MMowe plotki:) - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-06, 19:43   #1561
tylkokasia
Moderator

Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Mamy się dogadac w srodę. Nie wiem czy się odważe

Nie wiem tez co zrobic z moim konkursem? Moze go przedłuże? Pytaja sie o o mnostwo rzeczy w wiadomosciach a nie dodaja filmików. Wiem, ze wakacje ale ogolnie jakaś masakra jest. Co myślisz?
Masz się odważyć bo inaczej Cię dopadnę
A do kiedy ma być ten konkurs? Bo wiesz dużo osób czeka do ostatniego dnia. Najwyżej jak w ostatnim dniu nadal będziesz miała za mało prac to wtedy przedłuż

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2010-07-06, 19:55   #1562
ch0colate
Zadomowienie

GG do ch0colate

Malina.. w sumie tak.. masz racje. Sama nie chcialam. Ale nie moge tak, obiecalam ze zrobie te makijaze ( nawt nie wiem czemu mnie wziely.. ) wic nei moge sie migac.. tym bardziej ponzije sa urodziny mojej przyszlej szwagierki. Gdybym tylko mogla zaczac od poniedzialku... ale jest jeszcze szansa, ze do soboty niekogo nie znajda a jutro i tak ide do biura pracy, wiec mam nadzieje, ze tam cos ruszy.

Ja tez lubie bardzo czytac Wasze posty. Lubie wiedziec, ze wsyzstko u Was w porzadku, czy ze cos nie tak... czesto lapie sie na tym ze jak jeste gdzies na miescie i widze jakas dziewczyne to mysle sobie ze o podobna do ktorejs z was.. np.. ja widze teraz reklmy 36.6 "bezendu" to za kazdym razem myślę o Dee

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.

ch0colate jest offline  
Stary 2010-07-06, 19:57   #1563
Candy Killer
Zakorzenienie

aaaaaaaaaaaaaa rozpisalaaam sie a kot mi przelecial i skasowalaaaaa;(
ja mam fobie jesli chodzi o wieeelkie wody i rekiny :P co jest dziwne bo od malego fascynowaly mnie rekiny...mase wiem na ich temat itd ale jak juz wiem ze gdzies moga wystepowac to koniec...w wodzie mnie nie zobaczycie:P
a jak moj mi pisal o godz 23 jak byl w hiszpanii ze idzie sie kapac to ja juz zawalu prawie dostawalam bo rekiny zeruja wtedy :P

aa co do naczyn to nienawidzeee ich myc..potrafie uzbierac sterte naczyn..ale zmywarka jest wiec jakos idzie:P co prawda nie raz juz mialam wrazenie ze cos mi zdechlo w kuchni ...no nie ma sie czym chwalic ale nienawidzeeee myc naczyn :P

aaa i jeszcze brzydza mnie robale wszelkie i skorupiaki :P oprocz krewetek bo je lubie jesc:P

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline  
Stary 2010-07-06, 20:13   #1564
Maliniarka
Zakorzenienie

koty są kochane

A ja zauważyłam, że robię złośliwe komentarze w głowie, gdy widzę dziewczyny na ulicy: "ale się zmalowała, oka nie może otworzyć przez ten tusz", "mogłaby wyżej pociągnąć ten cień"

Uważam, że to okropne, bo sama nie umiem za bardzo

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaa rozpisalaaam sie a kot mi przelecial i skasowalaaaaa;(
ja mam fobie jesli chodzi o wieeelkie wody i rekiny :P co jest dziwne bo od malego fascynowaly mnie rekiny...mase wiem na ich temat itd ale jak juz wiem ze gdzies moga wystepowac to koniec...w wodzie mnie nie zobaczycie:P
a jak moj mi pisal o godz 23 jak byl w hiszpanii ze idzie sie kapac to ja juz zawalu prawie dostawalam bo rekiny zeruja wtedy :P

aa co do naczyn to nienawidzeee ich myc..potrafie uzbierac sterte naczyn..ale zmywarka jest wiec jakos idzie:P co prawda nie raz juz mialam wrazenie ze cos mi zdechlo w kuchni ...no nie ma sie czym chwalic ale nienawidzeeee myc naczyn :P

aaa i jeszcze brzydza mnie robale wszelkie i skorupiaki :P oprocz krewetek bo je lubie jesc:P
szczęk się naoglądałaś? trzeba rekina do góry brzuchem odwrócić to zasypia

Daj Ci pozmywam, ale za to mi poprasujesz
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-07-06, 20:14   #1565
ch0colate
Zadomowienie

GG do ch0colate

Malina ! Sama potrafisz świetnie, także nie marudź
Ja w sumie też odkąd znalazłam wizaż zwracam uwagę na oczy... szczegolnie oczy, ale też podklad odicnajacy sie moze to i okropne, ale jaka krzywde sobie robia niektore dziewuszki... ba ! kobiety dorosłe nawet... czy one naprwde nie widza w lustrze ze widac wyrazna granice miedzy podkladem a zuchwa ?? nie zrozumiem tego chyba

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.

ch0colate jest offline  
Stary 2010-07-06, 20:24   #1566
Nonah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Oooo Też nienawidzisz prasowania? Nie miałam żelazka w ręku już chyba z 10 lat Niedobra żona ze mnie, bo biedny mąż sam musi sobie prasować koszule! A ja twierdzę uparcie, że nie po to przez tyle lat kupowałam niegniotące się materiały, żeby sobie teraz nerwy zjadać na mankietach i kołnierzykach... i jeszcze mu czasem coś swojego podrzucę
Stary 2010-07-06, 20:31   #1567
Candy Killer
Zakorzenienie

Cytat:
koty są kochane

A ja zauważyłam, że robię złośliwe komentarze w głowie, gdy widzę dziewczyny na ulicy: "ale się zmalowała, oka nie może otworzyć przez ten tusz", "mogłaby wyżej pociągnąć ten cień"

Uważam, że to okropne, bo sama nie umiem za bardzo

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

szczęk się naoglądałaś? trzeba rekina do góry brzuchem odwrócić to zasypia

moge prasowaaac

wlasnie szczek nie lubilam nigdy..ja wszystkie dokumenty z rekinami ogladalam jakie do tej pory nakrecili chyba ;p;p

aaa tez w glowie mi sie rozne mysli klebia jak widze niektore wypackane babki :P a ostatnio w sklepie u nas byla kobitka i mowi do mojej kolezanki " noo ja to zawsze jak przychodze na zakupy to patrze sie tylko na powieki tej pani..no cuuudnie sie maluje":P a ja stalam obok nie pomalowana..ona sie na mnie spojrzala a ja " jaaaaa dzisiaj mam wolne:P " hehehe
ale masa babek sie mnie czepia skad mam cienie itd to je wkrecam ze u nas kupilam haha :P

Stary 2010-07-06, 20:32   #1568
Maliniarka
Zakorzenienie

Czeko, czasem w domu nie widać różnicy, tylko w świetle dziennym jest widoczna albo w jarzeniowym się wygląda jak chory człowiek

ja tam i tak podkładem prawie na całą szyję wjeżdżam

Nonuś, prasowanie mi nie wychodzi
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-07-06, 20:47   #1569
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Ja prasowanie jeszcze zniose (swoje). Natomiast wychowałam męża tak, że nie prasuje mu nic. Sam sobie prasuje, no chyba, ze bardzo się spieszy, cos ngle wypadło. Nie prasuję koszul. Nienawidzę. Nie robie rowniez prasowania prania jak niektore kobiety. Moja szwagierka zaraz po sciagnięciu prania prasuje wszystko. Ja się pytam po co? Moj mąż ma w szafie z ciuchami tak, jakby przeszlo przez nie tornado! I ja mialabym prasować a potem to jest zgniecione na drugi dzien? O nie nie! Nie jestem taka głupia
Rekiny? Nigdy o tym nie myślalam chyba, czy się boje
I tez zwracam uwagę na babki, jaka która ma makijaż. Najlepsze jest to, ze doradzam czasem w sklepie jak któraś ma problem z wybraniem cienia lub podkładu Znalazła się profesjonalistka za dychę
natala79 jest offline  
Stary 2010-07-06, 20:51   #1570
Candy Killer
Zakorzenienie

nooo ja babka doradzam z kolorowka:P i pozniej wracaja i tylko mnie ciagna zebym im cos pomogla..i wcale to nie musi dotyczyc mojej dziedziny hehe

a ja tez nie prasuje..w ogole zadko cokolwiek pracuje...piore na delikatnych to z suszarki sciagam praktycznie w ogole nie pogiete no chyba ze jakis taki material gnacy sie to wtedy zelazko przywitac musze ale taaak zeby prac i prasowac to niet

Stary 2010-07-06, 20:59   #1571
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Ale sie rozpisałyscie

TZ mnie wlasnie rozwalił, opowiadałam Mu cos o naszej spolecznosci i mowie a wizazanki to, a wizazanki tamto.. a On:
1. najpirw zaczał spiewac "wizazanka rzucała sie do falujacej wody..."
2. potem mowi do mnie z usmiechem na twarzy:
- wy sie nie powinnyscie wizazanki nazywac
- a jak?- pytam
- fanatyczki
... no glupek no- mowiłam ze głupek...

O fobiach mowa:
Ja nie ogladam horrorów- mam zbyt bujna wyobraznie, ja to pozniej wszystko widze w domu, TZ chodzi ze mna w nocy do toalety i nienawidzi mnie wtedy z całego serca...
Nie boje sie robali, ale ich nie lubie. Szczegolnie skorków czyli tzw szczypawek, a najgorsze jest to ze mamy tego pełno w trawie koło domu, włazi mi to na balkon, w parasol przeciwsłoneczny (bo one szmaty lubia), wciska sie do domu... ostanio siedział jeden taki wypasiony na mojej szafce nocnej, na MOJEJ podkreslam, zeby jeszcze na TZtowej siedział...... W ogole je niestety czesto w sypainli znajduje.... fuuujjjjj

A na babki na ulicy tez zwracam uwage, normalnie to jest czasami szok jak One sie wymaluja.....

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline  
Stary 2010-07-06, 21:04   #1572
Candy Killer
Zakorzenienie

Mlodzitka chyba Twoj Tż niestety ma racje :P:p heheh

aaa z robalami to ja tez sie ich bardziej brzydze niz bojee..bleeeh :P

wlasnie Karmelek poszedl do Tż i sie ocieraaa o niego jak w amoku hehe aaa i uwielbia jego pachy...czy to po calym dniu pracy czy swiezo po kapieli wtkula sie w pachy Tżta..czasem butalnie pazurami go traktuje..szalenstwo jakies

Stary 2010-07-06, 21:09   #1573
Limonka1987
Zakorzenienie

Cześć gaduły

Ech, wystarczy Was na chwilę spuścić z oka i człowiek nadrabia co naskrobałyście cały wieczór...

Natala- cieszę się, że tym razem skończyło się tylko na strachu
Mam jednak nadzieję, że już wkrótce zakończysz współpracę z tą firmą i z tym zarządem, skoro tak bardzo działają Ci na nerwy i znajdziesz posadkę w firmie, gdzie będziesz co rano pędzić z uśmiechem na ustach

Marakujko- dziękuję za wyczerpującą relację
Przez Ciebie tak się napaliłam na tą szkołę trenerów, że chyba sobie nie odmówię tej przyjemności gdy tylko zrobię magistra. Chociaż z drugiej strony znalazłam ostatnio szkołę dla coachów, która też mnie kusi niemożliwie... Świat oferuje nam teraz tyle wspaniałych możliwości, że aż trudno się zdecydować na jeden kierunek, jedną ścieżkę kariery... Wy też tak macie?
Trzymam mocno kciuki tak za obronę pracy jak i za pomyślny wynik rozmowy kwalifikacyjnej

Czekoladko- przykro mi, że wyszło jak wyszło, ale jestem przekonana, że jeszcze nie jedną taką propozycję pracy dostaniesz
A szukanie kogoś "na już" dla mnie też jest trochę niepoważne. Wiadomo, że każdy ma jakieś swoje plany, zobowiązania i powinno mu się dać przynajmniej kilka dni, żeby sobie to poukładał.

Cukierku- ale łobuziak z tej Twojej kotki
A powiedz... Jak było w niedzielę na basenie? Prawda, że pójść tam samej to jednak nic strasznego?

Nonah- będę pewnie taką samą wyrodną żoną jak Ty, bo też nienawidzę prasować Może uda mi się przyszłego małżonka zapędzić do deski do prasowania

Malinko- kim jest tajemniczy Pan Sylwestrowy? Nie jestem w temacie, a domyślam się, że chodzi o jakąś historię miłosną, więc umieram z ciekawości!

Co to ja jeszcze miałam...
Było o fobiach, więc dorzucę swoje 3 grosze. Panicznie boję się dentysty (do tego stopnia, że potrafię uciec w panice z poczekalni, gdy zostanę zaproszona do gabinetu ) i gryzoni wszelakich.
Jak widzę mysz słyszą o tym wszyscy w promieniu kilku kilometrów.

I jeszcze szybka relacja co u mnie...
Na dobry początek sprzedam Wam newsa: pamiętacie jak wspominałam Wam w niedzielę o tym, że mam wieczorkiem randkę? Umówiłam się z moim byłym i... stwierdziliśmy, że damy sobie jeszcze jedną szansę Nie poznaję sama siebie. Zawsze twierdziłam,że nie będę dwa razy wchodzić do tej samej rzeki, ale tym razem serducho podpowiedziało mi, że warto zaryzykować... Jestem cała w skowronkach i coś mi mówi, że wbrew temu co by się mogło wydawać to rozstanie na dobre nam wyszło. Oboje przemyśleliśmy sobie pewne rzeczy i wierzę, że mądrzejsi o pewne doświadczenia będziemy potrafili naprawić to co było nie halo między nami.
Mogę liczyć na Wasze kciuki?

W pracy urwanie głowy. Zauważyłam, że podczas upałów ludzie są jakoś wyjątkowo sfrustrowani i mamy prawdziwą inwazję klientów- czubków. Usłyszałam już, że przesłanymi przeze mnie dokumentami jedna z klientek może sobie "d...ę w kiblu podetrzeć", usłyszałam zarzuty, że "najwyraźniej czytać nie potrafię" , ale wszystko przebiła babeczka, która wpadła do biura piłując ryja (sorry, ale inaczej tego nazwać nie można), że "jej nie obchodzi, że jeden z naszych pracowników chyba już dawno sobie nie poruch...ł i pewnie w ogóle mu już nie staje, ale nie musi się z tego powodu wyładowywać na klientach"
Mówię Wam, dziewczyny... Czasem się zastanawiam czy to wszyscy wokół są nienormalni czy może ze mną coś jest nie tak

Poza tym przez tę klimatyzację w biurze dorobiłam się już oczywiście infekcji gardła i cierpię z tego powodu strasznie... Dziś wieczorem zjadłam solidną porcję lodów i teraz na dwoje babka wróżyła: albo jutro wstanę zdrowa jak ryba albo... nie będę w stanie powiedzieć ani słowa

Uff! Ale się rozgadałam! Koniec tego dobrego. Całuję Was w czółka i zmykam

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Młoda- Twój TŻ jest niemożliwy! Ciekawe czy wymyśli jeszcze jakieś przeboje z wizażankami w roli głównej
Stary 2010-07-06, 21:13   #1574
Maliniarka
Zakorzenienie

Lime, ale eseja walnęłaś
nie martw się, oni w pracy naprawdę są nienormalni, z Tobą wszystko ok

Cieszę się z powrotu do TŻa, może tym razem będzie Wam dobrze. powodzenia

A mój Pan Sylwestrowy jest...i tyle...jakoś jałowo to wszystko się toczy, brakuje mi pasji, chyba za duża różnica temperamentów
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-07-06, 21:16   #1575
Candy Killer
Zakorzenienie

Limonkaaa no pewnie ze na kciuki mozesz liczyc a jakze by inaczej hehe

a to kocur taki lobuz sie do Tżta klei ;P
a z rana mi robia pobudki ocierajac sie mokrymi noskami o mnie i ciagajac za kolczyki w wardze

aaaa na basenie bylo...goraaaaaco :P heheh masakra jakas po prostu byla...ludzi od groma i ciut ciut..troche sie podkolorowalam i jak bedzie wolne w weekend to tez ide o a coooo

Stary 2010-07-06, 21:19   #1576
Maliniarka
Zakorzenienie

heh, Młoda, niestety coś w tym jest, to już trochę fanatyzm

A dziewczynki, od piątku idę na siłownie, walczyć z nadmiarem ciałka mam nadzieję, że dam radę i nie będzie to słomiany zapał

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:

a to kocur taki lobuz sie do Tżta klei ;P
a z rana mi robia pobudki ocierajac sie mokrymi noskami o mnie i ciagajac za kolczyki w wardze
ale słodziaśnie

a daj tego linka jeszcze raz, bo miałam zagłosować na Twoje kociaki
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-07-06, 21:19   #1577
Candy Killer
Zakorzenienie

hehhe no ja od piatku ograniczam spozycie...i chyba wlasnie ide po kit kata:P heheh

aaaa w ogole koty mi rozkradly gabeczki do makijazu i wlasnie sie ganiaja i warcza na siebie:P aleez im sie to podobaaa

http://www.kociarze.pl/CandyKiller/koty aleeez prosze ja Was baaardzo tam u kazdego kociaka sa zdjecia w kategorii 3 w najmilusinskich

Edytowane przez Candy Killer
Czas edycji: 2010-07-06 o 21:23
Stary 2010-07-06, 21:33   #1578
Maliniarka
Zakorzenienie

już
Ładne zdjęcia wyszły
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-07-06, 21:37   #1579
Limonka1987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maliniaka Pokaż wiadomość
Lime, ale eseja walnęłaś
Lojalnie uprzedzałam gdy się tu zameldowałam, że jestem nieprzyzwoitą gadułą

Cytat:
Napisane przez Maliniaka Pokaż wiadomość
nie martw się, oni w pracy naprawdę są nienormalni, z Tobą wszystko ok
Uff! Co za ulga!

Cytat:
Cieszę się z powrotu do TŻa, może tym razem będzie Wam dobrze. powodzenia
Dziękuję

Cytat:
A mój Pan Sylwestrowy jest...i tyle...jakoś jałowo to wszystko się toczy, brakuje mi pasji, chyba za duża różnica temperamentów
Nie, no na prawdę... Nie bądź taka wylewna, Malinko! Nie atakuj mnie taką ilością szczegółów!

Cytat:
Dziękuję

Cytat:
aaaa na basenie bylo...goraaaaaco :P heheh masakra jakas po prostu byla...ludzi od groma i ciut ciut..troche sie podkolorowalam i jak bedzie wolne w weekend to tez ide o a coooo
Słusznie! Trzeba się trochę polansować w kostiumie i popracować nad opalenizną

Cytat:

A dziewczynki, od piątku idę na siłownie, walczyć z nadmiarem ciałka mam nadzieję, że dam radę i nie będzie to słomiany zapał
Mam nadzieję, że na słomianym zapale się nie skończy
Ja planuję zacząć chodzić na pakernię od czwartku, więc możemy się wzajemnie wspierać i motywować (i kopać wirtualnie w tyłek )
Stary 2010-07-06, 21:39   #1580
Candy Killer
Zakorzenienie

Dziekuuujemy ;D

Stary 2010-07-06, 21:43   #1581
Maliniarka
Zakorzenienie

Lime, a ile ważysz i ile masz wzrostu?

A o Sylwestrowym to co mam mówić? nie będę tu chłopaka obgadywać, on nieśmiały jest
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-07-06, 21:48   #1582
Candy Killer
Zakorzenienie

wiecie co...ja sie wcale nie dziwie ze byly przypadki jak koty kladac sie na dziecku dusily je:P Karmelek mi sie polozyl wczoraj na szyji i kuurde utrudnil mi oddech :P

a wlasnie Pumka ukradla mi folie po gabeczkach i juz szelesci i smiga hehe cooo za diably rogate :P

Stary 2010-07-06, 22:01   #1583
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Limonka Ty jak juz wpadniesz to sie rozpiszesz Dzięki za wsparcie

Młoda to masz fajnego tego TZta Moj to jest zazdrosny o wszystko. Boi sie mnie puscic na sesje ! bo świruje, że zaraz jakaś orgia bedzie.... pfffff.... jakby byla to mogłoby byc ciekawie hehe

Candy ja mialam dwa koty, ktore się chowały razem i każdy miał swój zwyczaj. Jeden biały lubial drapać w głowę, drugi rudy warczał na białaska jak jadł mięso z miski. I ten biedny czekał aż rudy skończy bo jeszcze chrupał z miski białego Bawiły się w chowanego i uprawiały zapasy. Ten rudy był bardziej waleczny i kładł sie na białaska i przykrywał swoim wielkim cielskiem i gryzł w szyje. A w nocy uwielbiały ganiać po łóżkach, dwa naraz. Rano wołały jeść jeden orzez drugiego, spać nie dały...A teraz jeden bidulek biały juz ma około 12 lat. Rudzielec jakieś 9, i szukam mu domu bo po wyprowadzce mojej dziadek go wzial do siebie. A ze teraz jest bardzo chory, nie ma siły się nim opiekować. A ten kot jest wielki jak pies ! I tzreba miec sile na tego bydlaka

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
wiecie co...ja sie wcale nie dziwie ze byly przypadki jak koty kladac sie na dziecku dusily je:P Karmelek mi sie polozyl wczoraj na szyji i kuurde utrudnil mi oddech :P

a wlasnie Pumka ukradla mi folie po gabeczkach i juz szelesci i smiga hehe cooo za diably rogate :P

BOSKI KOCIAK ! Koty górą, mozna je do łożeczka brać, są czyściutkie. Nie to co psy, lizą brudne tyłki i do wyrka bym ich nie wzieła. Na dwór trzeba z nimi chodzic tez....

GOOOOOOOOOOOOOLLLLL !!!!!! 3:1
natala79 jest offline  
Stary 2010-07-06, 22:03   #1584
Candy Killer
Zakorzenienie

a to u mnie tak samo..Karmel warczy na Pumcie jak miesko surowe dostaja...mimo ze ich miski sa dalej od siebie
Pumcia z kolei jak walcza najlepiej czuje sie w parterze i zawsze jak widzi ze Karmelek chce szalec to sie kladzie a jak on skacze to go gryzie jak szalona:P
pozniej spia razem robaczki , myja sie i w ogole teraz maja wieczorna pore na szalenstwa takze wszystko fruwa

Stary 2010-07-06, 22:03   #1585
Maliniarka
Zakorzenienie

Cytat:
ej no...

Płakać mi się chce
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-07-06, 22:06   #1586
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Cytat:
ej no...

Płakać mi się chce

Malinko co Ci ?
natala79 jest offline  
Stary 2010-07-06, 22:06   #1587
Candy Killer
Zakorzenienie

dlaczeeeego ??

Stary 2010-07-06, 22:11   #1588
Maliniarka
Zakorzenienie

bo mojego kotka już nie ma

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

tyle było walki o niego, żeby w końcu był zdrowy...a on postanowił odejść i już nie wrócił

kiedyś tu opowiadałam, mój kot był pobity, miał oba oczka chore, krwiaki...tygodniami zakraplaliśmy mu krople kilka razy dziennie, chodziliśmy do lekarza, miał mieć operacje, ale nie mógł wytrzymać w domu, bo to kotek wychodzący był i bardzo się męczył, że nie widział i w ogóle...idę sobie dobranoc

już się poryczałam, głupia
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2010-07-06, 22:16   #1589
natala79
Rozeznanie

GG do natala79

Cytat:
bo mojego kotka już nie ma

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

tyle było walki o niego, żeby w końcu był zdrowy...a on postanowił odejść i już nie wrócił

kiedyś tu opowiadałam, mój kot był pobity, miał oba oczka chore, krwiaki...tygodniami zakraplaliśmy mu krople kilka razy dziennie, chodziliśmy do lekarza, miał mieć operacje, ale nie mógł wytrzymać w domu, bo to kotek wychodzący był i bardzo się męczył, że nie widział i w ogóle...idę sobie dobranoc

już się poryczałam, głupia
Przykro mi, ze tak sie stalo. Wiem co czujesz, bo ja mialam tez przeboje ze swoimi kotkami
natala79 jest offline  
Stary 2010-07-06, 22:17   #1590
Candy Killer
Zakorzenienie

Malinuuuus nie plakaaaj !!

nie wiedzialam ze stracilas kociaka ludzie to dziady jednak..ja nnie rozumiem jak mozna zrobic zwierzakowi krzywde i to swiadomie grrrrr

tez stracilam kilka kotow...jedna kotke pod kolami auta..druga zagryziona przez psa a kocur moj najpiekniejszy..wielki doroodny co mi zajace przynosil umarl bo zjadl zatruta mysz i mu watrobe rozwalilo :/
straszne uczucie stracic takiego towarzysza

Edytowane przez Candy Killer
Czas edycji: 2010-07-06 o 22:19
Zamknij wątek

Tagi
moje makijaże, plotkowy

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości