MMowe plotki:) - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-08, 19:00   #3541
Candy Killer
Zakorzenienie

Dot.: MMowe plotki:)

sesyjaaa mowisz ze udana??

boooze ja mam blogie lenistwoooo...caly dzien w pizamie laze ale ide pozniej leb pofarbowac grrr :/ sie spieraaam jak glupia..

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline  
Stary 2010-08-08, 19:17   #3542
gosada79
Wtajemniczenie

hello wybralam sie dzisiaj na zakupki po jakas bizuterie do nowej kiecki ale niespodziewanie przechodzilam kolo drogerii Superdrug, poogladalam i pomacalam paletki sleek...juz ktorys raz z kolei i jakos sie nie moge do nich przekonac....kolory wydaja mi sie podobne do tych z palety 180 i do pigmentow NYX wiec po co mi kolejne takie same cienie...Kasiu Ty masz palete 180 mi paletki sleek...powiedz mi czy warto kupic te paletki majac 180? roznia sie czyms te cienie?
Kupilam lakier do paznokci Barry M... no stal i wolal "kup mnie,kup mnie", nie moglam sie oprzec W zal. foto...musze jednak zaznaczyc ze ten lakier nalozylam na Rimmel "azure".

Jesli mowa o baklazanach to ostatnio robilam je na grillu skropione oliwa z oliwek i nasolone i sama musialam je zjesc bo nikomu nie podeszly takie sobie byly...ale moze rzeczywiscie z ziolami byly by lepsze

Candy piekny ten lakier China Glaze...cos podobnego wlasnie do tego mojego z Barry M...takie cudne drobinki ma

Emalio Ty to masz fajnie...mozesz sie na kims powyzywac artystycznie ja nie mam na kim...moze ktoras chetna?
Jeszcze dwa dni i sie bedziesz wygrzewac na goracej slonecznej plazy....suuuuper
gosada79 jest offline  
Stary 2010-08-08, 19:29   #3543
paula.cw
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Heloł babeczki
Ja wrocilam dopiero co. Sesje mialam. I to jaka ! Jak bede miec foty, koniecznie sie pochwale hyhyhy A teraz ide zalegać, bo mnie nogi bolą. Zajrzę lejter
Oj to pochwal się koniecznie, czekamy.
A tylko malowałaś czy również pozowałaś?

Gioseppe to może miałaś z dobrego źródła bakłażana, bo ponoć te "prawdziwe" trzeba posolić i odstawić. Na nich skrapla się taka woda i trzeba to potem wypłukać, dopiero potem można tradycyjnie przygotować.
Ja najpierw obsmażam z dwóch stron tak w sumie z 5 minut a potem do piekarnika na 15 i rozpływa się w ustach
A zioła muszą być koniecznie-bazylia i oregano.

Ja od wtorku korzystam że Tżta nie będzie więc po pierwsze Primo robię sobie małą dietkę-pierwsza faza South Beach, a po drugie Secundo biorę się ostro za pisanie pracy bo mi wstyd przed samą sobą ale w lipcu nic nie zrobiłam-wakacje Trzymajcie kciuki

Śliczne macie te lakiery, takie iskierki. Ja niestety nie mogę tak malować-praca. Ale na wakacjach szalałam z fuksjami

Edytowane przez paula.cw
Czas edycji: 2010-08-08 o 19:33
paula.cw jest offline  
Stary 2010-08-08, 20:27   #3544
Maliniarka
Zakorzenienie

Gosia ależ piękny kolor i pazurki...długaśne i lubię ten kształt

A ja dzisiaj miałam 3 lakiery na oku, ale nie kupiłam żadnego, ale mam silną wolę

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

nam się tu pazurkowo-dietkowo-kuchenny wątek robi

Paula-widzę, że nowe postanowienia, powodzenia i mam nadzieję, że wytrwasz!

Gosiak, a co to za firma BarryM? pierwszy raz słyszę, ten lakier będzie mi się śnił chyba
I bym była chętna do wyżywania się na mnie ale trochę daleko...

a jeszcze napiszę co u mnie
Widziałam się z Sylwestrowym, byliśmy na lodach z Maca (jedyne chyba co mają naprawdę dobre) i na tenisie przyszłam do domu, a tu lody...no to zjadłam...ciastka...to zjadłam...ech...

po cholerę mi ten ruch, jak ja to wszystko zajadam potem i zaprzepaszczam
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2010-08-08 o 20:33
Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-08, 20:31   #3545
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Wstawiam narazie jedna fotę z sesji. Powiem Wam, ze duzo sie ucze na tych zdjęciach. Widzę np, ze aparat tak nie chwyta mejkapu... tzn moje cienie sa wyciagniete dużo do góry... a tu tego nie widać.... dziwnie jakos. Zobacze inne foty z bliska jak wyszly. Ale bede je miec pewnie jutro.
I co Wy na to babeczki?
natala79 jest offline  
Stary 2010-08-08, 20:36   #3546
Candy Killer
Zakorzenienie

gram w pokera

Madziaaa...pieknieeeeee

Stary 2010-08-08, 20:38   #3547
Maliniarka
Zakorzenienie

łooooo piękna

super w niebieskim

a makijaż ładnie wyciągnięty, z daleka zwykle inaczej to widać
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-08, 20:39   #3548
paula.cw
Wtajemniczenie

Będziesz bogata!! Nie poznałam Cię. Fajne zdjęcie, make up też mi się podoba, nic mu nie brakuje. Rzeczywiście zauważyłam na różnych zdjęciach sesji że makijaż jest mniej widoczny i można bardziej zaszaleć.
Ja chcę więcej zdjęć
Coś pisałaś jakiś czas temu, że rycząca 30 już się nie nadaje do zdjęć. Mam nadzieję że widzisz że to brednie
paula.cw jest offline  
Stary 2010-08-08, 20:45   #3549
gioseppe
Zakorzenienie

hej
a ja pile kakałko :P
Cytat:
Wstawiam narazie jedna fotę z sesji. Powiem Wam, ze duzo sie ucze na tych zdjęciach. Widzę np, ze aparat tak nie chwyta mejkapu... tzn moje cienie sa wyciagniete dużo do góry... a tu tego nie widać.... dziwnie jakos. Zobacze inne foty z bliska jak wyszly. Ale bede je miec pewnie jutro.
I co Wy na to babeczki?
super fotka pieknie na niej wygladasz
ano makijaz foto trovche sie rozni od zwyklego
ale itak niezle go widac

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Gioseppe to może miałaś z dobrego źródła bakłażana, bo ponoć te "prawdziwe" trzeba posolić i odstawić. Na nich skrapla się taka woda i trzeba to potem wypłukać, dopiero potem można tradycyjnie przygotować.
Ja najpierw obsmażam z dwóch stron tak w sumie z 5 minut a potem do piekarnika na 15 i rozpływa się w ustach
A zioła muszą być koniecznie-bazylia i oregano.
a ja uwielbiam baklazany i cukinie z grilla ale w restauracji a jak sobie sama przyrzadze to mi nie podchodzi

dzisiaj zrobilam do obiadu
plastry, odrobine soli, ciutke oliwy, bazylia swieza i suszona, czosnek, zapieklam w piekarniku, zrobilo sie troche sucharowate wiec na wierzch zpodalam plaster pomidora
jakies niby fajne ale czegos brakowalo. jakiegos smaku. aha odrobine pieprzu dalam

gioseppe jest offline  
Stary 2010-08-08, 20:51   #3550
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Dzieeeeeekiiiii !! Ja naprawde szukam dowartosciowana Poprosilam fotografa by mi jeszcze jedno wyslal, bo nie moge sie doczekac. Ja pierwszy raz w zyciu mam fotki takie.
Z tym mejkapem faktycznie trzeba mocniej...a naprawde tu byl mocny, wiec mysle, ze nast razem nie bede sie krepować i zaszaleje.
Dzieki jeszcze raz.... Ryczaca 30 muuuuuuuuuuuuuuu !

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

A dla poprawienia humorków podesle Wam ciekawsze fotki :
http://www.maxmodels.pl/arturmaas.html

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
gram w pokera
gdzie grasz? Bo ja hazardzistka jestem, kiedys czesto w kasynie przesiadywalam, a pozniej w domu na kompie. Obecnie PokerStars ;D
natala79 jest offline  
Stary 2010-08-08, 20:56   #3551
gosada79
Wtajemniczenie

Malinko tu masz info o Barry M, to jest brytyjska firma, maja piekne pigmenty, kazdy kolor jest cudowny, lakiery sa tez cudne...bardzo lubie ta firme i staram sie omijac, bo wszystko kusi, w PL tez chyba mozna kupic ich produkty

Natala piekne zdjecie! wygladasz przepieknie i makijaz widac dobrze
gosada79 jest offline  
Stary 2010-08-08, 20:59   #3552
201604210939
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
hello wybralam sie dzisiaj na zakupki po jakas bizuterie do nowej kiecki ale niespodziewanie przechodzilam kolo drogerii Superdrug, poogladalam i pomacalam paletki sleek...juz ktorys raz z kolei i jakos sie nie moge do nich przekonac....kolory wydaja mi sie podobne do tych z palety 180 i do pigmentow NYX wiec po co mi kolejne takie same cienie...Kasiu Ty masz palete 180 mi paletki sleek...powiedz mi czy warto kupic te paletki majac 180? roznia sie czyms te cienie?
Kupilam lakier do paznokci Barry M... no stal i wolal "kup mnie,kup mnie", nie moglam sie oprzec W zal. foto...musze jednak zaznaczyc ze ten lakier nalozylam na Rimmel "azure".

Jesli mowa o baklazanach to ostatnio robilam je na grillu skropione oliwa z oliwek i nasolone i sama musialam je zjesc bo nikomu nie podeszly takie sobie byly...ale moze rzeczywiscie z ziolami byly by lepsze

Candy piekny ten lakier China Glaze...cos podobnego wlasnie do tego mojego z Barry M...takie cudne drobinki ma

Emalio Ty to masz fajnie...mozesz sie na kims powyzywac artystycznie ja nie mam na kim...moze ktoras chetna?
Jeszcze dwa dni i sie bedziesz wygrzewac na goracej slonecznej plazy....suuuuper

Kurczę, to w superdrugu mają paletki sleek? Nie wiedzialam mają jakąś oddzielna półkę dla tych paletek?
201604210939 jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:01   #3553
gosada79
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Kurczę, to w superdrugu mają paletki sleek? Nie wiedzialam mają jakąś oddzielna półkę dla tych paletek?
Tak Misiu maja cala szafe firmy Sleek
gosada79 jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:04   #3554
sabbatha
Zakorzenienie

Cytat:

Ładny kolor i paznokcie.

A paletki sleek są średnie, lepsze niż Manly ale nie warte cen z allegro Chociaż pigmentację mają rewelacyjną

sabbatha jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:09   #3555
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

I ostatnie dzisiaj, bo wiecej nie chce mi dac
natala79 jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:13   #3556
gosada79
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Ładny kolor i paznokcie.

A paletki sleek są średnie, lepsze niż Manly ale nie warte cen z allegro Chociaż pigmentację mają rewelacyjną
No wlasnie ja sie tak zastanawiam, chodze i macam i ogladam i jakos zniecheca mnie to do kupna ze sa tak strasznie perlowe te cienie...ta perla jest bardzo nachalna
gosada79 jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:14   #3557
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Malinko tu masz info o Barry M, to jest brytyjska firma, maja piekne pigmenty, kazdy kolor jest cudowny, lakiery sa tez cudne...bardzo lubie ta firme i staram sie omijac, bo wszystko kusi, w PL tez chyba mozna kupic ich produkty
u mnie to raczej bez szans, jak ja mam nawet problem z dostaniem Essence to chyba szczęście

oszczędzam, nie potrzebuję już kosmetyków, nie potrzebuję...

może sobie wykupię karnet na standing mate zamiast wydawać na pierdoły
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:16   #3558
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
hej
robie obiad a potem na basenik siup

czy ktoras z Was potrafi robic dobre baklazany na grillu?
moja siostra

Cytat:
piękny lakier Gosadko
Cytat:
I co Wy na to babeczki?
przepięknie wyszłaś

Dla pozostałych buziaki, nie mam sił Was nadrabiac

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:17   #3559
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja tylko się witam i życzę miłego dnia, wczoraj miałam duże sprzątanie
nadłamałam pazurka i teraz nie wiem co z nim zrobić na razie zamalowałam podkładem nailtekowym i kolorem. Może coś doradzicie? Zażelować?

Nigdy nie miałam paznokci, a teraz to będę musiała połowę ściąć

Pomalowałam sobie na dziwkarską czerwień a w pt Sylwestrowy się rozkręcił...ja też w sumie mam otarcia na wierzchu na stopach od dywanu
Wg mnie możesz mieć jeden paznokieć krótszy, ja tak łażę jak mi się któryś złamie i się nie przejmuję :p Otarcia hehe

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
przez ostatnie 5 m-cy ograniczylam internet do minimum wczesniej pisalam na wielu forach, teraz wpadam by sprawdzic poczte i zostalo 1 uzaleznienie - makeupy- i troche czytam o dziecku. i itak sporo czasu mi to zajmuje no ale nie tyle co wczesniej. internet- zlodziej czasu i zycia!
Smutne i prawdziwe...

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziękuję
I no właśnie. Mnie też niedługo 30 czeka
Nie wierzę, Ty na 20 lat wyglądasz

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

ale mam nieopaloną

Candy, ostatnio mierzyłam boskie buty w panterkę na platformie gdyby nie mój kręgosłup już by były moje.
Boskie są te co wkleiłaś
Aga, kostium fajny ale trzeba mieć duży biust do niego,bo pomniejsza. I zgrabny brzuch,taki jak Ty masz ! Zazdroszczę

Cytat:
Dzień doberek !

Ja zaczelam dzien migreną... tzn zaczela sie wczoraj ok 18, myslalam ze sen pomoże ale rano bylo gorzej. Czyli dzisiejszy dzień mam z bani

Dżozefinko ja myslalam, ze masz rajstopy !!!! I chcialam napisac, ze nie pasują Ale moim zdaniem wyglądasz seksownie i sama chcialabym miec taką kieckę. Masz bardzo ładne nogi, i nie wiem co ty chcesz od pleców? Ja to bym Wam wkleila swoje foto w jakimś stroju to byście tu padły i nie chciały mnie znać. Zazdroszczę Wam takich pięknych figur. Wiem, ze nie powinnam sie użalać nad sobą, bo sama na ten swój wygląd zasłużyłam i nic nie robie w tym kierunku.
Aaaa i taka kieckę miała Joanna Liszowska na jednym z występów. Popatrzcie na nią jakie ma gabaryty. Wiec gdzie Dżozefin wygląda okazalej? Co ma Liszowska powiedzieć? Ja uważam, że nawet taka Liszowska wygląda seksownie

Kasiu Twoja sukienka jest równiez świetna ! Ja pod taką kiecke musiałabym ubrać swój zestaw wyszczuplający

Młoda to na ile przyjeżdzasz do PL ?

Źle mi...
Aa Kasiu,twoja sukienka bardzo mi się podoba!

Co do pogrubionego, wg mnie Liszowska jestkompletnie niekobieca i kojarzy mi się z takim babochłopem...

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię, bo mi się w chwilach słabości (stresu) też zdarzało podjeść pazura
Placek z czerwcowej pomyłki czyli próby zbudowania sobie świata z kimś innym... Ale otarcia nie żałuję

Młodziutka, hehehe, nie, nie z byłym TZtem Coś tam zaczęło się kręcić w czerwcu, ale zdechło równie szybko jak się rodziło, więc nawet nie wspominałam
A temat byłego Tżta wróci coś czuję, razem z nim Odwiedził mnie ostatnio. Z pierścionkiem.
Brazylijska telenowela laski, mówię Wam.
Ulala Faktycznie jak telenowela

Cytat:
Żebyś wiedziała, Candy, on chyba na głowę dostał
I to jeszcze takim, który mnie totalnie powalił i rozmiękczył... ale musiałam być stanowcza. Odmówiłam

A i owszem, ciąg dalszy będzie z pewnością...
Miłego biwakowania kochana i do usłyszenia
Odmówiłaś? Ja przeczuwam,że do siebie wrócicie

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:19   #3560
Maliniarka
Zakorzenienie

mnie się wydaje, że trochę za mocno buzia wygładzona Madziu

poza Tym bardzo Ci ładnie w nowych włoskach

a ten link co dałaś co za koleś
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:19   #3561
Candy Killer
Zakorzenienie

Madziu ja gram na mariahot.pl ale juz wykasowalam ta strone bo tylko przegrywalam i chyba z 70 zl stracilam :P
ale za to moj dzisiaj wygral 520 wieeeec sie podzieliiic musi heheh :P:P
w przyszlym miesiacu sprobuje na bwin tam gdzie moj

a ta galeria co pokazalas to...obrzydliiistwooooooo :P

Stary 2010-08-08, 21:22   #3562
Maliniarka
Zakorzenienie

Widzę Pilarek, że nadrabiasz ja już dawno pazury ścięłam
jeszcze zobaczysz zresztą
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2010-08-08 o 21:28
Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:22   #3563
201604210939
Konto usunięte

Cytat:
Tak Misiu maja cala szafe firmy Sleek
O mamo i ja przegapiłam będę się musiała wybrać i obejrzeć
201604210939 jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:37   #3564
Maliniarka
Zakorzenienie

Aga, może byś coś zmalowała na Rimmelowym?
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:37   #3565
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Candy juz poprawiam ten nietakt! wybacz! przypomniało mi sie com chciala Ci szrajbnąć
wiec kochana tez po zdjeciach bylam pewna,zes starsza,ale nie ,ze staro wygladasz,tylko makijaz,wloski i ich kolor sprawia,ze wygladasz dojrzalej
w realu Cie nie znam,ale pewnie gdybym widziala Cie rano ocenila bym cie na 22,23
slodkie te Twoje kociaki ,czuc,ze bardzo je kochasz,przezywasz wszystko z nimi jak z wlasnymi dziecmi
ja jednak wole psy
Ja też takie odniosłam wrażenie co do wieku Candy AA co do kotów to ja mam jednego i traktuję jak własne dziecko,natomiast dzieci nie chciałam/nie lubiłam nigdy i nie planuję mieć w ogóle..

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Natala a to pewne? Niedawno pisałaś że pytałaś się szefa o plotki o twoim zwolnieniu i zaprzeczył?
Jednak gdyby to była prawda to trzymaj się bo zwolnienia nigdy nie są miłe

I wstawiam sukienkę na sobie - wybaczcie fatalne zdjęcia ale lustro w którym robię fotki mam w przedpokoju w którym nie ma naturalnego światła i wyszły kolory fatalne. Wersji jest kilka. sama sukienka, sukienka z kwiatkiem i dodałam pasek (miałam tylko taki pod ręką a zamiast paska może kokarda lub szarfa jakaś)
I ostatnia fotka to topik który ma inne kwiatki i ewentualnie je mogę domontować do sukienki
(nie mam odpowiedniej bielizny z góry uprzedzam )
Ale ty masz figurę !!!!!! Idealna klepsydra Jak ja bym chciała mieć Twoje biodra i talię... A nie dziura w pasie jak u mnie ;/ Wg mnie najlepiej z paskiem !

Cytat:
powiem Wam tajemnice....
Staram sie o duzy kredyt na rozkręcenie firmy. Wszystko mam załatwione. Potrzebuje tylko kasy. Zlozylismy papiery do banku... a te gnoje dali mi wypowiedzenie. Dlatego nie zal mi tego, ze mnie zwolnili (ze mnie nie chcą ! a wychwalali pod niebiosa jakim jestem super Menadzerem! szkołe chcieli fundować kutafony!) tylko dlatego, ze moge nie dostac kredytu Tego najbardziej mi szkoda, tej szansy
Współczuję bardzo, jak to się mówi 'biednemu zawsze wiatr w oczy'

Cytat:
ja też jestem kulka, wiec są nas 3 Szkoda, że kulek nie mam z przodu...tam nie mialabym pretensji gdyby mi szlo zamiast w brzuch
Przypomniało mi się jedno zdjęcie a'propos tego (nie wchodzę na tą stronę,żeby nie było ale kiedyś znajomy mi przesłał )

Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:45   #3566
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
moja siostra
dawaaaaj jąą!!!! podpytaj kiedys przy okazji, please

gioseppe jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:47   #3567
sabbatha
Zakorzenienie

Cytat:
No wlasnie ja sie tak zastanawiam, chodze i macam i ogladam i jakos zniecheca mnie to do kupna ze sa tak strasznie perlowe te cienie...ta perla jest bardzo nachalna
Czy ja wiem czy nachalna... poza tym to raczej shimmerowe cienie niż perłowe. Ale matowe są świetne. Ja mam akurat paletkę bohemian.

sabbatha jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:47   #3568
Maliniarka
Zakorzenienie

co to znaczy dziura w pasie?
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:49   #3569
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Ano... poważne zamiary Nie wiem czy wrócimy, prosił mnie choćby o możliwość pokazania mi, że warto, pozwolenie na próbowanie odbudowania zaufania... na tyle się zgodziłam. Reszta zależy od niego.
Candy, Twoje poczucie humoru niezmiennie mnie rozwala

Młodziutka, mój brat powiedział dokładnie to samo
A wyobraź sobie moją minę w środowy wieczór

Natala, ciężko powiedzieć... na pewno się nie droczę. Pozwolę mu próbować - może jeszcze odzyska moje zaufanie

Czekoladko, współczuję Ci tych kontuzji
Chłopak się zmobilizował, ale nie jestem pewna, czy nie za późno...
Zresztą pewnie się o tym też dowie, bo zdaje się, że na wizażu też na bieżąco mnie podczytuje
A teraz laski - news dnia! - rzuciłam w cholerę to klikanie i znowu szukam pracy Ale nie jest mi już smutno bo to jest po prostu przekomiczne, takie rzeczy to tylko ... u mnie Nic to, wracam do pisania listów motywacyjnych
Czyta nas?
Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Marakujko...ja mam dosc specyficzne poczucie humoru...czesto sarkazmem podbite tudziez ironia teeeez naleze do brechtowych ludzi :P nieeeee lubie smutasow :P
pomiajam fakt ze moja wyobraznia czesto mi dziala i zarty z podtekstem maja u mnie miejsce niezwykle czesto :P
Ja bardzo lubię Twój styl pisania i poczucie humoru

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Ja to dopiero jestem mikrus! (155cm) I do tego pączek... Z tym że po twarzy rzadko widać moje nadprogramowe kg, dlatego sprytnie nigdy nie pokazuję się na foto poniżej szyi
A ja wręcz odwrotnie, nagwagi nie mam a na twarzy wyglądam jakbym 100 kilo ważyla....

Przepraszam,że cytuję nie pokolei ale wielocyt. mi nie działa i muszę pojednyczo w kartach cytować

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
co to znaczy dziura w pasie?
No tam gdzie powinny się zaczynać spodnie (takie raczej biodrówki,ale bez przesady) mam dziurę w boku. Wgl mi się nie odkłada tłuszcz w tym miejscu. Natomiast nad spodniami mam boczki kt,órę lubię I w udach też trochę mam,a w biodrach wcięcie

Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-08-08, 21:49   #3570
Candy Killer
Zakorzenienie

hehehehheh dobryyyy demot

Zamknij wątek

Tagi
moje makijaże, plotkowy

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości