O trwa造m prostowaniu w這s闚... - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-06-27, 11:47   #1
ikaps
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

O trwa造m prostowaniu w這s闚...

Zauwa篡豉m, 瞠 du穎 dziewczyn pyta na forum o trwa貫 prostowanie w這s闚. No wiec postanowilam opisac, jak ja walczy豉m z moimi baaardzo kr璚onymi w這skami (jestem Mulatk). No wi璚 zacz窸am od silnego kremu do prostowania w這s闚 przywiezionego przez kole瘸nk ze Stan闚 (ale w Niemczech te s takie kremy, np. w sklepach z artyku豉mi dla Hindus闚, hihi). Mo瞠cie sobie wyobrazi, jak bardzo kr璚one i grube mam wlosy, skoro krem trzyma豉m na g這wie 2 razy d逝瞠j ni na opakowaniu (tak, ba豉m si o ewentualn utrat w這s闚, ale postawi豉m wszystko na jen kart :P). Po zmyciu kremu specjalnym szamponem neutralizuj帷ym nak豉da si na chwil od篡wk i sp逝kuje. Potem w wilgotne w這sy wcieram t逝sty krem (moje w這sy, jak i wosy innych znajomych Mulatek nie przet逝szczaj si- wr璚z przeciwnie- trzeba je nat逝szcza). Ale ale! W這sy wcale nie by造 po tym zabiegu proste! Byly tylko troch "rozlu幡ione" i bardziej podatne na dalsze zabiegi. No wi璚 po wyschni璚iu w這sk闚 spryskuj je preparatem nab造szczaj帷ym i prostuj je na prostownicy lekko wywijaj帷 ko鎍闚ki. Pewnie powiecie, 瞠 moje w這sy musz wygl康a koszmarnie i w og鏊e. A wcale nie :P S l郾i帷e, b造szcz帷e, ale wci捫 miejscami nie s idealnie proste (ju wiele os鏏 nabra這 si, 瞠 to moje naturalne w這sy, hihi). No i nie uda這 mi si osi庵n望 efektu mi瘯ko軼i- tej, kt鏎a powoduje, 瞠 w這sy pi瘯nie k豉d si na ramionach- moje s zbyt twarde.
Aha- ten zabieg chemicznego prostowania stosuje si tylko raz (no, chyba, 瞠 kto ma s豉bo wyprostowane i chce powt鏎zy zabieg- ale z mojego do鈍iadczenia wynika, 瞠 jak si raz nie wyprostowa造 raz to ju si nie wyprostuj) a potem tylko nanosi na odrosty. Zabieg wykonuj z pomoc mamy w domu- nie jest trudny.
ikaps jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-04-26, 12:09   #2
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie
Re: O trwa造m prostowaniu w這s闚...

mozesz dac fotke przed i po prostowaniu??

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.