MMowe plotki:) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-06, 10:03   #1531
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Młoda hehe Międzynarodowy dzień łapania za cycki??? Hehehe no nie slyszałam o tym jeszcze. Oby, jak międzynarodowy, nie łapał inne za cycuchy

A poza tym co u mnie, pewnie jesteście ciekawe heheheheheh :P
Dostałam znowu dwie porpozycje na sesje. Wszyscy uparli się na czwartek. Jedna ma byc jako niegrzeczna laleczka Dolly Ta druga to nie wiem jaka. Nie wiem jak to będzie. Jak bede musiala isc ze swoimi trzema malymi kuferkami to wstyd. Musze mieć jeden i porządny jak Młoda pokazywała np z Inglota I pewnie bede mieć stresa, ze zero pomysłów w głowie i napisza mi kometarz, że współpraca ze mną to lipa
A potem sie obudzisz i pojdziesz na sesje...
Poradzisz sobie na 100% wiec nie panikuj

A z tym dniem cyckow to nie do mnie to Limonka napisała- Jej wspołpracownicy to wynalezli

Kasia jak nie boli i nie bolał to jest na pewno martwy... tzn tak mi sie wydaje , stomatologiem nie jestem .

No i oczywiscie dzien dobry lejdis

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2010-07-06, 10:32   #1532
emalia30
Zakorzenienie

GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30

witaski

Nonah Tlumaczke ogladalam,to z Nicole Kidman??
fajny podobal mi sie

Kasiu jak zab?mam nadzieje,ze dalej nie boli

Natala nie przejmuj sie,ja tez sie stresowalam bardzo przed 1 sesja,zero pomyslow itd
na miejscu przyszla wenna Tobie tez przyjdzie nie przejmuj sie

a tak z ciekawosci to kazda z Was ,ktora w Pl maluje na te sesje dostala juz cos za to?czy wszystko dla tfp??

Mloda a dzis na dzien dobry nie pomietolil ??

milego dnia kochane
emalia30 jest offline  
Stary 2010-07-06, 10:38   #1533
Nonah
Zakorzenienie

Emalia, nie, to nie ten film To taki śmieszny filmik, kliknij sobie i zobacz jak babka tłumaczy na 7 języków
Stary 2010-07-06, 10:43   #1534
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Emalio dzis wstał.... i nie wiem czy mietolił... ja spalam w kazdym razie . Moj TZ wstaje o barbarzynskiej porze

Nonah
niezłe to jest- włoski mi sie podobal

Dobra do pracy rodacy, trzeba na czynsz zarobic . Praca do konca miesiaca a potem mam nadzieje ze mi suche skorki z chleba przyslecie

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2010-07-06, 10:46   #1535
__aska_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Coś na odstresowanie: tłumaczka KLIK!
No niezła tłumaczka
Stary 2010-07-06, 11:54   #1536
tylkokasia
Moderator

Dzień dobry
Natala jak nie pójdziesz na sesję to Ci bata zaaplikuje
Co do kuferków to ja na pierwszą poszłam z taką wielka kosmetyczką ala kuferek ale z materiału, z pędzlami spiętymi gumką i z kolejna porcją kosmetyków w torebce. Potem to do jednej materiałowej siaty tesco przerzuciłam
Teraz już mam kuferek ale malutki. Zależało mi na małym (żeby nie był ciężki) ale takim żeby też paleta 120 weszła. I taki znalazłam. Mam też etui na pędzle i to całkiem przypadkiem bo dostałam znów pędzle do testów i wysłali mi też etui.
Więc się nie przejmuj. Na pewno dasz radę
Co do zęba to nie boli. Mi się wydaje że raczej nie zacznie boleć. Skoro przez ten czas kiedy w środku w nim postępowała korozja nie bolał to teraz chyba też nie zacznie
Może on już był zdechły jak mi go leczyli 9 l temu. Cholera wie. Ja nie pamiętam bo mam traumę dentystową i nie mogę sobie przypomnieć tej wizyty sprzed 9lat. Na razie jest oki

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-07-06, 12:06   #1537
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Dziewczyny!!!! Przyjechał dyro bez zapowiedzi ! Ostatnio tez tak wpadł i dał wypowiedzenie koleżance. Ciekawe po co dzis ! Siedzi w drugim pokoju, zaraz przyjdzie ze mna pogadac. Ale jaja. Mialam to gdzies, ze mnie zwolnia. Ale teraz to niech to zrobia za miesiąc bo kredytu nie dostane
natala79 jest offline  
Stary 2010-07-06, 12:19   #1538
tylkokasia
Moderator

3mam kciuki aby było ok!

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-07-06, 12:20   #1539
gosada79
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziewczyny!!!! Przyjechał dyro bez zapowiedzi ! Ostatnio tez tak wpadł i dał wypowiedzenie koleżance. Ciekawe po co dzis ! Siedzi w drugim pokoju, zaraz przyjdzie ze mna pogadac. Ale jaja. Mialam to gdzies, ze mnie zwolnia. Ale teraz to niech to zrobia za miesiąc bo kredytu nie dostane
Natala trzymaj sie jakos...moze przyjechal poprostu w odwiedziny bo dawano Was nie widzial wiem jak to jest ma sie juz dosc pracy, firmy i mysli ze sie o odejsciu, ale z drugiej strony jeszcze troche by sie chcialo popracowac bo mysl o poszukiwaniu pracy i zaczynaniu wszystkiego od nowa przeraza.
gosada79 jest offline  
Stary 2010-07-06, 12:28   #1540
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Tutaj nie mam sprawdzonego stomatologa. I chciałabym uniknąć wizyty tutaj. W Pl mam sprawdzonego chirurga (jeśli będzie trzeba rwać) i gabinety z komputerowym znieczuleniem. Nie wspominając już o cenie tutaj spokojnie 10 razy więcej dentysta kosztuje. Ludzią bardziej opłaca się kupić bilety do PL i lecieć wyleczyć w PL niż robić tutaj.
Ale tak jak mówię zacznie mnie boleć to pójdę tutaj ale nie mam sprawdzonego. U mnie jest polski ale nie mam dobrej opinii o nim.
A to rozumiem...swoją drogą też miałam kiedyś traum y, ale odkąd chodzę prywatnie jest dobrze, zastrzyk lub dwa i cała gębula znieczulona
Cytat:
Bondziorno seniority,

Kasia no nie ciekawie. Ja nie chodze do dentysty bo się boję a poza tym nic mi się z zębami nie dzieje. Raz przed ślubem 4 mi sie ukruszyła nie wiadomo dlaczego i leczyłam ją na podwójnym znieczuleniu bo inaczej nie dam rady. Boje się lekarzy, zastrzyków, strzykawek, krwi, grzebania gdziekolwiek bez mojej kontroli. Jak ide do ginekologa to jestem taka spięta, że szok. A do dentysty jak mialam isc to nie spię całą noc. Raz moja mama miala mi pobrać krew rano (jest pielęgniarką) to całą noc śniło mi się, że już pobrała. A jak docierało do mnie, że to sen to płakać mi się chciało I tak, mam kilka innych (jak mogę tak nawzwać) fobii, które doprowadzają mnie do szaleństwa.

Młoda hehe Międzynarodowy dzień łapania za cycki??? Hehehe no nie slyszałam o tym jeszcze. Oby, jak międzynarodowy, nie łapał inne za cycuchy

A poza tym co u mnie, pewnie jesteście ciekawe heheheheheh :P
Dostałam znowu dwie porpozycje na sesje. Wszyscy uparli się na czwartek. Jedna ma byc jako niegrzeczna laleczka Dolly Ta druga to nie wiem jaka. Nie wiem jak to będzie. Jak bede musiala isc ze swoimi trzema malymi kuferkami to wstyd. Musze mieć jeden i porządny jak Młoda pokazywała np z Inglota I pewnie bede mieć stresa, ze zero pomysłów w głowie i napisza mi kometarz, że współpraca ze mną to lipa
ostro z tymi fobiami, coś jeszcze?
ja się boję ciem, wielkich i tłustych a to dlatego, ze kiedyś wyciągałam bluzkę na prawą stronę, włożyłam dłoń do rękawa i chwyciłam coś miękkiego i to ćma była, obrzydlistwo!!!

A na sesję gonimy raz dwa bez marudzenia będzie wszystko cacy
Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Coś na odstresowanie: tłumaczka KLIK!
hehe dobra babka, grunt to pewność siebie
Cytat:
ło matko zrobi taki nalot i ludzi stresuje...

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Dżem dobry Gosiu
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-07-06, 13:02   #1541
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
A to rozumiem...swoją drogą też miałam kiedyś traum y, ale odkąd chodzę prywatnie jest dobrze, zastrzyk lub dwa i cała gębula znieczulona

ostro z tymi fobiami, coś jeszcze?
ja się boję ciem, wielkich i tłustych a to dlatego, ze kiedyś wyciągałam bluzkę na prawą stronę, włożyłam dłoń do rękawa i chwyciłam coś miękkiego i to ćma była, obrzydlistwo!!!

A na sesję gonimy raz dwa bez marudzenia będzie wszystko cacy

hehe dobra babka, grunt to pewność siebie

ło matko zrobi taki nalot i ludzi stresuje...

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Dżem dobry Gosiu
Kochana ja nigdy nie byłam u stomatologa nie prywatnie. Poza szkolną dentystką (w podstawówce) która mimo zaświadczenia od rodziców że leczę się prywatnie pchała swoje paskudne łapska do wyrywania.
Zresztą od kilku lat nie mam możliwości w Pl chodzenia do lekarza na nfz bo nie jestem w PL ubezpieczona. A w Ie nie ma państwowej służby zdrowia. Za każdą wizytę się płaci - najmniej u zwykłego rodzinnego lekarza 50e (koszt wizyty bo dodatkowe badania itp są płatne)
Za darmo opiekę mają tylko kobiety w ciąży (płacą tylko 50e za pierwszym razem) a potem badania, prowadzenie ciąży, poród ze znieczuleniem itp za darmo.
I najbiedniejsi mają karty medyczne ale to jest dla osób (a raczej rodzin) o bardzo niskich dochodach.
Natalka i jak tam ?

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-07-06, 13:24   #1542
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
Kochana ja nigdy nie byłam u stomatologa nie prywatnie. Poza szkolną dentystką (w podstawówce) która mimo zaświadczenia od rodziców że leczę się prywatnie pchała swoje paskudne łapska do wyrywania.
Zresztą od kilku lat nie mam możliwości w Pl chodzenia do lekarza na nfz bo nie jestem w PL ubezpieczona. A w Ie nie ma państwowej służby zdrowia. Za każdą wizytę się płaci - najmniej u zwykłego rodzinnego lekarza 50e (koszt wizyty bo dodatkowe badania itp są płatne)
Za darmo opiekę mają tylko kobiety w ciąży (płacą tylko 50e za pierwszym razem) a potem badania, prowadzenie ciąży, poród ze znieczuleniem itp za darmo.
I najbiedniejsi mają karty medyczne ale to jest dla osób (a raczej rodzin) o bardzo niskich dochodach.
Natalka i jak tam ?
To masakra jakaś jest...
Ja ostatnio wciąż jestem chora, chyba bym nawet na opiekę zdrowotną nie zarobiła

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

a buuu, nie mogę znaleźć pęsety

Już mi zginęły perełki, róż i teraz pęseta...ja chyba kiedyś głowę zgubię
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-07-06, 13:25   #1543
maraqjowa
Zadomowienie

Hello! Trochę mnie nie było w ostatnim czasie, ale podczytuję na bieżąco i wyłapać zdążyłam chyba wszystkie njusy
Młodej i Asi dziękuję za wsparcie i słowa otuchy. Moja była szefowa rzeczywiście zachowała się koszmarnie, ale minął już tydzień od tamtego felernego poniedziałku i z dnia na dzień czuję się lepiej Myślę pozytywnie - nie ona jedna na tym świecie daje ludziom pracę Ale bardzo Wam dziewczyny dziękuję

Limonko, jestem już po weekendzie w szkole trenerów i ... Dla mnie to jest odkrycie życia, jestem absolutnie zakochana, oczarowana i mogłabym tam się uczyć codziennie po 10 godzin - żaden problem Nie wiem jak Ci to najobiektywniej opisać, bo jestem przeładowana pozytywnymi wrażeniami. Przede wszystkim genialny (!) klimat! Panowie trenerzy tak kompetentni i sympatyczni, że przyjemnością było otwieranie się każdego dnia i przełamywanie swoich barier. Jestem przecież świeżo po utracie gruntu pod nogami w postaci pracy a dzisiaj mam tak dobry nastrój mimo tego, że aż sama nie mogę w to uwierzyć Ja jestem z tej szkoły ogromnie zadowolona, już w tej chwili mam certyfikat odbycia 26 godzin pracy warsztatowej a po pół roku będę ich miała 200 Jeśli jesteś w stanie w tym emocjonalnym bełkocie wyodrębnić dla siebie istotne fakty to się cieszę - no kurczę na chwilę obecną nie potrafię pisać na chłodno i samymi faktami

A poza tym dziewczyny - znów potrzeba mi Waszych kciuków do dwóch bardzo ważnych dla mnie spraw. Po 1. w poniedziałek obrona i już trochę panikuję, ale dzisiaj zaczynam naukę Po 2. miałam dzisiaj rozmowę o pracę i jutro mam otrzymać informację zwrotną, bo są jeszcze 2 osoby poza mną. Błagam - trzymajcie je za mnie, bo praca w moim obszarze zainteresowań i do tego fajna...
Aaaaa i jeszcze - kiedyś głowy zapomnę! - Natala! pisz co tam się dzieje u Ciebie

Edytowane przez maraqjowa
Czas edycji: 2010-07-06 o 13:28
maraqjowa jest offline  
Stary 2010-07-06, 13:29   #1544
Maliniarka
Zakorzenienie

Hej Piękna

No jak panowie trenerzy, to ja się nie dziwię, że się podoba

Ja zrobiłam kurs wychowawcy kolonijnego....hihihi

Będę trzymać paluszki i za Czekoladkę, musi być razem
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-07-06, 13:50   #1545
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Boniuuuu ale ja to jestem jednak panikara ! Wiem, ze niektorzy by chcieli się mnie pozbyć z firmy, ale ten dyro JAK NARAZIE nie wspomnial nic słowem. Nawet o tym, ze nie chciałam lojalki podpisać.... Ciekawe swoją drogą, jakie podejmą w związku z tym decyzje. Najbardziej denerwujące jest to, ze tak strasznie byli zadowoleni z mojej pracy.... A teraz ? Jak na rynku źle, sprzedać się nie daje tyle ile by się chciało to twierdzą, że to moja wina ! i najlepiej kogoś takiego się pozbyć....
Tym samym, nie lubue tej firmy odkąd zmienił się zarząd, dlatego jest mi tu tak źle... Gdyby nie to, pracowałabym tu nadal... ale ta ciągła kontrola, tabeleczki doprowadzają mnie do szału. I ejszcze kasy nie płacą tyle, co obiecywali Jak dostanę kredyt, i roztrzygnie się to w ciągu miesiąca chciałabym z taką dumną miną wyłożyć im papierek na stół z wypowiedzeniem... I powiedziec co na ten temat myślę, jak zarządzają całym tym syfem, jak się zminiło a było tak dobrze....

No to sobie ponarzekałam...

A teraz babeczki... jeżeli chodzi o moje fobie i inne tego typu sprawy... To boję się lekarzy, jak już wspomniałam... Wychodząc do pracy, wracam się do domu z auta i muszę sprawdzić czy wyłączyłam żelazko!
Boję się duchów, opowiadania o zmarłych, filmów na ten temat. Jak zmarła moja babcia, podłsyszałam taką historię mojego taty, który po cichu mówił mojej mamie, ze nie spałam 3 noce !!! Byłam zlana ciągle potem nawet się modliłam! Słuchajcie, pomyślicie ze ze mną jest cos nie tak ale mowie serio. Jak moj ojciec, który nie wierzy w tego typu rzeczy, mówil ze jak leżał rano, bo miał wstawac do pracy (lezal na brzuchu) słyszy jak ktos się modli obok niego !!! Nagle ktos (coś) siada obok na łóżku i go dotyka za nogi, i dalej się modli ! Ojciec mówil, ze mało się nie posikał ze strachu, nie mógł sie obrócić by zobaczyc czy faktycznie ktoś tam siedzi przy nim. A to było zaraz po śmierci jego matki.I weź tu człowieku śpij spokojnie !
I następna fobia, ostatnia to niecierpię pająków. Ale do tego stopnia, że potrafię zemdleć, mam wysypkę, dreszcze wszystko mnie swędzi. Nie wejdę do piwnicy, nie otwieram okien gdy wiem, ze moze cos tam siedzieć. Jak jest pająk gdzieś w łazience, nie wejde ( a zdarza się, że wychodzą skądś i siedzi na wannie!), nie lubie wlasie chodzić za bardzo na działkę, gdzie jest pełno krzaków i jakaś stara altanka bo myślę sobie zaraz ze pełno pająków tam jest. A jak nie ma się gdzie wysiusiać to wogóle masakra! Nienormalna jestem, nie ?
Nie wiem co tam jeszcze, ale bardzo bojaźliwa jestem i no i wrażliwa też Jak widzę jak ktoś płacze np na filmie to ja też płaczę
Ale się uzewnetrzniłam

Maraqjowa trzymam kciukaski !

Sie rozpisałam, zaraz poczytam jeszcze co u Was
natala79 jest offline  
Stary 2010-07-06, 13:58   #1546
Maliniarka
Zakorzenienie

Hehe, to ja jestem kawał odważnej baby jak tak
Pająki mnie nie ruszają, tak samo jak myszy i szczury, z wężami miałam też do czynienia, ale trochę nieswojo się czułam.

Oprócz tych ciem, to nie wiem....

Wczoraj wpadły mi dwie do pokoju, bo się okno otworzyło i leżałam z głową pod kołdrą, a jedna brynczała jak jakiś helikopter tuż nad moim łóżkiem...umarłabym, nie wiem jak zasnęłam
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-07-06, 14:05   #1547
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Hehe, to ja jestem kawał odważnej baby jak tak
Pająki mnie nie ruszają, tak samo jak myszy i szczury, z wężami miałam też do czynienia, ale trochę nieswojo się czułam.

Oprócz tych ciem, to nie wiem....

Wczoraj wpadły mi dwie do pokoju, bo się okno otworzyło i leżałam z głową pod kołdrą, a jedna brynczała jak jakiś helikopter tuż nad moim łóżkiem...umarłabym, nie wiem jak zasnęłam
hehhe ćmy też są okropne, ale je przeżyje jeszcze. Chociaz maja takie włochate te tułowia i brzydkie skrzydełka. Wczoraj mi wleciał ten komar, ale z tych dużych takich co maja takie nogi wielkie... Myslałam, ze się posikam ze strachu. Bo te nogi działają na mnie starsznie. Uciekłam spać do dziecka. TZ się smieje, i mówi zebym uwazała by mnie do łazienki nie zaciągnął....
natala79 jest offline  
Stary 2010-07-06, 14:08   #1548
Maliniarka
Zakorzenienie

a dla mnie to ćmy są piękne ale obrzydliwe w dotyku, jakbym tego nie doznała, to bym nie miała nic przeciwko

hehe, a TŻ to pewnie niczego się nie boi?
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-07-06, 14:10   #1549
tylkokasia
Moderator

A ja nienawidzę much. W sumie się ich trochę boję. Jak jakaś usiadłaby na moim talerzu czy szklance to nie ma szans abym coś z tych naczyń tknęła.
Sam dźwięk muchy mnie obrzydza, a jak już ma siąść na mnie to w ogóle blee i panika
Nie lubię też motyli. Jak sobie latają to jest ok. Nie przeszkadza mi ale myśl że jakiś na mnie siądzie jest okropna. Mają obrzydliwe odwłoki i te języczki ich fujjj. Ćmy tak samo ale jakoś ciem nie widuję.
Moją fobią też są publiczne toalety. Mogę trzymać wiele wiele godzin. Jak już serio muszę to toaleta musi być nie śmierdząca (nawet zbyt intensywny zapach odświeżaczy mnie odstrasza). Ze śmierdzącej nigdy nie skorzystam. Kilka razy ścięłam się z teściową na ten temat bo generalnie w IE toalety są w miarę ok. I jak rodzice Tz byli u nas z wizytą to zrobiliśmy setki km. aby im Ie pokazać. Czasem jeździliśmy do kilku toalet jak już musiałam bo w śmierdzącej nie dam rady i tyle. Aż teściówka mnie od księżniczek wyzwała...
Z lekarzy to stomatolog (po urazach z dzieciństwa), ginekolog mnie nie rusza.
A i boję się kosmitów. Jak obejrzałam 4stopień to przez tydzień maskarę miałam co noc. Spać nie mogłam itp.

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-07-06, 14:18   #1550
Maliniarka
Zakorzenienie

Jestem chyba strasznie skłonna do uzależnień, ile można siedzieć przy tym komputerze

Muszę się pilnować.

Na razie Aniołki
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-07-06, 14:25   #1551
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Cytat:
A i boję się kosmitów. Jak obejrzałam 4stopień to przez tydzień maskarę miałam co noc. Spać nie mogłam itp.

to ci Kasia powiem, ze jak po kosmitach masz maskary to nie jest tak źle
Dobre to z tymi toaletami, księżniczko
natala79 jest offline  
Stary 2010-07-06, 18:41   #1552
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

a dziewczynki poszły już spac, ze tsk ucichły? Czy wszystkie są na sesjach ?
Mi sie tak spać chce, ze szok. Ta pogoda na mnie tak wpływa. Góra naczyń leży, niedługo będzie tam coś rosło ale nie chce mi się Jeszcze pare kubków i talerzy wolnych zostało, wiec jest na czym jeść hihihi
natala79 jest offline  
Stary 2010-07-06, 18:44   #1553
tylkokasia
Moderator

Cytat:
a dziewczynki poszły już spac, ze tsk ucichły? Czy wszystkie są na sesjach ?
Mi sie tak spać chce, ze szok. Ta pogoda na mnie tak wpływa. Góra naczyń leży, niedługo będzie tam coś rosło ale nie chce mi się Jeszcze pare kubków i talerzy wolnych zostało, wiec jest na czym jeść hihihi
Ja obiadem się zajęłam
Co do naczyń to w takich przypadkach - góra naczyń z początkami rozowju nowego życia kocham zmywarkę

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-07-06, 19:05   #1554
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Cytat:
Ja obiadem się zajęłam
Co do naczyń to w takich przypadkach - góra naczyń z początkami rozowju nowego życia kocham zmywarkę
wlasnie, dlaczego ja się tak uparłam, że bede myć naczynia ręcznie? A teraz tego nienawidze
natala79 jest offline  
Stary 2010-07-06, 19:10   #1555
tylkokasia
Moderator

Cytat:
wlasnie, dlaczego ja się tak uparłam, że bede myć naczynia ręcznie? A teraz tego nienawidze
Ja zmywarkę odpalam tylko jak mam sporo naczyń (po imprezie albo po mega lenistwie). Przy 2 osobach mi się nie kalkuluje w niej prać.
I co zgodziłaś się malować do sesji ?

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-07-06, 19:17   #1556
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Cytat:
Ja zmywarkę odpalam tylko jak mam sporo naczyń (po imprezie albo po mega lenistwie). Przy 2 osobach mi się nie kalkuluje w niej prać.
I co zgodziłaś się malować do sesji ?
Mamy się dogadac w srodę. Nie wiem czy się odważe

Nie wiem tez co zrobic z moim konkursem? Moze go przedłuże? Pytaja sie o o mnostwo rzeczy w wiadomosciach a nie dodaja filmików. Wiem, ze wakacje ale ogolnie jakaś masakra jest. Co myślisz?
natala79 jest offline  
Stary 2010-07-06, 19:24   #1557
ch0colate
Zadomowienie

GG do ch0colate

Z tą pracą to chyba jedno wielkie nic będzie...dziwna ta szefowa.. traktowala nas ( bo bylam z dwiema kolezankami ) jak totalne idiotki.. jakbysmy nie wiedzialy, ze jak towar konczy sie na polce to trzeba go uzupelnic lub.. sprzatnac swoje stanowisko pracy.. chyba nie sadzila ze jestesmy z tak glupie.. no nie wiem..zniosla bym to jeszcze, ale jak mi powiedziala ze juz jutro o 6 am sie stawic do pracy, gdzie ja jeszcze musze sprawy z uczelnia zalatwic, apozniej w sobote ze pracuje, gdzie juz mam umowione dwa makijaze weselne i nie moge tego przelozyc.. to podziekowalam. myslalam ze zaczne od poniedzialku. mogla podkreslic w ogloszeniu ze to jest praca na juz.. irytuja mnie tacy ludzie wiem, ze moze oczekuje zbyt wiele, ale tak mi sie wydaje ze pracodawca powinien to zaznaczyc.. yhh... ja to chyba nic nie znajdę..

widzę temat fobii i leków. ja to generalnie wszelkiego robactwa nie cierpię.. uciekam, jak najdalej, piszcze, płacze...różne reakcje mam i mam też takie lęki, jak Natala.. dotyczące pojawiania się duchów osób na krótko po ich śmierci.. pamiętam, jak zmarła moja babcia..mój pokój jest zaraz obok kuchni ( drzwi harmonijkowe, więc wszystko słyszę ).. przez jakiś tydzień po śmierci babci noc w noc słyszałam kroki i jakby ktoś chleb kroił, ogólnie kręcił się po kuchni..to samo u mojej cioci.. tam nawet noc nie byla potrzebna.. na dlugo po smierci mamy tej cioci dawało się słyszeć jakby stąpanie w przedpokoju.. tam jest podłoga parkietowa, więc słychać jak się chodzi...generalnie uważam, że związane jest to z moją psychiką, ale jak uzasadnić fakt, że nie tylko ja słyszałam te kroki u cioci..nie chcę się w o teraz zagłębiać, bo nie będę mogla zasnąc... kolejne to horrory. staram się nie ogladac. jezeli juz ogladam to w dzien pozniej nie oge spac..snia mi sie sceny z tych filmow tylkoz e w charakterze ofiary wystepuje zazwyczaj ja...a i jeszcze cos.. ale to tak bardziej na rozluznienie.. jak bylam mlodsza to notorycznie snilo mi sie ( nie lubie wystapien publicznych ) ze odpowiadam przed nauczycielem tudziez jestem gdzies przed wiekszym gronem widzow uwaga uwaga : nago ! no traume mam do dzis przez te sny

to chyba moj perwsyz tak dlugi post
jak ktoś przez niego przebrnie, to mogę mu śmiało gratulowac

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.

ch0colate jest offline  
Stary 2010-07-06, 19:25   #1558
Maliniarka
Zakorzenienie

a u mnie zmywarka co dwa dni chodzi fajna rzecz chociaż ja zmywać lubię odpręża mnie to...chyba jestem nienormalna

Natala, nawet nie mów, że chcesz odmówić
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-07-06, 19:31   #1559
Nonah
Zakorzenienie

Malinowa, ja też lubię zmywać

A fobię (i reakcje) mam podobną jak Czekoladka... owady... brrr!
Stary 2010-07-06, 19:35   #1560
Maliniarka
Zakorzenienie

Czekoladko, uuuu to lipa z pracą, a trzymałam paluszki, żeby dobrze poszło, no ale w sumie dobrze Ci poszło, tylko sama nie chciałaś

Coś się jeszcze znajdzie

Lubię jak dużo piszecie, lubię Was poznawać, cieszyć się z Wami z Waszych sukcesów i wspierać się nawzajem w trudnych chwilach
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
moje makijaże, plotkowy

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości