Palety cieni Sleek - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-17, 11:04   #121
Jolcia88
Raczkowanie

Dot.: Palety cieni Sleek

Przeczytałam cały wątek i już sama nie wiem. Zbliżają się moje urodziny, mam sobie wybrać prezent. Czytałam i słyszałam wiele dobrego na temat tych cieni SLEEK i zastanawiam się nad nimi lub nad paletą 120 cieni, jednak gdzieś przeczytałam, że ta paleta 120 cieni to chiński bubel i troszkę się wystraszyłam, bo nie chcę sobie zrobić krzywdy przez jakieś tam cienie. Zgłupiałam zupełnie :/ Na allegro są dostępne cienie SLEEK'a za ok. 50 zł (z przesyłką, no może pięćdziesiąt parę) a za kilka złotych więcej można mieć 120 a nie 12 cieni i jak zwykle problem nie z tej ziemi... Potrzebuję rady i pomocy
Jolcia88 jest offline  
Stary 2010-08-17, 12:39   #122
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Jolcia88 Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i już sama nie wiem. Zbliżają się moje urodziny, mam sobie wybrać prezent. Czytałam i słyszałam wiele dobrego na temat tych cieni SLEEK i zastanawiam się nad nimi lub nad paletą 120 cieni, jednak gdzieś przeczytałam, że ta paleta 120 cieni to chiński bubel i troszkę się wystraszyłam, bo nie chcę sobie zrobić krzywdy przez jakieś tam cienie. Zgłupiałam zupełnie :/ Na allegro są dostępne cienie SLEEK'a za ok. 50 zł (z przesyłką, no może pięćdziesiąt parę) a za kilka złotych więcej można mieć 120 a nie 12 cieni i jak zwykle problem nie z tej ziemi... Potrzebuję rady i pomocy
120 nie bierz, już lepsza jest 88

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-17, 12:50   #123
Cyska
Zakorzenienie

GG do Cyska

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
120 nie bierz, już lepsza jest 88
ojej.... mam wlasnie ten sam problem co Jolcia i już głupieje, bo czytalam ze własnie 88 to chłam... i też nissiax na youtube mowila ze z 88 nie jest zadowolona... a ze 120 chyba jest

Agabil masz wszystkie te paletki? cholera no mialam dzisiaj coś zamowić juz bylam prawie zdecydowana na 120 a teraz nie wiem
Stary 2010-08-17, 15:49   #124
Kluska20
Zakorzenienie

Przepraszam,że wtrącę się do rozmowy ale jestem posiadaczką palety 120 cieni(rozmawiacie o tej z Allegro,tak?)i jestem z niej bardzo zadowolona.Cienie mają super pigmentację,na bazie utrzymują się cały dzień,nie rolują się w załamaniach powieki,nie uczulają.Ostatnio zaczęłam robić z nich eyelinery(cień + Duraline) i cienie również sprawdzają się rewelacyjnie.To jest tylko moja opinia na temat tej palety.Oczywiście nie używam jej tak profesjonalnie jak agabil1(podziwiam Twój talent i pracę)tylko stosuję ją na co dzień do dziennych makijaży.Podsumowując:do normalnego użytkowania paleta 120 cieni sprawdza się rewelacyjnie.
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-08-17, 16:25   #125
Cyska
Zakorzenienie

GG do Cyska

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Przepraszam,że wtrącę się do rozmowy ale jestem posiadaczką palety 120 cieni(rozmawiacie o tej z Allegro,tak?)i jestem z niej bardzo zadowolona.Cienie mają super pigmentację,na bazie utrzymują się cały dzień,nie rolują się w załamaniach powieki,nie uczulają.Ostatnio zaczęłam robić z nich eyelinery(cień + Duraline) i cienie również sprawdzają się rewelacyjnie.To jest tylko moja opinia na temat tej palety.Oczywiście nie używam jej tak profesjonalnie jak agabil1(podziwiam Twój talent i pracę)tylko stosuję ją na co dzień do dziennych makijaży.Podsumowując:do normalnego użytkowania paleta 120 cieni sprawdza się rewelacyjnie.
a da siętymi kolorami wyczarować dzienny makijaz? bo ja to do tej pory malowałam sietylko brązami.. ale juz mi sie tak cholernie znudzilo i mam ochotę na jakies kolory.. tylko wlasnie nie wiem czy bedą sie nadawać na dzień..

A moglabyś mi jeszcze powiedzieć czy jakis różowy jest taki mocny ciemny i intensywny?? bo na zdjeciach z all sąwlasnie takie intensywne ciemne ale widzialam w necie jakies zdjecie to byly strasznie rozbielone.. i takie jakies marne..
Stary 2010-08-17, 16:41   #126
trustmyself
Zakorzenienie

GG do trustmyself

W tej palecie 122 cieni niektóre cienie (zwłaszcza te rażące) są bardzo mocno napigmentowane i tak - znajdziesz rażące pomarańcze i różowości. A niektóre bardzo słabo napigmentowane (żółcie przede wszystkim i parę odcieni zieleni) i niestety niektóre odcienie danego koloru na powiece wyglądają tak samo... Ale za tę cenę na sam początek przygody z bardziej kolorowym makijażem warto.

Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...

To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline  
Stary 2010-08-17, 16:55   #127
antii
Zakorzenienie

Cytat:
mam paletke sleek, bez rewelacji ....
gdybym miała jeszcze raz kupić, to bym jej nie kupiła ..

antii jest offline  
Stary 2010-08-17, 18:05   #128
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
a da siętymi kolorami wyczarować dzienny makijaz? bo ja to do tej pory malowałam sietylko brązami.. ale juz mi sie tak cholernie znudzilo i mam ochotę na jakies kolory.. tylko wlasnie nie wiem czy bedą sie nadawać na dzień..

A moglabyś mi jeszcze powiedzieć czy jakis różowy jest taki mocny ciemny i intensywny?? bo na zdjeciach z all sąwlasnie takie intensywne ciemne ale widzialam w necie jakies zdjecie to byly strasznie rozbielone.. i takie jakies marne..
Oczywiście,że można wyczarować dzienny makijaż Ja na co dzień maluję się raczej mocno ale w dziennych makijażach paletka sprawdza się równie dobrze Zgadzam się z tym iż niektóre cienie są słabo napigmentowane ale jest ich mało.Są cienie różowe intensywne.Ja polecam tę paletkę z czystym sumieniem
Kluska20 jest offline  
Stary 2010-08-17, 18:07   #129
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
ojej.... mam wlasnie ten sam problem co Jolcia i już głupieje, bo czytalam ze własnie 88 to chłam... i też nissiax na youtube mowila ze z 88 nie jest zadowolona... a ze 120 chyba jest

Agabil masz wszystkie te paletki? cholera no mialam dzisiaj coś zamowić juz bylam prawie zdecydowana na 120 a teraz nie wiem
na wizazu był wątek o tych paletkach ktoś je ze sobą porównał i maty w 120 są słabe, znacznie lepsze w tej 88 która ja posiadam

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-17, 21:30   #130
Cyska
Zakorzenienie

GG do Cyska

Cytat:
na wizazu był wątek o tych paletkach ktoś je ze sobą porównał i maty w 120 są słabe, znacznie lepsze w tej 88 która ja posiadam
kurczę, to ktoś go jakoś durnie zatytuował bo nic nie mogę znaleźć
Stary 2010-08-17, 21:54   #131
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
kurczę, to ktoś go jakoś durnie zatytuował bo nic nie mogę znaleźć
nie pamiętam właśnie tytułu... aa, moja koleżanka ma 120, testowała moją 88 i stwierdziła że moja generalnie lepsza

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-17, 22:55   #132
trustmyself
Zakorzenienie

GG do trustmyself

Wystarczy wpisać paleta w All i znajdzie

Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...

trustmyself jest offline  
Stary 2010-08-17, 23:02   #133
Cyska
Zakorzenienie

GG do Cyska

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Wystarczy wpisać paleta w All i znajdzie
ale mówimy o wątku na wizażu o tych paletach
Stary 2010-08-17, 23:05   #134
trustmyself
Zakorzenienie

GG do trustmyself

Cytat:
ale mówimy o wątku na wizażu o tych paletach
Aaaa to przepraszam, opacznie zrozumiałam

EDIT:
Znalazłam na KWC tylko o perłowych odcieniach:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-32...-po-powiek.htm
Ciepłe odcienie:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-32...-do-powiek.htm

A wątków poszukam

EDIT2:
O i mam wątek!
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...hlight=coastal

Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...

Edytowane przez trustmyself
Czas edycji: 2010-08-17 o 23:10
trustmyself jest offline  
Stary 2010-08-18, 10:32   #135
Jolcia88
Raczkowanie

Widziałam na allegro piękną paletę 88 kolorów neutralnych (brązy, beże, biel, szarości troszkę) bardzo mi się spodobała, ale teraz nie mogę jej znaleźć same kolorowe 120 i 96. Brązów troszkę mam, ale tak naprawdę to najczęściej ich używam, więc nie chcę zbytnio inwestować w paletę z przewagą soczystych czerwieni, żółci, zieleni, itp. bo zwyczajnie mi nie zejdą, tylko się przeterminują i o, tyle z tego będzie. Aczkolwiek jak patrzę na te 120 pięknych kolorów... ehh... czy tylko ja jestem tak cholernie niezdecydowana?? :/

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

O mam znalazłam, co o tym sądzicie??
http://allegro.pl/item1184887960_88_...enie_nowe.html
Ma może któraś z was?

A co myśleć o tym?? Skąd ta cena??!!
http://allegro.onet.pl/item118692730...ijazu_hit.html

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Na KWC jest opinia o cieniach Coastal Scents, a te z allegro nie są tej firmy... więc może nie są dobre, tam z resztą chyba nawet nie ma nazwy firmy, więc ciekawe co to za cuda...
Tu znalazłam CS one są sporo droższe, nie wiem co o tym myśleć, pomóżcie dobre duszyczki
http://allegro.pl/item1184332684_pal...al_scents.html

Edytowane przez Jolcia88
Czas edycji: 2010-08-18 o 10:34
Jolcia88 jest offline  
Stary 2010-08-18, 10:48   #136
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

to sa te same co z CS (mówię o 88 itp) zamawiane na ebay wychodzi znacznie taniej gdyż podczas zakupów na CS płacisz sporo za samą wysyłkę palety. Coastal Scents ich nie produkuje tylko sprzedaje/
Moim zdaniem ta 88 warm stonowana jest trochę bez sensu-sporo kolorów podobnych do siebie, jesli chcesz taką na co dzień stonowaną to weź 28 http://allegro.pl/item1186619100_28_...ie_paleta.html mam i polecam

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-08-18 o 10:50
agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-18, 11:14   #137
lilly78
Zadomowienie

GG do lilly78

ja mam i 120 i sleeka kilka paletek i sypkich, sleek jest bez porównania dla mnie lepszy i trwalszy niż 120 i nie ma takich rozbieżności w pigmentacji różnych kolorów jak w 120, że jeden cień na oku widać niesamowicie a drugiego wcale, aha i sleek nie ma takiego dziwnego zapachu jak 120

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline  
Stary 2010-08-18, 12:56   #138
Jolcia88
Raczkowanie

Cytat:
to sa te same co z CS (mówię o 88 itp) zamawiane na ebay wychodzi znacznie taniej gdyż podczas zakupów na CS płacisz sporo za samą wysyłkę palety. Coastal Scents ich nie produkuje tylko sprzedaje/
Moim zdaniem ta 88 warm stonowana jest trochę bez sensu-sporo kolorów podobnych do siebie, jesli chcesz taką na co dzień stonowaną to weź 28 http://allegro.pl/item1186619100_28_...ie_paleta.html mam i polecam

Ładne kolory, ale za te podobne pieniądze już wolę 88 kolorów, chociażby dlatego, że jest sporo jasnych, a jasne kończą mi się najszybciej. Czyli te palety 88 z allegro to nie podróbki CS, bo CS tylko te palety sprzedaje, to nie jest ich wyrób? Mam jeszcze jedną na oku z 88
http://allegro.pl/item1194016640_pal...al_scents.html

Pasuje mi to, że to są maty, wolę matowe cienie, tylko ciekawe jak z pigmentacją (a tak w ogóle te ze SLEEK'a są perłowe nie? )
Oh nienawidzę tego mojego niezdecydowania. Tak samo było przy wyborze prostownicy do włosów ghd czy chi kupić, nie kupić.... aż w końcu kupiłam, hehe

Edytowane przez Jolcia88
Czas edycji: 2010-08-18 o 12:59
Jolcia88 jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:08   #139
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Ładne kolory, ale za te podobne pieniądze już wolę 88 kolorów, chociażby dlatego, że jest sporo jasnych, a jasne kończą mi się najszybciej. Czyli te palety 88 z allegro to nie podróbki CS, bo CS tylko te palety sprzedaje, to nie jest ich wyrób? Mam jeszcze jedną na oku z 88
http://allegro.pl/item1194016640_pal...al_scents.html

Pasuje mi to, że to są maty, wolę matowe cienie, tylko ciekawe jak z pigmentacją (a tak w ogóle te ze SLEEK'a są perłowe nie? )
Oh nienawidzę tego mojego niezdecydowania. Tak samo było przy wyborze prostownicy do włosów ghd czy chi kupić, nie kupić.... aż w końcu kupiłam, hehe
tylko 28 to znacznie większe cienie niż w 88 i moim zdaniem jakościowo jeszcze lepsze ale jak chcesz

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-18, 13:50   #140
Jolcia88
Raczkowanie

Hehe, rzeczywiście, nie wzięłam tego pod uwagę Muszę się zastanowić, popatrzeć, poczytać opinii i w końcu może dostanę jakiegoś olśnienia (hehe, takie przymierzanie się, jakby to była bardzo ważna decyzja życiowa )

A tak w ogóle, to kto produkuje te palety 88, 120, itd... orientujecie się? Bo nigdzie nie znalazłam producenta, jakieś no name...

Edytowane przez Jolcia88
Czas edycji: 2010-08-18 o 13:53
Jolcia88 jest offline  
Stary 2010-08-18, 15:25   #141
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny muszę się wam pochwalić dzięki koleżance będę miała dwie palety ze sleeka !!

elizka1987 jest offline  
Stary 2010-08-18, 15:51   #142
Jolcia88
Raczkowanie

Dziewczynki, a jakie cienie ze SLEEK'a są matowe? Może jest jakaś konkretna paletka z matami?
A może któraś z was juz używała tych cieni i może mi powiedzieć czy są mocno perłowe?? Takie wiecie, że bardzo mocno się świecą?

Edytowane przez Jolcia88
Czas edycji: 2010-08-18 o 15:57
Jolcia88 jest offline  
Stary 2010-08-18, 17:48   #143
Cyska
Zakorzenienie

GG do Cyska

Cytat:
nie pamiętam właśnie tytułu... aa, moja koleżanka ma 120, testowała moją 88 i stwierdziła że moja generalnie lepsza
a jaka masz wersje matową czy perłową?? bo ja bym chciala chyba troche takich troche takich a tam nie ma pomaraczy?i żółty to chyba tylko jeden czy dwa są?
Stary 2010-08-18, 17:54   #144
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
a jaka masz wersje matową czy perłową?? bo ja bym chciala chyba troche takich troche takich a tam nie ma pomaraczy?i żółty to chyba tylko jeden czy dwa są?
mam wersję matte ale nie wszystkie to maty mocnej pomarańczy nie ma

to moje obie palety
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CS88matt.jpg (82,4 KB, 593 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CSneutral.jpg (80,2 KB, 69 załadowań)

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-12-05 o 11:21
agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-18, 18:10   #145
Cyska
Zakorzenienie

GG do Cyska

Dziękuje agabil

ja zaraz padne z niezdecydowania jest duzo niebieskich cieni za ktorymi nie przepadam.. ale drugiej strony dużo naturalnych kolorów, wiec jakby mi kolorowe makijaże nie wychodzily to paletka bylaby w jakiejś częsci w użyciu

Agabil ja rzadko jestem w ten częsci forum, masz jakieś wątki z makijażami zrobionymi za pomocą tej paletki? najlepiej tylko niej... Bo nie chce na darmo szukać
Stary 2010-08-18, 18:48   #146
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Dziękuje agabil

ja zaraz padne z niezdecydowania jest duzo niebieskich cieni za ktorymi nie przepadam.. ale drugiej strony dużo naturalnych kolorów, wiec jakby mi kolorowe makijaże nie wychodzily to paletka bylaby w jakiejś częsci w użyciu

Agabil ja rzadko jestem w ten częsci forum, masz jakieś wątki z makijażami zrobionymi za pomocą tej paletki? najlepiej tylko niej... Bo nie chce na darmo szukać
mnóstwo ale chyba nie mam nic zrobionego wyłącznie nią
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=366945
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=390938
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365197

zaraz nas pogonią za te off-topy

agabil1 jest offline  
Stary 2010-08-18, 19:22   #147
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Aga, kiedyś się zastanawiałam jakie Ty masz paletki, ale nie miałam okazji spytać.
A tu proszę, odpowiedź przypadkiem znalazłam dosłownie "na tacy"
Ishikawa jest offline  
Stary 2010-08-18, 19:43   #148
lilly78
Zadomowienie

GG do lilly78

Cytat:
Dziewczynki, a jakie cienie ze SLEEK'a są matowe? Może jest jakaś konkretna paletka z matami?
A może któraś z was juz używała tych cieni i może mi powiedzieć czy są mocno perłowe?? Takie wiecie, że bardzo mocno się świecą?
paletka chaos jest zupełnie matowa, nie ma tam ani jednego perłowego cienia, storm i sunset są już błyszczące. pozostałe nie pamiętam.

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline  
Stary 2010-08-18, 21:08   #149
Jolcia88
Raczkowanie

Cytat:
mnóstwo ale chyba nie mam nic zrobionego wyłącznie nią
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=366945
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=390938
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365197

zaraz nas pogonią za te off-topy
piękne makijaże!! Czy te kolory są równiez tak "żywe" w rzeczywistości??
Jolcia88 jest offline  
Stary 2010-08-24, 16:25   #150
niqska
Wtajemniczenie

właśnie weszłam w posiadanie Acid i Storm tata właśnie mi je wyręczył cienie są rzeczywiście malutkie. Jutro je z testuję.

niqska jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości