MMowe plotki:) - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-09, 17:03   #3631
Maliniarka
Zakorzenienie

Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaliczyłam ostatnią wizytę u stomatologa i mam wyleczone wszystkie ząbki. Tak się cieszę że mam tą opiekę medyczną bo robiłam w sumie ok 15 zębów- małe ubytki ale i tak bym zbankrutowała. A w dodatku stomatolog pytała dzisiaj czy wybielałam zęby bo widać różnicę między tymi z przodu a z tyłu-
a wybielałaś? na czym polega ta opieka medyczna?

ja w tamtym roku do września zrobiłam wszystkie zęby, wymieniałam plomby takie jeszcze stare stare amalgamatowe na jasne, a teraz czuję językiem, że mam dziurkę na górze znowu, ale jeszcze nie boli

i myślę poważnie o aparacie na zęby
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-09, 17:18   #3632
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Czesc
Wróciłam od fryzjera- mam irokeza i jestem brunetka i to dosc ciemna. Pozniej zrobie sobie zdjecie to Wam pokaze
Kurcze ale zmiana- normalnie jak sie patrze w lustro to jestem zaskoczona za kazdym razem, musze sie przyzwyczic
rzuciła bombę i se poszła nieładnie pokazuj

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Agabilku kochanie dziękuje

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj zaliczyłam ostatnią wizytę u stomatologa i mam wyleczone wszystkie ząbki. Tak się cieszę że mam tą opiekę medyczną bo robiłam w sumie ok 15 zębów- małe ubytki ale i tak bym zbankrutowała. A w dodatku stomatolog pytała dzisiaj czy wybielałam zęby bo widać różnicę między tymi z przodu a z tyłu-
gratulacje jako osoba która w przeszłości miała wielką fobię przed stomatologiem a potem pracowała przez 5 lat w przychodni stomatologicznej wiem że to niezły wynik

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-09, 17:41   #3633
paula.cw
Wtajemniczenie

Dzięki wielkie za pochwały!! zawsze miałam fioła na punkcie zębów.
Tyle mi się nazbierało bo część to były stare plomby wymieniane na nowe a część to ubytki które moja stomatolog w Radomsku z lekceważyła i powiedziała że nic nie trzeba robić- głupia mogła zarobić.
A teraz mam opiekę medyczną z dwóch firm, mojej i Tżta. W mojej mam opiekę stom. płacę 30% a u męża za darmo więc skorzystałam a teraz już zrezygnuję a co :P
A wybielałam w domu paskami cresta, są mocno reklamowane i choć nie zrobiłam całej kuracji to jestem super zadowolona, jak ktoś jest zainteresowany to mogę coś więcej powiedzieć.

Młoda powiedz lepiej że się schowałaś bo robisz sobie sesję z nowymi włosami!!!

A i aparat na zębach też miałam swojego czasu, ale u mnie to trochę robota głupiego- mam jeszcze wszystkie ósemki pochowane i mi się krzywią trochę zęby- musiałabym do czasu aż mi nie wyrosną (nigdy??) nosić aparat ruchomy a wiadomo jak to jest...

Edytowane przez paula.cw
Czas edycji: 2010-08-09 o 17:43
paula.cw jest offline  
Stary 2010-08-09, 18:22   #3634
Candy Killer
Zakorzenienie

Bryyyy kobietki

boooze jaki dzien wariata!! masakra jakas..wyszlam pol godz po czasie bo taki zapierdziel mialysmy dzies..masaaaakracja!!

Mlodaaaa pokazuj sie !!!!!!!!!!!ja widze Cie oczami wyobrazni i podobasz mnie sieeee

Agula widze ze cienie italiana wpadly Ci nieco w oko co?? my je sprzedajemy ale niestety spalila sie ich fabryka i nie wiadomo czy beda robic dalej te kosmetyki a szkoda booo sa calkiem calkieeem

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline  
Stary 2010-08-09, 19:38   #3635
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

hej hej hej

ostatni raz dzis przed wyjazdem pewnie witam sie
o 4 rano na autobus i jedymy na lotnisko a stamtad fruuu do Wloch i po 10 rano bede juz tam
kolezanka pisala,ze sie pogoda popsula (pech jakis) ,noce chlodne a i woda zimna jest
no coz,mam nadzieje,ze nie bedzie tak zle jak sobie to wyobrazilam

zapomnialam Wam ostatnio napisac,ze zamowilam pedzle z Maestro i sa juz w drodze do kolezanki,ktora z koncem sierpnia mi je przywiezie ,plus cienie z Inglota i rozswietlacz
nie moge sie doczekac

Monia ja zauwazylam,ze malo Cie cos ost,ale ,ze rzadko ost jestem to pomyslalam,ze moze bylas jednak a ja przeoczylam
swietnie,ze sie super wybawilas i wypoczelas

Mloda kurka wodna poka sie poka szybko!
ale super,uwielbiam takie zmiany ,moze nie drastycznie u siebie ,ale u innych tak

Agus dobrze,ze sa jeszcze uczciwi ludzie i kurier sie wrocil a i dali CI na otarcie lez zestawik ,ktory Ci sie bardzo spodobal

Sabatha swietne ujecie kociaka !

Natala ja tez pracuje od 18 roku zycia,w domu biednie,wiec mialam dosc noszenia rzeczy po kims,moje siostry docieraly je po mnie ,no bywalo,ze kupili nam rodzice cos,pamietam jak kupil mi tata dopiero wyszedl jeans na rynek zestaw spodnie i kurtka,kurcze ale szal byl,szok
ale np adidasy,fajne jakies spodnie ,nie stac bylo moich rodzicow a nas 4 w domu,wiec jak poszlam do pracy tak przepracowalam w firmie 6 lat,pozniej przerwa 2 lata na Kacpra,w miedzy czasie wyjazd do USA do mojego Tz-a i powrot po Kacpra ponad rocznego ,nie udalo nam sie wiza dla niego,wiec znow wrocilam do tej firmy na ok 2 lata i wyjechalam tutaj a tu po 3 m-cach poszukiwan poszlam do pracy i znow ponad 5 lat przepracowalam do momentu Natana,teraz jak wiecie nie pracuje,ale dorywczo na etacie niani
to tak po krotce

Candy wspolczuje takiego dnia na wariackich papierach

Malina pytalas o sesje,wiec jak widzialas jedno zdjecie na razie mam,ale ten fotograf na maksa uzywa PS,wiec nie jest takie jak bym chciala,choc modelce pewnie sie podoba,bo jest taka nienaganna,nienaturalnie pikna

Paula napisz mi cos wiecej o tych paskach
gratki,ze porobilas zeby i mialas super okazje ku temu,bo za w sumie nic ,brawo
moze bys cos dla nas zmalowala co?

a czemu ost sie tak malo inne udzielaja??

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-08-09 o 19:42
emalia30 jest offline  
Stary 2010-08-09, 20:11   #3636
Candy Killer
Zakorzenienie

mialam posprzataqc i chyba mi sie baeryjki wyczerpaly...za godzinke wezme sie za zupke bo trzeba by cos ugotowac chyba

Emi alez ja Ci zazdroszcze tych wakacji...nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Ci spokojnej podrozy no i wspanialej pogody..pysznych wloskich przysmakow no i odpoczywaaaaj tam duzo ale aktywnie roob duzo zdjec

Stary 2010-08-09, 20:27   #3637
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Jestem we wrocku na wakacjach

W ogole zmienione mam mieszkanie z Tz-etem co oznacza
= wiekszy pokoj-wiekszy balagan.
(wiecej do sprzatania)

Mloda koniecznie fryzurke pokaz

tutaj moze Was nadrobie

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Stary 2010-08-09, 20:47   #3638
Candy Killer
Zakorzenienie

Ilona nic mi nie mow o sprzataniu...boooze jak ja bym chciala miec 1 pokoj do ogarniecia a mam 3 i nie moge tego ogarnac hehe :P

Stary 2010-08-09, 21:23   #3639
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Ilona nic mi nie mow o sprzataniu...boooze jak ja bym chciala miec 1 pokoj do ogarniecia a mam 3 i nie moge tego ogarnac hehe :P
ja mam 2 i wieczny bajzel... posprzatam w jednym a za chwile balagan w drugim... Im mniejsze pomieszczenie, tym widac wiekszy syf. Moja corka znosi wszystko do duzego pokoju i nie zanosi... I latam jak durna... a czasem nie Np dzisiaj nic nie tknełam, oprocz garów.
natala79 jest offline  
Stary 2010-08-09, 21:27   #3640
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie brałam light, chciałam mega krycie
No właśnie widziałam tę ślubną paletę fajna, uniwersalna ale teraz coraz więcej PM chce makijaż w nietypowych kolorach

Ja się bardziej napalam na szminki.

Gio, pytałaś mnie w moim konkursowym wątku Rimmela o brzoskwinię z pierwszego makijażu, zapomniałam napisac wybacz. Ponieważ w regulaminie jest że tam nie możemy pisac o innych produktach, napisze tu. To cień prasowany Italian Beauty Cinema w odcieniu #24
dzieki Aga sliczny kolor

Cytat:
Czesc
Wróciłam od fryzjera- mam irokeza i jestem brunetka i to dosc ciemna. Pozniej zrobie sobie zdjecie to Wam pokaze
Kurcze ale zmiana- normalnie jak sie patrze w lustro to jestem zaskoczona za kazdym razem, musze sie przyzwyczic
oooooooo to ja chetnie ogladne tego Twojego brunetiroka

gioseppe jest offline  
Stary 2010-08-09, 21:30   #3641
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Maliniak, zazdraszczam pędzelków Ja z EDM mam tylko FT i LHK i oczywiście chrapkę na więcej, ale na tym pieprzonym bezrobociu to na za wiele sobie pozwolić nie można, oj nie... A frencz śliczny Równiutki i ten motylek <3 Ja nie mogę wyhodować swoich pazurasów ostatnio Łamią się, zginają, rozdwajają... do tego wypadają mi włosy Ten stres mnie w końcu zabije
Candy & Gosadko CUDNE lakiery! Oba kolory wprawiły mnie w osłupienie, jak migoczą przepięknie! Też bym chciała, ale takiej płytki to ja chyba nigdy nie osiągnę...
Moccarku Jakoś mi się tak raźniej zrobiło, jak przeczytałam, że mnie rozumiesz
Pilarku, no wiele na to wskazuje, choć nie wiem już sama czego chcę. Na razie widzimy się w przyszłą sobotę. Spędzimy razem tydzień i zaliczymy w tym czasie weekend nad morzem A czy podczytuje - nie wiem... Konto na wizażu ma Swoją drogą podziwiam, że nas tak dzielnie ponadrabiałaś
Natala, booooska sesja! Wyglądasz o tak W ogóle uważam, że śliczna kobieta z Ciebie i naprawdę krótkie włosy dodają Ci uroku

Uuuuh... powiem Wam Moje Drogie... jak nie znajdę pracy do końca sierpnia to naprawdę przestanie być wesoło...

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Btw - ależ mi narobiłyście smaku na te bakłażany
Konto A na wizażu są wgl wątki dla facetów? No nie do końca, utknęłam chyba na 100 stronie

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Gosadko wyzyj sie na mnie oj chetnie bym oddala sie dla odmiany komus
co do plazy oj tak,nie wiesz jak sie ciesze ogromnie bo tutaj w Irl ostatnio jest do bani pogoda i lata juz na pewno nie bedzie
pazurki super,zdaj relacje jak lakier sie trzymal i zmywal ok ??
w sumie mialam miec sejse 28 sierpnia ,2 modelki i 7 odslon w jakims hotelu w centrum Dublina,ale za darmo a i za przyjazd nie oddadza a ja mam juz dosc robienia za darmo,chociaz koszty transportu i jakis symboliczny grosz by sie zdal prawda?mam racje?wiec podziekuje im za to
moge za darmo malowac kogos kogo np lubie badz mi zalezy bo fotograf jest super!

ja tez mam pare pedzelkow z EDM i jestem tez bardzo zadowolona

Natala pieknie wyszlas,zreszta przed tymi zdjeciami uwazalam i uwazam Cie za piekna i seksowna kobiete a te oczy masz magnetyczne ,zreszta nie ja tak uwazam,skoro na yt masz takie teksty nie raz o ktorych ost nam pisalas

Pilarku no prosze jaka sumienna,choc jedna nadrobila,odpisala prawie wszystkim ,brawo!

ja tez chce przepis na baklazana Aga
dobranoc Tobie i reszcie

Cytat:
Czesc
Pokaż zdjęcie !
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-08-09, 22:17   #3642
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Agula widze ze cienie italiana wpadly Ci nieco w oko co?? my je sprzedajemy ale niestety spalila sie ich fabryka i nie wiadomo czy beda robic dalej te kosmetyki a szkoda booo sa calkiem calkieeem
hej Candy

wpadły daawno temu, ja je kupowałam jakieś...5 lat temu?
Spaliła się?

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Agus dobrze,ze sa jeszcze uczciwi ludzie i kurier sie wrocil a i dali CI na otarcie lez zestawik ,ktory Ci sie bardzo spodobal
no własnie trochę mi jest zbędny jakoś się nim nie podniecam, wolałabym zwrot za wysyłkę tego cienia.
Włochy ale masz super.

Jak wrócisz koniecznie zdaj relację. Z pobytu no i pędzli Maestro bo o nich myślę

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-09, 22:20   #3643
Candy Killer
Zakorzenienie

jeszcze tu Mlodej nie bylooo ???

Madziu..ja mam 3 pokoje dluugi przedpokoj spora kuchnie no i wiadomo kibelek i lazienka osobno ale stare to takieeee ze masakra..od lat 80 chyba tu nie bylo nic robione no i srednio to wyglada..ale co ja sie bede..na glowe nie kapie ,a to nie moje wlasne tylko rodzicow Tżta wiec wkladu tu wielkiego robic nie bedziemy bo moze tak bysmy swoje cos wzieli oczywiscie najpierw trzeba sie poslubowac hehe
ale lazienke musze tu zrobic bo mnie az trzepie jak tam wchodze:P
pokoje zle nie wygladaja bo panuje tu minimalizm bo w przedpokoju na cala dlugosc jest szafa i tam wsio jest aleeee i tak mi rece opadaja :P

noooo Agulaaa fabryka poszla z dymem..nie wiemy czy cala calkowicie czy co ,ale ich wlasciciel ma pechaaa niesamowitego..jakis miesiac wczesniej koles sie dowiedzial ze ma jakas tam chorobe..teraz ten pozar..makabra..wszyscy dystrybutorzy sprzedaja po prostu co im sie zostalo i tyle..lakierow do pazurow juz prawie w ogole nie maja...cienie jeszcze jako tako sa dostepnewiec jakby co to trza sie spieszyyyc hehe

Edytowane przez Candy Killer
Czas edycji: 2010-08-09 o 22:22
Stary 2010-08-09, 22:30   #3644
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Jejku nie krzyczec- ja sie tu urlopuje.

Irokez troche opadł, zdjecia sa beznadziejne, ale macie ogolny zarys a jutro zrobie zdjecia w swietle dziennym to bedzie lepiej

Mam zła wiadomosc... zaraz napisze....

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2010-08-09, 22:37   #3645
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:

noooo Agulaaa fabryka poszla z dymem..nie wiemy czy cala calkowicie czy co ,ale ich wlasciciel ma pechaaa niesamowitego..jakis miesiac wczesniej koles sie dowiedzial ze ma jakas tam chorobe..teraz ten pozar..makabra..wszyscy dystrybutorzy sprzedaja po prostu co im sie zostalo i tyle..lakierow do pazurow juz prawie w ogole nie maja...cienie jeszcze jako tako sa dostepnewiec jakby co to trza sie spieszyyyc hehe
o nie muszę gdzies dorwać prasowane, uwielbiam nr 15

Cytat:
Jejku nie krzyczec- ja sie tu urlopuje.

Irokez troche opadł, zdjecia sa beznadziejne, ale macie ogolny zarys a jutro zrobie zdjecia w swietle dziennym to bedzie lepiej

Mam zła wiadomosc... zaraz napisze....
no i bomba. Ostro siostro

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-08-09 o 22:41
agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-09, 22:38   #3646
Mloda
Zakorzenienie

Dziewczyny teraz zła wiadomosc.
Okazało sie ze dziewczyna która wczoraj mi palety sprzedała sie pomyliła i one faktycznie kosztuja 20zł a nie 14. Monis nasza tez za 14 kupiła jakis czas temu wiec dziewczyna juz ma niezłe manko nabite... ale ja nie o tym.
W kazdym razie teraz jak pojde w piatek to mi na pewno za 20 sprzeda. Teraz sytuacja wyglada tak:
- te 2 dla Agi sa juz wysłane bo Jej sie spieszylo
- tych 2 dla Maliny nie wysłałam bo brakło kopert na poczcie, wiec poleciałam szukac po sklepach- zanim znalazłam to mi ten punkt pocztowy zamkneli (jakos wyjatkowo szybko, pewnie babka miała cos do zalatwienia...)
Co teraz?
Wy podejmujecie decyzje która ktora ma dostac, ja tylko wysyłam wiec sie dogadajcie i dajcie mi znac

Mloda jest offline  
Stary 2010-08-09, 22:43   #3647
Candy Killer
Zakorzenienie

Mlodziuchnaaaa alez zmiana... powiem Ci ze dziwnie mi sie patrzy na Ciebie w ciemnych wlosach aleee musze oko przyzwyczaic bo chyba przezylo szok wloski faktycznie oklapniete wiec prosze sie ladnie uczesac i pokazac bo widze ze ciecie ciekaweee

z tymi paletami to jak za 20 to jedna jednak chce bo sie splukalam juz w tym miesiacu kurcze

Agula
..my mamy za 11 zl te cienie jakby co ;P hehe

Stary 2010-08-09, 23:07   #3648
Mloda
Zakorzenienie

Dziekuje dziewczyny
Candy ja musze tez oko przyzwyczaic, bo szokuje mnie patrzenie w lustro
A jutro ładnie to wyczesze i pokaze - dzis mi baterie juz padały w aparacie i spieszyłam sie z tymi fotami- swiatło nie takie, ustawienia nie takie, ale jakbym zaczela krecic w menu to bym w ogole nic nie zrobiła.

Mloda jest offline  
Stary 2010-08-09, 23:15   #3649
Maliniarka
Zakorzenienie

Młodziaku, ależ masz wygolone boczki posmyrałabym Cię tam troszkę

ja chcę moją paletkę oddawać...
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-09, 23:23   #3650
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Młoda szok ! Super, serio ! Podoba mnie się Ja moze sie kiedys odważe
natala79 jest offline  
Stary 2010-08-09, 23:28   #3651
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Młodziaku, ależ masz wygolone boczki posmyrałabym Cię tam troszkę

ja chcę moją paletkę oddawać...
Hehehe, dzieki

Co do paletki
- na razie Candy zrezygnowala- chce jedna za 20 wiec z Gio rozmawiaj co dalej- ja tu nie bede nikogo faworyzowac...

A wiecie co jaki to jest pech- ja sama sobie chciałam ta paletke kupic, ale stwierdzilam ze najpierw Wam wysle zeby nie było- i teraz wyjdzie ze Wam (czesci z Was) kupiłam za 14 a sobie kupie za 20.... No nic...

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Dziekuje Natala

Mloda jest offline  
Stary 2010-08-09, 23:32   #3652
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Wrzucam Wam jeszcze dwie foteczki. Jutro mam miec podobno wiecej
natala79 jest offline  
Stary 2010-08-09, 23:33   #3653
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

hej wieczornie i z ost juz na dzis postem do Was kochane moje
mam nadzieje,ze choc troszke brakowac bedzie Wam mnie

Mloda zdjecia dosc ciemne,wloski nie ulozone,wiec czekam na lepsze zdjecie
zmarnowana jakas taka jestes na nich i w danej chwili wole blond wydanie,ale to moja opinia,moze jak sie przyzywczaje i czesciej bede zerkac zmienie zdanie

Ja mam 2 duze pokoje,salon duuuzy z kuchnia,2 lazienki,przedpokoj i daje rade,ja kocham porzadek
wiecie praca ponad 5 lat w hotelu sprawila,ze jestem wrecz pedantyczna nie raz i wrecz uwielbiam miec w domu wszystko na swoim miejscu

Agus zdjecia beda na pewno po powrocie,recenzje z pobytu jak i pedzelkow,ale to dopiero jak kolezanka z koncem sierpnia wroci,wiec dopiero we wrzesniu zdam Ci relacje

Natala ale super zdjecia,makijaz,TY!!! a rzeski jakie fikusne,jakiej firmy?

trzymajcie sie cieplo
usmiechow dla kazdej,wypoczywajacym slonca,jesli nie to i tak wspanialych wspomnien z pobytów ,tym co w pracy - luzu,nie dajcie sie zwariowac

do zobaczenia,sciskam mocno,pa

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-08-09 o 23:36
emalia30 jest offline  
Stary 2010-08-09, 23:36   #3654
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:

Co do paletki
- na razie Candy zrezygnowala- chce jedna za 20 wiec z Gio rozmawiaj co dalej- ja tu nie bede nikogo faworyzowac...

A wiecie co jaki to jest pech- ja sama sobie chciałam ta paletke kupic, ale stwierdzilam ze najpierw Wam wysle zeby nie było- i teraz wyjdzie ze Wam (czesci z Was) kupiłam za 14 a sobie kupie za 20.... No nic...
to ja mam takiego pomysła, dla wszystkich paletki po 20 zł, a sobie weźmiesz po 14 i będzie uczciwie, bo w końcu robocizna też Ci się należy
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-09, 23:36   #3655
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

No jasne, ze bedzie nam Cie brakowac Wypoczywaj, dobrej zabawy
natala79 jest offline  
Stary 2010-08-09, 23:37   #3656
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny teraz zła wiadomosc.
Okazało sie ze dziewczyna która wczoraj mi palety sprzedała sie pomyliła i one faktycznie kosztuja 20zł a nie 14. Monis nasza tez za 14 kupiła jakis czas temu wiec dziewczyna juz ma niezłe manko nabite... ale ja nie o tym.
W kazdym razie teraz jak pojde w piatek to mi na pewno za 20 sprzeda. Teraz sytuacja wyglada tak:
- te 2 dla Agi sa juz wysłane bo Jej sie spieszylo
- tych 2 dla Maliny nie wysłałam bo brakło kopert na poczcie, wiec poleciałam szukac po sklepach- zanim znalazłam to mi ten punkt pocztowy zamkneli (jakos wyjatkowo szybko, pewnie babka miała cos do zalatwienia...)
Co teraz?
Wy podejmujecie decyzje która ktora ma dostac, ja tylko wysyłam wiec sie dogadajcie i dajcie mi znac
to ja biore jedna za 14 jak jeszcze jest...

gioseppe jest offline  
Stary 2010-08-09, 23:38   #3657
Candy Killer
Zakorzenienie

Mlodziutka..mi sie wydaje ze jako organizatorka zakupow paletkowych powinnas sobie wziac conajmniej jedna za 14 zl co by bylo sprawiedliwie hehe :P:Palboo tak jak pisze Malinka
a ja taam sie bic o 6 zl nie bedeeeee zmeczonam dzis hehe:P

Madziaaaaa...ladneee ale widze ze fotograf luubi PS'a baaardzo a szkoda nieco bo przesadzaaa moim skromnym jestes ladna kobieta i nie potrzebujesz retuszu a juz na pewno nie az takiego ! skopac mu tylek trza:P

Stary 2010-08-09, 23:39   #3658
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
H
Co do paletki

a skoro tak to nie
to Ty sobie zostaw ta za 14
ja poczekam na ta za 20
ale chce jedna sztuke zatem ok?

gioseppe jest offline  
Stary 2010-08-09, 23:39   #3659
Maliniarka
Zakorzenienie

Emi, miłego wypoczynku Kochana moja

Madzia, Ty piękna, makijaż piękny, ale fotki ociekają PSem i mi się nie podobają takiej pięknej kobiety nie trzeba tak poprawiać!
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-09, 23:40   #3660
gioseppe
Zakorzenienie

Mloda jaka zmiana!!!!!!
Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Wrzucam Wam jeszcze dwie foteczki. Jutro mam miec podobno wiecej
bosko wygladasz

gioseppe jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
moje makijaże, plotkowy

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości