łagodny szampon poszukiwany!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-06-19, 07:28   #1
joanni
Przyczajenie

łagodny szampon poszukiwany!!

Mam problem z szamponami do włosów,po każdym myciu na twarzy pojawiaja mi sie czerwone plamy.Staram sie myc tak,aby woda nie splywała po twarzy,ale to i tak nic nie daje.Prosze polecic mi jakiś łagodny szampon,który ma małe własności uczulające!!
joanni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-19, 10:38   #2
Martinaf
Rozeznanie

GG do Martinaf
Re: łagodny szampon poszukiwany!!

Hmm no nie wiem. Chyba powinnaś wybrać się do apteki po jakiś łagodny dermokosmetyk. A najlepiej to do dermatologa. Wiecej pomyslow jak na razie nie mmam. Ja po używaniu szamponów mam taką lekkko łuszczącą sie skórke. Ale gdy włoski wyschną wszystko w miarę raca do normy. Wybijam watek ku górze może ktoś zna taki dobry łagodny nieuczulający szaponik.
Pozdrawiam
Martina

"Mężczyźni pragną być zawsze pierwszą miłością kobiety. Kobiety mają subtelniejszy instynkt — wolą być zawsze ostatnią miłością mężczyzny".
Oscar Wilde
Martinaf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-19, 19:20   #3
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

uwazam ze tylko kometyki dla alergikow,moga byc stosowane,ale radze udac sie o porade do dermatologa
Stary 2004-06-19, 21:17   #4
alcia
Raczkowanie

też miałam problemy z szamponem... po wiekszosci miałam łupież... używałam kiedys dzieciecego bardzo łagodnego ale przestali go produkowac... fryzjerka doradzila mi szampon L'oreal vitamino color, mozna kupic tylko w salonach fryzjerskich i cena dosyc wysoka, 33 zlote, ale jest super i naprawde bardzo wydajny!mi stracza na 2-3 miesiace polecam

ps
a moze problem z czerwonymi plamkami na twarzy to nie wina szamponu ale wody?? przeciez roznych swinstw tam dodaja

pozdrawiam!
alcia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości