MMowe plotki:) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-11, 18:28   #271
anusia-87
Wtajemniczenie

Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Anusia Moniś, jak podpisze foty wrzuce na "Nasze Zbiory ..." ( a cos z Inglota, Rimmela, itp)
Twoje rozgrzeszenie spowoduje,ze pewnie w przyszlym tygodniu tez sobie cos kupie.....ale z drugie strony lepiej nowy cień jak np. papierosy czy alkohol nie ?
no własnie jak sobie pomyślę ile kasy tracę na... papierochy bleee ... a ile by za to było kosmetyyykóów! ...bo ja palaczka jestem

Edytowane przez anusia-87
Czas edycji: 2010-06-11 o 18:29
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-06-11, 18:35   #272
Monikonsa89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
no własnie jak sobie pomyślę ile kasy tracę na... papierochy bleee ... a ile by za to było kosmetyyykóów! ...bo ja palaczka jestem
Anusiu pozostaje mi tylko zlać Ci pupkę Pamiętaj, że każdy nałóg można przezwyciężyć (poza kosmetykowym )

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline  
Stary 2010-06-11, 19:03   #273
anusia-87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Anusiu pozostaje mi tylko zlać Ci pupkę Pamiętaj, że każdy nałóg można przezwyciężyć (poza kosmetykowym )
lej Kochana mocno, należy mi się

zrobiłam Zuzi "łóżkową" sesję ale się wdzięczyła, modelka mi rośnie chyba zacznę ją malować
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-06-11, 19:07   #274
Monikonsa89
Zakorzenienie

Cytat:
lej Kochana mocno, należy mi się

zrobiłam Zuzi "łóżkową" sesję ale się wdzięczyła, modelka mi rośnie chyba zacznę ją malować

Kochana Zuzia jest super słodziutka Ja też sobie zawsze żartuje, że jak kiedyś będę mieć córeczkę to ją będę malować

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline  
Stary 2010-06-11, 19:24   #275
anusia-87
Wtajemniczenie

Cytat:
Kochana Zuzia jest super słodziutka Ja też sobie zawsze żartuje, że jak kiedyś będę mieć córeczkę to ją będę malować
dziękować w jej imieniu czasem mnie korci, żeby jej chociaż rzęsy pomalować, bo ma takie długaśne, ale jaśniutkie ale już nie będę przeginać wystarczy, że na włoski nałożyłam jej dzisiaj moją odżywkę ale to dlatego, że strasznie się jej plączą, nawet ma 2 'dredy' których nie mogę rozczesać i będe musiała je obciać... a po odżywce takie mięciutkie i loczki się zaznaczyły ładnie raz na jakiś czas jej nie zaszkodzi, hehe
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-06-11, 19:29   #276
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Cytat:
Tez byłam palaczka... wstyd sie przyznac ile lat paliłam
Ale rzuciłam teraz po swietach i jest luzik, jak chcesz sie pozbyc nałogu (szczegolnie ze dziecko masz!!!!!!!) to daj znac napisze Ci jak mi sie udało bez problemu
Teraz jak ide do drogerii to zawsze sobie cos kupuje, jakas pierdołe, lakier do paznokci czy cos w tym stylu i zawsze sobie mowie ze to w nagrode... nawet jak nie mam kasy za duzo to tez cos kupuje bo na fajki bym miała i by mi nie było zal... zreszta wiesz jak to jest

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2010-06-11, 19:39   #277
201604210939
Konto usunięte

Mloda właśnie obejrzałam sobie Twój filmik o kosmetykach na youtube i chcę stepaaaaa do makijażu w którym tak ślicznie wyglądasz of course Jak możliwe
201604210939 jest offline  
Stary 2010-06-11, 20:05   #278
anusia-87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Tez byłam palaczka... wstyd sie przyznac ile lat paliłam
Ale rzuciłam teraz po swietach i jest luzik, jak chcesz sie pozbyc nałogu (szczegolnie ze dziecko masz!!!!!!!) to daj znac napisze Ci jak mi sie udało bez problemu
Teraz jak ide do drogerii to zawsze sobie cos kupuje, jakas pierdołe, lakier do paznokci czy cos w tym stylu i zawsze sobie mowie ze to w nagrode... nawet jak nie mam kasy za duzo to tez cos kupuje bo na fajki bym miała i by mi nie było zal... zreszta wiesz jak to jest
kiedyś jak paliłam, to z dnia na dzień rzucałam, a teraz.... jakoś nie potrafię, choć pokusa kupienia sobie czegoś, co będzie ze mną dużo dłużej niż paczka ćmików jest kusząąąca a akurat przeglądam palety cieni na allegro kilka dni/tygodni bez papierosa i przynajmniej jedna z nich będzie moooja
chętnie bym się dowiedziała jaki masz sposób na rzucenie tego dziadostwa
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-06-11, 20:19   #279
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
A no właśnie Ishi ! Ja też jakoś za bronzerem jestem
róż + tańce = wielki burak na twarzy jak dla mnie :P ale jak komu pasuje

A i tak jasna kiecka jest boska !!
znam to

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nie nadrobię kochane to co naskrobałyście, za dużo tego, ale bardzo dobrze że watek nie świeci pustakami.
Ja nie znoszę takich upałów już mam dość, gorąc i duchota niesamowita, burza by się przydała i deszcz.
Dzis byłam już na sesji jazda w autobusie to istny koszmar, dla mnie dobra temperatura to 25 stopni , a w domku mam nawet powyżej, a na dworze już nie wspomnę.
Nie ma czym oddychać.
No właśnie, komunikacja miejska to jakiś horror ! Nie wspomnę już o tym,że Ci ludzie tak śmierdzą..... To nie jest śmieszne,ale brzmi mało poważnie
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-06-11, 21:17   #280
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:

Ilonko nie jestem z Wrocka, ale byłam tam na zakupkach z rodzicami, strasznie fajne te centrum, tyle stoisk z kosmetykami Jestem z Kędzierzyna-Koźla

-
Eh bywam tam prawie co tydzien (blisko szkoly i wroclawskiego domku)
Fajne stoiska wlasnie sa- duzo ciekawej kolorowki(nowosci)Bell..

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Stary 2010-06-11, 21:20   #281
Candy Killer
Zakorzenienie

dzien dooobryyy

mlodaaaaa wlasnie ogladam Twoje polecane kosmetyki i juz wymyslam co by tu....

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline  
Stary 2010-06-11, 21:28   #282
gioseppe
Zakorzenienie

hej
dzisiaj zdalam sobie sprawe jak duzo czasu marnujje przed kompem
no dobra, nie marnuje, bo zawsze robie jakies pozyteczne rzeczy + fora dla odmóżdżenia, ale ile czasu spedzam przed kompem... rano, potem przerwa bo siedze z Wiktorem, jak spi to jak tylko przygotuje obiad a jeszcze sie nie budzi to znowu komputer, no i wieczorme to samo

ile ja dzisiaj dieki temu rzeczy zrobilam...
normalnie nałogowiec komputerowy ... ktos wie jak sie z tego wyleczyc??

gioseppe jest offline  
Stary 2010-06-11, 21:31   #283
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
hej
dzisiaj zdalam sobie sprawe jak duzo czasu marnujje przed kompem
no dobra, nie marnuje, bo zawsze robie jakies pozyteczne rzeczy + fora dla odmóżdżenia, ale ile czasu spedzam przed kompem... rano, potem przerwa bo siedze z Wiktorem, jak spi to jak tylko przygotuje obiad a jeszcze sie nie budzi to znowu komputer, no i wieczorme to samo

ile ja dzisiaj dieki temu rzeczy zrobilam...
normalnie nałogowiec komputerowy ... ktos wie jak sie z tego wyleczyc??
Wylaczyc kompa..ja rzadziej wlaczam bo strasznie nagrzewa sie przez niego w pokoju.
A ile mozna zrobic jak jest wylaczony

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Stary 2010-06-11, 21:37   #284
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Wylaczyc kompa..ja rzadziej wlaczam bo strasznie nagrzewa sie przez niego w pokoju.
A ile mozna zrobic jak jest wylaczony

z wylaczeniem nie takie to proste bo z reguly robie tysiac rzeczy na raz, czytam prasowke/dzieciowe/makijazowe pisze na MM etc. ogladam cos fajnego
kiedy mam poczytac jak nie wieczorem?

to fakt, strasznie sie nagrzewa w pokoju
od wrzesnia przenosimy lozko do pokoju z kompami, pracownia + sypialnia to niezbyt dobre wyjscie ale nie ma innego juz czuje ze bedzie duszno :P niby laptopy ale jednak.

o 10 zmykam bo musze przygotowac miecho, jutro mamy gosci

gioseppe jest offline  
Stary 2010-06-11, 21:52   #285
anusia-87
Wtajemniczenie

ja też dużo siedzę przed kompem, choć w większości 'doskokowo', rzadko mam czas, żeby coś tak przysiedzieć i poczytać - przeważnie wieczorem jak Zuza śpi i tż prawie też
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-06-11, 21:55   #286
maraqjowa
Zadomowienie

Młoda i tylkokasia, wiem, że to brzmi jak ostatnie wazeliniarstwo, ale uwielbiam Wasze filmiki. No po prostu uwielbiam.
Tak tylko piszę, żeby dać wyraz swojej sympatii dla Waszych osób i twórczości Świetnie się Was ogląda, świetnie słucha, jesteście cudownie sympatyczne, naturalne i zabawne. Koniecznie twórzcie dalej! Dziękuję za uwagę
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-06-11, 22:13   #287
Limonka1987
Zakorzenienie

Tylkokasiu- dziękuję za radę. Będę musiała upolować jakąś bazę pod cienie i zobaczyć czy będzie jakaś różnica
A myślicie, że na trwałość cieni może mieć wpływ to, że mam cerę ze skłonnością do przetłuszczania się? Może dlatego tak szybko ścierają mi się z powiek?

Monikonsa89-
wywiązałam się już z pewnej obietnicy

Sweetpinky-
Ty spotkałaś się ze swoim byłym, a ja... właśnie się zastanawiam czy nie zadzwonić do swojego... Rozstaliśmy się ponad dwa tygodnie temu i wtedy wydawało mi się to dobrą decyzją, ale teraz nie jestem tego taka pewna
Tęsknię za nim i bardzo mi go brakuje... Z drugiej strony wiem, że przecież nie rozstaliśmy się bez powodu i skoro pewne rzeczy raz skłoniły nas do zerwania to z dużą dozą prawdopodobieństwa zrobią to znowu...
Ech... Cała jestem wątpliwościami

Czekoladko- ślicznie wyglądasz w nowym kolorze
I jak pasuje Ci do nicku

Gioseppe- ja też pół życia spędzam przed kompem. Najpierw osiem godzin w pracy, a gdy tylko wracam do domu, odpalam swój i loguję się na wizażu Normalnie uzależnienie

Dziewczyny, paaaadaaaam! Takie upały stanowczo nie są dla mnie. Po całym dniu ledwo żyję. A najgorsze były dzisiejsze jazdy... Godzina manewrów w samochodzie z temperaturą 34 stopnie w środku... Aż się dziwię, że instruktor nie dolicza sobie za saunę

Później byłam na zakupach i łączę się w bólu z Ishi, jeśli chodzi o przepuszczanie forsy na kosmetyki Poza tym kupiłam sobie też fajne sandały, trochę w stylu gladiatorek. Od dawna na takie polowałam.

Wieczorkiem wpadli do mnie znajomi ze spóźnionymi życzeniami urodzinowymi (miałam urodziny w środę) i prezentem. Dostałam- uwaga! uwaga! napięcie rośnie!- akwarium kulkę z całym klanem KREWETEK. Tak więc od dzisiaj jestem dumnym hodowlą krewetek
Są na prawdę urocze i już zdążyłam się w nich zakochać

Całuję Was w czółka i zmykam zobaczyć co słychać na innych moich ulubionych wątkach
Stary 2010-06-11, 22:16   #288
tylkokasia
Moderator

Cytat:
ja też dużo siedzę przed kompem, choć w większości 'doskokowo', rzadko mam czas, żeby coś tak przysiedzieć i poczytać - przeważnie wieczorem jak Zuza śpi i tż prawie też
Śliczną masz tą Zuzinkę

Co do komputerów to ja jak nie pracuję (a ostatnio nie pracuję ) to siedzę prawie cały dzień przed laptopem. A jak już gotuję/sprzątam/gdzieś wychodzę itp. to i tak komputer zostawiam włączony.
Normalnie chyba uzależnienie. Ale jak gdzieś wyjeżdżam to mi komputer nie jest potrzebny więc to chyba nie uzależnienie
Ale znam taki przypadek (moj były sąsiad) tak się uzależnił że zwolnił się z pracy bo wolał zasiłek bo to mu dawało cały dzień na komputer. Jak się wprowadził do mojego apartamentowca to kilka dni czekał na podłączenie netu do mieszkania to siedział całe dnie i noce w aucie na parkingu bo tylko tam wyłapywał cudzą sieć do której mógł się podłączyć.(widziałam przez okno że grał na kurniku) Potrafił obiad włożyć do piekarnika i go spalić aż sąsiedzi pukali bo śmierdziało bo on grał i nie mógł wyłączyć (mimo że nastawiał dzwonek w kuchence i dzwoniło jak miał podejść wyłączyć)
Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Młoda i tylkokasia, wiem, że to brzmi jak ostatnie wazeliniarstwo, ale uwielbiam Wasze filmiki. No po prostu uwielbiam.
Tak tylko piszę, żeby dać wyraz swojej sympatii dla Waszych osób i twórczości Świetnie się Was ogląda, świetnie słucha, jesteście cudownie sympatyczne, naturalne i zabawne. Koniecznie twórzcie dalej! Dziękuję za uwagę
Dziękuję Kochana. W dzisiejszym podłym dla mnie dniu bardzo miło mi to słyszeć : cmok:

Limonko jak masz cerę tłustą to makijaż z takiej szybciej spływa/znika. Baza na pewno ci pomoże.

Ps. wszystkiego naj naj -spóźnione ale szczere i wstaw fotkę swojej hodowli bo jestem bardzo bardzo ciekawa

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

Edytowane przez tylkokasia
Czas edycji: 2010-06-11 o 22:19
tylkokasia jest offline  
Stary 2010-06-11, 22:25   #289
anusia-87
Wtajemniczenie

Limonko ja Ci polecam Duraline Inglota! ja mam właśnie taką mieszaną cerę i czasem mam wrażenie, ze nawet powieki mi się przetłuszczają choć nie wiem czy to możliwe ale zawsze cienie mi się ścierały i zbierały w zagłębieniu... a z Duralinką moją najukochańszą wytrzymują nawet upały dzisiaj się pomalowałam na spacer i co? dalej wyglądają jak po nałożeniu! co ja bym zrobiła bez wizażu łaaaa
jeszcze trochę a będe się do spania malować

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

dziękuję Kasiu ale historia dobrze, że mnie gry tak nie wciągają (wolę wizaż ) ale przyznam się bez bicia, że zdarzyło mi się obiad przypalić, bo siedziałam na wizażu
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-06-11, 22:45   #290
gosada79
Wtajemniczenie

Witam ale dzisiaj mialam aktywny dzien...meza wyprawilam do pracy, zakupy zaliczone, dwa place zabaw, wizyta znajomej, kapiel corci i ufffff usnela

Czekoladko piekny kolor wlosow co to za farba?

Ewesko super ze synus spedza aktywnie czas i interesuje sie sportem Swietny chlopak

Anusiu alez ty masz slodka corcie !

Cos jeszcze mialam napisac...

Limonko spoznione zyczenia...wszystkiego naj naj naj i zebys kazdego dnia miala powody do usmiechu:pije my:
gosada79 jest offline  
Stary 2010-06-11, 22:58   #291
maraqjowa
Zadomowienie

Łoojoooj, Kasiu, a co to się stało?
Też nie mam najlepszego nastroju - byłam umówiona z kolegą na wielkie gotowanie dziś, miał przyjechać aż z Warszawy i po 22:00 (!!!) napisał, że "żona go nie chce z domu puścić" ... bez komentarza.
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-06-11, 23:00   #292
Limonka1987
Zakorzenienie

Kasiu- dziękuję za życzenia
Krewetek nie dam rady sfotografować, bo są taaaaakie malutkie, a mój beznadziejny aparat nie ma trybu makro Z resztą one mają krewetkowe ADHD i nie wiem czy dałabym radę uchwycić je w obiektywie
Historia Twojego sąsiada daje do myślenia

Gosadko-
dzięki śliczne
Swoją drogą możemy razem świętować urodziny: ja z 9 czerwca, ty z 10... Wyobrażasz sobie te szalone, wirtualne imprezy na wizażu do samego rana?

Anusiu- dzięki za radę
Ojjj tak... Człowiek na wizażu dowiaduje się tylu rzeczy, że czasem zastanawiam się jak funkcjonowałam zanim go odkryłam

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

A właśnie... Kasiu, zapomniałam zapytać... Co się tam u Ciebie dzieje?
Stary 2010-06-11, 23:06   #293
anusia-87
Wtajemniczenie

dziękuję Gosadko taka moja mała pociecha, hehe

idę chyba spaaać też się dzisiaj trochę nalatałam, w ogóle upały są męczące ale troszkę się opaliłam nabieram brudno-brązowego kolorku

dobranoc dziewuszki

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Limonko ja też tak czasem myślę jak ja mogłam bez wizażu żyyyć hehe mnóstwo rzeczy idzie sie tu nauczyć i dowiedzieć dzięki Wam, Wizażanki (wazelinka )
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-06-11, 23:07   #294
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Mloda właśnie obejrzałam sobie Twój filmik o kosmetykach na youtube i chcę stepaaaaa do makijażu w którym tak ślicznie wyglądasz of course Jak możliwe
Bedzie step na 100%. Szczerze mowiac juz 3 raz bede go robic, za kazdym razem skaszanie filmik (skaszanie czy zkaszanie??? )
Dziekuje

Cytat:
kiedyś jak paliłam, to z dnia na dzień rzucałam, a teraz.... jakoś nie potrafię, choć pokusa kupienia sobie czegoś, co będzie ze mną dużo dłużej niż paczka ćmików jest kusząąąca a akurat przeglądam palety cieni na allegro kilka dni/tygodni bez papierosa i przynajmniej jedna z nich będzie moooja
chętnie bym się dowiedziała jaki masz sposób na rzucenie tego dziadostwa
Otóz Kochana moja ja juz kiedys rzucałam palenie "na sucho" i tak mi to nie szło ze płakac mi sie chciało jak widziałam ze ktos pali, ale trzymałam sie dzielnie ponad rok, jak pozniej zapaliłam to byłam najszczesliwsza osoba na swiecie
...
Jak zapewne wiesz niedawno okazało sie ze moj Tata miał raka płuc wielkosci pomaranczy, pisze miał bo jest juz po operacji- wycieli Mu całe płuco. Po takiej informacji obiecałam sobie ze jak bedzie wszystko dobrze to ja rzuce palenie. Poszłam na odczulanie nikotynowe czyli tzw "płytki"- zasada jest taka musisz chciec rzucic bo tak naprawde mozesz wyjsc z gabinetu i zapalic. Co Ci to daje? Nie masz checi i nie masz tego nerwa ze nie palisz, nie wyzywasz sie na całym swiecie. Zostaja oczywiscie przyzwyczajenia- łapałam sie na tym ze piłam kawe i myslalam "kurcze, teraz bym paliła.... ale mi sie nie chce, to nie pale". Spokojnie i na luzie nie pale od kwietnia. Koszt 50zł czyli pare paczek fajek
AMEN!!!

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
dzien dooobryyy

mlodaaaaa wlasnie ogladam Twoje polecane kosmetyki i juz wymyslam co by tu....
Hehehehe La Rocha- jest niezastapiony
Kusze

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziekuje Kochana

Limonko
100 lat 100 lat....!!!! Spełnienia marzen kochana
!!!!!!

Mloda jest offline  
Stary 2010-06-11, 23:07   #295
anusia-87
Wtajemniczenie

Limonko ja też tak czasem myślę jak ja mogłam bez wizażu żyyyć hehe mnóstwo rzeczy idzie sie tu nauczyć i dowiedzieć dzięki Wam, Wizażanki (wazelinka )
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-06-11, 23:27   #296
gosada79
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość

Gosadko-
dzięki śliczne
Swoją drogą możemy razem świętować urodziny: ja z 9 czerwca, ty z 10... Wyobrażasz sobie te szalone, wirtualne imprezy na wizażu do samego rana?
Hehe Limonko super pomysl pamietam jedna taka impreze na MM z udzialem Mlodej, Fergi i Moccari...tylko nie pamietam z jakiej okazji byla
gosada79 jest offline  
Stary 2010-06-11, 23:35   #297
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Hehe Limonko super pomysl pamietam jedna taka impreze na MM z udzialem Mlodej, Fergi i Moccari...tylko nie pamietam z jakiej okazji byla
Z okazji tego ze TZ Moccari wyjechal i na walentynki była sama.
Tak swoja droga gdzie Moccari sie podziewa? Wie ktos co u Niej?

Mloda jest offline  
Stary 2010-06-11, 23:39   #298
gosada79
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Z okazji tego ze TZ Moccari wyjechal i na walentynki była sama.
Tak swoja droga gdzie Moccari sie podziewa? Wie ktos co u Niej?
A no tak

No wlasnie Moccarku co u Ciebie???

Widzialam tez Kitka...Kitku odezwij sie i napisz co slychac

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-06-11 o 23:40
gosada79 jest offline  
Stary 2010-06-11, 23:40   #299
anusia-87
Wtajemniczenie

Młodziaczku chyba skorzystam, dziękuję za radę już mnie drażni to moje palenie... i nie chodzi tylko o kasę ale i o zdrowie.. mój Tata też kiedyś miał problemy z płucami przez to i teraz jest zagorzałym wrogiem papierochów. O Twoim Tacie nie wiedziałam przykro mi
mój tż jest chory na serce i też pali, stara się ograniczyć ale mu to nie wychodzi - przeze mnie. Więc razem będziemy rzucać mam nadzieję w ogóle żałuję, że zaczęłam, byłam bez tego szczęśliwą osobą... ale nerwy dużo złego robią z człowiekiem, a miałam kilka ciężkich zakretów przez ostatni rok... Chociaż to nie jest ani wytłumaczenie ani usprawiedliwienie palenia... Zakończyłam (chyba ) najgorsze etapy w życiu, więc i ten trzeba zakończyć

to sobie pomarudziłam, a teraz naprawde uciekam spać jeszcze raz dobrej nocki
anusia-87 jest offline  
Stary 2010-06-11, 23:40   #300
maraqjowa
Zadomowienie

Młoda, a masz może porównanie do wody termalnej Avene? Bo kończy mi się i będę jakąś kupować i waham się miedzy Avene a La Roche Avene mam teraz i w sumie nie mam jej nic do zarzucenia, a jakie jest Twoje zdanie?
Co do płynu micelarnego z Biodermy to się zgadzam Mam aktualnie z tej drugiej, niebieskiej serii (Hydrabio) i jest fantastyczny- wart każdej ceny
maraqjowa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
moje makijaże, plotkowy

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości