Wspólne zakupy na koreabb.com ( BB cream-y, wschodnie kosmetyki naturalne ) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-11, 10:16   #1
waaampirek
Organizatorka

Wspólne zakupy na koreabb.com ( BB cream-y, wschodnie kosmetyki naturalne )

Wątek dotyczy sklepu KoreaBB gdzie można kupić:
- próbki i pełnowartościowe opakowania BB creamów - o tych magicznych kosmetykach można poczytać TUTAJ
- wiele wschodnich kosmetyków naturalnych, świec do uszu itp

Waluta: dolar singapurski, aktualny kurs 1$ ~ 2,4zł

Głównym założeniem wątku jest organizacja zamówień powyżej 140$ co na kolejne zamówienia daje nam 5% zniżki, co jest bardzo optymistyczne dla osób takich jak ja, które mają ochotę wypróbować cały asortyment

Ze względu na dość wysoką cenie niektórych produktów i chęć wypróbowania przeze mnie jak najwięcej, proponuje również wspólny zakup np jednego opakowania i podzielenie go np na pół (jedna osoba wtedy dostaje w opakowaniu zastępczym)

To chyba tyle ważnych informacji Czeka na chętne

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Może znajdzie się osoba/osoby chętne do wspólnego zakupu Wybielającej maseczki na noc z owocu granat ? ja bym była chętna na 30-40g.
Stary 2010-06-12, 11:26   #2
majsa
Przyczajenie

Dot.: Wspólne zakupy na koreabb.com ( BB cream-y, wschodnie kosmetyki naturalne )

Cytat:
Napisane przez waaampirek Pokaż wiadomość
Wątek dotyczy sklepu KoreaBB gdzie można kupić:
- próbki i pełnowartościowe opakowania BB creamów - o tych magicznych kosmetykach można poczytać TUTAJ
- wiele wschodnich kosmetyków naturalnych, świec do uszu itp

Waluta: dolar singapurski, aktualny kurs 1$ ~ 2,4zł

Głównym założeniem wątku jest organizacja zamówień powyżej 140$ co na kolejne zamówienia daje nam 5% zniżki, co jest bardzo optymistyczne dla osób takich jak ja, które mają ochotę wypróbować cały asortyment

Ze względu na dość wysoką cenie niektórych produktów i chęć wypróbowania przeze mnie jak najwięcej, proponuje również wspólny zakup np jednego opakowania i podzielenie go np na pół (jedna osoba wtedy dostaje w opakowaniu zastępczym)

To chyba tyle ważnych informacji Czeka na chętne

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Może znajdzie się osoba/osoby chętne do wspólnego zakupu Wybielającej maseczki na noc z owocu granat ? ja bym była chętna na 30-40g.
ja byłabym jak najbardziej chętna na wspólne zakupy, muszę dokładnie przejrzeć tę stronkę i zastanowić się co chciałabym zamówic sprawdzałam tez te kosmetyki na e-bayu i znalazłam parę aukcji z darmową przesyłką, więc zastanawiam sie czy nie lepiej z tej formy zakupów skorzystać jak już sobie coś upatrzę to odezwę się w tym wątku
majsa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 11:34   #3
pingwin2
Zakorzenienie

Dot.: Wspólne zakupy na koreabb.com ( BB cream-y, wschodnie kosmetyki naturalne )

dopiero co sie w Lush połapałam a tu już nowe kuszenie

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 13:12   #4
mmm3m
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

Wydaje mi się czy wątek upadł? Jest jakiś bliźniaczy?
mmm3m jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości