Palety cieni Sleek - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-07-05, 15:36   #721
depeszka
Raczkowanie

Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu "napaliłam" się na Curacao ale mój zachwyt nad nią zmniejszył się i stwierdziłam,że będę twarda i nie kupię jej Mam tyle różnych cieni i w podobnych kolorach do tych z Curacao więc tym razem(chyba to będzie pierwszy raz:P) rozsądek wygrał
jeżeli chodzi o sleeka to ja nie mam rozsadku
depeszka jest offline  
Stary 2011-07-05, 15:43   #722
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez depeszka Pokaż wiadomość
Ja też kiedyś nie miałam i kupiłam z tej firmy tylko 3 paletki i jeden róż ale teraz powiedziałam:"basta" i jak na razie nieźle sobie radzę-zobaczymy na jak długo
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-07-05, 15:56   #723
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też kiedyś nie miałam i kupiłam z tej firmy tylko 3 paletki i jeden róż ale teraz powiedziałam:"basta" i jak na razie nieźle sobie radzę-zobaczymy na jak długo

Kluseczko, Skarbie, a mogę podpytać jaki róż i jak go oceniasz? Bo straszecznie kusi mnie flamingo no i ten sunset rose czy coś takiego. Wiem, że pigmentacja jest oszałamiająca, ale chciałam wiedzieć jak zachowują się w trakcie pracy z nimi
czuprynka jest offline  
Stary 2011-07-05, 21:23   #724
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Kluseczko, Skarbie, a mogę podpytać jaki róż i jak go oceniasz? Bo straszecznie kusi mnie flamingo no i ten sunset rose czy coś takiego. Wiem, że pigmentacja jest oszałamiająca, ale chciałam wiedzieć jak zachowują się w trakcie pracy z nimi
Nie ma sprawy-już zdaję relację Mam odcień Scandalous-mocny,czerwony kolor Ja lubię takie niezbyt popularne kolorki więc mi on odpowiada Jest szalenie napigmentowany i wystarczy naprawdę odrobinka żeby uzyskać ładny efekt na policzkach Już widzę,że będzie super wydajny.Nakładam go zwykłym,skośnym pędzlem do różu i daje radę.Trzyma się na policzkach aż do zmycia makijażu więc u mnie to bywa różnie ale wytrzymuje u mnie spokojnie 8 godzin Nie wiem co jeszcze chcesz wiedzieć ale myślę,że najważniejsze rzeczy napisałam.Jeśli chcesz wiedzieć coś jeszcze,to śmiało pytaj
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-07-05, 21:37   #725
ThinkOrange
Zadomowienie

Cytat:
Jakiś czas temu "napaliłam" się na Curacao ale mój zachwyt nad nią zmniejszył się i stwierdziłam,że będę twarda i nie kupię jej Mam tyle różnych cieni i w podobnych kolorach do tych z Curacao więc tym razem(chyba to będzie pierwszy raz:P) rozsądek wygrał
Za to mój zachwyt się nie zmniejszył, bo właśnie takie kolorki chcę, jakie są w tej palecie .
Mam nadzieję, że będzie w ludzkiej cenie
Stary 2011-07-05, 21:40   #726
Lenka87
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Mi się właśnie dzisiaj przypadkowo kliknęło w pierwszą paletkę, Bad girl... i jeszcze w Elfowy eyeliner w żelu
Lenka87 jest offline  
Stary 2011-07-05, 21:47   #727
mushu_ponetny
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez depeszka Pokaż wiadomość
matko, jak dobrze, nie jestem osamotniona w tym szaleństwie sleekowym
ja już dorobiłam się paletek safari, sunset, chaos, monaco, OSS a marzy mi się jeszcze au naturel, ale chyba to już by była przesada, a może nie ?

Chaigatko, safari można dostać czasem na all, a także na ebayu, ja kupiłam jakiś czas temu u użytkownika o nicku mastertonka i jak zaglądałam to czasem się u niej pojawia na all

Edytowane przez mushu_ponetny
Czas edycji: 2011-07-05 o 21:48 Powód: literówka
mushu_ponetny jest offline  
Stary 2011-07-05, 21:54   #728
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mushu_ponetny Pokaż wiadomość
ja już dorobiłam się paletek safari, sunset, chaos, monaco, OSS a marzy mi się jeszcze au naturel, ale chyba to już by była przesada, a może nie ?

Chaigatko, safari można dostać czasem na all, a także na ebayu, ja kupiłam jakiś czas temu u użytkownika o nicku mastertonka i jak zaglądałam to czasem się u niej pojawia na all

zazdroszcze a powied zmi gdzi emoge kupic ai naturel?

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline  
Stary 2011-07-05, 21:56   #729
malina333
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
ta paletka będzie dopiero we wrześniu

Rośnijcie
malina333 jest offline  
Stary 2011-07-05, 21:57   #730
mushu_ponetny
Raczkowanie

au naturel lub inaczej nude, dopiero będzie dostępna sierpień/wrzesień, tak gdzieś wyczytałam, a... na paatalu, no i dziewczyny pisały na tym wątku
teraz jest na all jedna oferta na licytacji, przedpremiera
mushu_ponetny jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:00   #731
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
ta paletka będzie dopiero we wrześniu
a Nude collection? te we wrzesniu? Ona jest jednak ladniejsza

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:00   #732
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ma sprawy-już zdaję relację Mam odcień Scandalous-mocny,czerwony kolor Ja lubię takie niezbyt popularne kolorki więc mi on odpowiada Jest szalenie napigmentowany i wystarczy naprawdę odrobinka żeby uzyskać ładny efekt na policzkach Już widzę,że będzie super wydajny.Nakładam go zwykłym,skośnym pędzlem do różu i daje radę.Trzyma się na policzkach aż do zmycia makijażu więc u mnie to bywa różnie ale wytrzymuje u mnie spokojnie 8 godzin Nie wiem co jeszcze chcesz wiedzieć ale myślę,że najważniejsze rzeczy napisałam.Jeśli chcesz wiedzieć coś jeszcze,to śmiało pytaj

Bardzo Ci dziękuję za recenzję Cały czas myślę nad jednym... no, góra dwoma różami co by sobie potestować i wyrobić jakieś zdanie (cały czas mówie sobie, że trzeba się przecież rozwijać, również kosmetycznie)

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Mi się właśnie dzisiaj przypadkowo kliknęło w pierwszą paletkę, Bad girl... i jeszcze w Elfowy eyeliner w żelu
Ja zamierzam całkiem przypadkowo kliknąć w sierpniu naturelkę (taki urodzinowy prezencik od samej siebie)

Cytat:

Powiem więcej, na pewno NIE Też już jestem zdecydowana na naturelki, tylko jeszcze będę musiała swatche oblukać jak się tylko pojawią

Cytat:

Pojawią się dopiero w sierpniu
czuprynka jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:06   #733
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo Ci dziękuję za recenzję Cały czas myślę nad jednym... no, góra dwoma różami co by sobie potestować i wyrobić jakieś zdanie (cały czas mówie sobie, że trzeba się przecież rozwijać, również kosmetycznie)

Ja zamierzam całkiem przypadkowo kliknąć w sierpniu naturelkę (taki urodzinowy prezencik od samej siebie)

Powiem więcej, na pewno NIE Też już jestem zdecydowana na naturelki, tylko jeszcze będę musiała swatche oblukać jak się tylko pojawią

Pojawią się dopiero w sierpniu
Oczywiście,że trzeba rozwijać się kosmetycznie i ja Cię popieram w 100%
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:16   #734
Lenka87
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Naturelkę też kliknę!
prawda jest taka, że większość cieni mam na spółkę z mamą - tzn. ona kupuje, ja przy okazji używam, a mam zamiar się wyprowadzić i po prostu muszę mieć swoje cienie
Lenka87 jest offline  
Stary 2011-07-05, 22:40   #735
enn_
Zakorzenienie

Serio nie ma tu nikogo, kto mógłby jakoś te cienie porównać do Inglota?
enn_ jest offline  
Stary 2011-07-05, 23:04   #736
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość

Sleeka mam tylko jedną paletkę więc nie wiem na ile moja ocena będzie dla Ciebie miarodajna ale...
1). sleeki są dużo mniejsze ilościowo niż ingloty
2). sleeki wychodzą odrobinę taniej (biorąc pod uwagę ilość kolorów w palecie oraz ich objętość)
3). zarówno sleeki jak i ingloty są bardzo dobrze napigmentowane- tutaj są porównywalne
4). z inglotami trochę ciężej się pracuje bo nie bledndują sie tak łatwo jak sleeki
5). ingloty mają trochę inną konsystencję, są bardziej aksamitne, drobniej zmielone (mówię o perłach i matach bo DS nie za bardzo lubię) natomiast sleeki -zależy od wykończenia cienia bo perłowe są niemal namacalnie kremowe, natomiast maty są dużo bardziej pudrowe i pylą przy nakładaniu na powiekę
6). ingloty przy aplikacji nie osypują się tak jak sleeki (to akurat opinia innych bo ja większego osypywania przy sleekach nie zauważyłam, może inne palety się tak zachowują, ja mam OSS)
7). oba rodzaje cieni bardzo dobrze utrzymują się na powiece, wiadomo jednak że po 12 h noszenia makijażu lekko bledną (ja używam bazy i siedzą na oku jak przyspawane nawet do 14 h)
8). osobiście uważam, że inglot ma więcej takich nieokreślonych i trudnych do skopiowania kolorów
9). poza tym z inglota ja uznaję tylko perły i maty. DS- ów, tak jak wspomniałam nie bardzo lubię bo odstają jakością od pozostałch

Podsumowując, polecam sprawdzić jak najbardziej obie marki bo są warte uwagi
Uff... mam nadzieję, że coś pomogłam
czuprynka jest offline  
Stary 2011-07-05, 23:37   #737
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Ja mogę spróbować porównania. Mam i sleek (5 palet) i ingloty. Więc obydwie marki mają dla mnie bardzo dobrą pigmentację (chociaż czasem w paletach sleek zdarza się jakiś bubel np. biały kolor w acid który jest słabo napigmentowany). Konsystencję obydwie marki mają ok. Sleeki są chyba bardziej delikatne. A i te z drobinami ze sleek są kruszące się i osypujące więc na pewno trudniej się z nimi pracuje niż z inglotami. Na bazie obydwie firmy mi się trzymają do demakijażu , bez bazy nie używam więc nie wiem. Plusem inglota jest możliwość skomponowania kolorów w paletce bo w sleek czasem naładują podobnymi odcieniami. Opakowania tu i tu są solidne. Sleeki są bardziej płaskie.
Na oczach u mnie i te i te wyglądają dobrze. Akurat dziś zrobiłam makijaż łączony więc możesz zobaczyć jak wyglądają i te i te razem
(cień neonowy róż i fiolet ze sleek acid,
Inglot: ciemny fiolet 499, jaśniejszy fiolet(dolna powieka)146, rozświetlacz 142 i
turkus 415 - Na blogu jest step i widać nakładanie poszczególnych kolorów)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e2.jpg (40,9 KB, 68 załadowań)

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline  
Stary 2011-07-05, 23:40   #738
ThinkOrange
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja mogę spróbować porównania. Mam i sleek (5 palet) i ingloty. Więc obydwie marki mają dla mnie bardzo dobrą pigmentację (chociaż czasem w paletach sleek zdarza się jakiś bubel np. biały kolor w acid który jest słabo napigmentowany). Konsystencję obydwie marki mają ok. Sleeki są chyba bardziej delikatne. A i te z drobinami ze sleek są kruszące się i osypujące więc na pewno trudniej się z nimi pracuje niż z inglotami. Na bazie obydwie firmy mi się trzymają do demakijażu , bez bazy nie używam więc nie wiem. Plusem inglota jest możliwość skomponowania kolorów w paletce bo w sleek czasem naładują podobnymi odcieniami. Opakowania tu i tu są solidne. Sleeki są bardziej płaskie.
Na oczach u mnie i te i te wyglądają dobrze. Akurat dziś zrobiłam makijaż łączony więc możesz zobaczyć jak wyglądają i te i te razem
(cień neonowy róż i fiolet ze sleek acid,
Inglot: ciemny fiolet 499, jaśniejszy fiolet(dolna powieka)146, rozświetlacz 142 i
turkus 415 - Na blogu jest step i widać nakładanie poszczególnych kolorów)
Btw, makijaż śliczny. Jestem fanką Twoich kolorowych makijaży które umieszczasz na blogu
Stary 2011-07-06, 00:13   #739
enn_
Zakorzenienie

Dziękuję bardzo za porównania!
Pewnie się skuszę na jakąś paletkę (chociaż kilka dni temu kupiłam na allegro jakieś dwie taniuchne firmy LA colors, cudownie ocenione na KWC i dość nieźle w internecie, więc pewnie Sleek poczeka kilka tygodni).

A, no i właśnie troszkę się obawiam tych powtarzających się kolorów. Nie mówiąc już o tym, ze ostatnio w "klasycznych" się obkupiłam, więc pewnie padnie na jakieś jaskrawe zestawienie, o co bym się niedawno jeszcze nie podejrzewała.
enn_ jest offline  
Stary 2011-07-06, 07:31   #740
topcia27
Raczkowanie

Właśnie u shoko pojawiły się paletki Curacao))))))) Nie mogłam się opanować i kliknęłam, mam do Was jednak pytanko - chcę jeszcze dokupić inną paletkę i zastanawiam się czy ma to byc chaos czy acid??? która fajniejsza???
topcia27 jest offline  
Stary 2011-07-06, 09:02   #741
malina333
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez topcia27 Pokaż wiadomość
Właśnie u shoko pojawiły się paletki Curacao))))))) Nie mogłam się opanować i kliknęłam, mam do Was jednak pytanko - chcę jeszcze dokupić inną paletkę i zastanawiam się czy ma to byc chaos czy acid??? która fajniejsza???
zależy czego potrzebujesz acid ma bardzo mocne kolorki

Rośnijcie
malina333 jest offline  
Stary 2011-07-06, 09:23   #742
topcia27
Raczkowanie

wiem....wiem.....ale zaś patrząc po swatchach to chaos jakas taka bura-ponura, hmmmm....
topcia27 jest offline  
Stary 2011-07-06, 09:26   #743
malina333
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez topcia27 Pokaż wiadomość
wiem....wiem.....ale zaś patrząc po swatchach to chaos jakas taka bura-ponura, hmmmm....

Rośnijcie
malina333 jest offline  
Stary 2011-07-06, 09:28   #744
Ather
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
au naturel lub inaczej nude, dopiero będzie dostępna sierpień/wrzesień, tak gdzieś wyczytałam, a... na paatalu, no i dziewczyny pisały na tym wątku
teraz jest na all jedna oferta na licytacji, przedpremiera
Cytat:
a Nude collection? te we wrzesniu? Ona jest jednak ladniejsza
@ BBlondyneczkAA - Au Naturel to paletka z kolekcji Nude, jedna i ta sama, jej premiera przypada na 31 sierpnia tak jak dziewczyny pisały

Cytat:
Cytat:
Sleeka mam tylko jedną paletkę więc nie wiem na ile moja ocena będzie dla Ciebie miarodajna ale...
1). sleeki są dużo mniejsze ilościowo niż ingloty
2). sleeki wychodzą odrobinę taniej (biorąc pod uwagę ilość kolorów w palecie oraz ich objętość)
3). zarówno sleeki jak i ingloty są bardzo dobrze napigmentowane- tutaj są porównywalne
4). z inglotami trochę ciężej się pracuje bo nie bledndują sie tak łatwo jak sleeki
5). ingloty mają trochę inną konsystencję, są bardziej aksamitne, drobniej zmielone (mówię o perłach i matach bo DS nie za bardzo lubię) natomiast sleeki -zależy od wykończenia cienia bo perłowe są niemal namacalnie kremowe, natomiast maty są dużo bardziej pudrowe i pylą przy nakładaniu na powiekę
6). ingloty przy aplikacji nie osypują się tak jak sleeki (to akurat opinia innych bo ja większego osypywania przy sleekach nie zauważyłam, może inne palety się tak zachowują, ja mam OSS)
7). oba rodzaje cieni bardzo dobrze utrzymują się na powiece, wiadomo jednak że po 12 h noszenia makijażu lekko bledną (ja używam bazy i siedzą na oku jak przyspawane nawet do 14 h)
8). osobiście uważam, że inglot ma więcej takich nieokreślonych i trudnych do skopiowania kolorów
9). poza tym z inglota ja uznaję tylko perły i maty. DS- ów, tak jak wspomniałam nie bardzo lubię bo odstają jakością od pozostałch

Podsumowując, polecam sprawdzić jak najbardziej obie marki bo są warte uwagi
Uff... mam nadzieję, że coś pomogłam
Podpisuję się pod tym, choć przyznam szczerze, że mi osobiście lepiej pracuje się z Inglotem, Sleek za bardzo mi się osypuję, a dziś myślałam, że coś mnie trafi Potrzebowałam rano ciemnego fioletu, a więc padło na Bad Girl, tarłam i tarłam ten przedostatni odcień fioletu i nic, zero. Pigmentacja tego kolorku mnie przeraziła Ciekawe, czy znajdę więcej takich "fake" Z moich 8 palet sleeka skorzystałam może z 1/3 kolorów
Au Naturel znając mnie pewnie i tak kupię, ale większą inwestycję planuję w Inglota

@tylkokasia - boski makijaż, podglądam czasami Twój blog, świetne prace

Widzę, że zaczął się gorący temat Curacao Dziewczyny, jak już któraś będzie w posiadaniu, koniecznie wrzućcie swatche!
Ather jest offline  
Stary 2011-07-06, 13:39   #745
tylkokasia
Moderator

Dziękuję za miłe słowa odnośnie bloga i makijażu

Wklejam swatche curacao ( z http://www.vexinthecity.com )

Mnie się paletka podoba. Najbardziej czerwony cień. Ale on line chyba nie kupię. Chyba że trafię w sklepie (chociaż w to wątpię)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sleek curacao swatches woc.jpg (101,6 KB, 103 załadowań)

tylkokasia jest offline  
Stary 2011-07-06, 13:44   #746
malina333
Zakorzenienie

Cytat:

Mnie się paletka podoba. Najbardziej czerwony cień. Ale on line chyba nie kupię. Chyba że trafię w sklepie (chociaż w to wątpię)

a ja mam limit zakupowy...

Rośnijcie
malina333 jest offline  
Stary 2011-07-06, 15:18   #747
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:

Śliczna paletka... ale czy pasowałaby do mojego typu urody to nie mam pojęcia
Stary 2011-07-06, 15:20   #748
katharsist
Raczkowanie

Witam
Tak Was czytam i czytam zamiast się na egzamin jutrzejszy uczyć... Paletki Sleeka zaintrygowały mnie jakiś czas temu, ale zapomniałam, ochłonęłam... Aż do dnia dzisiejszego... Nie wiem jak to się stało, że się na ten wątek natknęłam... Ale chyba wpadłam...
Do urodzin daleko, więc chyba będę zmuszona sobie sama taką paletkę sprawić, a może nawet 2 (bo u Paatal promocja fajna jest)... Tylko mam pytanka:
1) czy ja sobie z nimi poradzę?? Nie mam specjalnie wprawy...
2) Spodobała się mi oh so special, ale jaka druga?? Storm czy the original?? Bo te 2 wpadły mi w oko... Monaco piękna, ale boję się jaskrawych kolorków

Dodam może jeszcze, że mam tęczówki niebieskie... ale taki zgaszony niebieski, lekko wpadający w szary...
Dziękuję z góry za odpowiedź...

Edytowane przez katharsist
Czas edycji: 2011-07-06 o 15:23
katharsist jest offline  
Stary 2011-07-06, 15:31   #749
tylkokasia
Moderator

Na paatal pojawiła się curacao za 28,50

tylkokasia jest offline  
Stary 2011-07-06, 16:22   #750
depeszka
Raczkowanie

Cytat:

eee tam przesada, jak szaleć to szaleć
ja mam: storm, sunset, monaco, oh so special, paraguaya,
na 100% kupię acid, nude, curacao oczywiście wtedy kiedy kaska pozwoli
depeszka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości