MMowe plotki:) - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-26, 16:07   #4351
sweetpinky
Zakorzenienie

Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
pewnie jak mnie nie bylo,wspolczuje !
dobrze,ze wrociliscie jednak cali i zdrowi

a gdzie reszta??
jestem jestem musiałam wyłonić się z czarcich czeluści (Aga wie o co chodzi)
a tak poważnie to spałam z małym, połozyliśmy się spać około 14
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Kasiu, włosy śliczne i nadal długie mnie za to w poniedziałek obciachała fryzjerka tak że wyglądam jak wiejski przygłup
ktoś tu miał foto pokazać
Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Aguś to ja się czuję jak wiejski przygłup, chochoł, wieśniaczka, chłopka itp.

Włosy te najdłuższe mam nadal dość długie (przed stanik) ale tą najkrótszą warstwę mam przed ramiona (ogromna różnica w długości przez co włosy wydają się jakieś liche)
Ale najgorsza jest ta okropna ciężka i krótka grzywa

Ale głowa do góry niedługo nam odrosną

nie mogłam sie powstrzymać
Weź no pokaż mi na tym zdjęciu lub innym z której strony, normalnie chciałabym to zobaczyć

sweetpinky jest offline  
Stary 2010-08-26, 16:13   #4352
tylkokasia
Moderator

Cytat:
ale to jakaś sprawdzona fryzjerka? Polecana? Bo z tego co opisujesz to zrobiła wszystko nie tak

Ja swoich nie pokażę są okropne, od poniedziałku spinam je wsuwkami i zakładam opaskę nawet klamra czy gumką nie mogę ich ujarzmić bo są za krótkie

Co do sesji Rimmel, miałam jechać do Warszawy przedwczoraj ale ich wizażysta trafił do szpitala i przeniesiona jest-prawdopodobnie początek września.
A plan był taki-miałyśmy przyjechać do Warszawy we wtorek rano, do południa zameldować się w hotelu, potem kilak godzin zakupów ze stylistą , wieczorem kolacja z AgąZ w środę na sesję i wieczorem do domu
Ja swoje obcięłam w piątek i od tego czasu prawie cały czas związuję i zakładam opaskę Ale po 2 myciu już było mi lepiej więc się nie załamuję
A fryzjerka - byłam tam pierwszy raz - salon dobry. W PL zawsze idę do innej fryzjerki bo ciągle są zamykane stare i otwierane nowe salony.
Miałam tylko 2 sprawdzone osoby - fryzjera ale zwinął on interes w PL i wyjechał do UK (chyba za moją radą he he) i młodą laskę która czesała mnie na ślub i potem parę razy podcinała ale jak pół roku temu przyjechałam do PL to salon w którym pracowała był zlikwidowany a jej tel. jest nieaktywny.
Ja zawsze się łudzę że podcięcia końcówek i grzywki nie da się zepsuć i zawsze jednak wychodzi na to że się da

Zobaczysz Aga że za kilka dni się przyzwyczaisz- nie mówię że będzie super ale jakoś dasz radę
I koniecznie proszę o relację z sesji jak tylko coś się zacznie bardziej dziać

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
jestem jestem musiałam wyłonić się z czarcich czeluści (Aga wie o co chodzi)
a tak poważnie to spałam z małym, połozyliśmy się spać około 14

ktoś tu miał foto pokazać

nie mogłam sie powstrzymać
Weź no pokaż mi na tym zdjęciu lub innym z której strony, normalnie chciałabym to zobaczyć

Sweet
głównie to od strony tej grzywy ciętej jak spod rondla

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-08-26, 16:17   #4353
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

Agus pokaz sie nam,ocenimy,wiemy,ze same do siebie zbyt krytycznie podchodzimy
emalia30 jest offline  
Stary 2010-08-26, 16:20   #4354
eweska
Moderatoreska

Aga gratuluję wygranej w konkursie i wszystkim laureatkom, mnie niestety konkurs ominął :/
Pokaż nam się w nowej fryzurce, pewnie ślicznie wygladasz tylko nie możesz się przyzwyczaić do krótszych włosków.
eweska jest offline  
Stary 2010-08-26, 16:22   #4355
emalia30
Zakorzenienie

Sweet a to pospalas,ja jakos nie potrafie w ciagu dnia,nie wiem jakbym padnieta nie byla

no i nie doczytalam oczywiscie
Agus wygralas konkurs ambasadorki Rimmela tak??ale super,wiec gratki
jakos wcale sie nie dziwie,ze to własnie TY

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-08-26 o 16:23
emalia30 jest offline  
Stary 2010-08-26, 16:28   #4356
tylkokasia
Moderator

Aga i jeszcze 2 dziewczyny wygrały sesję dla urody i kosmetyki i kuferki
A ja i 4 inne osoby - m.in. sweet i ferguson kufry i kosmetyki
Pochwaliłam się a co

Lista laureatek tutaj:
http://www.wizaz.pl/akcje/rimmel/maskara_123_looks/

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-08-26, 16:31   #4357
emalia30
Zakorzenienie

no to przegapilam
gratulacje wszelkim uzdolnionym i wielkie brawa!!!!super
emalia30 jest offline  
Stary 2010-08-26, 16:34   #4358
tylkokasia
Moderator

Cytat:
no to przegapilam
gratulacje wszelkim uzdolnionym i wielkie brawa!!!!super
Szkoda że nie brałaś udziału bo w sumie myślałam że też prrimmelujesz z nami

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-08-26, 16:39   #4359
emalia30
Zakorzenienie

wiesz Kasiu jakos raz to nawet nie wiedzialam kiedy sie zaczal ten konkurs,nie sledze wszystkiego tak jak wy,brak czasu,wpadam na makijaze popatrze,koniecznie tutaj i tyle,gdy zauwazylam,ze bierze udzial wieksza czesc Was to bylo juz za pozno,brak czasu na filmiki i checi,jakos tak wyszlo
mala strata i tak tyle wspanialych Was brala udzial w konkursie,ze bylo co podziwiac
Gratulacje dla KAZDEJ Z OSOBNA!
emalia30 jest offline  
Stary 2010-08-26, 16:40   #4360
Maliniarka
Zakorzenienie

Witajcie, miałam we wtorek wypadek na rowerze, jestem poobijana i mam skręconą kostkę, na szczęście nie mam gipsu, a chcieli i zakładać, mam taki stabilizator tylko. Nawet nie wiem jak to się stało, straciłam panowanie nad rowerem, wjechałam na Sylwestrowego i między rowerami, które się szczepiły jeszcze kawałek poszurałam po chodniku zanim upadłam. A wylądowała w mrowisku jakimś i od razu mnie te robale oblazły. Noga jak bańka 2 tygodnie minimum oszczędzania się.
Do tego pełno siniaków i trochę zadrapań. Ale kostka mnie nie boli. Za to ramiona, piersi, plecy, kolano w drugiej nodze---wszystko mnie boli od chodzenia o kulach do tego dostałam @ i jest wyjątkowo dokuczliwa i bolesna jak na mnie. Pełnia szczęścia normalnie. Musiałam odpuścić 4 dni zabiegów na kręgosłup

Poza tym wszystko gra i buczy. Muszę Was nadrobić troszkę
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-26, 16:47   #4361
tylkokasia
Moderator

Cytat:
wiesz Kasiu jakos raz to nawet nie wiedzialam kiedy sie zaczal ten konkurs,nie sledze wszystkiego tak jak wy,brak czasu,wpadam na makijaze popatrze,koniecznie tutaj i tyle,gdy zauwazylam,ze bierze udzial wieksza czesc Was to bylo juz za pozno,brak czasu na filmiki i checi,jakos tak wyszlo
mala strata i tak tyle wspanialych Was brala udzial w konkursie,ze bylo co podziwiac
Gratulacje dla KAZDEJ Z OSOBNA!
Emilko właśnie z MM nie było za dużo dziewczyn. Ja sama nie wiem nigdy o takich konkursach bo nie zwracam uwagi na to co mi się wyświetla nad forum. A cynk dostałam od moderatorki - napisała że jest taki konkurs i żebym się zapisała bo ogląda moje makijaże itp.
I ja odczytałam tą wiadomość w ostatni dzień wysyłania zgłoszeń przed północą i się zgłosiłam i się załapałam
Potem miałam okropne przygody i myślałam że zrezygnuję - m.in. paczka doszła bardzo późno, wyjechałam do PL, potem w PL miałam problemy z oczami i inne historie i bardzo mało się udzielałam na rimmelowym wątku i bardzo mnie zaskoczyła wygrana kuferka

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Witajcie, miałam we wtorek wypadek na rowerze, jestem poobijana i mam skręconą kostkę, na szczęście nie mam gipsu, a chcieli i zakładać, mam taki stabilizator tylko. Nawet nie wiem jak to się stało, straciłam panowanie nad rowerem, wjechałam na Sylwestrowego i między rowerami, które się szczepiły jeszcze kawałek poszurałam po chodniku zanim upadłam. A wylądowała w mrowisku jakimś i od razu mnie te robale oblazły. Noga jak bańka 2 tygodnie minimum oszczędzania się.
Do tego pełno siniaków i trochę zadrapań. Ale kostka mnie nie boli. Za to ramiona, piersi, plecy, kolano w drugiej nodze---wszystko mnie boli od chodzenia o kulach do tego dostałam @ i jest wyjątkowo dokuczliwa i bolesna jak na mnie. Pełnia szczęścia normalnie. Musiałam odpuścić 4 dni zabiegów na kręgosłup

Poza tym wszystko gra i buczy. Muszę Was nadrobić troszkę
Oj bidulka
Kuruj się kochana
Ja kiedyś miałam podobny wypadek z tym że noga mi się zaklinowała w szpagacie między ramą a odwróconą kierownicą. Wpadłam do rowu i w ogóle. A wszystko przez debilnego kierowcę tira który na mnie zatrąbił (dla jaj czy cuś) i się wystraszyłam.
Miałam poobijane całe nogi i ponaciągane ścięgna.

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-08-26, 17:00   #4362
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Emalio i Ewesko zazdroszczę wam tych wypraw. Mnie nie spotkała żadna fajna wyprawa podczas urlopu poza wyprawą do Pragi która była straszliwa

Teraz mój TZ wziął się za planowanie sylwestra i Bożego Narodzenia i wiemy że do PL nie polecimy i bierzemy pod uwagę: Paryż, Kanary lub Egipt. Ale jakoś sama nie wiem co bym chciała
Nie ,Egipt niee , Paryż romantycznie bardzo, Kanary też super

Kasiu, co Ty opowiadasz o wsi jakiejś, wyglądasz bardzo dobrze,szczerze mówiąc nie ma dużej różnicy więc to tylko Ty się przyzwyczaiłaś do tamtej fryzury Naprawdę nie jest źle

Aga, pokaż włosy to ocenimy bo pewnie się dużo gorzej oceniasz niż w rzezywistości

Malina, biedna jesteś ,trzymaj sie
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-08-26, 17:08   #4363
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Nie ,Egipt niee , Paryż romantycznie bardzo, Kanary też super

Kasiu, co Ty opowiadasz o wsi jakiejś, wyglądasz bardzo dobrze,szczerze mówiąc nie ma dużej różnicy więc to tylko Ty się przyzwyczaiłaś do tamtej fryzury Naprawdę nie jest źle

Aga, pokaż włosy to ocenimy bo pewnie się dużo gorzej oceniasz niż w rzezywistości

Malina, biedna jesteś ,trzymaj sie
A dlaczemu Egipt nie? ja tam nie byłam a akurat będzie gorąco w Święta co mi bardzo odpowiada
Na Kanarach już w tym roku byliśmy. Nawet bym chciała na Święta ale tam nie będzie upalnie - nie zimno ale też raczej nie czas na opalanie i kąpiele - chociaż różne są opinie więc nie wiem jak jest na serio.
Paryż fajnie ale pewnie masa ludzi i zimno
Mój TZ gada że mi się w tyłku przewraca
A fryzurę mam złą - na tym ujęciu nie widać bo wyprostowałam więc nie widać za bardzo różnicy w długości a grzywa najgorzej wygląda na wprost ale takie fotki od razu pokasowałam

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-08-26, 17:52   #4364
Candy Killer
Zakorzenienie

tak apropo wypadkow tooooo ja dzisiaj mialam...
jechalam do pracy taksowka bo oczywiscie pospalo sie dluzej...no i jedziemy sobie powoooli bo dopiero co ze swiatel wyjechalismy no a przed nami hamuje tir bo jakas babka co jej zycie nie milewlazla na pasy...wiec my zahamowalismy tak dosc mocno a w nas z tylu buuus jak pierdyknal tak mnie szyja do tej pory boli :/

wspaniaaaaaly dzien wrecz...do tego mam sennosc strasznaaa...

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline  
Stary 2010-08-26, 18:22   #4365
Maliniarka
Zakorzenienie

Dpbra, nico nadrobiłam tylko, żebym nie zapomniała o niczym...

Gosiadko moja, ja mówiłam, że tak będzie gratulacje Kochanie

Ewe, znowu te piękne góry
Gratuluję dwóch kreseczek

Bardzo ładną masz sukienkę, rzeczywiście trochę poszaleć się da

Emi, super zdjęcia! Ale jesteś zgrabna i to potrójna mamusia, no nie wierzę! Śliczna z Was rodzinka cieszę się, że miałaś fajny pobyt.

Kasiu, Agusiu, ja ostatnio odwrotnie, bo po wyjściu od fryzjerki miałam tyle co chciałam obcięte i ładnie było, ale ja w domu tego nie umiem ułożyć i jest beznadziejnie ale włosy odrastają, bez strachu
Kasiu, dałaś takie foto, co nie widać, że brzydko i ja Ci nie wierzę na pewno jest ślicznie

Candulec, poka pazury

Ale muszę śmiesznie teraz wyglądać, noga na stole na poduszce sporo wyżej niż tyłek, nos w monitorze, garb
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-26, 18:22   #4366
eweska
Moderatoreska

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
tak apropo wypadkow tooooo ja dzisiaj mialam...
jechalam do pracy taksowka bo oczywiscie pospalo sie dluzej...no i jedziemy sobie powoooli bo dopiero co ze swiatel wyjechalismy no a przed nami hamuje tir bo jakas babka co jej zycie nie milewlazla na pasy...wiec my zahamowalismy tak dosc mocno a w nas z tylu buuus jak pierdyknal tak mnie szyja do tej pory boli :/

wspaniaaaaaly dzien wrecz...do tego mam sennosc strasznaaa...
Oj nie za ciekawie, ale dobrze że nic poważnego sie nie stało

Malinko dziekuję
eweska jest offline  
Stary 2010-08-26, 18:42   #4367
Candy Killer
Zakorzenienie

Malinka..ale nie mam nic ciekawego na pazurach teraz..pozostalamna samym hologramie dv8,ale w sobote zrobieeee sobie mozeeeee

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline  
Stary 2010-08-26, 19:05   #4368
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Malinka..ale nie mam nic ciekawego na pazurach teraz..pozostalamna samym hologramie dv8,ale w sobote zrobieeee sobie mozeeeee
no zrób koniecznie ja na razie zapuszcza, pomalutku (widzę, że nierówno mi rosną, bo nie piłowałam a są różnej długości, a specjalnie piłowałam wcześniej wszystkie na tę samą)
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-08-26, 21:24   #4369
emalia30
Zakorzenienie

Malina dobrze,ze dochodzisz do siebie bidoku jeden ,zyjesz,dychasz i skladac Cie nie musieli ufff
ja figure??na zadnym zdjeciu nie widac mnie jak na dloni,celowo ukrywalam brzuch ,ktory mi niezle wywalilo,oponka do podgryzania,przytylam tam prawie 3 kg (olaboga)

Cuksie ale tez mialas jazde taxi nie ma co

Kasia bylam w Egipcie i upałow tak w tym okresie tez nie bedzie zima
ale jest co zobaczyc ,pozwiedzac itd
choc bardziej podobala mi sie Turcja np
Tunezja - porazka
Włochy cudne
wiecej nie widzialam ,procz Irlandii
i marzy mi sie wypad samej z Tz -tem bez dzieci na tydz gdzies,ale ciezko to zorganizowac bedac na obczyznie
emalia30 jest offline  
Stary 2010-08-26, 21:26   #4370
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
A dlaczemu Egipt nie? ja tam nie byłam a akurat będzie gorąco w Święta co mi bardzo odpowiada
Na Kanarach już w tym roku byliśmy. Nawet bym chciała na Święta ale tam nie będzie upalnie - nie zimno ale też raczej nie czas na opalanie i kąpiele - chociaż różne są opinie więc nie wiem jak jest na serio.
Paryż fajnie ale pewnie masa ludzi i zimno
Mój TZ gada że mi się w tyłku przewraca
A fryzurę mam złą - na tym ujęciu nie widać bo wyprostowałam więc nie widać za bardzo różnicy w długości a grzywa najgorzej wygląda na wprost ale takie fotki od razu pokasowałam
szczerze mówiąc to na forum nie chciałabym mówić czemu,ale nie lubię Egiptu Więc gdybym była Tobą wybrałabym którąś z dwóch opcji Odrosnie grzywka szybciutko, jak to zawsze bywa ,nie martw się
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-08-26, 21:32   #4371
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Malina dobrze,ze dochodzisz do siebie bidoku jeden ,zyjesz,dychasz i skladac Cie nie musieli ufff
ja figure??na zadnym zdjeciu nie widac mnie jak na dloni,celowo ukrywalam brzuch ,ktory mi niezle wywalilo,oponka do podgryzania,przytylam tam prawie 3 kg (olaboga)

Cuksie ale tez mialas jazde taxi nie ma co

Kasia bylam w Egipcie i upałow tak w tym okresie tez nie bedzie zima
ale jest co zobaczyc ,pozwiedzac itd
choc bardziej podobala mi sie Turcja np
Tunezja - porazka
Włochy cudne
wiecej nie widzialam ,procz Irlandii
i marzy mi sie wypad samej z Tz -tem bez dzieci na tydz gdzies,ale ciezko to zorganizowac bedac na obczyznie
Dzięki za porady. Część już widziałam ale np. Włochy chętnie bym odwiedziła ponownie więc też to biorę pod uwagę.

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc to na forum nie chciałabym mówić czemu,ale nie lubię Egiptu Więc gdybym była Tobą wybrałabym którąś z dwóch opcji Odrosnie grzywka szybciutko, jak to zawsze bywa ,nie martw się
Tym bardziej teraz jestem ciekawa. Powiedz
A opcji jest sporo - w sumie cała Europa + jakieś turystyczne niedrogie kraje- może coś podpowiesz?
I może to być miejsce pod zwiedzanie - na taki wypad na kilka dni max tydzień.

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-08-26, 23:15   #4372
emalia30
Zakorzenienie

hej hej baboliny gdzie sie podziewacie???
emalia30 jest offline  
Stary 2010-08-27, 10:02   #4373
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

hej Emi i reszta
u mnie leje i jest zimno-brrr, idzie jesień?

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-27, 10:21   #4374
gosada79
Wtajemniczenie

Dziendoberek
Agus u mnie dzisiaj dopiero slonko wyszlo po tygodniu wrrrr
Ale sie niecierpliwie na ta Wasza sesje rimmelowa bedziecie mialy super zabawe...zakupy ze stylista, makijaz, sesja...jak celebrytki Agus, Miss i Boszenko zasluzylyscie i rozkoszujcie sie tym

Kasiu upssss ale mieliscie przygody podczas urlopu dobrze ze juz sie ten koszmar skonczyl.

Dziekuje Malinko oj bidulko szybkiego powrotu do formy Kochana!

Ogladalam teraz filmik o szamponach w kostce Lush pedze dzisiaj do sklepu po nie bo strasznie mnie zaintrygowaly

Milego dnia Kochane

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-08-27 o 10:27
gosada79 jest offline  
Stary 2010-08-27, 10:35   #4375
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Gosadko

mnie strasznie kusi Lush-ich maseczki do twarzy, szampony...ech, szkoda że ich w Polsce nie ma

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-27, 10:51   #4376
emalia30
Zakorzenienie

witam rańcem
no u mnie przed 10

lece sniadanko smerfowac

milego dnia
emalia30 jest offline  
Stary 2010-08-27, 11:05   #4377
Pilar1899
keep calm and contour on

Bonjour !

Idę jeść śniadanie bo dziś dentysta... Ciekawe czy zmienili recepcjonistkę. W zeszłym roku jak byłam to pani czuła się w obowiązku krytykować klientów więc postanowiłam tam nei wracać ale blisko mam więc dam im drugą szansę..

Miłego dnia dziewczynki
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-08-27, 13:11   #4378
tylkokasia
Moderator

Pilar powodzenia u dentysty
Gosadko i Ago mnie jakoś lush nie zachwycił. Dostałam ze 2 czy 3 lata temu całą masę kosmetyków od nich (W prezencie na gwiazdkę od kolegi). Produkty niby fajne ale jakoś poużywałam troszku i porzuciłam w kącie.

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-08-27, 20:33   #4379
gosada79
Wtajemniczenie

Cytat:
Gosadko

mnie strasznie kusi Lush-ich maseczki do twarzy, szampony...ech, szkoda że ich w Polsce nie ma
Wlasnie wrocilam ze sklepu kupilam dwa szampony (jeden podarowalam cioci) i maseczke bo mnie obsypalo i co moge powiedziec to zapach szamponow mnie odrzuca, ale zniose to jesli beda mialy fajne dzialanie Dzis zrobie maseczke to zdam relacje...

Cytat:
Gosadko i Ago mnie jakoś lush nie zachwycił. Dostałam ze 2 czy 3 lata temu całą masę kosmetyków od nich (W prezencie na gwiazdkę od kolegi). Produkty niby fajne ale jakoś poużywałam troszku i porzuciłam w kącie.
Moze wlasciwiosci tych kosmetykow nie byly odpowiednie dla Ciebie bo oni maja olbrzymi wybor wszystkiego, ale nie moglam spokojnie wszystkiego poogladac bo glowa mnie bolala od tej mieszanki aromatow.

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-08-27 o 20:42
gosada79 jest offline  
Stary 2010-08-27, 20:36   #4380
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
dziękuję Kasiu
Pani recepcjonistki nie było Byłam tylko na czyszczeniu ale jak czekałam to przyszła jakaś laska i wychodząc zapłaciła 980 zł... Ile by za to kosmetyków kupiła pomyślałam...
Pilar1899 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
moje makijaże, plotkowy

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości