puszenie sie wlosow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-06-25, 16:44   #1
młodaa
Wtajemniczenie

puszenie sie wlosow

Bedac u fryzjerki dowiedzialam sie, ze moje wlosy sa zniszczone, ale takze ze takie juz po prostu sa-pusza sie.
Co sadzicie o serum Garniera Fructis, Intense Anti-Frizz [Force Lissante Anti-Frisottis] Kuracja - serum wygładzające?
Jak sie je stosuje?

Jakie inne prearaty sa godne polecenia (w kremie, sprayu) ktore odzywialyby wlosy, nie wymagalyby uzywania suszarki (na razie chce aby odpoczely od goracego powietrza) i przeciwdziwlaly puszeniu sie wlosow?

Prosze o rady

pozdrawiam
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-25, 17:07   #2
młodaa
Wtajemniczenie

Re: puszenie sie wlosow

Znalazlam praearat: Goldwell, Trendline Straightener Extreme (preparat do rozluznienia i wygladzania fal i lokow), tylko nei jestem do konca przekonana. Wprawdzie nie odzywia, ale prostuje wloski. Tylko ma pare negatywnych uwag...

co o tym sadzicie? moze ktoras z Was uzywala obu?
Stary 2004-06-25, 17:26   #3
AgatkA_01
Raczkowanie

GG do AgatkA_01

Na wizazu bylo juz duzo watkow odnosnie wlasnie tych dwuch preparatow. Podaje Ci link do jednego z nich: http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1087904201 .
Ja osobiscie uzywam i Garniera i Goldwella.Garniera od razu jak umyje wlosy(jako odzywki) a Goldwella jak juz podeschnal. Nakladam go wtedy na wloski i susze na okraflej szczotce. Efekt jest swietny. Oczywiscie nie az tak jak po prostownicy ale baaardzo zblizony . Naprawde gorace polecam : Goldwell, Trendline Straightener Extreme .
pozdrawiam
AgatkA_01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-25, 18:13   #4
maniaa
Rozeznanie

Ja też mam raczej suche i właśnie puszące się włosy- nawet jak nakładałam dużo odżywki( regenerujące Gliss Kury - żółty,pomarańczowy, i ten termo-coś tam) po wysuszeniu zawsze odstawały, sterczały i puszyły się - próbowałam L'oreala tego prostującego i Sunsilka wygładzającego (beznadziejny) ale nie przyniosły oczekiwanych efektów- ostatnio właśnie kupiłam Garniera i tak jak nie byłam przekonana do fructisów, tak zakochałam się w tym serum. Włosy są gładsze, miękkie i jakby bardziej zdyscyplinowane,łatwiejsz e do ułożenia- no nie sterczą we wszystkie strony - trzeba jednak uważać, żeby nie przesadzić z ilością ( dla mnie 2 wyciśnięcia są ok) bo można przetłuścić włosy.

Pozdrawiam.
maniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-25, 18:35   #5
buziaczek82
Raczkowanie

Ja niestety też moge "pochwalić" sie wlosami sklonnymi do puszenia.Używam prostownicy i żelu Goldwela ale nie daje to rewelacyjnych rezultatów.No może na poczatku wlosy wygl ądaja ładnie ale wystarczy odrobina wilgoci i nic nie zostaje po prostych wlosach
młodaa napisał(a):
> Znalazlam praearat: Goldwell, Trendline Straightener Extreme (preparat do rozluznienia i wygladzania fal i lokow), tylko nei jestem do konca przekonana. Wprawdzie nie odzywia, ale prostuje wloski. Tylko ma pare negatywnych uwag...
>
> co o tym sadzicie? moze ktoras z Was uzywala obu?
buziaczek82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-25, 18:59   #6
młodaa
Wtajemniczenie

Agatka, dziekuje za link, nie widzialam wczesniejszych watkow, zaraz go przejze
Ja wlasnie szukam preparatu, abym mogla zrezygnowac z suszarki, bo ona wysusza jeszcze bardziej wlosy.
Buziaczek, czyli nie ma dobrych sposobow?
Maniaa, a czy Ty uzywasz suszarki i po niej efekt jest zadowalajacy?
Kidys suszylam wlosy i rzeczywiscie duzo lepiej wygladaly niz jak schly same tylko z czasem zrobilo sie z nich jedno wielkie sianko.

Stary 2004-06-25, 19:56   #7
maniaa
Rozeznanie

tak, używam suszarki i okrągłej grubej szczotki - mam włosy do ramion i najpierw suszę włosy gładko je czesząc warstwami a potem tylko wywijam na zewnątrz końcówki... - i jest w miarę ok. Tzn. to serum nie prostuje włosów same z siebie, ono po prostu je wygładza, sprawiając, że nie sterczą jak naelektryzowane, jeśli chodzi Ci o efekt prostych włosów to to serum się raczej nie sprawdzi. Nie wiem też, jaki będzie efekt bez suszarki, może jak je tak gładko zaczeszesz pare razy czekając aż wyschną, też nie będą się az tak puszyć...ale nie próbowałam tak więc na pewno nie mogę tego stwierdzić.
maniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-25, 22:24   #8
młodaa
Wtajemniczenie

No to cos wymysle moze skusze sie na te preparaty, dziekuje za odp

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości