MMowe plotki:) - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-02, 21:38   #4681
201604210939
Konto usunięte

Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ona to chyba już ma wiecej razy za soba niż Twój brat przestałam liczyć. Bidna się tylko stresuje tymi egzaminami.

Na pewno pójdzie Ci dobrze
Myślałam że tylko mój brat ma takiego pecha Mam nadzieję że jakoś mi pójdzie, ostatnio rozpaczliwie potrzebuję czegoś co podniesie mnie trochę na duchu, moja samoocena leży i kwiczy

a najgorsze jest w zasadzie to że niby na emigracji nie jestem sama, mam Tżta który mnie wspiera jak może ale czasami wpadam w takie dołki że jego słowa nic nie pomagają. I wówczas takie coś jak wolontariat czy głupie prawo jazdy dają mi kopa do działania i postawienia siebie do pionu. A wygadać się czasami mogę właśnie na MMowym wątku, a że jestem z natury raczej nieśmiała i skryta to częściej się nie odzywam niż odzywam a jak już coś napiszę to i tak czasami kasuję, trudno mi jest obarczać kogoś swoimi dołkami. Sama nie wiem co mnie dzisiaj naszło
201604210939 jest offline  
Stary 2010-09-02, 21:40   #4682
Candy Killer
Zakorzenienie

Misiaaa ja Cie doskonale rozumiem..mialam tak samo i mimo ze za granica bylo wiecej bliskichmi osob poza Tżtem to mistrasznie brakowalo wypadow z kumpelami itdi jakos samotnosc mnie dobijala calkowicie:/

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline  
Stary 2010-09-02, 21:46   #4683
201604210939
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Misiaaa ja Cie doskonale rozumiem..mialam tak samo i mimo ze za granica bylo wiecej bliskichmi osob poza Tżtem to mistrasznie brakowalo wypadow z kumpelami itdi jakos samotnosc mnie dobijala calkowicie:/
My też nie jesteśmy tutaj sami, mamy grupę naprawdę fajnych znajomych ale cała nasza rodzina została w Polsce, brakuje mi ich strasznie, czasami mniej a czasami bardziej. Najbardziej tęsknię jednak za moją 11-letnią siostrą i moją najlepszą przyjaciółka, utrzymujemy ze sobą bliski i częsty kontakt ale to nie to samo co rozmowy w cztery oczy.
Candy, a jakie były Twoje sposoby na zabicie takiej pustki?
Stary 2010-09-02, 22:44   #4684
Candy Killer
Zakorzenienie

najlepszysposob to byl powrot do pl ja jestem czlowiek stadny i jak nie mamgrona znajomych wkolo to mnie trafia..nie mowie tu o codziennych wojazach ale wtedy kiedy ma sie ochote isc to sie idzie zludzmi z ktorymi sie chce a nie z kim trzeba bo wyboru nie ma
innych swietnych sposobow nie mialam wiec nie pomoge..mnie tam trafialo..wytrzymalam1,5 roku po czym powiedzialam ze wyjezdzam...mozliwe ze byloby inaczej gdybym miala stala jakas prace a nie dorywczo..totez mnie jakos tak dolowalo bo przeciez nie jestem jakas ciucma zeby nie bylo pracy dla mnie no ale jednak obcokrajowiec ma ciezej nieco bynajmniej tam gdzie my bylismy
super bylo poki byla praca i pieniazki totwedy sie jezdzilo itd a jak juz zabraklo pracy to czlowiek sie czul jak jakis niedowartosciowany dziad i nic sie nie chcialo
ja osobiscie wole miec mniejsze pieniadze niz tam ale stabilna prace tymbardziej ze mam kredyty ale za to byc blizej wszystkich

Stary 2010-09-02, 22:52   #4685
201604210939
Konto usunięte

Eh, my do kraju planować nie wracamy, przynajmniej w najbliższej przyszłości. Tutaj jesteśmy już 3 lata, mamy stałą pracę, no i nie oszukujmy się ale i płace są lepsze. W sumie nie jest okropnie ale ta samotność i poczucie bycia "nie u siebie" czasami dobija. Powrót do Polski mnie przeraża, zaczynanie wszystkiego od początku. Zawsze jest coś kosztem czegoś.
Stary 2010-09-03, 11:33   #4686
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Dzien dobry

Dziewczyny nie nadrobie Was, nie ma szans na to... Za to chyba juz wrociłam do siebie i bede normalnie uczestniczyc w forum i w makijazach (na razie ocenie makijazy ale to juz cos)
Co słychac tak ogolnie?

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2010-09-03, 11:58   #4687
paula.cw
Wtajemniczenie

Candy ale śliczne te buciki, one mi się strasznie podobały ale za późno zobaczyłam że takie ładne buty zamawiają. A jaki masz rozmiar może odkupię jak nie chodzisz? Może akurat 38 choć wyglądasz na małostopiastą :P Aga wiem że Ptak nie w Łodzi bo ja z Radomska jeździłam więc z Łodzi tym bardziej można. Ja też jestem wybredna więc wole na allegro bo można na spokojnie dużą ilość przejrzeć no ale to zawsze ryzyko jest
paula.cw jest offline  
Stary 2010-09-03, 12:14   #4688
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Candy ale śliczne te buciki, one mi się strasznie podobały ale za późno zobaczyłam że takie ładne buty zamawiają. A jaki masz rozmiar może odkupię jak nie chodzisz? Może akurat 38 choć wyglądasz na małostopiastą :P Aga wiem że Ptak nie w Łodzi bo ja z Radomska jeździłam więc z Łodzi tym bardziej można. Ja też jestem wybredna więc wole na allegro bo można na spokojnie dużą ilość przejrzeć no ale to zawsze ryzyko jest
no niestety łażenie po Ptaku nie dla mnie tak samo jak podróż autobusem do niego.

wpadam na monet się przywitać i lecę sprzątać

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-09-03 o 12:17
agabil1 jest offline  
Stary 2010-09-03, 17:39   #4689
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Hej ale mam dzis dzien..jak 13 piatek

-Od rana.. autobus do Wrocka spoznil sie godzine i 10 minut(zepsul sie na trasie i wszyscy czekali)
- przyjechalam na egzamin i okazalo sie ze poprawic nie moge(a wczesniej mowili ze moge _ i na darmo droga..opieprzylam baby w sekretariacie bo balagan jak jasna cholera maja
- w Biedronce Pani na kasie mi zle wydala.. i juz nie wiedzialam czy ona zle czy mi sie pomylilo..wzieli mnie na zaplecze i przeliczyli i ja mialam racje..
(wydali za malo o 20 zł)

Mam nadzieje ze dalej nic zlego mnie nie spotka

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Stary 2010-09-03, 18:18   #4690
Pilar1899
keep calm and contour on

Napisałam coś w klubie,zajrzyjcie

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-09-03, 19:33   #4691
Candy Killer
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
no ja nosze 38 wlasnie a w nich noga taka malunka sie wydaje bo wysokie sa i platforma i optycznie mala stopka sie robi

mam zmeczenie juz dzisiaj byly wyplaty i nawet zadowolonam ..co tu duzo gadac...najlepsza moja wyplata od kiedy tam pracuje wiec z racji tego kupilam sobie spodnie..bbluzeczke i taka narzutke z cienkiego materialu a chcialam buty..hmmm...
i zeby bylo tego malo z racji odchudzania wlasnie czekamy na pizzuche hehehe

Stary 2010-09-03, 21:31   #4692
201604210939
Konto usunięte

Pizza dobra rzecz ja właśnie umieram z obżarstwa, po tym jak nie chciało mi się dzisiaj gotować (dzień lenia) wylądowaliśmy w burger kingu
Stary 2010-09-04, 07:35   #4693
Limonka1987
Zakorzenienie

Cześć Piękne

Jak to dobrze znów Was poczytać i wiedzieć co się u Was dzieje! Przez ostatni tydzień nie miałam internetu= zero wizażu. Mówię Wam dziewczyny: dramat, dramat, dramat! Jeśli kiedykolwiek miałam jakieś wątpliwości czy jestem uzależniona od naszego wspaniałego forum to teraz zdecydowanie się rozwiały- przez te kilka dni byłam na głodzie!!!
Na szczęście mili panowie z działu technicznego neostrady już przywrócili naturalny porządek rzeczy i mogłam nadrobić to co naklikałyście. Oto co mi się rzuciło w oczy...

Wszystkie dziewczyny nie do końca usatysfakcjonowane ze swoich związków-
wierzę, że to tylko chwilowe kryzysy i Wasi TŻ-ci pójdą po rozum do głowy. Przecież w końcu muszą sobie zdać sprawę jakie niesamowite, piękne, seksowne, wspaniałe i w ogóle naj naj naj babeczki mają u swojego boku!!! I zaczną się bardziej starać, coby tych cudownych kobietek nie stracić...

Marakujko- jeśli na prawdę go kochasz mam nadzieję, że reanimacja zostanie zakończona powodzeniem, a on okaże się tego wart
Jeśli chodzi o szukanie pracy: zabraniam Ci się dołować! Wiem,że to nic przyjemnego. Wiem, że gdy nikt nie odpowiada na setki wysłanych CV nawet wbrew własnej woli zaczyna się myśleć, że jest się beznadziejnym, że człowiek do niczego się nie nadaje, względnie, że fajne prace ludzie dostają po znajomości. Sama szukałam pracy przez kilka miesięcy i wiem jak to jest. Ale to NIE PRAWDA, kochana! W końcu doczekasz się jakiejś posadki: jeśli nie tej wymarzonej to całkiem przyzwoitej!
Pamiętam też jaka zażenowana się czułam, gdy wyprztykałam się ze wszystkich oszczędności i musiałam prosić rodziców na przykład o opłacenie czesnego w szkole. A przecież to żaden wstyd! Czasy są jakie są: o pracę jest na prawdę nie łatwo. Dlatego ciesz się, że masz wsparcie w rodzicach i korzystaj z niego dopóki musisz: przecież gdyby odwróciły się role i to oni potrzebowali Twojego wsparcia finansowego nie wahałabyś się ani chwili, prawda?
Jeśli chodzi o marnowanie czasu... Zarejestrowałaś się jako bezrobotna? Oczywiście życzę Ci znalezienia pracy jak najszybciej, ale gdyby się to nie udało może przez ten czas uda Ci się wkręcić na jakiś kurs finansowany z Unii. Zawsze to nowy punkt do CV, nowe umiejętności, nowe znajomości, a przede wszystkim będziesz się rozwijać i będziesz miała świadomość, że wykorzystujesz ten okres jakoś produktywnie
Trzymam za Ciebie mocno kciuki!!!

Malinko- ucz się, ucz... Bo nauka to potęgi klucz, jak mówi mądre przysłowie!
Powodzenia w kampanii wrześniowej Nie tylko Tobie, ale też wszystkim wizażankom, które się z nią zmagają
Pazurki robisz śliczne! Jeśli tak wyglądają Twoje pierwsze kroki to co to będzie jak już się w ten temat wprawisz...?

Paula- co miałaś na myśli mówiąc o sklepie TanieObuwie "u nas"? "U nas" to znaczy w Warszawie, w Radomsku czy we Wrocku?
Bo jeśli pierwsza opcja to zdecydowanie poproszę o namiary
Co tam słychać, poza tym? Jak poszukiwania auta?
TŻ jest w domu czy znów śmiga po świecie?

Sweet- opowiadaj jak pierwszy dzień w pracy! Na pewno z miejsca dostałaś podwyżkę i awans od szefa zachwyconego Twoim nowym imagem

Natala-
gratuluję przejścia z sukcesem przez pierwszy etap rekrutacji i trzymam mocno kciuki za kolejne
Jeśli masz taki talent do urządzania wnętrz jak do malowania nie dziwię się, że córeczka była zachwycona Może wrzucisz nam jakieś fotki nowej odsłony jej pokoju?

Candy- ale cudne butki Gdyby nie to, że Bozia mi stópki nie żałowała (rozmiar 40...) już bym się zgłaszała, że chcę je odkupić!
Swoją drogą wczoraj też jadłam pizzę

Tylkokasiu- aż się obśliniłam na widok zdjęć tych czekoladek! Musisz mieć strasznie silną wolę, bo ja pracując tam pewnie byłabym już szersza niż wyższa

Aga- po pierwsze podpisuję się pod wszystkimi babeczkami, które mówiły jak bardzo jesteś wspaniała i pod wszystkimi superlatywami, których użyły
Po drugie ładnie się uśmiecham o zaproszenie do klubu.

Młoda- witaj z powrotem Niecierpliwie czekam na nowe makijaże i bardziej obszerne posty

Moniś- co tam u Ciebie, skarbie? Mam nadzieję, że wszystkie złe humorki i chandry, o których wspominałaś przed moim zniknięciem poszły sobie precz!
A jak tam Twoja kariera wizażystki? Nie szykuje Ci się żadna nowa sesja zdolniacho?

Na pewno coś istotnego pominęłam, ale przy tej ilości postów na prawdę nie byłam w stanie zapamiętać każdej jednej rzeczy, o której chciałam napisać, więc pokornie proszę o wybaczenie.

To jeszcze szybciutko co u mnie...

Byłam w czwartek oglądać pierwsze mieszkanie, ale to jeszcze nie to... Mieszkanko nawet w porządku (42 m; w starym budownictwie więc wysokie, co mu optycznie bardzo dodawało przestrzeni; z fajnym rozkładem pomieszczeń; stan całkiem znośny- myślę, że remont nie pochłonąłby dużych środków; poza tym dziewczyna zostawiała w salonie ogrrrrrrromną szafę, która nawet moje góry ciuchów miałaby szansę pomieścić ), ale okolica już nie tak bardzo... Poza tym dziewczyna była mniej skłonna do negocjacji cenowych niż założyłam...
We wtorek jestem umówiona na oglądanie kolejnego więc możecie oczekiwać kolejnej relacji.
Przepraszam, że tak przynudzam o tym mieszkaniu, ale to jest ostatnio temat, którym żyję. Możecie nie czytać moich postów Macie moją dyspensę

Co tam jeszcze u mnie...? Strasznie konfliktowa się zrobiłam ostatnimi czasy. Wczoraj kolega z pracy i szef doprowadzili mnie do szału i wykrzyczałam im kilka słów z głębi serca, a na dodatek ścięłam się z najlepszą przyjaciółką... Albo mam PMS, albo na starość wychodzi ze mnie okropna zołza
Niedługo tylko Wy będziecie w stanie ze mną wytrzymać... Yyyy... Bo będziecie w stanie...? Prawda...?
Stary 2010-09-04, 12:30   #4694
Mloda
Zakorzenienie

Bryyyy

Limonko własciwie to dzieki Twojemu postowi dowiedziałam sie co slychac na wizazu.

Kto ma problemy z TZ? Kto jest nieusatysfakcjonowany? Jest jakis klub? Ja chce dołaczyc.....
Ostatnio mielismy 6 rocznice... szkoda gadac....
Cholera po co ja to sobie przypominam tylko mi humor pada

Marakuja czy ja dobrze czytam ze Ty i Twoj niewiadomoczyTZ jest teraz TZtem????? Sprowadził sie?
W razie jak cos pokreciłam to mnie popraw

Malina
jakie pazurki?
Cholera no nic nie wiem nooooooooo

Mloda jest offline  
Stary 2010-09-04, 13:05   #4695
Mloda
Zakorzenienie

Propozycje zdjec na ikone klubu:
USTA

Mloda jest offline  
Stary 2010-09-04, 13:47   #4696
tylkokasia
Moderator

Młoda mnie się podoba nr 1

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-09-04, 14:15   #4697
sweetpinky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Młoda mnie się podoba nr 1
mnie też

co Wy tak mało tam piszecie

sweetpinky jest offline  
Stary 2010-09-04, 14:30   #4698
gioseppe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
mnie też
i ja jestem za nr 1

gioseppe jest offline  
Stary 2010-09-04, 15:02   #4699
Candy Killer
Zakorzenienie

caly dzien i kilka postow?? czy waaaas cos ponioslo ??:P hehehe

Stary 2010-09-04, 19:24   #4700
Candy Killer
Zakorzenienie

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aallooooooooooooooooooooo ooooo!!

Stary 2010-09-04, 19:32   #4701
Mloda
Zakorzenienie

Co sie wydzierasz??? Hehehehe

Mloda jest offline  
Stary 2010-09-04, 19:41   #4702
Candy Killer
Zakorzenienie

bo sie obijacieeee:P

Stary 2010-09-04, 19:58   #4703
Mloda
Zakorzenienie

Candy Ty znasz jakis dobry top coat który nie rozmazuje lakieru??
Ja kiedys słyszałam ze takie najzwyklejsze najtansze lakiery bezbarwne sa najlepsze, a na to mozna swój top coat połozyc.

Cholera lakier mi odprysł z kciuka wrrrrr

Mloda jest offline  
Stary 2010-09-04, 20:24   #4704
Candy Killer
Zakorzenienie

ja uzywalam top coat z euro fashion za 11 zl 15ml :P a teraz sobie wzielam diamond shield'a za 33 zl ale 75ml wieeec sie oplaca nic mi nie rozmazuja nigdy

narobilas mi ochoty na wodne pazureski i bede robic 3 kolorowe pierwszy raz hehe

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

eeeej...nic mi nie wychodzi na tych pazurach..jakies gluty sie robia grrrr.... hehe

Stary 2010-09-04, 20:49   #4705
gioseppe
Zakorzenienie

ja ide ogladac mam talent
gardlo mnie drapie jak nie weim co!

gioseppe jest offline  
Stary 2010-09-04, 22:34   #4706
Mloda
Zakorzenienie

Candy jakie kolory mieszasz? I jakie lakiery w znaczeniu firmy. Ja mieszałam takiego tanioszka- Ados (4zł) z Inglotem (Ingloty wolno schna wszystkie) i My Secret i wszystkie pazuresy wyszły za 1 podejsciem

Mloda jest offline  
Stary 2010-09-04, 23:00   #4707
Candy Killer
Zakorzenienie

woda nie wychodzilo wieeeec poszlismy na latwizne i konad poszedl w ruch :P

Mlodziutka
..mieszalam lakiery rozneee...i takie co wczesniej mieszalam i nowe wolnoschnace ale chyba totalnie wolnoschly ze takie gluuty mi wychodzily dopiero pod koniec jak dluzej czekalam to mi wychodzily ale juz sie znudzilam:P

Stary 2010-09-05, 00:09   #4708
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

mnie sie podoba i 1 i te czarne
emalia30 jest offline  
Stary 2010-09-05, 10:44   #4709
Candy Killer
Zakorzenienie

eeej wam tez wizaz plata figle dzis?? mi sie dopiero teraz udalowejsc pierwszyraz od 2 godzin :P heheh

wrzucam pazurki bo wczorajtez nie chcial miplikow ladowac

Stary 2010-09-05, 10:47   #4710
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Mi tez, jakieś database error mi wyskakiwał ;/

Candy, czym zrobiła cętki ?

A, i jeszcze jedno pytanie do Ciebie :P Kiedyś pisałaś o odzywce do włosów chyba z Matrixa ? Co to była za odzywka... ?
Ishikawa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
moje makijaże, plotkowy

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości