Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Forum z poradami lekarza ginekologa.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-14, 12:15   #1
MiaVall
Raczkowanie

Ból sutków

Witam!
wiem, jak wizazanki tego nie lubią, więc zanim założyłam temat przeszukałam forum, jednak nie znalazłam nic o podobnej tematyce [jezeli cos takiego sie znajduje, poproszę o link]

Mam problem, ponieważ od jakiegos tygodnia odczuwam bardzo wyrazny ból sutków. Okres spóźnia mi się już 5 dni, choć zazwyczaj miałam regularne cykle. Przed okresem zazwyczaj miałam ból piersi, a nie jedynie sutków, co bardzo mnie niepokoi. Zrobiłam test płytkowy, wynik wyszedł negatywny. Zresztą ciąża wydaje mi się bardzo mało prawdopodobna, ponieważ z chłopakiem kochałam się przy użyciu prezerwatywy ponad miesiąc temu, następnie dostałam okres, no i teraz czekam na następny, który nie nadchodzi. Co się może ze mną dziać? Skąd ten dziwny ból sutków?
MiaVall jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 14:47   #2
gringolada
Zadomowienie

Dot.: Ból sutków

bola Cie bo na dniach bedziesz miala okres. nic sie nie dzieje nie ma co panikowac. jak masz jednak watpliwosci to idz do lekarza.
gringolada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:22   #3
Szangal1206
Raczkowanie

GG do Szangal1206

Nie masz się co niepokoić. To normalne zjawisko ja też tak mam i 3-4 dni po okresie wszystko ustępuje
Szangal1206 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 13:48   #4
Marika27
Raczkowanie

Mnie sutki bolały (same sutki - kuły, piekły) właśnie na ciążę i test, który wykonałam wyszedł pozytywnie.
Marika27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 09:35   #5
agata1335
Raczkowanie

Na innym forum kiedy jakaś dziewczyna pytała dlaczego bolą ją sutki, dziewczyny dosłownie straszyły, że na 99% jest w ciąży itd. Bzdura ; ) Mnie nigdy sutki nie bolały a ostatnio tak sobie zaczęły 1,5 tygodnia przed okresem. I przeszło, tak po prostu ; )
agata1335 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 10:37   #6
iloncia1
Przyczajenie

GG do iloncia1
Unhappy Dot.: Ból sutków

mnie tez bola sutki i piersi czy to moze być objaw ciąży.
współżyłam w lutym bez zabezpieczenia, wg obliczeń miałam dni płodne.
okres w marcu miałam taki aby aby a w kwietniu pojawił się 2 tyg po terminie w której powinien się pojawić i tez tak aby aby. boli mnie brzuch, ciągle jestem zmęczona wcześnie rano po 6 nie mogę jesc bo mnie mdli. później juz ok. pomóżcie
iloncia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 14:23   #7
agata1335
Raczkowanie

Zrób test albo idź do lekarza, inaczej się nie dowiesz.
agata1335 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 15:57   #8
iloncia1
Przyczajenie

GG do iloncia1

robiłam przed świętami i wyszedł negatywny
iloncia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:15   #9
Kamiliah
Wtajemniczenie

Dziewczyny, proszę nie piszcie, że ból sutków jest w 99% objawem ciąży. Nie jest, gdyż każda kobieta jest inna. Wystraszyłam się niesamowicie czytając wasze wpisy, gdyż w okolicy dni płodnych miałam problem z zabezpieczeniem (pęknięta prezerwatywa). Zaczęłam panikować, płakać po nocach tym bardziej, że moje cykle są nieregularne a często przed okresem bolą mnie piersi. Pojawiła się wokół sutków nieco ciemniejsza obwódka, która występowała u mnie czasem przed okresem. Jednak czytając wiele wpisów stwierdziłam, że niechybnie jestem w ciąży, spanikowana popędziłam do lekarza ginekologa. Ból sutków, jak się dowiedziałam, NIE JEST OBJAWEM CIĄŻY. Nie można w ogóle mówić o czymś takim, jak objaw ciąży w 2,3 tygodniu. Jak mówię, każda kobieta jest inna: mnie przed okresem bolały całe piersi, teraz tylko sutki. Przez stres mój okres spóźnił się o 4 dni, po czym po wizycie u lekarza (wpierw zrobiłam test: wynik wyszedł negatywny, jednak nie uspokoiło mnie to) dostałam okres. Nie sugerujcie się wpisami innych, wszystko zależne jest od waszego typu hormonalnego jak i bardzo zmiennych objawów, jakie mogą wystąpić przed okresem, a może się to zmieniać naprawdę często. Nie denerwujcie się dziewczyny, a zróbcie test bądź sprawdźcie wszystko u lekarza, gdyż to jedyne wiarygodne źródło. Żadne obwódki i ból
Kamiliah jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości