MMowe plotki:) - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-11, 07:09   #3751
Limonka1987
Zakorzenienie

Dot.: MMowe plotki:)

Dzień dobrrrrrry

Uff! Ależ miałam nadrabiania! Aż się zmachałam z samego rana
Oto co udało mi się wyłapać...

Młoda- kapitalna fryzurka! Bardzo, bardzo, ale to bardzo do Ciebie pasuje! Niecierpliwie czekam na fotki,gdzie będzie ją widać jeszcze lepiej, chociaż obawiam się, że wtedy już w ogóle padnę z zachwytu
Mam nadzieję, że uda Ci się przekonać babeczkę w Inglocie do zmiany cienia. Jestem przekonana, że nie pozostanie obojętna na Twój wrodzony urok osobisty
Matko Boska! Kto Ci tyle maili przysyła? Masz jakiś fanclub, o którym nie wiem? Bo jeśli tak chcę się zapisać I biegać po ulicach w koszulce z Twoją podobizną z boską, nową fryzurką i podpisem "Młoda na prezydenta!"

Emilko- raz jeszcze życzę udanych wakacji we Włoszech i naładowania akumulatorków

Marakujko- wierzę, że już wkrótce znajdziesz jakąś fajną posadkę Jeśli nie tę wymarzoną to przynajmniej całkiem przyzwoitą

Malinnko- teraz sobie garba na nosie wymyśliła... Ja nie mogę z tą dziewczyną Masz szczęście kochana, że mieszkam daleko Ciebie (eee... tak mi się wydaje, że daleko... gdzie Ty w ogóle Malinnko mieszkasz? ), bo już ja bym Ci przemówiła do rozumu...
Co tam u Ciebie, poza wymyślaniem sobie kolejnych absurdalnych defektów? Jak z Sylwestrowym? No i oczywiście jak ćwiczenia? Ja wreszcie się wzięłam w garść i ruszam się codziennie. Nie jest to jeszcze jakiś konkretny zestaw ćwiczeń- najczęściej jeżdżę na rowerze, czasem kręcę hula hopem, a raz zdarzyło mi się pobiegać... Na co mam danego dnia ochotę. Ale chyba i tak jesteś ze mnie dumna, prawda?
A wczoraj poszłam tak na próbę na zajęcia tańca erotycznego i totalnie przepadłam Zdecydowanie chcę się zapisać na regularne zajęcia!!! Bawiłam się super, nawet nie wiem kiedy minęło 1,5 godziny, a jednocześnie zmachałam się, że hej! Wbrew pozorom kręcenie tyłkiem jest szalenie męczące

Natala- ślicznie wyszłaś na wszystkich zdjęciach

Pilar- brrrr! Ale miałaś przeżycia! Te męskie majtki mnie po prostu rozwaliły
Dobrze, że stamtąd uciekłaś. Strach pomyśleć co byś jeszcze mogła tam znaleźć!

Sweet, Tylkokasiu- Wasze rimmelowskie makijaże są prześliczne!

Ok, chyba mniej więcej ogarnęłam temat
To teraz jeszcze szybko na piszę co u mnie (zakładam, że znajdzie się przynajmniej jedna osoba, którą to interesuje ).
Przede wszystkim wyklarowały się wreszcie moje plany na urlop. W sierpniu jadę na tydzień do Jastarni. Podobnie jak wiele z Was uwielbiam klimat polskiego morza, więc autentycznie nie mogę się doczekać. Tym bardziej, że będzie to już końcówka sezonu i mam nadzieję,że ominą mnie najgorsze tłumy (jednocześnie mam nie mnie mniejszą nadzieję, że pogoda pozostanie piękna i słoneczna).
We wrześniu czeka mnie kolejny wyjazd- tym razem na mój wymarzony Krym Jednak trzymałyście kciuki z pełnym zaangażowaniem, bo wszystko wyszło jak miało wyjść, tylko z małym opóźnieniem

A tak poza tym to praca, praca, praca... Normalnie wściekli się u mnie w biurze... Niedługo zza tych stosów dokumentów, które mi podrzucają na biurko nie będzie mnie widać

Skoro o pracy mowa: chyba czas cmoknąć Was w czółko na do widzenia i zmykać
Jeśli nie chcę się nieprzyzwoicie spóźnić.

Miłego dnia
Stary 2010-08-11, 07:16   #3752
sweetpinky
Zakorzenienie

no nie mogę, wczoraj przecież byłam w miarę do późna a Wy i tak ponad 2 strony popisałyście Wariatki

Tak Was czytam i normalnie z jednej strony się cieszę, że jestem spłukana i nie mam kasy na nowe cudeńka ale z drugiej aż się boję co to będzie jak wrócę do pracy 1 września
ja dosłownie naprzeciwko mojej pracy, wystarczy wyjść z budynku, przejść na drugą stronę deptaka i mam wielką perfumerię Marionnaud i tak zawsze zostawiałam kupę kasy po wypłacie.
I zauważyłam, że ze strasznym sentymentem przechodzę obok Inglota, ojjjjj bedzie się działo
Bo męża postanowiłam nie prosić o kasę na mazidła bo stwierdziłam, że przyda się odwyk

sweetpinky jest offline  
Stary 2010-08-11, 07:58   #3753
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Własnie wydalam 180zł w sklepie internetowym

Ej wiecie co- wlasnie weszlam na maila.... mam 149 nowych wiadomosci od wczoraj ....
spamy?
a coz tam kupilas w tym sklepie internetowym?

lapson wyluzowana masz Babcie

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Limonka, ale Ci dobrze! tez bym pojechala nad morze

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

ahoj
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Ja słyszałam,że najlepiej opiekunki szukać pod kościołem albo pod szpitalem. Moja mama np. znalazła dla mnie jak byłam mała pielęgniarkę na emeryturze I moja znajoma ostatnio dała ogłoszenie pod kościołem i się podobno fajna,uczciwa pani zgłosiła. Myślę,że to dobry pomysł, co prawda jestem antykościół ale można tam znaleźć wiary
nie pomyslalabym, dzieki choc itak jak wiadomo oczy trzeba miec otwarte
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Miki w większości można solo jak sypkie cienie a konsystencja tej bazy nadal jest lekka, żelowa. Krzemionki dajesz tylko 10%
W/g mnie jest lżejsza w konsystencji od bazy silikonowej Sephora
Aga, moj Ty makijazowy guru, a moze znasz jakis fajny krem/fluid tonujacy z filterkiem?

Cytat:
Weszłam dzis do Inglota po 1 pedzel i wydalam 100zł w 5 min.... ja sie musze opamietac cholera no
A najzabawniejsze jest to ze kupiłam 2 paletki promocyjne (po 15zł) i w obu mam ten sam cien- jakos nie zauwazyłam tego w salonie, jutro ide z Babka zagadac czy moge sobie wymienic z innej paletki- nie ruszałam go wiec moze uda mi sie Ja przekonac
omowisz ze sa propocyjne paletki? a cienie do brwi tez byly do paletek?

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
trza mi też dobry cienki pędzelek, bo w końcu trzeba kreski się nauczyć robić Ty masz inglotowy?
przeciez robisz ladne kreski
ja lubie inglotowy zlamany mam tez kozlowskiego i tez jest ok, ale to ten prosty
a za chiny nie zrobie kreski takim scietym sztywnym, moze na zle trafialam..
a ja sobie musze kpic pedzelek do ust, taki zeby byl precyzyjny
moze dzis sie uda wyskoczyc do hurt. kosmet. bo szwagierka jest i mam nadzieje synek z nia chwilke zostanie

gioseppe jest offline  
Stary 2010-08-11, 09:00   #3754
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Dzien dobry

Odnosnie pytan:
Te 149 wiadomosci to YT- informacje o subskrybcji, wiadomosci prywatne, komentarze do filmików itp.... dzis mam 200 ale to z tymi wczorajszymi...

Kasiore wydałam w sklepie poleconym mi prze nasza Basie z MM- biochemia urody. Sprzedaja gotowe zestawy do produkcji kosmetyków w domu.

Gio
paletek u mnie jest dosyc duzo, co mnie zaskoczyło bo ostatnio mieli bardzo przebrane i miało juz wiecej nie byc. W kazdym razie jest duzy wybor zestawow kolorystycznych, ale najwiecej niebieskich.
W tych zestawach nie bylo cieni do brwi

Zbieram sie do Taty, pa

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2010-08-11, 11:04   #3755
ch0colate
Zadomowienie

GG do ch0colate

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

uwielbiam te klimaty
ja też uwielbiam, a zaniecałe 3 dni już tam będę !! dziś zaczynam akcję pakowanie...nie cierpię tego.. ale na domiar złego @ się przyplątała... ale lepiej teraz niż na plaży

Cześć wszystkim
zaczełam czytać i musiałam to napisać, dlatego teraz ide dalej czytac, a jeszcze dopisze cos, jak skoncze

Malina, Limonka ma racje Ty to lubisz sobie wymyslac jakies absurdalne problemy Twoje kreski sa idealne, ostatnio siebie katuje zeby "malowac, jak Malina" kreski, ale mi nie idzie...wiec wez Ty sie kobieto ogarnij

Muszę posprzątać, bo koleżanka niedługo wpadnie,a ja w lesie..do tego wyglądam jak postrach wampirów..a jeszcze gorzej się czuje.. no i poprasować rzeczy trzeba..

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.

Edytowane przez ch0colate
Czas edycji: 2010-08-11 o 11:16
ch0colate jest offline  
Stary 2010-08-11, 11:50   #3756
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Gio kochana używam albo bazy M.A.C SPF albo filtru dla dzieci TESCO SPF 40. Barwionych niestety nie znam.

Mloda paletki już sa, jeszcze raz bardzo dziękuję. Muszę tylko pomyslec jak poukładac cienie gdyż wkładane pojedynczo zsuwają się i wędrują po całej palecie co moze spowodować że się pokruszą.

Jaki sklepik? Biochemia Urody czy ZróbSobieKrem?

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-11, 12:17   #3757
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
przeciez robisz ladne kreski
ja lubie inglotowy zlamany mam tez kozlowskiego i tez jest ok, ale to ten prosty
a za chiny nie zrobie kreski takim scietym sztywnym, moze na zle trafialam..
a ja sobie musze kpic pedzelek do ust, taki zeby byl precyzyjny
moze dzis sie uda wyskoczyc do hurt. kosmet. bo szwagierka jest i mam nadzieje synek z nia chwilke zostanie
ja właśnie takim sztywnym ściętym robiłam, ale trochę ciężko jest, a ostatnio tylko kredkami kupię chyba taki złamany i poćwiczę
Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Malinnko- teraz sobie garba na nosie wymyśliła... Ja nie mogę z tą dziewczyną Masz szczęście kochana, że mieszkam daleko Ciebie (eee... tak mi się wydaje, że daleko... gdzie Ty w ogóle Malinnko mieszkasz? ), bo już ja bym Ci przemówiła do rozumu...
Co tam u Ciebie, poza wymyślaniem sobie kolejnych absurdalnych defektów? Jak z Sylwestrowym? No i oczywiście jak ćwiczenia? Ja wreszcie się wzięłam w garść i ruszam się codziennie. Nie jest to jeszcze jakiś konkretny zestaw ćwiczeń- najczęściej jeżdżę na rowerze, czasem kręcę hula hopem, a raz zdarzyło mi się pobiegać... Na co mam danego dnia ochotę. Ale chyba i tak jesteś ze mnie dumna, prawda?
A wczoraj poszłam tak na próbę na zajęcia tańca erotycznego i totalnie przepadłam Zdecydowanie chcę się zapisać na regularne zajęcia!!! Bawiłam się super, nawet nie wiem kiedy minęło 1,5 godziny, a jednocześnie zmachałam się, że hej! Wbrew pozorom kręcenie tyłkiem jest szalenie męczące

To teraz jeszcze szybko na piszę co u mnie (zakładam, że znajdzie się przynajmniej jedna osoba, którą to interesuje ).
Przede wszystkim wyklarowały się wreszcie moje plany na urlop. W sierpniu jadę na tydzień do Jastarni. Podobnie jak wiele z Was uwielbiam klimat polskiego morza, więc autentycznie nie mogę się doczekać. Tym bardziej, że będzie to już końcówka sezonu i mam nadzieję,że ominą mnie najgorsze tłumy (jednocześnie mam nie mnie mniejszą nadzieję, że pogoda pozostanie piękna i słoneczna).
We wrześniu czeka mnie kolejny wyjazd- tym razem na mój wymarzony Krym Jednak trzymałyście kciuki z pełnym zaangażowaniem, bo wszystko wyszło jak miało wyjść, tylko z małym opóźnieniem

A tak poza tym to praca, praca, praca... Normalnie wściekli się u mnie w biurze... Niedługo zza tych stosów dokumentów, które mi podrzucają na biurko nie będzie mnie widać

Miłego dnia
nic sobie nie wymyśliłam, mam garbek mój chłopiec w liceum mówił, że mam rzymski nos, a następny, że przez to mam szlachetną twarz a mnie się wydaje, że staro wyglądam :|

tym kursem tańca erotycznego mnie rozbiłaś musi być za***iście!!! na pewno dobra forma ruchu skoro sprawia Ci przyjemność to i efekty będą...a ja coraz cięższa

Cieszę się, że czekają Cię tak miłe wyjazdy, ja siedzę na tyłku całe lato

A co do kompleksów wstawiłam na metamorfozę zdjęcia figury trzeba odkurzyć ten wątek

ale to masakraaaaaaaa, teraz tego się nie da usunąć, zapomniałam
powiedzcie mi, co ja mam robić z tym cielskiem
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-11, 12:18   #3758
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Witajcie koleżanki,
ja mam dzisiaj kulminacje @. Brzuch mnie boli, ledwo chodze. Wstyd sie przyznac, ale zwlekłam sie z łóżka o 11 bo nie mialam siły. Ja to strasznie przechodze. W mlodszym wieku przez dwa pierwsze dni nie chodzilam do szkoly.

Nie mam weny, na nic. Mejkap bym zmalowala. Nic mi do glowy nie przychodzi. Masakra jakaś.

Młoda jak juz szalejesz, to kup mi cos w prezencie
natala79 jest offline  
Stary 2010-08-11, 12:24   #3759
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Kasiore wydałam w sklepie poleconym mi prze nasza Basie z MM- biochemia urody. Sprzedaja gotowe zestawy do produkcji kosmetyków w domu
Zbieram sie do Taty, pa
ja do BU jeszcze wrócę coś mi się wydaje mam puder, hydrolaty, kwas hialuronowy, serum lemon, ale nie jestem zbyt systematyczna w stosowaniu

Pozdrów tatę od nas
Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
ja też uwielbiam, a zaniecałe 3 dni już tam będę !! dziś zaczynam akcję pakowanie...nie cierpię tego.. ale na domiar złego @ się przyplątała... ale lepiej teraz niż na plaży

Malina, Limonka ma racje Ty to lubisz sobie wymyslac jakies absurdalne problemy Twoje kreski sa idealne, ostatnio siebie katuje zeby "malowac, jak Malina" kreski, ale mi nie idzie...wiec wez Ty sie kobieto ogarnij

Muszę posprzątać, bo koleżanka niedługo wpadnie,a ja w lesie..do tego wyglądam jak postrach wampirów..a jeszcze gorzej się czuje.. no i poprasować rzeczy trzeba..
następna nad morze jedzie, ale jesteście!!!

Czeko, przecież Ty robisz ładne kreski a nie będą takie jak moje i nie muszą być, bo masz inną budowę oka

postrach wampirów? znaczy się jak Buffy? ona ładna była

Hej Madzia ktoś prosił o zmianę avka na krótkie włoski, jestem za
boli Cię?
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-11, 12:31   #3760
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Cytat:
j

boli Cię?
mowisz? Boli jak cholera. Na prochach jestem.
natala79 jest offline  
Stary 2010-08-11, 12:44   #3761
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
mowisz? Boli jak cholera. Na prochach jestem.
oj bidulko, ja okres dość lekko przechodzę, oże jeden dzień boli, a tak to ok tylko zawsze do kibelka często latam przez te skurcze

Mam nadzieję, że szybko przejdzie! a ponoć dobre są jakieś ćwiczenia na bóle okresowe, ale nie wiem gdzie by tego szukać...

Avek ładniutki naprawdę bardzo Ci pasuje ta fryzura!
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2010-08-11 o 12:45
Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-11, 13:27   #3762
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
Gio kochana używam albo bazy M.A.C SPF albo filtru dla dzieci TESCO SPF 40. Barwionych niestety nie znam.

Mloda paletki już sa, jeszcze raz bardzo dziękuję. Muszę tylko pomyslec jak poukładac cienie gdyż wkładane pojedynczo zsuwają się i wędrują po całej palecie co moze spowodować że się pokruszą.
dzieki

a one sie nadaja pod makeup?nie znam sie na filtrach, wiem tylko to, ze nie laczy sie filtrow z talkiem wiec szukam takich pudrow bo na co dzien uzywam tylko pudru jesli juz cos klade na twarz maluje sie od wielkiego dzwonu ostatnio wiec te kilka dni w mcu moze sobie krzywdy nie narobie bez filtrow
to ta paletka nie jest magnetyczna? dlaczego sie slizgaja...

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Witajcie koleżanki,
ja mam dzisiaj kulminacje @. Brzuch mnie boli, ledwo chodze. Wstyd sie przyznac, ale zwlekłam sie z łóżka o 11 bo nie mialam siły. Ja to strasznie przechodze. W mlodszym wieku przez dwa pierwsze dni nie chodzilam do szkoly.
lacze sie w bolu, tez dzisiaj cierpie
przed ciaza mialam tak samo ciezki @, mdlalam niedobrze, i wogole koszmarnie sie czulam, bolalo nawet jak ktos do mnie mowil na szczescie po ciazy ulzylo i teraz jest latwiej ale przeszlo na okropnie skumulowany PMS wiec jestem zmija osa i inne takie jak mam PMSa

Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2010-08-11 o 13:31
gioseppe jest offline  
Stary 2010-08-11, 13:39   #3763
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Cytat:
lacze sie w bolu, tez dzisiaj cierpie
przed ciaza mialam tak samo ciezki @, mdlalam niedobrze, i wogole koszmarnie sie czulam, bolalo nawet jak ktos do mnie mowil na szczescie po ciazy ulzylo i teraz jest latwiej ale przeszlo na okropnie skumulowany PMS wiec jestem zmija osa i inne takie jak mam PMSa
ja po ciazy tez nie mam az takich boli jak przed. Teraz przynajmniej nie mdleję na srodku ulicy. Raz we Wro zabrala mnie karetka ze srodka ulicy, bylam nieprzytomna. Policja mnie przed tym jakos badala czy sie nie naćpałam. Mialam paraliz calego ciala, nie moglam ncizym ruszać...ogolny bol. Cos strasznego. A po ciazy mam podniesione poddenerwowanie wszystkim. Wszystko mnie wkurza, latwo sie denerwuje. Odmienilo mi sie straszliwie. Czasem sobie mysle, jakbym popatrzyla na siebie z boku to bym sie nie poznala.
natala79 jest offline  
Stary 2010-08-11, 13:50   #3764
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
ja po ciazy tez nie mam az takich boli jak przed. Teraz przynajmniej nie mdleję na srodku ulicy. Raz we Wro zabrala mnie karetka ze srodka ulicy, bylam nieprzytomna. Policja mnie przed tym jakos badala czy sie nie naćpałam. Mialam paraliz calego ciala, nie moglam ncizym ruszać...ogolny bol. Cos strasznego. A po ciazy mam podniesione poddenerwowanie wszystkim. Wszystko mnie wkurza, latwo sie denerwuje. Odmienilo mi sie straszliwie. Czasem sobie mysle, jakbym popatrzyla na siebie z boku to bym sie nie poznala.
ostro moja koleżanka zawsze na zastrzykach przy okresie

ale przejścia, a po ciąży chyba sporo się zmienia, bo to duże zmiany hormonalne przecież
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-11, 13:54   #3765
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
wg mnie to jest tez powiazane z tym, ze mniej sie spi, wiecej o bowiazkow itp.. ale kto dzisiaj nie ma stresow co nie? ogolne poddenerwowanie panuje we wszechswiecie :P

apropo przejsc okresowych
moja sis w dniu slubu mojego brata dostala okres i mdlala, az w koncu wyladowala na kroplowce. a mama sie tak zdenerwowala tym wszystkim, ze rowniez wyladowala na kroplowce bo dostala ataku kamieni nerkowych
sie dzialo, dobrze ze nie kazali im tam siedziec

gioseppe jest offline  
Stary 2010-08-11, 14:08   #3766
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
apropo przejsc okresowych
moja sis w dniu slubu mojego brata dostala okres i mdlala, az w koncu wyladowala na kroplowce. a mama sie tak zdenerwowala tym wszystkim, ze rowniez wyladowala na kroplowce bo dostala ataku kamieni nerkowych
sie dzialo, dobrze ze nie kazali im tam siedziec
niezła impreza musiała być
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-11, 15:17   #3767
ch0colate
Zadomowienie

GG do ch0colate

Ja też okoropnie @ przechodze.. tak jak natala jak bylam mlodsza albo do skzoly nie szlam, albo bylam zwalniana.. teraz odkad wspolzyje to troszke lepiej, ale nie wiem czy to jest jakos powiazane.. jest miesiac ze nic nie czuje a jest tak jak dzis ze umieram..

ch0colate jest offline  
Stary 2010-08-11, 18:13   #3768
Monikonsa89
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny teraz zła wiadomosc.
Okazało sie ze dziewczyna która wczoraj mi palety sprzedała sie pomyliła i one faktycznie kosztuja 20zł a nie 14. Monis nasza tez za 14 kupiła jakis czas temu wiec dziewczyna juz ma niezłe manko nabite... ale ja nie o tym.
W kazdym razie teraz jak pojde w piatek to mi na pewno za 20 sprzeda. Teraz sytuacja wyglada tak:
- te 2 dla Agi sa juz wysłane bo Jej sie spieszylo
- tych 2 dla Maliny nie wysłałam bo brakło kopert na poczcie, wiec poleciałam szukac po sklepach- zanim znalazłam to mi ten punkt pocztowy zamkneli (jakos wyjatkowo szybko, pewnie babka miała cos do zalatwienia...)
Co teraz?
Wy podejmujecie decyzje która ktora ma dostac, ja tylko wysyłam wiec sie dogadajcie i dajcie mi znac

Młodziaczku dziwne kochana bo byłam wczoraj w Inglocie w Forum i pani powiedziała, że jak chcę kupić sobie pustą paletką dużą to zapłacę 14 złoty Więc o co chodzi????
Ja Ciebie również wolę w blond, w tych wyglądasz na zmęczoną, a może faktycznie zmęczona byłaś

Natala79 boski ten makijaż!! Zachwycam się

Malinko
super pucha na pędzle Ja lubię czarną kredkę z Inglota tylko jest wykręcana

Tylkokasiu kochana współczuję przeżyć, dobrze, że przynajmniej dentysta przystojny ! I teraz będziesz już się lepiej czuła
Malowania tej koleżanki nie zazdroszczę, wiem sama jak ciężko się maluje taką cerę Niestety nie potrafię Ci doradzić, mogę jedynie współczuć

Paula to nieźle, że się załapałaś na takie żarło! Ja też chcę
Oo fajnie, że Ci się film spodobał, ja jutro na niego jadę z Tż-em i znajomymi

Limonko
mnie interesuje co u Ciebie, z chęcią przeczytałam Super, że do Jastarnii jedziesz, baw się tam dobrze i nawdychaj się jodu Co do tego Krymu, do ostatniej chwili wierzyłam, że się uda i trzymałam kciuki Hehe widzę, że taniec erotyczny Cie wciągnął

Łączę się z Wami bólu kochane, ja także okropnie przeżywam @...

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline  
Stary 2010-08-11, 19:55   #3769
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
dzieki

a one sie nadaja pod makeup?nie znam sie na filtrach, wiem tylko to, ze nie laczy sie filtrow z talkiem wiec szukam takich pudrow bo na co dzien uzywam tylko pudru jesli juz cos klade na twarz maluje sie od wielkiego dzwonu ostatnio wiec te kilka dni w mcu moze sobie krzywdy nie narobie bez filtrow
to ta paletka nie jest magnetyczna? dlaczego sie slizgaja...

Gio owszem, talk destabilizuje parsol ale nie każdy filtr je posiada. Zresztą ja nie jestem ortodoksyjną filtromaniaczką jesli nie wystawiasz buzi na słońce to puder z talkiem nie zaszkodzi ja używam własnoręcznie robionych pudró sypkich i one sa bez talku własnie

Laski, ale ja głupia jestem kupiłam te dwie palety magnetyczne przez Mloda głównie na wkłady Kryolan. Ale one nie mają metalowych dekielków tylko aluminiowe i dlatego się nie trzymają magnesu a ja się zastanawiałam czemu. Wrr, chyba muszę kupić dwustronną taśmę klejąca i poprzyklejać, tak raczej na stałe.

Głupia jestem, prawda?

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-11, 20:27   #3770
ch0colate
Zadomowienie

GG do ch0colate

Cytat:

Czeko, przecież Ty robisz ładne kreski a nie będą takie jak moje i nie muszą być, bo masz inną budowę oka

morze to moje marzenie kocham nasz Baltyk, uwielbiam tamtejszy kilmat, wszytskie te kramiki, sklepiki, smażalnie...a byłam tam dwa lata temu..
co do moich kresek... ostatnio cos mi nie idą, ale winą obarczam liner myślę, że końcówka się wypisała, dopiero ta dalsza częśc maluje, a ciężko się tak operuje..
nie, nie jak Buffy wręcz przeciwnie, ale wysiliłam się na umalowanie rzęs i zapetłanie czegoś na kształt koczka na czubku głowy na więcej dziś nie było mnie stać, a niespodziewanie przyjechał TŻ..no cóż widywał mnie w gorszych sytuacjach

ch0colate jest offline  
Stary 2010-08-11, 20:38   #3771
sweetpinky
Zakorzenienie

A mi po ciąży @ nadal taki jest jak był, boli jak cholera, leci jak z kranu ale ja miałam cesarkę więc może dlatego może to ma jakiś tam wpływ

Natala ja mam podobnie do Ciebie, też potrafiłam zemdleć przez @

sweetpinky jest offline  
Stary 2010-08-11, 20:54   #3772
Candy Killer
Zakorzenienie

bryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyy

boooze takiego dnia zwariowanego to nie bylo jeszcze,,,makabra jakas...musialam robic z kolezanka paczki bo by sie sama nie wyrobila a we dwie robilysmy paczki do 15!!szok po prostu...no z pracy wychodzimy niezyweee:P

a doszly do nas sluchy ze szef mowil ze nie chcialby zeby te dziewczyny co sa na macierzynskim wracaly bo teraz ma super ekipe a tamte takie foszaste sa:P hehe

bylam szukac jakis bucikow..szybkobiegow ale nic nie ma kompletnie nic!! za to mamcia kupila mi bluzeczke taka podobna albo i taka sama jak ma Kasia..biala w paseczki i czerwone lamowki z kokardka..taka marynarska jak to ja sie smieje no i sukienke za kolano

ide was nadrobiiiic

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline  
Stary 2010-08-11, 21:19   #3773
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
Gio owszem, talk destabilizuje parsol ale nie każdy filtr je posiada. Zresztą ja nie jestem ortodoksyjną filtromaniaczką jesli nie wystawiasz buzi na słońce to puder z talkiem nie zaszkodzi ja używam własnoręcznie robionych pudró sypkich i one sa bez talku własnie

Laski, ale ja głupia jestem kupiłam te dwie palety magnetyczne przez Mloda głównie na wkłady Kryolan. Ale one nie mają metalowych dekielków tylko aluminiowe i dlatego się nie trzymają magnesu a ja się zastanawiałam czemu. Wrr, chyba muszę kupić dwustronną taśmę klejąca i poprzyklejać, tak raczej na stałe.

Głupia jestem, prawda?
ja w sumie specjalnie buzi na slonce nie wystawiam ale duzo spaceruje z synkiem w ciagu dnia wiec jestem tak z pol dnia gdy slonce mocno operuje
az poszlam sprawdzic te kryolany, rzeczywiscie sa mniej przyczepione niz igloty ale nie lataja, troche sie osuwaja ale mysle ze nic zlego im nie grozi ja nosze paletki na plasko

laski marzy mi sie remont!! napalilam sie
niby mamy duze mieszkanko ale jest dosyc ciemne bo ma mase scian
wiec wymyslilam, zeby tak moze otworzyc kuchnie na pokoj i zrpobic wieksza czesc dzienna, a sypialnie z biureczkiem w niewielkim pokoju + pokoj dziecka w drugim pokoju...
zrobiloby siejasno przejrzyscie i lzej
tylko skad na to kase wziac??

aaaa i brak piwnicy mi doskwiera bo wszystkie duperele, lezaki, walizki musze trzymac w szafie, dobrze, ze jest wielka... mam duzy balkon ale nie znosze syfu na balkonie i mi go szkoda zagracac
nie wiem, moze by tak jakas kanciape z boku na balkonie zbudowac, zeby chociaz te lezaki pochowac? hmm

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
A mi po ciąży @ nadal taki jest jak był, boli jak cholera, leci jak z kranu ale ja miałam cesarkę więc może dlatego może to ma jakiś tam wpływ
jesli miala od razu cesarke to moze po prostu SN ma taki wplyw, ze sie przyzwyczajasz do megabolu i te "lzejsze" ktore kiedys byly mega juz nie maja takiego znaczenia

gioseppe jest offline  
Stary 2010-08-11, 22:15   #3774
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Bazę silikonową już stosowałam. Podkład dalej wbija się w pory. A ta dziewczyna stosowała już masę baz tak na co dzień (w tym matujące) i nic.
Co do ocen ja sprawdziłam jakiś czas temu na Ishikawie. Dałam jej ocenę a potem za chwilę zrobiłam to ponownie. Liczba głosów się zmieniła!!! Wiem to na pewno bo właśnie po to to zrobiłam aby sprawdzić czy nastąpi jakaś zmiana.

Edytuję - teraz sprawdziłam na Fergi. I nie mogłam jej już ocenić 2 raz więc może coś zmienili?
Bo jeszcze będąc w Ie czyli jakoś jak forum rimmelowe startowało na 100% mi wskoczyła ocena 2 razy zmieniając ilość i średnią!

Już testowałam bazę silikonową. Podkład okropnie wlazł w pory/zważył się itp.
A nawet zaniechałam nakładana pędzlem na rzecz palców aby podkład się ogrzewał i lepiej nim się pracowało a tu lipa
A polecisz jakąś konkretną bazę?

A może polecicie coś na wykończanie dające mat???
Bo cera wstępnie będzie wyglądała tak
-baza silikonowa
-podkład w musie loreal
- korektor mineralny
- puder (jeszcze myślę czy kamień nakładany stepując czy minerał wymieszany z matującą viperą)
- fixer spray kryolan
Jeśli chodzi o mat to wg mnie najlepsze są minerały, nie kryją za dużo ale mat dają świetny no bo proszek w końcu,wiele warst

Cytat:
no pewnie, że sobie jest garbaty jak patrzę z boku i trochę krzywy jak patrzę en face
Przecież ja nikogo innego nie maluję

a i potrzebuję DOBREJ czarnej kredki do powiek, pomóżcie
Chciałabym mieć garbaty nos A mam zadarty jak skocznia narciarska

Zrobiłam dziś makijaż w stylu tropikalnej wyspy, zaczęłąm rysować kreskę linerem i oczywiście wskoczył mi kot na kolana i wyszła taaaaka piękna kreska
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-08-11, 22:34   #3775
gioseppe
Zakorzenienie

mozecie otworzyc blog OE? http://oe-make-up.bloblo.pl/ bo u mnie nie hula

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

i wszystkie pouciekaly..

gioseppe jest offline  
Stary 2010-08-11, 22:48   #3776
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
ja do BU jeszcze wrócę coś mi się wydaje mam puder, hydrolaty, kwas hialuronowy, serum lemon, ale nie jestem zbyt systematyczna w stosowaniu

Pozdrów tatę od nas

boli Cię?
JA
Cytat:
oj bidulko, ja okres dość lekko przechodzę, oże jeden dzień boli, a tak to ok tylko zawsze do kibelka często latam przez te skurcze
O tak,mam tak samo

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość

Pilar- brrrr! Ale miałaś przeżycia! Te męskie majtki mnie po prostu rozwaliły
Dobrze, że stamtąd uciekłaś. Strach pomyśleć co byś jeszcze mogła tam znaleźć!

Sweet, Tylkokasiu- Wasze rimmelowskie makijaże są prześliczne!

Ok, chyba mniej więcej ogarnęłam temat
To teraz jeszcze szybko na piszę co u mnie (zakładam, że znajdzie się

przynajmniej jedna osoba, którą to interesuje ).

Miłego dnia
No tak, sama nie wiedziałam co o tym pomyśleć Uwielbiam Jastarnię, jeżdzę tam co roku
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-08-12, 00:11   #3777
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

w co sie bawic, w co sie bawic?
spac pojde, bo co tu robic. Przelecialam wszystkie interesujace mnie strony, podjadlam na noc i chyba nyny. Chociaz spac mi sie nie chce
natala79 jest offline  
Stary 2010-08-12, 00:17   #3778
Maliniarka
Zakorzenienie

Gio, pewnie, że dobuduj, zawsze się przydaje takie miejsce żeby to wszystko się nie walało!

Pilarku, no zapomniałam Ty
A fajne są zadarte noski, takie słodkie i dziewczęce! a nie takie...grrr...

a powiem Wam, że jak dzisiaj byłam na siłowni, to patrzyłam w lustro i nie widziałam paszteta, chyba mam już za słabe soczewki
Patrzyłam jak mięśnie się napinają i rozluźniają i mi się to podobało dało mi to poczucie, że mogę zrobić co zechcę z moim ciałem

Pucha się dobrze spisuje Moniś, jak dzisiaj zobaczyłam ile kurzu na niej osiadło do wczoraj to się przeraziłam, że ja tym buzię pędzlowałam wcześniej (bo wcześniej stały w takiej puszcze niezakryte)

Sylwestrowy mi napisał, że jestem niewinnie seksowna nie graliśmy w siatkę, bo mu się nie chciało, za to jedliśmy lody o 22giej

Aga, uuuuueeee ale lipa z tą paletą...ale pewnie tez bym na to nie wpadła, że aluminium kombinuj

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
w co sie bawic, w co sie bawic?
spac pojde, bo co tu robic. Przelecialam wszystkie interesujace mnie strony, podjadlam na noc i chyba nyny. Chociaz spac mi sie nie chce
a tam spać, jeszcze młoda godzina
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-12, 06:01   #3779
Limonka1987
Zakorzenienie

Dzień dobry

Młoda-
co tam u Ciebie skarbie słychać? Bo na razie doczytałam tylko, że maniakalnie polujesz na paletki w okazyjnych cenach
Jak Ci mija urlop? Jak się czuje tata?
Udało Ci się w końcu wymienić ten cień w Inglocie?

Malina- tylko nie przegnij z tą siłką i się nam w kulturystę nie zamień

Gioseppe- myślę, że dobudowanie jakiegoś schowka na balkonie nie jest złym pomysłem. Takie miejsce na różne duperelki jest bardzo potrzebne Tym bardziej, że jak sama mówisz balkon masz duży i możesz sobie na to pozwolić.
Natomiast z tym otwieraniem kuchni na pokój mocno bym się zastanowiła. Mój brat z żoną mają taki układ w domu i teraz twierdzą, że nigdy by się na to nie zdecydowali raz jeszcze. Najbardziej doskwiera im to gdy mają gości/ imprezę, bo wtedy nie mogą sobie pozwolić na komfort nieładu w kuchni (który jak wiadomo w kuchni robi się przy takich okazjach w zasadzie z automatu), bo wszystko widać jak na patelni.
Tak,że sobie to jeszcze przemyśl
Blog OE6 też mi się nie otwiera.

Czekoladko- jak tam pakowanie?

Moniś- a u Ciebie co słychać? Jak Ci mijają wakacje poza spełnianiem się makijażowo?
Rzadko się z nami dzielisz takimi sprawami

Łączę się w bólu z tymi z Was, które wydają majątek na kosmetyki... Wczoraj po pracy wpadłam na chwilę do Rosmanna i GoldenRose i jestem biedniejsza o ponad 100 zł
Ale wszystko co kupiłam jest mi na prawdę niezbędne i tej wersji zamierzam się trzymać!
Z ubraniami mam jeszcze większy problem. Aż się boję weekendu, bo chcę upolować na wyprzedażach kilka rzeczy na wyjazd. Obiecałam sobie, że będę rozsądną dziewczynką i kupię tylko to co na prawdę jest mi potrzebne, ale zawsze tak robię,a później płyyyyyyyynę...
A później się dziwię dlaczego mój tata podrzuca mi ulotki o terapiach dla zakupoholiczek

Cmok w pysia Miłego dnia
Stary 2010-08-12, 08:04   #3780
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze jako najlepsze specjalistki od make up na wizazu doradzicie mi
chodzi mi o sztuczne rzesy. w sobote mam wesele i chcialabym ich wkoncu uzyc. ostanim razem nie wyszlo mi przyklejanie i musialam je zerwac niszczac na chwile przez wyjsciem makijaz oczu!...a wogole to macie wrazenie ze powieki sa takie ciezsze i mi sie wdawalo ze cos mi przeslania oczy chcialabym miec piekne rzesy bo jednak kepki ot nie o samo. czy moze koras z Was jakis step z tym jak to wykonac, i jakie rzesy wybrac? z gory dzieki
dzieki za odpowiedz................ ..

Tagi
moje makijaże, plotkowy

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości