MMowe plotki:) - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-21, 13:22   #4171
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

ja mam zaraz babeczkę na makijaż wieczorowy a potem lecę na malowanie panny młodej. Jak wrócę będę się byczyć bo mąż wyjechał wczoraj z kolegą do Wisły na skoki narciarskie i jestem sama

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-21, 14:37   #4172
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Nie zabieraj się za to,dobrze Ci radzę bo zbankrutujesz ! Przerzuciłam się z konieczności bo wszyscy znajomi mi mówili jak to sobie psuję cerę tapetą itd. Ale nistety minerały nie kryją tak jak tradycyjny podkład (a z tego co kojarzę też lubisz kryjące jak np. dermablend,prawda?) chociaż wiele dziewczyn na minerałach uważa że niektórymi można sobie zrobić maskę a wg mnie się nie da Nie zauważyłam żadnych plam
ja lubię mocno kryjący, bo mam dużo niedoskonałości, ale skoro minerały poprawiają cerę (do tego kwasy i filrty pewnie) to wiesz, może nie byłby mi już potrzebny taki kryjący

a maskę tradycyjnymi czy mineralnymi bo nie rozumiem?

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja mam zaraz babeczkę na makijaż wieczorowy a potem lecę na malowanie panny młodej. Jak wrócę będę się byczyć bo mąż wyjechał wczoraj z kolegą do Wisły na skoki narciarskie i jestem sama
a ta jak zawsze rozchwytywana dobrze, że wieczorem sobie troszkę odpoczniesz
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-21, 14:46   #4173
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

uff jedna pomalowana i zachwycona za 15 minut biorę mój kufer ciężki jak cholera i idę do PM, na szczęście spacerkiem to 15 minut.

Malina, minerały są the best w/g mnie. Ja używam tylko ich, teraz znowu mnie coś wysypało (po @) i nic innego tak ładnie nie schowało mi dziadów jak minerały przy zachowaniu w miarę naturalnego looku.

Ok, zjem kanapkę i wybywam

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-21, 14:58   #4174
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
uff jedna pomalowana i zachwycona za 15 minut biorę mój kufer ciężki jak cholera i idę do PM, na szczęście spacerkiem to 15 minut.

Malina, minerały są the best w/g mnie. Ja używam tylko ich, teraz znowu mnie coś wysypało (po @) i nic innego tak ładnie nie schowało mi dziadów jak minerały przy zachowaniu w miarę naturalnego looku.

prosze mnie tu nie zarazac nowymi specjalami,

gioseppe jest offline  
Stary 2010-08-21, 15:08   #4175
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:

no ja się nie dziwię, że zachwycona, też bym była, na pewno żadnego faila z Twojej strony nie można się spodziewać

A minerały, to mi się wydaje strasznie skomplikowane, czytałam wątki, ale nie ogarniam
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-21, 15:30   #4176
Limonka1987
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny

Klikam do Was z kafejki internetowej, bo net w domu był mi się uprzejmy popsuć... O losie...

Tak na prawdę chciałam się tylko pożegnać, bo w poniedziałek z samego rana jadę na tydzień do Jastarni, a obawiam się, że dziś i jutro mogę już nie mieć dostępu do kompa.

Trzymajcie się cieplutko Zaklikam jak tylko wrócę do domu
Stary 2010-08-21, 17:04   #4177
Candy Killer
Zakorzenienie

Haaaaaaj

Malinka...ja tez na mineralach jade i nie bede wracac do niczego innego jeslichodzi podklady a powiem Ci ze ja tezmalo co kumalam w tej kwestii..czytalam watki itd i nie rozumialam nad czym one sie tak zachwycaja itd,aleeeeeeeeee pomyslalam sobie ze kupie i jedna wizazanka robila zamowienie takie dooosc duze wiec wzielam 2 podklady co by trafic z odcieniem...udalo sie z obydwoma bo baaardzo podobne do siebie odcienie wzielam 2 roze..z czego jeden uzyzwam a drugi jest dla mnie za jasny ( moze ktoras lubi roz come what may to chetnie sie go pozbede) brazer i rozswietlacz i co ?? uwieeeelbiam te kosmetyki..juz mam wielka liste kolejnych rozy jakie chce bo sa fenomenalne..noi podklady mi sie koncza wieeeec musze kupic kilka znowu
Jedyne co wiedzialam to to zemuszemiec formule o-glo bo mam sucha skore i bardzo mi ona podpasowala:P choc jeden podklad wezme sobie kryjacy mocno na jakies wypadki ;P

ideee wstawic kukurydze...mam uzaleznienie!

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline  
Stary 2010-08-21, 19:11   #4178
Candy Killer
Zakorzenienie

eeeej a was gdzie wcielo ??

ohoooooo jakis duzy wypadek czy cus bo wszystkie sluzby z sygnalami jada...auaaa

Stary 2010-08-21, 19:15   #4179
Monikonsa89
Zakorzenienie

Limonko skarbie udanego wypoczynku !! Czekam aż wrócisz i już tęsknie za Twoimi zabawnymi tekstami !

Agabilku Ty zawsze masz wzięcie, jak Ty to robisz ??

A ja o 7 miałam sesję, nie wiem jak wyjdą zdjęcia ale atmosfera była świetna, wszyscy się doskonale bawiliśmy, podobno ja to jestem taki rozśmieszać na sesji Policzki mnie ze śmiechu bolą! Taką sesję było warto przeżyć, co najmniej dla takich wspomnień jakie zostaną w mojej pamięci
Ponadto zarówno modelka jak i fotograf nadal chcą ze mną współpracować. Za makijaż, który miał być tfp dostałam od modelki 20 zł, moje pierwsze pieniążki zarobione na sesji więc jestem dumna mimo, że niewielkie ale jakie to miłe zostać docenionym
W ogóle pierwszy raz fotograf tak bardzo się starał, by mi się podobało, prosił o sugestię w sprawie pozowania modelki, czy jeśli coś zmieni to moim zdaniem będzie dobrze i w ogóle pełen szacunek i sympatia Podoba mi się to bardzo Przy okazji zostałam zaszufladkowana jako szczera do bólu, ale dla mnie szczerość jest najważniejsza
Fotograf bardzo skromny, mimo rocznego doświadczenia, ale tak bardzo sympatyczny, że dla samego przebywania z nim warto zgodzić się na sesję
Ahh ależ się rozgadałam, wybaczcie Ale Limonka mnie skarciła, że się nie chwalę co u mnie, a tak to może któraś z Was mnie lepiej pozna, o ile będzie mieć na to ochotę

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline  
Stary 2010-08-21, 19:16   #4180
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja lubię mocno kryjący, bo mam dużo niedoskonałości, ale skoro minerały poprawiają cerę (do tego kwasy i filrty pewnie) to wiesz, może nie byłby mi już potrzebny taki kryjący

a maskę tradycyjnymi czy mineralnymi bo nie rozumiem?

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

a ta jak zawsze rozchwytywana dobrze, że wieczorem sobie troszkę odpoczniesz
maski minerałami się nie da. Ja szczególnej poprawy nie zauważyłam bo właśnie jakieś syfy mi wylazły !

Cytat:

nie dziwię się ,że zachwycona

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Haaaaaaj

Malinka...ja tez na mineralach jade i nie bede wracac do niczego innego jeslichodzi podklady a powiem Ci ze ja tezmalo co kumalam w tej kwestii..czytalam watki itd i nie rozumialam nad czym one sie tak zachwycaja itd,aleeeeeeeeee pomyslalam sobie ze kupie i jedna wizazanka robila zamowienie takie dooosc duze wiec wzielam 2 podklady co by trafic z odcieniem...udalo sie z obydwoma bo baaardzo podobne do siebie odcienie wzielam 2 roze..z czego jeden uzyzwam a drugi jest dla mnie za jasny ( moze ktoras lubi roz come what may to chetnie sie go pozbede) brazer i rozswietlacz i co ?? uwieeeelbiam te kosmetyki..juz mam wielka liste kolejnych rozy jakie chce bo sa fenomenalne..noi podklady mi sie koncza wieeeec musze kupic kilka znowu
Jedyne co wiedzialam to to zemuszemiec formule o-glo bo mam sucha skore i bardzo mi ona podpasowala:P choc jeden podklad wezme sobie kryjacy mocno na jakies wypadki ;P

ideee wstawic kukurydze...mam uzaleznienie!
ja chcę Come what may A za ile? ;>
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-08-21, 19:29   #4181
Candy Killer
Zakorzenienie

ja mam troche wiecej niz polowe go wiec nie wiem 15 zlociszy z wysylka czy jakos tak?

Stary 2010-08-21, 21:26   #4182
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
prosze mnie tu nie zarazac nowymi specjalami,
ok psze pani

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no ja się nie dziwię, że zachwycona, też bym była, na pewno żadnego faila z Twojej strony nie można się spodziewać

A minerały, to mi się wydaje strasznie skomplikowane, czytałam wątki, ale nie ogarniam
Mlinuś, tak się wydaje tylko. W razie czego śmiało pisz, pomogę.
Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Agabilku Ty zawsze masz wzięcie, jak Ty to robisz ??

A ja o 7 miałam sesję, nie wiem jak wyjdą zdjęcia ale atmosfera była świetna, wszyscy się doskonale bawiliśmy, podobno ja to jestem taki rozśmieszać na sesji Policzki mnie ze śmiechu bolą! Taką sesję było warto przeżyć, co najmniej dla takich wspomnień jakie zostaną w mojej pamięci
Ponadto zarówno modelka jak i fotograf nadal chcą ze mną współpracować. Za makijaż, który miał być tfp dostałam od modelki 20 zł, moje pierwsze pieniążki zarobione na sesji więc jestem dumna mimo, że niewielkie ale jakie to miłe zostać docenionym
W ogóle pierwszy raz fotograf tak bardzo się starał, by mi się podobało, prosił o sugestię w sprawie pozowania modelki, czy jeśli coś zmieni to moim zdaniem będzie dobrze i w ogóle pełen szacunek i sympatia Podoba mi się to bardzo Przy okazji zostałam zaszufladkowana jako szczera do bólu, ale dla mnie szczerość jest najważniejsza
Fotograf bardzo skromny, mimo rocznego doświadczenia, ale tak bardzo sympatyczny, że dla samego przebywania z nim warto zgodzić się na sesję
Ahh ależ się rozgadałam, wybaczcie Ale Limonka mnie skarciła, że się nie chwalę co u mnie, a tak to może któraś z Was mnie lepiej pozna, o ile będzie mieć na to ochotę
brawo Moniczko widzisz jak sobie ładnie zdobywasz renomę?

Teraz czas ślubów, sporo tego jest. Ale w październiku się skończy

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

nie dziwię się ,że zachwycona

wcale to takie nie jest oczywiste

dziękuję

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-21, 21:49   #4183
Candy Killer
Zakorzenienie

jak tam Agula..zyjesz po makijazach dzisiaj?

eeej..czy koty jedzace maliny zmiksowane z jogurtem sa normalne?? :P

Stary 2010-08-21, 22:16   #4184
eweska
Moderatoreska

Helołłł kobity
Ja tylko na chwilkę, przed godzinka wrócilismy z Francji, przybyłam się zameldować, nie nadrobię miesięcznych zaległości w jeden dzień.

Jutro na spokojnie napiszę co u mnie.
Pozdrawiam

Stęskniłam się
eweska jest offline  
Stary 2010-08-21, 22:18   #4185
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:

żyję, tylko kręgosłup trzeszczy

Nie miałam nigdy kota ale wydaje się to dziwne

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Helołłł kobity
Ja tylko na chwilkę, przed godzinka wrócilismy z Francji, przybyłam się zameldować, nie nadrobię miesięcznych zaległości w jeden dzień.

Pozdrawiam

Stęskniłam się
Ewesko wreszcie jesteś

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-21, 22:27   #4186
Candy Killer
Zakorzenienie

Ewciaaa..witaj bedziemy ciociami ?

Agula
...uznajmy moze ze to normalne bo mi sie koty poobrazaja:P

ogladam wlasnie discovery trravel and living i jest o ludziach ktorzy maja hopla na punkcie swoich zwierzakow:Poooo masakraaaa hehehe

Edytowane przez Candy Killer
Czas edycji: 2010-08-21 o 22:29
Stary 2010-08-21, 22:31   #4187
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

całą noc nie będę spać
Mój chłop pojechał wczoraj do Wisły na skoki narciarskie razem z kolegą. Samochód pożyczył od mojego szwagra. I teraz, 50 km za Wisłą w drodze powrotnej auto im stanęło, wysiadł kompletnie akumulator i to na drodze szybkiego ruchu. Nie mają świateł, nic.Telefony też im popadały, nic tylko walić głową w mur. Nie wiem jak oni wrócą... nawet nie mają jak zepchnąć auta na pobocze bo nie ma pobocza.
Zdążył tylko zadzwonić, powiedzieć mi o tym i telefon padł.

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-21, 22:31   #4188
eweska
Moderatoreska

Candy jeszcze nic nie widaomo, na razie @ ani widu ani słychu a jutro 26 dc,@ z reguły mam 20-23dniowe, ale ze wzgledu na zmianę klimatu , podróże może się coś poprzestawiało i cykl się wydlużył, nie wiem na razie czekam cierpliwie

Dobra spadam do jutra, popiszę więcej
eweska jest offline  
Stary 2010-08-21, 22:35   #4189
Candy Killer
Zakorzenienie

odpoczywaj Ewciatrzymam kciuki hehehe

Agula..ooooj to sie podzialo...oby dotarli spokojnie i bez wiekszych problemow..choc gorzej juz chyba byc nie moze...aleee to sa faceci wiec sobie poradza na pewno !nic sie nie martw! wiem wiem..latwo mowic a i tak bedzie sie myslalo tymbardziej ze telefony urwalo:/

Stary 2010-08-21, 22:56   #4190
gioseppe
Zakorzenienie

a ja znowu urzadzilam sobie pijanstwo :P :P :P

gioseppe jest offline  
Stary 2010-08-21, 23:18   #4191
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Helołłł kobity

Pozdrawiam

Stęskniłam się
Witaj Ewesko kochana no czekamy na wiadomości dot. potomstwa przyszłego Odpoczywaj i wracaj do nas bo Cię długo nie było

Cytat:

U kotów wszystko jest normalne Mój z kolei uwielbia wszystko co pomidorowe

Aga, oczywiste że masz talent jak 150 i nikt w to nie wątpi więc modelki zadowolone muszą być ! A z tym samochodem to faktycznie niezła historia,ale nie martw się,poradzą sobie na pewno

Candy, a pokażesz zdjęcie tego różu? Bo szczerze mówiąc nie ma pojęcia jak on wygląda,a na stronie edm się baaardzo różnią A słyszałaś,że wycofali wysyłkę do Polski, zamawiasz od nich sama czy na wspólnych?
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-08-21, 23:19   #4192
Candy Killer
Zakorzenienie

i slusznie

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto ze wycofali ?? no ja zamawialam na wspolnychale teraz to hcyba m isie nie podobaaaa!!

ten jasniejszy to tenm roz http://img.photobucket.com/albums/v7...a/DSC_0913.jpg on jest jaaasny..dla porcelanowych blondyneczek

no i co ja teraz zrobieee jak ja puder potrzebuje!!

Agaaaaa...polec jakis mineralek dla suchej morduchy bo nie wytrzymieeeem zaraz

Czas edycji: 2010-08-21 o 23:30
Stary 2010-08-21, 23:36   #4193
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
i slusznie

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto ze wycofali ?? no ja zamawialam na wspolnychale teraz to hcyba m isie nie podobaaaa!!

ten jasniejszy to tenm roz http://img.photobucket.com/albums/v7...a/DSC_0913.jpg on jest jaaasny..dla porcelanowych blondyneczek

no i co ja teraz zrobieee jak ja puder potrzebuje!!

Agaaaaa...polec jakis mineralek dla suchej morduchy bo nie wytrzymieeeem zaraz
Porcelanowych no ja porcelanowa nie jestem kurde to chyba nie bardzo dla mnie jak ja ciemne róże lubię w dodatku

A jaki puder? bo może mam na zbyciu Ja nie Aga ale dla suchej skóry (którą posiadam ) polecam Lauressa i Pixie. Moje ostatnie odkrycie to Blusche ale czytałam,że on wysusza..
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-08-21, 23:40   #4194
Candy Killer
Zakorzenienie

ja z edm uzywam formule o-glo jak juz pisalam i kolory medium beige lub light medium beige..jakbys miala cos dla mnie na zbyciu to ja sie piszeeee...moze byc inna firma byleby bylo to dobre;P

Stary 2010-08-21, 23:47   #4195
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
ja z edm uzywam formule o-glo jak juz pisalam i kolory medium beige lub light medium beige..jakbys miala cos dla mnie na zbyciu to ja sie piszeeee...moze byc inna firma byleby bylo to dobre;P
Ja te same kolory używam Jeśli chcesz mogę Ci wysłać Lauressa na wypróbowanie bo mam tak 3/4 opakowania i się teraz na Blusche przerzuciłam (właśnie kupiłam 2 bigi ) i mam jeszcze kilka sampli Lauressa w różnych kolorach ale wszystkie podobne do medium beige Pixie chyba też mam jakiegoś sampla ale nie jestem pewna

A tak w ogóle to ja się pochwalę moimi ostatnimi nabytkami
Poszalałam trochę,no ale w końcu zakupy są najlepsze na poprawę nastroju na usprawiedliwienie mam Saleee wszechobecne ( dżinsy w Reserved przecenione na 49,90 I promocja w Yves rocher 3 płyny do kąpieli w cenie 2 )

Edytowane przez Pilar1899
Czas edycji: 2010-08-21 o 23:53
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-08-21, 23:51   #4196
Candy Killer
Zakorzenienie

no to jak masz to ja bym chetnie sprobowala tylko ze musialybysmy poczekac do mojej wyplaty bo mam bide w portfelu

paaatrz jaka kolorystyka wspolna nam sie porobila hehe no to come what may bedzie za jaaasny ..ja go u siebie prawie nie widze ;P

Stary 2010-08-21, 23:55   #4197
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
no to jak masz to ja bym chetnie sprobowala tylko ze musialybysmy poczekac do mojej wyplaty bo mam bide w portfelu

paaatrz jaka kolorystyka wspolna nam sie porobila hehe no to come what may bedzie za jaaasny ..ja go u siebie prawie nie widze ;P
ja również ostatnio nie za bogata No właśnie czyli u mnie też go nie będzie widać Chyba że możemy się wymienić np. odsypki innych minerałów albo coś

Ja idę spać bo muszę niestety wcześnie wstać ;/ Ale jakoś się dogadamy

Kolorowych snów dziewczynki

Edytowane przez Pilar1899
Czas edycji: 2010-08-21 o 23:57
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-08-21, 23:55   #4198
Candy Killer
Zakorzenienie

ladna bluzeczka

cooo wywszystkie z ta mascara??ona jakas serio jest fajna czy bajera na poczet blogow to byla?:P

wiesz co..ja mam nie wiele tych mineralow..jedynie polowa rozu pink ribbon, brazer tez polowa bo z kolezanka bralysmy na spole no i rozswietlacz

Czas edycji: 2010-08-21 o 23:56
Stary 2010-08-21, 23:59   #4199
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
ladna bluzeczka

cooo wywszystkie z ta mascara??ona jakas serio jest fajna czy bajera na poczet blogow to byla?:P

wiesz co..ja mam nie wiele tych mineralow..jedynie polowa rozu pink ribbon, brazer tez polowa bo z kolezanka bralysmy na spole no i rozswietlacz

Dziękuję Hehe żadna bajera bo ja nie miałam bloga,ale byla w promocji za 18zł to postanowiłam wypróbować Pink ribbon
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-08-22, 00:01   #4200
Candy Killer
Zakorzenienie

no ja wiem ze Ty bloga nie mialas,ale wszystkie ja tak w tych blogach wychwalaly ze az dziwneee hehe

nooo ten roz jest sliczny..az zaluje ze wzielam go na pol bochyba malo go mam...i juz go ni bedzieee;( nie no..czemu mi to mowilas?:P hehe ja bym zyla w nieswiadomosci a tak to trzeba szukac nowych firm grrr :P

ciekawe czemu wycofali nas z wysylek..pewnie za duzo tego wysylalido nas ale hmm..to chyba dobrze jak interes kwitnie?

Zamknij wątek

Tagi
moje makijaże, plotkowy

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości