MMowe plotki:) - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-07, 17:48   #4801
Pilar1899
keep calm and contour on

Dot.: MMowe plotki:)

Gratulacje Malinko

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-09-07, 18:42   #4802
eweska
Moderatoreska

Witam
Kilka dni mnie nie było, ale coś skrobnęłam w klubie, nie chciałam pisać publicznie

Pozdrawiam i do jutra będę częściej, tż dziś wieczorkiem wyjeżdża
eweska jest offline  
Stary 2010-09-07, 20:59   #4803
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Hej lasencje. Zakwitne dzis w tej pracy, jak przyszlam to wyjsc nie potrafie... na szczescie dziecko mi pozwolilo na kompie pobuszowac

Odnosnie mojej rocznicy- mi nie o to chodzi zo On zapomnial bo wiem ze takie rzeczy sie zdarzaja. Tak jak napisalam wczesniej wiedziec ze sie ma rocznice 19 a wiedziec ze jest 19 to 2 rozne rzeczy.
Chodzi mi o to ze jak juz Mu przez tel przypominam to nawet jezeli juz na ten dzien co innego zaplanowal i glupio to odkrecac to mogl chociaz w drodze po mnie wejsc do kwiaciarni i jakiegos zdechlego kwiatka przyniesc, albo przyjsc i powiedziec 'no dobra dzis nam kolacja we dwoje nie wyjdyie ale odbijemy to sobie jutro' albo cos w ten desen.
A On po prostu przyszedl, slowem sie na ten temat nie odezwal a jak zapytalam co z nasza rocznica to stwierdzil ze sie czepiam, ze o co mi chodzi, jaki kwiatek w ogole, przeciez On jest taki zabiegany ze kwiaciarnia sie w Jego grafiku nie zmiescila (mowimy o czasie urlopu), ze skoro ja sie kwiatka domagam to On pyta co ja dla Niego mam? Przeciez ja tez mam sie starac a nie tylko On...
Teraz juz widzicie o co mi chodzi???
A dodam jeszcze jak z Nim pare dni pozniej gadalam na ten temat ze jest mi przykro ze tak zlal nasze swieto to stwierdzil ze wcale nie czuje sie winny...
Ja nie wiem, generalnie moj TZ jest ok i nie mam wiekszych powodow do narzekania, ale czasami jest takim palantem ze to az niemozliwe... Normalnie w takich chwilach mam ochote Go tak w du-pe kopnac zeby w locie z glodu zdechl...

Malina kongratulejszyn

Natala a co Twoje dziecko mowi na temat baletu czy tez innej formy aktywnosci? Co Ja interesuje? Co chialaby cwiczyc?

Ewesko czy ja Ci juz gratulowalam???? Jezeli nie to chce Ci powiedziec ze strasznie sie ciesze ze sie udalo , zdrowka dla malenstwa od wizazowej cioci

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2010-09-07, 21:34   #4804
Maliniarka
Zakorzenienie

Młodziaczku ja się wcale nie dziwie, że było Ci przykro, mógłby w sobie trochę empatii znaleźć...chyba nic nie wie jakie kobiety są...
Maliniarka jest offline  
Stary 2010-09-07, 21:59   #4805
gosada79
Wtajemniczenie

Malinko gratuluje z pozostalymi sobie tez poradzisz bez problemu bo zdolna z Ciebie kobitka
Az mi sie przypomnialo jak ja panikowalam przed egzaminami...niestety zawsze mi cos zostawalo na wrzesien do poprawienia ale ja juz tak mam ze zwykle wszystko zostawiam na ostatnia chwile i czasem potrzebny mi jest taki porzadny kopniak w d***:P
gosada79 jest offline  
Stary 2010-09-07, 22:14   #4806
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Malinko gratuluje z pozostalymi sobie tez poradzisz bez problemu bo zdolna z Ciebie kobitka
Az mi sie przypomnialo jak ja panikowalam przed egzaminami...niestety zawsze mi cos zostawalo na wrzesien do poprawienia ale ja juz tak mam ze zwykle wszystko zostawiam na ostatnia chwile i czasem potrzebny mi jest taki porzadny kopniak w d***:P
no właśnie ja zawsze wszystko od razu zdawałam...a teraz to dla mnie ogromna porażka i wstyd, że w ogóle mam wrzesień
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-09-08, 07:45   #4807
Limonka1987
Zakorzenienie

Dobrrrrrry

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Limonko skarbie trzymam kciuki za Ciebie i jakoś wierzę, że ze swoją zaradnością i gadatliwością sobie poradzisz
Moja gadatliwość na pisemnym teście się na nic nie zda
No nic... Zobaczymy... Jak już mówiłam nie nastawiam się na zbyt wiele, bo studia I stopnia kończyłam z zupełnie innego kierunku i moja wiedza merytoryczna jeśli chodzi o rachunkowość jest zerowa. Niby od ponad roku pracuję w dziale księgowości,ale jak wiadomo teoria z praktyką niestety często się mija...
Jak już mówiłam pozostaje mi liczyć na łut szczęścia i Wasze kciuki
Widzę, że z tym jesteście niezawodne

A co tam u Ciebie, moje makijażowe guru? Jak noga?

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Limoneczko wierze,ze sie uda Tobie osiagnac to co zamierzylas
madra jestes,obrotna i wiesz czego chcesz a to sie rowna - sukces
trzymam za to!
Dziękuję, Emilko
Aż rosnę w oczach czytając tak miłe słowa
Ja też wiem, że uda mi się to co sobie zaplanowałam, tylko najwyżej z małym opóźnieniem. Ale magistrem z rachunkowości będę się kiedyś tytułować i koniec kropka
Na przyszłość będę jednak mądrzejsza i nie będę słuchać nikogo, kto będzie twierdził, że "tam na pewno nie ma egzaminów, to tylko zapis na stronie dla formalności" tylko złożę papiery na uczelnię, gdzie kandydaci przyjmowani są ze względu na średnią, bo tą akurat miałam niezłą.

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Napisałam i mi zjadło
Niedobry wizaż- łakomczuch!!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Zaliczyłam pedagogikę na 4
Gratuluję, skarbie!!!
Za pozostałe egzaminy oczywiście mocno trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, generalnie moj TZ jest ok i nie mam wiekszych powodow do narzekania, ale czasami jest takim palantem ze to az niemozliwe... Normalnie w takich chwilach mam ochote Go tak w du-pe kopnac zeby w locie z glodu zdechl...
Wcale się nie dziwię... Ech, Ci faceci... Czasem słów na nich brakuje...

Ktoś ma ochotę na kawkę? Akurat robię i chętnie się podzielę

Od wczoraj siedzę i zastanawiam się jak upchnąć w jednym tygodniu:
- studia zaoczne (zajęcia w piątki, soboty i niedziele): wciąż nie opuszcza mnie nadzieja, że się dostanę; widocznie jestem niepoprawną optymistką
- zajęcia z angielskiego
- zajęcia z hiszpańskiego
- zajęcia z tańca erotycznego/ tańca brzucha
- siłownię/ fitness
tak, żeby zostały mi jeszcze jakieś wolne popołudnia na spotkania ze znajomymi i rodziną czy zwyczajne poleniuchowanie przy dobrym filmie/ książce?

Eeee... Gdzie można złożyć podanie o wydłużenie doby...?
Stary 2010-09-08, 08:53   #4808
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

Cytat:
Hej lasencje. Zakwitne dzis w tej pracy, jak przyszlam to wyjsc nie potrafie... na szczescie dziecko mi pozwolilo na kompie pobuszowac

Odnosnie mojej rocznicy- mi nie o to chodzi zo On zapomnial bo wiem ze takie rzeczy sie zdarzaja. Tak jak napisalam wczesniej wiedziec ze sie ma rocznice 19 a wiedziec ze jest 19 to 2 rozne rzeczy.
Chodzi mi o to ze jak juz Mu przez tel przypominam to nawet jezeli juz na ten dzien co innego zaplanowal i glupio to odkrecac to mogl chociaz w drodze po mnie wejsc do kwiaciarni i jakiegos zdechlego kwiatka przyniesc, albo przyjsc i powiedziec 'no dobra dzis nam kolacja we dwoje nie wyjdyie ale odbijemy to sobie jutro' albo cos w ten desen.
A On po prostu przyszedl, slowem sie na ten temat nie odezwal a jak zapytalam co z nasza rocznica to stwierdzil ze sie czepiam, ze o co mi chodzi, jaki kwiatek w ogole, przeciez On jest taki zabiegany ze kwiaciarnia sie w Jego grafiku nie zmiescila (mowimy o czasie urlopu), ze skoro ja sie kwiatka domagam to On pyta co ja dla Niego mam? Przeciez ja tez mam sie starac a nie tylko On...
Teraz juz widzicie o co mi chodzi???
A dodam jeszcze jak z Nim pare dni pozniej gadalam na ten temat ze jest mi przykro ze tak zlal nasze swieto to stwierdzil ze wcale nie czuje sie winny...
hej Młodziaku
moze dzis odetchniesz
co do plci przeciwnej to takich momentow jest i u mnie troche wtedy ich rownym rzedem pod sciane i rozstrzelac !!!
a co tam poza tym?

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
A co tam u Ciebie, moje makijażowe guru? Jak noga?

Dziękuję, Emilko
Aż rosnę w oczach czytając tak miłe słowa
Ja też wiem, że uda mi się to co sobie zaplanowałam, tylko najwyżej z małym opóźnieniem. Ale magistrem z rachunkowości będę się kiedyś tytułować i koniec kropka
Na przyszłość będę jednak mądrzejsza i nie będę słuchać nikogo, kto będzie twierdził, że "tam na pewno nie ma egzaminów, to tylko zapis na stronie dla formalności" tylko złożę papiery na uczelnię, gdzie kandydaci przyjmowani są ze względu na średnią, bo tą akurat miałam niezłą.

Ktoś ma ochotę na kawkę? Akurat robię i chętnie się podzielę

- studia zaoczne (zajęcia w piątki, soboty i niedziele): wciąż nie opuszcza mnie nadzieja, że się dostanę; widocznie jestem niepoprawną optymistką
- zajęcia z angielskiego
- siłownię/ fitness
tak, żeby zostały mi jeszcze jakieś wolne popołudnia na spotkania ze znajomymi i rodziną czy zwyczajne poleniuchowanie przy dobrym filmie/ książce?

ja chce kawke ,ja

nie dziekuje i nie rumień sie,do tego jeszcze ,ze przezdolna to skromna
Kochana mysle,jak kazda tutaj i uwazam Cie za osobe,ktora nawet jesli z opoznieniem to dopnie swego,wiesz czego chcesz i dazysz w tym kierunku mimo wszystko ,uparcie i niezłomnie a to wazne bardzo,my na pewno wesprzemy Cie w tym

Grafik faktycznie napiety masz na maksa
pamietam,ze chodzilas na taniec brzucha ,ale nie erotyczny
cos sie tam nauczyla?moze nagraj cos i wrzuc nam filmik na zamknietym
tanczysz dla swego partnera czasami??
do tego te jezyki,basen ( relaks zasluzony) plus silownia
dasz rade
trzymam mocno kciuki za te studia zaoczne !!

witam tez reszte
cos malo ost piszecie
jak tam,co tam ?
emalia30 jest offline  
Stary 2010-09-08, 09:22   #4809
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Bondziorno,
co do mojej małej, dzisiaj powinna isc na ten balet. Jednak chyba jej nie dajemy. Postaramy się gdzieś ją wcisnąć na hip-hop lub podobne Sama mówila dzisiaj, ze sie zgadza, ze balet za wolny

Zaraz lece do dentystyyyyy! Ale sie wzielam za siebie hoho Trzymajcie kciuki by nie bolało hlip hlip....
natala79 jest offline  
Stary 2010-09-08, 10:18   #4810
paula.cw
Wtajemniczenie

Natala będzie dobrze. Teraz u dentysty tylko zastrzyk boli. A co do córy to zgadzam się że na balecie by się męczyła. A są takie fajne zajęcia z hiphopem albo tańcem nowoczesnym gdzie takie luźne układy tańczą.

Jola jak nie przedłużysz doby to nie dasz rady mieć wolnego No może jakiś jeden dzień jak się postarasz
paula.cw jest offline  
Stary 2010-09-08, 11:31   #4811
Monikonsa89
Zakorzenienie

Młodziaczku rozumiem całą sytuację Ja jestem z tych miękkich więc pewnie bym się rozryczała jakby mi mój Tż powiedział, że za co niby na kwiatka zasłużyłam... Współczuje i wierzę, że jednak naprawi swój błąd A jak tata się ma??

Limoneczko Ty to jesteś moją kochaną istotką tutaj, zawsze wspierasz i bronisz jak trzeba Żywię do Ciebie wiele pozytywnych uczuć No i fanką moją najwierniejszą jesteś Nie wiem co bym bez Ciebie zrobiła Historię mojej choroby opisałam już w klubie więc wpadnij tam i poczytaj o moim nędznym losie jeśli masz ochotę
A Ty widzę bardzo aktywna jesteś i pełna energii, tak właśnie sobie Ciebie wyobrażałam Niestety ja również nie umiem przedłużyć doby a też mi czasem czasu brakuje, oczywiście nie teraz bo teraz ino leżeć mogę

No właśnie, tego nie dopisałam na klubie- lekarz mi zabronił całkowicie chodzić, powiedział, że mogę siusiu i amu i do łóżeczka

Natala trzymam kciuki, by nie bolało Daj znać jak poszło

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html

Edytowane przez Monikonsa89
Czas edycji: 2010-09-08 o 11:33
Monikonsa89 jest offline  
Stary 2010-09-08, 12:00   #4812
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Wrocilam, faktycznie ten zastrzyk bolał bardziej bo podobno jest gorzej na dolne 6 7 8. Znow gadał, że mam dziwny kstzałt zębów w środku Ale dałam rade. Teraz wolę pisac niż mówić bo mam pol twarzy sparaliżowanej, wzielam sobie podwójną dawkę, a co
Mam nadzieje, że przejdzie do 14tej bo mam spotkanie z dyr. handlowym co to chce mnie zatrudnić. Chce mnie przygotować na rozmowę w Wawie...ciekawe dlaczego tak mu zależy hmmmmm
natala79 jest offline  
Stary 2010-09-08, 13:48   #4813
Maliniarka
Zakorzenienie

Madziu nie taki diabeł straszny tylko potem trzeb uważać, żeby sobie policzka, czy ust od środka nie przygryźć

Lime Ty to wszytsko chcesz robić? to Ty jakaś wonder-woman jesteś

trzymam kciuki

Przyszły mi próbeczki minerałów, ale zabieram się do nich jak pies do jeża
od góry: podkłady, 2 róże, bronzer i rozświetlacz, korektory
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2010-09-08 o 13:52
Maliniarka jest offline  
Stary 2010-09-08, 15:55   #4814
asiaasia58
Wolę prosto!

Heloł
wróciłam z pracy właśnie, wczoraj na popołudniu, dzisiaj na rana i już normalnie na oczy nie widzę zwłaszcza, że się przez te 14 godzin(łącznie oczywiście ) w pracy uczyłam...coś trzeba robić coby nie zasnąć

Malina-gratuluję teraz oby reszta tak szybko się udała jak pedagogika i może jeszcze trochę wakacji sobie uskubniesz

Natala-a coś z ząbkami robiła? i podwójne znieczulenie?aż się boję myśleć co ten dentysta Ci tam robił :P
ja ostatnio głównie wyrywam to się zahartowałam

Malinka-ile tych próbek jest o jacież...a duże one są?i skąd je wytrzasnęłaś? ja sie tak przymierzam żeby może spróbować ale sama nie wiem....

Młoda-jakby mnie Tż taki numer wykręcił z jakąkolwiek rocznicą to bym chyba zakopała żywcem...już nie chodzi nawet, że chłop zapomniał bo to się zdarza 90% z ich gatunku ale żeby tak Cie po fakcie już potraktować jak zdążył się dowiedzieć? możesz mu ode mnie solidnego kopa w pupe przekazać
Stary 2010-09-08, 16:11   #4815
Maliniarka
Zakorzenienie

Asiu ja już wakacji nie mam w sumie takich zwykłych, tu praktyki, tu zaliczenia i egzaminy, a to na cały wrzesień niestety rozwalone, ale pretensje to do siebie mogę tylko mieć

Fioleczki mają po 2ml, ale próbki brałam po 1ml(czyli pól tej fioleczki)za 2,25zł/1szt

tu masz aukcje, ale sprzedawca teraz nie ma niczego wystawionego. Zamawiałam w niedzielę, pewnie pieniążki miał w pon, a dzisiaj już u mnie, więc szybka przesyłka

korektory
róże itp
podkłady

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Heloł
wróciłam z pracy właśnie, wczoraj na popołudniu, dzisiaj na rana i już normalnie na oczy nie widzę zwłaszcza, że się przez te 14 godzin(łącznie oczywiście ) w pracy uczyłam...coś trzeba robić coby nie zasnąć
a gdzie Ty pracujesz?
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-09-08, 16:56   #4816
asiaasia58
Wolę prosto!

Cytat:
Asiu ja już wakacji nie mam w sumie takich zwykłych, tu praktyki, tu zaliczenia i egzaminy, a to na cały wrzesień niestety rozwalone, ale pretensje to do siebie mogę tylko mieć

Fioleczki mają po 2ml, ale próbki brałam po 1ml(czyli pól tej fioleczki)za 2,25zł/1szt

tu masz aukcje, ale sprzedawca teraz nie ma niczego wystawionego. Zamawiałam w niedzielę, pewnie pieniążki miał w pon, a dzisiaj już u mnie, więc szybka przesyłka

korektory
róże itp
podkłady

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

a gdzie Ty pracujesz?
dziękuję za obszerne info będe się czaic na niego
ja pracuję na Solarium, taki duży salon, i generalnie nic tam nie robię poza rozmienianiem kasy i wysyłaniem klientów do kabin...ksiązki czytam głównie ale to wakacyjnie tylko żeby sobie na wyjazd dorobić
a co do wakacji-jak się chce to wszystko można zaliczaj szybko co masz do zaliczenia i bierz Sylwestrowego i wyjeżdżajcie gdzieś na łono natury
Stary 2010-09-08, 17:00   #4817
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
dziękuję za obszerne info będe się czaic na niego
ja pracuję na Solarium, taki duży salon, i generalnie nic tam nie robię poza rozmienianiem kasy i wysyłaniem klientów do kabin...ksiązki czytam głównie ale to wakacyjnie tylko żeby sobie na wyjazd dorobić
a co do wakacji-jak się chce to wszystko można zaliczaj szybko co masz do zaliczenia i bierz Sylwestrowego i wyjeżdżajcie gdzieś na łono natury
Na solarium, przyczyniasz się do raka u ludzi
Żartuję fajnie, że sobie jakieś pieniążki zarobisz

Sylwestrowy nie jest niestety zbyt wyrywny, żeby gdzieś jeździć w ogóle to...miałam nie marudzić
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-09-08, 17:07   #4818
Pilar1899
keep calm and contour on

Asiu, co do minerałów to ja polecam sprzedawcę EDM_Minerały, bardzo sympatyczna babka,szybko wysyła,pewnie a ostatnio mi sie taka.... trafiła że kurde nie wiem czy jej neutralnego nie wystawić ;/

Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-09-08, 17:52   #4819
greatdee
Wtajemniczenie

Cześć dziewczyny!!
Mam nadzieję, że jeszcze ktoś mnie pamięta...
Spsuł mi się router, a mam takiego jakiegoś dziwoląga, że nie mogę części do niego znaleźć. Więc tymczasowo łączę się przez blueconnecta, co na moim wygnajewie skutkuje tak powolnym internetem, że żadko udaje mi się wejść na jakąś stronkę... Mam nadzieję, że w końcu uda mi się do Was wrócić, bo tęsknię bardzo!!

Cytat:
Zaliczyłam pedagogikę
Gratuluję!! Ja się męczę, dopiero zdałam pierwszy egzamin z sesji letniej :/ Mam nadzieję, że jakoś uda mi się to skończyć.

Cytat:
tak w du-pe kopnac zeby w locie z glodu zdechl...
Sytuacja może i nie do śmiechu, ale tak mnie ten tekst rozbawił, że nawet sobie nie wyobrażasz!!

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
niestety zawsze mi cos zostawalo na wrzesien do poprawienia ale ja juz tak mam ze zwykle wszystko zostawiam na ostatnia chwile i czasem potrzebny mi jest taki porzadny kopniak w d***:P
Ja dokładnie tak zrobiłam w tym roku i teraz strasznie żałuję

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
- zajęcia z angielskiego
- siłownię/ fitness

Jak będziesz składać to podanie to ja też chcę
Widzę, że plany ambitne, trzymam kciuki, żeby się udało!!

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Zaraz lece do dentystyyyyy! Ale sie wzielam za siebie hoho Trzymajcie kciuki by nie bolało hlip hlip....
Ja 2 miesiące temu wzięłam się za to i wyleczyłam wszystkie zęby, ale teraz mi się chyba 8 ukruszyła Chyba czeka mnie znowu wizyta... Może od razu skuszę się na oczyszczenie zębów?
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-09-08, 18:25   #4820
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Asiu, co do minerałów to ja polecam sprzedawcę EDM_Minerały, bardzo sympatyczna babka,szybko wysyła,pewnie a ostatnio mi sie taka.... trafiła że kurde nie wiem czy jej neutralnego nie wystawić ;/
potwierdzam, bo ja od niej zamawiałam pędzle wszystko sprawnie poszło, ale próbeczki w strunowych opakowaniach mnie denerują

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

gr8d no nie było Cię trochę, co to miało znaczyć?
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-09-08, 18:31   #4821
Nonah
Zakorzenienie

Czeeeeeeeeeść
Stary 2010-09-08, 18:36   #4822
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
A no widzisz, złośliwość rzeczy martwych plus trochę wyjazdów i tak wyszło, że zniknęłam stąd...
Dzisiaj korzystam, bo wyjątkowo mam jakotaki zasięg, dlatego chciałam tylko dać sygnał, że żyję.

A, no i mam do Was pytanie:
Czy któraś z Was robiła sobie może trwałą depilację? I jeśli tak to jakie wrażenia? Czy efekt faktycznie jest trwały, ile zabiegów trzebabyło zrobić? Kusi mnie firma/metoda novello...
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-09-08, 18:43   #4823
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

ja się chciałam napisać, że z dniem dzisiejszym nieoficjalnie skończyłam proces edukacji....na zawsze o ile coś mi do głowy nie strzeli i nie pójdę na podyplomowe.

Moj brat skwitował "no,to zmywak w Anglii już czeka "
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-09-08, 18:54   #4824
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
ja się chciałam napisać, że z dniem dzisiejszym nieoficjalnie skończyłam proces edukacji....na zawsze o ile coś mi do głowy nie strzeli i nie pójdę na podyplomowe.

Gratulejszyn & Zazdroszczejszyn
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-09-08, 18:59   #4825
Maliniarka
Zakorzenienie

Ishi pani magister?
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-09-08, 19:11   #4826
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Gratulejszyn & Zazdroszczejszyn
dzięki

Cytat:
Ishi pani magister?
teraz to sie mówi wykształcony bezrobotny
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-09-08, 19:23   #4827
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
teraz to sie mówi wykształcony bezrobotny
no taaa. też słyszałam...
nie mniej jednak Gratulacje
ja mam jeszcze rok i będę się licencjować
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-09-08, 20:21   #4828
Candy Killer
Zakorzenienie

bry dziolszki wszelkich pozdawanych i ukonczonych edukacji serdecznie wam gratuluje zdolne bestyje z was

ja mam konkretne rozleniwienie internetowe :P

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline  
Stary 2010-09-08, 20:42   #4829
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja mam konkretne rozleniwienie internetowe :P
phi, foch...
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-09-08, 20:43   #4830
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
potwierdzam, bo ja od niej zamawiałam pędzle wszystko sprawnie poszło, ale próbeczki w strunowych opakowaniach mnie denerują

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

A ja je lubię,bo mogę wsadzić pędzel do woreczka ,nie muszę wysypywać

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Czeeeeeeeeeść
Kopę lat !

Cytat:

Greatdee,witaj

Pilar1899 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
moje makijaże, plotkowy

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości