Wakacyjna zmiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-13, 19:30   #1
catherinne
Raczkowanie

GG do catherinne

Wakacyjna zmiana

Witam wszystkie wizażanki
nudzi mnie już swój wygląd. Zawsze wyglądam tak samo. Ta sama fryzura, delikatny makijaż, ciągle te same ciuchy. Znajomi mi mówią, że wyglądam zwyczajnie. Bardzo chciałabym przebyć jakąś metamorfozę, aby we wakacje wyglądać inaczej, oraz aby ciekawie zacząć nowy rok szkolny. Aby znajomi mnie wręcz nie poznali. ;D

Dołączam zdjęcie zrobione w moim aktualnym kolorem włosków i z bardzo delikatnym makijażem. Doradźcie co zrobić z włosami. Dodam, że w rzeczywistości są bardziej rude niż na zdjęciu. Szczególnie pod słońcem. Są okropne, źle się układają, falują się, w dodatku są okropnie przesuszone...

Proszę o jakieś rady, wskazówki.
catherinne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 19:40   #2
Madlen__18
Zakorzenienie

Dot.: Wakacyjna zmiana

Może by tak więcej zdjęć?
W tym zdjęć całej sylwetki, żebyśmy mogły zobaczyć figurkę i styl ubierania.
Na początek powiem: doceń to, że masz kręcone włosy! są piękne.
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 21:08   #3
catherinne
Raczkowanie

GG do catherinne

zaraz dodam.
a włosy są naturalnie kręcone, tutaj tylko podkreślone delikatnie lokówką i pianką.
Stary 2010-06-13, 21:48   #4
catherinne
Raczkowanie

GG do catherinne

Nie dodam zbyt dużo zdjęć, bo nie mam zbyt dobrych i ukazujących dobrze sylwetkę itp.

Dodam, że lubię łączyć różne style. Raz iść do szkoły na luzie, następnego dnia bardziej elegancko. Chodzę w trampkach, balerinach, rurkach. Najczęściej w kraciastych koszulach, bluzach z kapturem, bolerkach, czy wzorzystych tunikach. Uwielbiam łańcuszki, długie, wiszące kolczyki i wiele bransoletek. Ale nudzi mnie już to. Chciałabym dodać coś do garderoby bardziej wyrazistego.
Stary 2010-06-14, 12:40   #5
edzia__manchester
Raczkowanie

Witam dziewczyny jakos malo nas tutaj, ja rowniez potrzebuja diametralnej przemiany gdyz od lat nie przechodzilam zadnej... ale chyba poczekam az sie troche watek rozwinie...
Stary 2010-06-14, 15:30   #6
greenwitch
Raczkowanie

Hej, nie daj sobie wmówić znajomym, że jesteś nijaka! Jeśli sama uwierzysz w to, że jesteś jedyna w swoim rodzaju i bardzo wyjątkowa, niedługo inni tez będą tak myśleć...
Osobiście ze względu na Twój wiek odradzałabym dokonywanie szalonych zmian np. w kolorze włosów, czy intensywności makijażu. Jesteś bardzo piękna nastolatką i delikatny makijaż, jaki stosujesz, w zupełności wystarczy. Wykonuj go wyłącznie po to, by zatuszować ewentualne niedoskonałości skóry czy kształtu twarzy i by wyeksponować te piękne - w Twoim przypadku oczy. A na mocniejszy makijaż jeszcze przyjdzie czas - uwierz mi - zakrywanie zmarszczek i siniaków pod oczami - to wszystko przed Toba . Latem możesz zawsze zaznaczyć bardziej usta kolorowym błyszczykiem.
Co do ubioru - wakacje to idealna pora, by zaakcentować swoją osobowość odważnym kolorem - w grę wchodzi cała gama pasteli i barw jaskrawych. Trudno mi ocenić na podstawie zdjęcia, bo jestem przeciwniczką dopasowywania osoby do typów urody w przekroju 4 pór roku... Polecam Ci ogólnie ubrania w żywych kolorach. Na Twoich zdjęciach dominują kolory przygaszone. Odłóż czerń na bok! Zaszalej z trawiastą zielenią, jasnym pomarańczem, żółcią... Na zdjęciu drugim w bluzce w zebrę bardzo źle dobrałaś proporcje. Ta spódniczka jest stanowczo za nisko! Skraca Ci nogi! Wybieraj takie bez obniżonego stanu. Możesz sobie na to pozwolić, no jesteś smukła i zgrabna. Ładnie byłoby Ci tez w sukience lub spódnicy typu bombka. Dodałaby Ci optycznie bioder wyeksponowała talie i długie nogi. Twoja biżuteria na zdjęciach też jest dość "grzeczna". Pozostań przy bransoletkach i długich kolczykach, ale niech będą wielobarwne, bardziej odważne.

Jeśli rodzice pozwolą Ci na zmianę koloru włosów - zaszalej na wakacje i spraw, żeby były jeszcze bardziej rude, kasztanowe.

Napisz też, czy byłabyś w stanie obciąć włosy np. do ramion - wtedy pomyślimy nad jakąś fryzurką dla Ciebie. Włosy masz naprawdę ładne, ale skoro chcesz zaszaleć - to ja bym poszła w tym kierunku....
greenwitch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 23:22   #7
Ewakuacja69
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez edzia__manchester Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny jakos malo nas tutaj, ja rowniez potrzebuja diametralnej przemiany gdyz od lat nie przechodzilam zadnej... ale chyba poczekam az sie troche watek rozwinie...
radze zalozyc wlasny watek. porady beda wtedy skierowane personalnie, wiec beda trafniejsze. nie kazdemu przeciez pasuje to samo

http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126 tutaj mozesz przeczytac wiele ciekawych rzeczy o pielegnacji loczkow

mysle, ze faktycznie warto postawic na kolory i bardziej odwazne dodatki.

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 22:10   #8
catherinne
Raczkowanie

GG do catherinne

Cytat:
Napisane przez greenwitch Pokaż wiadomość
Hej, nie daj sobie wmówić znajomym, że jesteś nijaka! Jeśli sama uwierzysz w to, że jesteś jedyna w swoim rodzaju i bardzo wyjątkowa, niedługo inni tez będą tak myśleć...
Osobiście ze względu na Twój wiek odradzałabym dokonywanie szalonych zmian np. w kolorze włosów, czy intensywności makijażu. Jesteś bardzo piękna nastolatką i delikatny makijaż, jaki stosujesz, w zupełności wystarczy. Wykonuj go wyłącznie po to, by zatuszować ewentualne niedoskonałości skóry czy kształtu twarzy i by wyeksponować te piękne - w Twoim przypadku oczy. A na mocniejszy makijaż jeszcze przyjdzie czas - uwierz mi - zakrywanie zmarszczek i siniaków pod oczami - to wszystko przed Toba . Latem możesz zawsze zaznaczyć bardziej usta kolorowym błyszczykiem.
Co do ubioru - wakacje to idealna pora, by zaakcentować swoją osobowość odważnym kolorem - w grę wchodzi cała gama pasteli i barw jaskrawych. Trudno mi ocenić na podstawie zdjęcia, bo jestem przeciwniczką dopasowywania osoby do typów urody w przekroju 4 pór roku... Polecam Ci ogólnie ubrania w żywych kolorach. Na Twoich zdjęciach dominują kolory przygaszone. Odłóż czerń na bok! Zaszalej z trawiastą zielenią, jasnym pomarańczem, żółcią... Na zdjęciu drugim w bluzce w zebrę bardzo źle dobrałaś proporcje. Ta spódniczka jest stanowczo za nisko! Skraca Ci nogi! Wybieraj takie bez obniżonego stanu. Możesz sobie na to pozwolić, no jesteś smukła i zgrabna. Ładnie byłoby Ci tez w sukience lub spódnicy typu bombka. Dodałaby Ci optycznie bioder wyeksponowała talie i długie nogi. Twoja biżuteria na zdjęciach też jest dość "grzeczna". Pozostań przy bransoletkach i długich kolczykach, ale niech będą wielobarwne, bardziej odważne.

Jeśli rodzice pozwolą Ci na zmianę koloru włosów - zaszalej na wakacje i spraw, żeby były jeszcze bardziej rude, kasztanowe.

Napisz też, czy byłabyś w stanie obciąć włosy np. do ramion - wtedy pomyślimy nad jakąś fryzurką dla Ciebie. Włosy masz naprawdę ładne, ale skoro chcesz zaszaleć - to ja bym poszła w tym kierunku....
Dziękuję za rady.
Na wakacje przede wszystkim chciałabym pogłębić kolor włosów. Będą bardziej rude, taką mam nadzieję. ;]

Naprawdę dodałaś mi otuchy i przyprawiłaś o troszkę więcej wiary w siebie.
Stary 2010-06-18, 12:58   #9
dilara
Raczkowanie

tez wydaje mi sie ze rudy kolorek wlosow to jest to! i bardzo fajna z Ciebie dziewczyna - tak jak juz wspomniala greenwitch - nie daj sobie wmowic ze jestes nijaka, bo ja Cie nie znam - ale na zdjeciach wcale nijaka nie jestes no i jak juz bedziesz miala nowy kolor wlosow, to czekamy na fotki
dilara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 18:49   #10
catherinne
Raczkowanie

GG do catherinne

Dziękuję wszystkim!
Na wakacje robię nowy kolorek. Bardziej intensywny rudy. Zdjęcia na pewno dodam. ;]
Stary 2010-07-19, 11:45   #11
Extra_Ketoprom
Przyczajenie

Cześć. Nazywam się Basia.
Też mam pewien problem...chciałabym przejść coś w rodzaju małej metamorfozy.
Niestety nie jestem taka ładna jak koleżanka Catherinne.
Zawsze miałam kłopoty z znalezieniem przyjaciół. Moja młodsza siostra zawsze miała takie szczęćie, że znajomi "bili się" o to by znalazła dla nich czas. Ja natomiast siedze cały czas w domu, ponieważ nie mam znajomych z którymi mogłabym wychodzić.
Zawsze marzyłam, że te wakacje jakoś mnie zmienią.
Do najpiękniejszych dziewczyn na bank nie należę.
Mam ok 160.5 cm xD nosze okulary. Figura raczej przeciętna. ( Choć ostatnio koledzy w klasie robili przeglą najładniejszych figur dziewczyn w klasie i powiedzili,że tez się do nich zaliczam). Lecz jest jeszcze coś, bardzo kocham jeść, wiem to nic złego ale ja nie czuje tej granicy. na poczatklu wakacji ważyłam ok 53 kg, teraz waże 56,5.
Chciałabym aby w klasie ludzie nie patrzyli na mnie jak na zakałę całej ludzkosći.
Ubrac chyba też się umiem, ale nie zawsze na to warunki pozwalają. Teraz wogóle w domu mamy przesrane, Ojca nie mam, Mama zarabia ok 1000 zł. A jest nas czwórka. Nawet kiedyś najładniejsza dziewczyna w szkole ( z mojej klasy) powiedziała, że podoba jej się jak dziś wyglądam. Niby taka głupia uwaga a mnie się zrobiło naprawdę miło i poczułam się bardziej dowartościowana.

Widze, że dodajecie zdjęcia. Dodam tez moje. Niestety mam tylko jedne aktualne. Obejrzyjcie je i powiedzcie czy da się ze mną coś zrobić, bym we wrześniu idąc do szkoły czuła się pewniej.
Z góry dziękuje.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Coś mi nie wchodze te zdjęcia...
To jest mój photoblog, tam znajdziecie moje zdjęcia...
http://pochmahon.photoblog.pl
Extra_Ketoprom jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości