Jaka prostownica? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-06-29, 22:34   #1
vik88
Przyczajenie

GG do vik88

Jaka prostownica?

Mam zamiar kupic sobie prostownice, wyszukalam na allegro dwie, firmy ktora polecacie BABYLISS. Wkleje wam te dwa linki i pomuzcie mi wybrac ;P http://allegro.pl/show_item.php?item=27166370 ta jest z cena do przelkniecia. Ta zaś http://allegro.pl/show_item.php?item=27358240 jest dosc droga. Chce jednak kupic juz cos porzadnego ,jednak jesli ta ierwsza tez sie dobrze sprawdza to piszcie Mam lekko pofalowane włosy z tendencja puchaczenia sie i sa cienkie. Z gory dzieki za odpowiedz
vik88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 23:00   #2
anastacja
Raczkowanie

Re: Jaka prostownica?

hej ! Wydaje mi się, że na Twoje potrzeby wystarczy ta tańsza prostownica nie masz kręconych ani grubych włosów - je trudno oswoić tak więc wydaje mi się, że z ceną przesadzać nie musisz i wystarczy Ci tamta Ja mam własnie taką z parą i doskonale się spisuje do prostowania pasm gdzie mam fale ... bo tam gdzie mam spirale to nie bardzo a włoski mam grube i gęste ... uwazam więc ze będziesz zadowolona z tej 1 pozdrawiam !
anastacja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-29, 23:14   #3
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Witam!
prostownica ta druga z plytkami ceramicznymi, bardziej wspomaga prostowanie, nie i trzeba uzywac (czasem wogole nic oprocz pianki)srodkow stylizujacych
natomiast ta pierwsz rowniz fajnie prostuje, ale przy wlosach bardziej kreconych, lub bardzo puszacych sie, nalezy uzyc srodkow wspomagajacych, wygladzajacych,
wlosy bardzo krecone, niestety nie daja sie wyprostowac na "blache", nalezy je najpierw wyporstowac zabiegiem trwale protujacym , który, je jakby troche poluzuje, co pozwoli wlasnie prostownicy na pare wyprostowac je bardziej
pisalam juz kiedys o tym zabiegu i dziewczyny rowniez i podawalysmy srodki jakie pomoga ladnie je wyprostowac
Stary 2004-06-29, 23:47   #4
vik88
Przyczajenie

GG do vik88

Dzieki za odpowiedzi No wiec chyba zdecyduje sie na ta tansza jeszcze raz dzieki *
vik88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości