciałam zapytać co będzie lepsze dred loki czy warkoczyki gdzie jest większa szansa na to że mi nie powypadają tak jak dziewczyny wcześniej pisały że przy warkoczykach wyrywały się z cebulkami???
Po drugie chciałam was zapytać czy dred loki również można mieć co najmniej 3 miesiące???
I w sumie jeszcze jedno czy któraś z was drogie dziewczyny robi te oto operacje z włosami w Łodzi? a jeśli nie to macie kogoś godnego polecenia???
Z góry dziękuje za odpowiedź boooo ja nie mogę się zdecydować jedyne czego boję to to że zostanę łysa ale jestem w stanie zaryzykować w razie najgorszego zawsze można zdjąć i uratować to co zostało
agusiabllehehee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 17:08   #2430
kanni
Raczkowanie

Hej przez ostatni tydzien siedzialam z dzieciakami w domku stad pomysl na twisty u mojej Kasi malej Ciezko bylo zajelo kilka dni z jeczeniem i przekupywaniem a i tak nie wyszlo rowno-wiercipietaJak Wam sie podobaja? PozdrawiamJest tam ponad 100 twistow i juz mi sie niechcialo wiec w srodek wpakowalam kilka dredlokow rozowych:P

Edytowane przez kanni
Czas edycji: 2010-03-02 o 17:21
kanni jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
afrykańskie, cornrowsy, fruzura, rastaloki, styl, syntetyczne, warkocz, warkoczyki, warkoczyki syntetyczne

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości